SiteGround VS HostGator – מי המארח הטוב יותר עבור אתר האינטרנט שלך?

SiteGround

לעומת

HostGator

SitGround VS HostGator – מי המארח הטוב יותר עבור אתר האינטרנט שלך?

סיכום

אפשר היה לחשוב שכששני טיטנים נלחמים זה יהיה משחק צמוד, אך בביקורות, משתנים רבים משתנים והתוצאות עשויות להסתיים מעט מפתיעות. SiteGround ו- HostGator הם שני חברים מבוססים בקהילת אירוח אתרים ושניהם שילמו גם הם את דמי החיוב שלהם. עם זאת, אפילו בזמן שהם נלחמים בזה, זכור שלכל חברה עשויה להיות תחומי נישה משלה שהם מתמחים בהם. שמור על ראש פתוח אל תתפלא בחלק מהתוצאות.

SiteGround ו- HostGator הם שניים מהשמות הגדולים יותר כיום באירוח אתרים. עם כל כך הרבה ביקורות שם בחוץ, זה עדיין יכול להיות קצת מפחיד לעשות את הצעד הזה קדימה ולבחור באמת את המארח העתידי שלכם. אנו מבינים את זה וכדי לעזור לך לצאת קצת יותר, בואו נלך את הדברים הלאה ונניח לשניים האלה להטמיע אותם.

זכור כי קל מאוד לקחת את התכונות והמפרט של כל אחד ולהרפות אותם כנגד השני. במקום זאת, מה שאנחנו הולכים לעשות זה להביא תחומי מפתח שבהם אפילו הבדל קטן וחשוב הוא חשוב.

באמצעות הסקירה, זכור שמה שאנחנו מחפשים הוא לא רק ביצועים, אלא גם היחס הכללי של ספקי האירוח כלפי עסקים, כמו גם אופן ההתקרבות שלהם ומטפל בלקוחות..

בסך הכל, אנו נבחן במיוחד;

 • רקע כללי
 • ביצועים (מהירות וזמני זמן)
 • תמחור
 • שירות לקוחות

פתק

כל אתרי הבדיקה המשמשים בסקירה זו נמצאים בבעלות ומנוהלים על ידי Bitcatcha, למעט ShiphraShepherds.com.

ההיסטוריה

SiteGround ו- HostGator, שהתחילו תוך שנתיים בלבד זה מזה, יש היסטוריה ארוכה לגיבוי המחזה שלהם. עם כ -15 שנה בענף כל אחת, שתי ענקיות אלה צמחו ופיתחו פורטפוליו של מוצרים הנמשכים מאירוח משותף לכל אורך הדרך ועד היצע בקנה מידה ארגוני.

ההיסטוריה של HostGator אינה נקייה כמו זו של SiteGround, מכיוון שהיא נרכשה על ידי Endurance International Group (NASDAQ: EIGI) בשנת 2012. זאת בעקבות התקפה של קבוצת האקרים על בסיס הנתונים של ספק תוכנת החיוב של HostGator. כתוצאה מכך, הודלפו מידע על משתמשים וכ -500,000 כרטיסי אשראי של לקוחות, קבצי אתר ורישומי תצורה של cPanel.

למרבה הצער, בעקבות הרכישה, EIG הייתה מתמודדת עם מספר מקרים קריטיים של הפסקות שרתים במהלך שנת 2013. עבור ספק אירוח, זה דבר קטלני וזה הוביל את HostGator לתחילת רע. אנו מבינים שדברים מסוימים פשוט אינם אשמתו של הספק, אך למרות זאת – זה קרה.

SiteGround1

HostGator0

ביצועים

אמנם כל ספק אירוח לא יציע ללא ספק תוכניות אירוח הבונות בעוצמתן, בואו נשקול שתי קטגוריות עיקריות של תוכניות אירוח; אירוח משותף וענן. אלה הם העיקריים שרוב בעלי האתרים היו מעוניינים בהם.

אירוח ענן של SiteGround

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

56 שניות3 שניות98 שניות229 שניות138 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

307 שניות222 שניות141 שניות1 שניות103 שניות

מהירות ממוצעת: 129.8 שניות – ראה את התוצאה המלאה

אירוח ענן של HostGator

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

32 שניות40 שניות128 שניות323 שניות161 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

574 שניות203 שניות159 שניות46 שניות140 שניות

מהירות ממוצעת: 180.6 שניות – ראה את התוצאה המלאה

* הערה: בדיקות מהירות ענן של SiteGround ו- HostGator ענן נערכו בשני האתרים המתארחים בצפון אמריקה.

עבור ענן, שני השרתים הצליחו יחסית והישמרו מתחת למהירות המומלצת של 200 שניות של Google לתגובה למהירות השרת. בגלל מיקום מרכז הנתונים, המהירויות ביבשת ארה”ב נותרו טובות לפני שנפלו מעט למזרח הרחוק יותר ממנו אנו בודקים.

אירוח משותף של SiteGround

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

211 שניות215 שניות180 שניות3 שניות351 ms

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

66 שניות95 שניות70 שניות240 שניות168 שניות

מהירות ממוצעת: 159.9 שניות – ראה את התוצאה המלאה

HostGator אירוח משותף

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

32 שניות36 שניות221 שניות221 שניות139 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

717 שניות205 שניות153 שניות36 שניות140 שניות

מהירות ממוצעת: 190 שניות – ראה את התוצאה המלאה

עבור אירוח משותף, אתר הבדיקה המשותף של SiteGround נמצא בסינגפור, ולצערנו HostGator מארח רק מצפון אמריקה. זה מראה מעט בבדיקות מהירות, בהתחשב בכך ש- SiteGround מציע מהירות ממוצעת עולמית טובה יותר של 159 ms לעומת 190 ms של HostGator.

אני מניח שהסיבה העיקרית לכך עשויה להיות Supercacher והתוכנה ש- SiteGround מעסיקה. כל אלה מעוצבים ומותאמים במיוחד להפצה של מסירת נתונים ללא קשר למרחק ממרכז הנתונים.

בואו נסתכל על מידע השרת שלהם לזמן מה

מבחינת התצורה, SiteGround ו- HostGator נוקטים בגישות שונות. בכדי לשמור על זה פשוט, SiteGround שומר בכוונה על עומסי השרת בכדי שתהיה אפשרות לניהול של עליות פוטנציאליות בשימוש. לעומת זאת, HostGator משקיע רבות בציוד כדי להבטיח יציבות.

ל- SiteGround יש חמישה מרכזי נתונים הנמצאים בערים ברחבי העולם (שיקגו, לונדון, אמסטרדם, מילאנו, סינגפור), כך שהם מפוזרים היטב מבחינת הגיאוגרפיה. זה דבר טוב, כמובן. HostGator כוללת את כל הביצים שלה בסל אחד כביכול, עם שני מרכזי הנתונים שנמצאים בצפון אמריקה.

בהתחשב בכך, אנו מוכנים לתת נקודה לשניהם, מכיוון ש- HostGator מצליח להרחיב את SiteGround בענן אירוח, ואילו Siteground מנצחת באירוח משותף:

SiteGround1

HostGator1

אבל מדדי המידה אינם תמיד מדויקים, אז בואו נסתכל על נקודות המחיר ששני המארחים הללו הציגו;

אחריות לזמן קצר – האם הם יכולים לשמור על זה?

זה זמן מה ששני המארחים האלה היו ברדאר שלנו ואספתי עליהם מידע על זמן עבודה. זהו תחום בו שניהם מתפקדים היטב עם הרמת גבות ואסור להוזיל זאת. עם זה בחשבון, הבה נתחבר קצת לעומק ונראה מה התנאים וההגבלות שלהם (ToS) אומרים:

זמן uptime של אתר ב- ToS

“שירות האירוח האמין של SiteGround מגובה בהסכם מוביל בתעשייה (SLA). אנו מתחייבים לזמן פעולה ברשת 99.9% מהזמן במהלך תקופה של שנים-עשר חודשים, החל מתאריך הזמנת חשבונך. אם ניפול מתחת לזה, נודיע לך באמצעות הדוא”ל ונפצה אוטומטית את חשבונך באופן הבא:

 • 100% – 99.9% זמן פעולה: ללא פיצוי
 • 99.9% – זמן פעולה של 99.00%: אירוח חינם בחודש
 • חודש נוסף של אירוח בחינם לכל 1% מהזמן הנמוך שאבד מתחת ל 99.00%. “

זמן הפעולה של HostGator ב- ToS

“התנאים וההגבלות, סעיף 15, מכילים מידע מדויק ומעודכן בנוגע לערבות Uptime של HostGator במלואם. מאמר זה רק מבקש לעזור להסביר את הכללים עליהם אתה מסכים.

 • אם שרת משותף או מפיץ משווק לא מתחייב לערבות לזמן ההפעלה של 99.9%, אתה מאי קבל אשראי של חודש (1) בגין חבילה זו בחשבונך.
 • אישור אשראי כלשהו הנו על פי שיקול דעתו הבלעדי של HostGator ועשוי להיות תלוי בהצדקה שניתנה. “

עם זאת, אם אתה מסתכל מספיק בזהירות על שתי קבוצות הציטוטים האלה, תבחין בהבדל בולט. כן, זמן ההפעלה מוזכר ומובטח, אך בעוד ש- SiteGround מפורש בהצהרה שהוא יפצה על חריגה מהשבתות המוצהרות, HostGator ניסה להיות רזה יותר בעניין. זה מנסה להתחמק ממה שאני אוהב לקרוא ל’ערבות חסרת משמעות ‘.

המשמעות היא שהיא פשוט מציגה אותו להצגה, מכיוון שהחברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לפצות לקוח, מבלי אפילו לציין סיבה כלשהי לכך. מבחינה הגיונית, זה יכול פשוט לשלול את כל הניסיונות לתבוע פיצויים בגין השבתה. תתביישי ב- HostGator!

SiteGround1

HostGator0

האם מחיר של SiteGround או HostGator טוב יותר?

אירוח בענן

עבור אירוח בענן, התוכניות של SiteGround יקרות בהרבה בכל הקשור. עם זאת, מה שהם מציעים משקף את הרוח האמיתית של סביבת אירוח בענן, ולא רק את הקטעים אותם מציעה HostGator בכל תוכנית.

הייתי אומר שתכניות אירוח הענן של SiteGround מיועדות ללקוחות העסקיים בזמן ש- HostGator מכוון לאנשים המחפשים לנסות את חווית הענן. כמו כן, המחירים הגבוהים בהרבה של SiteGround משקפים חשבונות אמיתיים המנוהלים לחלוטין בענן אירוח בענן.

תמחור ענן של SiteGround

SiteGround ענן

תמחור ענן של HostGator

הענן של HostGator

לבורות בשניים אלה תהיה השוואה בין תפוחים ותפוזים. בעוד SiteGround מציע אפשרויות אירוח מנוהלות בענן באופן מלא, הצעות הענן של HostGator הן יותר סוג אירוח משותף מוגבר ומוצג וזה מראה במחירים..

SiteGround1

HostGator1

אירוח משותף

לגבי אירוח משותף, אמנם יש הבדל מבחינת התמחור, אך שני המארחים נמצאים בתחום הטווח המארח של האינטרנט. זה טוב לצרכן באופן מסוים, מכיוון שישנן אפשרויות רבות בהן תוכלו לבחור בהתאם לדרישות המדויקות שלכם.

תמחור מארח משותף של SiteGround

SiteGround משותף

תמחור מארח משותף של HostGator

HostGator משותף

SiteGround1

HostGator1

שירות לקוחות

אמנם לכל ספק אירוח יש תמיכה טכנית כזו או אחרת, אך מה שהם מציעים וכמה טוב הם עושים זאת הוא גורם קריטי. במקרה זה, שני המארחים שלנו מציעים מגוון חזק של אפשרויות תמיכה הכוללות טלפון וצ’אט חי.

מ- SiteGround:

“שונא לחכות לסוכן הזמין הבא? גם אנחנו.

אנו מגזימים על כל המשמרות כך שתמיד יהיה מישהו שיאסוף את הטלפון או את הצ’אט המקוון, כך שלא תצטרך לחכות יותר מכמה שניות למפעיל הזמין הבא. אנו גם מעריכים את המהירות של כל עובד, כמו גם את ביצועי הצוות בכללותו, על בסיס קבוע. “

מלבד אירוח בנושא הקשור, SiteGround תומך גם במגוון רחב של בעיות אינטרנט (כמו תוספים ותוספים) כנטען בסרטון הבא:

לעומת זאת, HostGator פשוט מעריך את כל אפשרויות התמיכה לדף בודד, קל לגישה אליו. עם זאת, לא פעם, EIG, הבעלים הנוכחי של HostGator, היו תלונות נוקבות בנוגע לתמיכת הלקוחות שלה באופן כללי. למעשה, אפילו הצוות שלהם מתלונן על היחס של החברה בכל הקשור לתמיכה בלקוחות:

“זו חברה טובה לעבוד עליה אם אתה אוהב עבודה מוחצת נשמה. לא אכפת לך מלקוחות בפועל? זו העבודה בשבילכם. מגניב עם כותרות מעורפלות, שינוי תיאורי תפקידים ואף אחד שלא יודע מה קורה? הגש בקשה היום! ” (מקור)

אנחנו חייבים ללכת עם SiteGround עבור זה:

SiteGround1

HostGator0

פסק דין – SiteGround או HostGator?

עם זאת, אנו מגיעים לציון הטבל הסופי של 6: 3. אם להיות כנה, לפני שכתבתי את הביקורת הזו, הייתי תחת הרושם שזו תהיה קטטה קרובה יותר. אני משער שהשטן תמיד נמצא בפרטי פרטים וכמה דברים שהם בדרך כלל משקיפים עליהם, יוצאים כשהם בפוקוס.

זה לא אומר עם זאת, HostGator הוא מארח רע, אבל אולי בחירה אולטימטיבית יכולה להיות מבוססת על הצרכים המדויקים שלך.

עם זאת, קודואים לצוות ב- SiteGround, אנו מברכים אותם על ניהול ההצלחה של הכפפה זו ומריעים במאמציהם לנהל עסק ישר, מונע ביצועים..

SiteGround

https://www.siteground.com
קרא סקירה מלאה
6

HostGator

https://www.hostgator.com
קרא סקירה מלאה
3

מבצעים לקוראי Bitcatcha

 • SiteGround: 60% הנחה על אירוח אתרים (החל מ- $ 3.95 לחודש).
 • HostGator: השתמש בקוד הקופון ‘bitcatcha’ עבור הנחה של עד 60%. (חוזה ל -12 חודשים) ראה מחירים
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map