آیا Cyberghost VPN برای تورنتینگ خوب است?

آیا Cyberghost یک VPN خوب برای بارگیری تورنتها به صورت ناشناس است؟ ما Cyberghost را از طریق سرعت های موجود قرار می دهیم و بهترین (و بدترین) موارد خدمات را بررسی می کنیم تا تصمیم بگیریم که آیا گزینه خوبی برای torrents / p2p / filesharing است و به دنبال حفظ سابقه بارگیری آنها می باشد..

نگاهی گذرا به Cyberghost

Cyberghost یک شرکت VPN مستقر در رومانی است. محبوبیت آنها همچنان در حال رشد است (به لطف ارائه گزینه VPN رایگان). خدمات آنها در درجه اول با قدرت حفظ حریم خصوصی ، امنیت و نرم افزار آنها به بازار عرضه می شود. برنامه های حق بیمه آنها با قیمت مناسب (هرچند که به اندازه برخی از VPN ارزان نیست).

بخش عمده ای از مشترکان آنها احتمالاً از برنامه رایگان استفاده می کنند ، اما این گزینه برای کاربران p2p / torrent گزینه ای نیست زیرا فعالیت p2p از سال 2014 روی کلیه سرورهای رایگان کاملاً مسدود شده است. متأسفانه ، VPN های رایگان گزینه ای مناسب برای نیستند. اشتراک فایل همانطور که در راهنمای VPN رایگان ما بحث شده است.

توجه داشته باشید: Cyberghost از دسامبر سال 2017 سطح “رایگان” خود را متوقف کرده است. آنها اکنون به جای 30٪ بازپرداخت 100٪ 100٪ بازپرداخت می کنند..

برنامه ها به میزان 2.75 دلار در ماه شروع می شوند.

Cyberghost VPN

ویژگی های VPN Cyberghost

تمام اشتراک های Cyberghost (از جمله رایگان) با دسترسی به نرم افزار اختصاصی VPN خود همراه هستند. نرم افزار آنها دارای چندین ویژگی داخلی است. بسیاری از این ویژگی ها بسیار مفید هستند و باعث می شوند VPN شما بسیار ایمن تر شود.

سایر ویژگی ها (مانند مسدود کردن آگهی) ممکن است تجربه مرور وب شما را بهتر کند ، اما برخی از کاربران ممکن است دوست ندارند ارائه دهنده VPN خود از چنین نقش فعال در “بهبود” فعالیت آنلاین خود استفاده کند..

ما به ویژگی های ایستاده Cyberghost در بخش های زیر می پردازیم. در اینجا یک لیست سریع آورده شده است:

 • حفاظت از نشت IP / DNS
 • بدافزار / مسدود کردن آگهی
 • فایروال NAT
 • 256 بیتی تونل رمزگذاری شده VES AES
 • با مجبور کردن Https در صورت امکان ، امنیت وب را بهبود بخشید
 • آدرس های IP مشترک
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد

Cyberghost VPN Security

Cyberghost وقتی می آید از ویژگی های امنیتی برای کاربران bittorrent استفاده کرد ، همه جعبه ها را نشان می دهد.

در حالی که بیشتر ارائه دهندگان VPN ، برخی از این ویژگی ها را شامل می شود ، Cyberghost دارای 6 مورد از جمله آن است فایروال NAT که برخی از VPN ها در واقع هزینه اضافی دارند.

ویژگی های امنیتی Cyberghost

ویژگی های برتر امنیتی (از Cyberghostvpn.com)

رمزگذاری 256 بیتی OpenVPN AES:
این استاندارد صنعتی برای رمزنگاری با امنیت بالا است. این داده های ورودی و خروجی را در یک لایه رمزنگاری پیچیده می کند که حتی برای استفاده های نظامی و دولتی به اندازه کافی ایمن در نظر گرفته می شود.

اگر به این سطح از امنیت نیاز ندارید ، می توانید از پروتکل های PPTP یا L2TP / IPSec VPN نیز استفاده کنید ، که ممکن است سرعت بارگیری کمی سریعتر داشته باشد..

حفاظت از نشت IP:
سیستم عامل یا مرورگر وب شما می تواند باعث شود VPN آدرس IP واقعی شما را تحت شرایط خاص یا تنظیمات خاصی نشت دهد. نرم افزار Cyberghost دارای محافظت داخلی است که به متداول ترین انواع نشت از جمله:

 • یک VPN Kill-Switch (محافظت در برابر قطع شدن تصادف)
 • حفاظت از نشت DNS (به جای سرورهای ISP خود ، درخواستهای وب سایت خود را از طریق یک سرور خصوصی مسیریابی کنید)
 • حفاظت IPv6 (اطمینان حاصل کنید که VPN آدرس IPv6 دستگاه شما را نشت نمی دهد (بر خلاف IPv4).

فایروال NAT:
فایروال NAT یک فیلتر بسته ای است که اطمینان می دهد داده های مخرب یا تلاش های هک نمی توانند از طریق تونل VPN به رایانه شما برسند. تضمین می کند که هر بایت داده ای که به شما ارسال می شود یکی از رایانه های شماست که مستقیماً از وب سایت یا برنامه درخواست شده است.

خط مشی ورود به سیستم Cyberghost & تنظیمات حریم خصوصی

Cyberghost یک سرویس VPN بدون ورود است. در وب سایت آنها ، در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به وضوح بیان شده است ، و توسط اعضای تیم Cyberghost به صورت کتبی (ایمیل) برای من تأیید شده است. ما گزارش و پرونده های دادگاه مربوط به ضمانت حریم خصوصی Cyberghost را ندیده ایم که نگران کننده باشد (برخلاف سایر VPN ها اخیراً).

یک نکته را بخاطر بسپار … Cyberghost نزدیک به یک دهه است که وجود داشته است ، و ما قبلاً نسخه بسیار قدیمی تر (و تا حدی تیره) از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را مرور کردیم. سیاست فعلی آنها کاملاً واضح تر و واضح تر است. ما نسخه قدیمی بررسی خود را نگه داشته ایم ، بنابراین می توانید ببینید که چه پیشرفتی حاصل شده است.

خط مشی ورود به سیستم Cyberghost (از خط مشی رازداری)

سیاست حفظ حریم خصوصی Cyberghost به 2 بخش اصلی تقسیم می شود. اولین معاملات مربوط به حریم خصوصی مربوط به بازدید کنندگان وب سایت خود است. مهم نیست که فناوری های ردیابی را در cyberghost.com اشتباه بگیرید (تقریباً از هر ارائه دهنده جدی VPN استفاده می کنید) با هر چیزی که مربوط به ردیابی فعالیت VPN شما باشد. Cyberghost یک است “سرویس VPN بدون ورود” و آنها هیچ اطلاعاتی درباره فعالیت ، استفاده یا سابقه اتصال VPN شما ردیابی نمی کنند.
از طریق خط مشی دقیق در مورد عدم ورود به سیستم ، ما اطمینان حاصل می کنیم که ما ترافیک کاربرانی را که در داخل تونل CyberGhost VPN انجام می شود ، ردیابی نمی کنیم مانند: تاریخچه مرور ، مقصد ترافیک ، تنظیمات برگزیده جستجو ، محتوای داده ها ، آدرس های IP یا نمایش داده شد DNS.
– خط مشی رازداری Cyberghost
Cyberghost ادامه می دهد که این سیاست در عمل به چه معناست:

تصویر

 • آنها نمی دانند کاربران از کدام وب سایت یا خدمات خاصی بازدید کرده اند
 • آنها سیاهههای مربوط به کاربر را ندارند که در یک زمان خاص به هم وصل یا قطع شده باشند
 • آنها نمی دانند کدام آدرس IP به شما اختصاص داده شده است (یا از آن متصل شده اید)
 • آنها آدرس IP واقعی شما را نمی شناسند

کلمه شفاف سازی: این بدان معنی است که آنها نمی توانند این اطلاعات را از سیاهههای مربوط بازسازی کنند (همانطور که وجود ندارند). این بدان معنا نیست که Cyberghost (یا هر VPN دیگر) نمی تواند در زمان واقعی به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. هر ارائه دهنده VPN قادر خواهد بود بداند چه حسابهایی در حال حاضر به هم متصل شده اند و IP را در چه مواردی استفاده می کنند (در صورت انتخاب). Cyberghost قول می دهد این اطلاعات را پس از قطع اتصال ذخیره یا وارد نکنید.

آیا پرچم های قرمز / دلایلی برای تردید وجود دارد?
هیچ شکاف بزرگی در سیاست حفظ حریم خصوصی وجود ندارد ، و ضمانت تمام مهمترین ویژگی هایی را که نمی خواهیم در سیاست حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده “عدم ورود” مشاهده کنیم ، پوشش می دهد. آنها هیچ فعالیت آنلاین ، سابقه جستجو یا استفاده از VPN را وارد نمی کنند. آنها آدرس IP ورودی / خروجی شما را ضبط نمی کنند.

به عبارت دیگر ، فعالیت تورنت (از نظر عملی) غیرممکن است که شخص ثالث بتواند بر اساس آدرس IP شما هنگام اتصال به Cyberghost ، ردیابی کند..

علاوه بر این ، ما گزارشی را مشاهده نکرده ایم که Cyberghost در حال به اشتراک گذاری یا ورود به سیستم داده های کاربر باشد ، ندیده ایم. در حالی که اخیراً چندین رسوایی ثبت (VPN) مختلف (1) متفاوت از VPN رخ داده است ، اما اعتبار Cyberghost پاک است.

تجزیه و تحلیل سیاست حفظ حریم خصوصی Oberg Cyberghost (برای شفافیت)

یادداشت مهم: تجزیه و تحلیل نشان داده شده در زیر قدیمی است و براساس نسخه قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی سایبرگوست. سیاست جدید حفظ حریم خصوصی آنها از نظر وضوح ، سازماندهی و شفافیت بسیار بهبود یافته است. تجزیه و تحلیل ما در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی فعلی را می توان در بخش فوق مشاهده کرد. ما نظرات قدیمی خود را به منظور شفافیت نگه داشته ایم ، و همچنین به شما نشان می دهیم که Cyberghost به عنوان یک شرکت چگونه رشد کرده است.
اینجاست که مزایای Cyberghost شروع می شود به کمی تیره تر. در حالی که Cyberghost از آدرس های IP مشترک استفاده می کند (بنابراین 1 IP برابر با 1 نفر نیست) ، خط مشی رازداری آنها باعث می شود که مطلوب باشد.

آدرس های IP مشترک:
Cyberghost از آدرسهای IP مشترک استفاده می کند ، بنابراین چندین کاربر (احتمالاً حتی صدها) کاربر همگی آدرس IP مشابه را به طور همزمان به اشتراک می گذارند. مزیت این استراتژی این است که هیچ کاربر فقط بر اساس آدرس IP اختصاص داده شده به VPN ، به راحتی قابل شناسایی نیست.

خط مشی و گزارش ورود به سیستم Cyberghost:
Cyberghost سابقاً ادعای “بدون گزارش ها” را در صفحه اصلی خود نمایش می داد. این ادعا دیگر وجود ندارد ، و جایگزین آن با وعده فناوری چاپ ضد انگشت است. مطمئن نیستیم که این به چه معنی است ، ما برای تحقیق درباره سیاست حفظ حریم خصوصی آنها رفتیم:

از سیاست حفظ حریم خصوصی سایبرگاست…

سیاست حفظ حریم خصوصی سایبرگوست قسمت 1

به نظر می رسد اظهارات بالا نشان می دهد كه Cyberghost كارایی سرور را تجزیه و تحلیل می كند ، اما هیچ اطلاعات آماری در مورد افرادی كه از كدام سرور استفاده كرده اند ، ذخیره نمی كند. اصطلاح “می تواند به یک حساب کاربری مرتبط شود” اما تا حدودی مبهم است.

آنها همچنین در مورد گزارش VPN کمی بعداً صحبت می کنند ، و بیان می کنند…

خط مشی ورود به سیستم Cyberghost

این بخش نیز کمی گیج کننده است. عبارت "…هیچ سیاهه ای نیست که تداخل با آدرس IP شما را فعال کند…" بسیار مبهم است ، و نشان نمی دهد که آیا آنها واقعاً آدرس IP شما را وارد می کنند یا خیر.

با این حال به نظر می رسد که Cyberghost مستقیماً چنین چیزی را بیان می کند آنها هرگونه فعالیت سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند هنگامی که آنها می گویند “… ما محتوای ارتباطات یا داده های مربوط به وب سایت های دسترسی یا آدرس های IP را در پرونده ها ثبت نمی کنیم …”. احتمالاً در این حالت استفاده از “آدرسهای IP” به IP وب سایت یا سرور مراجعه می کند و نه IP شخصی شما.

آنها وعده مبهم دیگری را دنبال می کنند:
ما هر لحظه خطر ناشناس بودن شما را به وجود نمی آوریم…
که در حالی که یک فکر خوب ، کاملاً مبهم است و هنوز دقیقا مشخص نمی کند که metadata cyberghost چه کاری انجام می دهد و وارد نمی شود.

Cyberghost یک انتخاب GOod برای تورنت است?

بر اساس تجزیه و تحلیل ما ، Cyberghost ارائه دهنده VPN بالاتر از متوسط ​​برای بارگیری تورنت است. آنها یک ارائه دهنده ورود به سیستم صفر هستند و ترافیک شبکه bittorrent (و سایر p2p) را امکان پذیر می کنند. با این حال ، ما آرزو می کنیم که آنها یک پروکسی SOCKS5 با اشتراک شما داشته باشند. این یک ابزار مفید برای اضافه کردن یک آی پی دوم برای ترافیک تورنت است و می توان به راحتی در uTorrent ، Vuze یا QBittorrent پیکربندی شد.

در اینجا تجزیه و تحلیل کامل ما آورده شده است:

جوانب مثبت Cyberghost

Cyberghost از طریق ویژگی های داخلی مانند محافظت در برابر نشت IPv6 و فناوری سوئیچ kill.

مشتری دسک تاپ Cyberghost ساخته شده در “حالت تورنت ناشناس” است که به طور خودکار شما را به یک سرور بهینه سازی شده با p2p متصل می کند. من به طور اختیاری همچنین سرویس تورنت مورد علاقه شما (یا برنامه دیگر) را به صورت خودکار راه اندازی می کنم.

آنها همچنین به طور کامل اجازه می دهند تورنت در تمام برنامه های حق بیمه (اما نه برنامه های رایگان). این مسئله را با رمزگذاری 256 بیتی و طیف گسترده ای از مکان های سرور (از جمله کشورهای دوست تورنت) و Cyberghost یک انتخاب کاملاً مناسب است..

سیاست ورود به سیستم و شفافیت آنها در سال 2018 بسیار بهبود یافته است و تمامی عناصر مورد نظر شما را برای تورنتهای واقعاً خصوصی در اختیار دارد.

Consberg Cyberghost (بدون پروکسی در آن گنجانده نشده است)

اصلی ترین نتیجه ای که می توانیم پیدا کنیم جزئی است. Cyberghost VPN با سرویس پروکسی SOCKS5 شامل نمی شود. این ابزاری است که فقط با درصد کمی از جامعه p2p استفاده می شود (بیشتر فقط از VPN استفاده می کند). با این وجود ، این یک ویژگی خوب است و چندین رقبای برتر Cyberghost شامل سرویس پروکسی Socks بدون هزینه هستند.

ملاحظات دیگر

بهترین گزینه های Cyberghost

اگر دلیل اصلی شما برای استفاده از VPN بارگیری تورنتها به صورت ناشناس است ، هرکدام از ارائه دهندگان VPN توصیه شده در زیر گزینه های عالی هستند. هر یک سیاست “بدون سیاههها” دارد و در رتبه بندی کارت تورال دوستانه ما بسیار رتبه بندی می شود.

مهمتر از همه ، بیشتر این گزینه ها هزینه کمتری نسبت به برنامه حق بیمه Cyberghost دارند.

دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Cyberghost

قیمت گذاری

 • 1 ماه – 6.95 دلار
 • بهترین پیشنهاد – 3.33 دلار

بازدید از سایت

دسترسی به اینترنت خصوصی 3 سال پشت سر هم تورنت VPN پیشنهادی شماره 1 ما بوده است! به نظر ما ، آنها ترکیبی بی نظیر از حریم خصوصی ، امنیت و قیمت را ارائه می دهند.

ویژگی مورد علاقه ما (علاوه بر خط مشی “Zero Logs”) این است که هر بسته VPN شامل دسترسی نامحدود به یک سرور پروکسی SOCKS5 هلند است (که می تواند برای گمنام کردن بیشتر تورنتهای شما استفاده شود).

ما راهنماهای تنظیم پروکسی SOCKS5 را برای uTorrent ، Vuze ، Deluge ، Qbittorrent و Flud داریم.

ما همچنین یک راهنمای اختصاصی داریم که گام به گام نحوه تنظیم PIA برای حداکثر حریم خصوصی تورنت را به شما نشان می دهیم.

برای سرعتهای کامل ، جزئیات امنیتی و خط مشی ورود به سیستم ، بررسی دسترسی به اینترنت را بخوانید.

NordVPN

Torguard vs Cyberghost

قیمت گذاری:
1 ماه – 10 دلار در هر ماه
1 سال – $ 6.99 / m

بازدید از سایت

NordVPN سریع ترین VPN در بین بازدید کنندگان این سایت ها است ، و ما شاهد افزایش علاقه 2018 هستیم. دلیل این است که آنها مجنون از ویژگی های (از جمله سازگاری Netflix) با قیمت بسیار رقابتی ارائه می دهند.

ویژگی های مورد علاقه ما عبارتند از:

 • سرورهای بهینه سازی شده p2p (برای سرعت و امنیت)
 • سرورهای پروکسی SOCKS5 در 10 مکان سازگار با تورنت گنجانده شده است.
 • برنامه های VPN برای Windows، Mac، iOS، Android
 • قابل نصب بر روی روترهای سازگار با VPN (محافظت از کل شبکه)
 • رفع انسداد US-Netflix و 50+ سرویس پخش دیگر (مانند HBO GO)

خواندن: بررسی NordVPN ما (و راهنمای تنظیم تورنت)

همچنین حتماً مقایسه های عمیق ما را بررسی کنید: NordVPN در مقابل PIA و NordVPN در مقابل IPVanish

منابع اضافی

ما در این سایت دارای هزاران راهنما ، بررسی و منابع هستیم تا به شما در یافتن VPN مناسب کمک کنیم. ما همچنین آموزشهایی را با دستورالعمل های گام به گام برای استفاده از کلیه مشتریان تورنت مورد علاقه خود تا آنجا که ممکن است ناشناس داشته باشید. بخاطر خواندن و تورنت ایمن ممنون!

راهنماها

 • نحوه استفاده از uTorrent با VPN یا Proxy
 • راه اندازی QBittorrent VPN + Proxy
 • راه اندازی پروکسی Vuze VPN +
 • Delux VPN + راه اندازی پروکسی
 • چگونه تورنتها را به صورت ناشناس با Android بارگیری کنیم
 • نحوه پرداخت خدمات VPN خود با Bitcoin

مقایسه ها و بررسی های VPN

 • VPN در مقابل پروکسی: کدام بهتر (و نحوه استفاده از هر دو)
 • دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Torguard
 • دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل IPVanish
 • دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل ExpressVPN
 • Torguard در مقابل BTGuard (مقایسه پروکسی SOCKS5)
 • بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me