اگرچه به عنوان یک قهرمان آزادی و در نتیجه کشوری دموکراتیک شناخته می شود ، ممکن است برای برخی تعجب آور باشد که محدودیت های گسترده ای برای آزادی اینترنت در این کشور وجود دارد و این که فعالیت های نظارتی گسترده ما را علیه مردم خود انجام داده است..

ضمن انجام تحقیقات خود برای این مقاله ، من صادقانه می خواستم این باور را داشته باشم كه انگلستان در مورد آزادی اینترنت در مقایسه با سایر كشورها مانند هند یا اندونزی بهتر باشد. متأسفانه ، به نظر می رسد همان مکان قدیمی ، متفاوت است.

از نظر نظارت دولت گرفته تا تصمیم گیری های خودسرانه در مورد رفتارها ، به نظر می رسد که ساکن انگلیس از سایر نقاط آزادتر نیست. بگذارید به شما نشان دهم که چرا به اینجا نیاز به VPN دارید.

Contents

انگلیس دسترسی به محتوا را در اینترنت تنظیم می کند

مانند بسیاری از کشورهای جهان ، متوجه شدم که انگلیس سهم منصفانه ای از مسدود کردن محتوا از کاربران در این کشور دارد. آنها دسترسی به طیف وسیعی از وب سایتها را مستقیماً توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) خود ممنوع می دانند..

این کار با استفاده از یک برنامه فیلترینگ انجام می شود که بطور کلی توسط کلیه ISP ها در کشور استفاده می شود. با این وجود گزینه ای برای امتناع از فیلتر وجود دارد که باعث می شود مسدود شدن سایت ها در انگلستان با کشورهای دیگر متفاوت باشد.

اگر به هر دلیلی مایل به دسترسی به مطالبی هستید که به طور پیش فرض مسدود شده است ، می توانید از فیلتر کردن محتوا خودداری کنید! اگرچه ممکن است برای شما مناسب باشد ، توجه شده است که حذف آن فیلتر ممکن است منجر به افزایش آسیب پذیری های امنیتی داده شود.

در این زمان ، محتوا که مسدود شده است شامل می شود. مستهجن ، مواد مخدر ، قمار ، حمله به فضای مجازی ، و تعداد زیادی دسته دیگر. این در واقع منجر به پدیده ای به نام “overblocking” شده است که منجر به مسدود شدن سایت های قانونی شده است – مانند سایت های آموزشی خیریه برای کودکان!

برای کمک به شما در درک اینکه محتوای تحت عنوان طبقه بندی نشده قرار دارد ، در اینجا چند مثال آورده شده است.

 • آموزش جنسی & سلامتی
 • خدمات پشتیبانی از تجاوز جنسی & سوء استفاده خانگی
 • پیشگیری از خودکشی
 • مشاوره در مورد دارو

محدودیت های کمی برای قدرت نظارت وجود دارد

یکی دیگر از لیست های طولانی تخلفات دولتی که در پرونده های اسنودن فاش شد این بود که انگلیس نظارت غیرقانونی انجام می دهد. از زمان انتشار پرونده ها در سال 2013 ، مشخص شده است كه بریتانیا چندین برنامه نظارتی فله داشته است كه به جمع آوری ، فیلتر و تحلیل ترافیك اینترنت كمك كرده است..

این شامل نظارت بر فعالیتهای شرکت بود ، وضعیتی که اخیراً توسط دادگاه حقوق بشر اروپا (ECHR) نیز غیرقانونی اعلام شده است. مسئله بزرگتر در این حكم این بود كه دولت انگلستان حراستهایی را در مورد روش های استفاده شده برای جمع آوری چنین داده هایی قرار نمی دهد.

با وجود قضاوت دادگاه حقوق بشر بین المللی حقوق بشر ، دولت انگلستان به نظر نمی رسد سخنگوی سخنگوی این دولت اظهار داشت كه دولت به این حكم “توجه دقیق” خواهد كرد. این بیانیه را می توان به عنوان یک “حقوقی که” ما در مورد آن فکر خواهیم کرد “تفسیر کرد و نه یک تقاضای محکم برای اقدام به تصمیمی از یک نهاد قانونی.

برادر بزرگ هنوز تماشا می کند.

به دنبال این حوادث ، انگلیس قانونی را در سال 2016 تصویب كرد كه به آن اجازه می دهد فعالیت های نظارتی را بطور قانونی انجام دهد. معروف به قانون قدرتهای تحقیقاتی (قانون آی پی) ، به این معنی است که دولت وقتی می خواهد هرگونه اطلاعاتی را جمع کند ، قانون را در اختیار دارد..

Telcos باید سابقه استفاده را حفظ کند

علاوه بر این قانون آی پی ، لازم به ذکر است که ISP ها در کشور باید مطابق با قوانین نگهداری داده باشند. این بدان معنی است که آنها باید اطلاعات مربوط به فعالیت کاربر ، از جمله سابقه مرورگر را تا 12 ماه جمع آوری و نگه دارند.

قانون IPA از DRIPA الگوبرداری شد که قبلاً در انگلستان و بقیه اتحادیه اروپا غیرقانونی بود. این وقایع نشان می دهد که دولت انگلستان مایل به رعایت حریم شخصی کاربران نیست و هرگونه تلاش برای جلوگیری از جمع آوری داده ها با قانون جدید – قانونی یا غیرقانونی رعایت خواهد شد.

از طرف دیگر ، ممکن است شخصی تصور کند که رمزگذاری می تواند از دیدگاه کاربر نهایی ، راه حل خوبی برای حل این مسائل باشد. متأسفانه ، دولت نیز به این فکر کرده است و قانون آی پی این ماده را در بر می گیرد. طبق قانون دولت می تواند شرکت ها را مجبور به رمزگشایی محتوا کند!

خوشبختانه ، این یکی از مناطق اصلی است که VPN ها برای برتری در آن طراحی شده اند ، اما بعداً بعداً مورد استفاده قرار گرفته است.

ISP ها به طور فعال هشدارهایی را درباره فعالیت های P2P ارسال می کنند

در صنعتی نزدیک به 300 میلیارد دلار در حال افزایش است ، بدیهی است که صنعت فیلم در محافظت از حق چاپ و آی پی های خود جدی است. حتی نشان داده شده است که تورنت ها واقعاً روی فروش بلیط تأثیر نمی گذارند – آنها صرفاً کنترل را از دست نویسندگان دور می کنند.

هرچند دلایل آنها هر چه باشد ، شرکت های سینما و موسیقی به شدت در جهان رو به رو شده اند و افراد مختلف را با دادخواست در سراسر جهان به قتل رسانده اند. در انگلیس ، اکنون به ISP هایی که در سالهای اخیر کمپین های هشدار دزدی دریایی را آغاز کرده اند ، به آنها کمک می شود.

ISP ها در انگلستان اکنون اعلان های ایمیل را برای آن دسته از کاربران خود که گفته می شود از اتصالات خود برای محتوای دزدان دریایی استفاده می کنند ، ارسال می کنند. البته ، این بدان معنی است که آنها همه کارهایی را که کاربرانشان بصورت آنلاین انجام می دهند ، رصد می کنند ، در غیر این صورت آنها نمی توانند این دانلودکنندگان را بگیرند.

اگرچه از نظر تئوریکی ، این سیستم هشدار فقط برای کاربران خاص در نظر گرفته شده است ، انگلیس سابقه صحیح گرفتن فیلترها را صحیح ندارد و هر مسئله ای که ناشی از این مسئله باشد ، اثبات این امر را نشان می دهد که آنها این کار را برای کاربران انجام نداده اند.

این سیستم همچنین به برنامه هایی مانند Popcorn Time گسترش می یابد. اکنون این سیستم هشدار دقیقاً همین است – برای هشدار به کاربران. هیچ اقدام اجرایی فعلی یا دیگری وجود ندارد ، اما پیشرفت از وضعیت فعلی به دادخواهی دشوار نخواهد بود.

VPN هنوز در انگلیس قانونی است

مانند بسیاری از کشورها ، استفاده از VPN در انگلیس قانونی است. هیچ دادخواست فعلی به صراحت اعلام نشده است که شما نمی توانید از VPN در کشور استفاده کنید. باز هم ، طبق معمول ، توجه داشته باشید که استفاده از VPN و استفاده از VPN برای اهداف غیرقانونی موضوعات جداگانه ای است.

اگر از VPN برای وسایل قانونی مانند نقص هویت یا امنیت به دلیل احساس امنیت بیشتر استفاده می کنید ، خوب است. استفاده از VPN به منظور نقض فعالیت های غیرقانونی یا غیرقانونی با هر قانونی که مجاز باشد ، هنوز مجازات است. اگر گرفتار شوید.

آنچه ما در VPN برای انگلیس به دنبال آن هستیم?

در زیر 5 معیار مورد استفاده در رتبه بندی بهترین VPN برای خوانندگان انگلستان آورده شده است.

 1. حریم خصوصی & ناشناس بودن
 2. امنیت
 3. جاسوسی جغرافیایی
 4. پشتیبانی P2P
 5. سرعت & ثبات

1. حریم خصوصی & ناشناس بودن

همانطور که اکنون می دانید ، انگلستان واقعاً جایی نیست که بخواهید بدون استفاده از VPN در اینترنت گشت و گذار کنید ، چه شما یک کشور ملی باشید و چه بازدید کننده این کشور. به دلیل عواملی که در بالا به اشتراک گذاشتم و جدی بودن عواقب نقض آن مقررات ، ایده خوبی است که روی جنبه های حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن VPN برای کاربران در انگلستان ارائه دهیم..

با استفاده از هر دو دولت و همچنین صنعت خصوصی و همچنین مستقل برای نظارت و کنترل ترافیک ، یک VPN باید بتواند اطمینان حاصل کند که داده ها و فعالیت های شما دقیقاً مطابق آنچه باید باشد – خصوصی حفظ می شود..

یكی از بهترین راهها برای اطمینان از این امر ، مراقبت از VPN هایی است كه نه تنها سیاست های سختگیرانه ورود به سیستم را ندارند ، بلكه از كشورهایی نیز هستند كه در قوانین نگهداری اطلاعات كمتر عمل می كنند. این قطعاً کشورها را در صلاحیت پنج چشم و چهارده چشم محروم می کند.

2. امنیت

ویژگی امنیتی در VPN برای کاربران مستقر در انگلیس مانند سایر نقاط یکسان است. تعادل ایده آل فقط به عنوان یک کاربر برای شما شناخته شده است. آیا شما در معرض خطر سرعت پایین تر VPN ، رمزگذاری 256 بیتی را انتخاب می کنید یا می خواهید آن را برای افزایش سرعت پایین بیاورید?

من شخصاً احساس می کنم که برای بازار انگلستان بهتر است به دو دلیل اصلی سعی کنید سطح رمزنگاری را بالا نگه دارید. اولین مورد این است که یکی از شخصیتهای اصلی در موردی که ما در مورد آن بحث می کنیم دولت انگلستان است که احتمالاً منابع بیشتری را برای تلاش برای شکستن هرگونه رمزگذاری روی داده اختصاص داده است..

دوم اینكه به دلیل سرعت متوسط ​​متوسط ​​اینترنت در كشور ، شما می توانید سطح رمزنگاری را تا حد ممكن حفظ كنید ، بدون آنكه به حداكثر سرعت كل خود دست یابید..

3. جغرافیایی Spoofing

به طور معمول ، هنگامی که در مورد کلاهبرداری از منطقه جغرافیایی صحبت می کنیم ، این امر با هدف دسترسی به محتوای جایگزین از ارائه دهندگان اصلی مانند Netflix US صورت می گیرد. با این حال ، کاربران انگلستان باید چیزهای بیشتری را برای دیدن جعل جغرافیایی به دنبال داشته باشند ، زیرا به معنای واقعی کلمه یک تن از سایتهایی وجود دارد که نمی توانند به آنها دسترسی پیدا کنند..

4. پشتیبانی P2P

به نظر می رسد یکی از دسته سایت هایی که از دسترسی در انگلستان جلوگیری می شود سایت های تورنت هستند. باز هم ، این منطقه دیگری است که یک VPN واقعاً به آن کمک می کند. به دنبال VPN هایی باشید که دستورالعمل های راهنمایی و رانندگی P2P در شرایط خدمات خود مانند NordVPN یا TorGuard به وضوح بیان کرده باشند..

5- سرعت & ثبات

با متوسط ​​سرعت پهنای باند خط ثابت فقط 55.88 مگابیت در ثانیه در انگلیس ، اکثر VPN ها باید دارای صفر باشند که مطابق با نیاز کاربران در آنجا باشد. سرعت موبایل حتی به طور متوسط ​​29.72 مگابیت در ثانیه کمتر است ، بنابراین نگرانی اصلی درباره VPN در انگلستان مطمئناً سرعت نخواهد بود.

رتبه بندی شده: 7 بهترین VPN برای انگلستان

مثل همه تست های VPN ، قبل از قضاوت سرعت آنها ، همیشه قضاوت خودم را انجام می دهم. در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

سرعت پایه در مالزی با سرور UK

(نتیجه کامل سرعت پایه را اینجا ببینید)

از آنجا که در مالزی مستقر هستم ، سرعت اتصال من به سرورهای VPN آسیا و اتصال به سرورهای آمریکا یا اروپا کندتر می شود. برای این تست ، من به یک سرور تست سرعت مبتنی بر انگلستان متصل شدم تا بتوانم ایده ای نسبت به سرعت نسبی نسبت به مسافت ارائه دهم.

همانطور که می بینید ، اتصال بدون VPN به یک سرور محلی سرعت مناسب 290 مگابیت بر ثانیه را برای من فراهم می کند. سرعت البته در بعضی مواقع متفاوت خواهد بود ، بنابراین این کار را با یک نمک نمک مصرف کنید.

توجه داشته باشید

ما از نرخ ارز استفاده می کنیم 1 GBP تا 1.25 USD برای همه قیمت های ذکر شده.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (GBP)

60 5.60 / ماه

برجسته های برجسته

 • بدون ورود به سیستم
 • کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه
 • 5،600+ سرور
 • دو برابر DNS

"متوسط ​​خانه بریتانیا دارای 7 دستگاه متصل فعال است – با NordVPN می توانید حداکثر 6 دستگاه را به یک حساب متصل کنید."

NordVPN به دلایل زیادی جایگاه اول قدرتمندی را در بهترین VPN ما در لیست انگلیس کسب می کند. یکی از اولین موارد این است که آنها مستقر در پاناما هستند که مکان مناسبی نیز برای VPN ها می باشد. گذشته از آن ، NordVPN شهرت فوق العاده ای دارد و یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که تعداد زیادی سرور در بسیاری از کشورها دارد.

سیاست سختگیرانه عدم ورود آنها با رمزگذاری نظامی 256 بیتی و برنامه های قیمت بسیار خوبی همراه است تا تقریباً به هر کسی معامله ای ارائه دهد که مقاومت در برابر آن سخت است.

nordvpn نتیجه تست سرعت UK

NordVPN Speed ​​Test UK – سرور لندن
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

با سرعت پایین دست 34 مگابیت در ثانیه ، در این دور از تست NordVPN عملکرد بسیار پایداری در سرورهای UK خود نشان داد. آنچه باعث جذابیت کامل آنها می شود این است که آنها نه تنها اجازه ترافیک P2P بلکه سرورهای مخصوص بهینه سازی شده برای ترافیک P2P را دارند!

به بررسی کامل ما در مورد NordVPN مراجعه کنید تا دریابید که چرا این شماره 1 VPN ماست!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (GBP)

70 6.70 / ماه

برجسته های برجسته

 • محافظت از حریم خصوصی
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • 148 مکان VPN
 • 3،000+ سرور
 • پروتکل چندگانه

"ExpressVPN دارای برنامه های VPN بصری و بصری است تا همه را از انگلستان به صورت آنلاین ایمن نگه دارد."

به دلیل محدودیت های زیادی که در آنجا وجود دارد جای تعجب ندارد که به نظر می رسد ExpressVPN کمک های زیرساخت های گسترده ای را برای انگلستان در نظر گرفته است. این شرکت دارای سرورهای کلیدی در چند منطقه در سراسر انگلیس است ، از Berkshire تا لندن.

به طور متوسط ​​، این سرویس VPN از همه جانبه و با سرعت عالی تا تمام موارد تا برنامه های جامع و پروتکل ها خدمات عالی و عالی ارائه می دهد – ایده آل برای ایمنی ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن. پروتکل های امنیتی آن همچنین بهترین کلاس برای استفاده مصرف کننده امروزه است.

من خدمات را به صورت جامع آزمایش کرده ام و در توصیه آنها به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN برای کاربران در انگلستان هیچ تردیدی ندارم. ExpressVPN پایدار است و امکان دسترسی به طیف خوبی از دستگاه ها را نیز فراهم می کند.

expressvpn نتیجه تست سرعت UK

ExpressVPN Speed ​​Test UK – سرور لندن
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

به عنوان یک ایده چقدر خوب می شود ، سرعت خط پیش فرض خود را بدون VPN با تست پوشیده ExpressVPN با همان مکان مقایسه کردم. با روشن شدن ExpressVPN و اتصال به سرور در انگلستان ، توانستم سرعت پایین دست 74 مگابیت بر ثانیه را نشان دهم.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (GBP)

9 1.59 / ماه

برجسته های برجسته

 • CleanWeb
 • آگهی & مسدود کننده آهنگ
 • دستگاه نامحدود
 • وایتلیستر
 • 1040+ سرور

"اگر به خاطر سابقه محدود آنها نبود ، Surfshark می توانست یک رقیب جدی تر در لیست های رتبه بندی ما باشد."

علیرغم ضعف نرخ ارز پوند انگلیس ، این ارز یک ارز نسبتاً قوی در سراسر جهان است. این امر خصوصاً در مورد Surfshark قابل توجه است زیرا قیمت ارزان قیمت پایین تر حتی به قیمت جذاب تری نیز می رسد.

Surfshark تاکنون معیارهای عملکرد چشم نواز را نشان داده و مورد علاقه ما محبوب است. متأسفانه ، آنها هنوز هم در بازار نسبتاً جدید هستند که باعث می شود ما از ادامه کار آنها دریغ کنیم.

هنوز راه طولانی و رقابت شدید است. این به طرز ناامیدی مورد توجه است ، به ویژه اگر آنها با سرعت های فعلی رشد کنند.

نتیجه تست سرعت surfshark UK

Surfshark Speed ​​Test UK – سرور لندن
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

پایگاه خانه ما کاملاً با انگلیس فاصله دارد ، که منجر به تأخیر بیشتر می شود. با این حال ، این مانع از Surfshark نیست که برخی چهره های عملکرد جدی را فریب دهد. سرعت بالادست کمی مطلوب را ترک می کند اما سرعت مهم همان چیزی است که وارد می شود!

به بررسی عمیق Surfshark ما مراجعه کنید تا دریابید که چرا این یکی از گزینه های برتر ما است!

4. TorGuard

https://torguard.net/

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (GBP)

00 4.00 / ماه

برجسته های برجسته

 • ساخته شده برای P2P
 • پروکسی مخفیکاری
 • پشتیبانی از 5 دستگاه
 • آگهی & بلوک بدافزار
 • پهنای باند نامحدود

"استفاده از TorGuard یک تجربه لذت بخش است و به اینترنت اطمینان می دهد که اتصال اینترنتی آنها کاملاً بی خطر است."

رابط TorGuard ممکن است هنگام اولین بار با آن روبرو شود ، اما شکی نیست که یکی از ارائه دهنده ترین خدمات VPN در اطراف وجود دارد. حتی اگر وجود طرف زیادی در طرف کاربر وجود نداشته باشد ، عملکرد بسیار چشمگیر است.

یک تفاوت اساسی بین TorGuard و بسیاری از رقبا وجود دارد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که چه سطح رمزگذاری را ترجیح می دهید. این بدان معنی است که برای کاربران P2P ، می توانید رمزگذاری یک شکاف را خاموش کنید و از سرعت تورنت سریعتر در هر زمان لذت ببرید!

گذشته از آن ، TorGuard بسیاری از ویژگیهای بازخرید دیگر ، مانند سرعت پایدار ، قابلیت چند پلتفرم و امکان دور زدن مسدود کننده های VPN را دارد..

نتیجه آزمایش سرعت torguard UK

تست سرعت TorGuard UK – London Server
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

به عنوان یکی از سه بهترین VPN برتر برای انگلستان ، البته TorGuard شرایط خاص سرعت را برآورده می کند. این نتیجه آزمایش من برای آن از یک سرور VPN مستقر در لندن نشان داد و مجدداً ، کاربران این کشور معمولاً باید با این تعداد مشکل ، سرعت خود را بدست آورند.

تنها نکته منفی این است که برای کاربران جوان تر که عادت به استفاده از نرم افزارهای مدرن دارند ، رابط TorGuard چیزی شبیه به گذشته خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید به بررسی دقیق TorGuard ما مراجعه کنید!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

CyberGhost

سرعت

فقیر

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (GBP)

2.80 پوند در ماه

برجسته های برجسته

 • متراکم سازی داده ها
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"CyberGhost در رومانی مستقر است اما با افزایش تعداد سرورهای خود در این کشور ، به نیازهای انگلیس شرکت کرده است."

CyberGhosties از آنها خوشحال است و مطمئناً سعی کرده اند در بازاریابی خود لگن و خوشبو باشند. این یکی دیگر از نامهای شناخته شده تر در صنعت VPN است اما شخصاً احساس می کنم آنها ممکن است کمی کوچک باشند.

مشخصات CyberGhost صحبت های خوبی را انجام می دهد ، اما با آزمایش با آنها ، یک نمک کوچک نمک توصیه می کنم. البته این نکته را بخاطر بسپار که این یک لیست رتبه بندی است ، بنابراین انتظارات من بسیار زیاد است.

نتیجه تست سرعت سایبرگوست UK

CyberGhost Speed ​​Test UK – سرور لندن
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

کاربران انگلستان باید توجه داشته باشند که بیشتر سرورهای CyberGhost در منطقه اتحادیه اروپا قرار دارند ، اما خوشبختانه ، برخی از آنها در منطقه آسیا نیز هستند. به نظر می رسد انگلیس همانطور که انتظار می رود در منطقه اتحادیه اروپا قرار بگیرد ، بنابراین به نظر می رسد آنها مایل اضافی را برای ایجاد تعداد سرور بالاتر در آنجا طی کرده اند..

به طور کلی ، ما موفق به دستیابی به سرعت های بسیار قابل استفاده از 25 مگابیت بر ثانیه شدیم که هنوز هم کافی است تا رسانه ها بخار شوند.

اطلاعات بیشتری در مورد تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد CyberGhost کسب کنید!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com/

IPVanish

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (GBP)

.20 5.20 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"عالی برای پارانوئید اما شاید بهترین انتخاب برای کاربران مبتنی بر انگلستان نباشد ، IPVanish بسیار بازار عرضه می شود اما ضعیف از آن پشتیبانی می شود."

IPVanish در اواخر اخیر به دلیل در آغوش گرفتن در بعضی موارد رنج فراوانی دیده است … باید بگوییم حوادث ناگوار است. گذشته از این ، توجه داشته باشید که آنها تحت مدیریت جدیدی قرار دارند و امیدوارم چنین مواردی در گذشته خود به یک دست انداز سریع تبدیل شوند..

با کنار گذاشتن این حوادث ، آنها همچنان یک غول پیکر VPN در میدان هستند و به سرعت چشمگیر می مانند. خوشبختانه از این جهت ، زیرا اگر از سرعت آنها شکایتی دارید ، نمی توانید انجام دهید زیرا رمزنگاری 256 بیتی را بدون استثنا بر همه تحمیل می کنند.

نتیجه آزمایش سرعت ipvanish UK

IPVanish Speed ​​Test UK – London Server
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

IPVanish با سرعت عمل ، موفق شد حتی با حضور محدودتر انگلستان ، حتی برابری کند. من موفق به ایجاد سرعت پایین دستی در حدود 30 مگابیت در ثانیه شدم که برای زیرساخت های آنجا مناسب است. برای کسانی که مایل به آزمایش هستند ، همیشه می توانید سرورهای دیگر موجود در منطقه را امتحان کنید که نتایج بهتری می دهد. با این وجود ، این ارتباط پایدار و بیش از حد کافی برای پخش رسانه ها بود.

برای اطلاعات بیشتر به بررسی کامل ما در IPVanish مراجعه کنید!

7. FastestVPN

https://fastestvpn.com/

سریعترین VPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (GBP)

70 0.70 / ماه

برجسته های برجسته

 • P2P بهینه شده است
 • پرتاب سرور
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"FastestVPN سریعترین نیست اما مطمئناً گزارشی با ارزش ارائه می دهد که دشوار است."

FastestVPN سریعترین امتحانی نیست اما کمترین سرعت آن نیست. این کشور در مقایسه با بسیاری از VPN های سطح بالا ، ارتباطات شما را با کشورهایی محدودتر امکان پذیر می کند ، اما با قیمت های پایین تر از 83 سنت در ماه ، این یک سرقت است. آنها همچنین دارای سرورهای بهینه شده P2P هستند که باعث می شود آنها نیز برای آن خوب باشند.

قیمت های پایین با یک اشکال جدی همراه است و آن عملکرد محدود در غلبه بر جابجایی است. در آخر ما کشف کردیم ، FastestVPN به شما اجازه نمی دهد به محتوای Netflix US – ضربه گیر دسترسی پیدا کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی FastestVPN ما بروید!

افکار نهایی: آیا من واقعاً به انگلیس نیاز به VPN دارم?

برای یادآوری ، 3 VPN برتر برای انگلیس در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت (GBP / MO)

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

5.60 پوند

بازدید VPN

ExpressVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

6.70 پوند

بازدید VPN

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

1.59 پوند

بازدید VPN

در ذهن من فقط یک چیز بدتر از زندگی در کشوری با تنظیم اینترنت سرکوبگر وجود دارد و زندگی در یک کشور است که نه تنها این کار را می کند بلکه قانون را برای حمایت از فعالیت های خود دستکاری می کند. با کمال تعجب که انگلستان در رده دوم قرار می گیرد.

اگرچه من به شما نمی گویم که در این مرحله از زمان استفاده از یک سرویس VPN در انگلستان برای شما بسیار فوری است ، اما فکر می کنم شروع برخی اقدامات اکتشافی محتاطانه است. قبل از اینکه خیلی دیر شود ، برای انتخاب VPN مناسب برای شما وقت بگذارید (امیدوارم که این لیست رتبه بندی کمک کند).

با تأخیر بسیار زیاد ، منظور من این است که آشکار است دولت انگلیس به سمت اقدامات بسیار سختگیرانه نظارت و کنترل گرایش دارد. زندگی در چنین شرایطی می تواند استرس زا باشد و یک سرویس VPN خوب و قابل اعتماد می تواند مسیری طولانی را برای برقراری آرامش خاطر طی کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me