לפני שנכנס למאמר, הרשה לי להקדים זאת באומרו שאנחנו מבינים איך מאמרים טכניים יכולים להפוך די מבלבלים (ואולי קצת משעממים) עם כל הז’רגון והטכניקות הכרוכים בכך.

אז, החלטנו לכתוב את זה בצורה הכי פשוטה שאפשר כדי לעזור לך, משתמש הקצה, להבין יותר על SiteGround SuperCacher (הערה: SiteGround הוא האתר הכי טוב שיש כאן בביטצ’קה.) ולבצע אופטימיזציה של האתר שלך ללא כל השיחה הטכנולוגית המבלבלת.

מה זה מטמון & איך זה מזרז אתרים

מה בדיוק מטמון?

אתה יודע כיצד אתה, כמה אנשים, ממטב את שולחנות העבודה או המטבחים שלהם על ידי שמירה על הכלים המשומשים ביותר שלהם במיקום קל להגיע או נוח כדי ליצור זרימת עבודה מהירה יותר?

מטמון עושה בדיוק את זה.

זה שומר נתונים ב- RAM שלך כך שבפעם הבאה שאתה מבקר באותו אתר הוא שולף מידע מהנתונים שנשמרו בזיכרון שלך, ומיטוב את תהליך הצגת האתר שלך, ומאפשר לך להגיע לאן שאתה צריך ללכת ולראות מה אתה צריך לראות הרבה יותר מהר מהרגיל.

כיצד מטמון משפיע עלינו?

מרבית האתרים שאנו מבקרים בהם על בסיס יומי מייעל את האתר שלהם במטמון, אך כולנו התרגלנו אליו עד שאנחנו אפילו לא יודעים שהוא שם.

לדוגמה, קדימה לפתוח כרטיסייה חדשה ואז טען את האתר המועדף עליך. זה בטח נטען בפחות מחמש שניות וזה הכל בזכות כל הנתונים במטמון.

עכשיו דמיין אם נצטרך לחכות יותר מ 12 שניות כדי לטעון דף. זו אי נוחות קלה, אבל בעידן הזה של סיפוקים מיידיים זה זמן ארוך.

כיצד המהירות יכולה להשפיע על העסק שלך

המשתמש הממוצע מצפה שאתר יטען לחלוטין תוך פחות משתי שניות. 3 שניות, והם יחשבו שזה איטי מדי. משהו יותר מ -4? סביר להניח שאנשים פשוט יאבדו עניין ויעברו לאתר חדש.

המהירות היא כה חיונית עבור חנויות מקוונות, שאם ענקיות הקניות המקוונות כמו אמזון היו מואטות את האתר שלהן רק בשנייה אחת, הן היו מפסידות כ116,000- דולר לדקה! עכשיו תחשבו כמה מכירות הפסדתם פוטנציאליים בגלל חוסר מהירות. אוכל למחשבה אה?

SiteGround SuperCacher 101

אתר SuperCacher הסביר

ה- SuperCacher של Siteground טוען להגדיל משמעותית את זמני טעינת האתרים פי 4x. זה גם מגדיל את מספר ההתאמות שהאתר שלך יכול לטפל בו עד פי 100, תוך שימוש ב -3 שיטות מטמון שונות כדי לייעל את האתר שלך, שכולן קלות ליישום.

אפשרויות המטמון השונות עובדות בצורה אחרת כדי לייעל אתרים מסוגים שונים, אז בואו נבחן לעומק את האפשרויות שיעזרו לכם להחליט מה הכי מתאים לכם.!

מטמון סטטי

TL; DR

המטמון הסטטי של Siteground:

 1. מיטוב למסירת תוכן למשתמש הקצה
 2. נותן אתרים איטי להגביר מהירות משמעותית
 3. מגדיל את יכולת האתר להתמודד עם יותר להיטים
 4. הוא הסיבוב המושלם לכל מיני אתרים.

המטמון הסטטי של Siteground מאחסן את כל הנתונים הסטטיים של האתר שלך (כולל תמונות, קבצי CSS וקבצי Javascript) ב- RAM של השרת במקום SSD, ומכאן שהמבקרים יטענו את התוכן שלך ישירות מהמטמון..

התוכן שלך יימסר מהר הרבה יותר ויספק למבקרים חוויה חלקה בעת הגלישה באתר שלך, וזאת בגלל זמני הטעינה המעולים מה- RAM בהשוואה ל- SSD.

מטמון סטטי משטף ומחדש את הנתונים שלך באופן אוטומטי כל 3 שעות, כך שאם יבוצעו שינויים באתר שלך, הם יעודכנו אוטומטית ללא טרחה..

מטמון דינמי

TL; DR

מטמון דינמי:

 1. הוא אידיאלי עבור אתרים מבוססי ג’ומלה, וורדפרס ודרופל
 2. הפעלת מטמון דינמי מאפשרת אוטומטית מטמון סטטי.
 3. עובד יד ביד עם מטמון סטטי.
 4. משפר מאוד את ביצועי האתר ואת מהירותו

בדיוק כמו ששמו מרמז, מטמון דינמי בעצם יוצר עותקים מרובים של התוכן הדינמי של האתר שלך. לאחר מכן הנתונים מאוחסנים ב- RAM של השרת והם עובדים יד ביד עם מטמון סטטי.

האדם הראשון שמבקר באתר ששטף לאחרונה עם מטמון דינמי, יטען את כל התוכן של האתר ממסד הנתונים של השרת, אך כל המבקרים הבאים יובאו לנתונים שלהם מה- RAM של השרת, וזה הרבה יותר מהיר.

כשמדובר בשטיפת הנתונים שלך, תצטרך לעשות זאת ידנית. זה די קל לעשות זאת, אבל זה צעד נוסף שיש לנקוט בעת עדכון האתר שלך.

אתה יכול להשתמש במטמון דינמי עם ג’ומלה, וורדפרס & דרופל. (באתר WordPress, תוסף המטמון הדינמי הקנייני של SiteGround מותקן מראש. כל שעליך לעשות הוא להפעיל אותו באזור הניהול של WordPress שלך.)

אפשרות Memcache

TL; DR

זיכרון זיכרון:

 1. היא האפשרות הטובה ביותר אם אתה מנהל חנות מקוונת שתלויה בשאילתות מסד הנתונים
 2. משפר את המהירות באופן משמעותי על ידי שימוש בנתוני זיכרון RAM כדי לענות לשיחות מסד נתונים
 3. עובד עם וורדפרס, מג’נטו, מדיהוויקי, דרופל וג’ומלה!
 4. אין שטיפה אוטומטית

Memcache הוא למעשה ההתחלה של Siteground על מערכת Memcache המפורסמת, שנבנתה כדי לטפל באתרים המסתמכים מאוד על שאילתות מסד נתונים. זה עובד על ידי אחסון נתונים ואובייקטים ב- RAM של שרת Siteground, האצת בקשות בסיסי נתונים, בקשות API ועיבוד דפים..

בקצרה סיפור ארוך, המידע שנשלח מה- RAM ישמש לביצוע שיחות בסיס נתונים, מה שמקטין את מספר הפעמים שנשאלת מסד הנתונים בפועל. אם אתה מנהל חנות מקוונת, Memcache עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר עבורך.

לאחר שתאפשר את השירות, יווצר תהליך Memcache חדש בו תוכלו לשלוט ב- Cpanel.

אין שטיפה אוטומטית של נתונים באמצעות Memcache, כך שתצטרך לזכור לעשות זאת כשאתה מבצע שינויים באתר שלך.

אנחנו מתארחים!

אנחנו למעשה אירחנו את אתר הבדיקה שלנו עם SiteGround בתוכנית GrowBig שלהם, ובדקנו מהירות באמצעות Cache סטטי, Cache Dynamic ו- Memcache. התוצאות כצפוי הן פנומנליות.

עבור אתר הבדיקה שלנו שמתארח במרכז הנתונים הסינגפורי של SiteGround, השתמשנו ב- GTmetrix כדי למדוד את מהירות הטעינה. קבענו את אזור שרת הבדיקה שלנו לוונקובר, קנדה ואת הדפדפן ל- Chrome. ההגדרה נותרה זהה בשתי הבדיקות, עם ובלי SuperCacher מופעלת.

סקירת SuperCacher: בדיקת אתר עם ובלי Supercacher

התוצאה

כאשר SuperCacher מופעל, אתר הבדיקה נטען תוך 1.8 שניות; אותו אתר נטען תוך 3 שניות בלי. זה הפרש של 40%!

* P / S: עם המהירות והאמינות המוכחת של SiteGround, אנו מארחים אתר זה, bitcatcha.com גם ב- Cloud Site Cloud.!

כיצד לאפשר את SuperCacher ולקבל מהירות מהירה

הפעלת SuperCacher לאתר שלך היא למעשה די קלה. כל שעליכם לעשות הוא לוודא שהתקנתם את התוספים הנכונים למערכת שלכם (ל- Siteground יש לכם הדרכה) גשו ל- Cpanel שלכם -> SuperCacher והפעל את אפשרות המטמון הרצויה!

חפש את SuperCacher ב- cPanel

שלב 1: חפש את SuperCacher ב- cPanel

אפשר מטמון שונה עם היפוך של מתג

שלב 2: אפשר אחסון במטמון שונה באמצעות סיבוב מתג.

SiteCround SuperCacher חיוני למהירות האתר שלך

לאחר שבחנתי את שדרוגי הביצועים והעלאת המהירות העצומה באמצעות SuperCacher, אני מרגיש שכל בעל עסק צריך לאפשר זאת לאתרים שלו.

קונים ברשת הם חבורה הפכפכה, ואם אתה לא יכול לספק את צרכיהם במהירות מספקת, הם ישכחו ממך ולקחת את המזומנים שלהם למקום אחר.

מוקדם יותר ציינתי שענקים כמו אמזון מאבדים 1111 אלף דולר לדקה אם האתר שלהם יואט בשנייה..

אמנם איננו יכולים בדיוק לכמת כמה יותר מכירות תביאו עם הפעלת SiteGround SuperCacher, אך אנו יכולים לפחות לומר בביטחון כי סביר להניח שיהיו לכם יותר לקוחות מחזירים אם האתר שלכם מהיר, אמין ויכול להתמודד עם לחץ – ובדיוק בשביל זה בנוי ה- SuperCacher של SiteGround.

אז קדימה, הפעל את SuperCacher לאתרך ברגע זה. זה לא עולה לך שום דבר נוסף, אבל יהיה לך הכל להפיק תועלת מכך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me