8 بهترین VPN برای نیوزیلند 2020 (تست شده با سرعت!)

صادقانه بگویم وقتی فکر نیاز به استفاده از VPN در نیوزیلند روی میز من آمد ، من کمی دلگیر شدم. بعلاوه ، این یکی از کشورها در جهان است که آزادی از درجه بالایی برخوردار است ، با آزادی خانه آزادی آن را چشمگیر 98/100 در مقیاس آزادی خود قرار داده است.


با این وجود ، فکرهایی درباره آنچه ممکن است در زیر سطح باشد ، برخی از تحقیقات را انجام داده است و مطمئناً کافی است ، هنگامی که من شروع به حفر کردن کردم ، اسکلتها در کمد آمدند. خوب ، به هر حال برخی از آنها. از نظارت غیرقانونی دولت گرفته تا ارائه اینتل به سازمانهای اطلاعاتی ایالات متحده ، نیوزلند کانون فعالیتهای پنهانی است – علیه ساکنان خود.

در حالی که درست است که اینترنت سانسور شناخته نمی شود ، هنوز هم نگران کننده است که فقط یک منبع بلکه چندین منبع نظارت بر اینترنت وجود ندارد. واقعیت این است که دولت اقداماتی را انجام می دهد که نشان می دهد فکر می کند این فعالیت ها ضروری است و از این رو ، قانونی کردن آنها.

آیا زمان آن رسیده است که ساکنان نیوزیلند به دنبال خدمات صحیح VPN باشند?

Contents

GCSB خارج از قانون عمل کرده است

دفتر امنیت ارتباطات دولتی (GCSB) همان چیزی است که به عنوان بازوی امنیت داخلی نیوزلند می گذرد. این واقعیت به تنهایی باعث می شود کمی بدتر به نظر برسد و تصاویری از اتحاد جماهیر شوروی شوروی یا همان آژانسهای تاریک را به یاد بیاورد.

با این حال ، دامنه کار آن به اندازه کافی بی گناه به نظر می رسد ، و این یعنی دفاع از امنیت ملی کشور از طریق جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات. متأسفانه ، مانند بسیاری از سازمانهای اطلاعاتی ، GCSB شناخته شده است که خارج از قانون کار می کند.

به عنوان مثال ، مشخص شد كه به طور غیرقانونی جاسوسی كیم دوتكوم (بنیانگذار Megaupload) را كه ساكن نیوزلند بود ، انجام داده است. واقعیت بدتر این بود که به دلیل این پرونده ، کشف شد که GCSB قانون خودش را نمی فهمید و در نتیجه 88 نفر را به طور غیرقانونی جاسوسی کرد.

طبق قانون ، GCSB مجاز نیست که از ساکنان نیوزیلند جاسوسی کند. پس از ادعا كردن GCSB كه فعالیت های نظارت بر كیم را متوقف كرده بود ، بعداً كشف شد كه تجهیزات آنها به فعالیت خود ادامه می دهند – كه توسط آژانس امنیت ملی آمریكا (NSA) كه درگیر این پرونده بود ، اداره می شود..

این سناریو چند مسئله را مطرح می کند. اولین مورد این است که یک آژانس دولتی نیوزلند یا از قوانین کشور خود نادان بود یا تصمیم به نقض آنها گرفت. ثانیا ، به نظر می رسد در مورد اشتراک اطلاعات درباره ساکن کشور خود با یک آژانس خارجی عملکرد کمی وجود دارد.

نیوزیلند به طور قانونی می تواند از ساکنان جاسوسی کند

نیوزیلند به طور قانونی می تواند از ساکنان جاسوسی کند

آنچه در بالا توضیح داده شده است ، می تواند پایه و اساس این بخش بعدی باشد ، این است که در ماه مه 2013 ، دولت اصلاحاتی را در قوانین مربوط به اختیارات GCSB انجام داد و به آژانس اجازه می داد تا به طور قانونی اطلاعات را از همه نیوزیلندی ها جمع کند..

GCSB همچنین مجاز خواهد بود که این یا تمام این اطلاعات را به سایر ادارات دولتی منتقل کند ، به این معنی که کل دولت می تواند هر زمان که بخواهد به طور قانونی هرگونه اطلاعاتی را که می خواست به دست آورد. با وجود اعتراضات بسیاری از جناح ها از جمله انجمن حقوقی NZ و دادگاه حقوق بشر ، سرانجام این قانون به تصویب رسید ، به طور مؤثر نیوزلند را به یک پلیس بالقوه پلیس تبدیل کرد.

علیرغم اطمینان دولت ، مبنی بر نظارت عمده فروشی بر ساکنان ، این حقیقت به عنوان بخشی از افشاگری اسنودن مورد بحث قرار گرفت.

ادعاهای مربوط به بهره برداری از کابل صلیب جنوبی

تمام داده های اینترنت از طریق سری کابلهای عظیم داده که از طریق نقاط مختلف در سراسر جهان هدایت می شوند ، جریان می یابد. مهمترین نقطه تماس نیوزیلند کابل صلیب جنوبی است. از سال 2013 ، ادعاهای مختلفی درباره آژانسهای جاسوسی در مورد کابل صلیب جنوبی وجود داشته است.

نیوزیلند هرالد یک بار گزارش داد که کابل صلیب جنوبی در گذشته از NSA خواسته بود تا آنها را برای نظارت گسترده فعالیت های اینترنتی نیوزلند پرداخت کند. در سال 2014 ، ادعاهایی مبنی بر اینکه نقاط رهگیری بر روی کابل ساخته شده است. دولت نیوزلند هرگونه وقوع چنین مواردی را تکذیب کرده است.

VPN ها هنوز هم در نیوزیلند قانونی هستند

گرچه این ممکن است یک نگرانی مشروع باشد ، فقط تعداد معدودی از کشورها در سراسر جهان وجود دارند که استفاده صحیح از VPN را به طور کامل ممنوع اعلام کرده اند. اینها معمولاً کشورهایی هستند که قوانین سختگیرانه تری مانند عراق و کره شمالی دارند. حتی چین و روسیه فقط ممنوعیت های جزئی را اعمال کرده اند.

خوشبختانه برای نیوزلندی ها یا بازدید کنندگان این کشور ، استفاده از VPN هنوز کاملاً قانونی است. با این حال ، توجه داشته باشید که اگرچه این سرویس ممکن است قانونی باشد ، کاری که شما روی آن انجام می دهید نیز باید قانونی باشد.

به عنوان مثال ، اگر فعالیتهای P2P را انجام داده اید و مطالب دارای حق چاپ را بارگیری کنید ، از نظر فنی هنوز هم مسئولیت آن را بر عهده دارید. آنچه VPN انجام می دهد محافظت از این فعالیت ها است. بنابراین مهم این است که از VPN برای فعالیتهای کاملاً قانونی استفاده کنید و یا موردی را پیدا کنید که توسط دولت نیوزلند اجباری برای تحویل فعالیتهای کاربر نباشد..

آنچه ما در یک VPN برای نیوزیلند به دنبال آن هستیم

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن

با داستانهای ترسناک تر که من در ذهن شما به اشتراک گذاشته ام ، احتمالاً زمان خوبی برای من است که پیشنهاد می کنم تمرکز روی جنبه های حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن یک VPN برای کاربران در نیوزیلند ایده خوبی باشد. با استفاده از دولت و صنعت خصوصی ، کاربران VPN می توانند اطمینان حاصل کنند که داده ها و فعالیت های شما دقیقاً مطابق آنچه باید باشد – خصوصی -.

یكی از بهترین راهها برای اطمینان از این امر ، مراقبت از VPN هایی است كه نه تنها سیاست های سختگیرانه ورود به سیستم را ندارند ، بلكه از كشورهایی نیز هستند كه در قوانین نگهداری اطلاعات كمتر عمل می كنند. این قطعاً کشورها را در صلاحیت پنج چشم و چهارده چشم محروم می کند.

2. سرعت و ثبات

با متوسط ​​سرعت پهنای باند خط ثابت 87.47 Mbps در نیوزلند ، نباید مسئله اصلی VPN ها باشد زیرا تقریباً همه ارائه دهندگان خدمات برتر VPN باید بتوانند این معیار را مدیریت کنند.

3. امنیت

ویژگی امنیتی در VPN برای کاربران مستقر در نیوزیلند همانند سایر نقاط یکسان است. تعادل ایده آل فقط به عنوان یک کاربر برای شما شناخته شده است. آیا شما در معرض خطر سرعت پایین تر VPN ، رمزگذاری 256 بیتی را انتخاب می کنید یا می خواهید آن را برای افزایش سرعت پایین بیاورید?

نکته مورد بحث در اینجاست – آیا ارائه دهنده خدمات X VPN از انتخاب نرخ رمزگذاری قابل تنظیم خارج است؟ این احتمالاً همان چیزی است که شما باید بپرسید که آیا این یک مسئله برای شما است یا خیر.

4- کلاهبرداری جغرافیایی

کاربران مستقر در نیوزیلند که در آن طرف جهان قرار دارند ، به محتوای Netflix محدود آمریکا دسترسی پیدا نمی کنند. این یکی از دلایلی است که کاربران در سراسر جهان از VPN استفاده می کنند – برای کلاهبرداری در جغرافیایی.

5. پشتیبانی از P2P

این واقعاً برای کاربران VPN در نیوزیلند در اولویت نیست زیرا P2P عمدتاً در اینجا نادیده گرفته شده است. با این حال ، همیشه خوب است به خصوص با این آگاهی که دولت شروع به سرکوب برخی موارد مانند جعبه های تلویزیون اندرویدی کرده است.

به دنبال VPN هایی باشید که دستورالعمل های راهنمایی و رانندگی P2P در شرایط خدمات خود مانند TorGuard یا NordVPN به وضوح بیان کرده باشند..

بهترین VPN ها برای نیوزیلند

مثل همه تست های VPN ، قبل از قضاوت سرعت آنها ، همیشه قضاوت خودم را انجام می دهم. در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

سرعت پایه (بدون VPN) - نیوزیلند

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

توجه داشته باشید که از آنجا که در مالزی مستقر هستم ، اتصال من به نیوزیلند ، حتی بدون سرویس VPN فعال ، کمی سریعتر از سرعت اتصال عادی من است که می تواند تا حدود 400 مگابیت بر ثانیه باشد. هدف از اتصال من به یک سرور تست سرعت مبتنی بر اوکلند ، نشان دادن این موضوع است.

همانطور که می بینید ، اتصال بدون VPN به یک سرور محلی سرعت مناسب و معقول 126 Mbps را برای من فراهم می کند. من گمان می کنم که سرعت کم این سرعت نیز به دلیل مسیر زیرساختی است که برای گزاف گویی اطلاعات من از اینجا به اوکلند مورد نیاز است. سرعت البته در بعضی مواقع متفاوت خواهد بود ، بنابراین این کار را با یک نمک نمک مصرف کنید.

توجه داشته باشید

 1. قیمت براساس نرخ ارز مبادله ای 1 دلار = 1.51 NZD است.
 2. قیمت نشان داده شده بر اساس اشتراک های 12 ماهه است. وقتی مشترک برای مدت طولانی تری می شوید ، قیمت می تواند ارزان تر شود.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

6.02 / ماه

برجسته های برجسته

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه

"NordVPN ترکیبی از بسیاری از چیزهای خوب است – عملکرد پایدار ، قیمت مناسب و کاربر پسند مطلق."

NordVPN به دلایل زیادی مقام اول را در لیست بهترین VPN ما در نیوزیلند کسب می کند. یکی از اولین موارد این است که آنها مستقر در پاناما هستند که مکان مناسبی نیز برای VPN ها می باشد. گذشته از آن ، NordVPN شهرت فوق العاده ای دارد و یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که تعداد زیادی سرور در بسیاری از کشورها دارد.

سیاست سختگیرانه عدم ورود آنها با رمزگذاری نظامی 256 بیتی و برنامه های قیمت بسیار خوبی همراه است تا تقریباً به هر کسی معامله ای ارائه دهد که مقاومت در برابر آن سخت است.

تست سرعت NordVPN - نیوزیلند

تست سرعت NordVPN نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با یک سرعت پایین دست 46 مگابیت در ثانیه ، در این دور از تست NordVPN عملکرد بسیار پایداری در سرور نیوزیلند خود نشان داد. چیزی که باعث جذابیت کامل آنها می شود این است که آنها نه تنها اجازه می دهد تا ترافیک P2P اما سرورهای مخصوص بهینه سازی شده برای ترافیک P2P داشته باشید!

بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا بدانید که چرا VPN شماره 1 Bitcatcha است!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

12.55 / ماه

برجسته های برجسته

 • محافظت از حریم خصوصی دریانوردی
 • رمزگذاری کامل 256 بیتی
 • 148 مکان VPN

"ExpressVPN به ندرت از ما و عملکرد آنها در تست های سرعت NZ ناامید می شود ، مطمئناً از ایمان ما به آنها اطمینان می کند!"

یکی از بهترین خدمات VPN که من تاکنون آزمایش کرده ام ، ExpressVPN تا کنون بهترین انتخاب من بوده است ، مهم نیست که برای کدام کشور رتبه بندی کنم. دارای طیف گسترده ای از مکان های سرور و بسیاری از سرورها است. حتی بهتر ، این جزایر جزیره ویرجین بریتانیا است که در قوانین مربوط به نگهداری داده ها ملزوم است.

من خدمات را به طور جامع آزمایش کرده ام و در توصیه آنها به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN برای نیوزیلند ها هیچ تردیدی ندارم. ExpressVPN پایدار است و امکان دسترسی به طیف خوبی از دستگاه ها را نیز فراهم می کند.

تست سرعت ExpressVPN - نیوزیلند

تست سرعت ExpressVPN نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یک ایده چقدر خوب می شود ، سرعت خط پیش فرض خود را بدون VPN با تست پوشیده ExpressVPN با همان مکان مقایسه کردم. با روشن کردن ExpressVPN و وصل شدن به سرور در نیوزیلند ، من توانستم سرعت پایین دستی 76 مگابیت بر ثانیه را نشان دهم.

بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید تا ببینید چرا این یکی از بهترین انتخاب های ما است!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

3.00 / ماه

برجسته های برجسته

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark بدون عملکرد و عملکرد بی نظیر است و نام خود را به عنوان یک مدعی آینده دار قوی در پیش گرفته است."

Surfshark به دلایل مختلفی یک انتخاب عالی برای نیوزیلندی ها است. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN ، این امر تأکید برابر بر روی سرورها در منطقه استرالیا به جای تمرکز خالص ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. این بدان معناست که شما سرورهای بیشتری به کشور وطن خود خواهید داشت تا منتظر باشید.

از آنجا که این جدید است ، همچنین امید وجود دارد که با ارائه ویژگی های اضافی ناخواسته خدمات خود را به هم ریخته و خسته نشود. این امر باعث می شود تا در ارائه یك خدمات اصلی عالی كه بر پایه ی قوام و امنیت ساخته شده است ، بسیار متمرکز شود و در عملکرد كلی به خوبی جمع شود.

با توجه به قیمت قیمتی که Surfshark وارد بازار شده است ، این باعث می شود که به راحتی یکی از 3 مورد برتر برای نیوزیلند باشد. در واقع چیز زیادی وجود ندارد که بتواند با قیمت های عالی و عملکرد برتر استدلال کند. برای پیشرفت در رده های کمی ، همه کارهای Surfshark که باید انجام دهند این است که اندکی بیشتر وقت بگذارند تا اعتماد با کاربران خود را ایجاد کنند – سپس خواهیم دید که منجر به آنها می شود!

تست سرعت surfshark نیوزیلند

Surfshark Speed ​​Test New Zealand – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

Surfshark به عنوان یکی از سه بهترین VPN برتر در نیوزیلند ، شرایط مورد نیاز سرعت را به خوبی برآورده می کند. بهترین چیز در مورد این سرویس VPN سرعت شگفت آور نیست بلکه سرعتهای خوبی در سطح صفحه است – مهم نیست که کدام سرور را انتخاب کنید.

شاید تنها نکته منفی این باشد که با وجود پشتیبانی از P2P در سرورهای آنها ، عملکرد در اشتراک گذاری فایل با وجود سرعت کلی خوب به نظر نمی رسد.

در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

4. TorGuard

https://torguard.net

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

7.53 / ماه

برجسته های برجسته

 • ساخته شده برای P2P
 • پروکسی مخفی TorGuard
 • پشتیبانی از 5 اتصال

"یکی از بهترین VPN ها برای به اشتراک گذاری فایل P2P ، TorGuard به سادگی برای هر کاربر P2P در نیوزیلند ضروری است.."

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری در قرارگیری TorGuard این است که یک ارائه دهنده خدمات VPN بسیار دوستانه P2P است. در طرف کاربر شاهد وجود اختلاف زیاد نیست ، اما در عملکرد قابل توجه است.

یک تفاوت اساسی بین TorGuard و بسیاری از رقبا وجود دارد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که چه سطح رمزگذاری را ترجیح می دهید. این بدان معنی است که برای کاربران P2P ، می توانید رمزگذاری یک شکاف را خاموش کنید و از سرعت تورنت سریعتر در هر زمان لذت ببرید!

گذشته از آن ، TorGuard بسیاری از ویژگیهای بازخرید دیگر ، مانند سرعت پایدار ، قابلیت چند پلتفرم و امکان دور زدن مسدود کننده های VPN را دارد..

تست سرعت TorGuard VPN - نیوزیلند

تست سرعت TorGuard نیوزیلند – سرور جدید Plymouth
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یکی از سه بهترین VPN برتر برای نیوزیلند ، البته TorGuard الزامات خاصی در سرعت را برآورده کرد. این نتیجه آزمایش من برای آن از یک سرور VPN مبتنی بر New Plymouth بود و مجدداً ، نیوزلند معمولاً باید با سرعت کمی از این سرعت برخوردار شود.

تنها نکته منفی این است که برای کاربران جوان تر که عادت به استفاده از نرم افزارهای مدرن دارند ، رابط TorGuard چیزی شبیه به گذشته خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر ، تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد TorGuard را بخوانید!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

فقیر

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (NZD)

5.28 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"CyberGhost خدمات ایمن و خصوصی را ارائه می دهد اما احتمالاً با امثال ExpressVPN مطابقت ندارد."

CyberGhosties از آنها خوشحال است و مطمئناً سعی کرده اند در بازاریابی خود لگن و خوشبو باشند. این یکی دیگر از نامهای شناخته شده تر در صنعت VPN است اما شخصاً احساس می کنم آنها ممکن است کمی کوچک باشند.

مشخصات CyberGhost صحبت های خوبی را انجام می دهد اما با آزمایش با آنها می توانم یک نمک کوچک نمک را توصیه کنم. البته این نکته را بخاطر بسپار که این یک لیست رتبه بندی است ، بنابراین انتظارات من بسیار زیاد است.

تست سرعت CyberGhost VPN - نیوزیلند

تست سرعت CyberGhost نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

نیوزلندی ها باید توجه داشته باشند که بیشتر سرورهای CyberGhost در منطقه اتحادیه اروپا قرار دارند ، اما خوشبختانه ، آنها برخی از آنها را در منطقه استرالیا نیز دارند. متأسفانه ، پوشش در اینجا کمی محدودتر است و سرعت آنها بهترین نیست.

با این وجود ، ما توانستیم از سرعت بسیار قابل استفاده 20 مگابیت در ثانیه استفاده کنیم که هنوز برای پخش رسانه ها کافی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (NZD)

9.79 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"عالی برای Paranoid اما شاید در صدر لیست کاربران مبتنی بر نیوزیلند قرار نگیرد ، IPVanish بسیار بازاریابی می شود اما از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار است."

IPVanish در اواخر اخیر به دلیل در آغوش گرفتن در بعضی موارد رنج فراوانی دیده است … باید بگوییم حوادث ناگوار است. گذشته از این ، توجه داشته باشید که آنها تحت مدیریت جدیدی قرار دارند و امیدوارم چنین مواردی در گذشته خود به یک دست انداز سریع تبدیل شوند..

با کنار گذاشتن این حوادث ، آنها همچنان یک غول پیکر VPN در میدان هستند و به سرعت چشمگیر می مانند. خوشبختانه از این جهت ، زیرا اگر از سرعت آنها شکایتی دارید ، نمی توانید انجام دهید زیرا رمزنگاری 256 بیتی را بدون استثنا بر همه تحمیل می کنند.

تست سرعت IPVanish VPN - نیوزیلند

تست سرعت IPVanish نیوزیلند – سرور جدید Plymouth
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

هوشمندانه ، IPVanish مطمئناً بزرگترین نیست. عملکرد سرورهای نیوزیلند بسیار عالی به نظر می رسید و من سرعت قابل توجهی تا 63 مگابیت بر ثانیه را در اینجا تجربه کردم. من فکر نمی کنم که این یک اتفاق یکبار بوده است چون من موفق شدم نتایج خود را در طول چندین تلاش تکرار کنم.

این خوب برای نیوزلندی هایی است که به سرورهای اینجا متصل می شوند ، اما حتی اگر این کار به خوبی انجام نشود ، نزدیکی به مکانهایی مانند سنگاپور و استرالیا باید گزینه های کاملی ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (NZD)

5.11 / ماه

برجسته های برجسته

 • برنامه های کاربردی آسان
 • پهنای باند نامحدود
 • پشتیبانی از تونل زنی تقسیم شده

"PureVPN به دلیل داشتن شبکه ای کامل از سرورها ، مطمئناً یکی از رهبران یک صنعت کامل است."

PureVPN میزبان بیش از 2،000 سرور واقع در بیش از 140 کشور در سراسر جهان ، زیرساخت های مورد نیاز برای نشان دادن خود را به عنوان رهبر صنعت دارد. این ویژگی را با ویژگی های امنیتی عالی در سطح سازمانی تکمیل می کند تا کاربران خود را از نفوذ یا تشخیص محافظت کند.

تست سرعت PureVPN - نیوزیلند

تست سرعت PureVPN نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

یکی از مزیت های مهم این است که آنها یکی از معدود کسانی هستند که اکنون در بازار اجازه دسترسی به پروتکل WireGuard را دارند – پروتکل نسل بعدی که ظاهراً چند سال پیش از OpenVPN است. این پوشش کمی محدود است ، اما فقط در حدود پنج کشور حضور دارند.

با اتصال به یک سرور PureVPN با پایه اوکلند ، توانستم به بیش از 43 مگابیت در ثانیه نزدیک شوم – با توجه به سرعت خام کم که از اتصالم می دیدم ، نتایج عالی بود. من می گویم که این آمار بسیار دشوار است و فقط توسط یک شرکت نشان داده می شود که در اینجا تمرکز دارد.

8. FastestVPN

https://fastestvpn.com

سریعترین VPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5دارای رتبه 3 از 5

قیمت (NZD)

1.25 / ماه

برجسته های برجسته

 • سرورهای بهینه شده برای P2P
 • اجازه می دهد تا سرور را خاموش کند
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"FastestVPN سریعترین نیست اما مطمئناً گزارشی با ارزش ارائه می دهد که دشوار است."

FastestVPN سریعترین امتحانی نیست اما کمترین سرعت آن نیست. این کشورها به کشورهایی با محدودیت محدودتری ارائه می دهند تا ارتباط خود را با بسیاری از VPN های سطح بالا قطع کنند ، اما در قیمت های پایین تر از 83 سنت در ماه این یک سرقت است. آنها همچنین دارای سرورهای بهینه شده P2P هستند که باعث می شود آنها نیز برای آن خوب باشند.

قیمت های پایین با یک اشکال جدی همراه است و آن عملکرد محدود در غلبه بر جابجایی است. در آخر ما کشف کردیم ، FastestVPN نمی تواند به شما امکان دسترسی به محتوای Netflix ایالات متحده یا iPlayer BBC انگلیس را بدهد – ضربه گیر!

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی FastestVPN ما بروید!

آیا واقعاً نیاز به یک VPN در نیوزیلند دارم?

این واقعاً یک سؤال مشکل است که اکنون باید به آن پاسخ دهید. بیشتر آنچه در مورد آزادی اینترنت در نیوزلند بسیار بحث برانگیز بوده است ، مورد اختلاف است. با این حال ، من یک اعتقاد محکم به این ادعا هستم که دود بدون آتش وجود ندارد.

حتی بدتر از جهل ، خودکشی است و حداقل مواردی وجود داشته که بسیار مشکوک هستند. به عنوان مثال ، دولت نیوزلند چنین اختیارات گسترده ای را به GCSB ارائه می دهد.

از نظر فنی ، دلیلی وجود ندارد که میانگین جو بخواهد از یک سرویس VPN در نیوزیلند استفاده کند ، اما احساس من این است که این فقط یک راه اشتباه من را می فهمد که بدانم ممکن است کسی با خواندن هر آنچه که من ارسال می کنم ، دانستن هر دکمه ای که روی اینترنت کلیک می کنم و از آن بدتر. چرا کسی با این مسئله فراتر از من است ، حتی اگر ادعا می کنید هیچ مشکلی نیست اگر چیزی برای پنهان کردن وجود نداشته باشد.

بنابراین ، در حالی که فکر نمی کنم یک VPN در نیوزیلند کاملاً ضروری باشد ، اگر در همان زمان که در آنجا بودم از من استفاده می کردم ، احساس بهتری می کردم. به همین ترتیب ، توصیه می کنم اگر در آنجا بمانید از آن استفاده کنید!

برای یادآوری ، 3 VPN برتر در نیوزیلند در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت / MO

NordVPN

خوب

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

6.02 دلار NZ

بازدید VPN

ExpressVPN

خوب

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

NZ 12.55 دلار

بازدید VPN

سورفشارک

خوب

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

NZ 3.00 دلار

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map