13 יעדים לאתר להגדיר (ולרסק)

אני אובססיבי להגדיר יעדי אתר. הם ממשיכים אותי במעקב, וזו הדרך היחידה לגדל עסק.

למרבה הצער, ההצלחה לא מתרחשת בן לילה (ולו רק!). לפעמים זה נראה כאילו אתר או עסק חדש ומוצלח צצים מהכחול, אבל לא ככה זה באמת עובד.

מאחורי הקלעים הם עובדים כבר חודשים (אולי שנים). הם מציבים יעדים ברורים שלב אחר שלב כדי להבטיח שהם יגיעו לרמה הבאה.

היום יש לי 13 יעדים מבוקשים שתוכל להגדיר לעצמך.

לפני שנקפוץ ליעדים הספציפיים, בואו נדבר על איך לבנות אותם.

צור S.M.A.R.T. מטרות אתר

תמונה חכמה-יעדים-מוצגת

(מקור תמונה)

היעדים עובדים רק אם הם דבקים ב- S.M.A.R.T. כללים:

ספציפי – הסתכל בשני היעדים הללו: “אני רוצה הכנסות נוספות מהאתר” או “אני רוצה גידול של 20% בהכנסות עד ינואר 2017”. מה לדעתך הכי טוב?

ניתן למדידה – אתה זקוק ליעדים שאתה יכול לבדוק, להגדיר ולמדוד. מבקרים באתר, מספרי מדיה חברתית הם דברים מדידים. ‘הגברת המודעות’, למשל, לא כל כך קל.

ניתן לפעולה האם אתה יכול לעשות משהו כדי לגרום למטרה שלך לקרות?

מציאותי – ‘הסר את אמזון כקמעונאית מובילה’ הוא מציאותי בערך כמו ‘נחת על הירח!’ (ובהצלחה לך!) אבל אל תקל גם על היעדים שלך. דחוף את עצמך. מצא את אותה נקודה מתוקה בין מציאותית לשאפתנית.

בזמן – חייב להיות תאריך סיום. היום אנו קובעים את כל תאריכי הסיום שלנו ל -1 בינואר 2017.

זה יסודות הגדרת המטרה. אבל יש עוד.

מפרק אותו לגזרים נושכים

עלינו לפרק את היעדים שלכם לחלקים קטנים. יעדי האתר במאמר זה (הם באים, אני מבטיח) הם כל היעדים לטווח הביניים. כלומר אנו שואפים להשיג אותם בעוד 6-7 חודשים.

זה עוד זמן רב, וקל להסיח את דעתך או לאבד את ההתקדמות.

מה שאתה צריך לעשות זה לפרק אותם כך:

משולש-יעד

(מקור תמונה)

1. המטרה השנתית – למשל. הגע ל- 10,000 מבקרים ייחודיים בחודש

2. חלק את זה ליעדים חודשיים – כוון ל -2,000 ביוני, 3,000 ביולי, 4,000 באוגוסט וכו ‘. הוספת 1,000 מבקרים חדשים בחודש לא נראית מפחידה כמו למצוא 10,000 לילה, נכון?

3. יעדים שבועיים – מה אתה צריך לעשות כל שבוע כדי להשיג את המטרה החודשית הזו? האם זה מפרסם יותר תוכן? האם תוכל להריץ כמה מודעות בפייסבוק או לשלוח עלון בתדירות גבוהה יותר?

4. יעדים יומיים – מה אתה יכול לעשות בכל יום ויום כדי להגיע לאותם יעדים שבועיים. מתחילים לכתוב פוסט בבלוג? לבצע אופטימיזציה לעותק המודעה שלך? הפוך את הידיעון שלך לקבלת מחירים פתוחים גבוהים יותר?

אתה רואה איך הצעדים הקטנים האלה כולם מובילים אותך אל אותה מטרה גדולה? כעת, כפי שהובטח, בוא נקפוץ ליעדי האתר האמיתיים!

13 המטרות לאתר

מתחילים. כל אלה ספציפיים, מדידים, ניתנים לפעולה ובזמן (הושלמו בסוף השנה!)

לגבי ‘ריאלי’ שזה תלוי בך. תצטרך לבחור דמויות הגיוניות לאתר שלך. בחר דמויות שאפשר להשיג, אך גם שאפתניות!

1. מבקרים באתר ייחודיים

אתר להגדיל-להחזיר תנועה-חדר כושר

(מקור תמונה)

כל זה קשור לתעבורת אתרים. בפשטות, יותר תנועה שווה ליותר מכירות, יותר מנויים ויותר הזדמנויות. נניח שאתה מקבל כרגע 2,000 מבקרים ייחודיים וזה מייצר הכנסה של 500 דולר. אם אתה מגדיל את המבקרים ל -10,000, בדרך כלל אתה הולך להגדיל את הכנסותיך לכ -2,500 $ (זה לא מדע מדויק, אבל אתה מבין את העניין!)

כיצד להשיג זאת: תוכן הוא ההזדמנות הטובה ביותר שלך כאן. הקדיש זמן ליצירת תוכן מעצור מופע, אופטימיזציה למנועי חיפוש (עוד על כך בהמשך), וקח את המייל הנוסף בכל הקשור לקידומו. אתה יכול גם לקחת קיצור דרך על ידי העברת תנועה דרך מודעות.

כיצד למדוד את זה: אם עדיין לא עשית זאת, הגדר חשבון Google Analytics. הגדר את טווח התאריכים ל’חודש שעבר ‘, וחפש את הנתון’ משתמשים ‘.

מבקרים מיוחדים

2. צפיות בעמוד

מרבית המשווקים יגידו לך שמבקרים ייחודיים הם ערך חשוב יותר מתצוגות דף. וזה כנראה נכון. אבל אני גם רוצה להגדיר יעדים לצפיות בדף. למה? מכיוון שתצוגות דף הן אינדיקציה טובה לכמה מעורב האתר שלי.

המספרים הזעירים אינם טובים אלא אם המבקרים מקבלים ערך מהאתר. תצוגות דף גבוהות מספרות לי שאנשים לוחצים על יותר מדף אחד. הם קוראים המון תוכן ונהנים מאתר האינטרנט.

איך לעשות את זה: חשוב על דרכים לגרום לאנשים להיות מעורבים באתר שלך ולשלוח אותם למסע ארוך ונחמד. ‘מאמרים דומים’ בתחתית הפוסטים בבלוג שלך עובדים היטב. אז עשו המון קישורים פאנלים בצד. שקלו גם להפוך את הניווט לאינטואיטיבי יותר.

כיצד למדוד את זה: Google Analytics שוב, ממש ליד המבקרים הייחודיים שלך.

תצוגות דף

3. להפחית את שיעור הניתור

שיעור יציאה מדף הכניסה הוא אחוז המשתמשים ש”קופצים “משם לפני שהם לוחצים על קישור אחר. הם מסתכלים על עמוד אחד ואז נעלמים. זכור, אנו רוצים שהמשתמשים יסתובבו וחקרו. אחרי הכל, סביר יותר שמבקרים מעורבים יותר יקנו מכם.

איך לעשות את זההעצה הראשונה שלי היא לבדוק את מהירות שרת האתר שלך. מבקרים נוטים פחות ‘להקפיץ’ כאשר האתר שלך נטען במהירות. השני עוסק בתוכן ומעורבות. שמור על משתמשים באתר שלך עם תוכן עמוק ומרתק. השתמש בטכניקת ‘מאמרים קשורים’ כדי לוודא שאנשים לוחצים על יותר מדף אחד.

כיצד למדוד את זה: Google Analytics טוב. (הדוגמה למטה היא שיעור יציאה מדף כניסה – נסה לכוון ל 50% ואז דחף אותו נמוך יותר ויותר)

קצב הקפיצה

4. מנויים בדוא”ל

כל השמות הגדולים ביותר בשיווק כולם מסכימים על דבר אחד: מנויי הדואר האלקטרוני הם ההיבט המשתלם ביותר בעסק המקוון שלכם. קח את Appsumo שאמר את זה על רשימת הדוא”ל שלהם: “AppSumo.com הוא עסק בן 7 ספרות ו -90% + מגיע מאימיילים”..

המנויים ברשימת הדוא”ל שלך הם ההפניות ‘החמות ביותר’ שלך. הם מעוניינים במה שיש לך להציע ויש סיכוי גבוה יותר להמיר אותם. בנוסף, תוכלו לתקשר איתם ישירות – ישירות בתיבת הדואר הנכנס שלהם. הגברת המנויים שלך היא מטרה חיונית.

איך לעשות את זה: הגדל את מספר תיבות ההרשמה באתר שלך. השתמש בתיבות הלוח הצדדי, בר הלו ובקופצים (במידת הצורך). הציעו תמריץ כמו קורס חינם, ספר אלקטרוני, או עדיף שדרוג תוכן.

כיצד למדוד את זה: אם עדיין לא עשית זאת, הגדר חשבון MailChimp, Aweber או Campaign Monitor. הם יעקבו אחר המנויים שלך ויפקחו אחר צמיחת הרשימה שלך. להלן המדריך שלנו לבניית רשימת הדוא”ל שלך & שליחת הידיעון הראשון שלך. (MailChimp מוצג למטה)

מנויים

5. שלח דוא”ל לפתיחת שער ושיעור הקליקים

כששיעור המנויים שלך עולה, בואו ונשלח להם כמה דוא”ל! כמו תמיד, עלינו להגדיר גם כאן יעדים חדשים. מה התעריף הפתוח הנוכחי שלך? ואיזה אחוז מאלו שפותחים אותו לוחצים לאתר שלך?

בואו ננסה להכפיל את זה. ניל פאטל גילה כי “מכל ערוצי השיווק [שהוא בדק], דוא”ל מביא ביצועים טובים מכולם”. הגברת התעריפים הפתוחים ושיעורי הקליקים יגרמו לפיכך ערך נוסף מרשימת המנויים שלך.

איך לעשות את זה: יש כאן כל מיני טריקים. התחל עם שורת נושא מסקרנת כדי לשפר את הקצב הפתוח שלך. השימוש בשמו הפרטי של המנוי בדרך כלל מגביר גם הוא את שיעור הפתוח. באשר לקליקים, הפוך את הכותרות והתמונות למושכות. או להציע הנחה שמובילה לאתר שלך.

כיצד למדוד את זה: צלל בחזרה למנהל הדוא”ל שלך (במקרה זה, MailChimp). לחץ על הדוחות שלך ומודד את השיפור בשיעור פתוח ובקליקים.

שער פתוח

6. תומכי המדיה החברתית

אתה לא צריך שאגיד לך כמה המדיה החברתית חזקה לעסק שלך. מעריצים רבים יותר בפייסבוק פירושם שיותר אנשים יראו את התוכן שלך. זה אומר יותר תנועה לאתר שלך. עוקבים גבוהים יותר בטוויטר ובאינסטגרם פירושו טווח הגעה גדול יותר עבור המותג שלך.

זה גם קשור לתפיסה. מספרים עוקבים גדולים גורמים לך להראות סמכותי יותר. לקוחות סומכים על מותגים עם מספרים גדולים יותר. זו ההוכחה החברתית.

איך לעשות את זה: שוב, הכל מתחיל מתוכן מעולה. צור תוכן שאנשים רוצים לשתף. נקט גישה יומית ליום כדי לשפר את מספרי המדיה החברתית שלך באמצעות פוסטים רגילים. עודד באופן פעיל שיתוף והוסף תיבות ‘כמו’ ו’עקוב ‘באתר שלך. קרא את הפוסט האחרון שלנו בנושא עוקבים אחר צפיות בטוויטר כדי לגלות עוד.

כיצד למדוד את זה: בפייסבוק יש קטע ‘תובנות’ מאוד מתוחכם למעקב אחר הצמיחה החודשית של הדף שלך. לטוויטר יש גם קטע ‘Analytics’ עם ספירת עוקבים של חודש לחודש. עבור פלטפורמות אחרות, ייתכן שתצטרך לעשות זאת ידנית.

עוקבים בפייסבוק

7. מעורבות מדיה חברתית ודמויות לחיצה

כפי שציינתי קודם, המספרים אינם טובים אלא אם כן הם עושים משהו. אולי יש לך טונות של עוקבים, אבל האם הם אוהבים, משתפים ויוצרים אינטראקציה עם הפוסטים שלך? האם הם לוחצים לאתר שלך? מעורבות מראה עד כמה חסרי הערך שלך הם חשובים. האם הם פעילים ומעורבים?

איך לעשות את זה: היה פעיל בעצמך. לשאול שאלות. השראה לוויכוח. פתח שיחה. השב לציוצים ושאלות. צרו אישיות ולא סתם השלכת תוכן.

כיצד למדוד את זה: שוב, צלל לתובנות שלך בפייסבוק או בטוויטר. תראו כמה אנשים לחצו על ההודעות האחרונות שלכם או התעסקו בהן. אתה יכול למדוד את זה כאחוז מכלל העוקבים. אתה יכול גם להשתמש ב- Google Analytics כדי לראות כמה מבקרים מגיעים דרך מדיה חברתית.

אירוסין FB

8. דירוג חיפוש

גוגל מחזיקה במפתח לתנועה עצומה ובלתי מנוצלת. אבל זה דרך קשה לעמוד הראשון של התוצאות, וזו הסיבה שמסגרת זמן ארוכה נהדרת כאן. הגדר יעד לפגוע בדף הראשון בגוגל עבור לפחות אחת ממילות המפתח שלך.

חיפוש דירוג מילות מפתח

(מקור תמונה)

איך לעשות את זה: התחל בבחירת מילות מפתח ממוקדות מאוד לאתר שלך, והשתמש בהן כדי לייעל את ה- SEO שלך באתר. חשבו על תוכן ומבנה אתרים מותאם. עליכם גם ליצור אסטרטגיית קישורים נכנסים תוך שימוש בפוסטים של אורחים ובשיטות שונות אחרות ליצירת קישורים פנימיים לאתר שלכם. לדעתי, Backlinko הוא המשאב הטוב ביותר עבור SEO, אז עקוב אחר המדריכים הרבים שלהם.

כיצד למדוד את זהזה דורש חיפוש ידני. חפש בגוגל את מילות המפתח שלך, בין אם זה ‘אוזניות פרימיום’, ‘שמלות וינטג’ או ‘שיווק בפייסבוק’, וגלול בין התוצאות כדי שתמצא את הדף שלך. אם טרם השקעת מחשבה ב- SEO, זה יכול להיות עמוק בתהומות התוצאות של גוגל. ככל שהשנה מתקדמת, בדוק אם אתה עובר דרך דפי התוצאות.

9. שפר את איכות התוכן שלך

מתן העלאת תפוקת התוכן שלך יעזור לעסק שלך בכל רחבי הדרך. זה יגדיל את סמכותך. זה יניע תנועה ויגיע ללקוחות חדשים. התוכן עצמו יפיק לידים והמרות. זו גם דרך מעוגלת לשפר את דירוג החיפוש שלך.

content_strategy

(מקור תמונה)

אבל תבחין איך זו המטרה היחידה שאין לה נתון שניתן לכמה. יש סיבה לכך. כמות התוכן באמת לא כל כך חשובה. הפצת 1,000 פוסטים בבלוגים לפני סוף השנה זה לא יעזור לך. מה שהולך לעזור זה תוכן איכותי, מעמיק, ייחודי. המטרה שלך כאן היא לא יותר תוכן. זה תוכן טוב יותר.

כיצד למדוד את זה: ובכן, זה לא בדיוק ניתן לכימות. אתה יכול למדוד את ההתקדמות שלך לפי ביצועים טובים של התוכן מבחינת השיתופים, הקוראים ו”זמן באתר “. אתה יכול גם למדוד את זה מול התוכן הישן שלך. האם זה מעמיק (לפחות 1,000 מילים)? האם הוא מלא במולטימדיה כמו תמונות, קטעי וידאו ואינפוגרפיה? האם זה מבוסס על נתונים או מחקרי מקרה? האם יש לו זווית ייחודית?

איך לעשות את זהקודם כל עקוב אחר העצות שלמעלה. יותר אורך, יותר פירוט, יותר מחקר ומולטימדיה. תראו מה כבר נמצא בנישה שלכם. יצא לשפר את זה ולהוסיף ערך. קבעו לוח זמנים לעריכה ריאליסטי והיצמדו אליו.

10. מכירות והורדות

ברור שמשחק הסיום הוא להגדיל את המכירות ו / או ההורדות שלך. ולמרות שזה כנראה החשוב ביותר, יש סיבה שהשארתי את המטרה הזו לקראת הסוף. אם תתמקד בכל היעדים שלמעלה, תגדיל ישירות את המכירות וההורדות שלך אפילו בלי להבין.

עם זאת, תוכלו גם להשתמש בכמה טריקים נוספים:

איך לעשות את זה: שקול את מגוון המוצרים שלך; ודא שיש לך פריטים שווים לכל נפש כדי לפתות לקוחות חדשים. התנסה בתמונות, העתקה ומיקום חדשים של לחצני ‘קנה’. הצע מכירות והנחות, ונמכר מחדש ללקוחות הקיימים שלך.

כיצד למדוד את זה: כל מנגנון שמארח את החנות המקוונת או את מרכז ההורדות שלך צריך להזרים נתונים אמינים. Shopify (כמוצג להלן) מפרקת את המכירות כך:

ביצועי סדר

(מקור תמונה)

11. המרות

מכירות או הורדות ברוטו הן אינדיקציה טובה לביצועי העסק שלך. אבל אני גם שם לב לשיעור ההמרות. זהו אחוז המבקרים באתר שקונים או מורידים.

על ידי שיפור ההמרות שלך אתה מקבל ערך רב יותר מכל מבקר. אינך צריך להגיע לאנשים רבים יותר, אתה רק צריך לשכנע את אלו שכבר באתר שלך. זה קל יותר.

שיעור המרה של לקוח ללא תשלום להמרה

(מקור תמונה)

איך לעשות את זה: לשנות את העותק, המראה והמיקום של קריאות הפעולה שלך עד שהן מגנטיות. הוסף הוכחות חברתיות או המלצות כדי להפסיק את היססותו של האורח. הפוך את תהליך הקופה / ההורדה / המנוי שלך ללא תקל וקל.

כיצד למדוד את זה: השתמש ב- Google Analytics כדי להגדיר ‘יעדים’. זה יעקוב אחר שיעור ההמרות שלך, ויאפשר לך לרשום את הביצועים שלו.

12. החזר השקעה בפרסומת

“אתה צריך לבזבז כסף כדי להרוויח כסף!” זה נכון לעתים קרובות מאוד. אך חשוב מכך, עליכם לבזבז כסף טוב. קל מאוד לבזבז כסף כשאתה משתמש בפרסומות בפייסבוק או בגוגל. עשה זאת למטרה לסחוט יותר תשואה מכל שקל שאתה מוציא בפרסום.

פייסבוק-פרסום

(מקור תמונה)

איך לעשות אניt: A / B בוחן כל קמפיין פרסומי לפני שאתה דוחף אותו בשידור חי. מדוד איזה עותק ותמונות עובדים הכי טוב. וודא שדף הנחיתה שאליו אתה שולח אנשים להמיר בפועל, וציין אותו עד שהוא ייעשה. בכך תשיג יותר כסף מכספי הפרסום שלך.

כיצד למדוד את זה: השתמש באחוז פשוט כאן. כמה הכנסות אתה יוצר מפרסומת פייסבוק אחת? כשאתם מבצעים שיפורים וצייצים, צפו כיצד אחוז זה משתפר.

למד עוד: כיצד לבנות את דף הנחיתה הראשון שלך (+ 14 טיפים לייעולו להמרות!)

13. ערך דולר של כל לקוח

נניח שיש לך 100 לקוחות בחודש שעבר. בסך הכל הוציאו 1,000 דולר. זה אומר שכל לקוח הוציא בממוצע 10 דולר. זה ‘ערך הדולר’ של כל לקוח. המטרה להגדיל את הנתון הזה, כך שכל לקוח מוציא יותר.

איך לעשות את זה: השתמש ב’מכירת מכירה ‘כדי לעודד רכישת דחף בקופה. הצע שדרוגים וקבץ פריטים קשורים יחד כדי לפתות כל לקוח לבזבז יותר.

כיצד למדוד את זה: השתמש במנגנון החנות שלך כדי לפקח על ההכנסה החודשית שלך. חלק את זה במספר הלקוחות החודשיים, ו- voila, זה הערך הדולרי שלך. בצע חישוב זה פעם בחודש ורשום את צמיחתו.

על ידי קביעת היעדים הגדולים והשאפתניים האלה, תגדיל את התנועה שלך, תגדיל את טווח ההגעה שלך ותגדיל את המכירות בגדול.

זכרו, קבעו דמות מציאותית, אך שאפתנית מלכתחילה. ואז חלק אותו ליעדים חודשיים קטנים יותר.

בשלב הבא רשמו את היעדים השבועיים והיומיים שיביאו אתכם לשם. בהצלחה ויידע אותנו כיצד אתה ממשיך!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map