דפי נחיתה. הם חלק חיוני מכל קמפיין שיווקי טוב.

הם מגבירים המרות, מגדילים מכירות ומעודדים הרשמות. למרבה הצער, הם מעט לא מובנים ומיעטרים למיטב יכולתם.

ראשית, בואו לענות על השאלה הגדולה:

מהו דף נחיתה?

לחנות

דף נחיתה הוא דף אינטרנט המותאם אישית המיועד במיוחד להמרת לקוחות. זה מאוד ספציפי, ממוקד ולייזר מותאם למכירות או הרשמות.

הם משמשים לרוב כדי למשוך מבקרים מקישורי פרסום במדיה החברתית או בגוגל.

זהו דף עצמאי שאינו מקושר בדרך כלל לדף הבית שלך או לשאר האתר שלך. אם אנשים נמצאים בדף הנחיתה שלך, הם כבר מעוניינים במוצר או בשירות שלך. הם כבר מסקרנים.

כל שעליכם לעשות הוא להמיר אותם, שתוכלו לעשות בשני דרכים עיקריות:

  1. צור לידים דרך טופס הרשמה
  2. למכור משהו!

במה שונה דף נחיתה לדף הבית?

אתה נוטה לראות המון מודעות בפייסבוק ובגוגל שמפנות אנשים לדף הבית באתר. לעיתים קרובות זו טעות.

דף בית הוא כללי מאוד. המטרה היא להציג מבקר פסיבי לעסק הכולל שלך, ולתת לו לחקור בקצב שלהם. בדף הבית ישנם המון מסעות ותוצאות משתמשים שונים.

עם זאת, דף נחיתה הוא מאוד ספציפי וממוקד לקידום אחד בלבד. עם דף נחיתה, יש רק מסע משתמש אפשרי אחד. אתה רוצה רק תוצאה אחת: המכירה או ההרשמה.

אז איך נוכל ליצור אחד מדפי הנחיתה האלה?

א. השתמש בתוסף וורדפרס

אם אתה משתמש ב- WordPress כדי לארח את אתר האינטרנט שלך, ייתכן שתצטרך לעבוד בגבולות הנושא. במקרים מסוימים ניתן פשוט ליצור דף חדש. אתה יכול לעצב אותו איך שאתה רוצה, ולתת לו כתובת אתר חדשה (עוד על כך בקרוב).

תוסף דף נחיתה

אם אתה מחפש משהו קצת יותר גמיש, תוכל להתקין תוסף לדף נחיתה. אחד הטובים שבהם הוא כינוי “דפי נחיתה של וורדפרס” המאפשר לך לבחור מתבניות ליצור עיצוב בהתאמה אישית. זה גם מאפשר לך לבצע בדיקות מפוצלות של A / B, שימושיות לשיפור שיעור ההמרות שלך.

ב. התקן נושא גרור ושחרר של וורדפרס

כשמדובר בנושאים של וורדפרס, אפשרויות הגרירה והשחרור הן המגוונות והגמישות ביותר שיש שם. אחד המועדפים עלי הוא Divi, אותו כללנו ברשימת העיצוביות הטובות ביותר בוורדפרס. באמצעות Divi תוכלו להוסיף במהירות ובקלות דף נחיתה חדש, וליצור פריסה בהתאמה אישית באמצעות תיבות גרירה ושחרור.

ג. חלופות בתשלום

אתה יכול גם להשתמש באלטרנטיבה בתשלום כמו לנדר או Leadpages. זה עולה קצת כסף, אבל זה עוזר לך ליצור דף נחיתה עם הוראות פשוטות צעד אחר צעד. אין צורך בקידוד מורכב וזה לוקח בערך 30 דקות לקום ולפעול. ישנן טונות של תבניות קיימות לבחירה, ותוכלו לצבוט אותן תוך כדי תנועה.

Leadpages®

עכשיו לאחר שנוריד את היסודות, בואו נדבר על אופטימיזציה. כיצד משיגים את מירב המכירות והמרות מדף הנחיתה שלך?

14 טיפים למיטוב דף הנחיתה להמרות!

1. בחירת כתובת האתר

יתכן שלא תשים לב לבלבול של מילים או אותיות בכתובת האתר. עם זאת, יש לזה השפעה רבה יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. ראשית, כתובת אתר טובה חיונית למטרות קידום אתרים. זה מאפשר לך לסחוט את מילות המפתח הנכונות ולעזור לגוגל למצוא את האתר שלך.

אבל בדף נחיתה הם ממלאים תפקיד גדול עוד יותר. אני מציע להשתמש בכתובת האתר שלך כדי לחזק את קריאתך לפעולה. נניח שאתה משתמש בדף הנחיתה שלך לקידום האפליקציה החדשה שלך. במקרה כזה, צור את ה- url:

www.my-business.com/download-the-app

זה נדנדה פשוטה ומודעת למבקר שלך. שמור תמיד את כתובת האתר קצרה, ספציפית ולעניין.

2. קבע יעד ברור אחד

דפי הנחיתה הטובים ביותר הם ספציפיים. זכור, זה לא המקום להציע מבצעים מרובים. דף הנחיתה מיועד למטרה אחת בלבד.

כפי שאתה יכול לראות בדף הנחיתה של Code Academy למטה, המטרה היחידה שלהם היא הרשמה של אנשים לתוכנית. פשוטו כמשמעו, אין יעד או קישור אחר בדף הנחיתה!

דף הנחיתה של Codecademy

מה המטרה האחת שלך? האם זה גורם לאנשים להירשם לרשימת התפוצה שלך? האם זה מוריד את האפליקציה החדשה שלך? או למכור מוצר חדש? בחר אחד, והתמקד בו בבירור.

3. הסר את כל מה שמסיח את דעתך מהמטרה הזו

מעצבי אתרים אומרים לעתים קרובות כי 90% מתפקידם גוזרים דברים! לאחר שתכנן את דף הנחיתה שלך, חשוב על כל הסחות הדעת שאתה יכול להיפטר מהן.

עיין בדוגמה זו מתוך CampusTap. זה אחד מדפי הנחיתה הפשוטים והמתייעלים ביותר שנתקלתי בהם. יש רק ארבעה אלמנטים עיצוביים: כותרת, מסביר, קריאה לפעולה ותמונה. מה עוד אתה צריך?

דף נחיתה פשוט

4. וודא כי אין נקודות יציאה אחרות

בדף אינטרנט מסורתי אתה רוצה המון קישורים שיעזרו למבקרים לחקור את האתר שלך. אבל, כשמדובר בדף הנחיתה שלך, אתה רוצה רק קישור אחד: הקריאה לפעולה.

לא אמורות להיות נקודות יציאה כדי להסיח את דעתך על המבקרים או להוביל אותם למקום אחר. אין קישורים חיצוניים בעמוד זה מרגיש אינטראקטיבי למדי, אבל זו הדרך הטובה ביותר להמיר את הלקוחות שלך.

אין נקודות יציאה

אם הם לא יכולים ללחוץ משם לחלק אחר של האתר, סביר להניח שהם ילחצו על הקריאה לפעולה שלך.

5. קריאה לפעולה חזקה

הקריאה לפעולה שלך היא החלק החשוב ביותר בדף הנחיתה. זה הכפתור ‘קנה’ או כפתור ‘ההרשמה’. למען האמת, זה כל כך חשוב, הקדשנו בלוג שלם לאלמנט קטן זה.

לגרום לאורח שלך ללחוץ על כפתור זה המטרה הסופית. הפוך את העותק למרוח, ישר לעניין, ומשכנע. דבר ישירות עם המבקרים שלך, כמו הדוגמא הזו מהאנשים ב- Crazy Egg.

הקריאה לפעולה של קרייזיג

קחו בחשבון גם את הצבע והעיצוב. הצבעים הטובים ביותר הם צהוב, כתום וירוק. למה? מכיוון שהם יוצרים ניגודיות ברורה ובולטים מהדף. הם מושכים אליהם את העין.

6. המרה בלחיצה אחת

לדפי הנחיתה הטובים ביותר יש תהליך פשוט להמרת לקוחות. באופן אידיאלי, אתה רוצה להמיר אנשים בלחיצה אחת בלבד.

לדוגמה, בדף הנחיתה שלך ייתכן שיהיה לך טופס הרשמה. כאשר לקוח ממלא את המידע שלו, נסה לא לכלול שלב שני או שלישי. לחיצה על קריאה לפעולה צריכה להיות סוף החלפה. כל צעד נוסף שנדרש כדי להשלים את התהליך, אתה מאבד המרות. תשאיר את זה פשוט.

7. היכנס לראש הקהל שלך

ברגע שהמבקרים יגיעו לדף הנחיתה שלך, יש לך מספר שניות לשכנע אותם לעשות את הצעד הבא. אחת הדרכים לעשות זאת היא להיכנס לראש שלהם!

נסה ליצור דף נחיתה שמתחבר אליהם מייד. השתמש ברגשותיהם – במיוחד חלומותיהם ושאיפותיהם. תראו איך AwesomeTalk נכנסים ישר לראשכם עם דף הנחיתה החכם שלהם. זה לא מתאר את השירות – הוא לא חייב. במקום זאת, הוא משתמש ברגשות הטבעיים שלך כדי לעזור לעורר את הקליקים.

התחבר לרגש הקהלים

כל מה שמתייחס לתגובות הרגשיות של מישהו הולך להיכנס לראשם, ובתקווה לשכנע אותם להמשיך ולחץ.

8. עיצוב עקביות

בדרך כלל מבקר הגיע לדף הנחיתה שלך דרך קישור לפרסום. מודעות בפייסבוק נהדרות לעיתים קרובות למשחק אנשים לעבר דף נחיתה. בשלב זה עליך לשמור על התמונות והעיצוב עקביות ככל האפשר.

במילים אחרות, השתמשו באותה תמונה בדף הנחיתה בה השתמשתם בפרסומת עצמה. השתמש באותו עותק ומסביר. למה? מכיוון שזה באופן אוטומטי מחזק את המסר שלך שוב ושוב. זה גם עוזר להחליק את הצעד ומונע מהלקוח שלך להיות מוסח.

9. השתמש במבצעים והנחות

כולם אוהבים הצעה טובה או הנחה. זה יכול להיות בדיוק הדבר שאתה צריך כדי לשכנע מישהו להירשם או לקנות את המוצר שלך. נטפליקס כוללת את אחד מדפי הנחיתה הטובים ביותר בחוץ (במקרה זה, זה גם דף הבית שלהם). הכל מבוסס על הצעת הליבה העומדת בלב העסק: תקופת ניסיון בחודש בחינם.

הצעה והנחות של נטפליקס

אם אתה הבעלים של אתר מסחר אלקטרוני, אתה יכול להשתמש בדף הנחיתה שלך כדי לקדם מכירה של פריט מסוים. או השתמש בו כדי לארוז פריטים דומים לעסקה אחת. הנחה או מכירה מגדילים את הסיכוי שמבקר פסיבי יבצע את הרכישה.

10. כלול הוכחה חברתית

אם מישהו הגיע לדף הנחיתה שלך, הוא כמעט משוכנע. כבר סקרנת אותם ופיתית אותם לדף ההרשמה שלך. נותר רק שכבה קטנה של חיכוך. יש רק כמה שאלות או הסתייגויות שמצחקקות בהן.

התפקיד שלך לחסל כל הסתייגויות אחרונות ולקבל אותן מעבר לקו! דרך מבריקה לעשות זאת היא עם הוכחה חברתית. במילים אחרות, השתמש בהזדמנות זו כדי להראות כמה אנשים אחרים משתמשים במוצר או בשירות שלך. יידע את האורח שלך שאחרים משתמשים בו ואוהבים אותו.

כלול הוכחה חברתית בדף הנחיתה שלך

בדוגמה זו, אפליקציית רשימת המטלות, Todoist, מזכירה לכם בעליזות ששני מיליון אחרים כבר משתמשים בה. זה כמעט מספיק כדי לגרום לך להרגיש מחוץ להישאר!

אתה יכול לעשות דבר דומה על ידי ציטוט המלצות בדף הנחיתה שלך, במיוחד של לקוחות או קונים בעלי שם גדול.

11. וודא שהוא ידידותי לנייד

זה 2016 וכמעט שלא הייתי צריך להזכיר את זה! עם זאת, דפי נחיתה רבים כל כך עדיין אינם ידידותיים לנייד. עם יותר מ- 50% מכל הגישה לאינטרנט עכשיו במכשיר נייד, דף הנחיתה שלך צריך להיראות חלקלק בכל מכשיר.

זה חשוב במיוחד אם התעבורה המשפך שלך מפרסמת מדיה חברתית. כמות עצומה של שימוש במדיה חברתית מתרחשת במכשיר נייד, ולכן תהליך זה חייב להיות חלק. אם אתה בונה את דף הנחיתה שלך בשיטות שהסברתי בתחילת המאמר, כולם צריכים לתת לך את האפשרות לוודא שהוא ‘מגיב’..

אל תאבד המרות מכיוון שדף הנחיתה שלך מבאס במכשיר נייד!

12. הוסף לחצני שיתוף

אתה יכול לקבל ערך רב יותר לכסף בדף הנחיתה שלך על ידי הוספת לחצני שיתוף. לעתים קרובות, תוציא מעט כסף בקידום דף הנחיתה בפייסבוק או בגוגל. עם זאת, ברגע שאנשים מתחילים להציף פנימה, הקלו עליהם לחלוק את זה עם חבריהם.

אחרי הכל, זה קידום בחינם! תמיד בקש מהמבקרים שלך לשתף את דף הנחיתה אם הם מוצאים משהו מועיל. כפי שתוכל לראות להלן, האנשים ב- SaaS מעודדים אותך לשתף את הספר האלקטרוני שלהם לאחר שהורדת אותו. זה יוביל לאינספור ביקורים נוספים בדף הנחיתה.

כפתור השיתוף בדף הנחיתה שלך

13. מהירות

אנחנו תמיד מדברים על מהירות כאן ב- Bitcatcha. אחרי הכל, בדיקת מהירות השרת שלנו היא מה שאנחנו עושים הכי טוב! עם זאת, זה באמת משנה בכל מה שקשור לדף הנחיתה שלך. קוראים קבועים יידעו שאתר איטי יכול להשפיע באופן דרסטי על שיעור ההמרות שלך.

למעשה, כל דבר שאיטי משלוש שניות יכול לחתוך את ההמרות שלך לחצי. אף חברה לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד מחצית מהמכירות הפוטנציאליות שלה. במיוחד כאשר זה כל כך פשוט לתקן את בעיית המהירות שלך. אם פעלת לפי העצות עד כה, דף הנחיתה שלך אמור להיות פשוט וריק יחסית. זה אמור לגרום לדברים להיות נחמדים ומהירים. אם זה עדיין איטי, יכולה להיות בעיה בשרת או במארח האינטרנט שלך.

14. מבחן, מבחן, מבחן

מכיוון שהעדיפות מספר אחת שלך היא המרות, הגיע הזמן לבדוק בדיוק כמה טוב זה עובד. בקרוב תביני שעבודת דפי הנחיתה שלך לעולם לא תעשה! תמיד יש פריסה חדשה לנסות. תמיד יש קריאה לפעולה בצבעים שונים לנסות. תמיד יש ביטוי או פיסת עותק שונים לשימוש. תמיד תמונה אחרת.

כל לצבוט קטן יכול להשפיע מאוד על ההמרה שלך. לכן, אם אינכם בטוחים איזה פריסה או תמונה הם היעילים ביותר, שנהו ובחנו את התגובה.

בדיקת AB

באמצעות הפונקציה ‘יעדים’ ב- Google Analytics אתה יכול לעקוב אחר מספר המרות בדיוק שאתה מקבל בכל דף נתון. בכל פעם שאתה מבצע לצבוט או לשנות, עקוב אחר אם שיעור ההמרות נע או למעלה.

אם אתה משתמש באחד מיוצרי דפי הנחיתה בתשלום שהוזכרו קודם, הם בדרך כלל יאפשרו לך A / B לבדוק אפשרויות שונות לפני שתתחייב לעיצוב סופי. אם אתה רוצה טונות המרות, הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות!

דפי נחיתה הם אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את ההמרות שלך ולהגדיל במידה ניכרת את המכירות וההרשמות שלך.

למרבה הצער, אם לא תייעל אותם נכון, הם עלולים לבזבז לך הרבה כסף.

היה לך מזל עם דפי הנחיתה שלך? אנא אל תהסס לשתף את הסודות והטיפים שלך בסעיף התגובות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me