Contents

دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل ExpressVPN

دسترسی به اینترنت خصوصی و ExpressVPN دو انتخاب محبوب VPN در بین کاربران bittorrent وجود دارد. هر دو ارائه دهنده گزینه های خوبی برای مخفی کردن آدرس IP torrent و رمزگذاری بارگیری تورنت های شما هستند.

هرکدام مزایای متمایز خود را دارند…

این مقاله جوانب مثبت و منفی PIA در مقابل Express VPN را مورد بررسی قرار می دهد ، با توجه ویژه به نیازهای حریم خصوصی کاربران bittorrent.

دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل ExpressVPN: خلاصه

دسترسی به اینترنت خصوصی

تصویر

سایت اینترنتی: privateinternetaccess.com

 • مستقر در ایالات متحده آمریکا
 • بدون گزارش عادت زنانه. (در مورد سیاهههای مربوط به VPN بیاموزید)
 • پروکسی SOCKS شامل (با بیشتر مشتریان تورنت کار می کند)
 • رمزگذاری 256 بیتی (قابل تنظیم)
 • قاتل سوئیچ گنجانده شده است
 • تورنت مجاز در همه سرورها
 • قیمت ماهانه: 6.95 دلار
 • بهترین قیمت: 3.33 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)

ExpressVPN

تصویر

سایت اینترنتی:Expressvpn.com

 • مستقر در جزایر ویرجین انگلیس
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد برخی از سیاهههای مربوط به اتصال (بدون ثبت IP)
 • بدون پروکسی گنجانده شده است
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • کشتن سوئیچ گنجانده شده است
 • تورنت در سرورهای خاص
 • قیمت ماهانه: 12.95 دلار
 • بهترین قیمت: 8.32 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)
ویژگی های مورد علاقه PIA ما:
PIA بهترین ارزش برای هر سرویس VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم ، به خصوص در میان VPN های سازگار با تورنت.

امنیت آنها بسیار عالی است ، آنها یک ارائه دهنده VPN ‘بدون Logs’ واقعی هستند ، و اجازه می دهند bittorrent در همه سرورها باشد.

PIA همچنین شامل یک سرور پروکسی SOCKS هلند با تمام اشتراک های VPN است. شما می توانید آن را با هر مشتری اصلی تورنت استفاده کنید. ما راهنماهای تنظیم برای uTorrent ، Deluge ، Flud و Vuze داریم.

ویژگی های مورد علاقه ExpressVPN ما:
ExpressVPN یک سرویس عالی VPN است (با برچسب قیمت حق بیمه).

ما واقعاً نرم افزار VPN آنها را دوست داریم ، که شامل ویژگی های مفیدی مانند “لیست سرورهای مورد علاقه” است تا دسترسی سریع یا آسان به سرورهای مورد استفاده شما را آسانتر کند. ExpressVPN در بیش از 70 کشور سرور دارد.

برنامه های موبایل ExpressVPN برخی از بهترین ها در تجارت هستند. آنها برنامه هایی هم برای iOS و اندروید دارند و در هر یک از آنها 4+ ستاره می شوند.

مباحث مقایسه

ما ExpressVPN و دسترسی خصوصی اینترنت به صورت سر به هر کدام از موضوعات زیر را با هم مقایسه خواهیم کرد. برای جستجوی هر بخش از این مقایسه ، روی پیوند کلیک کنید.

 1. امنیت
 2. خط مشی رازداری / ورود به سیستم
 3. نرم افزار / ویژگی ها
 4. سرعت
 5. دوستی با تورنت و ویژگی های تورنت

امنیت

رمزگذاری
PIA و ExpressVPN هر دو امنیت را جدی می گیرند. هر کد رمزگذاری OpenVPN یا L2TP / IPSEC را با کلیدهای جلسه 256 بیتی ارائه می دهد. این همان قدرت رمزگذاری است که ارتش و دولت ایالات متحده برای ارتباطات با امنیت بالا استفاده می کنند.

دسترسی به اینترنت خصوصی با رمزگذاری امکان رمزنگاری و الگوریتم رمزگذاری شده را از طریق سرویس گیرنده VPN دسک تاپ خود تغییر می دهد..

تنظیمات رمزگذاری دسترسی خصوصی به اینترنت

رمزگذاری داده ها ، تأیید هویت و قدرت Handshake را با نرم افزار PIA سفارشی کنید

سایر ویژگی های امنیتی
PIA و ExpressVPN هر دو شامل یک سوئیچ کشویی VPN هستند. ما این ویژگی را دوست داریم و همیشه توصیه می کنیم ارائه دهنده ای را تهیه کنید که یکی از نرم افزارهای آنها باشد. سوئیچ Kill تضمین می کند که اتصال اینترنتی شما هرگز داده های رمز نشده (یا آدرس IP واقعی شما) را درز نمی کند اگر VPN به طور غیر منتظره قطع شود.

خلاصه امنیت:
PIA برای تنظیمات رمزگذاری قابل تنظیم امتیاز اضافی کسب می کند (حتی می توانید رمزگذاری را برای استفادههای کم امنیت از طریق VPN مانند جابجایی مسدود کردن سایتهای پخش ویدیویی با هم غیرفعال کنید. PIA همچنین از رمزنگاری دستی 4096 بیتی (بسیار قوی تر از رمزگذاری 2048 بیتی استفاده شده توسط اکثر VPN ها) استفاده می کند..
WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

خط مشی رازداری / ورود به سیستم

خط مشی ورود به سیستم یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب یک VPN ، به ویژه برای کاربران بیت کوین است. با انتخاب یکی از این ارائه دهندگان واقعی VPN بدون ورود ، شما اطمینان می دهید که فعالیت تورنت تقریبا غیرممکن به حساب VPN (یا آدرس IP شخصی شما) است..

دسترسی به اینترنت خصوصی: حریم خصوصی

PIA آنرا تضمین می کند آنها هرگونه فعالیت یا جلسه ای را نگه نمی دارند استفاده از VPN شما این بدان معنی است که آنها تاریخچه وب ، بارگیری یا آدرس IP ورودی یا خروجی شما را وارد نمی کنند و ضبط نمی کنند. آنها می توانند یک سیاست عدم ثبت را حفظ کنند زیرا PIA در ایالات متحده مستقر است (جایی که قوانین نگهداری داده ها روی خدمات VPN اعمال نمی شود).

دسترسی به اینترنت خصوصی برای ایجاد حساب کاربری به حداقل اطلاعات نیاز دارد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل (ایمیل های یکبار مصرف نیز کار می کند) و مبلغ پرداختی است. پرداختهای ناشناس در قالب بیت کوین یا کارتهای هدیه پذیرفته می شوند. به نظر ما ، لازم نیست که به صورت ناشناس بپردازید ، اما اگر می خواهید حریم خصوصی اضافه شده باشد ، این کار را انجام دهید.

ExpressVPN: حریم خصوصی

ExpressVPN هنگام صحبت از خط مشی ورود به سیستم ، همان سطح خصوصی را با PIA ارائه نمی دهد. آنها هیچ فعالیت VPN (وب سایت هایی که بازدید می کنید ، فایلهای بارگیری شده و غیره) را وارد نمی کنند ، اما آنها فوق داده های جلسه ورود به سیستم (KB از داده های منتقل شده ، سرور VPN استفاده شده ، مدت زمان اتصال) هستند. خوشبختانه, ExpressVPN آدرس IP شما را در پرونده های اتصال آنها وارد نمی کند (از اول ژانویه 2016).

در صورت تمایل به پرداخت ناشناس ، پرداخت بیت کوین پذیرفته می شود.

خلاصه حریم خصوصی / ورود به سیستم

اگرچه ExpressVPN آدرس IP شما را وارد نمی کند ، اما آنها هنوز یک ارائه دهنده VPN ‘no logs’ واقعی نیستند. PIA یکی از اولین VPN های بدون ورود است و هنوز هم یکی از بهترین ها است.
WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

نرم افزار SOFTware / ویژگی ها

در حالی که هر دو VPN از نظر ویژگی های اقتصادی غنی هستند ، این منطقه ای است که ExpressVPN واقعاً می درخشد. نرم افزار آنها پایدار ، بصری است و ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که PIA نمی کند. همچنین ، ExpressVPN دارای بیش از 3 برابر تعداد سرورهای PIA است.

نرم افزار دسترسی به اینترنت خصوصی

نرم افزار دسترسی به اینترنت خصوصی از ویژگی های امنیتی عالی و تنظیمات رمزگذاری برخوردار است ، اگرچه اکنون ابزار انتخاب سرور آنها کمی ناخوشایند است که دارای 30+ مکان سرور هستند. رابط اصلی نرم افزار در اینجا آمده است:

منوی تنظیمات نرم افزار

برگه تنظیمات «پیشرفته» PIA (نشان داده شده در سمت راست) تعدادی گزینه را در اختیار شما قرار می دهد: می توانید انتخاب کنید تا اتوکشی کنید / اتوکشی کنید ، اتصال UDP در مقابل TCP ، انتقال پورت راه اندازی یا فعال کردن ویژگی های حفاظت نشت را انتخاب کنید..

پورت حمل و نقل:
این یک ویژگی پیشرفته است و PIA تنها معدود VPN هایی است که آن را ارائه می دهد. این فقط باید در صورت استفاده از فایروال به هیچ وجه دیگری استفاده نشود (زیرا می تواند حفره های امنیتی ایجاد کند).

محافظت در برابر نشت IP: محافظت در برابر Kill-Switch ، حفاظت از نشت DNS و حفاظت از نشت IPv6 به جلوگیری از 3 نوع متداول نشت هویت VPN کمک می کند. می توانید با یک کلیک آنها را خاموش / روشن کنید.

تصویر

تنظیمات نرم افزار دسترسی به اینترنت خصوصی

ابزار انتخاب سرور PIA

به جای انتخاب محل سرور از داخل پنجره اصلی نرم افزار VPN ، PIA رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند.

تنها راه انتخاب سرور جدید با کلیک راست بر روی نماد سینی سیستم PIA است. با این کار ، گفتگوی انتخاب سرور راه اندازی می شود. سپس ، به سادگی بر روی هر مکان در لیست کلیک کنید و VPN اتصال برقرار خواهد شد.

این روش دسترسی سریع و آسان را برای تغییرات سریع سرور فراهم می کند ، اما اسکن لیست برای سرور مورد نظر شما کمی ناخوشایند است. همچنین ، در صورت نداشتن مانیتور با وضوح بالا ، لیست بلندتر از صفحه نمایش خواهد بود و شما را مجبور به پیمایش در لیست می کند..

این یک ناراحتی جزئی است اما قطعاً می تواند بهبود یابد.

نمایش سرور دسترسی به اینترنت خصوصی

نمای انتخاب سرور PIA (نماد سینی با کلیک راست برای راه اندازی)

نرم افزار ExpressVPN

ExpressVPN تعدادی از ویژگی ها را در نرم افزار دسک تاپ خود ایجاد کرده است ، از جمله:

 • حفاظت نشت DNS
 • نمای محل انتخاب / سرورهای مورد علاقه
 • انتخاب پروتکل (از پروتکل های OpenVPN ، PPTP ، L2TP یا SSTP استفاده کنید)
 • تستر سرعت

حفاظت نشت DNS

این ویژگی (هنگامی که در فهرست گزینه ها فعال شده است) اطمینان حاصل می کند که کلیه جستجوی DNS (هنگامی که www.websitename.com را در مرورگر خود تایپ می کنید) از طریق سرورهای DNS امن خود ExpressVPN مسیریابی می شوند. این مانع از افتادن ISP در سابقه مرور وب می شود.

انتخابگر مکان / سرورهای مورد علاقه

انتخاب مکان سرور مورد نظر شما سریع و آسان است. چندین لیست سرور قابل مرتب سازی در نرم افزار وجود دارد.

می توانید سرورها را بر اساس نام ، موقعیت مکانی مرتب کنید یا سرورهای خاصی را برای اضافه کردن به لیست “سرورهای مورد علاقه” انتخاب کنید.

اگر می خواهید سریع دوباره وصل شوید ، ExpressVPN جدیدترین سرورهای اخیر را به شما نشان می دهد.

سرورهای مورد علاقه
برای افزودن هر سرور به لیست “موارد دلخواه” خود ، به سادگی روی ستاره کنار آن مکان سرور کلیک کنید.

هنگامی که ستاره زرد شد ، سرور در لیست سرورهای مورد علاقه شما ظاهر می شود ، که با کلیک کردن روی “ستاره” ، به رنگ قرمز در گوشه بالا سمت چپ ، به آن دسترسی پیدا می کنید..

نمای سرورهای نرم افزار ExpressVPN

سرورهای ExpressVPN

گزینه های پروتکل VPN

بر خلاف PIA ، ExpressVPN به شما امکان می دهد از بین 5 پروتکل VPN موجود خود ، از بین گزینه های نرم افزاری ، یکی را انتخاب کنید.

این به شما کمک می کند تا به راحتی بین پروتکل ها جابجا شوید ، و می توانید برای تنظیم دقیق نیازهای امنیتی یا سرعت شما استفاده شود.

پروتکل های موجود در ExpressVPN عبارتند از:

 • OpenVPN UDP (ایمن + سریع)
 • OpenVPN TCP (ایمن + قابل اطمینان)
 • L2TP (ایمن + سریع)
 • PPTP (سریع اما بسیار ایمن نیست)
 • SSTP (قابل اطمینان + مخفیکاری)

اگر مطمئن نیستید از کدام پروتکل برای استفاده استفاده کنید ، توصیه می کنیم با OpenVPN چسبیده باشید. این امن ترین پروتکل VPN است و هنوز هم بسیار سریع است.

از UDP برای فعالیت های پهنای باند مانند torrenting و پخش ویدیوی HD استفاده کنید. اگر قابلیت اطمینان داده ها از سرعت مهمتر است از TCP استفاده کنید (ایمیل ، مرور وب ، انتقال فایل http).

پروتکل های ExpressVPN

OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP یا “Auto” را انتخاب کنید

نتیجه گیری و حکم نرم افزار

ما قطعاً گزینه های رمزگذاری قابل تنظیم را که در نرم افزار PIA ساخته شده است دوست داریم (که در بخش امنیتی مورد بحث قرار می گیرد). ما همچنین محافظت از نشت IP سه گانه را دوست داریم.

به گفته این ، ExpressVPN ویژگی های منحصر به فردی دارد که استفاده از نرم افزار آنها را لذت بخش می کند. علاوه بر این ، شما به هر 5 پروتکل VPN آنها دسترسی پیدا می کنید (در حالی که نرم افزار PIA فقط OpenVPN TCP یا UDP را اجازه می دهد). انتخاب سرور PIA نیز کمی ناخوشایند است. اگر آنها همچنان مکان های سرور را اضافه کنند ، به زودی به رابط انتخاب سرور جدید نیاز خواهید داشت.
برنده: ExpressVPN

PIA در مقابل ExpressVPN: Speedtest

سرعت قطعاً یکی از 3 عاملی است که افراد هنگام انتخاب VPN در نظر می گیرند. شما نمی خواهید که سرعت اتصال شما به طرز چشمگیری کاهش یابد زیرا امنیت خود را جدی می گیرید.

خوشبختانه ، PIA و ExpressVPN در سرعت ما بسیار خوب عمل کردند. هر دو در مقایسه با بقیه صنعت VPN بسیار بالاتر از حد متوسط ​​هستند. هر دو می توانند سرعتهای بالاتر از 50 مگابیت بر ثانیه را تحمل کنند (فرض کنید اتصال ISP شما حداقل به همین سرعت باشد).

در اینجا سریعترین نتایج به دست آمده است…

سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی

PIA تست سرعت کانادا

PIA Speedtest (تورنتو ، کانادا)

تست سرعت هلند

PIA Speedtest (هلند)

Speed ​​ExpressVPN

تست سرعت ExpressVPN (لندن ، انگلستان)

تست سرعت ExpressVPN (لندن ، انگلستان)

تست سرعت ExpressVPN (هلند)

تست سرعت ExpressVPN (هلند)

تجزیه و تحلیل تست سرعت / حکم:
همانطور که می بینید ، هر دو VPN سرعت محکمی را در مکانهای بین المللی سرور (همه سرعت ها از ایالات متحده انجام شده است).

با این حال ، روشن است که ExpressVPN کمی با سرعت در سطح صفحه سازگار است. علاوه بر این ، ExpressVPN PIA را با سرعت بالادست خرد کرد. اگر سرعت بارگذاری برای شما مهم است ، ExpressVPN باید به خوبی در خدمت شما باشد.

WINNER: ExpressVPN (با یک حاشیه کوچک)

قابلیت های تورنت / ویژگی های تورنت

اگر دلیل اصلی خرید VPN عدم بارگذاری تورنت به صورت ناشناس است ، این بخش بسیار مهم است. اگر اینطور نیست ، احساس راحتی کنید که از آن پرش کنید.

در این بخش ، نگرش هر ارائه دهنده نسبت به کاربران bittorrent را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که (در صورت وجود) چه ویژگیهای مفیدی در هر سرویس وجود دارد که ارزش اضافی را برای بارگیری کنندگان torrent / p2p فراهم می کند.

دسترسی به اینترنت خصوصی دوستی با تورنت: 10/10

دسترسی به اینترنت خصوصی در نمودار دوستی تورنت ما ، که رتبه دهی از ارائه دهندگان VPN را به دست آورد ، یک 10/10 عالی را به ثمر رساند. در اینجا دلایلی وجود دارد که PIA در صدر لیست ما به عنوان بهترین VPN تورنت در سال 2015 قرار دارد…

خط مشی ورود به سیستم
PIA سیاست “صفر-سیاههها” را بسیار جدی می گیرد. آنها حتی در دادگاه علیه FBI از آن دفاع کردند. این یک حیله یا ترفند بازاریابی نیست بلکه در اصل هویت PIA قرار دارد. حریم خصوصی اولویت اصلی است.

پروکسی SOCKS
همه مشترکین PIA به یک سرور پروکسی SOCKS5 هلند مستقر می شوند. اگر با پروکسی های SOCKS آشنا نباشید ، آنها گزینه مناسبی برای پراکسی کردن اتصالات تورنت در داخل نرم افزار torrent مورد علاقه شما هستند. سرور پروکسی بسیار سریع است (در واقع یک خوشه سرور است) و با VPN فعال یا بدون آن قابل استفاده است.

ما راهنماهای تنظیماتی را برای شما ارائه داده ایم که چگونه می توانید بسیاری از مشتریهای تورنت مختلف ، از جمله uTorrent ، Vuze ، Deluge ، QBittorrent و Flud (Android) را پیکربندی کنید..

وقتی در نظر بگیرید که شرکت های دیگر (مانند Torguard و BTGuard) حدود 5 دلار در ماه برای اضافه کردن سرویس پروکسی SOCKS شارژ می کنند ، مشخص می شود که این ویژگی جایزه چقدر بزرگ است..

تورنت مجاز در همه سرورها
بیشتر VPN ها فقط به p2p / torrent در سرورها / کشورها خاص اجازه می دهند ، با توجه به برخی از مکان ها بسیار خطرناک. PIA رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند – آنها به ترافیک p2p در هر سرور اجازه می دهند ، اما اگر از سرور پرخطر هستید ، از یک فناوری اختصاصی برای عبور و مرور P2P از طریق یک تونل VPN 2 استفاده کنید..

این فرآیند یکپارچه در پشت صحنه اجرا شده است و بیشتر کاربران تصوری از وقوع آن ندارند. این تکنیک ممکن است سرعت تورنت شما را کمی کند کند ، اما می توانید با چسبیدن به مکانهای دوستانه p2p از سرعت مورد نظر جلوگیری کنید. نکته: از سرورهای ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا خودداری کنید.

ExpressVPN تورنت-دوستی: 7/10

نمره 7 هنوز مناسب است و باعث می شود ExpressVPN نامزد مناسبی برای تورنتهای ناشناس باشد (زیرا آدرس IP شما را در پرونده های سرور خود نمی گنجانند). با این حال ، سطح پایین این است که ExpressVPN قادر به ارائه همان تضمین حریم خصوصی شدید به عنوان PIA نیست.

ExpressVPN شامل پروکسی SOCKS نیست (مانند PIA) ، اما نرم افزارهای آنها دارای سوئیچ kill (یک ویژگی خوب p2p) هستند و سرعت آنها بسیار سریع است. با این وجود ، همه موارد مساوی هستند ، اگر استفاده شماره 1 از VPN شما torrent باشد ، PIA معمولاً انتخاب بهتری خواهد بود.

WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

قیمت گذاری & سیاست بازپرداخت

PIA و ExpressVPN در انتهای مخالف طیف VPN قیمت دارند. ExpressVPN در حال هدف قرار دادن حق بیمه بازار VPN است ، با اشتراک 1 ساله آن 100 دلار هزینه دارد. این 2.5 برابر قیمت اشتراک 1 ساله PIA است. دسترسی به اینترنت خصوصی برای برنامه های 1 ساله 39.95 دلار شارژ می کند (که با هزینه 3.33 دلار در ماه ارزان است).

گران تر بودن همیشه به معنای بهتر بودن در هنگام استفاده از VPN نیست. با این حال ، خدمات VPN با قیمت مناسب در دو زمینه بهتر می شوند:

 1. سرعت (آنها می توانند پهنای باند / کاربر بیشتری را تحمل کنند)
 2. خدمات مشتری (پشتیبانی بیشتری از کارمندان فن آوری ارائه دهید)
 3. نرم افزار (بودجه بالاتر برای توسعه نرم افزار و برنامه های تلفن همراه).

این امر به وضوح در مورد ExpressVPN نیز صادق است ، و آنها بیشتر در بخش های “Speedtests” و “نرم افزار” مقایسه VPN ما قرار گرفتند..

اینکه یک سرعت متوسط ​​و به روزرسانی نرم افزار بیش از دو برابر قیمت برای شما ارزش داشته باشد ، یک انتخاب شخصی است. پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد ، اما طبق تجربه من ، اکثر مردم از PIA کاملاً خوشحال هستند ، که توسط “ویرایشگر ما” بهترین VPN ارزان دریافت شد..

سیاست بازپرداخت

هر دو ارائه دهندگان 100٪ ضمانت بازپرداخت ارائه می دهند ، بدون هیچ شرط و محدودیتی در آن پیوست (تا زمانی که درخواست بازپرداخت خود را در بازه زمانی مجاز درخواست کنید).

ما توصیه می کنیم از این سیاستهای بازپرداخت استفاده کنید ، زیرا آنها به شما امکان می دهند چندین سرویس VPN را بطور کامل بدون ریسک امتحان کنید تا زمانی که یک مورد عالی پیدا کنید.

سیاست بازپرداخت اکسپرس VPN – 30 روز

ExpressVPN به کاربران اجازه می دهد تا در 30 روز اول خدمات ، بازپرداخت 100٪ قیمت اشتراک خود را درخواست و دریافت کنند. حتی اگر ثابت کنید که خدمات آنها غیرقابل دسترسی بوده یا به درستی کار نکرده اند ، بازپرداخت را در نظر می گیرند.
ممکن است ظرف 30 روز پس از خرید اولیه ، حساب خود را با بازپرداخت کامل فسخ کنید … بازپرداختهای فراتر از پنجره خرید 30 روزه ، با صلاحدید ExpressVPN در نظر گرفته خواهد شد ، تنها در صورتی که مشترک بتواند نشان دهد که سرویس در دسترس نبود یا قابل استفاده در طول دوره اشتراک و تلاش های معقول انجام شد تا با ExpressVPN برای حل مسئله تماس بگیرید – ExpressVPN TOS

سیاست بازپرداخت دسترسی خصوصی به اینترنت – 7 روز

PIA برای 7 روز اول پس از ثبت نام ، 100٪ ضمانت بازپرداخت دارد. به نظر می رسد یک سیاست بازپرداخت 7 روزه استاندارد صنعت است (اگرچه چند شرکت انتخاب شده ضمانت 15 یا 30 روزه را انتخاب می کنند).
اگر کمتر از 100٪ از خدمات VPN PrivateInternetAccess.com رضایت داشته باشید ، در صورت درخواست بازپرداخت در هفت روز (7) روز از تاریخ خرید ، با کمال میل شما را پرداخت می کنیم. درخواست های ارائه شده دیرتر از پنجره تاریخ خرید 7 روزه رد می شوند – شرایط خدمات PIA

جمع بندی و توصیه ها

اینکه آیا ExpressVPN را در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی انتخاب می کنید ، واقعاً به چند عامل کاهش می یابد:

 1. آیا تورنت استفاده اصلی VPN شما خواهد بود?
 2. چقدر حاضر هستید هزینه کنید؟

دسترسی به اینترنت خصوصی

اجازه ندهید که قیمت ارزان شما را فریب دهد ، PIA یک سرویس عالی VPN عالی است ، و VPN شماره 1 پیشنهادی ما برای کاربران bittorrent است.

طرفداران:

 • خط مشی “بدون گزارش” درست است
 • پروکسی SOCKS گنجانده شده است
 • محافظت سه گانه IP Leak
 • سریع

منفی:

 • مکانهای سرور کمتری نسبت به ExpressVPN دارند
 • نرم افزار فقط به پروتکل OpenVPN اجازه می دهد

ExpressVPN

ExpressVPN از نرم افزارهای برجسته ای برخوردار است و برنامه های VPN تلفن همراه آنها (IOS ، Android) برخی از بهترین ها هستند ، بنابراین اگر امنیت موبایل اولویت دارد ، ارزش دیدن طولانی دارند. گفت: ExpressVPN بسیار گران است. IPVanish یکی دیگر از VPN است که باید در نظر داشته باشید زیرا سرعت بسیار سریع و نرم افزار خوبی دارند اما هنوز ارزان تر از ExpressVPN هستند.

طرفداران:

 • برنامه های VPN دسک تاپ عالی و موبایل
 • کمی سریعتر از PIA

منفی:

 • آنها سیاهههای مربوط به اتصال را نگه می دارند (اما نه آدرس IP)
 • گران.

خط پایین

_در ماه 3.33 دلار در ماه ، PIA احتمالاً یک معامله بسیار خوب برای تصویب است. من بیش از 10 اشتراک VPN فعال دارم ، اما هنوز هم روزانه از PIA استفاده می کنم. این سریع ، قابل اطمینان است و من ارادت آنها به حریم خصوصی را دوست دارم. هنوز قانع شده اید؟ ثبت نام در PIA!

مقالات مفید & راهنماها

راهنماها
از uTorrent به طور ناشناس استفاده کنید
از QBittorrent ناشناس استفاده کنید
تورنت ناشناس در 3 مرحله
پروکسی در مقابل VPN برای تورنتهای امن
راهنمای رمزگذاری تورنت
بررسی ها
دسترسی به اینترنت خصوصی
Torguard
Proxy.sh
IPVanish
مقایسه VPN
PIA در مقابل IPVanish
PIA در مقابل Torguard
PIA در مقابل Hidemyass
Torguard vs BTGuard: Proxy Torrent

با تشکر از خواندن این مقایسه VPN 🙂

دسترسی به اینترنت خصوصی

بازدید از سایت

سیاست بازپرداخت 100٪ 100 روزه

ExpressVPN

بازدید از سایت

سیاست بازپرداخت 100٪ 30 روزه
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  مقایسه IPVanish در مقابل ExpressVPN: سرعت / ورود به سیستم / تورنت