גישה פרטית לאינטרנט לעומת NordVPN

Contents

גישה פרטית לאינטרנט לעומת NordVPN: השוואה לשנת 2018

גישה פרטית לאינטרנט ו NordVPN הם שני ספקי VPN מצוינים ידידותיים לביקורת. ושניהם משתלמים להפליא, עם ההצעות הנוכחיות שמתמחרות PIA במחיר של 3.33 $ לחודש ו- NordVPN 2.75 דולר לחודש מדהימים (תוכנית 3 שנים).


הם לא רק מדורגים ליד ראש ה- VPN הזול המועדף עלינו, הם גם מתמודדים מובילים עם המקום הטוב ביותר. מערך הפיצ’רים שלהם דומה מאוד וכולל תכונות טורנט חיוניות כמו: Kill-Switch, Socks5 Proxy והגנת דליפות IP..

אבל ל- NordVPN יש כמה טריקים נוספים שעשויים לתת לו את היתרון. קרא את ההשוואה המלאה שלנו למטה כדי לראות כיצד הם נערמים בכל אחת מהקטגוריות הבאות:

נושאי השוואה

נשווה PIA ו- NordVPN ראש בראש בכל אחד מהנושאים שלהלן. לחץ על הקישור כדי לדלג קדימה לכל חלק בהשוואה זו.

 1. אבטחה
 2. מדיניות פרטיות / רישום
 3. תוכנה / תכונות
 4. מהירות
 5. ידידותיות מבול ותכונות טורנט
 6. תמחור

גישה פרטית לאינטרנט לעומת NordVPN: סיכום

גישה פרטית לאינטרנט

תמונה

אתר אינטרנט: Privateinternetaccess.com
סקירהביקורת מלאה: גישה לאינטרנט פרטי

 • מבוסס בארצות הברית
 • אין יומנים. פרק זמן. (למד על יומני VPN)
 • פרוקסי Socks5 כלול (שרת הולנד)
 • הצפנה של 256 סיביות (ניתן להתאמה אישית)
 • מתג להרוג כלול (למנוע דליפות IP)
 • טורנטים מותר בכל השרתים
 • מחיר חודשי: 6.95 $ לחודש
 • ההצעה הטובה ביותר: 3.33 $ לחודש (תכנית לשנה)

NordVPN

תמונה

אתר אינטרנט:Nordvpn.com
סקירה: סקירת NordVPN (2018)

 • מבוסס בפנמה
 • אין יומנים. פרק זמן.
 • Proxy Socks5 ו- HTTP כלול (12+ מיקומים)
 • הצפנה של 256 סיביות (לא ניתנת להתאמה)
 • Kill-Switch, DNS, IPv6 הגנת דליפות
 • טורנטים בכל השרתים (חלקם מותאמים ל- p2p)
 • מחיר חודשי: 10.00 $ לחודש
 • ההצעה הטובה ביותר: $ 2.75 לחודש (הצעה לזמן מוגבל)
תכונות פרטיות אהובות על גישה פרטית:

גישה לאינטרנט פרטי הוא שירות VPN ללא סלסולים שפשוט עובד. PIA הוא אגדי בקהילת שיתוף הקבצים, והיה ה- VPN במשך שנים.

זהו ה- VPN היחיד (למיטב ידיעתנו) שמדיניות הפרטיות נבחנה על ידי ה- FBI בבית המשפט (וזכתה).

שתי תכונות שבולטות באמת הן האפשרות ‘העברת יציאות’ של PIA (נהדר עבור מעבר דרך חומות אש) והצפנת חוזק מתכוונן. זה מאפשר לך למטב את המהירות שלך בחיבורים איטיים יותר.

התכונות המועדפות על NordVPN שלנו:
NordVPN הוא באמת שירות VPN הכל-אחד. זה כמו רשימת משאלות של VPN כשאתה מסתכל על מערך התכונות שלהם.

לא רק שמדובר ב- VPN לגמרי-יומן-אפס המבוסס במקלט פרטיות (פנמה), אלא שהם גם ידידותיים לסיקור ויש להם שרתים מותאמים אישית עם p2p. מיקומי p2p רבים כוללים גם שירות פרוקסי Socks5, כדי לקפוץ פעמיים על הטורנטים בתוך לקוח הטורנט המועדף עליכם (יש לנו מדריכי התקנה).

ומעל לכל זה, NordVPN מובנה SmartDNS ועובד עם נטפליקס, הולו, HBOGo, ועשרות שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים אחרים..

והזכרתי שבמשך זמן מוגבל הוא זמין עבורו רק 2.75 $ לחודש? (מדיניות החזר 100% להחזר של 30 יום)

אבטחה

הצפנה

הצפנה האם יש תכונה ליבה שהופכת VPN לכל כך חזק. זה מטשטש את התעבורה באינטרנט ובמבול כך שאף מתווך (כמו ספק האינטרנט שלך) לא יוכל לראות מה אתה עושה באינטרנט.

ו- NordVPN ו- PIA שניהם מציעים הצפנת AES חזקה להפליא של 256 סיביות (תקן NIST הרשמי) במנהרות ה- VPN שלהם..

לכל ספק VPN יש גם כמה טריקים נוספים בשרוול:

NordVPN: ל- NordVPN שרתי הצפנה כפולה (כפול-הופ) המנתבים את התנועה שלך דרך שני רכזות VPN ועוטפים אותה בשתי שכבות של הצפנה. אתה יכול גם לבחור להשתמש ב- VPN שלהם על גבי שרתי Tor (מנתב את מנהרת ה- VPN דרך רשת Tor לפרטיות נוספת). סביר להניח שתרצה להשתמש בתכונות אלה לפעילויות מקוונות רגישות מאוד, מכיוון ששרתים אלה נוטים להיות הרבה יותר איטיים.

גישה פרטית לאינטרנט: PIA מעניק לך שליטה מלאה המאפשרת התאמה אישית על חוזק ההצפנה והאלגוריתם המשמש להגנה על הנתונים שלך. אתה יכול לשלוט על הגדרות אלה ישירות מהאפליקציה (Windows, Mac או Android). לדוגמה, אתה משתמש בהצפנה קלה יותר של 128 סיביות (או בכלל לא) כאשר אתה רוצה יותר מהירות ופחות אבטחה (כמו סטרימינג או משחק). Deen

הגדרות הצפנת גישה לאינטרנט פרטי

לגישה לאינטרנט פרטי יש הגדרות הצפנה מתכווננות

תכונות אבטחה אחרות

Nordvpn ו גישה פרטית לאינטרנט לשניהם תכונות אבטחה נוספות מעבר להצפנת הקוד הפתוח שלהם. החשובים ביותר הם:

מתג כיבוי: זוהי תכונת תוכנה שמכבה באופן מיידי את הגישה לאינטרנט אם חיבור ה- VPN נכשל מכל סיבה שהיא. זה מונע את העברת הנתונים דרך ערוץ לא מוצפן ולהבטיח שעמיתי הסיקור שלך לא יראו את כתובת ה- IP האמיתית שלך. PIA וגם NordVPN כוללים מתג להרוג מובנה.
מדיניות רישום VPNs היא אחד הגורמים המתעלמים ביותר בבחירת ספק. זה כנראה גם הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב. אנו ממליצים תמיד לבחור VPN שלעולם לא רושם את כתובת ה- IP שלך, ומשמיד יומני מטא נתונים תוך 24 שעות.

DNS & הגנת דליפת IPv6: בעוד שההצפנה המשמשת VPN היא מאובטחת ביותר, לפעמים תוכנות (אפילו מערכות הפעלה) מיישמות את מנהרת ה- VPN בצורה לא בטוחה בגלל בעיות תאימות לאחור עם מכונות ישנות. זה יכול ליצור 2 סוגים של דליפות:

 1. דליפות DNS: היכן שחיפושי ה- DNS שלך (כשאתה מבקר באתר אינטרנט) מנותבים לשרתי ה- DNS של ספק שירותי האינטרנט שלך במקום אל ספק ה- VPN.
 2. דליפות IPv6: היכן שהתנועה מנותבת בצורה לא בטוחה באמצעות פרוטוקול IPv6 החדש במקום פרוטוקול IPv4 מדור קודם..

למרבה המזל רבים של VPN (שניים כללו אלה) בנו טכנולוגיה למניעת דליפות בתוכנה שלהם. גם נורד וגם PIA מאפשרים לך לחסום את שני סוגי ההדלפות באמצעות אפשרות תיבת סימון פשוטה בהגדרות התוכנה. בבדיקה שערכנו מצאנו שזה עובד ללא רבב (לא אותרו דליפות ב- ipleak.net).

  קריאה מומלצת: VPNs המאפשרים טורנטים / p2p ואינם מחזיקים יומנים כלל.

  פרטיות / רישום

  גישה פרטית לאינטרנט: פרטיות

  גישה פרטית לאינטרנט הייתה בחזית הפרטיות של הצרכנים כל עוד החברה הייתה קיימת. PIA היה אחד משירותי ה- VPN הראשונים ‘ללא יומן’ בעולם, ודי התחיל את תנועת ה- VPN ללא התחברות. והם עדיין ה- VPN היחיד בעולם שאושר את ערבותם ליומן האפס בבית המשפט.

  Deenמדיניות רישום:
  גישה לאינטרנט פרטי אינה שומרת או רושמת שום נתוני פעילות vpn או פעילויות באתר. הם לא רושמים את אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, קבצים שאתה מוריד או אפילו מאחסנים היסטוריה של זמני החיבור שלך וכתובות IP שהוקצו להם. מרבית ה- VPN אכן שומרים על ‘יומני חיבורים’, בהם ניתן להשתמש בקלות כדי להתחקות אחר היסטוריית הורדת סיקור למשתמש מסוים. PIA לא שומר על יומני חיבורים.

  פרטיות אחרת:
  PIA אינה משתמשת בהזרמת עוגיות מעקב של צד שלישי בזרם הנתונים שלהם (כמו שידוע שכמה VPNs ‘בחינם’). הם גם נוקטים באמצעי זהירות נוספים כדי לשמור על היסטוריית הצפייה באינטרנט באמצעות שרתי DNS פרטיים (בשליטת PIA). זה מוודא שחיבור ה- VPN שלך לא מנתב בקשות ה- DNS (כתובות אינטרנט) לשרתים לא מאובטחים כמו ספקי האינטרנט שלך.

  NordVPN: פרטיות

  NordVPN תואם PIA נקודה לנקודה בנושא הפרטיות. זה כולל אחריות לאפס יומן, ללא יומני חיבור ושרתי DNS פרטיים. הם גם מוסיפים שרתים לשימוש מיוחד המיועד לאנונימיות משופרת כמו VPN-Over-Tor ו שרתי Double-Hop (הצפנה כפולה).

  עדיין לא הייתה להם הזדמנות לבחון את מדיניות הפרטיות שלהם בבית המשפט (וגם הם לא רוצים שיהיה עליהם) אבל אין סיבה לחשוב ש- NordVPN לא כל כך טוב כמו המילה שלהם..

  וסוגי Snowden שקוראים את זה ישמחו לדעת כי NordVPN מבוסס בפנמה, מה שעשוי להפוך את החברה פחות חשופה לדרישות ריגול של NSA (PIA היא חברה מבוססת ארה”ב). אבל זה הרבה מעבר לצרכי הפרטיות של רוב חובבי הסיקור.

  סיכום פרטיות / רישום רישום

  PIA הוכחו כאמינות (ואנונימיות מאוד) בבית המשפט. זה שווה הרבה. NordVPN מכה אותם עם תכונות פרטיות נוספות, עם זאת, אז אנחנו הולכים לקרוא לזה תיקו.
  הזוכה: עניבה

  תוכנה / תכונות

  לגישה לאינטרנט פרטית ול- NordVPN יש תוכנות שונות מאוד. האחת עוסקת בשליטה פונקציונלית בכל הקריפטו (PIA), ואילו השנייה (Nord) היא מתן גישה פשוטה וידידותית למשתמש לתכונות עוצמתיות..

  מכיוון ששני ה- VPN הללו דומים כל כך בתחומים רבים אחרים (מהירות, פרטיות, ידידותיות לסערות), הבחירה עשויה בהחלט לרדת לאיזה סגנון תוכנה ותפאורת תכונות אתה מעדיף..

  סקירה כללית

  תוכנת גישה פרטית לאינטרנט

  התוכנה של PIA אינה מהודרת. זה פונקציונלי וחזק. ולמען האמת, הלוואי ויותר מפתחי VPN יעתיקו את המודל שלהם. התוכנה של PIA מציבה ממשק אחד הצפנה ובקרת פרטיות. אין תפריטים מורכבים לניווט או 6 מסכי הגדרות שונים.

  אתה יכול להשיג את כל מה שאתה צריך מתצוגה ‘הגדרות מתקדמות’. הנה מה שתמצאו:

  תמונה

  תקבל שליטה מלאה על כלי פרטיות ופרוטוקול חיוניים כולל:

  סוג חיבור – TCP או UDP
  שילוח נמל
  PIA ‘MACE’ – מסנן חסימת הפרסום של PIA ומסנן תוכנות זדוניות
  מתג כיבוי – חסימת גישה לאינטרנט אם מנהרת VPN נכשלה. מומלץ לבילוי בטוח יותר.
  הגנת דליפות DNS / IPv6: למנוע את הדרכים הנפוצות ביותר ש- VPN יכול לדלוף בטעות מידע מזהה.

  אם תגלול מעט למטה, תמצא גם את הגדרות ההצפנה, המאפשרות לך לבחור את הצופן הצפוני, פרוטוקול לחיצת היד ועוצמת ההצפנה המשמשת את ה- VPN. הגדרות ברירת המחדל של 128 סיביות AES עם לחיצת יד RSA של 2048 סיביות אופטימליות לרוב המשתמשים. אם אתה רוצה יותר אבטחה, שדרג ל- 256 סיביות AES אך שימו לב כי המהירויות שלך ככל הנראה יירדו מעט.

  תמונה

  בחירת שרת

  בניגוד לרוב ה- VPNs עם תצוגת בחירת השרת בתצוגת התוכנה הראשית, PIA עושה את זה קצת אחרת. במקום זאת, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל ה- PIA במגש המערכת ותבחר שרת מתפריט הקופץ. אתה יכול גם לבחור בשרת ‘התחבר אוטומטית’ מהתצוגה הראשית אם אתה נראה לעיתים קרובות אותו מיקום.

  נכון לעכשיו ישנם כ 25 מיקומי שרתים ב 12 מדינות.

  תכונות PIA אחרות (ומה חסר להם)

  פלטפורמות תוכנה: ל- PIA יש תוכנה לכל הפלטפורמות העיקריות, כולל iOS, Mac, Android ו- Windows. האפליקציה שלהם לנייד היא אחת החביבות עלי והיא מהירה ויציבה להפליא. זה אפילו פועל על Firestick / FireTV אם אתה מטען אותו בצד.

  פרוקסי SOCKS5: רוחב פס בלתי מוגבל בשרת ה- Proxy ההולנדי של PIA כלול בחינם לכל התוכניות. ניתן להשתמש בו כדי לקפוץ פעמיים על תנועת הסיקור שלך לפרטיות נוספת. עיין במדריך uTorrent ו- Vuze שלנו כיצד לעשות זאת.

  תמיכה ב- Neflix: לרוע המזל, כתובות ה- IP של PIA חסומות על ידי Netflix, ותצטרך להתנתק מ- VPN שלך בכל פעם שתרצה להזרים. Netflix חוסם יותר מ- 90% מספקי ה- VPN המובילים בכדי למנוע שימוש לרעה (אם כי NordVPN עובד ללא רבב).

  תוכנת NordVPN

  התוכנה של NordVPN בהחלט מעט אלגנטית מתוכנת PIA. ויש כאן הרבה כוח, אבל רוב הקסם נעשה מאחורי הקלעים עם פחות אפשרויות והגדרות.

  תכונה חשובה באמת היא טכנולוגיית SmartPlayTM של NordVPN, המאפשרת לבטל את חסימת האוטומטיות של Netflix, Hulu ו- 50 שירותי VOD אחרים ברחבי העולם. זה מדהים, ונורד הוא אחד מהשמאליים הבודדים ב- VPN שיכולים לטעון שהם תואמים נטפליקס.

  בורר מיקום / שרתים מועדפים

  ניתן לבחור שרתים מרשימת מיקומים אלפביתיים, למיין לפי הפחות טעון (המהיר ביותר), או לבחור מתצוגת מפת עולם (בתמונה למטה).

  תמונה

  הגדרות NordVPN ואפשרויות פרוטוקול

  NordVPN מאפשר לך לבחור בפרוטוקול TCP או UDP (המהיר ביותר) לתעבורת VPN שלך. כדי לגשת להגדרות אלה עליכם לעבור לתפריט המתקדם של מסך ההגדרות.

  כאן אתה יכול גם לבחור שרתי DNS מותאמים אישית אם תרצה, או פשוט להשתמש ב- DNS פרטי של נורית יומן אפס. אפשרות טובה אחת ל- DNS של צד שלישי בחינם היא של גוגל המשתמשים בכתובת ה- IP 8.8.8.8 ו- 8.8.4.4 (בתמונה).

  יש גם אפשרות של פרוטוקול Kill-Switch ו- ‘התגנבות’, לאבטחה נוספת. הגנת IPv6 מובנית והלקוח של נורד לא שולח תנועה כלשהי דרך IPv6 בזמן שאתה מחובר.

  פרוטוקול ההתגנבות שלהם יסווה את תנועת OpenVPN כתעבורה שאינה VPN, ויקשה על מנהל רשת או חומת אש לחסום אותה. טכניקה זו שימושית ברשתות ציבוריות כמו בתי ספר, מלונות, שדות תעופה וכו ‘.

  סוגי שרתים מיוחדים:

  VPN כפול: מנתב את התנועה שלך דרך 2 כשות VPN שונות ומצפין את הנתונים פעמיים (עם מפתח נפרד).
  VPN-Over-Tor: מנתב את תנועת ה- VPN שלך דרך רשת בצל טור. אנונימי מאוד
  סטרימינג: הזרמת וידאו במהירות גבוהה עם טכנולוגיית Smartplay מובנית.
  אנטי DDOS: מושלם למשחקים. פיגור נמוך עם הגנת DDOS.

  פרוטוקולי ExpressVPN

  בחר OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP או ‘Auto’

  PIA לעומת NordVPN: מהירויות & מבחן מהירות

  להלן תוצאות בדיקת המהירות הראש בראש:

  מבחן מהירות גישה לאינטרנט פרטי

  גישה מהירה לאינטרנט בארה

  מבחן מהירות PIA (ארה”ב)

  PIA אירופה המהיר ביותר (צרפת)

  מבחן מהירות PIA (פריז, צרפת)

  מבחן מהירות NordVPN

  מבחן מהירות NordVPN (ארה

  NordVPN Speedtest (שיקגו, ארה”ב)

  מבחן מהירות NordVPN (הולנד)

  מבחן מהירות NordVPN (הולנד)

  ניתוח מבחן מהירות / פסק דין:
  גישה לאינטרנט פרטית מהירה בעקביות ומסוגלת כמעט להפיק את רוחב הפס שלנו בשרתים סמוכים (נבדק בחיבור של 100 מגהביט לשנייה). זה מרשים במיוחד לאור נקודת המחיר (3.33 $ לחודש למנוי לשנה של PIA).

  NordVPN הוא קצת יותר לא עקבי. עם קצת עבודה תוכלו למצוא שרתים מהירים בארצות הברית ובחלקים של אירופה, אך שרתי הולנד המותאמים ל- p2p התאמצו בבדיקה..

  הזוכה: גישה פרטית לאינטרנט

  ידידותיות מבול / תכונות מבול

  אם אתה הסיבה העיקרית לרכישת VPN היא להוריד טורנטים באופן אנונימי, סעיף זה חשוב ביותר. אם לא, אל תהסס לדלג על זה.

  בחלק זה, נסקור את היחס של כל ספקים למשתמשים מרגיעים. אנו נבדוק אילו תכונות שימושיות (אם קיימות) כל שירות שכלול מספקות ערך נוסף עבור הורדות סיקור / p2p.

  התכונות החשובות ביותר שיש לספק VPN ידידותי במיוחד לביצוע הן:

  • מדיניות פרטיות של יומן אפס: לא ניתן לעקוב אחר פעילות סיקור לפי כתובת ה- IP הציבורית שלך
  • מתג כיבוי: למנוע דליפות IP אם ה- VPN מתנתק
  • טורנסים מותר במספר מיקומי שרת
  • מהירויות מהירות
  • פרוקסי Socks5 כלול: הופ נוסף או אלטרנטיבה למנהרת VPN. מוגדר בתוך לקוח הטורנט שלך.

  סיכום: שני VPNs אלה מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של פרטיות סיקור, ו כל אחד השיג 10/10 מושלם בדירוג ידידותיות הטורנטים שלנו.

  גישה פרטית לחיבור ידידותי למבוגרים: 10/10

  גישה לאינטרנט פרטי היא אחת מספקיות ה- VPN הידידותיות לסיקור בעולם, ובחירה מובילה (מספר 1 לפי הערכותינו) בקרב כל המשתמשים הטרוריסטים. הם גם הציגו את דירוג ‘Best VPN VPN’ בדירוג 2014, 2015 ו- 2016.

  מדיניות סיקור PIA

  גישה פרטית לאינטרנט מאפשרת באופן ספציפי סיקור ופעילויות אחרות לשיתוף קבצים ברשת ה- VPN שלהם. אין הגבלות ספציפיות על מיקומי השרת. עם זאת, על פי הדיווחים, PIA מנתבת מחדש את התעבורה שמגיעה אל מאחורי הקלעים ממקומות שרתים מסוימים. למהירויות המהירות ביותר עליך להשתמש בשרת VPN הולנד, שוויץ או קנדה.

  תכונות הקשורות ל- IPVanish Torrent:

  אם אתה מוריד סיקור תדיר, ייתכן שתצטרך להגדיר תכונה ספציפית יותר ממה שמציעים ספקי VPN רבים. למרבה המזל, גישה לאינטרנט פרטי כוללת כמעט את כל תכונות הפרטיות / האבטחה החשובות ביותר שתרצו.

  להלן התכונות הטובות ביותר של PIA למשתמשים בסיקור:

  • מדיניות ‘יומן אפס’: אנו ממליצים תמיד לבחור VPN שאינו רושם. PIA הוא אמת המידה עבור יומני VPN.
  • מתג כיבוי: אינך רוצה שכתובת ה- IP שלך תדלוף אם ה- VPN יתנתק. התוכנה של PIA כוללת מתג להרוג שתפסיק את חיבור האינטרנט שלך באופן מיידי אם ה- VPN ייכשל. זמין בכל הפלטפורמות
  • מיקומי שרת ידידותיים לסיבוב: ל- PIA שרתים מהירים במדינות ידידותיות רבות לסיבוב, כולל שוויץ והולנד.
  • פרוקסי SOCKS5: נתב את תנועת הסיקור שלך דרך שרת ה- Proxy ההולנדי של PIA. יש לנו מדריכי התקנה עבור uTorrent, Vuze ו- QBittorrent
  • הצפנה 128 או 256 סיביות: זהו חוזק ההצפנה החזק ביותר (שעדיין מספק מהירויות סבירות). זהו אותו חוזק הצפנה שמשמש צבא ארה”ב לתקשורת ביקורתית. הצפנת מבול מונעת מ- ISP (ספק האינטרנט) לקרוא את התנועה שלך או לראות אילו קבצים אתה מוריד. זה גם מסייע במניעת מצערת הטורנטים שלך. אנו ממליצים להשתמש בהצפנה הקלה יותר (128 סיביות) ובפרוטוקול UDP בכדי לקבל את מהירויות הסיבוב המהירות ביותר

  NordVPN חביבות ידידותיות: 10/10

  NordVPN תואם PIA נקודה אחר נקודה לתכונות סיקור. הרוג מתג, הצפנה, ללא יומנים, ומיקומים מותאמים לטורנט. והם למעשה מקבלים יתרון קל מכיוון ששירות ה- proxy SOCKS5 הכלול שלהם כולל יותר מעשרה מיקומי שרת ידידותיים לטורנט. ל- PIA יש רק אחת (הולנד).

  להוראות כיצד להגדיר את ה- Proxy של NordVPN בלקוח הטורנט המועדף עליכם (uTorrent, Vuze, Deluge, QBittorrent, Flud …) עיינו במדריך הטורנטים של NordVPN.

  רשימת תכונות הטורנט של NordVPN:

  • יומן אפס: NordVPN לא מחזיק יומנים וממוקם בפנמה (ידוע בחוקי הפרטיות המחמירים שלהם).
  • מתג להרוג (2 סוגים) + הגנת דליפת DNS: לעולם אל תדלוף את ה- IP האמיתי שלכם לעמיתי סיקור.
  • שרתים ידידותיים לטורנטים: NordVPN מאפשר סיקורים בכל השרתים אך מעדיף שתשתמש ב -12 מיקומי השרת המותאמים לרוחב הפס הגבוה שלהם p2p..
  • פרוקסי SOCKS5 כלול: עובד עם כל לקוחות השטף הגדולים. 10+ מיקומים המותאמים ל- p2p.

  זוכה טורנט: אף על פי ש- PIA היא אגדה במרחב הטורנט, NordVPN מקבל את היתרון כאן בזכות מיקומי ה- Proxy הנוספים שלהם. אנחנו מעריצים גדולים של אסטרטגיית האנונימיזציה של פרוקסי הטורנט. ול- NordVPN יש מדיניות החזר מדהימה כך שתוכל .

  תמחור (איזה ספק הוא העסקה הטובה יותר?)

  נורד ו PIA מתומחרים שניהם בצורה תחרותית במיוחד, במיוחד אם תבחר למשך מנוי ארוך יותר. ניתן להשיג PIA בסכום של $ 3.33 לחודש אם אתה מתחייב למנוי לשנה ו- NordVPN זמין כעת תמורת 2.75 $ לחודש מטורפת (הצעת זמן מוגבלת לשלוש שנים).
  Deen

  מחיר אינטרנט פרטי & מדיניות החזרים

  תכנן תמחור עבור VPN לגישה לאינטרנט פרטי

  גישה פרטית לאינטרנט שמרה על אותו מחיר במשך יותר מחמש שנים. כל זה השתנה כאשר NordVPN השיקה את עסקת המנויים המטורפת שלהם בסך 3 דולר לטווח ארוך. מאז, PIA הוסיפה אופציה לשנתיים משל עצמם במחיר של 2.91 דולר לחודש. לכל התוכניות אותן תכונות, ההבדל היחיד הוא אורך המנוי והעלות החודשית האפקטיבית. הם:

  • חודש 1: 6.95 $
  • 1 שנה: 39.95 $ (3.33 $ לחודש)
  • 2 שנים: 69.95 $ (2.91 $ לחודש)

  כל התוכניות מגיעות עם רוחב פס בלתי מוגבל, יומני אפס וגישה מלאה לשרת ה- proxy Socks5 של PIA. אתה יכול גם לנסות כל תוכנית ללא סיכון למשך 7 ימים הודות להבטיח ההחזר של 100% של PIA:

  מדיניות החזר כספי: 7 ימים
  ל- PIA מדיניות החזר של 7 יום ללא תנאי. אין רוחב פס או מגבלות שימוש אשר פוסלות אותך מלתבוע את ההחזר. פשוט שלח דוא”ל לתמיכה תוך 7 ימים מרגע שנרשמת והם ינפיקו החזר מלא.

  מדיניות תמחור / החזר כספי של NordVPN

  תמחור:
  NordVPN הסיעו את תעשיית ה- VPN בסערה עם מערך הפיצ’רים שלהם (מסוגל נטפליקס וידידותי לסיקור) אבל הם באמת הגבירו את נתח השוק כשהם התוקפניים בתמחור..

  מנוי לשנה יעלה לך רק 5.75 $ לחודש (זול יותר מ- VPN הממוצע לאומן יומן)

  אבל זה מקבל אפילו יותר מתוק. למשך זמן מוגבל הם מציעים אפשרות מנוי מטורפת לשלוש שנים, במחיר של 2.75 $ לחודש בלבד. זה 77% הנחה מהמחיר הרגיל, ומחיר שאנחנו מרגישים טוב מכדי לעבור אותו.

  מדיניות החזר כספי: 30 יום
  NordVPN הוא גם התקן בענף בכל הקשור למדיניות ההחזר שלהם. הם יקבלו בקשות החזר למשך עד 30 יום מהמנוי הראשוני שלך (כן, והחודש כולו). אם אינך מרוצה, אתה יכול לדרוש החזר של 100% ממחיר הרכישה שלך.

  אני מניח שהם די בטוחים שתאהב את השירות (אני יודע שכן).

  תמונה

  חסוך 77% ב- NordVPN »

  שילוב והמלצות

  זה היה אטום קרוב ראש בראש, ואני משתמש בשני ה- VPN הללו על בסיס קבוע. PIA היא הבחירה המובילה ביותר של הורדות סיקור כבר שנים (בצדק) והיא עדיין אחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות. אבל איפה ש- NordVPN מאיר באמת נמצא בתכונות הלא-טורנט.

  • אם אתה רוצה לגשת לנטפליקס או להולו, תאהב את טכנולוגיית Smartplay שלהם.
  • אם אתה משתוקק לאבטחה נוספת, VPN-over-Tor הוא הפרטיות ברמה הבאה
  • ושרתי פרוקסי Socks5 בלמעלה מעשרה מיקומים שונים מעניקים גמישות נוספת כחלק מהתקנת פרוקסי סיקור.

  גישה פרטית לאינטרנט

  PIA הוא ה- VPN ללא סלסולים עבור טורנטים הארדקוריים. אם אתה זקוק לתערובת הטובה ביותר של מהירות, פרטיות ושליטה, PIA הוא ה- VPN בשבילך.

  יתרונות:

  • מדיניות אמת ללא יומני (נבחנה בבית המשפט)
  • הגנה מפני דליפות IP משולשות
  • יכולת העברת נמל
  • מהיר יותר מ- NordVPN

  חסרונות:

  • חסום על ידי נטפליקס / הולו

  NordVPN

  NordVPN הוא VPN של Jack-Of-All-Trades. זה עושה הכל. ואם תנצלו את העסקה המוגבלת עם 77% מהזמן, זו העסקה הטובה ביותר שמצאנו.

  יתרונות:

  • אפליקציות VPN נהדרות לשולחן עבודה ונייד
  • אפס יומני
  • פרוקסי SOCKS5 ביותר מעשרה מיקומים
  • שרתי מותאמים p2p
  • ערבות החזר 100% להחזר 30 יום

  חסרונות:

  • השרתים עמוסים מעט (מהירויות איטיות יותר מ- PIA)

  בשורה התחתונה

  אם אתה פשוט מסתובב, VPN ייתן לך פרטיות יוצאת דופן. אחד מהספקים הללו הוא עסק טוב יותר מהמתחרים ללא ספק. אתה באמת לא יכול להשתבש, אבל אתה בהחלט צריך לקחת בחשבון את סדר העדיפויות שלך בבחירתך:

  אם אתה זקוק למהירות רבה יותר, לך עם PIA. אם אתה רוצה את הסטרימינג הנוסף (ביטול חסימת Netflix) או את תכונות הפרטיות (VPN-over-Tor), עבור עם NordVPN.

  הערה אחת נוספת היא שהאפליקציה של PIA עובדת בטלוויזיה Fire כאשר היא נטענת בצד (עבור Kodi) ו- NordVPN לא כרגע.

  מאמרים מועילים נוספים & מדריכים

  מדריכים
  השתמש ב- uTorrent באופן אנונימי
  השתמש ב- QBittorrent באופן אנונימי
  סיקור אנונימי בשלושה שלבים
  פרוקסי לעומת VPN לטורנטים בטוחים
  מדריך להצפנת מבול
  ביקורות
  מדריך טורנט ExpressVPN
  סקירת גישה פרטית לאינטרנט
  מדריך NordVPN סקירה / p2p

  השוואות VPN
  PIA לעומת IPVanish
  PIA מול Torguard
  PIA נגד Hidemyass
  NordVPN לעומת IPVanish

  תודה שקראת את ההשוואה ל- VPN זו :-)

  גישה פרטית לאינטרנט

  בקר באתר

  מדיניות החזר של 100% לשבעה ימים

  NordVPN

  בקר באתר

  מדיניות החזר 100% למשך 30 יום
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map