8 ה- VPN הטוב ביותר להודו 2020 (נבדק מהירות!)

עבור אנשים רבים המחשבה על צורך להשתמש ב- VPN בהודו בדרך כלל לא תעבור את דעתנו. לרוע המזל, המדינה אינה הליברלית ביותר בכל הקשור לפעילויות דיגיטליות. במהלך השנים חלה עלייה מדאיגה במספר הדברים שיש כאלו שרואים בה פגיעה בחופש באינטרנט עבור הודו..


על פי מידע של בית החירות, בהודו נראו כללים חדשים בנושא מגבלות קישוריות, פעילויות פיקוח ממשלתיות שנויות במחלוקת ואפילו פעילויות התערבות שעברו על ידי הרגולטור התקשורת במדינה..

התרחשויות אלה וכיוצא בהן פגעו קשה בזכות לפרטיות שמשתמשי האינטרנט צריכים להיות מסוגלים לצפות להם. זה יחד עם הסיכונים הרגילים של שימוש לא מוגן באינטרנט הפכו את הודו למקום חם בסבב ה- VPN של BitCatcha.

Contents

הודו מסדירה באופן הדוק את הגישה לאינטרנט

במשך תקופה ארוכה, הודו ניסתה לחסום את הגישה למספר גדול (וגדל של אתרים). למרות שאתה צודק במחשבה שאתרים אלה היו אולי לא חוקיים או לא מוסריים בדרך כלשהי, כמו אתרים פורנוגרפיים, זה לא תמיד היה המקרה.

אתר אזהרה אסור - הודו

הודעת אזהרה למשתמשים בהודו בעת ניסיון לגשת לאתר שנאסר על ידי הממשלה
(מקור תמונה: Dailyhunt)

לדוגמה, בשנת 2011 ועד לא מזמן בשנת 2016 היו במדינה איסורים זמניים בפייסבוק אשר יושמו ללא כל אזהרה.

הממשלה גם רשמה את האיסור על אתרים רבים אחרים בחוק שמיכה האוסר על אזרחים לנסות לבקר בכל אתר ברשימה ספציפית. העונשים על הפרת חוק זה הם חמורים ועוברים את הקנסות הרגילים, ומאפשרים עונשי מאסר של עד שלוש שנים אם יתפסו.

פעילויות המעקב של הממשלה הינן חוקיות!

בגלל ניסיונותיה לחסום גישה לאתרי אינטרנט רבים, תמיד הניחו שהודו מבצעת סוגים מסוימים של מעקב סמוי על אזרחיה. זה אושר כעת במידה מסוימת בזכות ההרשאה הרשמית שניתנה.

הממשלה איפשרה ל -10 סוכנויות פדרליות את הזכות ליירט ולעקוב אחר מידע מכל מחשב. זהו צעד לעבר פעילויות פיקוח ההמונים שנעשות בסין לפיקוח על פעילות אזרחיה.

לא רק שסוכנויות אלה יכולות כעת לפקח וליירט, אלא באופן רשמי הן אפילו יכולות לפענח כל מידע שהושג כך. הסוכנויות המוסמכות אינן רק העוסקות בביטחון הלאומי, אלא גם מפקחות על חקירת מיסים, נרקוטים, פשע כלכלי ואחרים..

מידע זה בפני עצמו כבר מדאיג, אך ביתר שאת בהתחשב בכך שבית המשפט העליון ההודי הכיר בזכות לפרטיות כזכות יסודית. המשמעות היא שהממשלה נותנת הרשאה לפעילויות מסוג זה בניגוד לחוק.

חקיקה מפוקפקת לגבי הזרמת מדיה

הזרמת מדיה ושיתוף קבצים P2P במדינה הם קצת יותר אזור מעורפל. אף על פי שסטרימינג טכני אינו חוקי, ייתכן שהאתר המציע שירותים כאלה מופיע ברשימת האסורים המוגבלים.

שופט בית משפט גבוה בהודו בשנת 2016 קבע כי לא הייתה שום עבירה בצפייה בתקשורת המוזרמת, אלא באזורים אחרים הקשורים בפעילות. אלה כוללים הפצה, תערוכה או מכירה של חומר בזכויות יוצרים. לרוע המזל ספקי שירותי האינטרנט במדינה באותה תקופה הודיעו למשתמשים שלהם כי כל פעילויות הזרמת המדיה הן עבירות עונשין – כולל צפייה!

כפי שאתה יכול לראות, ישנם קווים דקים חוקיים שמעורבים בעניין ואתה בטח לא רוצה להיתפס כאן בטכניות.

ספקי שירותי האינטרנט בהודו חוסמים פרוקסי

משתמשי Reddit דנו בדיווחים לפיהם ריליינס ג’יו, אחד הטלסקואים הגדולים במדינה, חוסם אתרי פרוקסי. פרוקסי עוזרים למשתמשים לעבוד סביב מגבלות על מיקום גיאוגרפי, כלומר החברה מכתיבה את התנהגות בסיס 250 המנויים שלה חזק למשתמשים..

שוב, זה מפר את הניטרליות הרשתית שבאופן כללי פועלת על העיקרון שאסור לספקי שירותי האינטרנט להשפיע משלהם על נתונים. האתר קוורץ ביצע תחקיר במדינה ומצא כי “לפחות שבעה אתרי פרוקסי לא היו נגישים … מחיבור ג’יו”..

אלה לא היו רק אתרים אסורים אלא גם אתרים שאפשרו להוריד תוכנת VPN. הטלסקו חסם ככל הנראה את הגישה ל- Hide.me, הידסטר ואמנית Megaproxy. בעוד ספקי אינטרנט אחרים טרם עקבו אחר מה שימנע מהם לעשות את אותו הדבר?

שוב, הנושא כאן הוא גבולות לא ברורים בין מה שחוקי או לא, יחד עם האם חברות מחליטות לנקוט בקו הממשלתי, להציע תמיכה עצמאית עצמן במאמצים ממשלתיים (כמו ג’יו) או פשוט לעשות כרצונם. כך או כך, משתמשי האינטרנט בהודו נתונים לחסדיהם.

VPNs עדיין חוקיים בהודו

בעוד שבנקודת זמן זו לא פורסמו חדשות רשמיות על חוקים האוסרים על שימוש בשירותי VPN בהודו, זה נושא מסובך מעט. קח לדוגמא את המקרה של ג’יו רילאנס שדיברתי לעיל – מה אם ספקי שירותי האינטרנט יחליטו להוסיף את כל ספקי שירותי ה- VPN לרשימת האתרים האסורים?

בעוד השימוש ב- VPN יתכן שלא מוגבלת כחוק, עדיין ישנם חוקים המונעים מכל המשתמשים במדינה להשתמש ב- VPN לצורך פעילויות לא חוקיות. הייתי אומר זאת שאם היית משתמש בשירות VPN – מוטב שיהיה כזה שלא ישמור יומנים!

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN להודו

1. פרטיות ואנונימיות

כפי שאתה בוודאי מבין כבר, הודו היא באמת לא סוג המקום בו אתה רוצה לגלוש ברשת ללא שימוש ב- VPN, בין אם אתה לאומי או מבקר במדינה. בגלל הגורמים ששיתפתי לעיל ורצינות ההשלכות של הפרת תקנות אלה, כדאי להתמקד בהיבטים של פרטיות ואנונימיות שמציע VPN למשתמשים בהודו..

כאשר הממשלה וגם התעשייה הפרטית עובדים יחד כמו גם באופן עצמאי כדי לפקח על התנועה ולשלוט בהם, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט מחריג מדינות בתחום חמש העיניים וארבע עשרה סמכות השיפוט.

2. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה למשתמשים מבוססי הודו כמו בכל מקום אחר. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

באופן אישי, אני מרגיש שבשביל שוק הודו עדיף לנסות לשמור על רמות ההצפנה גבוהות משתי סיבות עיקריות. הראשון הוא שאחד הגיבורים בתיק בו אנו דנים הוא הממשלה ההודית, אשר ככל הנראה יהיו לה יותר משאבים המיועדים לנסות לשבור כל הצפנה שתיתקל בהם.

השנייה היא שבגלל מהירויות האינטרנט הממוצעות הנמוכות במדינה, אתה בטוח לשמור על רמות ההצפנה גבוהות ככל האפשר מבלי לפגוע במהירויות המקסימום הכוללות שלך.

3. זיוף גיאוגרפי

בדרך כלל כשמדברים על זיוף מיקום גיאוגרפי זה יהיה במטרה לגשת לתוכן אלטרנטיבי מספקי הזרם המרכזי כמו Netflix US או ה- BBC iPlayer בבריטניה. עם זאת, למשתמשי הודו יש עוד הרבה דברים לצפות בקידוד זיופי מיקום גיאוגרפי מכיוון שיש ממש המון אתרים שהם לא יכולים לגשת אליהם.

זה המקום בו VPN היה מאיר, במיוחד מכיוון שיש דיווחים על טלקוס מסוימים האוסרים אפילו להשתמש באתרי פרוקסי.

4. תמיכת P2P

נראה כי אחת הקטגוריות של אתרים שנחסמים מגישה בהודו היא אתרי סיקור. שוב, זהו תחום אחר שבו VPN באמת יעזור. חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

5. מהירות ויציבות

עם מהירות הפס הרחב הממוצע הקבוע של 27.68 מגהביט לשנייה בהודו, לרוב ה- VPN צריכים להיות אפס בעיות התואמות את צרכי המשתמשים שם. המהירויות הניידות אפילו נמוכות יותר בממוצע 10.13 מגהביט לשנייה, כך שהדאגה העיקרית עם VPNs בהודו בהחלט לא תהיה המהירות.

VPNs הטובים ביותר להודו

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מהירות בסיסית (ללא VPN) - הודו

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

כפי שאני ממוקמת במלזיה, המהירויות שלי נוטות להיות גבוהות בחיבור לשרתי VPN באזור אסיה ואטיות ככל שאני מתחבר לשרתים בארה”ב או באירופה. למבחן זה התחברתי לשרת בדיקות מהירות מבוסס הודו כדי לתת לך מושג של מהירות יחסית על פני מרחק.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לשרת מקומי מביא לי רשת מהירה של 333 מגהביט לשנייה. המהירות כמובן תשתנה לפעמים, אז קחו זאת עם קורט מלח.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של USD 1 = 69.39 INR.
 2. המחיר המוצג מבוסס על מנויים של 12 חודשים. המחיר יכול להיות זול יותר כשאתה מנוי לתקופה ארוכה יותר.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

276.87 / יר

מדגיש תכונה

 • אין יומנים
 • מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים

"עם הממשק המהודק, המהירויות היציבות ותכניות המחיר הפנטסטיות לטווח הארוך, נורד היא בחירה יוצאת מן הכלל עבור כל משתמש VPN."

NordVPN תופס מקום ראשון חזק ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו להודו מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

המדיניות המחמירה שלהם ללא כריתת עצים משלבת עם הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותכניות מחיר מעולות להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

מבחן מהירות NordVPN - הודו

מבחן מהירות NordVPN הודו – שרת מומבאי
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

במהירות 47 מגהביט לשנייה במורד הזרם, בסבב הבדיקות הזה NordVPN הציג ביצועים יציבים מאוד בשרת ההודו שלהם. מה הופך אותם לעוד יותר אטרקטיביים הוא שהם לא רק מאפשרים תנועת P2P אלא יש שרתים מותאמים במיוחד לתעבורת P2P!

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

577.32 / יר

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות בחו”ל
 • הצפנה מלאה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN

"השימוש ב- ExpressVPN יכול להביא לך כתובת IP בהודו שהיא מהירה, מאובטחת ומאפשרת הזרמת מדיה ועוד."

בגלל המגבלות הרבות שיש, אין זה מפתיע שנדמה כי ExpressVPN הניח הודו קצבאות תשתית נרחבות. לחברה שרתי מפתח הן בצ’נאי והן במומבאי, וכן חלופה שניתן לנתב דרך בריטניה.

בממוצע, שירות VPN זה מציע שירות מעולה ומסביב, מהירויות מהשורה הראשונה ועד ליישומים ופרוטוקולים מקיפים – אידיאלי לבטיחות, פרטיות ואנונימיות. פרוטוקולי האבטחה שלו הם גם הטובים ביותר בכיתה לשימוש צרכני הקיים כיום.

בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי מהסס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל למשתמשים בהודו. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

מבחן מהירות ExpressVPN - הודו

מבחן מהירות ExpressVPN הודו – שרת צ’נאי
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת בהודו, הצלחתי להראות מהירות במורד הזרם של 18 מגהביט לשנייה.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

207.48 / יר

תכונות עיקריות

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

ל- Surfshark יש ממשק מאוד מפושט ומינימליסטי מסיבה טובה – הוא ממשיך להתמקד במתן שירות VPN בטוח ומאובטח. זה נכון, יש מעט מאוד דרך לסלסולים ותודות לזה הצליחה בצורה מרשימה להרחיב את הרשת שלה ליותר מ -1,000 שרתים בזמן מאוד קצר.

למרות גילו הצעיר יחסית (Surfshark הוצג רק בסוף 2018), ספק שירות זה הצליח לעמוד בקצב הכלבים המובילים ובסך הכל מספק חוויה מאוד נטולת לחץ במחיר שרבים פשוט היו אוהבים.

למרות גישה מינימליסטית לכאורה זו, Surfshark עדיין מצליחה להציע את כל מרכיבי המפתח של ספק שירות VPN טוב. זה כולל תמיכה בתנועת P2P כמעט בכל השרתים שלהם, הצפנות חזקות, גישה לתוכן רב-אזורי של פלטפורמות הזרמת וידאו ועוד.

מבחן מהירות גולש הודו

מבחן מהירות Surfshark הודו – שרת Latur
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד משלושת VPNs הטובים ביותר להודו, Surfshark היה אחד היחידים שהצליחו לשמור על מהירויות מרשימות במה שבדרך כלל אזור נוטה לעומס בדרך כלל. בדיקות מהירות משרת Latur מוצגות במהירויות במורד הזרם של כמעט 80 מגהביט לשנייה.

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

346.26 / יר

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות של TorGuard
 • תומך ב -5 חיבורים

"השימוש ב- TorGuard הוא חוויה מענגת ומעניקה את הביטחון שחיבור האינטרנט שלהם בטוח באמת."

ממשק ה- TorGuard אולי נראה מעט מיום המפגש הראשון אך אין ספק שיש אחד מספקי שירותי ה- VPN המאובטחים ביותר בסביבה. למרות שאין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, הביצועים הם די מדהימים.

יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

מלבד זאת, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמה ויכולת לעקוף חוסמי VPN.

מבחן מהירות TorGuard - הודו

מבחן מהירות TorGuard הודו – שרת צ’נאי
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד משלושת VPNs הטובים ביותר להודו, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות. זה הראה בתוצאות הבדיקה שלי עבורו משרת VPN מבוסס צ’נאי ושוב, המשתמשים במדינה צריכים בדרך כלל לקבל את המהירות הזו עם מעט בעיות.

החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

עני

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (INR)

242.87 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost מבוסס מרומניה אך היא שמה לב לצרכים של משתמשי הודו על ידי הגדלת התמדה של ספירת השרתים במדינה.."

CyberGhosties מרוצים מהם והם בהחלט ניסו להיות מותניים ועליזים בשיווק שלהם. זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN אבל באופן אישי אני מרגיש שהם פשוט עשויים להיות קצת יותר מדי hyphyped.

מפרט חכם CyberGhost מדבר את השיחה הטובה אבל לאחר שעברתי בדיקות איתם אני ממליץ על קמצוץ קטן של מלח. קח בחשבון שזו רשימת דירוג, לכן הציפיות שלי די גבוהות.

מבחן מהירות CyberGhost - הודו

מבחן מהירות CyberGhost הודו – שרת Latur
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

משתמשים בהודו צריכים לשים לב שרוב שרתי CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל, יש להם גם כאלה באזור אסיה. הודו ככל הנראה יוצאת דופן והם עברו את הקילומטר הנוסף בכדי לבנות שם ספירת שרתים גבוהה יותר.

בסך הכל הצלחנו להשיג מהירויות שמישות מאוד של 10 מגהביט לשנייה וזה עדיין מספיק כדי להזרים מדיה.

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (INR)

450.34 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 מכשירים

"נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי הודו, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

IPVanish סבלה רבות בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

מבחן מהירות IPVanish - הודו

מבחן מהירות IPVanish הודו – שרת נגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

IPVanish הצליח לשמור על המהירות במהירות, גם עם נוכחותה ההודית המצומצמת יותר. הצלחתי ליצור מהירות במורד הזרם של בערך 20 מגהביט לשנייה, וזה הגון לתשתית שם. למי שמוכן להתנסות אתה תמיד יכול לנסות שרתים אחרים באזור שעלולים להביא לתוצאות טובות יותר. ובכל זאת, החיבור היה יציב והספיק להזרמת המדיה.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (INR)

235.23 / יר

מדגיש תכונה

 • אפליקציות קלות לשימוש
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • תומך במנהור מפוצל

"PureVPN הוא ללא ספק מהמובילים בענף השלמה בזכות רשת שרתים איתנה."

אירוח של למעלה מ -2,000 שרתים הממוקמים ביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם, ל- PureVPN בהחלט יש את התשתית הדרושה בכדי להראות את עצמה כמובילה בתעשייה. זה משלים את זה עם תכונות אבטחה מעולות בדרג ארגוני כדי להגן על המשתמשים שלה מפני חדירות או איתור.

מבחן מהירות PureVPN - הודו

מבחן מהירות PureVPN הודו – שרת צ’נאי
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

אחד היתרונות הגדולים של ניסיון לנסות אותם הוא שהם אחד הבודדים בשוק שמאפשרים גישה לפרוטוקול WireGuard – פרוטוקול ה- gen הבא שלכאורה הוא מוערך לפני OpenVPN. זה אמנם מעט מוגבל בסיקור, עם נוכחות רק בחמש מדינות.

התחברות לשרת PureVPN מבוסס צ’נאי הצלחתי להתקרב ל 20 מגהביט לשנייה – שוב, אין מה להתעטש בו אבל רחוק מהטוב ביותר שראיתי. ובכל זאת, הייתי אומר שהנתונים הללו משקפים חברה שאכן יש לה מידה מסוימת של מיקוד כאן.

8. FastestVPN

https://fastestvpn.com

המהיר ביותר VPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (INR)

57.59 / יר

מדגיש תכונה

 • שרתים ממוטבים עבור P2P
 • מאפשר קפיצות של שרתים
 • תומך 10 מכשירים

"FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

FastestVPN הוא לא המהיר ביותר שבדקתי, אך הוא גם לא האיטי ביותר. הוא מציע למדינות מוגבלות יותר להפעיל את הקשר שלך בהשוואה ל- VPN רבים מהשורה הראשונה, אך במחירים של נמוכים מ -83 סנט לחודש זה גניבה. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שעושה אותם טובים גם לזה.

המחירים הנמוכים אכן מגיעים עם חסרון אחד רציני וזה הביצועים המוגבלים בהתגברות על חסימת הגיאו. סוף סוף גילינו, FastestVPN לא יכולה לאפשר לך לגשת לא לתכנים של Netflix בארה”ב או ל BBC iPlayer של בריטניה – באמר!

גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

האם אני באמת זקוק ל- VPN בהודו?

בהתחשב בשילוב הנורא של לחץ ממשלתי ופרטי כאחד על חופש האינטרנט במדינה, אני מרגיש שהשימוש ב- VPN צריך להיות גבוה למדי בסדר היום של רוב המשתמשים שם. זה נכון כפליים עבור זרים שנמצאים בהודו לעבודה או לבילוי פנאי – אתם וודאי לא רוצים לנקוט בחקיקה ולהסתיים בכלא הודי..

יש יותר מדי אלמונים בתחומים רבים וההערכה שלי היא שתמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. בבקשה, חפש את ה- VPN המתאים לך היום אם אתה באינטרנט בהודו.

להלן סיכום הדף, הנה 3 ה- VPN המובילים בהודו:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר / מו

ExpressVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

INR577.32

ביקור VPN

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

INR276.87

ביקור VPN

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

INR207.48

ביקור VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map