8 ה- VPN הטוב ביותר לקנדה 2020 (נבדק מהירות!)

רשתות וירטואליות פרטיות (VPN) מיועדות לאבטחה ופרטיות, אך האם באמת היית צריך להשתמש ברשת? התשובה באמת תלויה במקום ממנו תשתמש באינטרנט. מדינות משתנות ביחסיהן למשתמשים באינטרנט, כך שגם קנדים צריכים להסתכל על VPNs?


בהתחשב בסמיכותה לארצות הברית, אין זה פלא שקנדה פנתה בתקיפות לכיוונים דומים בנושא צנזורה באינטרנט. למעשה, במהלך השנים האחרונות חלו תנועות מטרידות של ממשלת קנדה להגדלת הרגולציה על משתמשי האינטרנט.

בשנת 2017 פסק הדין של בית המשפט העליון של קנדה הראה זאת בבירור – שקנדה הסכימה עם צנזורה באינטרנט ברחבי העולם. בנוסף לכך, משתמשים שרוצים להשתתף בשיתוף קבצים ב- P2P ימצאו עצמם נבדקים מכיוון שחברות אכיפה נגד פירטיות מביאות את תשומת ליבן למדינה.

אם אתה בקנדה ומתחילים לדאוג מהמהלכים האלה – אתה צודק להיות מכיוון שזה אמיתי מאוד.

Contents

פסיקת בית המשפט העליון בקנדה מציגה אישור לצנזורה באינטרנט

אף כי מבחינה טכנית לא קשורים ישירות ל- VPN ופרטיות באינטרנט, ההתפתחויות בקנדה במהלך השנים האחרונות מראות מגמות מדאיגות. בשנת 2017 אישרה פסק דין של בית המשפט העליון של קנדה את מאמצי החברה לנסות לכפות חסימה של אתרים מסוימים.

אמנם הדבר התבסס על מקרה מאוד ספציפי, אולם הוא מראה כי מערכת המשפט יכולה להישען בחוזקה כלפי פעולות צנזורה בצורה כזו או אחרת. פסק הדין אף השפיע על גוגל מכיוון שבית המשפט סבר כי ‘גוגל נתונה לסמכותם של בתי משפט בקנדה מכוח פעילותה בקנדה.’

ההחלטה הייתה מטרידה ומציבה סכנה שקבעה תקדים מסוכן מאוד במדינה.

פיירפליי קנדה ניסתה לחסום גישה לאתר

ממש כמו בשנה שעברה, קואליציה של חברות טלקומוניקציה ובידור בקנדה ניסתה להציע חסימת אתרים שלטענתם היו מעורבים בהפרת זכויות יוצרים. הקבוצה כונתה ‘FairPlay Canada’, שהכוונה להקמת גוף המוקדש לשליחת רשימות לאתרים שיחסמו בפני נציבות הרדיו-טלוויזיה והתקשורת הקנדית (CRTC).

והכי חשוב – לקואליציה לא תהיה פיקוח, כלומר הם בעצם יכולים לעשות כל מה שהם רוצים. המהלך התרחש מכיוון שהקבוצה השתמשה בטיעון עתיק יומין ברחבי העולם במשך שנה, כי הזרמה בלתי חוקית של מדיה המוגנת בזכויות יוצרים פוגעת בעסקים.

למרבה המזל, ניסיון בוטה זה לתפוס שליטה על צנזורה באינטרנט נדחה יחד עם ביקורת רבה. עם זאת, הסיבה לכך שהיא נדחתה הייתה פשוט משום ש- CRTC טענה שדיני זכויות היוצרים אינם נמצאים תחת פיקוחו.

זה מדאיג מכיוון שקבוצות כמו פיירפליי קנדה יכולות אולי לעבור תקנה כזו – אם היא תמצא את שדרת הערעור הנכונה.

בקנדה כבר נוקטים חוקים נגד פירטיות

מדינות ברחבי העולם שונות באכיפתן של חוק זכויות היוצרים. לדוגמה, רבים היו מודעים לכך שחברות רודפות אחרי הכלב אחר מחלקי קבצי P2P עם תביעות ביד. קנדה אינה שונה בכך ולמעשה יש הנחיות משפטיות דומות מאוד בעניין.

זה כבר הוביל לסגירת אתרים שאינם רק מפרים את חוקי זכויות היוצרים, אלא אפילו פועלים כמאפשרים הפרות כאמור. אלמנטים אלה הם כולם מרכיבים למערכת פתוחה לשימוש לרעה ולשימוש לרעה, בטח לא סימן טוב לקנדים שאולי פשוט מנסים ליהנות מאינטרנט ללא מגבלות..

CSE חושב שזה מעל החוק

המפעל לאבטחת תקשורת (CSE) הואשם בעבר בפעילות לא חוקית בכל הנוגע למעקב בקנדה. האירוע הבולט ביותר נחשף בהדלפות השלגדן כאשר מידע כי ביצעה פעולות פיקוח ללא צו במדינה.

עד היום, CSE ממשיכה לבצע פעולות מעקב במדינה ומצהירה כי היא “עשויה לבחור לנהל רישומים של התקשורת הפרטית של הקנדים”. זה הביא לעלילה קלה בשנת 2015 כאשר מידע על קנדים חולק בטעות עם בעלי ברית. אופס.

כפי שסטפני קרווין, אנליסט לשעבר בביטחון לאומי בממשלת קנדה, אמר “אחד הדברים המרכזיים בביטחון הלאומי הוא שמותר לך להיות מטומטם.”

VPNs עדיין חוקיים בקנדה

למרבה המזל התשובה לסיוטי מעקב אלה וצנזורה פוטנציאלית אינם כה קשים – השתמש ב- VPN. ועוד יותר טוב, VPNs הם חוקיים בקנדה.

הם כבר בשימוש נרחב, לא רק בתוך הממשלה אלא גם בעסקים וצורות רבות אחרות. אבל יש אזהרה. אם תבחר להשתמש ב- VPN שמקורו בקנדה, הממשלה יכולה לאלץ את ספק ה- VPN לשחרר נתוני משתמש במידת הצורך.

בעוד שרוב ה- VPN יטענו שהם לא מקיימים יומני, קח את זה עם קמצוץ מלח והקפיד על המדיניות לגבי יומני משתמשים ונתונים אחרים..

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN לקנדה

1. פרטיות ואנונימיות

עם סיפורי האימה הברורים יותר ששיתפתי למעלה רעננים במוחכם, כנראה שזה זמן טוב עבורי להציע שזה רעיון טוב באמת להתמקד בהיבט הפרטיות והאנונימיות של VPN למשתמשים בקנדה. כאשר גם הממשלה וגם התעשייה הפרטית עוקבים אחרי משתמשים, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט מחריג מדינות בתחום חמש העיניים וארבע עשרה סמכות השיפוט.

2. מהירות ויציבות

עם מהירות ביתית ממוצעת של 100 מגהביט לשנייה בקנדה, לא אמורה להיות בעיה מרכזית במהירויות ה- VPN מכיוון שכמעט כל ספקי שירותי ה- VPN העליונים צריכים להיות מסוגלים לנהל אמות מידה זו..

למרות שזה לא באמת מיקום בראש סדר העדיפויות עבור מרבית שרתי ה- VPN, יש סיבה טובה לכך – קרבתו לארה”ב. כמעט לכל ספקי שירותי ה- VPN יהיו לפחות אחד, אם לא יותר ממקומות שרתים בארה”ב, שקנדים יכולים לגשת אליהם בקלות בגלל חיבור אחסון נמוך..

3. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה לקנדים בכל מקום. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

הנקודה המדוברת כאן היא – האם ספק שירותי ה- VPN של X מעניק לך אפשרות לבחור את שיעורי ההצפנה המתכווננים? זה כנראה מה שאתה צריך לשאול אם זה נושא עבורך.

4. זיוף גיאוגרפי

למרות היותו שכן ארה”ב, קנדים עדיין אינם מקבלים גישה לתוכן נטפליקס המוגבל בארה”ב. זו אחת הסיבות לכך שמשתמשים ברחבי העולם משתמשים ב- VPN – לצורך זיוף מיקום גיאוגרפי. למרבה המזל הקירבה פירושה גם גישה מהירה ל- VPNs מבוססי ארה”ב וזה נהדר להזרמת נטפליקס.

היזהר מאחד התומך בחיבורים של נטפליקס, כיוון שרבים מהם נחסמים על ידים לעתים קרובות.

5. תמיכה P2P

מכיוון שיש מאמצים מוגברים לפצח את שיתוף הקבצים עקב הפרות זכויות יוצרים, כדאי להשתמש גם בחיבור VPN לשם כך. לא כל ה- VPN טובים עם P2P כך שאחד שתומך בו באופן נרחב או אפילו עם שרתי אופטימיזציה של P2P יהיה טוב.

חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

VPNs הטובים ביותר לקנדה

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מהירות בסיסית (ללא VPN) - קנדה

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

כפי שאני ממוקמת במלזיה, המהירויות שלי נוטות להיות גבוהות בחיבור לשרתי VPN באזור אסיה ואטיות ככל שאני מתחבר לשרתים בארה”ב או באירופה. למבחן זה התחברתי לשרת בדיקות מהירות מבוסס קנדה כדי לתת לך מושג של מהירות יחסית על פני מרחק.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לקנדה מרשה אותי במהירות מכובדת של 160 Mbps.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של 1 דולר = 1.34 CAD.
 2. המחיר המוצג מבוסס על מנויים של 12 חודשים. המחיר יכול להיות זול יותר כשאתה מנוי לתקופה ארוכה יותר.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

טוב

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

5.35 / יר

מדגיש תכונה

 • אין יומנים
 • מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים

"עם הממשק המהודק, המהירויות היציבות ותכניות המחיר הפנטסטיות לטווח הארוך, נורד היא בחירה יוצאת מן הכלל עבור כל משתמש VPN."

NordVPN שיפרה בהתמדה את שירותיה ו -2019 הייתה שנה מאוד מרגשת עבורם. אפילו עם עלייה קלה בתמחור שלהם, הם נשארים תחרותיים ביותר ומציעים את המפץ הרציני ביותר שאנחנו רואים במרחב המאתגר הזה מאוד כיום.

הם בחירה מצוינת כ- VPN הטוב ביותר לקנדה מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

המדיניות המחמירה שלהם ללא כריתת עצים משלבת עם הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותכניות מחיר מעולות להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

מבחן מהירות NordVPN - קנדה

מבחן מהירות NordVPN קנדה – שרת ונקובר
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

במהירות 34 מגהביט לשנייה במורד הזרם, בסבב המבחנים הזה הצליח NordVPN להשיג יתרון על פני ExpressVPN. מה שכן הופך אותם למושכים יותר יסודיים זה שהם לא רק מאפשרים תעבורת P2P אך יש שרתים מותאמים במיוחד לתעבורת P2P!

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

טוב

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

11.15 / יר

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות בחו”ל
 • הצפנה מלאה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN

"VPN זה מדרג בראש כמעט כל הרשימות שלנו ב- BitCatcha פשוט מכיוון שהוא מציע שירות כל כך טוב בקריטריונים רחבים מאוד – נדיר ל- VPN!"

אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שבדקתי בחיים, ExpressVPN היה עד כה הבחירה המובילה שלי, לא משנה באיזו מדינה אני מדירג אותה. יש לו מגוון נרחב של מיקומי שרתים ושרתים רבים. אפילו טוב יותר, זה מבוסס על איי הבתולה הבריטיים המלוכללים בחוקי שמירת הנתונים שלה.

בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי היסוס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל עבור קנדים. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

מבחן מהירות ExpressVPN - קנדה

מבחן מהירות ExpressVPN קנדה – שרת טורונטו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת בקנדה, הצלחתי להוציא מהירות במורד הזרם במהירות של 25 מגהביט לשנייה.

שוב, משהו שכדאי לציין כאן הוא המרחק האמיתי שלי מקנדה שהוא ככל יכול להגיע. הביצועים שמציג ExpressVPN במקרה זה אינם תואמים את מה שאני מצפה מהם בדרך כלל.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

2.59 / יר

מדגיש תכונה

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

Surfshark עשוי להיות חדש בעסק שזה עתה נכנס לתוקף בסוף 2018 אבל הוא יצא במפץ. אפילו כשהיא שדה פחות מ -1,000 שרתים במדינות בנות 60 מוזרים, היא מצליחה להציע חיבורים חזקים ויציבים כפי שמוצג במבחני המהירות שלנו.

הם גם מסוגלים להתמודד עם P2P / torrents בתוספת תוכן רב אזורי זמין לאתרי סטרימינג של סרטים כמו Netflix. עבורי הגביע הקדוש של נטפליקס הוא תוכן אזור בארה”ב ואני מוציא את הגלישה שלי מהגולש בחצי השנה האחרונה ללא בעיות.

Surfshark מציעה גם שירות זה נקודות מחיר מצויינות בתכנית לשנתיים שלהם. פיקוח על זה, אנשים, יתכן שהוא עולה ברשימות שלנו ככל שיעבור יותר זמן!

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

מבחן מהירות כריש קנדה

מבחן מהירות Surfshark קנדה – שרת טורונטו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

6.69 / יר

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות של TorGuard
 • תומך ב -5 חיבורים

"אחד ה- VPN הטובים ביותר לשיתוף קבצים ב- P2P, TorGuard הוא פשוט חובה לכל משתמשי P2P בקנדה.."

אחד הגורמים המכריעים החשובים ביותר במיקומו של TorGuard הוא שמדובר בספק VPN מאוד ידידותי ל- P2P. אין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, אבל זה מדהים בביצועים.

יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

מלבד זאת, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמה ויכולת לעקוף חוסמי VPN.

מבחן מהירות TorGuard - קנדה

מבחן מהירות TorGuard קנדה – שרת ונקובר
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד משלושת VPNs הטובים ביותר לקנדה, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות. זה הראה בתוצאות הבדיקה שלי עבורו משרת VPN מבוסס ונקובר ושוב, קנדים צריכים להיות מסוגלים להתאים את יחס המהירות לשרתים מבוססי ארה”ב..

החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

עני

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (CAD)

4.69 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost מציע שירות מאובטח ופרטי, אך אולי הם לא נמצאים בדרך כה אחידה כמוהו של ExpressVPN."

CyberGhosties מרוצים מהם והם בהחלט ניסו להיות מותניים ועליזים בשיווק שלהם. זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN אבל באופן אישי אני מרגיש שהם פשוט עשויים להיות קצת יותר מדי hyphyped.

מפרט חכם CyberGhost מדבר את השיחה הטובה אבל לאחר שעברתי את הבדיקה איתם אני ממליץ על קמצוץ קטן של מלח. קח בחשבון שזו רשימת דירוג, לכן הציפיות שלי די גבוהות.

מבחן מהירות CyberGhost - קנדה

מבחן מהירות CyberGhost קנדה – שרת ונקובר
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

הקנדים צריכים לשים לב שרוב שרתי CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל, יש להם גם את הצד האמריקני. זה גורם להם לפנות לקהל רחב למעט אולי אלה מאזור אסיה שם הוא קצת יותר מוגבל.

לרוע המזל, תוצאות בדיקת המהירות שלהם לא מסתכמות בקנדה ובקושי החללתי מהירות שמישות של 5 מגהביט לשנייה. לפני כמה שנים זה היה בר ביצוע, אך בעידן הפס הרחב המהיר של ימינו – כמעט בלתי נסבל.

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (CAD)

8.70 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 מכשירים

"נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי קנדה, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

IPVanish סבלה רבות בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

מבחן מהירות IPVanish - קנדה

מבחן מהירות IPVanish קנדה – שרת ונקובר
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כפי שציינתי, IPVanish, תגיד מה שאתה אוהב בהם, מציע כמה מהירויות מעניינות. המספרים האלה בהחלט מסוגלים להכניס אותם לרשימת ה- VPN המובילה שלנו לקנדה. עם המיקום שלי במלזיה והפעלת המבחן משרתם בקנדה, קיבלתי מהירות חזקה מאוד של 41 מגהביט לשנייה.

זה מבשר היטב עבור קנדים שיחברו לשרתים הקרובים אליהם כמו בארצות הברית. הפגם העיקרי כאן הוא בשירות הלקוחות שלהם שהוא רע. אם אתה ממדינה מערבית ומצפה לסטנדרט מסוים של תמיכה – כאן IPVanish נופל מתחת לסף.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (CAD)

4.54 / יר

מדגיש תכונה

 • תומך בפרוטוקול WireGuard
 • מאפשר תנועה P2P
 • אינו עוקב אחר תנועה

"אמין ומגיע עם שילוב טוב של תכונות אבטחה, PureVPN מבוסס על תחום השיפוט של האיחוד האירופי."

PureVPN הוא אחד השירותים הנדירים שנראים ממוקדים במהירויות VPN מהירות, מהירות ומהירות יותר. זה הומצא לתמוך במהירויות קו של עד 500 מגהביט לשנייה, אבל בדיוק עד כמה הטענה הזו הולכת באמת, ניחוש מישהו במקרים מסוימים.

מבחן מהירות PureVPN - קנדה

מבחן מהירות PureVPN קנדה – שרת ונקובר
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

יתרון אחד גדול לנסות אותם הוא שהם אחד הבודדים בשוק שמאפשרים גישה לפרוטוקול WireGuard – פרוטוקול ה- gen הבא שלכאורה הוא מוערך לפני OpenVPN. זה אמנם מעט מוגבל בסיקור, עם נוכחות רק בחמש מדינות.

התחברות לשרת VPN של ונקובר הצלחתי להתקרב ל 20 מגהביט לשנייה – לא התוצאות הטובות ביותר בעולם אלא משהו שעדיין יעבוד עבור משתמשים רבים. עם הזמן אולי זה ישתנה אם יחליטו להמשיך במלואו ביישום WireGuard, אך שוב, כך גם ספקי שירותי VPN אחרים.

8. FastestVPN

https://fastestvpn.com

המהיר ביותר VPN

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (CAD)

1.11 / יר

מדגיש תכונה

 • שרתים ממוטבים עבור P2P
 • מאפשר קפיצות של שרתים
 • תומך 10 מכשירים

"FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

FastestVPN הוא לא המהיר ביותר שבדקתי, אך הוא גם לא האיטי ביותר. הוא מציע למדינות מוגבלות יותר להפעיל את הקשר שלך בהשוואה ל- VPN רבים מהשורה הראשונה, אך במחירים של נמוכים מ -83 סנט לחודש זה גניבה. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שעושה אותם טובים גם לזה.

המחירים הנמוכים אכן מגיעים עם חסרון אחד רציני וזה הביצועים המוגבלים בהתגברות על חסימת הגיאו. סוף סוף גילינו, FastestVPN לא יכולה לאפשר לך לגשת לא לתכנים של Netflix בארה”ב או ל BBC iPlayer של בריטניה – באמר!

גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

האם אני באמת זקוק ל- VPN בקנדה?

כאשר ניגשתי לראשונה לנושא זה הייתי מעט שמורה מכיוון שבדרך כלל אני מתמקד בתחומים מסוימים המעניינים אותי. כשחקרתי את הנוף בקנדה נבהלתי מאוד ממה שמצאתי, והמחשבה הראשונה שלי הייתה שאני חייבת לחשוב על משהו לחברים שלנו עבור אותו שוק..

לאחר התבוננות, הבנתי שהתרחיש מוצג במספר מדינות ברחבי העולם בו זמנית. אפילו בבסיס הביתי שלי במלזיה נעשים מהלכים מדאיגים לקראת צנזורה מוגברת וכן הלאה.

עם זאת, אני באמת ממליץ לקנדים לרשום את המצב הנוכחי ולשקול ברצינות להסתכל על אחד ה- VPN ברשימה זו כדי להגן על עצמם. המצב בעולם עגום, חברי, בטוחים יותר מאשר מצטער.

להלן סיכום הכל, הנה 3 ה- VPN המובילים ביותר לקנדה:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר / מו

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

5.35 דולר ארה”ב

ביקור VPN

ExpressVPN

טוב

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

$ 11.15

ביקור VPN

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

CA $ 2.59

ביקור VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map