ה- 7 ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה 2020 (נבדק מהירות!)

למרות שהוא נתפס באופן נרחב כאלוף לחופש ולפיכך מדינה דמוקרטית, זה עשוי להפתיע חלקם שיש כמה מגבלות רחבות שהמדינה מציבה על חופש האינטרנט וכי היא מבצעת את פעולות המעקב ההמוני שלנו נגד תושביה..


כשעשיתי את המחקר שלי למאמר זה רציתי בכנות להאמין כי בריטניה תהיה טובה יותר ממדינות אחרות כמו הודו או אינדונזיה בהן מדובר בחופש אינטרנט. למרבה הצער, זה נראה כמו אותו מיקום ישן, פשוט אחר.

ממעקב ממשלתי ועד קבלת החלטות שרירותיות בהתנהגויות, נראה שתושב בבריטניה אינו חופשי הרבה יותר מאשר במקומות אחרים. הרשה לי להראות לך למה אתה צריך VPN כאן.

Contents

בריטניה מסדירה את הגישה לתוכן באינטרנט

כמו כל כך הרבה מדינות ברחבי העולם מצאתי כי בריטניה עושה את חלקה ההוגן בחסימת תוכן ממשתמשים במדינה. אסור להם לגשת למגוון אתרים ישירות על ידי ספקי שירותי האינטרנט שלהם..

זה נעשה באמצעות תוכנית סינון הנמצאת בשימוש כללי על ידי כל ספקי שירותי האינטרנט במדינה. עם זאת, קיימת אפשרות לבטל את הסכמתך לסינון, מה שהופך את חסימת האתרים בבריטניה שונה באופן מובהק ממדינות אחרות.

אם ברצונך לגשת לתוכן שנחסם כברירת מחדל מסיבה כלשהי, אתה יכול לבחור לבטל את הסכמתך לסינון תוכן! למרות שזה אולי נשמע מושלם עבורך, שים לב שהסרת המסנן עלולה להוביל לפגיעויות מוגברות באבטחת מידע.

בנקודת זמן זו, תוכן שנחסם כולל; פורנוגרפיה, סמים, הימורים, בריונות ברשת, ועוד הרבה קטגוריות. זה למעשה הוביל לתופעה המכונה ‘חסימת יתר’ שהובילה לחסימת אתרים לגיטימיים – כמו אתרי חינוך המופעלים על ידי צדקה לילדים.!

להלן כמה דוגמאות: כדי לעזור לך להבין איזה תוכן נופל תחת הקטגוריה החסימת יתר.

 • חינוך מיני & בריאות
 • שירותי תמיכה באונס & התעללות במשפחה
 • מניעת התאבדות
 • ייעוץ לתרופות

כמה גבולות לסמכויות המעקב

עוד אחת מהרשימה הארוכה של עבירות ממשלתיות שנחשפו בתיקי סנודן הייתה כי בריטניה מבצעת מעקב בלתי חוקי. מאז שפורסמו הקבצים בשנת 2013 ידוע שלבריטניה היו מספר תוכניות למעקב בתפזורת שעזרו לאסוף, לסנן ולנתח את התעבורה באינטרנט.

זה כלל מעקב אחר פעילויות החברה, מצב שנשפט לאחרונה גם כבלתי חוקי על ידי בית הדין האירופי לזכויות אדם (ECHR). סוגיה רחבה יותר בפסק הדין הייתה שממשלת בריטניה לא הציבה אמצעי הגנה סביב השיטות ששימשו לאיסוף נתונים כאלה.

למרות פסק הדין של ה- ECHR, ממשלת בריטניה נראתה חסרת תשובה כשדוברת אמרה כי הממשלה תעביר “שיקול דעת זהיר” לפסק הדין. ניתן לפרש את ההצהרה כמשפט “אנו נחשוב על זה” ולא כדרישה נחרצת לתובענה על פסק דין מגוף משפטי.

האח הגדול עדיין צופה.

בעקבות תקריות אלה, בריטניה העבירה חקיקה בשנת 2016 המאפשרת לה לבצע באופן חוקי פעילויות פיקוח. זה מכונה חוק סמכויות החקירה (חוק חוק IP), פירושו שלממשלה עומד כעת החוק לחוק כאשר היא רוצה לאסוף מידע כלשהו.

על טלקוס לשמור על היסטוריית השימוש

בהמשך לחוק ה- IP, יצוין כי ספקי שירותי האינטרנט במדינה חייבים להתאים גם לחוקי שמירת נתונים. המשמעות היא שעליהם לאסוף ולשמור מידע על פעילות המשתמשים, כולל היסטוריית הדפדפנים עד 12 חודשים.

חוק ה- IPA תוכנן על פי DRIPA, שכבר נפסק כבלתי חוקי בבריטניה כמו גם בשאר האיחוד האירופי. מקרים אלה מראים שממשלת בריטניה אינה מוכנה לכבד את פרטיות המשתמשים וכי כל ניסיון לחסום אותו מאיסוף נתונים ייענה בחקיקה חדשה – כחוק או שלא כחוק..

בנימה צדדית, אפשר לחשוב שהצפנה תהיה דרך טובה לעקוף סוגיות אלה מבחינה של משתמשי קצה. לרוע המזל, הממשלה חשבה על כך גם וחוק ה- IP מכסה הוראה זו. על פי חוק הממשלה יכולה להכריח חברות לפענח תוכן!

למרבה המזל, זהו אחד התחומים העיקריים ש- VPNs תוכננו להצטיין בהם, אך יותר מכך בהמשך.

ספקי שירותי האינטרנט שולחים באופן פעיל התראות על פעילויות P2P

בענף ששווה קרוב ל -300 מיליארד דולר ועולה, ברור כי תעשיית הקולנוע רצינית בהגנה על זכויות היוצרים וה- IP שלהם. למרות שהוכח כי סיקורים אינם משפיעים באמת על מכירת כרטיסים – הם רק מסירים את השליטה מידיהם של סופרים.

יהיו הסיבות אשר יהיו, עם זאת, חברות קולנוע ומוזיקה עברו להשתוללות עולמית וסטרו אנשים עם תביעות משפטיות בכל רחבי העולם. בבריטניה נעזרים כעת על ידי ספקיות האינטרנט אשר בשנים האחרונות החלו במסעות התראה על פירטיות.

ספקי שירותי האינטרנט בבריטניה שולחים התראות דוא”ל לאלה של המשתמשים שלהם שמשתמשים לכאורה בקשרים שלהם לתוכן פיראטי. כמובן שזה אומר שהם עוקבים אחר כל מה שהמשתמשים שלהם עושים ברשת, אם לא הם לא יכולים לתפוס את ההורדות האלה.

למרות שבאופן תיאורטי, מערכת ההתראות הזו מיועדת למשתמשים ספציפיים בלבד, בבריטניה אין רשומה סטרילית של קבלת מסננים נכונים וכל סוגיה הנובעת מכך תביא את ההוכחה לכך שהם לא עשו זאת על המשתמשים..

המערכת תורחב גם לאפליקציות כמו פופקורן טיים. עכשיו מערכת ההתראה הזו היא בדיוק זה – להתריע בפני משתמשים. אין פעולת אכיפה נוכחית או אחרת, אך לא יהיה קשה להתקדם מהמדינה הנוכחית להתדיינות משפטית.

VPNs עדיין חוקיים בבריטניה

כמו במדינות רבות אחרות, השימוש ב- VPN הוא חוקי בבריטניה. אין התדיינות שוטפת הקובעת במפורש כי אינך יכול להשתמש ב- VPN במדינה. שוב, כרגיל, שימו לב שהשימוש ב- VPN והשימוש ב- VPN למטרות לא חוקיות הם סוגיות נפרדות.

אם אתה משתמש ב- VPN לאמצעים לגיטימיים כמו מיסוך זהות או ביטחון מתוך צורך בתחושת ביטחון נוסף, זה בסדר. השימוש ב- VPN לצורך מיסוך פעילויות בלתי חוקיות או בלתי חוקיות, עדיין ניתן להעניש בכל חוקים שיחולו. אם תיתפס.

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN עבור בריטניה?

להלן 5 הקריטריונים שאנו משתמשים בהם בדירוג ה- VPN הטוב ביותר לקוראי בריטניה;

 1. פרטיות & אנונימיות
 2. אבטחה
 3. זיוף גיאוגרפי
 4. תמיכה P2P
 5. מהירות & יציבות

1. פרטיות & אנונימיות

כפי שאתה בוודאי מבין כבר, בריטניה באמת אינה סוג המקום בו אתה רוצה לגלוש ברשת ללא שימוש ב- VPN, בין אם אתה לאומי או מבקר במדינה. בגלל הגורמים ששיתפתי לעיל ורצינות ההשלכות של הפרת תקנות אלה, כדאי להתמקד בהיבטים של פרטיות ואנונימיות שמציע VPN למשתמשים בבריטניה..

כאשר הממשלה וגם התעשייה הפרטית עובדים יחד כמו גם באופן עצמאי כדי לפקח ולשלוט על התעבורה, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט מחריג את המדינות בתחום חמש העיניים וארבע עשרה העיניים.

2. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה למשתמשים שבבריטניה כמו בכל מקום אחר. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

באופן אישי, אני מרגיש שבשוק בבריטניה עדיף לנסות לשמור על רמות הצפנה גבוהות משתי סיבות עיקריות. הראשון הוא שאחד הגיבורים בתיק בו אנו דנים הוא ממשלת בריטניה, אשר ככל הנראה יהיו לה יותר משאבים המיועדים לנסות לשבור כל הצפנה שתיתקל בהם.

השנייה היא שבגלל מהירויות האינטרנט הממוצעות הנמוכות במדינה, אתה בטוח לשמור על רמות ההצפנה גבוהות ככל האפשר מבלי לפגוע במהירויות המקסימום הכוללות שלך.

3. זיוף גיאוגרפי

בדרך כלל כשמדברים על זיוף מיקום גיאוגרפי זה יהיה במטרה לגשת לתוכן אלטרנטיבי מספקי מיינסטרים כמו Netflix US. עם זאת, למשתמשי בריטניה יש הרבה יותר דברים לצפות בקידוד זיופי מיקום גיאוגרפי מכיוון שיש ממש המון אתרים שהם לא יכולים לגשת אליהם.

4. P2P תמיכה

נראה כי אחת הקטגוריות של אתרים שנחסמים מגישה בבריטניה הם אתרי סיקור. שוב, זהו תחום אחר שבו VPN באמת יעזור. חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו NordVPN או TorGuard.

5. מהירות & יציבות

עם מהירות הפס הרחב הממוצעת של קו קבוע של 55.88 מגהביט לשנייה בבריטניה, לרוב ה- VPN צריכים להיות אפס בעיות התואמות את צרכי המשתמשים שם. המהירויות הסלולריות אפילו נמוכות יותר בממוצע של 29.72 מגהביט לשנייה, כך שהדאגה העיקרית עם VPNs בבריטניה בהחלט לא תהיה מהירות.

מדורג: 7 ה- VPN הטוב ביותר לבריטניה

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מהירות בסיסית במלזיה עם שרת בריטניה

(ראה כאן את תוצאת המהירות הבסיסית המלאה)

כפי שאני ממוקמת במלזיה, המהירויות שלי נוטות להיות גבוהות בחיבור לשרתי VPN באזור אסיה ואטיות ככל שאני מתחבר לשרתים בארה”ב או באירופה. למבחן זה התחברתי לשרת בדיקות מהירות בבריטניה כדי לתת לך מושג של מהירות יחסית על פני מרחק.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לשרת מקומי מביא לי רשת מהירה של 290 מגהביט לשנייה. המהירות כמובן תשתנה לפעמים, אז קחו זאת עם קורט מלח.

פתק

אנו משתמשים בשער חליפין של 1 GBP ל- 1.25 USD עבור כל המחירים הרשומים.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (GBP)

£ 5.60 / לחודש

מדגיש תכונה

 • אין רישום
 • מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים
 • 5,600 שרתים ומעלה
 • DNS כפול

"בבית הבריטי הממוצע יש 7 מכשירים פעילים מחוברים – עם NordVPN אתה יכול לחבר עד 6 מכשירים לחשבון אחד."

NordVPN תופס מקום ראשון חזק ב- VPN הטוב ביותר שלנו לרשימת בריטניה מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

המדיניות המחמירה שלהם ללא כריתת עצים משלבת עם הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותכניות מחיר מעולות להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

תוצאות בדיקת מהירות nordvpn בריטניה

מבחן מהירות NordVPN בריטניה – שרת לונדון
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

במהירות 34 מגהביט לשנייה במורד הזרם, בסבב הבדיקות הזה NordVPN הציג ביצועים יציבים מאוד על שרתי בריטניה. מה שהופך אותם לעוד יותר אטרקטיביים הוא שהם לא רק לאפשר תנועת P2P אלא יש שרתים מותאמים במיוחד לתעבורת P2P!

ראה את סקירת NordVPN המלאה שלנו כדי לגלות מדוע זה ה- VPN מספר 1 שלנו!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (GBP)

£ 6.70 לחודש

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות
 • הצפנה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN
 • 3,000+ שרתים
 • פרוטוקול מרובה

"ל- ExpressVPN יישומי VPN מקוריים ואינטואיטיביים, כדי לשמור על ביטחון מקוון של כולם מבריטניה."

בגלל המגבלות הרבות שיש, אין זה מפתיע שנדמה כי ExpressVPN הניח קצבאות תשתית נרחבות לבריטניה. לחברה שרתי מפתח בכמה אזורים ברחבי בריטניה, החל מברקשייר ועד לונדון.

בממוצע, שירות VPN זה מציע שירות מעולה ומסביב, מהירויות מהשורה הראשונה ועד ליישומים ופרוטוקולים מקיפים – אידיאלי לבטיחות, פרטיות ואנונימיות. פרוטוקולי האבטחה שלו הם גם הטובים ביותר בכיתה לשימוש צרכני הקיים כיום.

בדקתי את השירות באופן מקיף ואין לי היסוס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי VPN המוביל למשתמשים בבריטניה. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

מבחן מהירות expressvpn בריטניה - -

מבחן מהירות ExpressVPN בריטניה – שרת לונדון
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת בבריטניה, הצלחתי להציג מהירות במורד הזרם של 74 מגהביט לשנייה.

קרא את סקירת ExpressVPN המלאה שלנו למידע נוסף!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (GBP)

1.59 פאונד / מאָ

מדגיש תכונה

 • CleanWeb
 • מודעה & עקוב אחר חוסם
 • מכשיר ללא הגבלה
 • לוח לבן
 • 1040 שרתים ומעלה

"לולא רק הרשומה המוגבלת שלהם, Surfshark הייתה מתחרה הרבה יותר רצינית ברשימות הדירוג שלנו."

למרות שערי החליפין של הקילו הבריטי, הוא נותר מטבע חזק יחסית ברחבי העולם. זה משמעותי במיוחד במקרה של Surfshark מאחר ומחיר נמוך כבר מובא למחיר אטרקטיבי עוד יותר.

Surfshark עד כה הציג מדדי ביצועים מעוררי עיניים והוא הפייבוריט הגדול שלנו. למרבה הצער, הם עדיין יחסית חדשים בשוק מה שגורם לנו להסס לדחוף אותם עוד יותר.

ועדיין, הדרך ארוכה והתחרות קשה. זה בהתרסה שעוקב אחריו, במיוחד אם הם ממשיכים לצמוח בקצב הנוכחי.

תוצאות בדיקת מהירות גולש בריטניה -

מבחן מהירות Surfshark בריטניה – שרת לונדון
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

הבסיס הביתי שלנו נמצא די רחוק מבריטניה, מה שמביא לחביון גבוה יותר. עם זאת, זה לא הפריע ל- Surfshark לחייב כמה נתוני ביצועים רציניים. מהירויות במעלה הזרם משאירות קצת לרצוי, אך המהירות החשובה היא מה שנכנס!

עיין בסקירת הסרפשיש המעמיקה שלנו כדי לגלות מדוע זה אחד הבחירות המובילות שלנו!

4. TorGuard

https://torguard.net/

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (GBP)

£ 4.00 לכל חודש

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות
 • תומך בחמישה מכשירים
 • מודעה & חסימת תוכנה זדונית
 • רוחב פס בלתי מוגבל

"השימוש ב- TorGuard הוא חוויה מענגת ומעניקה את הביטחון שחיבור האינטרנט שלהם בטוח באמת."

ממשק ה- TorGuard אולי נראה מעט מיום המפגש הראשון אך אין ספק שיש אחד מספקי שירותי ה- VPN המאובטחים ביותר בסביבה. למרות שאין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, הביצועים הם די מדהימים.

יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

מלבד זאת, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמה ויכולת לעקוף חוסמי VPN.

תוצאת מבחן מהירות torguard בריטניה - -

מבחן מהירות TorGuard בריטניה – שרת לונדון
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

כאחד משלושת ה- VPN הטובים ביותר בבריטניה, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות. זה הראה בתוצאות הבדיקה שלי עבורו משרת VPN מבוסס לונדון ושוב, המשתמשים במדינה צריכים בדרך כלל לקבל את המהירות הזו עם מעט בעיות.

החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

אל תהסס לראות את סקירת TorGuard המעמיקה שלנו למידע נוסף!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

CyberGhost

מהירות

עני

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (GBP)

2.80 פאונד / מאָ

מדגיש תכונה

 • דחיסת מידע
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost ממוקמת ברומניה אך היא דאגה לצרכים של בריטניה על ידי הגדלת ספירת השרתים שלה במדינה."

CyberGhosties מרוצים מהם והם בהחלט ניסו להיות מותניים ועליזים בשיווק שלהם. זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN אבל באופן אישי אני מרגיש שהם פשוט עשויים להיות קצת יותר מדי hyphyped.

מפרט חכם CyberGhost מדבר את השיחה הטובה אבל לאחר שעברתי את הבדיקה איתם אני ממליץ על קמצוץ קטן של מלח. קח בחשבון שזו רשימת דירוג, לכן הציפיות שלי די גבוהות.

מבחן מהירות הסייברגוסט בריטניה - -

מבחן מהירות CyberGhost בריטניה – שרת לונדון
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

משתמשים בבריטניה צריכים לשים לב שרוב שרתי CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל, יש להם גם כאלה באזור אסיה. נראה כי בריטניה כלולה באזור האיחוד האירופי כצפוי, כך שנראה שהם עברו את הקילומטר הנוסף להקמת ספירת שרתים גבוהה יותר שם.

בסך הכל, הצלחנו להשיג מהירויות שמישות מאוד של 25 מגהביט לשנייה, וזה עדיין מספיק כדי לאדות מדיה.

למידע נוסף בניתוח המקיף שלנו בנושא CyberGhost!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com/

IPVanish

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (GBP)

£ 5.20 לחודש

מדגיש תכונה

 • הצפנה של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 התקנים

"נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה הבחירה המובילה עבור המשתמשים בבריטניה, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

IPVanish סבלה רבות בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

תוצאות בדיקת מהירות ipvanish בריטניה - -

מבחן מהירות IPVanish בבריטניה – שרת לונדון
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

באופן מהיר, IPVanish הצליחה להישאר בקנה מידה אפילו עם נוכחותה המוגבלת יותר של בריטניה. התאמצתי לבסס מהירות במורד הזרם של סביב 30 מגהביט לשנייה, וזה הגון לתשתית שם. למי שמוכן להתנסות אתה תמיד יכול לנסות שרתים אחרים באזור שעלולים להביא לתוצאות טובות יותר. ובכל זאת, החיבור היה יציב והספיק להזרמת המדיה.

למידע נוסף ראה את הסקירה המלאה שלנו בנושא IPVanish!

7. המהיר ביותר VPN

https://fastestvpn.com/

המהיר ביותר VPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (GBP)

0.70 ליש”ט / חודש

מדגיש תכונה

 • אופטימיזציה P2P
 • קופץ שרת
 • תומך 10 התקנים

"FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

FastestVPN הוא לא המהיר ביותר שבדקתי, אך הוא גם לא האיטי ביותר. הוא מציע שמדינות מוגבלות יותר מפעילות את הקשר שלך בהשוואה ל- VPN רבים מהשורה הראשונה, אך במחירים של עד 83 סנט לחודש מדובר בגניבה. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שעושה אותם טובים גם לזה.

המחירים הנמוכים אכן מגיעים עם חסרון אחד רציני וזה הביצועים המוגבלים בהתגברות על חסימת הגיאו. סוף סוף גילינו, FastestVPN לא מאפשרת לך לגשת לתוכן של Netflix בארה”ב – באמר!

גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

מחשבות אחרונות: האם אני באמת זקוק ל- VPN בבריטניה?

לסיכום שלפניכם הנה ה- VPN 3 המובילים בבריטניה:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר (GBP / MO)

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

£ 5.60

ביקור VPN

ExpressVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

£ 6.70

ביקור VPN

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

1.59 פאונד

ביקור VPN

לדעתי יש רק דבר אחד גרוע יותר מאשר לגור במדינה עם רגולציה מעיקה באינטרנט וזה לחיות בזה שלא רק עושה זאת אלא עושה שימוש בחוק לתמיכה בפעילותו. באופן מפתיע, בריטניה נכנסת לקטגוריה האחרונה.

למרות שלא הייתי אומר לך שדווקא הדחיפות ביותר להשתמש בשירות VPN בבריטניה בנקודת זמן זו, אני חושב שנכון להתחיל כמה צעדים לבירור. קח את הזמן לבחור את ה- VPN המתאים לך (אני מקווה שרשימת הדירוג הזו עוזרת) לפני שיהיה מאוחר מדי.

בסוף מאוחר מדי, כוונתי היא שלכאורה ממשלת בריטניה נוטה לעבר אמצעים דרקוניים מאוד למעקב ובקרה. החיים בתנאים כאלה יכולים להיות מלחיצים ושירות VPN טוב ואמין יכול לעבור דרך ארוכה לספק שקט נפשי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map