IPVanish VPN

IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

tl; דר

בתחילה, הייתי מהסס מאוד לבדוק VPN IPVanish מכיוון שידעתי שהם שירות מבוסס ארה”ב. באופן אישי, זה כמו לבקש מהזאב לשמור על התרנגולות. IPVanish שוחרר לראשונה בשנת 2012, שינה את הבעלות בשנת 2017. למרבה הצער, שינוי הבעלות לא עשה מעט חיובי עבור החברה מבחינתי. יש לי קשיים להמליץ ​​על VPN זה מסיבות רבות, כולל ביצועים במהירות בינונית, חשד באנונימיות ותמיכת לקוחות נוראית.

ביקורת IPVanish: 5 יתרונות ו -4 חסרונות בשימוש ב- VPVan IPVanish

הוקמה בשנת 2012, IPVanish VPN הוא לא הילד הבכור ביותר, ולמעשה, הוא כבר החליף ידיים פעם אחת. מה שלא שגרתי בחברה זו הוא שלמרות הפופולריות הנראית לעין בפרק זמן כה קצר, החברה גם הצליחה להסתבך במחלוקת רישום. דברים מסוג זה בדרך כלל נשמעים כמספר מוות עבור ספקי שירותי VPN ובכל זאת הוא שורד.

יתר על כן, מדובר בחברה שממוקמת בארה”ב וזה לא מתאר היטב את טענותיה כי יש לה מדיניות ללא רישום מלכתחילה. למרות שבארה”ב אין עדיין חוקים לשמירת נתונים חובה, יש לה סוכנויות אבטחה המשתוקקות להקליט את המטא נתונים באינטרנט לכל כדור הארץ. די קונונדום.

אף על פי כן, זה הוכיח כי הוא תיק מעורב של ביצועים, חלקם טובים, חלקם נוראים, אז בואו נראה מה הם יכולים לעשות.

מה שאנחנו אוהבים ב- IPVanish VPN

1. זמינות טובה

IPVanish טוענת כי היא מפעילה יותר מאלף שרתים ברשת שהפכה לכיסוי של יותר מ -60 מדינות ברחבי העולם. כמובן שהוא מתמקד בעיקר באירופה ובצפון אמריקה, עם 443 שרתים בראשון ו -561 שרתים באחרון. אמנם זה משאיר את אסיה והשאר בעולם בקושי קומץ, הכיסוי שם.

1.1. בבעלותה תשתית משלה

מה שראוי לציון הוא ש- IPVanish טוענת כי היא מחזיקה בכל התשתיות שלה. אמנם זה בהחלט יכול להיות נכון לגבי ציוד שרתים, אך אינני בטוח כיצד הדבר יכול להיות כך לגבי שאר התשתיות שמגיעות בדרך כלל ממרכז הנתונים..

כספק השירות היחיד האמיתי של Top Tier VPN, אנו ב- IPVanish מחזיקים ומפעילים את כל הרשת שלנו, כולל השרתים. זה מאפשר לנו לספק שירות פרימיום במחיר תחרותי.

לעולם איננו משאירים את ביטחונך בשליטת מישהו אחר. מכיוון שאיננו מוציאים את התשתית שלנו למיקור חוץ, אנו יכולים לספק את חיבורי ה- VPN הבטוחים ביותר בעולם. ובלי שגורמים שלישיים יאטו אותנו, רשת IPVanish מהירה בברקים.

1.2. השתמש כמעט בכל מכשיר

לאלו מכם שקראו את ביקורות ה- VPN שלי כבר עכשיו, אני בטוח שהתרגלתם שאמצה לי תמיכה בנושא מכשירים. העובדה היא שעם מוצר שממוקד באופן נרחב כמו VPN, נצטרך להיות רבים מאיתנו המשתמשים במגוון גדול של מכשירים..

אפליקציות IPVanish

למען האמת, הייתי מעז לומר שרבים מאיתנו עשויים אפילו להשתמש במספר מכשירים בפלטפורמות מגוונות אפילו בתוך משק בית יחיד. כמו כן, אם לומר זאת בעדינות, על אף תדהמתי שאנשים מסוימים עדיין משתמשים ב- Windows Phone – העובדה שנשארה קיימת, אפילו מקורב לעסקים קרוב שלי.

אז הנה לכם – תמיכה במגוון גדול של מכשירים זה יתרון עבור IPVanish.

ומכיוון שאפשר לפרוס גם IPVanish בכמה נתבים, אני שוב מזהיר את אלו מכם שחושבים לעשות זאת, מטעמי נוחות או סתם לבעיטות;

פתק

הפעלת שירות VPN בנתב שלך תעזור לך להתגבר על מגבלת חיבור המכשיר בו זמנית שרוב ה- VPN יטיל. עם זאת, יש חסרון. כמעט בכל המקרים (במיוחד עבור נתבים כלליים לשימוש ביתי), פעולה זו תאט את התעבורה באינטרנט לעומת אם היית מפעיל אפליקציות VPN ספציפיות למכשירים. הסיבה לכך היא שהנתבים פחות מסוגלים לטפל בהצפנת הנתונים הנחוצים בזמן אמת, ובכך מאטים את מהירויות העברת הנתונים שלך..

2. IPVanish הוא קשה באבטחה

בכנות, האבטחה בעיניי מגיעה משנית לאנונימיות בשירות VPN, אבל זו נקודה אישית. כשאני חושב על משתמשי אינטרנט במדינות כמו סין, ארה”ב וסינגפור, אני יכול להבין היטב את הצורך בחיבורים מאובטחים.

רק FYI, ארה”ב היא אחד האזורים החמים ביותר בעולם עבור חברות להעמיד לדין את אלה המעורבים בשיתוף קבצים בלתי חוקי. סין מצנזרת את האינטרנט שלה בכבדות וסינגפור הולכת בעקבות ארה”ב. עם זאת, ישנן מדינות רבות אחרות בהן המשתמשים עשויים לרצות לעשות שימוש ב- VPN – כמו במדינות האירופיות.

2.1. הצפנה מאולצת של 256 סיביות

ללא יוצא מן הכלל, כל שירותי ה- VPN שבדקתי עד היום הציעו למשתמשים לבחור בכל מה שקשור לרמות ההצפנה. אחרי הכל, כפי שציינתי, הצפנה גבוהה יותר עשויה להפחית את המהירות שלך. עם זאת, ככל הנראה IPVanish נקטה בעמדה קשה בדברים ואכפה הצפנת 256 סיביות חובה על כל המשתמשים..

הצבת הפרספקטיבה הזו, הצפנה של 256 סיביות היא אחת הרמות הגבוהות ביותר שיש כיום והפכה ליותר ויותר נפוצה באלגוריתמים, פרוטוקולים וטכנולוגיות מודרניים (אנו אפילו משתמשים בהן ל- SSL).

במילים פשוטות, מפתח 256 סיביות ייקח כוח מחשוב מאסיבי לשבור ואפילו אז רק עם מספיק זמן – יותר שנים מאשר בחיים של מישהו, זה בטוח.

נקודה חשובה לציין היא שככל שחיבור מוצפן יותר, כך סביר יותר שהחיבור יסבול מהשפלה מהירה, כך אני אתן לך להחליט בעצמך מה האיזון המושלם שאתה זקוק לחייך.

2.2. אין מדיניות יומנים

זהו הגביע הקדוש עבור ספקי שירותי VPN. כולנו צריכים לדעת ששירות ה- VPN שאנו מפקידים את הנתונים שלנו לא מתכוון רק להסתובב ולהעביר אותו למישהו אחר. אני לא אומר יותר על זה עכשיו, אבל די לומר כי באופן רשמי, ל- IPVanish יש מדיניות ללא רישום.

פרטיותך היא בראש סדר העדיפויות שלנו, אך אמונך בנו חשוב לא פחות. זו הסיבה שאנחנו רוצים להיות שקופים ככל האפשר במדיניות שלנו. IPVanish הוא ספק שירותי VPN עם רישום אפס, מה שאומר שאנחנו לא מקפידים על נתוני חיבור, תנועה או פעילות כלשהם ביחס לשירותים שלנו. – מדיניות פרטיות של IPVanish

2.3. בחירת הפרוטוקולים

אם אבטחה ואנונימיות הם מעוז שירותי VPN, הפרוטוקולים שלהם הם הגמישות בשרירים שלהם. IPVanish תומך במגוון רחב של פרוטוקולים כך שתוכל לאמץ אותם בהתאם לצורך למצבך.

IPVanish טוען כי הוא תומך ב- OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPsec ו- SSTP, אך אני שם לב שהאפשרות ל- SSTP חסרה באפליקציית ה- VPN של Windows שלהם. אולי זה הוסר.

IPVanish חסר SSTP

2.4. מתג להרוג עובד!

לרוב ה- VPN יש משהו שנקרא Kill Switch, אשר נועד להפסיק את החיבור שלך לאינטרנט אם החיבור לשרת VPN איבד אי פעם מכל סיבה שהיא. חלקם עובדים, חלקם לא, אך אני שמח לדווח כי ה- IPVanish Kill Switch אכן עובד. זה אולי קצת איטי, אבל ברגע שהוא נכנס פנימה, הכל מסרב בעקשנות להתחבר.

למעשה, ברגע שתטען את לקוח ה- IPVanish שלך, לא תוכל לגלוש ברשת עד שתתחבר לשרת שלהם. גלישה ללא חיבור אפשרית רק לאחר שיצאת מתוכנת לקוח IPVanish. זה ללא ספק היישום הטוב ביותר של Kill Switch שראיתי עד כה.

3. מספיק מהירות כדי להזרים 8k וידאו

למען האמת, אני לא בדיוק מעריץ גדול מהמהירות שמציעים שרתי IPVanish. יכול להיות שזו התצורה שלי, אבל ניסיתי בכנות כמעט כל שילוב שהאפליקציה שלהם תומכת בהם ולא היה לי הרבה מזל מלבד (כרגיל) שרתים מבוססי סינגפור. זה יהיה הגיוני למדי, מכיוון שזה המיקום הסגור לי שיש בו תשתית טובה.

לאחרונה החלפתי את ספק הפס הרחב שלי ולמרות שמהירות הקו שלי ניסתה להיות מסוגל לספק קרוב ל -500 מגה-בתים לשנייה המפורסמות, ציוד המחורבן שלי מסוגל להגיע רחוק כל כך. זו הסיבה שאספק הפעם מהירות בסיסית כדי ליידע אותך מהי הנורמה לחיבור שפלטפורמת הבדיקה שלי יכולה להתמודד – בערך 200 מגהביט לשנייה

תוצאה מהירה ביותר - אין מהירות בסיסית של VPN

מבחן מהירות ללא מהירות בסיסית של VPN
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

מהירויות ה- IPVanish שהצלחתי לאסוף היו עצובות למדי;

למלזיה היו רק שני שרתים זמינים והבחירה הטובה ביותר בשרת קיבלה לי 20 מגהביט לשנייה. יכולתי להגיע גבוה יותר מזה בתוכנית האינטרנט הישנה שלי שנעה במהירות 50 מגהביט לשנייה.

תוצאת בדיקת מהירות בשרת מלזיה

מבחן מהירות אסיה – שרת מלזיה
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

האלופה הרגילה שלי, סינגפור, העניקה לי בערך מחצית מהירות הבסיס שלי. ברור שלא נהדר, קנו היי, זה כמעט 100 מגהביט לשנייה!

תוצאת בדיקת מהירות בשרת סינגפור

מבחן מהירות אסיה – שרת סינגפור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

אוסטרליה, קצת רחוק ממני, צנחה את המהירות הזו לחצי ונתנה קצת מזעזעת מהתזמון של פינג.

תוצאת בדיקת מהירות בשרת אוסטרליה

מבחן מהירות אוסטרליה – שרת אדלייד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

דרום אפריקה, כצפוי, הייתה כרגיל נמוכה בסולם המהירות עבורי. אני מבין שדרום אפריקה עשויה לא להיות גבוהה מבחירת רוב המשתמשים, אבל אני תמיד כוללת אותה להתפשטות גאוגרפית.

תוצאת בדיקת מהירות בשרת אפריקה

מבחן מהירות אפריקה – שרת דרום אפריקה
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

מבחינת אירופה הבחירה הרגילה שלי היא הולנד מכיוון שהיא די באמצע הדברים שם ויש לה תשתית הגונה.

תוצאת בדיקת מהירות בשרת הולנד

מבחן מהירות אירופה – שרת הולנד
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

ולבסוף, ברחבי העולם ממיקומי הפיזי, צפון אמריקה. אני מייחס למהירויות הגבוהות ביותר שיש שם להיות הבסיס הביתי של IPVanish.

תוצאת בדיקת מהירות בשרת צפון אמריקה

מבחן מהירות צפון אמריקה – שרת דאלאס
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

עם שיא של כמעט 100 מגהביט לשנייה ונמוך של 20 מגהביט לשנייה, אפשר לטעון ש- IPVanish לא באמת מספקת ערך רב. ובכל זאת כאן הייתי רוצה להזרים ש- 100 מגהביט לשנייה ב- VPN זה עדיין הגון, ואני בטוח שתמצא איפשהו שרת שיכול לתת לך מהירויות טובות.

עם זאת אותן מהירויות שיכולתי להגיע עם IPVanish איפשרו לי להזרים סרטוני UHD של 8k מ- YouTube. באופן מציאותי, סביב 15 מגהביט לשנייה יאפשרו לכם לעשות זאת עבור וידיאו UHD.

מבחן YouTube 8k

4. מחיר טוב ללא תקופות נעילה ארוכות

אפשרויות מחיר IPVanish

נראה כי IPVanish נפלה באמצע התמחור במלחמות ה- VPN. ב -10 דולר לחודש אד-הוק ו -6.49 דולר לחודש בתכנית לשנה, זה לא ממיין כאן ולא שם. מצד אחד אם אתה הולך מדי חודש זה לא יקר מעיק, ומצד שני אתה לא חוסך כמו אחר לתקופה ממושכת.

קח לדוגמה VP VPN, שיש בו תמחור מדהים לטווח הארוך באמת.

מה לא מצא חן בעינינו ב- VPVanish של IPVanish

1. היעדר שרתים ממוטבים

זה הדבר הראשון ששמתי לב אליו לאחר שהתקנתי את לקוח ה- VPN במערכת שלי. בחנתי הגדרות שונות ושמתי לב ש- IPVanish מעניקה עדיפות גבוהה באופן יוצא דופן על פינג השרת ומדרג אותן בהתאם. מלבד זאת, עליכם לקחת את הסיכויים שלכם עם כל מה שהאפליקציה תבחר עבורכם.

אל תבינו אותי לא נכון – השרת Ping חשוב. בעיקרון זה כמה עיכוב מראה השרת בתקשורת עם המכשיר שלך, אבל זה לא כל כך חשוב בהקשר.

כמשתמשי VPN, בוודאי שצריך לצפות שאנו משתמשים בקו למגוון דברים, כמו סקרנות, הזרמת וידאו או כל דבר אחר, אז למה להתמקד רק בפינג? הפוך את החיים לפשוטים, אנא.

2. סוגיות פרטיות

למרות מדיניותם של אי-יומן המוצהר בפומבי, IPVanish נקלעה לאש רצינית בגלל היעדר עמוד השדרה בעמידה מול הרשויות בעבר. מה שמרתיע עוד יותר הוא שהם האשימו במסירת מידע שלא היה אמור להתקיים.

2.1. חברה מבוססת ארה”ב

כחברה מבוססת ארה”ב, ל- IPVanish מוטלת החובה האמונית לסייע לרשויות בחקירותיהן. אם לשפוט על פי כמה מהר הם העלו לכאורה את המשתמש שלהם מתחת לאוטובוס כששאלו אותם על ידי ביטחון פנים, האם אתה מוכן להמר עליהם כדי להגן עליך?

ארה”ב נלחמת בימים אלה בקרב בכדי לקבל חוקי שמירת נתונים. אף כי כרגע אין בה חוקים לשמירת נתונים כמו הוראת אירופה לשמירת נתונים, כמה זמן לפני זה יהפוך למציאות?

2.2. מחלוקת רישום

מוקדם יותר השנה (2018), מאמר שפורסם ב- TorrentFreak האשים את IPVanish במסירת יומני משתמש לרשויות (המחלקה האמריקאית לביטחון פנים). ובכן, בכל מקרה יומן משתמשים, אבל זה מספיק גרוע.

כעת, IPVanish השתלטה יחסית לאחרונה, כך שכשנשאלו על כך, הם כמובן הכחישו את הכל באומרו כי לא היה להם שום ידיעה על דבר שקרה לפני שהשתלטו על החברה. למרות זאת, אני חושבת שמפחיתה כה קשה של אחד מעמודי התווך הראשוניים בהתנהלות VPN כל כך הוברשה כלאחר יד מתחת לשטיח על ידי בעליה החדשים..

IPVanish לא עושה, לא עשה ולא תיכנס או תאחסן יומנים של המשתמשים שלנו כחברת StackPath. אני לא יכול לדבר עם מה שקרה בשמירה של מישהו אחר, וצוות הניהול הזה כבר מזמן איננו. אך דע זאת – בנוסף לאי רישום, StackPath תגן על פרטיות המשתמשים שלנו, ללא קשר למי דורש אחרת. ” – ג’רמי פאלמר, סגן נשיא, מוצר & שיווק.

השאלה היא האם אתה מוכן לקחת את המילה שלהם על זה, מכיוון שברור שהם גדרו?

2.3. נמצא מידע על מיקום שגרתי לא רגיל

מיקומים מוזרים של IPVanish זוהו

אני משתמש ב- speedtest.net כבר הרבה זמן וזה היה מדויק לא רק מבחינת מבחן המהירות, אלא גם מראה את המיקום הנכון של שרתי הבדיקה המעורבים. למען האמת, זו הפעם הראשונה ביותר שאי פעם היה לי בעיה זו בהיסטוריה שלי בשימוש בשירות שלהם.

כאשר אני מחובר לשרתי IPVanish, אני מבחין בכך ש- Speedtest ניסתה לעתים קרובות לשדך אותי לשרתים שהיו רחוקים מאוד מהמיקום בו הוצגתי. בדרך כלל, זה מזדווג אותך עם השרת הקרוב ביותר למיקום שלך.

אז מדוע הוא מנסה לשדך אותי לשרתים שנמצאים במרחק של אלפי קילומטרים? העליתי את הנושא במייל לתמיכה בתמיכת הלקוחות שלהם, אך בעיקרון הם התעלמו משאלתי. כל רעיונות למתרחש כאן?

לרוע המזל, תופעה מוזרה זו גולשת לעיתים לשירותי מיקום גיאוגרפי. קח את הדוגמא התקרית של נגן iBBC המוצגת להלן;

מיקום שרת לא רגיל באמצעות נגן BBC

3. תמיכת לקוחות נוראית

התפיסה הגדולה ביותר שלי בנושא IPVanish – תמיכת לקוחות. במקום זאת, חוסר זה. אני בהחלט יכול להבין כמה חברות שאינן מספקות תמיכה ללקוחות 365/24/7, במיוחד באמצעות שירותי צ’אט חי שכן העלות יכולה להסלים.

מה שאיני יכול להבין הוא מדוע חברת שירותים טכניים כמו IPVanish חושבת שהם יכולים להרשות לעצמם לא לעשות זאת.

עוד אינני יכול להבין מדוע הם חשים שזה בסדר לטעון שהם מציעים תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה, אם ייקח 3 ימים להגיב בחצי פה להודעת דוא”ל מפורטת המבקשת עזרה.

IPVanish תמיכת לקוחות

מבחינה טכנית, הם צודקים, הם מגיבים מייד – באמצעות אימייל אוטומטי שאומר שהם יגיבו בקרוב. עם זאת זה עד כה מפר את רוח התמיכה בלקוחות שפשוט התנפנפתי.

לא זו בלבד שהתגובה שלהם איחרה בשלושה ימים, היא גם לא הצליחה לטפל בשום דרך משמעותית בנושאים שהיו לי. בעיקרון אמרו לי:

התנתק מהשרת הנוכחי ועבר לפרוטוקול אחר. נסה להתחבר לשרת הקרוב.

סיפקתי להם מידע מפורט על הסוגיות, יחד עם התצורה של הלקוח שלי וכל מה שהיה להם לומר היה זה. אם לא הייתי מנסה את הפיתרון שהציעו כבר הייתי מתבייש בעצמי במקום זאת. אני לא בטוח אם הבעיה היא מדיניות חברה או עוזר שירות לקוחות שממש לא רוצה את העבודה, אבל התוצאה הסופית זהה.

IPVanish, תתבייש לך.

4. יישום לקוח לקוי

מהעיצוב העתיק ועד לחוסר אפשרויות מאוד בוהק, אפשר לומר שהאפליקציה IPVanish היא יעילה ומינימליסטית – אם הייתה טובה. לרוע המזל, היעדר פונקציות רבות מאוד נחוצות גורם להיראות לא הגה במקום לייעל.

מנעילה לתקן הצפנה אחד לחוסר ארגון שרתים (למעט על ידי פינג, זה תמיד פינג איתם), הצנע בעיצוב נלקח קצת רחוק מדי.

ובאופן אישי, אם היה לי שירות שמציע מהירויות כל כך לא טובות, לא הייתי מוסיף צג תנועה בלקוח עצמו. זה כמו לשפשף מלח לפצע פתוח.

השורה התחתונה: האם VPVanish VPN שווה את המחיר?

כשאני יושב ומחזיר את נשימתי לאחר ההסתייגות הארוכה הזו בשירות הלקוחות, נאלצתי להירגע לכמה דקות כדי להחזיר את המיקוד שלי. אחת מכספי המחמד שלי היא שירות לקוחות לקוי והייתי מקבלת את זה בספדים הפעם.

ובכל זאת, עם איזון דברים בעד ונגד החברה הזו, אני מרגיש כאילו זה עדיין מעט יוצא דופן. קח לדוגמא את עמדתם הקשוחה באבטחה על ידי אכיפת רמות הצפנה של 256 סיביות. עם זאת, באותו זמן הם עברו את טחינת ההאשמות בכריתת עצים שהן רק ניסו להזיז הצידה.

בסופו של יום, אני חש כי לא מדובר בבעיות טכניות משמעותיות העומדות בפני IPVanish, אלא בגישה של החברה. מסמנכ”ל שיווק שיכול לנסות לזרז את ההאשמות בצד ואמר “אנחנו לא יודעים כלום” לצוות שירות לקוחות שלמעשה לא אכפת להם – אני מרגיש כאילו IPVanish מתמודדת עם כמה בעיות רציניות.

עם זאת, עם המיקום הנכון וקצת מבריק, עדיין ישנם מאות אם לא אלפים שלא יטרחו לעשות את הדבר הנכון ולקרוא על מוצר לפני שהם יקנו אליו..

באופן אישי, לא הייתי נוגע ב- IPVanish עם מוט של עשרה רגל, אבל אם להיות כנה, יש לזה נקודות בהירות כמו שציינתי בסקירה שלי.

תכונות עיקריות

  • ✓ הצפנה של 256 סיביות
  • ✓ אפשרויות תמחור מאוזנות
  • ✓ תומכים בעשרה מכשירים בו זמנית
  • ✓ אחריות להחזר הכסף למשך 7 ימים
  • ✓ תומך בשיתוף קבצים P2P
  • ✓ מדיניות ללא רישום

מומלץ ל

  • • הזרמת וידאו (לפעמים)
  • • משתמשים בעלי מודעות אבטחה
  • • מאווררי P2P
  • • משתמשים בארה”ב ובאיחוד האירופי

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me