HostGator Cloud

Daren Low

میزبانی Cloud سریعتر و قابل اطمینان تر از تقریباً میزبان استانداردی است که در گذشته از آنها استفاده کرده اید.

و در حالی که HostGator یک نام است که شما معمولاً با میزبانی بودجه مرتبط هستید ، سرویس ابری جدید آنها یک بازی کاملا متفاوت توپ است.

اکنون مدتی است که آزمایشاتی را روی سرورهای cloud HostGator انجام می دهیم. و آنچه می بینیم بسیار عالی است. سرعت فوق العاده سریع و (تقریبا) به موقع ضد گلوله.

این موجودی بانکی شما را نیز خراب نمی کند. بسته ورود به سطح فقط با 10.95 دلار در هر ماه (قرارداد 12 ماهه) شروع می شود. و می توانید 30٪ دیگر را با کد کوپن ما بزنید. این فقط 7.66 دلار در ماه می کند.

HostGator Cloud 30٪ تخفیف

به سادگی “bitcatcha” را در صفحه سفارش وارد کنید. .

با یک نگاه سریع ، در اینجا بهترین ویژگی های سرویس cloud جدید HostGator ارائه شده است.

بهترین ویژگی های Cloud HostGator Cloud

 1. میزبان ابر سرعت میزبان سرعت آزمون + A را در تست سرعت Bitcatcha به ثمر رساند. به ویژه در منطقه ایالات متحده سریع بود. (اطلاعات بیشتر در مورد این در پایین.)
 2. قابلیت اطمینان و uptimeHostGator امتیاز 100٪ به موقع را کسب کرده است. (از ژانویه 2017 پیگیری شد.)
 3. به روزرسانی های خودکار و امنیت HostGator Cloud همه چیز را در پس زمینه به روز می کند بدون اینکه شما نگران باشید. همچنین بدافزار را بطور خودکار شناسایی و حذف می کند.
 4. مقیاس پذیری اگر شروع به تجربه منظم ترافیک زیاد کنید ، می توانید برای دسترسی به منابع بیشتر روی یک دکمه کلیک کنید. هیچ خرابی وجود ندارد ، نیازی به تعویض سرورها یا مهاجرت سایت نیست.
 5. داشبورد جالب بسیاری از میزبان ها هنوز از cPanel زشت و فنی استفاده می کنند. HostGator داشبورد نرم و نرم و کاربردی را ارائه می دهد. نیشگون گرفتن و کشیدن چیزهای در پشت صحنه و اندازه گیری عملکرد بسیار آسان است.
 6. هزینه با شروع از 7.66 $ 7.66 $ ، ارزان تر از بسیاری از رقبای ابر خود است.

ما به طور خاص در یک ثانیه به هر یک از این فاکتورها شیرجه می زنیم. اما در ابتدا ، اگر نمی دانید که چرا “میزبانی ابر” با سایر گزینه ها متفاوت است ، آنچه شما باید بدانید این است.

Cloud Hosting چیست؟?

میزبانی Cloud سطح بعدی میزبانی سریع ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است.

چرا؟ دلیل ساده این است که میزبانی ابری فقط به یک سرور متکی نیست. صدها نفر را استخدام می کند و بار را در سرورهای مختلف گسترش می دهد.

 1. مشکلی که در میزبانی مشترک وجود دارد این است که شما از یک سرور استفاده می کنید. و شما آن سرور را با وب سایت های بی شماری دیگر به اشتراک می گذارید. اگر کسی دچار ترافیک شدید شد ، تمام منابع را از بین می برد و عملکرد شما را کند می کند.
 2. میزبانی ابر این کار را با استفاده از چندین سرور حل می کند. اگر یک سرور اضافه بار شود ، میزبان شما فقط یک سوئیچ را تلنگر می زند و آن را به یک سرور دیگر تغییر می دهد. بنابراین به روز و عملکرد تقریباً همیشه بهتر است.
 3. انعطاف پذیر است اگر به طور ناگهانی ترافیک شدید پیدا کردید و به منابع بیشتری نیاز دارید ، آنها را به صورت خودکار دریافت خواهید کرد. میزبانی ابر بسته به منابع مورد نیاز شما بطور طبیعی گسترش می یابد و منعقد می شود.
 4. مقرون به صرفه است برای دسترسی به منابع اضافی ، با یک هاست مشترک ، هزینه اضافی پرداخت می کنید. با میزبانی ابر ، این منابع اضافی هر زمان که به آنها احتیاج دارید ، بدون هزینه اضافی در انتظار شما هستند.
 5. سریع است از آنجا که میزبانی ابری تمایل به از بین بردن اضافه بارهای سرور دارد ، می تواند بسیار سریعتر عمل کند. میزبانی ابر همچنین سعی خواهد کرد از مکان نزدیک به آنها به بازدید کنندگان شما خدمت کند و به سایت شما کمک کند تا سریعتر از هر مکانی که در این سیاره به آن دسترسی داشته باشد بارگیری کند..

اکنون که می دانید میزبانی ابری چیست و چگونه کار می کند ، بیایید به ویژگی های سرویس HostGator بپردازیم.

HostGator Cloud Highlights

تنها بهترین چیزی که می توانم در مورد HostGator بگویم این است که شما حتی متوجه وجود آن نمی شوید.

این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما بالاترین ستایش من به یک میزبان وب است. میزبان خوبی است که حتی متوجه آن نمی شوید. این فقط بی سر و صدا وب سایت شما را کار می کند. سریع ، کارآمد و روان.

از طرف دیگر ، شما می دانید چه موقع میزبان وب ضعیف دارید ، زیرا همیشه مشکلاتی را به شما ارائه می دهد!

HostGator سرعت ، منابع توسعه یافته و داشبورد بصری خود را به عنوان ویژگی های اصلی آنها تبلیغ می کند. بنابراین ما آنها را به آزمایش می گذاریم.

HostGator Cloud میزبان:

ما با میزبانی یک سایت وردپرس با آنها ، میزبان HostGator Cloud را پیگیری می کنیم. ما هزینه میزبانی ابر خود را دقیقاً مانند هر مشتری عادی انجام داده و آزمایشات بیضه را روی آن انجام خواهیم داد. این وب سایت به ما امکان ردیابی عملکرد uptime و زمان پاسخ سرور آنها را می دهد. به راحتی می توانید از وب سایت ما که در HostGator Cloud میزبان است بازدید کنید.

سرعت

شاید از قبل بدانید که ما در Bitcatcha با سرعت وسواس داریم. به همین دلیل ما چک سرعت سرور Bitcatcha را ایجاد کردیم. سرعت میزبان وب شما بیش از آنچه فکر می کنید مهم است (40٪ از افراد اگر در سه ثانیه بارگیری نشوند ، سایت شما را ترک می کنند).

خوشبختانه ، HostGator در بالای صفحه ظاهر می شود. در تست های سرعت ما ، میزبان ابر A + را به ثمر رساند. این میانگین زمان پاسخگویی سرور 144 ms به طور متوسط ​​در سراسر جهان است ، این سرعت سریعتر از سرعت توصیه شده Google از 200 ms است.

سرعت سرور Cloud HostGator (گزارش کامل را اینجا ببینید)

چرا؟ تا حدودی به دلیل اینکه میزبان های ابر به طور طبیعی سریعتر هستند زیرا می توانند بار خود را گسترش دهند. اما HostGator نیز یک قدم فراتر می رود. برای اطمینان از سریع بودن رعد و برق ، از یک سیستم حافظه پنهان و سخت افزار سطح بالا استفاده می کند. می توانید تفاوت را حس کنید.

✔ قابلیت اطمینان و به روز بودن

اگر نسبت به میزبانی وب نسبتاً جدید هستید ، آمارهای uptime همه می توانند بسیار شبیه به هم باشند.

بعنوان مثال اکثر آنها بالای 98٪ هستند که عالی به نظر می رسد. اما این را در نظر بگیرید. 98٪ به روز یعنی وب سایت شما می تواند به مدت هفت روز در سال کاهش یابد. خوب نیست!

ما همیشه پیشنهاد می کنیم هنگام در نظر گرفتن یک هاست وب 99.8٪ از موارد بالاتر را جستجو کنید.

به همین دلیل است که به روز بودن HostGator بسیار چشمگیر است. ما با استفاده از HostGator یک بار زمان صد در صد پدیده را طی ماه ها آزمایش کردیم.

آرامش خاطر همه چیز است ، دانستن اینکه سایت شما بدون اخطار سقوط نخواهد کرد.

dash داشبورد جالب

بیشتر میزبان وب تجربه کاربر را در پشت صحنه در نظر نمی گیرند. آنها به سادگی از همان cPanel زشت استفاده می کنند. این عالی است اگر شما یک متخصص فن آوری هستید و می دانید چگونه از پشت صحنه همه چیز را نیشگون بگیرید.

اما بیشتر مردم فقط یک داشبورد ساده و کاربردی را می خواهند.

HostGator Cloud Customer Portal

(پورتال مشتری Cloud مشتری HostGator)

این دقیقاً همان چیزی است که شما با cloud HostGator دریافت می کنید. زیبا به نظر می رسد ، و استفاده از آن بسیار ساده است. این آهنگ به روزرسانی ، سرعت بارگیری ، میزان دسترسی جهانی و سایر معیارهای عملکرد دیگر شما را ردیابی می کند.

لازم نیست که همه اصطلاحات فنی را بدانید تا متوجه شوید چه اتفاقی با سایت شما می افتد.

resources منابع نامحدود (تقریبا)

HostGator پهنای باند و ذخیره سازی “بدون اندازه” شما را حتی با ارزانترین برنامه به شما پیشنهاد می دهد.

این در اصل به این معنی است که شما می توانید منابع مورد نیاز خود را تهیه کنید. اگر سنگر ترافیکی گرفتید ، مشکلی نیست. برخی از میزبان مشترک اگر بیش از کمک هزینه خود بپردازید مبلغی اضافی برای شما دریافت می کنند. یا بدتر ، وب سایت شما فقط پایین می رود.

با میزبانی ابر HostGator ، این اتفاق نخواهد افتاد. می توانید مطالبی را که دوست دارید بارگذاری کنید و به همان اندازه از ترافیک خود لذت ببرید.

ولی! خواندن مقاله کوچک را فراموش نکنید. “Unmetered” همیشه به معنای “نامحدود” در دنیای میزبانی وب نیست. مطابق توضیحات T میزبان&Cs شما محدود به پهنای باند و ذخیره سازی در “عملکرد عادی وب سایت شخصی یا شخصی کوچک” هستید.

اگر وب سایت شما به طور ناگهانی احساس اینترنت شود ، می توانید شرایط آنها را نقض کنید. با گفتن این موارد ، محدودیت ها سخاوتمندانه است و بعید به نظر می رسد که فراتر بروید. درباره T آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید&Cs.

✔ خدمات خوب مشتری

HostGator هر روز از سال (حتی روز کریسمس) یک سرویس مشتری 24/7 را اجرا می کند.

چت زنده آنها به خصوص خوب است و معمولاً می توانید با استفاده از این روش در طی 15 دقیقه با شخصی تماس بگیرید. اگر مشکل شما در طول گفتگو قابل حل نیست ، پشتیبانی از باز کردن بلیط کمک می کند. یک مهندس سطح بالاتر در سریعترین زمان به آن می پردازد. من همچنین تحت تأثیر قرار دادن شماره تلفن واقعی برای دسترسی به آنها قرار گرفته ام. (چیزی که با بعضی از میزبان ها بسیار سخت است).

خوب است بدانید در صورت بروز فاجعه یک شماره تلفن مستقیم وجود دارد.

با HostGator تماس بگیرید

features ویژگی های اضافی

HostGator Cloud همچنین موارد اضافی مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. این ها نمی خواهند دنیای شما را لرزاند ، اما خوب است. این ویژگی ها شامل مهاجرت رایگان (اگر فکر تغییر میزبان ها را دارید) عالی است و یک گواهینامه SSL رایگان (اگر در حال اجرای یک فروشگاه آنلاین هستید) ضروری است

بسته های ابر HostGator

درست مانند بسیاری از خدمات ، HostGator بسته به نیاز شما طیف وسیعی از بسته ها را ارائه می دهد. آنها در سه مرحله می آیند: Hatchling Cloud ، Baby Cloud و Business Cloud.

همه بسته ها دارای پهنای باند و ذخیره سازی “بدون اندازه” و ذخیره محلی هستند ، اما چند تفاوت وجود دارد که ممکن است بخواهید به آنها نگاه کنید.

تخفیف Bitcatcha

من خوشحالم که به خوانندگان Bitcatcha 30٪ تخفیف در تمام بسته های HostGator Cloud ارائه می دهم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنگام بررسی کد زیر را وارد کنید:

30٪ کد تخفیف: bitcatcha

این بدان معناست که می توانید فقط 7.66 دلار در ماه (قرارداد 12 ماهه) میزبان ابری بدست آورید.

توجه: گاهی اوقات HostGator تبلیغات خود را اجرا می کند. وقتی این کار را کردند ، می توانید بدون این کوپن معامله بهتری کسب کنید. فقط چیزی است که باید به آن توجه کنید. در اینجا بیشتر بیاموزید.

برنامه Cloud Cloud HostGator

ابر هچلینگ

هزینه: 7.66 $ * / ماه 10.95 $ – 30٪ تخفیف

اگر شروع به تجربه منظم ترافیک بالا کردید ، می توانید برای دسترسی به منابع بیشتر روی یک دکمه کلیک کنید. هیچ خرابی وجود ندارد ، نیازی به تعویض سرورها یا مهاجرت سایت نیست.

ابر ابر

هزینه: 9.76 $ * / ماه 13.95 $ – 30٪ تخفیف

Baby Cloud گزینه وسط (و توصیه شده) است. با استفاده از این بسته ، دامنه نامحدودی به دست می آورید ، بنابراین اگر چندین وب سایت دارید یا برای مشتریان خود وب سایت می سازید ، عالی است. Baby Cloud به شما 4 گیگابایت حافظه می دهد.

ابر تجاری

هزینه: 13.96 $ * / ماه 19.95 $ – 30٪ تخفیف

Business Cloud خدمات برتر است. Business Cloud با تمام ویژگی های Baby Cloud و Hatchling Cloud همراه است ، اما شامل 6 گیگابایت حافظه ، یک IP اختصاصی و یک SSL خصوصی نیز می باشد..

* قیمت براساس قرارداد 12 ماهه است. برای دریافت 30٪ تخفیف از کد کوپن “bitcatcha” استفاده کنید. ثبت نام HostGator Cloud.

هر گونه سقوط?

ما به بررسی مثبت های مختلف HostGator Cloud پرداخته ایم ، اما نکته منفی در مورد سقوط?

خوب ، حقیقت این است ، تعداد زیادی وجود ندارد. اما هر میزبان یک یا دو مورد دارد که کاملاً کامل نیست. برای HostGator Cloud ، آنها عبارتند از:

“The Catch” – تقریباً در هر ارائه دهنده میزبان “گرفتن” وجود دارد. برای HostGator Cloud پهنای باند و فضای ذخیره نشده آنها “کاملاً نامحدود” نیست. خبر خوب این است ، مگر اینکه بیش از 90 ثانیه از 25٪ از منابع آنها استفاده کنید ، اشکالی ندارد.

این واقعاً این است – بعد از چند ماه استفاده از HostGator Cloud ، من هنوز هم به پایین آمدن مهم دیگری نرسیدم.

افکار نهایی

HostGator Cloud فوق العاده سریع ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. این فرصتی برای صاحبان وب سایت است که بدون پرداخت ثروت برای آن ، به هاست ابری دسترسی پیدا کنند.

با 30٪ تخفیف ما ، این ممکن است بهترین معامله میزبانی ابری بصورت آنلاین باشد. برای اطلاعات بیشتر به https://www.hostgator.com مراجعه کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me