קינסטה

קינסטה

https://kinsta.com

tl; דר

מציע הרבה כלים לניהול וורדפרס מרשימים ו- UX נקי, Kinsta מספקת את כל היתרונות המהירים והגודל שאפשר היה לצפות ממארח ​​מבוסס ענן. הוסף את זה לצוות תמיכה מיומן מאוד של מפתחי וורדפרס וקיבלת לעצמך פיתרון אירוח מובחר, אם כי במחיר פרמיום..

סקירה של Kinsta: התגלו 10 יתרונות ושלושה חסרונות של מארח וורדפרס של Kinsta!

אנו בוחנים שירות אירוח וורדפרס מנוהל ובעל מוניטין חד – קינסטה.

קינסטה, שהושקה בשנת 2013, הייתה פרי הרוח של קבוצה של מומחי וורדפרס שלא התרשמו מפתרונות האירוח של וורדפרס בשוק. כיום זהו אחד מארחי הוורדפרס הצומחים במהירות באירופה ובאמריקה.

הקצה של קינסטה נעוץ בעובדה ששירותי האירוח שלה מופעלים על ידי רשת הפרימיום של גוגל ענן, הצעת ערך כל כך מסקרנת, שבאמת לא יכולנו להתאפק בהעמדת קינסטה למבחן.

בין רשימת היתרונות המרשימה של הכביסה, קינסטה מבטיחה אירוח במהירות הבזק, תשתיות מהגנים הבאים ושירות לקוחות מעולה. קינסטה מיתגה מחדש את עצמה מחדש לגרסה מלוטשת וידידותית למשתמש של עצמה והיא נראית טוב מתמיד.

אבל האם זה באמת מספק? היה לנו להסתכל על זה.

10 סיבות קינסטה היא פיתרון אירוח טוב ברצינות

1. זה בוער מהיר

כידוע לכולנו, ככל שהאתרים הולכים, המהירות היא הכל.

זמן טעינה מהיר יותר של דפים לא רק מתאם עם המרות גבוהות יותר, משך מבקרים ממוצע ארוך יותר וירידה בשיעורי הניתור, אלא גם קידום אתרים טוב בהרבה. כתבנו כאן המון בנושא המהירות.

ואיך קינסטה עוברת? כדי לגלות, הקמנו את אתר הבדיקה הרגיל שלנו בשרתים של Kinsta והפעלנו אותו באמצעות בודק מהירות השרת הפרטי שלנו:

התוצאות?

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

130 שניות95 שניות10 שניות287 שניות203 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

487 שניות266 שניות221 שניות83 שניות13 שניות

מהירות ממוצעת: 179.5 שניות – ראה את התוצאה המלאה

פתק

למטרות בדיקה הקמנו אתר בדיקה פשוט המורכב מהתקנת וורדפרס במלאי. החלטנו לארח ממרכז הנתונים שנמצא בלונדון. ראו את האתר כאן.

שמחנו לראות את שרת המארח שלנו ציון A +!

זמן התגובה המומלץ של שרת Google הוא פחות מ -200 שניות מכיוון שכל דבר איטי עלול לגרום לפיגור בולט למשתמשים. לונדון וארה”ב ביצעו נהדר; גם תחת הסמן הזה. זמן התגובה הקצר ביותר היה 10 מילישניות מהירה (הוצמדה מלונדון).

עם זאת, פינגים מאזורים רחוקים יותר, כמו בנגלור, היו איטית יותר באופן משמעותי והורידו את זמן התגובה הממוצע ברחבי העולם ל 179.5 שניות. זה הרבה יותר מ- 10 שניות, אבל עדיין מרשים.

ומה עם זמן טעינת דפי האינטרנט?

ביצועי דפי אינטרנט עבור Kinsta

מבחן מהירות Webpagetest.org – ראה את התוצאה המלאה

כעת – קחו בחשבון שדף הבדיקה שלנו אינו משתמש עדיין ב- CDN, בטכנולוגיות מטמון או בכל אופטימיזציה אחרת שמשתמשי קינסטה צריכים לנצל כדי לקצץ את זמני הטעינה של דפי האינטרנט שלהם..

עם זאת, גם ללא כל אופטימיזציה, שמנו לב שכל מדדי המהירות החשובים הם מדורגים A, מסומנים וירוקים. מהירות הטעינה הסופית של 1.097 שניות היא גם די פנטסטית.

בסך הכל, Kinsta אולי אינו שירות האירוח המהיר ביותר שבדקנו, אך הוא בהחלט נמצא בשכבה העליונה של מארחי השרתים שמספקים במהירות..

טיפ

יחד עם האופטימיזציות הנכונות לקיזוז בעיות השהיה באזורים מסוימים, משתמשי Kinsta יכולים לצפות למהירויות טעינה מרשימות מאוד.

2. תשתית מבוססת ענן בנויה למהירות

בואו נחפור קצת יותר לעומק בבניין של קינסטה.

התכונה הבולטת ביותר שלה היא שהיא מציעה באופן בלעדי אירוח שרתים בענן של גוגל.

זה הופך את התשתית שלה שונה באופן מהותי לאירוח המסורתי המשותף או המסור של מתחרותיה.

איך? ובכן, במקום לארח דרך שרת בודד במרכז נתונים, מארחי ענן מנצלים שטח שרת וירטואלי שמתחבר לרשת מורכבת של שרתים פיזיים. זה מציע למשתמשים כמה יתרונות די מגניבים מבחינת מהירות, אמינות, מדרגיות וגמישות.

אמנם ישנם כמה מארחי שרתי ענן בסביבה, אך Kinsta משתמשת ברשת הסיבים הפרטית של גוגל. זה אחד הגדולים בעולם ומסוגל להגיע למהירויות של 10,000 טרה-בתים לשנייה באזורים מסוימים.

עוד יותר טוב, Kinsta נרשמת ל- Premium Cloud Google של Google, מה שאומר שמשתמשי Kinsta יכולים להשתמש ברמות הביצועים, המהירות והביטחון הגבוהות ביותר..

משתמשי Kinsta נהנים גם מ 20 מיקומי שרתי Google Cloud ברחבי העולם. זה אומר שאתה יכול לבחור את מרכז הנתונים הקרוב ביותר לקהל הקהל שלך עבור כל אחד מאתרי הוורדפרס שלך, מה שמסייע בשמירה על זמן השהיה וטעינה נמוכים.

כמו כן, למשתמשי קינסטה יש גישה גם ל- DNS פרמיום דרך כביש 53 של אמזון, שהוא כלי נשק נוסף בארסנל שלה כדי לשמור על מהירות.

3. תוכנה כוללת להטענת טורבו עליכם

המקצוען השלישי? ניחשתם נכון – שוב מהירות.

קינסטה מועשרת ב’ארכיטקטורה אובססיבית מהירה ‘(המילים שלהם, לא שלנו) באמצעות טכנולוגיות כמו Nginx, PHP 7, מיכלי תוכנה LXD ו- MariaDB.

נוכל למלא דפים המדברים על התוספים והתוספים השונים של קינסטה, אבל דבר אחד שאתה בהחלט תרצה להשתמש בו הוא CDN.

כאן Kinsta משתפת פעולה עם KeyCDN, רשת אספקת תוכן פנטסטית HTTP / 2 ו- IPv6.

KeyCDN הינה ספקית CDN אירופאית מובילה עם HQ בשוויץ. כמותג, יש לו מוניטין יציב בכך שהוא מסייע להנגשת שירותי CDN מהשורה הראשונה. כיום הוא משמש כ- 40,000 לקוחות ויש לו יחס התאמה של 94%.

אמנם משתמשי Kinsta אינם מקבלים את מלוא היתרונות של KeyCDN, אך הם מקבלים כמות מוגדרת של רוחב פס CDN בחינם, המכונה ‘Kinsta CDN’. הם גם נהנים מהרשת העולמית הרחבה של KeyCDN, עם שרתים ב -34 מיקומים אסטרטגיים להטענת טורבו שלהם על כדור הארץ.

למה אכפת לך?

ובכן, CDNs יכולים …

 • … במקרים מסוימים, צמצם את זמני העומס עד 50%
 • … תעלו עד 70% מבקשות רוחב הפס מהמארח שלכם
 • … למנוע את השרת שלך מוצף על ידי תנועות תנועה

מלבד השותפות החזקה הזו – Kinsta (בצורה אמיתית של Kinsta) הפך את כל הקשור ל CDN לניהול קל.

טכנולוגיות CDN ומטמון נפרדות בדרך כלל, אך קינסטה אורזת אותם יחד בצורה נהדרת והופכת אותם לסופר פשוטים לניהול מלוח המחוונים שלך, ומאפשרים לך לעקוב אחר השימוש ברוחב הפס, קבצים מובילים לפי בקשות ועוד..

4. 99.9% מובטח זמן Uptime

זמן פעולה מאז דצמבר 2018

100%

* מונה זה מתעדכן כל העת

למעשה, Kinsta מציעה אחריות לזמן הפעלה של 99.9% עם מגבלת SLA.

הצבעת אמון זו היא תוצאה ברורה מתשתית אירוח הענן שלה. מארחי עננים מטבעם הם הרבה יותר אמינים בהקפדה על אתרים מקוונים.

אם זה לא מספיק, קינסטה גם מתייחסת לזה עם פיקוח רציף ובדיקות אורך זמן בכל דקה. אם הם לא מצליחים לתקן קודי תגובה לשגיאה תוך 30 דקות, חשבונך יזוכה. ערבות זו נכונה, 24/7, בכל ימות השנה.

5. זה (כמעט) דיבוריות

כמו שהשם מרמז, מארחי וורדפרס מנוהלים צריכים לאפשר לכם להקדיש פחות זמן לדאוג לאתר שלכם, ולתת לכם יותר זמן להתמקד בגידולו.

לקינסטה מגוון רחב מאוד של תכונות המספקות סביבה אופטימיזציה שתמשיך לשפר את אתר האינטרנט שלך, מבלי שתצטרך לדאוג לנושאים טכניים.

תכונות קינסטה

תכונות שימושיות לניהול אתרים כוללות:

 1. כוונון מהיר זה כולל ביקורות על ביצועים & מטמון.
 2. לוח המחוונים של MyKinsta שינוי מרענן מה cPanel או Plesk האופייניים המוצעים על ידי מארחים רבים אחרים, עם כמה תכונות מקוריות.
 3. ניהול עדכונים ברמת העלאה מעדכונים מאולצים (הנורמה של מארחים רבים אחרים, ומשהו שיכול לגרום לפעמים לבעיות), אתה פשוט נותן לצוות Kinsta לדעת אם אתה רוצה שהם ידאגו לעדכונים שמתקדמים קדימה או לא..
 4. שלב בלחיצה אחת בדוק בקלות גרסאות וורדפרס חדשות, תוספים וקוד חדשים בסביבה בטוחה, ואז חי אותן תוך שניות.
 5. כלים ידידותיים למפתחים משכפול אתרים לגישה ל- SSH כדי להשתמש ב- WP-CLI לביצוע עדכונים ופונקציות אחרות.

6. תמיכה טכנית מדהימה

אחד החוזקות הגדולות ביותר של קינסטה הוא צוות התמיכה שלהם.

אנחנו מתכוונים לזה – זה מורכב כולו ממפתחי וורדפרס ותיקים ומהנדסי אירוח לינוקס. משמעות הדבר היא שרמת התמיכה הטכנית היא מהטובות בשוק. הם אפילו מתהדרים בכך שהם שוכרים פחות מ- 1% מהפונים המועמדים!

במקום צורך לעבור סדרה של נציגי תמיכה ברמה 1 או ברמה 2, למשתמשי Kinsta יש תמיד מומחים אמיתיים ישירות בזמני השיחה שלהם.

Kinsta מציעה תמיכה 24/7 באמצעות ווידג’ט האינטרקום, פיתרון צ’אט חי וכרטיסים חיים. זוהי למעשה מערכת די נחמדה עם היסטוריית צ’אט וחלון המאוחסנים אוטומטית שנשארת פתוחה גם כשאתה מנווט בין דפים שונים בלוח המחוונים..

מניסיון ישיר, כל שאילתה ששלחנו נענתה תוך פחות משלוש דקות. כל הצוות שדיברנו עזרו מאוד, ידעו ותמכו בתשובותיהם בקישורים למשאבים להמשך קריאה. בסך הכל, חוויה חיובית מאוד שנתמכה על ידי דפים של ביקורות לקוחות זוהרות מצאנו שאומרים דברים דומים על צוות התמיכה של קינסטה.

נוסף על כך, אנו מאוד אוהבים את הבלוג של Kinsta המעודכן בקביעות ובסיס הידע המועיל, עם טיפים, מאמרים ומילון מונחים טכניים..

7. הגדרה פשוטה והגירה

אז כמה קל להניע את הכדור??

מסתבר – מאוד.

כאשר נרשמנו לקינסטה הוכה לנו כמה מהיר ופשוט היה. יצירת חשבון ארכה ממש שניות, ואז הגיע לוח המחוונים החדש שלנו ושפע של משאבים שהיו מזויפים לעזור לכולם – החל מתחילים מוחלטים, ועד מפתחים מנוסים..

לאחר מכן, קיבלנו דוא”ל מעקב מועיל המבקש את השלבים הבאים של חיבור לאתר האינטרנט שלנו, ובודק אם יש לנו שאלות.

מה שמוביל לנקודה הבאה שלנו – כל תוכנית קינסטה כוללת גם לפחות הגירה באתר חינם אחד ממארח ​​נוכחי שמטופל על ידי צוות המומחים שלהם (אם כי שימו לב, הגירה כלולה רק בתוכנית הרגילה אם אתה משלם מדי שנה).

כמובן, השארת משימה קריטית כל כך למקצוענים היא פחות כאב ראש מאשר לנסות לבצע הגירה ידנית (שגם לכם יש אפשרות לעשות זאת, עם התמיכה של קינסטה). לא תישאר זמן השבתה – פשוט בקש העברה ממרכז השליטה שלך. לאחר מכן תקבלו התראה לאחר השלמת תהליך ההעברה, כך שתוכלו לוודא שהכל פועל חלק בחמאה.

הגירה באתר קינסטה בחינם

אמנם היא אינה מציעה תקופת ניסיון בחינם, אבל קינסטה מציעה אחריות להחזר הכסף של 30 יום (שאנחנו באמת מעדיפים) בכדי לתת זמן למשתמשים באמת להרגיש את החבלים. ישנם מספר שכבות חברות (עוד על כך בהמשך) אך אהבנו את האופן שבו תוכניות הוצאו בבירור

8. שקט נפשי

Kinsta מציעה שפע כלים לשמירה על ביטחון האתר שלך.

גיבויים:

 • גיבויים יומיים קינסטה מספקת גיבויים אוטומטיים וורדפרס יומיים, כמו גם גיבויים שנוצרו על ידי המערכת לכל האתרים בחשבונך. אלה זמינים כנקודות שחזור בלוח המחוונים של MyKinsta ונשמרים במשך 14 יום.
 • גיבויים ידניים באפשרותך לבצע עד 5 גיבויים ידניים, כולל גיבויים אחת להורדה בכל שבוע.
 • גיבויים לאירועים אירועים מסוימים מייצרים גם גיבוי אוטומטי. לדוגמה, מעבר מבמה לייצור מייצר עותק של האתר החי שלך, למקרה שמשהו ישתבש.

מה עוד יותר טוב – גיבויים אינם נכללים בשימוש הכולל בשטח הדיסק שלך בכדי לתת לך כמה שיותר מקום!

תכונות אבטחה אחרות שכדאי להזכיר:

 • תמיכה ב- SSL וחומות אש לחומרה. הפעלת אישור SSL בלחיצה אחת בחינם.
 • ניטור מסביב לשעון במקרה בו האתר שלך ייפרץ או יירד, צוות קינסטה מקבל התראה מיידית והם ישר מתחילים לעבוד על פתרונו.
 • עדכונים אוטומטיים של תיקוני אבטחה תיקוני גרזן בחינם, חסימת הזרקת קוד והתקפות DDoS, סריקת תוכנות זדוניות / ריגול יומית.
 • שרתי שמות מצאנו את זה מעניין – רוב המארחים מספקים 2 שרתי שמות כדי להגדיר הצבת DNS. עם זאת, Kinsta מציעה 4 – כל אחת עם סיומות אתר שונות (.net, .org) המסייעת לוודא שאם אחד לא נמצא, אתה יכול לסמוך על האחרים כדי לשמור על האתר שלך על הצף. רק דוגמא קטנה נוספת לאופן בו קינסטה עושה את המקסימום.

9. טוב לדוקרני תנועה

מי אמר שגידול האתר שלך צריך להיות כל כך מסובך? מאפיין מאוד אטרקטיבי ביותר של קינסטה הוא מדרגיותו, גמול ישיר של הארכיטקטורה מבוססת הענן.

במקרה של גל תנועה בלתי צפוי, שילוב Kinsta במנוע המחשבים של גוגל מאפשר למכולה של אתר להתאים באופן דרמטי למספר רב של מעבדים ככל שיידרש. כאשר הענן מתרחש באופן אוטומטי בכדי לנהל את העומס, כך אתר וורדפרס שלך יכול להישאר ברשת מבלי להתרסק.

לעומת זאת, מארחי צד שלישי רבים מוגבלים ל 2-6 מעבד לכל שרתים פרטיים וירטואליים.

זכור, אם אתה חורג ממכסת הביקורים החודשית של התוכנית שלך, עדיין תצטרך לשלם דמי יתר של (1 / 1,000 ביקורים) לאחר מספר מבקרים ספציפי, אך תקבל הודעה בשיעור של 80% ו- 100 % שימוש.

עם זאת, הדבר החשוב הוא שהאתר שלך יישאר ברשת! אחרי הכל, הדבר האחרון שאתה רוצה שיקרה הוא להשקיע בתנועה בתשלום, או סוף סוף לעבור ויראלי, ואז לסבול מתרסקת אתרים בדיוק ברגע התהילה שלך. דמיין את כל ההזדמנות המבוזבזת הזו!

Kinsta מציעה גם שדרוגי תנועה אקספוננציאליים ושדרוג Surges המיועד במיוחד להתייחס לסוגי אירועי תנועה מסיביים אלה אם אתה יודע שהם עומדים לקרות.

10. מותאם לאתרי מסחר אלקטרוני

די בכנות, קינסטה היא חדשות נהדרות לכל עסק בתחום המסחר האלקטרוני בוורדפרס.

אחרי הכל, עם תוספים חינמיים כמו WooCommerce, וורדפרס נותרה אחת הפלטפורמות האטרקטיביות ביותר עבור יזמים.

עם זאת, זה גם אתרים מסוג זה של סחר אלקטרוני, הנוטים להיות מאוד אינטנסיביים ומשאבים למשאבים, במיוחד מכיוון שלעתים קרובות התוספים האלה מהווים את הצדדים הכי מסובכים טכנולוגית של וורדפרס..

בעלי עסקים המשתמשים ב- WordPress עומדים להרוויח הרבה מכלי התמיכה של קינסטה וכלי ניהול קלים. באופן מיוחד:

 • מטמון עמודים מהיר ברמת השרת במקום עם כללים בכדי להבטיח פונקציונליות מיטבית עבור אתרי מסחר אלקטרוני. דפים מסוימים שאסור לשמור אף פעם במטמון, כגון עגלה, החשבון שלי וקופה, אינם נכללים במטמון..
 • בטווח הארוך, קינסטה מהווה פיתרון להתגברות על כאבי גדילה. אם התנועה שלך עולה על התוכנית הנוכחית, פשוט שדרג אותה על ידי תשלום הרמה הבאה. אין צורך בהעברות מורכבות לשרת מארח אחר, וזו אפשרות אמיתית על מארחים משותפים. זהו יתרון גדול לאתרים שממשיכים להוסיף דפי מוצר באופן אקספוננציאלי.

בסך הכל, קינסטה יכולה להציע המון לכל יזם שרוצה להתמקד יותר בצמיחת העסק שלו, ופחות בטכניקות של שמירה על אתר מקוון שלו..

מה לא אהבנו בקינסטה

לקינסטה ברור שיש כמה מקצוענים מעולים, אך אף פיתרון אירוח אינו מושלם מעולם.

1. נקודת מחיר תלולה

Kinsta הוא פיתרון אירוח וורדפרס מובחר. לרוע המזל זה מצורף גם לתג מחיר פרימיום.

העלות החודשית די תלולה, כאשר הרמה הסטנדרטית עולה 30 $ לחודש. זה עובר כל מחיר עד 900 $ לחודש עבור מחיר התוכנית העליונה שלה (עוד על זה קצת).

אתה מקבל חודשיים חינם אם אתה רוכש את התוכנית השנתית, אך עדיין מדובר בתקורה חודשית שעשויה להיות גבוהה מספיק כדי להרתיע עסקים קטנים יותר, והיא גבוהה משמעותית כמעט כמעט מכל מתחרה עיקרי.

עם זאת, טוב לדעת כי הרמה הסטנדרטית יורדת מ- 100 $, שהייתה ההוצאה המינימלית עד מאי 2018.

2. אין אירוח בדוא”ל

יש גם כמה דברים שכל בעל אתר צריך כדי להקים ולנהל אתר מלא, שקינסטה לצערנו לא מציעה כרגע.

הגדול? אירוח דוא”ל. משתמשים המחפשים מיילים בקווי [מוגן דוא”ל] יצטרכו למצוא ולהירשם לשירות אירוח דוא”ל נפרד. כתבנו שלב אחר שלב כיצד תוכלו להגדיר שירות אירוח בדוא”ל, עם השוואה בין שירותים שונים כאן.

לדוגמא, שירות אירוח אימיילים מקצועי כמו Office 365 Biz יעלה לכם כ 20 $ לחודש. Kinsta ממליצה על G Suite, שיחזיר לך סכום נמוך יותר של $ 5 לחודש.

זה לא סוף העולם, והטיעון של קינסטה לכך הוא שהם רוצים להשאיר את המייל המארח למומחים – הוגנים מספיק.

עם זאת יתכן מאוד שיש כמה בעלי אתרים מאוכזבים שמצפים לפיתרון אירוח של כל אחד במחיר הגבוה שהם משלמים. בסופו של יום המשמעות היא שבעלים צריכים להיות מוכנים להשקיע הכי גדול בנכס האינטרנט שלהם.

3. אין תמיכה טלפונית

בניגוד לרוב המתחרות שלה, Kinsta אינה מציעה כיום תמיכה טלפונית ללקוחותיה.

עבור אנשים רבים יש נוחות מסוימת בכך שאתה יכול להרים את הטלפון ולדון מייד בבעיה שלך עם קול אנושי.

מבחינת קינסטה, החלטה זו אכן הגיונית. עד כדי כך שהם כתבו מאמר שלם המצדיק את עצמם.

נכון, כאשר הדיון הוא בעל אופי טכני, כדאי שיהיה יומן כתוב ומסכי מסך להתייחס אליו …

נכון, מערכת כרטיסים פירושה שלא תסביר את עצמך פעמים רבות לאנשים שונים …

אך בעוד שהצ’אט החי שלהם עשוי להיות בחירה מעשית, תמיכה טלפונית יכולה להוות מקור חשוב מאוד לנוחות עבור הלקוחות, במיוחד ברגעי משבר.

עבור רבים, זה מרגיש הרבה יותר טוב לחייג ולהפוך את השיחה שלך מייד, מאשר להקליד את הבעיות שלהם בתיבת צ’אט קטנה.

תוכניות וורדפרס של קינסטה

לקינסטא יש כיום 10 שכבות תכנית שונות, שכל אחת מהן מציעה את שירותיה בקנה מידה שונה.

רבים מאלו מציעים את אותן הצעות מפתח בסיסיות, כגון SSL ו- CDN בחינם, צוות התמיכה שלהם, גיבויים יומיים וכדומה. ההבדלים העיקריים בין הרמות הם מספר ההתקנות של וורדפרס הניתנות לניהול לכל חשבון, וגם מספר עובדי PHP שהוקצו לאתר שלך (עובדי PHP קובעים כמה בקשות בו זמנית האתר שלך יכול להתמודד בזמן נתון, כלומר אחד המטפל בכל אחת בקשה לא מטופלת).

הקטגוריות מתקדמות ממתחיל לעסקים, לארגונים – האחרון כמובן מכוון לעסקים גדולים יותר.

כל תוכנית מתוארת בצורה ברורה מאוד, כך שתוכל בקלות לבחור את התוכנית המתאימה לך. הם כלולים גם במסגרת תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום, ויש לך אפשרות לשדרג או לשדרג את תוכנית האירוח שלך בזמן זה..

StarterEnterprise 2

תוכנית זולה ביותר
WordPress installs180
ביקורים חודשיים20,0001,500,000
אחסון SSD10GB120GB
אחסון CDN50GB1000GB
שמירת גיבוי 14 יום 30 יום
עובדי PHP לאתר 2.110
עלות 30 $ / ים 900 $ / mo

תוכנית קינסטה

איך קינסטה מתמודדת עם התחרויות?

ממשיכים הלאה, בואו נראה כיצד קינסטה מתמודדת עם כמה מהמתחרות החזקות שלה.

החלטנו להשוות ביניהם בתחומים שבהם הם משיגים את הביצועים הטובים ביותר.

1. Kinsta VS WP Engine

איך Kinsta מתמודד מול WP Engine כמארח וורדפרס מנוהל?

מבט על הגירות

WP Engine מציע הגירות וורדפרס ללא הגבלה ללא הגבלה. לעומת זאת, Kinsta מגביל את מספר ההגירות החינמיות שלה על פי תוכנית המשתמש – התוכנית הבסיסית ביותר שלה כוללת הגירה חופשית אחת, והגירות נוספות עולות 100 דולר לאתר.

עם זאת, בבדיקה מקרוב, אופי ההגירות הללו שונה בתכלית. העברות של WP Engine מורכבות מתוסף העברה אוטומטית של עשה זאת בעצמך. למרות הפעלה מהירה ופשוטה יחסית, זה עלול לבלבל עבור חלק מהמשתמשים שאינם בטוחים לחלוטין מה הם עושים. הפלאגין שלהם אינו מעביר הפניות מחדש (קריטיות למניעת ‘אסונות’ של SEO), או נתונים או תמונות המאוחסנים מחוץ ל / wp-content / Directory. קינסטה טוען כי אם נעשה בצורה לא נכונה, שיטה זו יכולה להוביל לאובדן נתונים.

מצד שני, הגירה לקינסטה היא פרשה קלה, כמעט חסרת מוח. כל שעליך לעשות הוא לבקש את ההגירה ולהשאיר אותה לצוות המומחים שלהם לטיפול. עדיף שעוד לא תסבול זמן השבתה.

כך שאם אנו מסתכלים על ניהול ‘מסיר’, שיטות ההגירה של קינסטה נראות הרבה יותר כאב.

מבט על תמיכת לקוחות

WP Engine מתגאה בתמיכת לקוחות עטורת הפרסים. יש לו זמן תגובה ממוצע של פחות משלוש דקות, כאשר 90% מאנשי הקשר התומכים נפתרו באותה הפגישה – בהחלט מרשימה.

WP Engine מציעה גם בגאווה תמיכה טלפונית 24/7 – משהו שקינסטה ספגה ביקורת על כך שחסר. זה יכול לנבוע מהעובדה שבסיס העובדים שלהם גדול בהרבה מהצוות הקטן יחסית של קינסטה.

עם זאת, ניתן לטעון כי כוחה של קינסטה טמון ברמת המיומנות של הצוות שלהם. במילים שלהם, ‘לקוחות קינסטה מתחילים לשוחח עם אותם חברי צוות התומכים בארגונים הגדולים שלנו ובחברות Fortune 500.’ עם צוות מוסמך יותר בהישג יד, חלקם הציעו שקינסטה תוכל לפתור בעיות בפחות קדימה ואחורה..

מבט למדרגיות

Kinsta מציעה תכניות של תכניות (לעומת חמשת WP Engine), ובכל זאת כל משתמש בקינסטה נהנה מאותן תשתית ענן בקנה מידה אוטומטי, ללא קשר.

משמעות הדבר היא שמשתמשי Kinsta שרוצים לשדרג את האתר שלהם לרובד הבא (למשל כדי להתאים לתנועה גבוהה יותר), ימצאו את התהליך בצורה חלקה למדי.

לשם השוואה, WP Engine עושה שימוש באירוח משותף או ייעודי. כדי לבצע קנה מידה של אתר שמתארח ב- WP Engine עשוי לדרוש הגירות רבות של אתרים – אולי מעבר מסביבה משותפת ל- VPS, ואז לשרת ייעודי או מעבר לאירוח בענן. כפי שצייננו, הגירות אלה עשויות להיות מעט מאיימות עבור משתמשים מסוימים.

מבט על כלי מפתחים

Kinsta הוא מארח מותאם על ידי מפתחים, עבור מפתחים.

ככאלה, Kinsta מציעה המון תכונות לייעול זרימת העבודה – לא את כולם זמינים ב- WP Engine:

 • גישה ל- SSH, Git ו- WP-CLI בכל התוכניות החל מ- Starter ל- Enterprise.
 • היכולת להריץ גרסאות שונות של PHP עבור כל אתר חי ואתר הבמה
 • היכולת להחזיר גיבויים אוטומטיים לייצור כמו גם לבימוי

עם זאת, WP Engine אכן מציע כמה נושאי וורדפרס אטרקטיביים בחינם ללקוחות. זה כולל את מסגרת ה- Genesis – מסגרת הנושא הפופולרית ביותר בעולם בוורדפרס – ונושאי פרימיום של StudioPress. Kinsta אינה מציעה ערכות נושא בחינם ללקוחות.

2. Kinsta VS SiteGround

איך Kinsta מתמודד מול SiteGround כמארח אינטרנט מהיר?

בחזרה לוויכוח המהירות.

כאמור, כשערכנו את מבחן המהירות שלנו, קינסטה לא יצאה בראש המארחת המהירה ביותר. הנה השוואה זו לצד זו עם SiteGround, אחת המתחרות החזקות שלה:

KinstaSiteGround
מיקום השרת
ארה”ב (W) 130 ms138 ms
ארה”ב (E) 95 ms86 ms
לונדון 10 ms4 ms
סינגפור 287ms179 ms
סאו פאולו 203 ms212ms
Bangalore487 ms292 ms
Sydney266 ms250 ms
יפן221 ms223 ms
קנדה83 ms87 ms
גרמניה 13 ms16 ms
ממוצע עולמי 179.5 ms138.1 ms
תוצאות מלאות

כפי שאנו רואים, Siteground זכתה לדירוג A + והצליחה את Kinsta עם זמן תגובה ממוצע של 138.1 שניות.

זה עשוי להפתיע את אלו שמשווים מארחים אלה ברמת המחיר.

בשיעור התחלתי תחרותי של 3.95 $ לחודש עבור טיימרים ראשונים, Siteground הוא בהחלט הרבה יותר זול מקינסטה. הרובד הבא מאפשר לך להתחבר לאתרי וורדפרס ללא הגבלה, ועדיין יעלה לך 5.95 דולר לחודש.

עם זאת, הבדיקה גם לא מתחשבת בכל התכונות שקינסטה מציעה לחיזוק מהירויות טעינה באמת. כאשר השוונו בין תוכניות בסיסיות, שמנו לב שיש כמה תכונות הקשורות למהירות שיש לקינסטה, של- SiteGround לא היה:

 • חיפוש מהיר יותר עם התוסף Elasticsearch (רק בתוכניות ארגוניות עבור SiteGround)
 • ביצועי מסד נתונים מהירים יותר עם התוסף Redis (רק בתוכניות ארגוניות עבור SiteGround)
 • Kinsta מציעה גם חבילת CDN פרימיום יותר באמצעות השותפות שלה עם KeyCDN, ואילו SiteGround מציע שילוב של CloudFlare.

כמו כן, Kinsta מציעה למשתמשים בחירה של 20 מרכזי נתונים לעומת 5 מרכזי SiteGround בכל 3 יבשות.

זו קריאה קשה. עם זאת, בסופו של יום, עלינו לזכור כי SiteGround לעומת Kinsta אינו מקרה של השוואה בין תפוח לתפוח..

Kinsta הוא מארח ענן בקנה מידה עצמי, ואילו SiteGround נותר מארח מסורתי. התוכנית ‘צמח גדול’, למשל, פועלת על שירות אירוח משותף בו כמה אתרים חולקים את אותו שרת פיזי. תשתיות מסוג זה מגיעות עם מגבלות מהותיות משלה.

Siteground היא הצעה בעלת ערך מוצק מאוד, אפילו ברמה המארחת המשותפת. בהתאם לסקירה המעמיקה שלנו כאן, SiteGround הוא עדיין האהוב עלינו האישי לא רק בגלל המהירות שלו, אלא גם עבור תמיכה טכנית מעולה, אבטחה וחשבונות דוא”ל ללא הגבלה ו- DBs.

סביר להניח ש- Siteground יתאים יותר לאלה בתקציב הדוק יותר; אלה אולי עם תנועה נמוכה יותר, אך עדיין מחפשים ביצועים יוצאי דופן.

פסק דין: האם אתה צריך לארח אצל קינסטה?

עכשיו השאלה הגדולה – האם כדאי לארח אצל קינסטה?

ובכן, הגורם המכריע ביותר כאן צריך להיות הצרכים שלך כמשתמש.

בשורה התחתונה קינסטה אינה זולה. עם זאת, הוא יקר במיוחד עבור המשתמש הנכון.

לבעלי אתרים עם תנועה נמוכה יותר, במיוחד לאלה המחפשים רישום דומיין כלול ואירוח דוא”ל, פיתרון האירוח הוורדפרס של קינסטה המובחר עשוי להיות גם יותר מדי ולא מספיק.

סביר להניח שזה יתאים יותר למשתמשים המצפים לתנועה גבוהה יותר ורציניים בקנה מידה ואבטחת האתר שלהם.

בכל אופן – עם הארכיטקטורה מבוססת הענן, האובססיה למהירות, כלי / מערכות ניהול מתקדמות ובאמת באמת תמיכת לקוחות נהדרת, קינסטה באמת מארח רב עוצמה שיש לחשב איתו.

תכונות עיקריות

 • ✓ מהירות פנטסטית
 • ✓ צוות תמיכה מיומן מאוד
 • ✓ אחריות לזמן פעולה 99.9%
 • ✓ לוח המחוונים החלקיקים של MyKinsta
 • ✓ 20 מיקומי Google Cloud
 • ✓ KeyCDN & מטמון
 • ✓ ניטור 24/7

מומלץ ל

 • • וורדפרס מנוהלת
 • • WooCommerce
 • אתרי אינטרנט למסחר אלקטרוני
 • • אתרי אינטרנט בינוניים – גדולים
 • • אתרים מועדים לדפוסי תנועה
 • • מפתחי רשת

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me