כיצד להוסיף דף קשר עבור וורדפרס

כשאתה יוצר אתר וורדפרס לראשונה, אחד הדפים החיוניים שאתה צריך שיהיה מוכן הוא עמוד יצירת הקשר. בין אם אתה בלוג, עסק או בכל מקום בין לבין, יש לך דף קשר זה נהדר עבור המשתמשים שלך לתקשר איתך ובסופו של דבר ליצור חוויה מעניינת יותר.


כעת, חלקכם עשויים לתהות מדוע תצטרכו מלכתחילה לעמוד ליצירת קשר כאשר תוכלו פשוט להציג את הדוא”ל שלכם במקום שהמשתמשים יוכלו לפנות אליכם.

הנה העניין, הוספת דף איש קשר היא יותר מסתם אמצעי למשתמשים ליצור איתך קשר. זוהי דרך להראות את הכנות שלך וגם את הצורך לגדל את הבלוג שלך. למען האמת, ישנם יתרונות רבים שיש לדף יצירת קשר במקום להשתמש רק בכתובת דוא”ל.

חלק מהיתרונות הללו כוללים:

 • היכולת של המשתמשים והקוראים שלך לתקשר איתך במהירות.
 • שומר על דוא”ל הדוא”ל מפני דואר זבל מכיוון שלא תמסור את הכתובת.
 • הוספת שורות נושא ספציפיות מבטיחה שתמיד תדע על מה תהיה הדוא”ל.
 • אתה יכול לציין את סוגי המידע שנאסף על ידי קביעת השדות שאתה רוצה שהמשתמשים שלך ימלאו בטופס. זה עוזר להפחית כל זמן רב קדימה ואחורה בינך לבין הלקוח הפוטנציאלי שלך.

אז עכשיו, כשאתה יודע למה חשוב שיהיה לך דף קשר, הבה נבחן כיצד ליצור דף פשוט ל- WordPress.

יצירת טופס יצירת הקשר בוורדפרס

השלב הראשון ליצירת איש קשר בוורדפרס הוא להתקין עבורו תוסף. במאמר זה, אנו הולכים להשתמש בתוסף WPForms. מכיוון שהם מציעים גרסאות בחינם וגם בתשלום, זו אפשרות טובה שתתחיל איתה.

WPforms

טפסי הקשר של WPForms מגיבים במאה אחוז וידידותיים לנייד

כמובן שאתה יכול לבחור להשתמש בכל תוסף אחר שתרצה והצעדים בדרך כלל יהיו זהים.

לאחר התקנת הפלאגין, צא למסך ההתקנה, צור שם לטופס ובחר בתבנית טופס יצירת קשר פשוטה.

פעולה זו תיצור טופס יצירת קשר פשוט שתוכל לבחור להתאים אישית. אתה יכול להוסיף שדות נוספים לטופס יצירת הקשר שלך פשוט על ידי גרירה ושחרור מצד שמאל של הפאנל לימין.

זה פשוט ליצור את טופס יצירת הקשר הראשון שלך באמצעות WPForms

אתה יכול גם ללחוץ על השדה עצמו כדי לבצע שינויים כלשהם, או ללחוץ על שדות הטופס ולארגן מחדש את סדר טופס יצירת הקשר שלך על ידי גרירתו. לאחר סיום זה, לחץ על שמור והמשך לשלב הבא.

קביעת תצורה של הגדרות טופס יצירת הקשר

הגדרות כלליות של WPForms

כאן אנו עורכים כמה מההגדרות הכלליות לטופס יצירת הקשר שלך. לחץ על “הגדרות” ועל תפריט “כללי” כדי להגדיר את הפרמטרים הבאים.

 • שם טופס: אתה יכול לשנות את שם הטופס אם תרצה
 • תיאור טופס: אתה יכול להוסיף תיאור לטופס שלך
 • שלח טקסט כפתור: אתה יכול לשנות או לערוך את העותק של כפתור ההגשה
 • הפעל את התכונה נגד צירוף דואר זבל כדי למנוע הגשת דואר זבל לטופס שלך.
 • ReCAPTCHA של גוגל: עליך לרשום את האתר שלך בגוגל לפני השימוש.
 • עמידה ב- GDPR: אם אתה מנסה לעמוד בדרישות ה- GDPR, אתה יכול לבחור להשבית את היכולת לאחסן את פרטי המשתמש ואת המידע, כגון כתובות IP וסוכני משתמש..

לחץ על שמור לאחר שתסיים והמשך לשלב הבא!

קביעת תצורה של הגדרות ההתראה

לכן, כאשר משתמש מגיש טופס יצירת קשר, אתה תצטרך צורה כלשהי של התראה כדי ליידע אותך על כך. בתפריט “הגדרות” ו”הודעות “, באפשרותך לקבוע את התצורה של ההגדרות כגון הדוא”ל שאליו יישלחו ההודעות או בשורת הנושא..

אתה יכול להוסיף הודעה חדשה למטרות שונות

בדרך כלל, כאשר אתה מתקין לראשונה את התוסף, תכונה זו תמיד תהיה מופעלת. ככה, כאשר מישהו מגיש טופס יצירת קשר, תמיד תקבל הודעה על כך באמצעות הדוא”ל שלך.

טיפ מקצוען

אם ברצונך להגיע לקילומטר הנוסף ויש לך מיתוג עקבי, תוכל לבחור להוסיף כותרת מותאמת אישית לתבנית הדוא”ל שלך. הנה מדריך מהיר שתוכלו לבדוק.

הגדרת אישורי טופס יצירת הקשר

לאחר הגשת טופס יצירת קשר, אישור טופס הוא דרך נהדרת ליידע את המשתמשים שלך שהטופס שהם הגישו עבר עיבוד ומעניק לך הזדמנות ליידע מה לעשות הלאה..

אתה יכול להתאים אישית את מה שהמשתמשים רואים לאחר שהם הגישו טופס

בדרך כלל, אישורי טפסים יכולים להיות:

 • הודעה: זה יופיע ברגע שהמבקר יגיש טופס יצירת קשר. זה בדרך כלל סוג אישור ברירת המחדל עבור רוב התוספים בטופס יצירת קשר. אתה יכול לכתוב הודעה פשוטה כדי ליידע את המשתמש שקיבלת את טופס יצירת הקשר שלו.
 • הצג דף: אם אתה רוצה לשלוח את המשתמשים שלך לדף אינטרנט ספציפי (כלומר להודות להם או להפנות לתוכן מוסתר), תוכל להשתמש בסוג אישור זה במקום זאת.
 • הפניה מחדש (עבור אל URL): אתה יכול להשתמש באפשרות זו אם אתה רוצה לשלוח את המשתמש לאתר אחר.

כעת כשאתה יודע את סוגי האישורים השונים שיש ל- WPForms להציע, הבה נבחן כיצד להגדיר ולהתאים אישית את ההודעה שהמשתמשים שלך יראו ברגע שהם ישלחו טופס..

ראשית, עבור לכרטיסייה “אישור” שנמצאת בעורך הטפסים תחת “הגדרות”. הבא הוא לבחור סוג אישור. אנו ממליצים להשתמש ב’הודעה ‘מכיוון שהיא קלה יותר למתחילים.

לאחר מכן תוכל להתאים אישית את הודעת האישור ולאחר שתסיים, קדימה ולחץ על שמור. כעת, כל שנותר הוא השלב האחרון, הוספת דף הקשר!.

הוספת דף טופס יצירת הקשר

בשלב זה, עליך להיות מוכן לצאת לדף טופס יצירת קשר. כל שעליך לעשות כעת הוא להוסיף אותו למעשה לאתר וורדפרס שלך.

בעוד שהתוסף מאפשר לך להוסיף טופס יצירת קשר למספר מיקומים באתר שלך (פוסטים בבלוג, סרגל צד וכו ‘), אנו מתכוונים להתמקד בשיטה הפשוטה ביותר, שהיא להוסיף דף חדש.

הוספת טופס יצירת הקשר שלך לדף או לפוסט

מה שאתה צריך לעשות זה ליצור פוסט או דף חדש בוורדפרס ולחץ על כפתור “הוסף טופס”. הבא הוא לבחור את טופס יצירת הקשר שלך בתפריט הקופץ ולחץ על “הוסף טופס”.

נותר רק לפרסם את הפוסט או הדף ואז טופס יצירת הקשר יופיע באתר וורדפרס שלך.

וואלה! כעת יש לך דף טופס יצירת קשר חדש באתר וורדפרס בו המבקרים שלך יכולים להשתמש בכדי ליצור איתך קשר.

קיום דף קשר מועיל ליצירת תקשורת בינך לבין המשתמשים שלך. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את המשתמשים שלך, בקר בפוסט הקודם שלנו בנושא הוספת Google Analytics ל- WordPress שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map