VPNs המהירים ביותר לטורנטים & P2P

מהירות חשובה לך? אם אתה דומה לי, מהיר זה כל דבר. אני רוצה לסחוט את כל המהירות החוצה מחיבור האינטרנט שלי. VPNs המהירים ביותר שמאפשרים טורנטים.

אתה יכול להשתמש בהם כדי לחסום את המצער של ספק שירותי האינטרנט, להגן על פרטיותך ולהצפין את הפעילות המקוונת שלך, אך לא כל שירותי VPN הם מהירים מספיק כדי להתמודד עם חיבור הנתונים של 50 מגהביט לשנייה. במאמר זה, נראה את אלה שהם…

במאמר זה אראה לך כיצד שירות VPN פשוט בלחיצה אחת יכול:

 • הגדל את מהירויות הביוב שלך
 • הסר את הצורך בהעברת יציאה ידנית
 • חסום את המצערת על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק האינטרנט)
 • הצפן את כל הנתונים שלך ואת כל מה שאתה צריך לבטל באופן אנונימי.

3 ספקי VPN מהירים ללא התחברות (נהדרים לסיקור)

IPVanish המהיר ביותר לסיקור vpn

אין יומנים
מהירויות 60 מגהביט לשנייה+
עד 6.49 $ לחודש
חסוך 46% הנחה על שנה אחת של IPVanish

טורנטים מותר
אפליקציית IOS / Android כלולה
שרתים במדינות 70+
סקירה של
ניסיון ללא סיכון למשך 7 ימים

טורנירים מהירים לגישה לאינטרנט פרטית

אין יומנים
מהירויות 50 מגהביט לשנייה+
עד 3.33 $ לחודש
חסוך מעל 50% עם תוכנית לשנה

טורנטים מותר
אפליקציית IOS / Android כלולה
שרתים במדינות 11+
סקירת גישה פרטית לאינטרנט
ניסיון ללא סיכון למשך 7 ימים

מבזקים אנונימיים של ExpressVPN

אין יומנים
מהירויות 60 מגהביט לשנייה+
עד 8.32 $ לחודש
חסוך 35% הנחה על שנה אחת של ExpressVPN

טורנטים מותר
אפליקציית IOS / Android כלולה
שרתים ב- 50+ מדינות
סקירה בקרוב!
ניסיון ל -30 יום ללא סיכון

מה גורם לסיבובי אטיות?

ישנן מספר סיבות לכך שהטורנטים שלך יורדים לאט יותר ממה שהם צריכים. להלן כמה מהנפוצים ביותר:

סיבה מס ‘1: אתה מוגדר
ספקי אינטרנט בכל רחבי העולם מצמצמים כעת את חיבורי הנתונים של לקוחותיהם באופן פעיל. משמעות הדבר היא שהם ממקדים באופן סלקטיבי לסוגים מסוימים של נתונים (טורנטים, וידאו, YouTube, Netflix וכו ‘) ומאלצים את אותם נתונים להוריד הרבה יותר איטי ממה שהם צריכים.

הורדות טורנט / ביטורנט הוא אחד מהפרוטוקולים ‘המנוקדים’ הנפוצים ביותר מכיוון שהוא משתמש ברוחב פס כה רב (ורוחב הפס עולה כסף של ספק שירותי האינטרנט שלך).

למרבה המזל, VPN מפסיק בקלות את ספק שירותי האינטרנט שלך להכשיל את הטורנטים שלך!
אסור לספק האינטרנט שלך להאט את כל חיבור הנתונים שלך (אתה משלם עבור מהירות מסוימת). מכיוון ש- VPN מצפין את כל הנתונים שלך, ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יכול להציג באילו פרוטוקולים ספציפיים אתה משתמש, ובכך לא יכולים להכשיל פרוטוקולים ספציפיים (כמו ביטורנט).

למידע נוסף: למד כיצד להפסיק את המצערת מבול, או פשוט להירשם ל- IPVanish, פיתרון מצערת VPN מדהים בלחיצה אחת..

סיבה מס ‘2: סוגיות העברת נמל

אם הטורנטים שלך איטי להפליא, יש סיכוי טוב שיש לך נושא העברת נמל

מהי העברת נמל?
כל פרוטוקול במחשב שלך פועל ביציאה משלו (כמו ערוץ). בדרך זו המחשב שלך יודע אילו נתונים נכנסים שייכים לאיזו תוכנית. הבעיה היא שכל הנתונים צריכים לעבור דרך הנתב שלך קודם. אם לנתב שלך יש הרבה מכשירים המחוברים אליו, יתכן שלא בטוח אילו נתונים / יציאות להעביר לכל מחשב ספציפי. זה יכול לגרום לצוואר בקבוקי נתונים ומהירות איטית יותר.

כדי לתקן זאת בדרך כלל עליך להגדיר כללי העברה ידניים של יציאה בהגדרות הנתב שלך, ולומר לנתב שלך אילו יציאות נתונים צריכות להיות מועברות לכתובת IP פנימית ספציפית (המחשב שלך). באתר זה יש מדריכי התקנה מעולים להעברת נמל כדי להראות לך כיצד להגדיר אותו לדגם הנתב הספציפי שלך.

VPN מסיר לחלוטין את הצורך בהעברת נמל!
שירות VPN יצפין את כל הנתונים הנוסעים אל הנתב שלך ומחוצה לו. נתונים אלה עוברים ישר דרך הנתב שלך לשרת VPN. כל הנתונים הנכנסים עוברים דרך הנתב באותו אופן ומנותבים ישירות למחשב שלך.

מכיוון שהנתונים מוצפנים, הנתב אינו יכול לראות את היציאות הבודדות ולכן אינו צריך להחליט אילו יציאות שייכות ללבוש. כל נתוני ה- VPN עוברים ישירות למחשב שלך. זה יאיץ באופן דרמטי את השטפים שלך אם הם אטים.

ספקי VPN מסוימים כמו גישה פרטית לאינטרנט אף מאפשרים לך לציין איזו יציאה תרצה שתעבורת ה- VPN תיכנס, למקרה שהנתב שלך לא יאפשר מעבר VPN קל. בדרך זו, עליך רק להעביר מספר יציאה 1 למחשב שלך במקום למספר רב.

סיבה 3: WiFi איטי יותר
כמעט אף פעם אינך מקבל את אותן המהירויות על גבי wifi שאתה עושה בחיבור ישיר. הסיבה לכך היא שחבילות נתונים הנשלחות באמצעות wifi עלולות ללכת לאיבוד, או להופיע בצורה לא נכונה. זה מקטין את המהירויות באופן דרמטי.

כמה דברים שיכולים להאט את ה- wifi שלך:

 • מרחק – ככל שאתה רחוק מהנתב שלך, כך המהירות תהיה איטית יותר
 • חסימות – קירות, מדפים וארונות נכנסים לרשת ה- wifi ויאטו את המהירות שלכם
 • הפרעה – כל מיני מוצרים אלחוטיים בביתכם פועלים באותו קשת תדרים כמו אינטרנט אלחוטי. דברים כמו: טלפונים אלחוטיים, שלט רחוק ומיקרוגל יכולים לנקוס את האותות האלחוטיים שלך ולגרום למהירות איטית יותר.

מה זה VPN ואיך זה עובד?

בימינו השימוש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית) פשוט להפליא. לרוב ספקי ה- VPN הגדולים יש תוכנה נוחה לשימוש המאפשרת לך להצפין את האינטרנט שלך בלחיצה אחת. הטכנולוגיה בפועל מאחורי VPN, לעומת זאת, מסובכת להפליא.

מהו VPN ?:
ברמה הפשוטה ביותר, רשת פרטית וירטואלית היא חיבור בין המחשב לשרת נתונים מרוחק (או רשת מרוחקת). כל הנתונים המועברים בין המחשב לשרת מוצפנים (מקודדים) באמצעות אלגוריתמים להצפנה מתקדמים במיוחד כדי לוודא שאף אחד שלא יירט את הנתונים שלך לא יוכל לקרוא אותם או לראות מה אתה עושה באינטרנט (ספק שירותי האינטרנט שלך הוא דוגמה).

מדוע VPN מועיל במיוחד להורדת טורנטים

VPN ברמה הצרכנית מספק שני יתרונות עיקריים:

 1. הצפנת מידע
 2. כתובת IP אנונימית (שרתי אינטרנט ועמיתים מבול רואים את ה- ip של ה- VPN שלך, ולא את שלך)

הצפנת מידע:
מכיוון ששירות VPN טוב מצפין את הנתונים שלך באמצעות הצפנה בדרגה צבאית, אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך (חברת כבלים, רשת אוניברסיטאית וכו ‘) לא יכול לקרוא את הנתונים שלך או לראות מה אתה מוריד..

זה מונע:

 • מצערת (הם לא יכולים להאט את המהירות שלך באופן סלקטיבי)
 • מעקב (הם לא יכולים לראות באילו אתרים אתה מבקר)
 • רישום (הם לא יכולים לראות אילו קבצים הורדת)

כתובת IP אנונימית:
כתובת ה- IP שלך גלויה לכל עמית בכל נחיל סיקור בו אתה משתתף. אם אינך משתמש בשירות אנונימיזציה כמו VPN, ניתן לאתר את כתובת ה- IP של טורנט שלך ישירות אליך.

VPN מספק לך כתובת IP אנונימית שאינה ניתנת למעקב ישירות אליך או לחיבור האינטרנט שלך. אפילו טוב יותר, אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP האנונימית שלך בכל עת שתרצה. קרא את המדריך שלנו לשטפים אנונימיים למידע נוסף.

בחירת ה- VPN הנכון (המהיר) לטורנסים

שני הגורמים החשובים ביותר בעת בחירת VPN טורנט הם:

 1. פרטיות / אנונימיות / אבטחה
 2. מהירות (כמה מהר ה- VPN)

פרטיות:
חלק מ- VPN מציעים הגנה רבה יותר על פרטיות ואנונימיות הרבה יותר מאחרים. כשמדובר בבחירת VPN סיקור, אנו ממליצים לבחור אחד עם מדיניות ללא יומנים, כמו אלה המופיעים במאמר זה..

אנשי VPN שאינם רושמים הם מעטים ורחוקים ביניהם, אך הם לוקחים את פרטיותך לשלב הבא על ידי שמירה על לא יומני VPN בכלל, אפילו לא יומני חיבור זמניים (כתובות IP נכנסות / יוצאות) והם אף פעם לא רושמים דבר כמו בדיקות DNS, אתרים שביקרו בהם, או קבצים שהורדו.

מהירות:
כשאתה בוחר VPN לטורנטים, אתה רוצה אחד שיהיה מהיר. אתה רוצה שמהירות ההורדה של הסיקור שלך תישאר כמעט זהה (או שאולי אפילו תגדיל אפילו את שהמערכת שלך ספקה אותך)..

האמת, לא כל שירותי ה- VPN נוצרים שווים, ולחלקם פשוט אין את הטכנולוגיה, יכולת רוחב הפס או הרצון לספק את המהירויות הגבוהות ביותר למנויים שלהם. VPNs מסוימים הם מהירים יותר מאחרים. להלן רשימת ה- VPN המהירה המועדפת עלינו עבור ביטורנט.

VPN IPvanish

IPVanish VPN

יתרונות IPVanish

 • המהיר ביותר
 • רשת נתונים Tier-1
 • מדיניות אפס יומני
 • טורנטים מותר
 • הצפנה של 256 סיביות
 • אפליקציית שולחן עבודה / נייד
 • שרתים במדינות 70+
 • מדיניות החזר כספי למשך 7 ימים

קרא את סקירת ה- IPVanish שלנו

קבל IPVanish

IPVanish הוא VPN מובחר בכל מה שקשור למהירות וביצועים. בבעלות אחת מחברות ספקיות ה- CDN הגדולות בעולם, יש להן גישה לרשתות נתונים tier-1 ש- VPN אחרות אינן יכולות להתאים להן. התוצאה? מהירויות מהירות יותר.

מעבר להיותו VPN מהיר, IPVanish הוא מאוד ידידותי לסיבוב והם ספק VPN אמיתי של ‘ללא כניסה’. הם אפילו לא שומרים ביומני חיבורים.

IPVanish יש יותר מיקומי שרת מאשר כמעט כל ספק VPN אחר. אתה מקבל גישה בלחיצה אחת לשרתי VPN ב- מעל 70 מדינות ברחבי העולם. איפה המהירויות של IPVanish באמת הרשימו אותנו נמצא בשרתים בינלאומיים.

ישנם הרבה VPNs שיכולים להוציא חיבור של 50 מגהביט לשנייה בשרת במרחק של 100 מיילים, אך IPVanish הצליחה לספק מהירויות של יותר מ- 30 Mbps על שרתים בצד השני של העולם..

תוצאות מבחן מהירות IPVanish

מבחן מהירות סיקור IPVanish בלוס אנג'לס, קליפורניה

IPVanish – שרת לוס אנג’לס, ארה”ב

מבחן מהירות סיקור IPVanish במלבורן, אוסטרליה

IPVanish – שרת מלבורן, אוסטרליה

גישה פרטית לאינטרנט

תמונה

התכונות הטובות ביותר של PIA:

 • מהירויות מהירות
 • מדיניות ‘אפס יומני’
 • מאוד ‘ידידותי לטורנים’
 • הצפנה של 256 סיביות
 • פרוקסי חינם כלול!
 • אפליקציית שולחן עבודה / נייד
 • מדיניות החזר 7 יום
 • קרא את סקירת ה- PIA שלנו

קבל PIA עבור $ 3.33 לחודש

גישה פרטית לאינטרנט הוא כנראה ספק ה- VPN הנזכר ביותר שלנו באתר זה. למה אתה שואל?

מכיוון ש- PIA הוא כמעט VPN הטורנט המושלם. מעבר להיותם ספק VPN אמיתי ‘ללא רישום’, הם גם ידידותיים במיוחד לביקורת (לא שמענו על ביטול חשבון בגלל פעילות סיקור) ומכיוון שהם לא מחזיקים ברישומי שימוש, הפעילות המקוונת שלך היא למעשה לא ניתן לעקוב אחריו.

גישה לאינטרנט פרטי מהירה למדי. הם משתמשים באשכולות שרתים ב -11 מדינות ברחבי העולם בכדי לספק מהירויות וסיבובים מהירים להפליא למספר המנויים האמיתי שלהם..

אם זה לא הספיק, ל- PIA יש גם את זה חבילת ה- VPN הזולה ביותר של כל ספק VPN אנונימי. עם מנוי לשנה (בתשלום מקדימה) עלות גישה פרטית לאינטרנט בלבד $ 3.33 לחודש

תוצאות בדיקת מהירות גישה פרטית לאינטרנט

תמונה

מבחן מהירות PIA – שרת לוס אנג’לס, ארה”ב

תמונה

מבחן מהירות PIA – ציריך, שרת Switzlerland

סיכום

שימוש ב- VPN מהיר יכול להאיץ באופן דרמטי את הטורנטים שלך. ההצפנה שנוספה תעזור לשמור על הורדות הטורנט שלך מוסתרות מספק האינטרנט שלך ומספקת לך כתובת IP אנונימית בנחילי הטורנט שלך..

יש ממש מאות ספקי VPN בעולם, כאשר עשרות מהם טוענים שהם ‘המהירים ביותר’. חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים כשמחפשים את ה- VPN המהיר לבוררות שלכם:

 • מהי מדיניות הרישום
 • מהי מדיניות הסיקור
 • כמה התוכנה טובה / קלה לשימוש
 • האם זה מגיע עם מתג להרוג או תכונות אבטחה אחרות

אם אתה רוצה עוד כמה הצעות ל- VPN של סיקור טוב, עיין ברשימת ה- VPN הטובה ביותר לשנת 2014 לטורנטים.

זה גם לא רעיון רע לנצל את ה- תקופת ניסיון ללא סיכון שחלק מספקי ה- VPN מציעים (באמצעות ערבות להחזר כספי) כדי למצוא אחד שאתה באמת אוהב.

או שאתה יכול פשוט לקנות חודש של שירות מרשת VPN במחיר סביר כמו גישה פרטית לאינטרנט, ואם זה לא בדיוק מה שאתה מחפש, נסה שירות אחר בחודש הבא..

מאמרים מועילים אחרים:
כיצד להשתמש ב- uTorrent באופן אנונימי
כיצד להשתמש ב- Vuze באופן אנונימי
המדריך שלנו לסיבורים אנונימיים
פרוקסי או VPN: מה עדיף לטורנטים אנונימיים?
ביקורות ה- VPN האחרות שלנו:
סקירת גישה פרטית לאינטרנט
Torguard VPN ו- Proxy Review
&# 65279; סקירת Proxy.sh&# 65279;
סקירת VPN של גלישה בלתי נראית
השוואה בין VPN: IPVanish לעומת גישה פרטית לאינטרנט
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me