סקירת גישה פרטית לאינטרנט: מדוע PIA הוא מלך הפרטיות שאינו רושם כניסה

ביקורת VPN לגישה לאינטרנט פרטית

גישה פרטית לאינטרנט הוא כבר VPN אגדי בקרב משתמשי סיקור. הם היו אחת מחברות ה- VPN הראשונות בעולם שהנהיגו מדיניות ‘ללא כניסה’ אמיתית, והפופולריות שלהן גדלה במהירות מאז.


בשנת 2016 PIA מונה כעת לפחות 10 מתחרים הטוענים שהם VPNs ‘לא רושמים’ גם כן, אך מעטים (אם בכלל) יכולים להציע את אותה רמת אבטחה, ידידותיות לטורנט ומחיר שגישה פרטית מפורסמת בהם. למד מדוע כל ה- vpns ‘שאינם רושמים’ אינם זהים.

אם זה נשמע מעט מוטה לסקירה, זהו. אני מנוי PIA מאז 2013, ואני אישית משתמש ואוהב את השירות שלהם. אני ממליץ כמעט לכל משתמש מרגיע לנסות תחילה גישה לאינטרנט פרטי, לפני בדיקת VPNs יקרים יותר, מכיוון ש- PIA מספקת 90% מהתכונות ו -100% מהפרטיות במחיר של 1/2 השירותים המתחרים..

כל מנוי PIA כולל מדיניות החזר של 100 יום למשך 100 יום.

פרופיל החברה

סקירת גישה פרטית לאינטרנט

אתר אינטרנט: www.privateinternetaccess.com
המטה: מבוסס בארצות הברית
מדיניות רישום: אין יומנים. פרק זמן.
מחיר רגיל: $ 6.95 לחודש
Deen
ההצעה הטובה ביותר: $ 3.33 לחודש (קבל הצעה זו)

גישה פרטית לאינטרנט: מפרט טכני

גישה פרטית לאינטרנט תואמת או חורג מהתקן התעשייתי כמעט בכל תקני ההצפנה, האבטחה והפרטיות. לא פלא שהם זכו בתואר ‘ה- vpn הטוב ביותר לטורנט’ של 2014 & 2015.

אפילו יצרנו מדריך שלב אחר שלב שמלמד את הטכניקות / טיפים הטובים ביותר להורדת סיקורים באמצעות PIA.

 • הצפנת AES 256 סיביות
 • הצפנת לחיצת יד של 4096 סיביות (פועם בתקן בענף)
 • אין יומני פעילות, יומני חיבור או מטא נתונים (למד עוד)
 • טורנסים מותר בכל השרתים (נדיר)
 • אפליקציות PC / Mac / Android / iPhone
 • תשלומים אנונימיים התקבלו (ללמוד איך)
 • כולל שירות פרוקסי SOCKS5 מהולנד (נהדר לסיקור)
 • 5 חיבורים בו זמנית מותר (הגן על כל המכשירים שלך)

סקירת גישה פרטית לאינטרנט: התכונות המועדפות עלינו

לפני שנכנס לבשר של סקירתנו, אני רק רוצה להדגיש את התכונות האהובות עלי על PIA, שהשילוב ביניהן הוא הסיבה ש- PIA הוא ה- VPN המומלץ ביותר באתר זה (וקיבל 10/10 TorrentScore)

ללא סדר מסוים:

מדיניות רישום
PIA לא מחזיקה יומנים. אף אחד. הם היו מאוד עקביים בנקודה זו (ועד כה לא הייתה שום סיבה לפקפק בהם, בניגוד לכמה VPNs אחרים). מכיוון שהם מבוססים על ארה”ב, אין כל דרישה מהם לשמור או להקליט נתונים על פעילויות באתר. אנו ממליצים תמיד שמשתמשים בסיקור יבחרו ב- VPN אמיתי שאינו יומן לצורך פרטיות / אבטחה מקסימלית.

ידידות מבולבלת
בשונה מרוב ה- VPNs, PIA מאפשר סיקור על כל שרתי ה- VPN. הם מסוגלים לעשות זאת באמצעות פיתרון ייחודי בו הם ינתבו מחדש את התעבורה של סיקור (ורק תנועת סיקור) דרך VPN משני אם אתה סוחב בשרתים מסוימים עם סיכון גבוה (ארה”ב, בריטניה, אוסטרליה וכו ‘). זהו פיתרון חכם (ומאחורי הקלעים כך שרוב המשתמשים כלל לא מודעים לכך שהוא קורה).

מכיוון ש- PIA לא שומר על יומנים, זהותם של מורידים סיקור המשתמשים בשירות שלהם נשמרת תמיד בסוד, וכתובת ה- IP האמיתית שלך לא תופיע בנחילי שטף (כל עוד יש לך חיבור VPN פעיל). יש לנו מדריכים מלאים לשימוש ב- uTorrent, Vuze ו- Qbittorrent בעילום שם.

PIA גם הצליחה לעמוד בראש רשימת ה- VPNs הכי ידידותית למבוגרים.

אבטחה
PIA משתמשת בהצפנת AES 256 סיביות (שנחשבת בלתי ניתנת לשבירה על ידי התקפות כוח ברוטות והיא חוזק ההצפנה הסטנדרטי של התעשייה. נוסף על כך, PIA מעניקה למשתמשים שליטה בהתאמה אישית על חוזק ההצפנה, אורך המפתח והאלגוריתם המשמש..

הם גם בנו תוכנה הגנה נוספת מפני דליפות IP, עם הגנה מפני דליפות DNS, דליפות IP (kill-switch) ודליפות WebRTC.

Deenמחיר
אתה לא יכול לדבר על PIA בלי להזכיר את המחיר. אם אתה מנצל את התמחור שלהם לשנה, אתה יכול לקבל PIA תמורת 3.33 $ לחודש (39.95 $ לשנה). עם חברות ה- VPN השוות ביותר במחיר של 8-12 דולר לחודש, אני מחשיב את ה- PIA כערך מדהים. כל התוכניות כוללות רוחב פס בלתי מוגבל, כל התוכנות, אחריות ‘ללא יומני’ ומדיניות החזר של 7 יום.

גישה פרטית לאינטרנט: תוכנה

לאחר ההרשמה ל- PIA תקבל דוא”ל עם פרטי הכניסה / סיסמה שלך, כמו גם קישור להורדת תוכנת ה- VPN. מתוכם ההתקנה אורכת פחות משתי דקות. ואז פשוט היכנס באמצעות משולבת הכניסה / הסיסמה שסופקת ואתה מוכן להתחבר לשרת VPN.

הגדרות תוכנת PIA

בפעם הראשונה שתפעיל את התוכנה, אני ממליץ לך לפתוח את לשונית ההגדרות המתקדמות על ידי לחיצה על כפתור ‘מתקדם’ בתחתית. תראה מסך שנראה כך:

תפריט הגדרות מתקדמות

תפריט הגדרות מתקדמות

הצד השמאלי של החלון עדיין מציג את התוכן של תפריט ההגדרות ‘פשוט’. אתה יכול לבחור אם ברצונך להפעיל אוטומטית ולחבר אוטומטית ל- VPN בעת ההפעלה. אתה יכול גם לבחור את שרת ה- VPN המועדף עליך בעת חיבור אוטומטי.

ההגדרות המתקדמות (בצד ימין) נותנות שליטה רבה יותר על כמה תכונות מתקדמות כמו העברת יציאות, סוג חיבור והגנה מפני דליפות IP. אם אינך בטוח באילו הגדרות לבחור, ההגדרות המוצגות הן מאובטחות וידידותיות למשתמש.

להלן פירוט מהיר של האפשרויות שלך:

 • סוג חיבור (TCP או UDP) – UDP בדרך כלל מהיר יותר והבחירה הטובה ביותר לטרנינג / סטרימינג
 • נמל מרוחק – בחר באיזה יציאה # OpenVPN פועל. אוטומטי זה בסדר עבור רוב המשתמשים.
 • שילוח נמל – אפשר העברת יציאות אם אתה צריך לעבור נתב. תכונה מתקדמת.
 • מתג כיבוי – זוהי תכונת אבטחה אשר תהרוג את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN יתנתק. למידע נוסף כאן.
 • הגנת דליפות DNS – הכריח את המחשב שלך להשתמש ב- DNS של PIA במקום ב- Internet של ספק האינטרנט שלך. מומלץ.
 • הגנת דליפות IPv6 – ודא ש- VPN שלך לא מדליף את כתובת ה- IPv6 שלך (בניגוד ל- IPv4). בחן זאת.

הגדרות הצפנה

גישה לאינטרנט פרטי מעניקה למשתמשים שליטה בהתאמה אישית על אלגוריתם ההצפנה וחוזק השימוש בתוכנה. ניתן לצבוט זאת כדי למצוא את התערובת האופטימלית של מהירות וביטחון לצרכים שלך. אם אינך בטוח במה לבחור, PIA ממליץ להשאיר את הגדרות ברירת המחדל שהן:
 • Deenהצפנת מידע – AES 128
 • אימות נתונים – SHA1
 • הצפנת לחיצת יד – RSA 2048
אם ברצונך לקבל את ההצפנה החזקה ביותר (המהירויות יהיו איטיות יותר) שנה את ההגדרות שלך לכאלה שמוצגות כאן:

הגדרות ההצפנה הגבוהות ביותר של PIA

הגדרות הצפנה הגבוהות ביותר

מתחבר לשרת VPN

החיבור לשרת VPN מתבצע מסמל מגש המערכת של PIA המוצג כאן באדום:

תמונה

אייקון מגש PIA

אם אינך רואה סמל זה במגש המערכת שלך (והתוכנה פועלת), עליך ללחוץ על חץ ‘למעלה’ הקטן ולהתאים אישית את הגדרות מגש המערכת שלך כדי להציג תמיד את סמל מגש ה- PIA.

כדי להתחבר לשרת, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל מגש ה- PIA שיעלה את רשימת השרתים המלאה. הגלילה ברשימה מעט מביכה בתצוגות ברזולוציה נמוכה מכיוון שהרשימה כולה אינה מתאימה לגדלי תצוגה מתחת 1920×1080.

ה- VPN יתחיל מייד בתהליך החיבור כשאתה לוחץ על מיקום שרת. תדע שהחיבור מוצלח כאשר סמל ה- PIA לנסות הופך לירוק בהיר.

אתה יכול גם להשתמש באתר חינמי כמו ipmonkey.com או iplocation.net כדי לאמת ש- VPN פועל כראוי.

רשימת שרתים PIA

הפעל את רשימת השרת ממגש המערכת

סמל המגש הופך לירוק כאשר הוא מחובר

מחוון ‘חיבור פעיל’

תוצאות מבחן מהירות

גישה פרטית לאינטרנט ביצעה ביצועים טובים במיוחד בבדיקות המהירות שלנו (בניגוד לרוב ה- VPN במחיר התקציבי הנוטים להיות צפופים מאוד).

הצלחנו להשיג דירוגי מהירות ‘A’ ברוב השרתים, מה שאומר שאתה עולה על 90% מהמשתמשים באותה מדינה!

בדיקת המהירות הגבוהה ביותר של ‘B’ הייתה בהולנד (מיקום שרת פופולרי במיוחד למורידים סיקור) כך שהוא נוטה להיות צפוף יותר. עדיין הצלחנו במהירויות הגבוהות מ -65% משתמשים במדינה זו.

כדי להזרים וידאו HD אתה זקוק רק 5-7 Mbps

בדיוק כנקודת השוואה, תוכן Netflix HD זורם בסביבות 5-7 Mbps. הצלחנו להשיג מהירויות של 7-16x מאותה מידה. PIA אפילו הצליחה להזרים תוכן של 4k מרוב מיקומי השרת שבדקנו.

IPVanish הוא אחד ה- VPN היחידים המהירים באופן עקבי מ- PIA. אם המהירות היא העדיפות מספר 1 שלך, עליך לנצל את מדיניות ההחזר של 100% -ב 7 יום שלהם.

עשינו גם השוואה מלאה של PIA לעומת IPVanish.

PIA Speedtest, ארה

טקסס, ארה”ב

PIA Speedtest קנדה

טורנטו קנדה

PIA Speedtest, הולנד P2P

הולנד

פרטיות ואבטחה

גישה פרטית לאינטרנט תואמת או עולה על אמצעי האבטחה הסטנדרטיים בתעשייה עבור כמעט כל היבט של השירות שלהם. מעבר לכך, הם היו מאוד פרואקטיביים בתגובה לתיקון דליפות אבטחת VPN כאשר הם נמצאים, בעוד ש- VPNs פחות פופולריים מתעלמים לעתים קרובות מדוחות פגיעות או מעכבי תיקונים..

הן היו גם אחת החברות הראשונות של ה- VPN שאימצו אל תבקשו, אל תגידו מדיניות אי-יומני אמת, והן ה- VPN הפופולרי ביותר שאינו רושם בעולם (במיוחד בקרב מבקרים באתר זה).

מדיניות פרטיות וכריתת עצים

כמעט כל חברות ה- VPN מנהלות רישומים ויומנים של היסטוריית הפעלה / חשבון VPN במשך תקופות של עד 6 חודשים. גישה פרטית לאינטרנט לא. הם לא רושמים מטא נתונים כלשהם מהיסטוריית ההפעלה שלך (KB של נתונים שהועברו, הוקצתה כתובת IP, זמן החיבור וכו ‘). הם רק קומץ קטן של VPNs המציעים רמת פרטיות זו.

הם מסוגלים לעשות זאת מכיוון שהם ממוקמים בארצות הברית אשר אין בהם חוקים לשמירת נתונים חובה לגבי שירותי VPN. במדינות רבות אחרות, VPNs מסווגים כספקי שירותי אינטרנט ונדרשים לנהל רישומים.

מכיוון ש- PIA לא שומר על יומנים, הם מסוגלים להציע למשתמשי סיקור פרטיות גבוהה במיוחד, וכתובת ה- IP של טורנט שלך תהיה כמעט בלתי אפשרית להתייחס לחשבון PIA שלך או לכתובת IP אמיתית..

תשלומים אנונימיים
PIA דורש מידע מינימלי בלבד כדי ליצור חשבון. אתה צריך:

 • כתובת דוא”ל תקפה (לקבלת פרטי הכניסה שלך)
 • אמצעי תשלום (קבלת תשלומי כרטיסי מתנה אנונימיים בביטקוין).

אם אתה משלם בכרטיס אשראי, PIA מחייבת את פרטי החיוב שלך כדי למנוע הונאה, אך אם אתה משתמש באחת משיטות התשלום האנונימיות שלהם, לא נדרש מידע אישי. כתבנו מדריך לתשלום עבור שירות VPN באופן אנונימי, או סתם בקרו באתר שלהם לקבלת פרטים נוספים.

אבטחה & הצפנה

PIA משתמשת בתקן התעשייה 256 סיביות הצפנה (Standard Encryption Standard). אורך מקש לחיצת היד שלהם הוא עד 4096 סיביות (ניתן להתאמה אישית) שזה פי 2 ^ 2048 יותר מרוב ה- VPNs (כן, זה מספר גדול מאוד). הם גם בנו 3 שכבות של הגנת דליפות IP היישר לתוכנה שלהם.

קידוד AES 256 סיביות:
זהו התקן התעשייתי להצפנת אבטחה גבוהה. זה נחשב לבלתי ניתן לשבירה על ידי פיגועי כוח סוערים, והוא אותו אלגוריתם הצפנה שמשמש צבא ארה”ב לתקשורת סודיות גבוהה.

בקרת הצפנה מותאמת אישית:
כפי שנדון בסעיף התוכנה לעיל, PIA מאפשר לך להתאים אישית את חוזק / אלגוריתם ההצפנה המשמש. אתה יכול אפילו לבחור ללא הצפנה אם אתה רק רוצה כתובת IP אנונימית עם המהירות המהירה ביותר האפשרית. עיין במדריך PIA עצמו להתאמה אישית של הצפנה.

הגנת דליפות DNS

בכל פעם שאתה מקליד כתובת אינטרנט בדפדפן שלך, בקשה זו נשלחת לשרת DNS כדי לתרגם את שם הדומיין (כגון ‘google.com’) לכתובת IP בה האתר מתארח. בדרך כלל המחשב שלך כנראה משתמש בשרתי DNS השייכים לספק האינטרנט שלך. זה נותן להם את היכולת לעקוב אחר היסטוריית הגלישה באינטרנט ולרשום אותם (והרוב עושים).

ל- PIA שרתי DNS מאובטחים ולא רושמים משלהם. כשאתה מאפשר הגנה מפני דליפות DNS, התוכנה שלך תאלץ את המחשב שלך להשתמש בשרתי ה- DNS של PIA במקום אפשרות ברירת המחדל. מומלץ שתפעיל תמיד אפשרות זו.

מתג כיבוי

זוהי תכונת אבטחה אופציונלית אשר תהרוג באופן מיידי את כל חיבור האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN נכשל. מומלץ לאפשר זאת אם תיסעו לעיתים קרובות ולא ישתמשו בפרוקסי יחד עם ה- VPN.

מומלץ: קרא את המדריך שלנו כיצד להשתמש ב- PIA עבור טורנטים עם VPN ו / או פרוקסי.

שימו לב ששיטה זו הורגת את חיבור האינטרנט שלכם ברמת המתאם. כתוצאה מכך, למעשה הפעלת את פותר הבעיות ברשת Windows כדי לשחזר את הגישה לאינטרנט, או להתחבר מחדש לשרת VPN. עד שתעשה זאת, לא תהיה לך גישה לאינטרנט. כתוצאה מכך, חלק מהמשתמשים המתחילים מוצאים תכונה זו מתסכלת.

כדי להריץ את פותר הבעיות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל הרשת במגש המערכת ולחץ על ‘פותר בעיות’.

הגנת דליפות IPv6

PIA הוא אחד מה- VPNs הבודדים היחידים הכוללים תכונה זו בתוכנה שלהם. בעיקרון, ישנן שתי קבוצות של כתובות IP, IPv6 (ישנות יותר, ופחות כתובות זמינות) ו- IPv6 (חדש יותר וכתובות IP רבות יותר). למחשב שלך יש למעשה שניהם וכתובת IPv4 ו- IPv6, כך שתכונה זו תמנע את כתובת IPv6 שלך מדלפת בטעות.

מומלץ שתמיד לבדוק אותו, גם אם אינך בטוח אם המחשב שלך משתמש ב- IPv6 או לא.

האם גישה פרטית מתאימה למגורים?

במילה, כן.הנה הסיבה…

סיבה 1 – מדיניות רישום: הקריטריונים החשובים ביותר בבחירת VPN לצורך סיבוב הם מדיניות הרישום שלהם. אתה רוצה VPN שלא רושם יומני חיבור, פעילות או מטא נתונים. PIA מתאים לחשבון.

סיבה מס ‘2 – טורנטים מותרים בכל השרתים: מרבית ה- VPNs (אפילו כאלה הידידותיים לבוררות) יגבילו טורנטים למיקומי שרת גיאוגרפיים ספציפיים. זה ממזער את כאבי הראש של השרת ושומר על הורדות סיקור רוחב פס גבוה רק על שרתים בודדים.

PIA מאפשר טורנטים בכל השרתים, ומשתמש בפתרון ייחודי להפניית תנועה ביטורנטית (רק בשרתים ספציפיים בעלי סיכון גבוה) באמצעות VPN משני מאחורי הקלעים. זהו פיתרון חלק, ורוב המשתמשים אפילו לא שמים לב לכך.

סיבה 3 – SOCKS שירות פרוקסי כלול: כל מנוי PIA כולל גישה לשרת ה- SOCKS מבוסס הולנד שלהם. אתה יכול להשתמש בפרוקסי זה בלקוח הטורנט המועדף עליך (הוראות התקנה כאן). ניתן להשתמש בפרוקסי במקום ה- VPN, או אפילו להשתמש בו זמנית להגנה כפולה.

סיבה 4 – מהירות: לא מצאנו VPN מהיר יותר במחיר נמוך יותר מ- PIA. רשת השרתים שלהם היא ברחבי העולם (24 ​​מדינות) ויש להם שפע של רוחב פס. אין כובע רוחב פס חודשי או מגבלת העברה.

סיבה מספר 5 – מחיר:
$ 3.33 לחודש. זה פחות מאשר לאטה בסטארבוקס. למה אתה מחכה?

סיכום ביקורת

גישה פרטית לאינטרנט היא ערך מצוין אם אתם מחפשים שירות VPN שאינו רישום וידידותי לסיקור במחיר שווה לכל נפש. הם נקראו VPN הטורנט החביב עלינו, ורשמו גם הם 10/10 עבור ידידותיות לסיקור בשנת 2016.

מערך הפיצ’רים שלהם די והותר ל 90% אחוז מהמשתמשים, ואנחנו אוהבים את העובדה שהם כוללים שירות פרוקסי SOCKS ללא חיוב נוסף (למד כיצד להשתמש בו עבור uTorrent, Vuze או Deluge).

תכונות מועדפות:

 • אין יומנים. ברצינות, אף אחד.
 • הצפנה של 256 סיביות
 • פרוקסי SOCKS כלול (ניתן להשתמש בכל תוכנת סיקור עיקרית)
 • תוכנה קלה לשימוש
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • בעלות נמוכה / במחיר סביר

אלטרנטיבה לגישה לאינטרנט פרטי

ישנן עוד כמה אפשרויות VPN שכדאי לקחת בחשבון אם אתה מוכן להוציא יותר $$ עבור קצת יותר ביצועים / תכונות.

IPVanish הוא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו, והוא מאפשר טורנטים. Torguard גם מצליח בצורה טובה מאוד בבדיקות מהירות, יש לו שרתים מותאמים ל- p2p ושירות פרוקסי סיקור עם 5 מיקומי שרת..

השווה גישה לאינטרנט פרטי

 • PIA מול Torguard
 • PIA לעומת IPVanish
 • PIA לעומת Hidemyass
 • PIA לעומת Proxy.sh
 • PIA לעומת BTGuard

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map