اگر در تلاش هستید تا شغل خود را در طول این همه بیماری COVID-19 حفظ کنید ، ممکن است بخواهید آن را به صورت آنلاین به عنوان عادات خرید مصرف کنندگان برای انطباق با این زمان های چالش برانگیز در نظر بگیرید.

زمان بسیار خوبی برای ساختن وب سایت است ، زیرا سرویس میزبانی وب مورد علاقه ما SiteGround به تازگی پیشنهادی را ارائه داده است تا به صاحبان مشاغل کمک کند تا از ضربات ناشی از ویروس بهبود یابند!

پیشنهاد پاسخگویی COVID-19 SiteGround – جزئیات

راه اندازی سایت میزبانی وب سایت covid19

SiteGround با داشتن یک پیشنهاد ویژه برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک در این مواقع نامشخص ، مسئولیت های اجتماعی را عملی می کند.

فقط با 0.99 دلار ، به مدت 3 ماه کامل به برنامه StartUp SiteGround دسترسی کامل و غیرقابل دسترسی خواهید یافت ، بنابراین می توانید یک وب سایت تنظیم شده برای مشاغل خود تهیه کنید.

اگر فکر می کنید این کار بزرگی نیست و می توانید میزبانی وب رایگان یا بسیار ارزانتر را در جاهای دیگر دریافت کنید ، لطفاً به ما بگویید که چقدر اشتباه دارید.

 • تخفیف: 97٪ تخفیف (به مدت 3 ماه) + SSL رایگان!
 • هزینه ماهانه (3 ماه اول): $ 0.99
 • هزینه ماهانه (بعد از 3 ماه): 5.95 دلار (50٪ تخفیف)
 • تاریخ شروع: اکنون زندگی کنید!
 • تاریخ پایان: TBA
 • جزئیات کامل:

چرا این پیشنهاد SUPER مفید است!

وقتی صحبت از مشاغل آنلاین می شود ، باید درک کنید که سرعت جوهر زندگی است.

این موضوعی است که به فروش وب سایت شما در فروش / تبدیل کمک می کند.

با خدمات رایگان یا ارزان تر میزبانی وب در خارج از کشور ، شما نمی دانید چه نوع سرعتی را می خواهید بدست آورید ، و خدمتی که دریافت خواهید کرد به احتمال زیاد کاملاً مشکوک خواهد بود.

با SiteGround ، شما یکی از سریعترین خدمات میزبانی وب را ارائه می دهید که به طور خاص برای مشاغل و تجارت الکترونیکی تهیه شده است. ما باید بدانیم ، ما تکالیف خود را انجام داده ایم – خود را در بررسی عمیق SiteGround ما ببینید.

همچنین با استفاده از ابزارها و خدمات مورد نیاز برای کمک به شما در ساخت وب سایت خود ، به یکی از دانشمندان و مفیدترین تیمهای پشتیبانی در صنعت دسترسی خواهید داشت..

اگر مشتریان خارج از ایالات متحده را هدف قرار می دهید ، SiteGround شما را به عقب برگرداند – با داشتن 6 مرکز داده در 3 قاره ، وب سایت شما سریع و سرحال خواهد شد برای مشتریان شما ، که این امر می تواند باعث تقویت خوبی برای فروش شما شود.

بیایید نگاهی بیندازیم که با برنامه StartUp SiteGround از SiteGround چه می خواهید:

 • 1 وب سایت
 • فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی SSD
 • 10،000 بازدید ماهانه
 • نصب وردپرس رایگان
 • رایگان SSL ، CDN ، ایمیل
 • بازی 100٪ انرژی تجدید پذیر با Google Cloud

فقط 3 دلار 0.99 سنت برای 3 ماه کل ، ما فکر می کنیم این کار برای صاحبان مشاغل که به دنبال دیجیتال شدن هستند سودمند است!

چه اتفاقی می افتد بعد از 3 ماه?

این سوال واقعی نیست ، این نیست – بعد از گذشت 3 ماه چه اتفاقی می افتد ، جهان بهبود یافته است ، و همه چیز دوباره شروع به حس می کند?

خوب ، اگر می دانید درآمد حاصل از وب سایت جدید شما به اندازه کافی قابل ملاحظه است که بخواهید میزبانی وب سایت SiteGround را ادامه دهید ، می توانید این کار را با نرخ تخفیف ماهانه فقط 5.95 دلار در ماه انجام دهید – این 50٪ تخفیف از قیمت عادی آنها است!

اگر احساس نمی کنید که ادامه دهید ، خوب است – فقط حساب خود را خاتمه دهید و زندگی ادامه می یابد.

COVID-19 اقتصاد را به زانو درآورد

مگر اینکه در زیر صخره زندگی کرده باشید ، می دانید که COVID-19 به اقتصاد سختی برخورد کرد ، زیرا بیشتر کشورها برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری به حالت قفل بسته می شوند..

مردم از ترك امنیت خانه های خود می ترسند و همین امر باعث می شود بسیاری از مشاغل آجر و ملات با خشك و سختی مواجه شوند زیرا خریداران وحشت می كنند و سپس … ناگهان متوقف می شوند.

اوضاع به قدری بد است که عده ای این بیماری همه گیر را به رکود تشبیه کرده اند ، و ما نمی توانیم بیشتر موافق باشیم زیرا بسته های محرک دولت حتی ممکن است به اندازه کافی کمک نکند که بتواند اقتصاد را در بین قرنطینه ادامه دهد..

در آمریکا سرگرمی های ورزشی با قطع شدن رویدادهای ورزشی زنده متوقف شده است. ژاپن موافقت کرده است تا المپیک را به سال 2021 به تعویق اندازد که باعث خسارات گسترده ای خواهد شد و سفر به عنوان یکی از سخت ترین صنایع به دلیل قطع خطوط هوایی پروازهای به دلیل بیش از 100 کشور با محدودیت سفر مواجه است..

مردم از مشاغل خارج هستند ، مشاغل نمی دانند که آیا باید باز بمانند زیرا مشتریان هزینه نمی کنند ، و اقتصاد در حاشیه رکود اقتصادی در حال رشد است..

خلاصه ، بچه ها پایان روزهاست.

اما همه چیز از دست نرفته!

در میان همه ناامیدی و ناامیدی ، برخی از صنایع و مشاغل در حال شکوفایی هستند که سایر نقاط جهان خود را قرنطینه می کنند.

افراد ممکن است خود را قفل کنند تا ویروس در معرض خطر قرار گیرد ، اما هنوز به منابع لازم نیاز دارند. نیازهای آنها تغییر نمی کند بلکه عادات خرید آنها انجام می شود.

آمازون شاهد افزایش قابل توجهی در فروش بوده است که مجبور شده اند 100 هزار کارگر جدید را استخدام کنند تا به مقابله با افزایش تقاضا کمک کنند.

Ocado.com ، یک سرویس تحویل غذا ، “ترافیکی بسیار حیرت انگیز” را تجربه می کند که آنها مجبور شدند سرویس ها را به طور موقت متوقف کنند تا آنها بتوانند برخی کارهای اساسی را انجام دهند..

مردم نیز به وضوح به دنبال راه حل های دوردست اجتماعی هستند ، از این رو دولت های منطقه ای در چین برای توسعه راه حل های تحویل بدون سرنشین مانند روبات های تحویل غذا تلاش می کنند!

بیماری همه گیر COVID-19 باعث می شود مردم شیوه خرید خود را تغییر دهند و آنها را وادار به اتخاذ فناوری جدیدتری برای زنده ماندن کنند.

به گفته سوزان آتئی ، استاد اقتصاد فناوری از دانشکده کارشناسی ارشد دانشگاه استنفورد ، این عادات تازه شکل گرفته مدتها بعد از مرگ تهدید جهانی به دور خود می چرخند..

اگر یک واکسن در هیچ جای نزدیک توسعه نیافته باشد و جهان در طی چند ماه تعطیل شدن قرار بگیرد ، مشاغل کوچک باید برای تغییر وضعیت اقتصادی در حال تغییر باشند و اگر قصد دارند از فصل آینده بمانند ، آنلاین شوند..

شرکت ها شروع به کمک می کنند!

بعد از روزها خرید وحشت و رفتار “من اول” خودخواهانه (ما می دانیم که شما دستمال توالت را نگه دارید!) ، مردم شروع به درک این می کنند که هیچ کس نمی تواند بدون انجام نوعی مسئولیت اجتماعی زنده بماند..

تنها راه برای غلبه بر این سقوط اقتصادی و اجتماعی ، اعمال اخلاقی جمعی و مهربانی نسبت به یکدیگر است.

شرکت ها به امید ادامه دادن اقتصاد و کمک به ما در کمک به خانه های ما به نوبه خود به زندان های ما کمک می کنند..

Uber Eats همیشه پر طرفدار با ارائه تحویل رایگان در تلاش برای کمک به صاحبان رستوران های مستقل ، سر خود را در بالای ایالات متحده و کانادا نگه می دارد ، در حالی که بانک ها با انجام کارهایی که می توانند برای کمک به کسانی که از ویروس آسیب دیده اند ، کمی کار خود را انجام می دهند..

نتیجه گیری: در حالی که می توانید پیشنهاد SiteGround دریافت کنید!

این پیشنهاد ویژه پاسخ COVID-19 یکی از بهترین پیشنهادهایی است که از SiteGround تاکنون دریافت خواهید کرد. آنها به سختی قیمت خود را کاهش می دهند و 3 ماه کل میزبانی وب با تنها 0.99 دلار تقریباً رایگان است.

ما فرض می کنیم که برچسب قیمت در اصل وجود دارد که بتواند از مبانی کار آزاد بگذرد ، و اطمینان حاصل کند که از منابع کافی برای همه کاربران میزبان مشترکشان برخوردار است تا از سرعت و خدماتی که برای آنها مشهور هستند استفاده کنند..

بنابراین اگر در مورد شروع یک وب سایت برای مشاغل خود حصار ندارید ، پیشنهاد می کنیم سریع از حصار خاموش شوید ، زیرا به زودی نمی خواهید پیشنهاد دیگری مانند این را پیدا کنید.

تا دفعه دیگر ، در امان باشید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me