15 טיפים לעיצוב סלולרי לשיפור מכירות המסחר האלקטרוני

האם ידעת ש- 55% מכלל תנועות המסחר האלקטרוני נמצאות כעת במכשיר נייד?


זה נכון, יותר ממחצית מהאנשים שצופים באתרי קניות נמצאים בטלפון או בטאבלט שלהם.

עם זאת, הנה הבעיה: 46% מתוך 50 הקמעונאים המובילים עדיין אין אתר סלולרי מגיב. לכן, למרות שמחצית מתנועת הקניות מתרחשת בנייד, מחצית מהקמעונאים אינם מוגדרים לזה. זה אומר שמחצית מהקונים צובטים ומתקרבים ומסובבים את הטלפון שלהם כדי לראות אתר כראוי.

לכן הסכמנו, אתר סלולרי מגיב ומרתק הוא חיוני. אבל זו רק ההתחלה. כמו אתר שולחן עבודה, אתה יכול לצבוט ולבצע אופטימיזציה של האתר שלך לנייד כך שהוא מגביר את המכירות עוד יותר. כך:

1. פשטות

עבודה עם מסך כה קטן זה תמיד יהיה מסובך. זו הסיבה שהפשטות היא המטרה מספר אחת שלך. באתרי סחר אלקטרוני זה קשה במיוחד, מכיוון שיש כל כך הרבה תוכן לסחוט עליו. איך אתה מקדם את כל המוצרים שלך מבלי להתעמק עם שטח המסך הקטן?

תראו כיצד ETQ מציגה את מגוון הנעליים שלהם באתר הנייד שלהם. זה יפה בפשטותו. הם השאירו את מרבית שטח המסך פנויים לחלוטין על מנת לתת למוצריהם את הבמה. אפילו לוח הצבעים נבחר להתאים למגוון המוצרים שלה. זה נותן לכל האתר תחושה פשוטה ומגובשת. למרות שהמסך זעיר, הוא מרגיש מרווח.

2. חשבו על האגודל!

נסה להחזיק את הטלפון החכם שלך עכשיו. העבירו את האגודל סביב המסך והרגישו היכן הכי נוח וטבעי. גודל האגודל של כולם שונה, אך בדרך כלל תמונה זו למטה חלה על רוב האנשים:

מעקב אגודל

עם זאת בחשבון, אינך רוצה להכניס לחצנים או רכיבים חיוניים בחלקים העליונים. השאר את זה לכותרות בלבד. שים את כל התוכן והכפתורים הניתנים לגלילה באמצע כך שיהיה קל ונוח להגיע אליהם. (אל תשכח לחשוב על שמאלנים! הפוך את התמונות למעלה כדי לראות איך הדברים מסתדרים לשמאלנים).

3.… במיוחד האגודלים הגדולים

בנוסף ‘להגיע’ לאגודל, עליך לקחת בחשבון גם את ‘האגודל הגדול’. השתמשנו בכול אתר אינטרנט לנייד בו עליכם ללחוץ על הקישור הזעיר ביותר. זה קשה ומתסכל, נכון? הכלל הוא לבחור באלמנטים גדולים יותר ממה שאתה חושב שצריך.