نرم افزار وطن پرست

Contents

نرم افزار وطن پرست

https://www.patriotsoftware.com/

tl؛ dr

پاتریوت نرم افزار یک سیستم حقوق و دستمزد فوق العاده با نقص های کمی است. اگر می توانید با این نقص ها زندگی کنید ، از سیستم آنها بسیار خوشحال خواهید شد! بیشتر بدانید.

بررسی نرم افزار وطن پرست – 9 جوانب مثبت & 4 منفی دستمزد نرم افزار میهن پرست

در حالی که من مشغول تحقیق درمورد سری بررسی لیست حقوق و دستمزد آنلاین خود بودم ، با چند نفر از دوستان ، خانواده و البته انجمن های اینترنتی مشورت کردم ، که بر روی آنها مارک های حقوق و دستمزد باید توجه کنم.

همانطور که انتظار می رفت ، تعداد زیادی از نام ها ظاهر شدند اما تعداد کمی از آنها از نرم افزار وطن پرست یاد کردند. بنابراین با استفاده از این اطلاعات ، آستین های خود را جمع کردیم و به محل کار خود رسیدیم ، تا آنجا که ممکن است تحقیقات بیشتری درمورد دستمزد کارمندان انجام دهیم.

به نظر می رسد ، داستان پاتریوت کاملاً جالب توجه است!

نرم افزار میهن پرست – ساخت زیرزمین به بالا

نرم افزار وطن پرست اصلاً به عنوان نرم افزار وطن پرست شروع نشد.

در حقیقت ، مایک کاپل ، مدیرعامل ، بنیانگذار و چشم انداز این شرکت نوشتن نرم افزارهای سفارشی را با شریک زندگی خود شروع کرد..

پولی که آنها آوردند ، عدالت زیادی را در زمان صرف نوشتن نرم افزار انجام ندادند ، بنابراین مایک شروع به جستجو در سوله ها کرد ، و این زمانی بود که او لحظه لامپ خود را داشت – بازار به یک شبکه استخدام دیجیتال آنلاین نیاز داشت..

آنها شرکت Top Echelon را نامگذاری کردند و با کمی پشتکار و شانس ، این برند را بزرگ کردند تا به برجسته ترین شبکه استخدام کنندگان در کشور تبدیل شود.

با این حال ، کاپل از موفقیت خود در تاپ اچلون راضی نبود و به دنبال طوفان مغزی برای ایده ها بود. او می خواست به بچه های کوچک كمك كند ، و اطمینان حاصل كند كه مشاغل كوچك آنها وسایل مناسبی برای موفقیت دارند.

مایک با تکیه بر تجربه خود در ساخت Top Echelon ، در سال 2002 کار خود را روی سیستم حقوق و دستمزد آنلاین در زیرزمین کارخانه خود آغاز کرد که معلوم شد نرم افزار میهن پرست 1.0 glitchy.

بدیهی است ، هرچه نرم افزارهای نرم و مطبوعی در بازار باشند ، به خوبی مورد استقبال قرار نگرفتند ، اما مانند همه کارآفرینان خوب ، مایک کسی نبود که پس از اندکی تکان خوردن تسلیم شود.

او دوباره به تابلوی نقاشی رفت و با یک برنامه حسابداری آنلاین و حقوق و دستمزد آشنا شد ، که امروزه ما آن را به عنوان نرم افزار میهنی می شناسیم. این نرم افزار به سرعت موفقیتهای گیج کننده ای را پیدا کرد و این شرکت در سال 2017 با 128 میلیون دلار ارزش گذاری شد.

امروز ، وطن نرم افزار 210000 مشاغل کوچک در 50 ایالت ایالات متحده آمریکا خدمت می کند و تا سال 2018 205.4 میلیون دلار ارزش دارد.

آیا نرم افزار وطن پرست حقوق و دستمزد مناسب برای شما است?

با نگاهی به داده ها ، به راحتی می توان تصور کرد که نرم افزار وطن پرستی بهترین حقوق و دستمزد در خارج از کشور است ، با تمام این شماره های ارزشمند ارزیابی و مشتریانی که دارند.

حقوق و دستمزد نرم افزار وطن پرست بررسی خوب Capterra دارد

(منبع: Capterra)

دستمزد نرم افزار وطن پرست دارای نرم افزارهای تبلیغاتی خوبی است

(منبع: مشاوره نرم افزار)

اگر مردم به آنها بسیار اعتماد دارند ، باید درست باشند?

خوب ، گفتن آن دشوار است. بعضی اوقات ، یک نرم افزار به دلیل بازاریابی که در پشت آن وجود دارد ، موفق و محبوب است ، نه قابلیت استفاده واقعی برنامه.

گاهی اوقات ، این نرم افزار می تواند کاملاً ناامید کننده باشد و هنوز هم محبوبیت پیدا کند زیرا مردم از هیچ چیز بهتر نمی دانند.

بنابراین چگونه می دانید سیستم حقوق و دستمزد نرم افزار Patriot برای تجارت کوچک شما مناسب است یا خیر?

خوب ، این همان چیزی است که ما اینجا در اینجا هستیم. ما نرم افزارهای آنها را آزمایش خواهیم کرد و بررسی عمیقی از نحوه استفاده از سیستم آنها ارائه خواهیم داد. همه چیز را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت – خوب ، بد و زشت.

در اصل ، ما تمام خطرات را خواهیم پذیرفت و همه اشتباهات را انجام می دهیم تا بتوانید از ما بیاموزید و از همان نوع مشکلی که با آنها روبرو شده جلوگیری کنید.

بنابراین بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید بررسی را مرور کنیم.

9 موردی که درباره نرم افزار وطن پرست دوست داریم

1. یک سیستم حقوق و دستمزد ساده!

اجرای حقوق و دستمزد با نرم افزار Patriot همانقدر ساده است که می تواند باشد. در واقع ، به نظر می رسد هر آنچه که با نرم افزار Patriot همراه باشد ، طراحی شده است تا حد امکان ساده و ساده باشد.

من واقعاً نمی دانم که چرا شرکت های دیگر این رویکرد را بیشتر انجام نمی دهند ، زیرا واقعاً بدون نیاز به آموزش کارهایی انجام می شود ، که به نظر من یک وقت پس انداز گسترده است.

شما حقوق و دستمزد را در 3 مرحله آسان اجرا می کنید:

 1. حقوق و دستمزد را وارد کنید
 2. حقوق و دستمزد را تصویب کنید
 3. دستمزد چاپ کنید

مرحله 1 – حقوق و دستمزد را وارد کنید

نرم افزار وطن پرست وارد بخش حقوق و دستمزد شوید

تا زمانی که جزئیات کارمندان خود را به درستی تنظیم کنید ، همه چیز در اینجا در صفحه ورود به لیست حقوق و دستمزد نشان داده می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط در شماره های مربوطه کلید بزنید ، یا در صورت نیاز اصلاحاتی را انجام دهید.

اگر نیازی به اصلاح ندارید ، می توانید پیش بروید و روی بعدی کلیک کنید.

مرحله 2 – تصویب حقوق و دستمزد

نرم افزار وطن پرست ، بخش حقوق و دستمزد را تأیید می کند

این مرحله اساساً ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه خطایی در اجرای حقوق و دستمزد ایجاد نشده است. شما در واقع لازم نیست کاری کنید که به شماره ها نگاه کنید و قبل از تأیید اطمینان حاصل کنید که همه چیز درست است.

مرحله 3 – چاپ حقوق و دستمزد

نرم افزار وطن پرست به شما امکان چاپ دستمزد را می دهد

پس از اتمام مرحله 2 ، نرم افزار Patriot به طور خودکار حقوق را به حساب کارمندان شما واریز می کند ، مشکل انجام این کار را برای شما صرفه جویی می کند (فقط با برنامه خدمات کامل).

شما با دستمزد کار کرده اید!

2. به راحتی paystub را چاپ کنید!

پس از پرداخت حقوق و دستمزد ، می توانید به راحتی کارمندان خود را پرداخت کنید.

نرم افزار patriot به شما امکان چاپ paystub را می دهد

باید روی نوار سمت چپ روی “چاپ کارمزد” کلیک کنید ، سپس روی “چاپ” در صفحه مورد نظر خود کلیک کنید. سپس به صفحه “چاپ کارمند حقوق و دستمزد” هدایت می شوید ، جایی که دکمه “بارگیری Paystubs Now” را مشاهده خواهید کرد.

نرم افزار patriot به شما امکان بارگیری paystub را می دهد

به آن ضربه بزنید و یک سند PDF از کلیه دستمزدهای پرداختی برای کارمندان خود به دست می آورید ، که به طور منظم در صفحات جداگانه قرار می گیرند ، بنابراین می توانید بدون قطع نگرانی در مورد تمرین هنر و صنایع دستی با قطع کردن مقالات ، چاپ را چاپ کنید..

دستمزد نرم افزار وطن پرست در قالب pdf

از طرف دیگر ، شما می توانید کارمندان خود را وارد Portal Employee کنید تا بتوانند یک نسخه دیجیتالی از paystub خود را ذخیره کنید (چرا وقتی می توانید یک نسخه دیجیتالی ، امیریت داشته باشید روی کاغذ چاپ کنید یا خود آن را چاپ کنید)..

3. اضافه کردن کارمندان به سیستم آسان است!

هیچ وقت سرگرم کننده نیست وقتی که مجبور شوید با یک نرم افزار مبارزه کنید تا کاری انجام شود. برخی از برنامه های حقوق و دستمزد که ما سعی کرده ایم قبل از اینکه به شما اجازه انجام کاری به سادگی اضافه کردن کارمندان به سیستم را بدهیم ، از ما خواسته است که از طریق حلقه ها پرش کنیم ، که به نظر ما بسیار آزار دهنده و غیر ضروری است .

با نرم افزار Patriot ، این به هیچ وجه مشکلی نیست.

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به داشبورد بروید ، و روی “افزودن کارمند” کلیک کنید

اضافه کردن کارمند با حقوق و دستمزد نرم افزار Patriot آسان است

سپس به صفحه ای آورده می شوید که در آن لازم است جزئیات کارمندان خود را پر کنید. بیاد داشته باشید که گفتم نرم افزار Patriot تا حد ممکن ساده است?

در اینجا نیز صدق می کند!

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که جای خالی ها را پر کنید. برای انجام این کار نیازی به دانشمند موشک نیست!

نرم افزار وطن پرست اضافه کردن اطلاعات مربوط به کارمندان آسان است

در حالی که مشغول پر کردن جزئیات هستید ، حتماً این یک مرحله دیگر را انجام دهید – دکمه را بزنید تا یک ایمیل ثبت نام درگاه کارمند را برای کارمند جدید خود ارسال کنید. این باعث می شود زندگی بعدا برای شما بسیار ساده تر شود ، که در شماره شماره 4 به آن خواهیم رسید.

نرم افزار پاتریوت به شما امکان می دهد ایمیل ثبت نام کارمندان را ارسال کنید

پس از پر کردن همه چیز ، دکمه بزرگ “اضافه کردن کارمند” را در پایین دکمه نارنجی قرار دهید – و شما تمام شده اید!

چرا همه چیز در زندگی نمی تواند به همین راحتی باشد?

4- نرم افزار Patriot دارای پورتال Employee می باشد!

اگر دستورالعمل های ما را در قسمت شماره 3 دنبال کرده اید ، برای کارمندان خود ایمیل ارسال کرده اید تا بتوانند در پورتال کارمندان پاتریوت ثبت نام کنند.

انجام این کار می تواند یکی از بهترین کارهایی باشد که در زندگی شما اتفاق می افتد ، تا به امروز.

وقتی از آنها دعوت می کنید تا در پورتال ثبت نام کنند ، برای ثبت نام یک ایمیل دوستانه کوچک از Patriot Software دریافت می کنند. نگران نباشید ، همه چیز بسیار تهدیدآمیز و بی خطر به نظر می رسد ، بنابراین کارمندان شما نمی ترسند.

پورتال کارمند دستمزد نرم افزار وطن پرست

پس از ثبت نام ، کارمندان شما می توانند نام و رمز عبور خود را شخصی سازی کنند. آنها همچنین به خاطر راحتی می توانند سیستم را برای استفاده از آدرس ایمیل مورد نظر خود به روز کنند.

کارمندان پرتال اساساً به کاربر اجازه می دهد تا به تمام داده های خود دسترسی داشته باشد. آنها می توانند اطلاعات مربوط به پرداخت خود ، داده های خودداری از مالیات و حتی کارت زمان خود را بررسی کنند.

آنها همچنین می توانند محصولات خرد خود را چاپ کنند یا آنها را به صورت دیجیتالی ذخیره کنند ، این مشکل باعث می شود مشکل چاپ آن برای شما به وجود بیاید. صادقانه بگویم ، من شخصاً می خواهم که کارمندانم فقط کالاهای دریافتی خود را به صورت دیجیتالی ذخیره کنند. چرا وقتی می توانید به هر زمان که بخواهید بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنید ، می توانید درختان گرانبها را برای کاغذ قطع کنید?

در اصل ، پرتال Employee با صرفه جویی در وقت و راحت تر کردن بازیابی داده ها برای هر دو طرف ، زندگی را برای شما و کارمندتان آسانتر می کند. کارمند می تواند بدون نیاز به مزاحمت در زمان صاحب مشاغل ، به کلیه داده های خود دسترسی داشته باشد.

5- اشتباه کردید؟ چک را باطل کنید!

همه انسان هستیم و انسان اشتباه می کند.

وقتی صحبت از نرم افزار حقوق و دستمزد می شود ، بعضی از اشتباهات می تواند برای اصلاح آن دشوار باشد. برخی از برنامه ها حتی به شما اجازه نمی دهند که آن اشتباهات را برطرف کنید – برای پشتیبانی از این باید وارد سیستم شوید تا ببینید آیا می توان این کار را انجام داد.

خوشبختانه ، ما تصحیح اشتباهات حقوق و دستمزد را با نرم افزار میهن پرست پیدا کردیم.

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به برگه “Void Checks” در زیر “Payroll” بروید. در آنجا لیستی از بررسی هایی را مشاهده می کنید که می تواند رد شود.

نرم افزار وطن پرست به شما امکان می دهد حقوق و دستمزد را باطل کنید

شما باید چک اشتباه را انتخاب کنید ، سپس بر روی دکمه بزرگ “Void Selected Checks” نارنجی بزرگ ضربه بزنید (به تیم UI پیشنهاد می کند ، و دکمه های مهم را بر خلاف آبی معمولی به رنگ نارنجی حرکت می دهد یک حرکت نبوغ است).

فقط اطمینان حاصل کنید که مجدداً دستمزد خود را برای آن چک محرمانه اجرا می کنید ، یا کارمند فقیر شما حقوق نمی گیرد!

توجه داشته باشید

اگر حقوق از قبل به حساب کارمندان ارسال شده است ، دیگر نمی توانید این چک ها را باطل کنید!

6. زمان تعطیلات را مدیریت کنید!

کارمندان شما حق دارند در یک سال تعداد معوقات پرداخت شده (میزان روزهای تعطیلاتی را که آنها مجاز به متفاوت بودن از ایالت به ایالت هستند) داشته باشند ، اما در صورت نیاز به تعطیلات ، پس از استفاده از تمام وقت پرداخت شده خود روزهای تعطیل ، سیستم حقوق و دستمزد شما باید بداند که می توان تنظیمات مربوط به حقوق و دستمزد آنها را انجام داد.

برخی از نرم افزارهای مربوط به حقوق و دستمزد در خارج از این امر را مورد توجه قرار نمی دهند ، که می تواند باعث ایجاد خطا در کارنامه حقوق و دستمزد شود.

به سمت برگه “حقوق و دستمزد” بروید ، بر روی “مدیریت زمان خاموش” کلیک کنید و به صفحه آورده می شوید که می توانید تمام ساعتهای تعطیلات موجود کارمندان خود را با یک نگاه مشاهده کنید.

حقوق و دستمزد نرم افزار وطن پرست به شما امکان می دهد تا وقت مرخصی را مدیریت کنید

تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که کادر کنار نام کارمند را تیک بزنید و روی “ویرایش ساعتهای تعطیل برای کارمندان برگزیده” کلیک کنید..

آنچه باقی مانده است این است که فقط به معنای واقعی کلمه فقط جای خالی ها را پر کنید. ساده تر از این نمی شود.

دستمزد نرم افزار وطن پرست به شما امکان می دهد تا ساعات تعطیلات را مدیریت کنید

پس از اتمام کار ، دکمه “ذخیره” را بزنید (بار دیگر دکمه های مهم با رنگ نارنجی روشن برجسته می شوند) ، و نرم افزار Patriot هنگام اجرای حقوق و دستمزد ، تمام محاسبات لازم را برای شما انجام می دهد.

ساده ، سریع و راحت!

7. مدیریت حضور عالی!

مدیریت حضور و غیاب معمولاً یک چیز HR است ، اما ما خوشحالیم که Patriot Software تصمیم گرفت این ویژگی را به عنوان یک سرویس افزودنی در سیستم خود بگذارد.

این بسیار جذاب است زیرا ما می توانیم همه نیازهای خود را در یک برنامه بدون نیاز به تبدیل به یک نرم افزار مدیریت زمان دیگر بدست آوریم ، که در واقع تلاش زیادی نمی کند ، اما می تواند آزار دهنده باشد.

طبق معمول به برگه “حقوق و دستمزد” بروید و سپس روی “مدیریت زمان کارت” کلیک کنید.

دستمزد نرم افزار وطن پرست به شما امکان می دهد حضور و غیاب را مدیریت کنید

طبق معمول با هر کاری که در نرم افزار Patriot انجام می دهید ، می توانید ساعت ها همه را با یک نگاه در یک صفحه مشاهده کنید. ساعتها را به دلخواه برای کارمندان خود اختصاص دهید ، سپس به “صرفه جویی در کارت زمان” ضربه بزنید.

شما حتی نباید خودتان را به کارمندان خود اطلاع دهید ، زیرا این برنامه به طور خودکار تمام کارمندان شما را به روز می کند ، و آنها قادر خواهند بود کارت های زمانی خود را از طریق درگاه کارمندان بررسی کنند..

8. ویژگی های جامع حسابداری!

تعداد زیادی از ارائه دهندگان نرم افزار حقوق و دستمزد در خارج وجود دارند ، اما به نظر می رسد نرم افزار Patriot راهی برای ایستادگی از جمع با قابلیت های حسابداری خود پیدا کرده است.

از بین همه ارائه دهندگان حقوق و دستمزد که ما سعی کردیم ، آنها تنها کسانی هستند که خدمات حسابداری ارائه می دهند ، و آنها این کار را بسیار خوب انجام می دهند!

وقتی وارد حسابداری می شوید ، ابتدا باید کلیه جزئیات شرکت ، مشتریان ، فروشندگان ، محصولات ، خدمات و غیره را وارد کنید. این به برنامه می گوید که چه نوع مشاغلی را انجام می دهید تا آنها بتوانند زمینه های شما را تولید کنند. نیاز به پر کردن واقعاً ساده است. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید ، و به هیچ وجه نمی توانید اشتباه کنید.

هنگامی که شما در همه چیز کلید خورده اید ، زندگی آسان می شود.

شما می توانید با یک الگوی از پیش تعیین شده که تمام جزئیات شما را دراختیار شما می گذارد ، برای مشتریان خود نقل قول ، تخمین و فاکتور تهیه کنید. محصولات یا خدمات شما در منوی کشویی وجود دارد و وقتی یک مورد را انتخاب می کنید ، قیمت به صورت خودکار به نقل قول یا فاکتور اضافه می شود.

شما حتی می توانید تخفیف ایجاد کنید!

دستمزد نرم افزار وطن پرست به شما امکان می دهد تخفیف ایجاد کنید

اکنون ، اگر به کارهای فروشنده مشغول هستید ، می فهمید که می توانید به راحتی به فروشندگان خود بپردازید ، صورتحساب ها را پرداخت کرده و چک های چاپی را چاپ کنید. همچنین می توانید در برداشت ها و سپرده های ساخته شده از حساب به حساب خود کلید بزنید ، و نیاز به اتکا به برنامه شخص ثالث را برای اهداف حسابداری کاملاً حذف کنید..

دستمزد نرم افزار وطن پرست دارای توابع حسابداری است

از این جنبه ، نرم افزار پاتریوت در واقع زانوهای زنبور است.

توجه داشته باشید

ویژگی حسابداری Patriot Software یک سرویس پولی است که از سیستم حقوق و دستمزد آن جدا شده است.

9- نرم افزار وطن پرست شما را در گزارش ها نشان می دهد!

اگر شما نوع گزارش های زندگی می کنید ، خوشحال خواهید شد که می دانید که نرم افزار Patriot قادر به تولید انواع گزارش برای تشخیص شما است!

آنها یکی از طولانی ترین لیست گزینه های گزارش من در ارائه دهنده نرم افزار حقوق و دستمزد دیده ام. فقط به داشبورد بروید ، به گزارش ها و BAM ضربه بزنید!

دستمزد نرم افزار وطن پرست گزارش های زیادی دارد

می توانید گزارش های زیادی را به محتوای قلب خود بارگیری کنید!

4 موردی که ما در مورد نرم افزار وطن پرستی دوست نداریم

پاتریوت نرم افزار چیزهای خوبی برای آنها پیش آمده است ، اما این بدان معنی نیست که آنها هیچ نقصی ندارند. در اینجا چند کار وجود دارد که احساس کردیم آنها می توانند بهتر عمل کنند.

1. امکان افزودن فله کارمندان وجود ندارد

برای مشاغل کوچک با کمتر از 10 نفر ، به هیچ وجه مشکلی نیست. اما اگر تجارت کوچک شما 20 ، 30 نفر داشته باشد چه می شود؟ اضافه کردن کارمندان یک به یک می تواند زمان زیادی را صرف کند و واقعاً خسته کننده نیز خواهد بود.

شاید راهی برای انجام آن به صورت انبوه وجود داشته باشد ، اما من مطمئن هستم که قادر به کشف آن نیستم.

من می توانم در مورد آن پشتیبانی بخواهم … اما ما در نکته بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

2. پشتیبانی کند است

می توانید از طریق چت زنده ، تماس تلفنی یا ایمیل به پشتیبانی نرم افزار Patriot دسترسی پیدا کنید. با این حال ، از آنجا که من از ساعت پشتیبانی آنها کار می کنم (پشتیبانی زنده فقط از 8 صبح – 8 شب ، دوشنبه – جمعه ، ساعت شرقی) در دسترس است) چاره ای جز ارسال ایمیل برای پشتیبانی از آنها ندارم ، که اصلاً کار بزرگی نیست.

تیم پشتیبانی نرم افزار وطن پرست

مشکل این بود که 4 روز طول کشید تا به من بازگردند. بله آنها مفید بودند ، اما زمان انتظار فقط وحشتناک بود.

3. کمی در سمت خسته کننده است

حالا من تازه حساسم.

نرم افزار پاتریوت کاملاً کار می کند ، و به زیبایی کار می کند. این فقط به نظر می رسد و احساس خسته کننده می کند ، مانند چیزی که مستقیم از ذهن طراح بومر بیرون آمده است.

همه چیز احساس امنیت ، امن و آبی می کند … مانند یک بانک از دهه 90.

من مطمئن هستم که مناسب برخی افراد است ، من فکر می کنم آنها می توانند با طراحی خود کمی خطر بیشتری داشته باشند.

4- نرم افزار پاتریوت احساس کندی می کند

این احتمالاً بزرگترین مشکل من با نرم افزار وطنی است.

وقتی صحبت از خدمات نرم افزاری آنلاین می شود ، باید سریع باشید.

شما می خواهید آنقدر سریع باشید که مشتری احساس کند که از یک سرویس آفلاین استفاده می کند ، زیرا اگر سرعت را متوجه شوند ، به این معنی است که شما خیلی آهسته می شوید تا احساس طبیعی شود.

با استفاده از نرم افزار Patriot ، من مطمئناً سرعت را حس کردم. در واقع ، من چندین بار آن را احساس کردم. با این حال ، من احساس می کنم که این عادلانه است که بگوییم که کاهش سرعت می تواند ناشی از ارتباط من باشد ، بنابراین نتایج شما ممکن است متفاوت باشد.

برنامه نرم افزار میهن پرست & قیمت گذاری: بررسی اجمالی

نرم افزار پاتریوت قیمت های خود را به 2 رده – حقوق اساسی و حقوق کامل خدمات پرداخت.

خدمات BasicFull
قیمت / ماه * 10 $ 30 $
واریز مستقیم
کارمندان PortalYesYes
تشکیل پرونده مالیاتی ManualAuto

* 4 دلار اضافی در هر ماه برای هر کارمند.

مهمتر از آن ، اگر تصمیم به افزودنیهای خدمات اضافی آنها گرفتید ، باید هزینه اضافی بپردازید:

زمان & حضور

 • آسان & دسترسی ایمن
 • ویژگی کارت زمان
 • گزارش دقیق
 • پیگیری زمان خاموش
 • قیمت – از 5 دلار در ماه

نرم افزار HR

 • ردیابی اطلاعات کارمندان
 • مدیریت منابع انسانی & گزارش نویسی
 • قیمت – از 4 دلار در ماه

حکم: آیا باید برای نرم افزار وطن پرست بروید?

بدون شک یکی از بهترین ارائه دهندگان حقوق و دستمزد آنلاین در خارج از کشور ، نرم افزار وطن پرست است. آنچه را انجام می دهد وعده داده است ، انجام می دهد و این کار را به خوبی انجام می دهد.

این فقط چیزهایی است که من شخصاً آرزو می کنم آنها بتوانند پیشرفت کنند.

به عنوان مثال ، عدم توانایی آنها برای اضافه کردن کارمندان را به صورت عمده اضافه کنید. این چیزی است که کاملاً اساسی است که باید به راحتی برای سلامت عقل صاحب تجارت انجام شود. شاید این کار انجام شود ، اما من نمی توانم آن را تشخیص دهم و واقعاً نمی توانم از حمایت پشتیبانی کنم زیرا گفتگوی زنده در حال حاضر آفلاین است ، و پشتیبانی ایمیل برای بازگشت مجدد خیلی طولانی طول می کشد.

وطن نرم افزار می تواند گاهی اوقات کمی پاسخگو باشد ، اما این می تواند به دلیل ارتباط من باشد. همچنین به نظر می رسد کمی کسل کننده و مبهم است – اما آنچه را که قرار است خیلی خوب انجام دهد انجام می دهد.

قیمت گذاری می تواند نسبتاً گران باشد. حقوق و دستمزد پایه مقرون به صرفه است ، اما آن را کاهش نمی دهد. اگر بخواهید خودتان به صورت دستی واریز و پرداخت مالیات کنید ، این برنامه احساس نمی کند که ارزش آن را داشته باشد ، بنابراین سرویس کامل راهی است که حداقل 30 دلار در ماه هزینه دارد.

پرتاب در زمان خود & افزودنیهای نرم افزاری حضور و غیاب نرم افزار HR و ناگهان هزینه در هر ماه 39 دلار افزایش می یابد ، بدون آنکه حتی قیمت هر کارمند را حتی در نظر بگیرید!

اما با گفتن همه این موارد ، نرم افزار Patriot واقعاً یکی از قابل اعتمادترین ارائه دهنده نرم افزار پرداخت حقوق آنلاین در دسترس است.

آنها یک فیلم مادربورد را دریافت کرده اند که برای کمک به شما در اطراف بسیار مفید است. اگر گیر کردید ، در هر مرحله دکمه های راهنمایی وجود دارد. برای استفاده از این موضوع نیازی به دانشمند موشک نیستید ، فقط باید بدانید که چگونه دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

در واقع ، من فکر می کنم ما نرم افزار Patriot را بسیار آسان برای استفاده پیدا کردیم زیرا همه کاری که باید انجام دهید این است که به معنای واقعی کلمه دستورالعمل های صفحه را دنبال کنید. ساده تر از این نمی شود. این بسیار آسان است که من اطمینان دارم که مادربزرگم می تواند یاد بگیرد که چگونه از آن استفاده کند …

نرم افزار وطن پرستی یکی از بهترین SaaS با حقوق و دستمزد آنلاین است ، اما نقص آنها را نشان داده است. اگر نقص ها و قیمت گذاری های آنها به شما آسیب نمی رساند ، از این رو شما از سیستم فوق العاده حقوق و دستمزد آنها خوشحال خواهید شد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me