چگونه SME مالزی می تواند آنلاین شود – راه سریع و آسان!

چگونه می توان SME مالزی را آنلاین کرد – راهی سریع و آسان!

آواتار

شما می دانید که بهترین مشاغل با سازگار بودن زنده می مانند. جهان هر ساله سریعتر تغییر می کند و شما باید برای ادامه کار خود ادامه دهید.

در نظر بگیرید که چگونه ده سال پیش ، هیچ کس گمان نمی کند که تقریباً همه کارها را می توانید از طریق تلفن هوشمند انجام دهید ، که ماشین شما می تواند کامپیوتری شود و اینترنت چنین نقشی بزرگ در زندگی شما ایفا خواهد کرد.

باید SME مالزی شما به دیجیتال برود?

شاید تعجب کنید که آیا لزومی دارید که تجارت خود را آنلاین انجام دهید. در اینجا دلایلی وجود دارد که SME شما می تواند از یک پلتفرم دیجیتال استفاده کند:

 1. خداحافظی کنید تا به پول MoneyNowadays روشهای زیادی برای پرداخت هزینه هایی بپردازید که شامل استفاده از پول فیزیکی نمی شود. کارت های بدهی ، کارت های اعتباری و بانکداری آنلاین پرداخت را بسیار آسان می کنند. و تحولات جدید در حال آمدن است.

  این کیف پول موبایل که در شهرهای چین و هند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، در اینجا در مالزی موج می زند. بانک های محلی مانند CIMB ، Hong Leong و Maybank با خدماتی نظیر Alipay ، WeChat Pay و Samsung Pay همکاری می کنند تا این امر برای همه مصرف کنندگان با تلفن های هوشمند راحت تر باشد. Even Axiata اقدام به افزایش کیف پول الکترونیکی کرده است که در آن مصرف کنندگان می توانند تخفیف های سنگینی را در کامیون های مختلف غذایی دریافت کنند. ، نرها و دادگاههای مواد غذایی در پاسار در کلنگ دره.

 2. دولت ما در حال شناخت علائم است دولت مالزی شاهد سونامی آینده فناوری جدید است و ما را ترغیب به اتخاذ تجارت الکترونیک کرده است:

  • بانک نگارا برای افزایش پرداخت آنلاین ، از جمله چشم پوشی از هزینه های نقل و انتقال فوری آنلاین و افزایش هزینه های چک ، اقداماتی را انجام می دهد.
  • مالزی به همراه شرکت اینترنتی چینی Alibaba Group به تازگی یک منطقه تجارت آزاد دیجیتال را برای ترغیب مشاغل محلی که مشاغل آنلاین دارند برای صادرات محصولات خود راه اندازی کردند.
  • برنامه های مختلفی توسط سازمان های دولتی SME Corp و MDEC برای کمک به تقویت اقتصاد دیجیتال در مالزی از جمله eRezeki ، eUsahawan ، eLadang و همچنین برنامه های پرداخت و صدور گواهینامه الکترونیکی آغاز شده است..
 3. رفتن به اینترنت واقعا بزرگ BusinessA است همه چیز در مورد خط نهایی و بازپرداخت بزرگ است. این داستانهای موفقیت در مورد کارآفرینان محلی را که در بازار محلی و بین المللی ایجاد کرده اند در نظر بگیرید:
  • Nur Raihan Anuar کارآفرین محلی 100٪ لوازم آرایشی و بهداشتی و درمانی را به صورت آنلاین به فروش می رساند و درآمد ماهانه RM250،000 را از برونئی ، سنگاپور و اندونزی به فروش می رساند.
  • Christyng.com ، با تهیه کفش های دستباف ویژه بصورت آنلاین ، هم اکنون هفت رقم با فروش بیش از 1000 کفش در ماه.
  • وینسنت و هنری تانگ ، برادران دوقلوی ، تعداد زیادی استارتاپ هدیه چاپی و شخصی سازی شده را شروع کرده اند که اکنون 6.35 میلیون دلار بصورت آنلاین درو می کند..

اما از کجا شروع کنیم?

بنابراین اکنون که علاقه شما را جلب کرده است ، ممکن است در مورد قدم بعدی خود تعجب کنید. شاید شما بخواهید وارد این دنیای شجاع جدید شوید یا می خواهید حضور آنلاین خود را حتی بیشتر بهبود بخشید. اما از کجا شروع کنیم?

اگزابایت ها ، یک SME محلی که خدمات میزبانی وب را ارائه می دهد ، با ما تماس گرفت تا ما را به ما بپیوندند تا نشان دهند که چه کاری می توانند برای کمک به آنها انجام دهند.

معرفی Exabytes – یک تور با راهنما

چه کسی اگزابایت است?

جوایز Exabytes

جوایز برنده شده توسط Exabytes که در HQ Penang به نمایش گذاشته شده است

Exabytes که در سال 2001 تاسیس شد ، یک SME محلی برنده جایزه است. آنها با 75000 مشتری از 121 کشور و 30٪ از سهم بازار میزبانی وب در مالزی ، دارای رزومه ای چشمگیر هستند. چشم انداز آنها این است که به SMEs کمک کنند تا تجارت خود را بصورت آنلاین توسعه دهند و به عنوان یک شریک قابل اعتماد دیجیتال به رویاهای خود دست یابند.

آنها اخیراً 15 درصد از سهم بازار میزبان وب سنگاپور را با دستاورد هایی مانند Usonyx و Signetique در دست گرفته اند. آنها دارای مراكز امن اطلاعاتی در منارا AIMS ، مالزی و همچنین سنگاپور ، دنور (ایالات متحده) و كونینگان (اندونزی) هستند..

اگزابایت ها کارهای زیادی را برای مشاغل محلی و جامعه فناوری انجام می دهند:

تیم چان کی سیاک و تیم سوسک های Exabytes

تیم چان کی سیاک و تیم سوسک های Exabytes

 1. برنامه تأمین بودجه Exbytes Cockroach Techroach که اخیراً راه اندازی شده است به افزایش استارتاپ های فنی محلی کمک می کند تا از زمین خارج شوید که بازماندگان قدرتمند و سازگار دقیقاً مانند حشره مزاحم باشند..
 2. آنها در حال برگزاری جوایز وب سایت مالزی (MWA) 2017 به رسمیت شناختن و پاداش کار بهترین توسعه دهندگان وب ، طراحان و آژانس ها در سراسر کشور هستند.
 3. اجلاس بازاریابی اینترنتی Exabytes که اخیراً در Cyberjaya برگزار شد ، بازاریاب های مختلف دیجیتال با تجربه و Gurus را با تکنسین های محلی متصل کرد تا بینشی از وضعیت موجود و بحث در مورد استراتژی ها و پیشرفت های صنعت بازاریابی دیجیتال استفاده کند..

مرد پشت Exabytes – آقای چان کی سیاک

دارن لاو لحظه ای با آقای چان کی سیاک

Daren Low با آقای Chan Kee Siak مدیر عامل شرکت Exabytes در دفتر Penang HQ لحظاتی داشته باشید

مدتی طول کشید تا با آقای چان کی سیاک ، بنیانگذار و مدیرعامل اگزابایت ، در دفتر مرکزی آنها در پنانگ ملاقات کنیم. این کارآفرین خودآموخته که در خانواده ای از هاوکرها متولد شده ، این شرکت را از 19 سالگی ساخته و با محاکمات و مصائب شروع فعالیت خود شما بسیار آشناست..

وی در حال حاضر به عنوان رئیس اتحادیه اینترنت ، مالزی ، یک بستر شبکه سازی برای کارآفرینان مختلف برای به اشتراک گذاشتن یادگیری و تخصص ارزشمند در بین رهبران اینترنت و مدیر محلی موسسه بنیان گذاران ، یک شتاب دهنده جهانی ایده مرحله و برنامه راه اندازی فعالیت می کند..

او همچنین دو سیستم عامل سرویس دیگر ، EasyStore ، یک بستر تجارت الکترونیکی آنلاین را برای کسانی که می خواهند یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی شوند ، و اولین سرویس حمل و نقل یکپارچه مالزی EasyParcel ، تأسیس کرد..

تجربه مشتری – نگاهی به مرکز پشتیبانی مشتری Exabytes

Exabytes اختصاصی تیم خدمات مشتری سخت در کار

Exabytes اختصاصی تیم خدمات مشتری سخت در کار

توقف بعدی ما مرکز پشتیبانی 24/7 مشتری Exabytes در پنانگ بود. تیم خدمات آنها از سه تیم مختلف برای انواع مختلف حسابهای میزبان تشکیل شده است: میزبانی مشترک ، سرورهای اختصاصی و حساب های فروشندگان. آنها همچنین با یک تیم فنی از مهندسین شرکت Menara AIMS برای هرگونه مشکل فنی که ممکن است بوجود بیاید پیوستند.

نتیجه مانیتور تیم پشتیبانی و فناوری

نتیجه مانیتور تیم پشتیبانی و فناوری

آنها به ما نشان دادند كه چگونه هر بلیت حل شده با یك سیستم رأی دهی می شود تا خدمات خود را ارزیابی كند. کلیه آراء برای بهبود رضایت مشتری در تعداد و اهداف معنی دار ضبط و تلفیق می شوند.

تور فنی – درون مرکز داده های Exabyte در Menara AIMS ، کوالالامپور

Exabytes Datacenter در Menara AIMS

دارن با مدیر در دیتاسنتر تور می کند & مهندس سیستم

سرانجام ، در خود منارا AIMS به دیتاسنتر معرفی شدیم. سایت Exabytes ادعا می کند که آنها بیش از 1000 سرور را با بیش از 100،000 وب سایت و بیش از 1،000،000 حساب ایمیل مدیریت می کنند. ما آموخته ایم که در حال حاضر این مرکز به عنوان یک مرکز درجه 3 ارائه می شود که دارای 99.98٪ در دسترس است اما قرار است در آینده به بالاترین سطح Tier IV ارتقا یابد.

سرور ابر Exabytes

نگاهی به برخی از تجهیزات فنی آنها

اگرچه به دلایل امنیتی نتوانستیم از قفسه های سرورهای آنها عکس بگیریم ، اما موفق شدیم نگاهی به برخی از سرورهای میزبانی ابر جدید و غیرقابل استفاده آنها بیندازیم.

اتاق عمل دیتاسنتر

تیم فنی Exabyte با دقت نگاه داشتن سرورهای اتاق عمل

ما فرصتی برای دیدن اتاق عمل آنها داشتیم که مهندسان آموزش دیده در هر ساعت از شبانه روز روی سرورها را به صورت شیفتی مشاهده می کنند تا آماده باشند تا سریعاً با هرگونه مشکل فنی که ممکن است بوجود بیاید مقابله کنند..

افکار ما در مورد اگزابایت

Daren Low ، Chan Kee Siak و Vickson Tan (Exabytes Penang Tour)

Daren Low با Chan Kee Siak ، مدیر عامل (مرکز) ، و Vickson Tan ، معاون بازاریابی (سمت چپ)

در پایان این تور ، ما متقاعد شدیم که اگزابایت ها ، به عنوان یک SME محلی ، فرهنگ محلی را درک می کنند و دخالت آنها در جامعه کارآفرین محلی انگشت خود را روی نبض محیط SME مالزی نگه می دارد..

آنها همچنین نشان دادند كه زیرساختهای آماده آنها ، آنها را به یك شركت میزبان وب در جنوب شرقی آسیا مجهز كرده است. پیوندها به شرکتهای خدماتی مانند EasyStore همچنین به آنها امکان حضور فعال در سایر کشورها مانند سنگاپور ، اندونزی و تایوان را می دهد.

اگزابایت ها در درجه اول سه خدمات اساسی به صاحب SME ارائه می دهد:

 1. میزبانی پست الکترونیکی کسب و کار (فقط از ماهانه RM17.99) ماهانه EBizMailPro سرویس وب پست الکترونیکی را ارائه می دهد که انتشار بسیار عالی و ایمن ایمیل ها و همچنین هماهنگ سازی عالی تقویم ها ، وظایف و محتویات موجود در دستگاه های مختلف دیجیتال و Microsoft Outlook را فراهم می کند.. .
 2. خدمات طراحی وب سایت (فقط از RM39 در هر ماه) وب سایت فوری یک وب سایت سفارشی و منحصر به فرد تهیه می کند که متناسب با نیازهای شما باشد. همچنین با کمک های فنی ، خدمات بازاریابی و مشاوره تلفنی متخصص صورت می گیرد. .
 3. سازنده وب سایت All-in-One (ماهانه RM23.29 – RM69.96 ماهانه) EBizPro ، سازنده کشیدن و رها کردن ، دارای قالب های قابل تنظیم است که در تمام سیستم عامل های دیجیتال کار می کند. این اشتراک شامل پشتیبانی ایمیل حرفه ای است. .

شروع کار – نکاتی کاربردی برای تقویت تجارت آنلاین

در پایان روز ، چگونگی ایجاد یک تجارت آنلاین مؤثر ، به شما بستگی دارد.

اما آن را بسازید ، باید. به مزایای آن فکر کنید! با استفاده از پلت فرم دیجیتالی خود ، شما می توانید خدمات مشتری شخصی را با نرخ رقابتی تر و راحتی بیشتر برای مشتریان خود ارائه دهید. شما همچنین می توانید نه تنها در مالزی بلکه در خارج از کشور و همه با کسری از هزینه به مشتری برسید!

یکی از ارزانترین راهها برای این کار با اتخاذ ابزاری مؤثر و متمرکز به نام بازاریابی ایمیل است. با استفاده از خبرنامه های ساخته شده با دقت ، می توانید به همه افراد در لیست مخاطبین خود دسترسی پیدا کرده و بلافاصله آنها را در معرض آگاهی قرار دهید و فروش را به سمت مشاغل خود هدایت کنید..

این مقاله های مفید را بررسی کنید تا واقعا نشانه خود را در معرض مخاطبان خود قرار دهید:

 • نحوه ساخت لیست ایمیل از صفر & اولین خبرنامه خود را ارسال کنید
 • راهنمای قطعی بازاریابی ایمیل (قسمت 1)

اگر فکر نمی کنید که کمی هزینه اضافی در اختیار متخصصان قرار دهید تا تبلیغات آنلاین خود را انجام دهند ، می توانید خدمات بازاریابی دیجیتال Exabytes را نیز در نظر بگیرید.

آواتار

درباره نویسنده

ساموئل لاو عاشق نوشتن در مورد موضوعات مختلف از جمله کارآفرینی ، مقالات فنی و قانونی برای شرکتهای مختلف است. وقتی او مشغول انجام این کار نیست ، اشتیاق دیگر خود را دنبال می کند: هنرهای نمایشی!

مانند آنچه شما خوانده اید?

به مشترکین ما که از Bitcatcha به روزرسانی می کنند ، بپیوندید. ما نکات و ترفندهای کسب و کار آنلاین را برای شما ارسال می کنیم.

بعد “

اینترنت & شما در سال 2018: 3 تغییر عظیم که بر تجارت شما تأثیر می گذارد

«قبلی

راهنمای 5 مرحله ای برای استخدام مدیر رسانه های اجتماعی مستقل

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map