بررسی گوستو – 11 جوانب مثبت و 3 منفی از حقوق و دستمزد گوستو

حقوق و دستمزد گوستو


Contents

گوستو

https://gusto.com/

tl؛ dr

Gusto یکی از بهترین برنامه های پرداخت حقوق ابری است که ما از استفاده آن لذت برده ایم. خیلی بد است که آنها در حال حاضر فقط به شرکت های مستقر در ایالات متحده خدمت می کنند.
بیشتر بدانید.

بررسی گوستو – 11 جوانب مثبت & 3 منفی از حقوق و دستمزد گوستو

اگر صاحب مشاغل كوچك هستید ، می توانید بدون داشتن نوعی سیستم حقوق و دستمزد ، مشكلات اجرای كسب و كار را درک كنید.

چیز خوبی که شما در این صفحه قرار گرفتید ، زیرا ما در حال بررسی یک سیستم پویا ترین دستمزد موجود در بازار هستیم – Gusto.

قبل از ورود به گوشت و سیب زمینی این بررسی ، ما شما را با داستان کمی درباره گوستو ، و نحوه تغییر زندگی صاحبان مشاغل در همه جا آشنا می کنیم..

داستان گوستو

سال 2012 بود و گوته کسی بود که همه در واقع می دانستند.

یک شرکت جوان به نام ZenPayroll تصمیم گرفت که وارد شغل… لیست حقوق و دستمزد ابری شود – اگر حدس می زنید هیچ کوکی برای شما وجود ندارد. این شرکت با فعالیت در قلب کالیفرنیا ، محبوبیت بالایی پیدا کرد و به اندازه کافی مشتری در اختیار آنها قرار داد تا خدمات خود را در فلوریدا ، نیویورک و تگزاس در عرض چند ماه از آنها باز کنند..

اندکی بیش از یک سال ، خدمات ZenPayroll چنان محبوبیت پیدا کردند که اعلام کردند که سالانه 100 میلیون دلار پرداخت دریافت می کنند. تا سال 2015 ، ZenPayroll پشتیبانی از خدمات خود را در هر 50 ایالت ایالات متحده آغاز کرده بود ، و به طور رسمی با نام Gusto شناخته شد (هر کسی که در مورد تغییر نام تصمیم گرفت ، مستحق تبلیغ است!).

بعداً در همان سال ، این شرکت 60 میلیون دلار در بودجه سری B (به رهبری CapitalG ، که قبلاً با نام Google Capital شناخته می شد) تأمین کرد. اگر این به اندازه کافی چشمگیر نباشد ، افراد خوب توانستند در ماه دسامبر سال 2015 50 میلیون دلار بودجه دریافت کنند و آنها را به عنوان بخشی از سه باشگاه کاما – یک شرکتی با ارزش 1 میلیارد دلار ارزیابی کنند!

به نظر می رسد هیچ چیز نمی تواند قطار گراوی گاستو را متوقف کند زیرا آنها فقط رشد و نمو می کنند. از ژوئیه سال 2019 ، گوستو 200 میلیون دلار بودجه دیگر جمع آوری کرد ، و به طور واقعی ارزش آنها 3.8 میلیارد دلار ارزش گذاری کرد!

آیا Gusto متناسب با تجارت کوچک شماست?

گوستو وقتی از داستان آنها صحبت می شود ، تصویر بسیار زیبایی را از خود ترسیم می کند ، اما شما و من هر دو می دانیم که واقعاً برای مشتریان مهم نیست.

مهم نیست که آنها در میلیون ها بودجه جمع آوری کرده اند. فرقی نمی کند سیستم آنها با جدیدترین ، بزرگترین زیرساخت های حاشیه ای اطراف اجرا شود.

چیزی که بسیار مهم است این است که اگر برنامه حقوق و دستمزد گوستو واقعاً مناسب کار شما باشد:

 • آیا آنها به وعده های خود عمل می کنند?
 • آیا هیچ نوع حجاب چاپی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشیم?
 • چه احساسی دارد که از Gusto استفاده کنیم?

در واقع ، تنها دلیلی که احتمالاً تاکنون خوانده اید ، زیرا می خواهید بدانید که آیا گوستو واقعاً برای شما خوب است یا نه.

خوب ، ما به شما قول داده ایم كه مروری کامل داشته باشید و اراده خود را تحویل خواهیم داد.

ما برخی از چیزهایی را که در مورد گوستو دوست داریم به شما خواهیم آورد و مواردی را که فکر می کنیم آنها می توانند پیشرفت کنند ، به شما معرفی خواهیم کرد. ما کاملاً کاملاً دقیق خواهیم بود و همه چیز را بررسی خواهیم کرد و مطمئن خواهیم شد که همه آنچه را که باید در مورد نرم افزار بدانید خواهید دانست.

تیم ما خود را در توانمند سازی مشاغل کوچک غرور می کند. این بدان معناست که بررسی های ما تا حد امکان خنثی است به گونه ای که شما می توانید انتخاب های مناسبی را برای تجارت کوچک خود انجام دهید.

به خاطر کوتاه بودن ، بیایید به آنچه دوست داریم در مورد گوستو برویم!

11 چیزهایی که درباره گوستو دوست داریم

1. گوست بسیار زیبا است!

ما تعداد کمی از برنامه های حقوق و دستمزد را امتحان کرده ایم و تاکنون هیچ چیزی به رابط کاربری خوب گوستو نزدیک نیست.

حقوق و دستمزد گوستو UI زیبایی دارد

تیم UI عشق و تلاش زیادی را در ساخت رابط کاربری شگفت انگیز گوستو ریخت و نشان می دهد.

رابط کاربری بسیار دوستانه و آسان به نظر می رسد ، تقریباً “برنامه” مانند آن است. می دانید ، مانند یک برنامه کاربردی آسان برای iOS. با یک نگاه و خواهید فهمید که کجا کلیک کنید و به کجا می رود ، نیازی به گله و جدال در تلاش نیست تا ببینید که آیا اینها کار می کنند یا خیر.

آنقدر برنامه ریزی شده است که برای یادگیری چگونگی استفاده از نرم افزار ، عملاً نیازی به آموزش نیست. وارد سیستم شوید و خواهید فهمید که این فقط کار می کند!

مکانی برای همه چیز وجود دارد و همه چیز به طور مرتب در جای خود است.

تقریباً در هر صفحه ای که روی آن فرود خواهید آمد ، ابله ای دلپذیر به نظر می رسد. این ابله ها با طراوت و صداقت هستند ، آنها باعث می شوند قلب من هر بار که به یک نگاه می کنم آواز بخوانم.

حقوق و دستمزد gusto ابلهان خوبی دارد

مطمئناً یکنواخت بودن کارمزد در حال اجرا را می شکند!

ممکن است برخی بگویند داشتن یک رابط کاربری کاملاً سطحی است ، اما احساس می کنیم مهم است. یک برنامه حقوق و دستمزد ترکیبی ترکیبی / HR مانند این به معنای استفاده روزانه است و هیچ کس دوست ندارد هر روز با یک رابط زشت یا کسل کننده به دنبال برنامه ای بگردد.

حداقل با گوستو ، از دیدن آن لذت می بریم!

2. اجرای حقوق و دستمزد با Gusto بسیار آسان است!

ما با برنامه های حقوق و دستمزد روبرو شده ایم که قبل از اینکه بتوانیم به طور کارآمد از برنامه استفاده کنیم ، می خواهیم آموزش را طی کنیم.

ما کاملاً از این سیستم متنفر بودیم ، زیرا مجبور شدن از طریق آموزش بنشینیم تا یاد بگیریم که چگونه از یک برنامه استفاده کنید ، یک درد است و برای شروع بسیار ناکارآمد است. کمکی نمی کند که فیلم های آموزشی که باید از طریق آنها بنشینیم به نظر برسد که توسط یک YouTuber مخصوصاً غیرمجاز ایجاد شده است.

به هر حال ، هنگامی که از Gusto Payroll استفاده می کنید ، با هیچ یک از این مزخرف ها روبرو نخواهید شد.

هنگامی که جزئیات شخصی و شرکتی خود را کلید می کنید ، می توانید مستقیماً به آن بپردازید و به راحتی کار درآمد را شروع کنید.

حقوق و دستمزد در 4 مرحله آسان انجام می شود:

 1. ساعت را محاسبه کنید
 2. زمان تعطیل را محاسبه کنید
 3. مرور & پرداخت حقوق و دستمزد
 4. حقوق و دستمزد را تأیید کنید

مرحله 1 – ساعت را محاسبه کنید

محاسبه این کار بسیار آسان است زیرا به هیچ وجه نیازی به انجام محاسبات ندارید. همه چیز برای شما از قبل محاسبه می شود که در هنگام تنظیم اطلاعات در مورد کارمندان وارد می شوید.

مرحله اول لیست حقوق و دستمزد gusto ساعت را محاسبه می کند

تنها کاری که اکنون باید انجام دهید اینست که ساعت کارمندان را مطابق با آن تنظیم کنید و شماره ها به طور خودکار روی صفحه نمایش داده می شوند.

اگر پاداش یا کمیسیون مربوط به کارمندان شما است ، به راحتی می توانید با کلیک بر روی جعبه درآمد اضافی و کلید زدن در شماره.

مرحله 2 – محاسبه زمان خاموش

مرحله دوم حقوق و دستمزد gusto محاسبه زمان خاموش

در مرحله بعد ، شما فقط باید در این بخش ، وقت تعطیل و ساعات بیمار را کلید بزنید. کاملاً تبیین شده است.

مرحله 3 – بررسی & دریافت حقوق و دستمزد

سپس به صفحه بررسی لیست حقوق و دستمزد برده می شوید.

پرداخت حقوق و دستمزد بررسی حقوق و دستمزد

این روند بسیار سرراست است. لیست کاملی از هزینه های شرکت به شما نشان داده می شود. کار شما فقط اطمینان حاصل کردن از صحت تعداد صفحه ها خواهد بود.

حقوق و دستمزد gusto به شما امکان می دهد ببینید مالیات و بدهی دریافت می شود

شما می توانید گزینه فقط مالیات و بدهی را ببینید. همچنین گزینه ای برای مشاهده فقط آنچه کارمندان شما بدست آورده اند وجود دارد.

وقتی از شماره ها خوشحال شدید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که “ارسال” ضربه بزنید.

مرحله 4 – تأیید حقوق و دستمزد

در آخر ، ارسال لیست حقوق و دستمزد را تأیید کنید و در حال انجام کار دستمزد ماه هستید!

حقوق و دستمزد گوستو ارسال نامه حقوق و دستمزد را تأیید می کند

به راحتی آب خوردن.

3. می توانید 4 نوع حقوق و دستمزد را اجرا کنید!

در حالی که اکثر برنامه های حقوق و دستمزد فقط گزینه اجرای 1 نوع حقوق و دستمزد را دارد ، Gusto به اندازه کافی متفکرانه است که به شما امکان می دهد برای اجرای 4 نوع حقوق و دستمزد گزینه ای داشته باشید.!

حقوق و دستمزد gusto به شما امکان می دهد 4 نوع حقوق و دستمزد را اجرا کنید

گذشته از حقوق و دستمزد منظم ، شما همچنین می توانید حقوق و دستمزد پاداش ، خارج از چرخه و خاتمه را نیز اجرا کنید. این امر به شما انعطاف پذیری می دهد در صورت نیاز ، حقوق و دستمزد خارج از فصل را نیز انجام دهید ، که به نظر ما بسیار جالب است.

حقوق و دستمزد پاداش

همانطور که از نام آن پیداست ، می توانید در صورت برخورداری از نقاط عطف ، مهلتها یا اهداف ، به کارمندان خود پاداش دهید. توجه داشته باشید که حقوق و دستمزد پاداش تحت فشار اضافی 22٪ قرار دارد.

درست مانند حقوق و دستمزد منظم ، اجرای این سیستم بسیار آسان است. فقط کافی است شماره های موجود در جعبه های مربوطه را وارد کنید و تمام شد!

حقوق و دستمزد گوستو گزینه حقوق و دستمزد پاداش دارد

حقوق و دستمزد خارج از چرخه

حقوق و دستمزد خارج از چرخه به این معنی است که در خارج از حقوق و دستمزد منظم ، کارمندان خود را اضافه می کنید. این در واقع کاملاً شبیه به دستمزد پاداش است ، به جز این که حقوق خارج از چرخه از همان میزان استعفا ، کسرها و مشارکت های دریافت شده در حقوق و دستمزد منظم استفاده می کند.

حقوق و دستمزد گوست گزینه خاموش کارمزد چرخه را دارد

پرداخت حقوق و دستمزد

اگر تا به حال از نارضایتی شلیک شخصی خود ناراضی بوده اید ، می دانید که برای کارمندان اخراج شده باید یک کارمزد ترمینال را اجرا کنید. با Gusto ، این به اندازه کافی ساده است.

وقتی به صفحه پایان کارمزد پرداخت می شوید ، لیستی از کارمندان خود نشان داده می شود. بر روی شخصی که باید اخراج کنید ، کلیک کنید و در صورت تمایل به اخراج این کارمند ، پاپ آپ ظاهر می شود. اگر می خواهید Termination Payroll را اجرا کنید ، روی دکمه صحیح کلیک کنید و پیش بروید و کارمند را اخراج کنید.

حقوق و دستمزد gusto گزینه پرداخت حقوق و دستمزد را دارد

سپس به صفحه کارمند هدایت می شوید. در اینجا ، باید روی “اجرای حقوق و دستمزد پایان کار” کلیک کنید.

حقوق و دستمزد gusto گزینه پرداخت حقوق و دستمزد را دارد

پس از انجام این کار ، شما فقط باید به عنوان کارمند مرخص شده ، حقوق و دستمزد را طبق روال معمول خود اجرا کنید. چیزهای ساده و سر راست.

هنگامی که کار خود را با این کار انجام دادید ، از شما خواسته می شود که چک کارمند را چاپ کنید (اعتبار مستقیم برای کارکنان اخراج در دسترس نیست).

بررسی چاپ لیست حقوق و دستمزد

پس از اتمام این کار ، شما انجام داده اید! تبریک می گویم ، شما با موفقیت یک کارمند را برکنار کرده اید و دستمزد اخراج را اداره می کنید! خداحافظ هانا!

اخراج کارمند حقوق و دستمزد

4- گوستو می تواند به صورت خودکار اجرا شود!

ما به عنوان صاحبان مشاغل کوچک ، ما تمایل داریم چیزهای زیادی را در ذهن خود داشته باشیم و هیچ وقت در دنیا زمان کافی برای انجام تمام وظایف شما وجود ندارد.

بعضی اوقات ، ما آنقدر شلوغ می شویم که به طور اتفاقی فراموش می کنیم که وقت آن فرا رسیده است و ما می خواهیم آن را اجرا کنیم ، همه وظایف روزانه خود را نادیده می گیریم (کارمندان ما بدون توجه به آنچه حق دارند باید حقوق بگیرند.)

به همین دلیل ما این ویژگی را خیلی دوست داریم هنگامی که ما Gusto را برای اجرای Autopilot تنظیم می کنیم ، می توانیم خود را از معادله خارج کنیم و به جنبه های دیگر کسب و کار که نیاز به توجه ما دارد متمرکز شویم ، در حالی که گوستو تمام کارها را برای ما انجام می دهد.

تا زمانی که تمام پرداخت های سپرده مستقیم کارکنان تنظیم شده باشد ، گوستو 1 روز قبل از مهلت مقرر ، حقوق و دستمزد را بطور خودکار اجرا می کند ، و به محض انجام این کار ، یک اعلان نامه الکترونیکی برای شما ارسال می شود. به شما 24 ساعت فرصت داده شده است تا هر تغییری را که بخواهید انجام دهید یا حتی حقوق خود را قبل از اینکه قفل شود ، لغو کنید.

یک ویژگی بسیار راحت که نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم!

حقوق و دستمزد gusto دارای حالت خودکار است

برای فعال کردن خودکار ، فقط به برگه تنظیمات بروید ، به Payroll ضربه بزنید و بر روی ویرایش زیر Payroll در AutoPilot کلیک کنید. آن را در آنجا فعال کنید و Gusto همه چیزهای دیگر را برای شما مرتب می کند!

5. حقوق و دستمزد همه را در یک صفحه نمایش می دهد!

گزارش ها مهم هستند. آنها حاوی اطلاعات گرانبها در مورد شرکت شما هستند ، چه خوب عمل کند ، و چه در سیاه است.

گزارش های حقوق و دستمزد باید دقیق و جامع باشد تا بدانید شرکت هر ماه به چه میزان پول نیاز دارد. با Gusto ، این به هیچ وجه مشکلی ایجاد نمی کند ، به خصوص با گزارش مفصل کامل نیازهای نقدی آنها پس از اجرای حقوق و دستمزد.

حقوق و دستمزد گوست گزارش کامل نیاز به پول نقد را دارد

فطرت چشمگیر؟ اگر این به اندازه کافی برای شما مفصل نباشد ، Gusto عقب گردیده است.

حقوق و دستمزد گوست گزارش ژورنال حقوق و دستمزد

آنها می توانند گزارش ژورنال حقوق و دستمزد تولید کنند که تمام هزینه ها را تجزیه می کند ، به شما می گوید دقیقاً پول شما به کجا می رود ، کارمندان شما چه مقدار تهیه می کنند و مبالغی که مستقیماً روی تابوت های دولت می رود.

اینها فقط نمونه هستند. Gusto توانایی تولید انواع گزارشات را دارد تا بتوانید آنها را مطابق میل قلب خود تحلیل کنید:

 • مجله حقوق و دستمزد
 • گزارش مزایا
 • گزارش سال به تاریخ
 • خلاصه کارمندان
 • اطلاعات پیمانکار
 • پرداخت های پیمانکار
 • معاملات بانکی
 • تعطیلات زمان خاموش
 • درخواست های خاموش
 • پرداخت آژانس
 • حقوق و دستمزد قبل از گوستو

6. به راحتی حقوق و دستمزد را لغو کنید!

ما فقط انسان هستیم و مهم نیست که چقدر مراقب باشیم ، اشتباهات اتفاق می افتد.

گاهی اوقات ، در حین حقوق و دستمزد اتفاق می افتد و این زمانی است که دچار سردرد بزرگی می شوید زیرا لغو حقوق و دستمزد می تواند درد برخی از برنامه های حقوق و دستمزد باشد …

وقتی فهمیدیم که لغو حقوق و دستمزد با گوستو بسیار ساده است ، تا زمانی که هنوز دستمزد ارائه نشده پردازش نشده باشد ، احساس آرامش عظیمی از او کردیم..

حقوق و دستمزد گوستو اجازه لغو حقوق و دستمزد را می دهد

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به برگه گزارش ها ، ضربه زدن به تاریخچه حقوق و دستمزد بروید ، و راه خود را به دکمه لغو برای خنثی کردن حقوق و دستمزد بیابید. بسیار آسان ، فکر نمی کنید?

اگر دکمه لغو را نمی بینید ، به این معنی است که حقوق و دستمزد پردازش شده است. اکنون ، اگر بعد از پردازش اشتباه خود را در حقوق و دستمزد مشاهده کردید ، نگران نباشید زیرا هنوز هم می توان آن را معکوس کرد ، اگرچه کمی مشکل تر است.

شما باید با تیم مراقبت مشتری Gusto تماس بگیرید تا ببینید چه کاری می توانند در مورد معکوس کردن حقوق و دستمزد انجام دهند یا در مورد گزینه هایی که برای مرتب کردن مشکل دارید صحبت کنید.

تیم گفتگوی زنده آنها بسیار پاسخگو هستند و خوشحال هستند که از شما کمک کنند. ساعت پشتیبانی Gusto از دوشنبه – جمعه 6:00 صبح – 5:00 PM PST اجرا می شود ، بنابراین اگر هنگام کار خاموش آنها را گرفتید ، اطمینان حاصل می کنند که وقتی دوباره وارد سیستم شوید ، با پاسخ به سؤال خود برای شما ایمیل ارسال کنید. دفتر.

همچنین می توانید از طریق ایمیل یا تلفن با آنها تماس بگیرید (415-930-4532).

7. Gusto دارای یک نسخه آزمایشی همه دسترسی است!

شخصاً دسترسی به حساب نمایشی آنها گوستو را برای من بیش از پیش تحت تأثیر قرار داد.

من توانستم با شماره ها بازی کنم ، همه چیز را امتحان کنم و به محتوای قلبم شوم بپردازم بدون اینکه هیچ گونه ترسی از سر خوردن داشته باشم. این در واقع چگونه من فهمیدم کاربر واقعاً Gusto چگونه کاربر پسند است.

نمایش کامل دسترسی به حقوق و دستمزد گاستو

در اصل دسترسی کامل به سیستم حقوق و دستمزد گوستو با حساب نسخه ی نمایشی ارائه شده است ، به جز اینکه اطلاعات کاربر هر روز تجدید می شود ، بنابراین هیچ چیزی ذخیره نمی شود. این یک راه عالی برای سوار شدن به کاربران جدید است که اجازه می دهد احساساتی نسبت به برنامه داشته باشند!

پیوند به حساب نمایشی ساده ترین کار نیست ، بنابراین ما آزادی پیوند آن را برای راحتی شما گرفته ایم. آن را بررسی کنید و نترسید که با آن اشتباه بگیرید!

8- گوستو دارای تیم بینش است!

خوشبختی کارکنان یکی از مهمترین عناصر برای اطمینان از موفقیت در هر شرکتی است.

مشکل این است که اکثر کارمندان دوست ندارند از ترس از پیام دادن ناراضی باشند ، علناً صحبت کنند. اگرچه ارتباطات واضح چیزی است که ما سعی می کنیم در هنگام کار با مشاغل خود تشویق کنیم ، اما فشار همسالان وجود دارد و بیشتر از آن نمی شود ، پاسخ هایی که از کارمندان در یک محیط عمومی دریافت خواهید کرد کم رنگ خواهد بود تا در مقابل همکارانشان بد به نظر نرسد.

تیم بینش Gusto به شما امکان می دهد نظرسنجی ها را ارسال کنید تا کارکنان شما بتوانند سطح شادی خود را به شکلی که مناسب می بینند ارزیابی کنند و به شما امکان می دهد روحیه کلی کارمندان را ارزیابی کرده و برای رفع هرگونه مشکلات روحی که دارید ممکن است قدم بردارید..

حقوق و دستمزد گوستو بینش تیمی دارد

پس از فعال کردن Team Insights ، Gusto هر ماه یکبار با سؤالاتی در مورد موضوعات مختلف درباره کار که می توانید انتخاب کنید ، به کارمندانتان ایمیل ارسال می کند. در صورت تمایل می توانید ویرایش سوال را نیز انجام دهید.

عملکرد بسیار آینده نگرانه توسط Gusto!

9. HR قالبها!

فکر می کنم اکنون کاملاً واضح است که Gusto یک برنامه فوق العاده حقوق و دستمزد است ، با ویژگی هایی که بطور خاص طراحی شده است تا زندگی را برای کاربران خود راحت تر کند.

آنها می توانند در همین جا متوقف شوند و مردم خوشحال شوند ، اما این کافی نیست که تیم در گوستو باشد. آنها تا زمان انجام هر کاری که ممکن است انجام ندهند ، استراحت نخواهند کرد!

یکی از راه هایی که آنها به این مهم دست یافته اند ، از طریق الگوهای HR است.

دیگر لازم نیست وقت خود را تلف کرده و مغز خود را با فشار دقیق تایپ کردن اسناد مربوط به HR انجام دهید. گوستو با لیست بلند قالب ها همراه است تا بتوانید به راحتی جزئیات را پر کنید و هرچه سریعتر همه چیز را رسمی کنید.

آنها برای انواع اسناد مربوط به منابع انسانی ، از NDA ها و فرم های مالیاتی گرفته تا استخدام اسناد ، الگوهای لازم را دریافت کرده اند. اگر بتوانید فکر کنید ، آنها احتمالاً آن را دارند.

حقوق و دستمزد gusto دارای الگوهای HR زیادی است

این قالب ها بسیار راحت هستند و مانند بعضی از مواقع هستند ، ما نمی توانیم تصور کنیم زندگی قبل از اینکه آنها را داشته باشیم چگونه بوده است #truestory.

10. گوستو سریع است!

یكی از مهمترین ممنوعیتهای سرویس SaaS ، عدم توانایی در سرعتی كه كاربر دوست دارد آنها باشد. هنگامی که برنامه زمان بارگذاری می کند ، کاربر را تحریک می کند ، گاهی اوقات تا حد ناامیدی.

ما منابع مناسبی برای ارزیابی دقیق سرعت سیستم گوستو نداریم اما یک چیز را به شما می گویم – در حین استفاده از برنامه ، هیچ یک از ما متوجه سرعت نشدیم ، تا اینکه تقریباً فراموش نکردیم.

این یک چیز خوب است زیرا این بدان معنی است که تجربه گوستو بسیار یکپارچه بود ، ما هرگز متوجه نشدیم که آیا کندی در این زمینه وجود داشته باشد یا خیر. تنها بخشی که در آن زمان تأخیر وجود داشت ، هنگام محاسبه حقوق و دستمزد گوستو بود ، اما انتظار می رود این باشد.

ما برخی تست های سرعت را با استفاده از چک کننده سرعت سرور انجام دادیم و نتایج سرور آنها بسیار شگفت انگیز بود!

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

23 میلی ثانیه76 ms140 میلی ثانیه172 ms180 میلی ثانیه

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

226 ms139 ms106 میلی ثانیه68 میلی ثانیه163 ms

میانگین سرعت: 129.3 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

نیازی به گفتن نیست ، ما از سرعت گوستو بسیار خوشحال شدیم.

11- گوست به شما پاداش می دهد!

این هزینه ها معمولاً برای پرداخت یک نرم افزار مبتنی بر ابر هزینه نمی کنند ، زیرا می دانند که آنها روش های طراحی شده برای پاداش دادن به خرید خود را تهیه کرده اند.!

این مبلغ زیادی نیست ، اما مزایا مزایایی است. مطمئناً روز ما را روشن می کند تا ببینیم که گوستو شرکتی است که راه هایی برای پس دادن به مشتریان خود پیدا می کند.

در اصل ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دوستان خود را به Gusto Payroll ارجاع دهید.

حقوق و دستمزد gusto یک برنامه ارجاع دارد

در داشبورد ، فقط بر روی “Referrals” کلیک کرده و به صفحه ارجاع ها ارسال خواهید شد. ایمیل دوستتان را وارد کنید تا Gusto بتواند برای آنها ایمیل بورد را ارسال کند. اگر دوست شما در Gusto ثبت نام کرده و حقوق و دستمزد خود را اداره می کند ، Gusto ادعا می کند با 100 دلار به شما و دوست ارجاع شده خود پاداش می دهد!

قبل از اینکه بیش از حد هیجان زده شوید ، Gusto به شما 100 دلار پول نقد نمی دهد – در عوض ، شما و دوستتان یک کارت هدیه آمازون 100 دلاری دریافت خواهید کرد!

کارت هدیه پاداش gusto برای مراجعه به کارت هدیه آمازون

به اندازه پول سخت سرد نیست ، اما سلام ، شما می توانید چیزی به ارزش 100 دلار از آمازون را به صورت رایگان خریداری کنید!

3 مورد Gusto نیاز به بهبود دارد

به عنوان یک سرویس حقوق و دستمزد ، شکی نیست که Gusto عالی است. با این حال ، مواردی در مورد آنها وجود دارد که آرزو می کنیم کمی متفاوت باشند.

1. گوستو یک سرویس فقط در ایالات متحده است

از همه شما عذرخواهی می کنیم که این افراد را در خارج از ایالات متحده می خوانند. Gusto ممکن است مناسب برای تجارت کوچک شما باشد ، اما این واقعیت که آنها یک سرویس آمریکایی هستند فقط آن را برای هر کسی در خارج از ایالات متحده بی معنی می کند.

شما حتی نمی توانید از طریق VPN مکان خود را برای ثبت نام در سرویس فریب دهید ، زیرا گوستو برای راه اندازی سیستم نیاز به یک حساب بانکی در ایالات متحده دارد.

اگر اتفاق می افتد که یک حساب آمریکایی داشته باشید ، در این صورت شانس دارید. شما قادر خواهید بود از بهترین سیستم حقوق و دستمزد که تاکنون دیده ایم ، استفاده کنید.

در غیر این صورت … دوستان شانس سخت ، شما باید به جای دیگری نگاه کنید.

لعنت بر تو ، آمریکایی های خوش شانس!

2. گوستو گران قیمت است

Gusto خود را به عنوان یک نرم افزار مناسب برای مشاغل کوچک قرار می دهد ، اما کاملاً صریح ، قیمت آنها منعکس کننده موقعیت آنها نیست.

با برنامه کامل آنها (محبوب ترین) باید مبلغ پایه ای را 39 دلار در ماه بپردازید. بالاتر از آن ، شما باید 12 دلار اضافی در هر ماه برای چنگال تهیه کنید. با فرض اینکه شما 10 کارمند (از جمله خودتان) دارید ، این ماه 390 دلار است!

حال با نگاهی به این مسئله از دیدگاه هزینه ، 390 دلار در ماه می تواند بسیار گران باشد. اما اگر چشم انداز را کمی تغییر دهید ، 390 دلار در ماه می تواند معقول تلقی شود ، زیرا استفاده از آن بسیار آسان است ، نیازی به استخدام منشی یا آژانس خارجی برای اجرای حقوق و دستمزد هر ماه ندارید.

3. Gusto هیچ برنامه تلفن همراه ندارد

گوستو عملکردهای بسیاری دارد و برخی از آنها نیاز به تأیید رئیس یا مدیر دارند. مثلاً وقت مرخصی کارمندان را بگیرید.

هنگامی که یک کارمند از طریق درگاه Gusto وقت مرخصی می خواهد ، یک اعلان نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد که به شما می گوید آن درخواست را تأیید کنید. این کار به راحتی انجام می شود اگر شما در دفتر کار هستید ، اما با فرض اینکه در تعطیلات یا در یک سفر کاری دور هستید ، زندگی را بسیار ساده تر می کند اگر برنامه ای در تلفن های خود داشته باشیم ، می توانیم فوراً برای تأیید آن درخواست ها آتش بزنیم..

ما در واقع می توانیم از طریق مرورگرهای تلفن خود وارد سیستم گوستو شویم ، اما احساس می کنیم که این بیشتر از یک راه حل واقعی است.

برنامه گوستو & قیمت گذاری: بررسی اجمالی

برنامه های گوستو در 3 طبقه انجام می شود – هسته ، کامل و دربان.

CoreCompleteConcierge
قیمت / ماه * 39 دلار 39 $ 149 $
TrackingNoYesYes
پیشنهاد & OnboardNesYes
پشتیبانی HR ProNoNes

* قیمت نشان داده شده برای قیمت پایه است ، از جمله هزینه اضافه کردن کارمندان نیست.

طرح اصلی مقرون به صرفه ترین برنامه است ، فقط ویژگی های اساسی سیستم حقوق و دستمزد گوستو را به شما ارائه می دهد.

طرح کامل با برنامه هایی مانند ردیابی زمان ، کارگیری روی کارمندان و سایر مزایای منابع انسانی ، برنامه ریزترین حالت است.

طرح دربان ، فاقد برنامه برای همه ، با حقوق و دستمزد کامل و عملکرد HR است. آنها همچنین دارای مزایای منابع انسانی در تماس و تماس شما و یک مرکز منابع اختصاصی هستند.

حکم: باید برای Gusto بروید?

Gusto واقعاً یکی از بهترین نرم افزارهای دستمزد ابری است که ما از استفاده آن لذت برده ایم. برای مزایای حقوق و دستمزد و منابع انسانی منابع زیادی وجود دارد که بیشتر سردردهای HR را با کلیک روی یک دکمه حل می کند.

رابط کاربری فوق العاده فوق العاده و بسیار چشمگیر است ، که برای برنامه ای که شرکت ها باید روزانه از آن استفاده کنند (از نظر ویژگی های HR) بسیار مهم است.

حقوق و دستمزد به صورت خودکار است که نیاز به توجه ما را در طی هفته حقوق و دستمزد برطرف می کند (برای تأیید شماره ها).

برای کسانی از شما که گزارشها را شکوفا می کنید ، گوست تعداد زیادی از این موارد را ارائه می دهد. آنها همچنین در یک لیست کاملی از الگوهای HR برای اندازه گیری خوب قرار داده اند.

به طور خلاصه ، گوستو تمام تلاش خود را انجام داده است تا حقوق و دستمزد را تا حد امکان روانتر کند و زندگی صاحبان مشاغل کوچک را هرچه راحت تر انجام دهد..

خیلی بد است که آنها هنوز در سطح جهانی گسترش نیافته اند ، زیرا ما کاملاً مطمئن هستیم که ویژگی های آنها به سود بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک در سراسر جهان خواهد بود.

با gusto ، ما با افتخار اعلام می کنیم که Gusto مستحق دو انگشت شست از همه ما در Bitcatcha است!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map