סקירה של FastestVPN: 6 יתרונות ו -3 חסרונות לשימוש ב – FastestVPN

המהיר ביותר VPN


Contents

המהיר ביותר VPN

https://fastestvpn.com/

tl; דר

FastestVPN עלה לראשונה על הרדאר שלי באמצע 2019 ובאותה עת מצאתי שהביצועים שלה היו בינוניים במקרה הטוב. כאשר התבקשתי להעריך זאת מחדש הפעם, עלי לומר שהייתי ספקן. עם זאת, עם רשת מורחבת ומהירויות מהירות מוגברות, האנדרדוג הזה בהחלט עולה בעולם.

סקירת FastestVPN: 6 יתרונות & 3 חסרונות של שימוש ב- FastestVPN

FastestVPN מבוסס באיי קיימן והיא טריטוריה בריטית חו”ל אוטונומית. עסקים הממוקמים במיקומים אלה כפופים לסמכות משפטית מקומית ואינם כפופים לכללי הכתר.

זה, בתוספת העובדה שהמדינה שיפרה משמעותית את חוקי ההגנה על מידע אישי, פירושה שהסביבה היא אידיאלית עבור ספקי שירותי VPN לשגשג. FastestVPN ממנפה את זה ומנסה להבטיח ללקוחות את המאמצים המרב שלהם בכדי לסייע להם להבטיח פרטיות ובטיחות באינטרנט.

6 דברים מדהימים שאני אוהב FastestVPN

1. אבטחה סולידית & פרטיות

FastestVPN התחייבה רצינית ללקוחותיה, תוך שהיא מציינת בפתיחות שהיא תעדף את הזכויות של לקוחותיה הן לפרטיות והן לביטחון. והכי חשוב, היא התחייבה שלא לשתף נתונים (אם יש) עם צדדים שלישיים כלשהם, וזה בכנות מה שהיינו מצפים משירות VPN.

fastestvpn כולל אבטחה ופרטיות טובים

בשונה מכמה שמות גדולים יותר בחוץ, עד כה לא התבררה שום תלונה על FastestVPN שדלף נתונים או מסירת מידע לרשויות. זה בהחלט משהו שמשתמשים המודעים לפרטיות צריכים לשים לב אליו.

1.1 שיעור קידוד גבוה של 256 סיביות

חיבורים שבוצעו באמצעות לקוח FastestVPN מוגנים על ידי שיעורי ההצפנה הגבוהים ביותר העומדים לרשות הצרכנים כיום. הצפנה של 256 סיביות היא התקן דה-פקטו הנסמך ואמין על ידי אנשי אבטחה כיום.

משתמשים בו גם במערכות צבאיות רבות ובכל הכנות, כמעט בלתי אפשרי לפיצוח. הסיכוי שתפרץ את נתוני 256 הסיביות שלך יהיה הרבה פחות סביר מאשר שאתה מדליף את הנתונים בעצמך, עם זאת שלא במתכוון.

1.2 בחירה טובה של פרוטוקולים

ספקי שירותי VPN רבים נוטים כיום מאוד לעבר פרוטוקול OpenVPN בשל המוניטין שלו כמאובטח ויציב ביותר. לרוע המזל, הדבר הביא לכך שרבים מהם מתעלמים מפרוטוקולי VPN אחרים ולא נותנים למשתמשים שלהם אפשרות לבחור בעניין.

למרות שאני לא בעד כמה פרוטוקולים כמו L2TP ו- PPTP, אני כן אוהב להשתמש ב- IKEv2 מכיוון שהוא גם די מאובטח והרבה פעמים עולה על ביצועי OpenVPN. FastestVPN מעניקה למשתמשים מגוון רחב של אפשרויות, המאפשרת ל- IKEv2, L2TP, PPTP, כמו גם OpenVPN (גם TCP וגם UDP).

זה נותן למשתמשים גמישות רבה, וזה חשוב מסיבות נוספות שרק מהירות. לעתים, משתמשים מסוימים עשויים להיתקל בבעיות תאימות עם אפליקציות המנסות לגשת לרשת דרך ה- VPN. בכך שהיא מאפשרת למשתמשים להחליף פרוטוקולי VPN, היא מקלה על המתח, מבחינת תאימות.

1.3 חומת אש מובנית של NAT

FastestVPN כולל חומת אש מובנית של NAT, שטוב לך מכיוון שהיא מסייעת להגדיל את האבטחה במכשירים שלך. חשוב על חומת האש של NAT כעל דואר שממיין מנות נתונים נכנסות למכשיר שלך.

היא תעביר לך רק את חבילות הנתונים שביקשת ספציפית ותדחה כל דבר אחר. שים לב שלמרות שזה עוזר להגביר את האבטחה, אין לקחת את חומת האש של NAT כתחליף ליישום ייעודי לאבטחת אינטרנט.

1.4 כולל אנטי-תוכנות זדוניות & חוסם פרסומות

בדרך כלל אני לא מתעניין בשירותים שמנסים להציע למשתמשים כל דבר באפליקציה שתוכננה במיוחד למשהו אחר. ובכל זאת, במקרה של התכונות של FastestVPN נגד תוכנות זדוניות וחוסם מודעות, הם כה לא פולשניים וקלים, עד שכמעט לא עולים בראשם.

fastestvpn כולל תוכנות נגד תוכנות זדוניות וחוסם מודעות

זה טוב מכיוון שהם בהחלט לא תורמים לנפיחת האפליקציה תוך מתן שירות מוסף בו זמנית. חלק מהסיבה לכך היא ש- FastestVPN מריץ כמה תכונות בשרתים שלהם, כך שהוא מצמצם כל עומס אפשרי על המכשירים שלך ובו בזמן מציע לך בונוס.

2. מהירויות מהירות

בפעם הראשונה שהערכתי את FastestVPN, המהירויות היו די כנות למדי. זה הוסיף לנועזות ההצהרה ששמה של VPN זה מציין. עם זאת, לאחר כשנה, גיליתי שהם אכן שמו לב למשוב ולהגביר את ביצועי השירות.

כבסיס, מהירות האינטרנט הבלתי מוגבלת שלי כשהוא מחובר ישירות דרך הנתב שלי לרשת קרובה לפרסום ככל שניתן להשיג – לרוב. אני מסוגל להשיג באופן קבוע 400+ מגהביט לשנייה בקו 500Mbps.

המהירות הבסיסית המהירה ביותר של ה- vpn ללא פעולת ה- vpn

בדיקת מהירות לשרת מקומי ללא VPN פעיל
(ראה תוצאת בסיס מלאה)

לפני שנמשיך בתוצאות הבדיקה, שימו לב שבדקתי את FastestVPN בפרוטוקול OpenVPN מכיוון שזה התקן שמציעות רוב ספקי ה- VPN. IKEv2 זמין גם ב- FastestVPN ובעזרת פרוטוקול זה סביר להניח שתקבל מהירויות הרבה יותר טובות מ- OpenVPN, אז קח את התוצאות עם קמצוץ מלח.

מבחן מהירות מהיר ביותר ב- VPN – ארה”ב

המהירות לשרת האמריקני של FastestVPN הייתה מהירה ככל שניתן היה לצפות.

המהירות המהירה ביותר בארה

מבחן המהירות המהיר ביותר ל- VPN בארה”ב – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מהירות ארה

מבחן המהירות המהיר ביותר של ארה”ב – ארה”ב – VPN פועל
(ראה תוצאה מלאה)

25 מגהביט לשנייה היא לא בדיוק מהירות איומה, וגם לא על מה לכתוב הביתה. השהיה הייתה קצת בצד הגבוה אבל ארה”ב כמעט בכל רחבי העולם מהמיקום הפיזי שלי.

מבחן מהירות VPN המהיר ביותר – אזור אירו

ברוב המקרים אני מגלה שמהירות ה- VPN שלי לשרתים הממוקמים בגוש האירו אינם שונים מאוד מבדיקות המהירות של שרת מבוסס ארה”ב..

מהירות אירופה

מבחן המהירות המהיר ביותר של אירופה – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מהירות אירופה

מבחן המהירות המהיר ביותר של אירופה – VPN פועל
(ראה תוצאה מלאה)

אפילו מבחינת החביון זה עניין לגעת-ול-ללכת. עדיין, המהירויות הללו מספיק הגינות לזרם מדיה.

מבחן מהירות מהיר ביותר ב- VPN – מזרח תיכון

בהיעדר שרתים מבוססי יבשת אפריקה, החלפתי איפשהו במזרח התיכון למספרים האלה.

המהירות המהירה ביותר במזרח התיכון

מבחן המהירות המהיר ביותר של VPN במזרח התיכון – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

המהירות המהירה ביותר במזרח התיכון

מבחן המהירות המהיר ביותר ל- VPN במזרח התיכון – VPN בתאריך
(ראה תוצאה מלאה)

באופן לא מפתיע המהירויות באזור זה היו די מחרידות. הסיבה לכך צפויה יותר בגלל התמקדות נמוכה יותר באזור ME על ידי FastestVPN, יחד עם מספר השרתים המצומצם יותר שלהם.

מבחן מהירות מהיר ביותר ב- VPN – אסיה

כצפוי, המהירות וההשהיה עבורי היו הטובים ביותר על שרתי FastestVPN מבוססי סינגפור.

המהירות המהירה ביותר באסיה

מבחן המהירות המהיר ביותר ל- VPN באסיה – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

המהירות המהירה ביותר באסיה

מבחן המהירות המהיר ביותר ל- VPN באסיה – VPN מופעל
(ראה תוצאה מלאה)

מיקום זה הוא חזק מאוד בזכות מיקומו הגיאוגרפי כמו גם תשתיות מצוינות במדינה.

מבחן מהירות מהיר ביותר ב- VPN – אוסטרליה

למען האמת, המהירות וגם החביון על שרתי FastestVPN המבוססים באוסטרליה היו מעט לאט.

המהירות המהירה ביותר באוסטרליה

מבחן המהירות המהיר ביותר של VPN אוסטרליה – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מהירות אוסטרליה

מבחן המהירות המהיר ביותר של VPN אוסטרליה – VPN בתאריך
(ראה תוצאה מלאה)

אזור זה, למרות שהוא לא תמיד הטוב ביותר עבורי, הציג כמה מהירויות נהדרות עבור ספקים מסוימים. אין שום סיבה אמיתית לביצועים הגרועים של FastestVPN כאן.

מסקנה – מחשבות במהירויות המהירות ביותר של ה- VPN

לפני שאתם מתחילים להתבצר על כמה המהירויות הללו עשויות להיראות כוללות, אני רוצה להפנות את תשומת ליבכם למהירויות המקבילות שהראיתי שנלקחו לשרתים מקומיים במדינות בהן VPN לא פעיל..

הערה חשובה

ההאטה העולמית הנוכחית באינטרנט הפכה את המהירות לא יציבה כמעט עבור כל המשתמשים. ההצגה להשיג את המהירויות הללו בכל עת של עומסי נתונים גלובליים גבוהה עדיין מרשימה במקרה זה, אז תן ל- FastestVPN הפסקה לעת עתה, כן?

3. נקודת מחיר מעולה

בדיוק כמו שאנו מציגים את תוצאות בדיקות המהירות זה כנראה המקום הטוב ביותר עבורי למסור את המידע הזה. FastestVPN מגיע בנקודת מחיר מדהימה של נמוכה כמו 1.11 דולר לחודש בתכנית לשלוש השנים שלהם!

חודשישנה שנתי
מחיר /mo$10.00$2.49$1.11
סך החשבון $ 10.00 $ 29.95 $ 39.95
מחזור חיובים 1 חודש 12 חודשים 36 חודשים

זהו סולם מחירים נפלא והופך את השירות הזה להצעה מוצקה עבור ציידי המציגים המחפשים צורה כלשהי של פרטיות והגנה באופן מקוון. כמובן שאם יש לכם מזומן, ניתן למצוא שירות פרימיום אצל ספקים אחרים – אך בהחלט לא במחירים אלה.

תמורת 1.11 $ לחודש אתה מקבל את השירות בחינם. בדרך כלל, ספקי שירותי VPN בחינם אינם מומלצים ואפילו הטובים כמו ווינדסקריפט ינסו לדחוף אתכם לתוכניות בתשלום שלהם היכן שניתן – תמורת מחיר גבוה בהרבה מזה.

כהערה צדדית, היזהרו תמיד מספקי VPN המציעים שירותים בחינם ומציעים שירות ללא הגבלה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, VPNs אלה לוקחים את הנתונים שלך ומוכרים אותם לצדדים שלישיים למטרות רווח. רק ככה הם מסוגלים לקיים פעולות. חלקם יעשו זאת בעדינות, בעוד שאחרים משתמשים במודעות בתוך האפליקציה.

4. תמיכה בכל הזרמת בכל מקום & P2P

כמו אצל רוב ספקי שירותי ה- VPN הטובים, FastestVPN יעזור לכם להתגבר על שירותים חסומים גיאוגרפיים ויאפשר לכם להזרים ממגוון מקורות מדיה. לצורך זה בדקנו אותם באמצעות נטפליקס וגילינו שתוכנם האמריקני יכול להזרים היטב. אך למרבה הצער, זהו האזור היחיד בו הם תומכים בינתיים.

fastestvpn כולל תכונות שימושיות שונות לבידור

בנימה גבוהה יותר, FastestVPN תומך ב- P2P בכל השרתים שלהם ותוכל להריץ את הטורנטים שלך בזמן שאתה מחובר למיקומי שרת כלשהם. יש כמובן חיסרון שכן מהירות ה- P2P שלך קשורה לביצועי ה- VPN הכוללים.

אם אתה מתחבר לשרת Netflix, למשל, וזה במקרה איטי יותר מסיבה כלשהי – מהירויות P2P שלך יסבלו גם אם לא תעבור לשרת אחר. מצאתי את עצמי עומדת בפני הדילמה הזו כשצפיתי בנטפליקס וניסיתי להוריד גם ב- BitTorrent.

לבסוף, התו החשוב ביותר עבור סטרימינג ו- P2P הוא היציבות. כמו תמיד, הצבתי את FastestVPN למבחן ‘צריבה’ של Netflix שלי, וזה התירוץ שלי להסתכל על נטפליקס לצורך ‘עבודה’. הצלחתי לצפות בשתי עונות של ‘המשרד’ באחת שישבה עם תקלה אחת לא בקשר בכלל, אז הייתי אומר שהיא יציבה.

עם זאת, באופן אישי, אני מרגיש שהמהירויות שמציע FastestVPN לא ממש מתאימות ל- P2P למרות השימושיות הברורה שלו. כמובן שזה מאוד תלוי באופן השימוש בשירות. לדוגמה, אם אתה נשאר בקרבת ארה”ב, ייתכן שתשיג את היתרונות של מהירויות P2P טובות כמו גם גישה לתכני נטפליקס מיותרים בקלות.

5. לנקות & אפליקציה קלה

אחד הדברים הטובים יותר ב- FastestVPN הוא אפליקציית Windows שלהם. העיצוב הנקי והקל משקל שלו אינו כבד במשאבים ותופס זיכרון של 5 מגה-בתים בלבד אם הוא פועל. עיצוב האפליקציה נראה מודרני וקל להתרגל אליו ברגע שאתה מפעיל אותו כמה פעמים.

5.1 תאימות מכשירים גבוהה

השירות זמין גם במגוון פלטפורמות.

fastestvpn זמין באופן נרחב בפלטפורמות רבות

עבור הזרם המרכזי, אתה יכול להתקין אותו בבסיסים של Windows, Mac ו- Linux. בצורה חכמה לנייד, היא תומכת באנדרואיד וב- iOS. להתקנה ייחודית יותר, ניתן לפרוס את FastestVPN על נתבים, PS4, וגם על לא מעט אחרים..

5.2 מנהור חכם & חיבור מהיר

בתוך אפליקציית FastestVPN, תוכלו למצוא שתי אפשרויות שעשויות בסופו של דבר להשתמש בהן בצורה הוגנת – מנהור חכם וחיבור מהיר. הקודם מאפשר לך לאפשר באופן סלקטיבי לאפליקציות שאתה סומך עליהן להתחבר לאינטרנט תוך עקיפת מנהרת ה- VPN.

זה מאפשר לך להפחית את המתח על ה- VPN שלך ויכול לעזור עוד יותר להגביר את התאימות. אם אתה מוצא שיישומים מסוימים אינם מצליחים להתחבר דרך ה- VPN, אתה יכול פשוט להוסיף אותם לרשימת המנהרה החכמה שלך. לא אידיאלי, אבל זה כן מגדיל את האפשרויות שלך.

חיבור מהיר הוא תכונה חוסכת זמן המאפשרת לאפליקציה לבחור לאיזה שרת להתחבר. היא תקבל החלטה זו בהתבסס על מועדי החביון הטובים ביותר של השרתים שלה ביחס למיקומך. עם זאת, משמעות הדבר היא כי הסיכוי הוא מאוד שתחובר לשרת במדינה שלך.

בדרך כלל זה לא יהיה מועיל במקרים אלה, אך אם אתה נמצא במקום בו אין להם שרת, Quick Connect יכול להועיל על ידי חיפוש השרת הטוב ביותר עבורך..

6. תמיכת לקוחות הגונה

כפי שאתה יכול לדעת מהתמונה למטה, תמיכה ב- FastestVPN יכולה להתחיל לאט. עם זאת, ברגע שסוכן השירות יודע על מה אתה מדבר באמת, אני חושב שתמצא אותם מועילים וגם בקיאים בשירותם ובמערכותיהם.

התמיכה בלקוחות fastestvpn היא הגונה

אני מוצא שלבסוף, רוב שירותי ה- VPN באמת העלו את העניינים מבחינת תמיכת לקוחות וברור ש- FastestVPN לא היה יוצא דופן. למרות שהמתנתי בתור מאחורי שניים אחרים בתור שלי, טופלו עלי תוך חמש דקות משליחתי בקשה.

FastestVPN מציעה גם עזרה ללקוחות בכמה דרכים. כשורת קשר ראשונה אתה תמיד יכול לפנות לבסיס הידע שלהם שיש בו שילוב טוב של שאלות נפוצות, מדריכים ומדריכים..

אם זה לא עובד בשבילך, יש להם גם תמיכה בצ’אט חי זמין 24/7. כפי שאתה יכול לראות, גם תגובתם בערוץ זה טובה למדי. לבסוף, יש לך אפשרות לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה שלהם למקרה שצ’אט חי יש יותר מדי אנשים וזמן ההמתנה יהפוך לבעיה.

3 דברים שאני לא אוהבת ב- FastestVPN

1. באגים מזדמנים בשירות

חלק מהדברים עליהם אדון במגזר זה עשויים להיות קצת סובייקטיביים ובגלל האופן שבו VPNs עובדים, יתכן שחלק מהבאגים לא ניתנים לשחזור בקלות. עם זאת, שמתי לב לתקלות שהתקשו להתעלם במקרה של FastestVPN.

כאשר שילמתי לראשונה עבור FastestVPN הובלתי להורדה של קובץ ההתקנה שלהם לאחר מעשה. בהתקנתו, הופתעתי כשגיליתי שאיני יכול להתחבר לאף אחד מהשרתים שלהם למרות שינוי פרוטוקולים וניסיתי דברים אחרים שציינתי בבסיס הידע שלהם.

סוף סוף הייתי צריך לדבר עם שירות לקוחות, שביקש ממני לעשות משהו מוזר – להוריד ולהתקין את לקוח GUI OpenVPN ולהשתמש בו כדי להתחבר. לאחר שעשיתי זאת, מצאתי בהמשך שאפליקציית FastestVPN לא יכולה להתחבר ללא בעיות בה, אפילו לאחר התקנת ה- GUI של OpenVPN..

הגיליון הבא שציינתי היה שחיבורים לשרתים מסוימים היו מעט מטורפים לפעמים. המשמעות היא שאולי תצטרך לנסות להתחבר כמה פעמים לפני שהחיבור ייעשה בפועל. נראה כי אין סיבה אמיתית לכך, אולם לאחר זמן מה העניינים התיישבו והבעיה נעלמה.

2. רק נקודת חיבור אחת עבור נטפליקס

למרות ש- FastestVPN עובד עם נטפליקס, זה מוגבל לתוכן אזור Netflix בארה”ב בלבד. אמנם זה המקום בו נמצאת האוסף הגדול ביותר של סרטי נטפליקס, משתמשים מסוימים עשויים לרצות גישה לאזורים אחרים לקבלת תוכן מקומי יותר..

חיבור Netflix האמריקאי זמין גם רק דרך נקודת גישה יחידה למרות של- FastestVPN יש עשרה מיקומים להתחברות אליהם בצפון אמריקה. נקודת גישה יחידה זו מעלה מספר סוגיות אפשריות, כולל; עומס יתר אפשרי מכיוון שכל משתמשי Netflix יצפו דרך אותו מיקום ובמה שקורה במקרים של כישלון.

3. רשת מוגבלת & שרתים

ל- FastestVPN יש כיסוי די מוגבל עם מספר שרתים לא ידוע ב- 39 מיקומים. למרות זאת, התפשטותם של אותם מיקומים נותרה הגונה למדי. הדאגה היא שאם אחד מהמיקומים שתרצו יהיה טעון בכבדות, יתכן שלא תהיה אלטרנטיבה נוחה שתוכלו להצטרף אליהם.

שרתי fastestvpn מוגבלים

למרות שאני מציין ש- FastestVPN שיפרה את הביצועים שלה לאורך זמן, אני מרגיש שצמחת הרשת שלהם היא לא בדיוק מה שקיוויתי שזה יהיה. זו יכולה להיות עסקה של שבירה או הפסקה עבור משתמשים רבים מכיוון שהיא מגבילה מאוד את הבחירות שלהם – וזה חלק גדול משירותי VPN.

בדיקות המהירות שערכתי בקטעים קודמים שאולי תציין, התרכזו באזורים צפופים. זה יכול להדגיש את העובדה שמימון מוגבל מעכב את FastestVPN מלפרוץ שיפור עוד יותר.

עם הגדלת הפריסה שלהם, המשתמשים עשויים לראות אותם בהדרגה מעלים את המחירים שלהם בכדי שהם יוכלו לקיים פעילות והתרחבות.

השורה התחתונה: האם אשלם עבור FastestVPN??

בכנות, זה באמת תלוי. מכיוון ש- VPNs הם חלק גדול מחיי ועבודתי, אני מגלה שאני מפונק מבחירה. ברור שמצבי די ייחודי, כך שהוא עלול לא להדהד לרבים מכם.

השאלה הגדולה יותר היא – האם עליך לשלם עבור FastestVPN? זו שאלה שעדיין ניתן לענות עליה די בקלות. FastestVPN היא בחירה טובה אם אתה גר באזור מאוכלס מאוד, או אם אתה מוצא את עצמך מחפש פיתרון תקציב טוב שיסיים את הדברים..

זה מגיע בנקודת מחיר לרוצח, ואם אתה עולה על הסיפון עכשיו, ייתכן שלא תהיה כפוף לעליית מחירים בהמשך כאשר הם מרחיבים את רשת השירות שלהם. עם זאת, אם יש לך צרכים מיוחדים יותר ויכולים להרשות זאת לעצמך, אני ממליץ לך בחום לשקול אחד מספקי שירותי הפרימיום כמו NordVPN.

תכונות עיקריות

 • ✓ מנהור חכם
 • ✓ השתמש בעשרה מכשירים
 • ✓ עובד עם נטפליקס
 • ✓ הפעל את P2P בכל השרתים
 • ✓ מודעה & חוסם זדוניות

מומלץ ל

 • • מחפשי מציאה
 • • חובבי הזרמה
 • • עקיפת צנזורה

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map