سریعترین VPN

سریعترین VPN

https://fastestvpn.com/

tl؛ dr

FastestVPN برای اولین بار در اواسط سال 2019 روی رادار من آمد و در زمانی که دریافتم عملکرد آن در بهترین حد متوسط ​​است. وقتی از من خواسته شد بار دیگر این ارزیابی را انجام دهم ، باید بگویم که من شکاک بودم. با وجود داشتن شبکه گسترش یافته و سرعت بسیار زیاد ، این کمبود اتومبیل مطمئناً در جهان رو به افزایش است.

بررسی FastestVPN: 6 جوانب مثبت & 3 منفی استفاده از FastestVPN

FastestVPN در جزایر کیمن مستقر است و یک منطقه خودمختار بریتانیا در خارج از کشور است. مشاغل مستقر در این مکانها مشمول صلاحیت قانونی محلی هستند و مشمول قوانین تاج نیستند.

این به علاوه این واقعیت است که کشور قوانین حفاظت از داده های شخصی را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است به معنای این است که محیط زیست برای پیشرفت ارائه دهندگان خدمات VPN ایده آل است. FastestVPN از این امر بهره برداری کرده و تلاش می کند تا به مشتریان قول حداکثر تلاش خود را برای کمک به امنیت و حفظ حریم شخصی در اینترنت داشته باشد..

6 مورد شگفت انگیز که درباره FastestVPN دوست دارم

1. امنیت جامد & حریم خصوصی

FastestVPN تعهد جدی به مشتریان خود داده است و با بیان صریح اعلام می کند که حقوق مشتریان خود را در مورد حریم خصوصی و امنیت در اولویت قرار خواهد داد. از همه مهمتر ، متعهد شده است كه داده ها (در صورت وجود) را با اشخاص ثالث به اشتراك نگذارید ، كه صادقانه همان چیزی است كه از خدمات VPN انتظار داریم..

fastestvpn از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار است

بر خلاف برخی از نام های بزرگتر در آنجا ، تاکنون هیچ شکایتی درباره داده نشت FastestVPN یا ارائه اطلاعات به مقامات افشا نشده است. این قطعاً چیزی است که کاربران آگاه در مورد حفظ حریم خصوصی باید از آن توجه کنند.

نرخ رمزگذاری بالا 25 25 بیتی

اتصالات ایجاد شده از طریق مشتری FastestVPN با بالاترین نرخ رمزگذاری در دسترس مصرف کنندگان امروزه محافظت می شود. رمزگذاری 256 بیتی استاندارد استاندارد است که امروزه توسط متخصصان امنیتی به آن اعتماد و اطمینان می شود.

همچنین توسط بسیاری از سیستمهای نظامی مورد استفاده قرار می گیرد و با تمام وجود صداقت ، نزدیک به شکستن غیرممکن است. شانس اینکه داده های 256 بیتی شما را هک کند ، بسیار کمتر از این است که شما داده ها را فوران کنید ، هرچند ناخواسته.

1.2 انتخاب خوب پروتکل ها

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN امروزه به دلیل اعتبار بسیار بی خطر و پایدار ، به شدت به پروتکل OpenVPN متمایل شده اند. متأسفانه ، این امر باعث شده است كه بسیاری از آنها پروتكل های VPN دیگر را نادیده بگیرند و در مورد این موضوع به کاربران خود انتخاب نكنند.

اگرچه من طرفدار برخی پروتکل های مانند L2TP و PPTP نیستم ، دوست دارم از IKEv2 استفاده کنم زیرا هم بسیار امن است و هم بارها از OpenVPN بهتر است. FastestVPN طیف گسترده ای از انتخاب را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به IKEv2 ، L2TP ، PPTP و OpenVPN (TCP و UDP) اجازه می دهد..

این انعطاف پذیری زیادی را به کاربران می دهد ، که به دلایل بیشتری که صرفاً سرعت دارند مهم است. در بعضی مواقع ، ممکن است برخی از کاربران با برنامه هایی که سعی در دسترسی به شبکه از طریق VPN دارند ، سازگاری داشته باشند. با اجازه دادن به کاربران برای تغییر پروتکل های VPN ، کرنش و سازگاری را آسان می کند.

1.3 فایروال داخلی ساخته شده است

FastestVPN شامل یک دیوار آتش داخلی است که برای شما مناسب است زیرا به افزایش امنیت دستگاه های شما کمک می کند. از فایروال NAT به عنوان یک پستی که نوع بسته های داده ورودی را به دستگاه شما مرتب می کند ، فکر کنید.

فقط بسته های داده ای را که شما به طور خاص درخواست کرده اید به شما تحویل می دهد و هر چیز دیگری را رد می کند. با این حال آگاه باشید که اگرچه به افزایش امنیت کمک می کند ، اما فایروال NAT را نباید به عنوان جایگزینی برای یک برنامه اختصاصی امنیت اینترنتی اختصاص داد.

1.4 شامل ضد بدافزار است & مسدود کننده آگهی

به طور معمول ، من خیلی علاقه ای به سرویس هایی ندارم که سعی می کنند همه چیز را در برنامه ای که بطور خاص برای چیز دیگری طراحی شده باشد ، به کاربران ارائه دهم. با این حال ، در مورد ویژگی های ضد بدافزار و مسدود کننده تبلیغات FastestVPN ، آنقدر محتاط و سبک هستند که به سختی به ذهن خطور می کنند.

fastestvpn دارای ضد بدافزار و مسدود کننده تبلیغات است

این خوب است زیرا مطمئناً همزمان با ارائه یک سرویس ارزش افزوده در همان زمان ، به نفخ برنامه کمک نمی کنند. بخشی از دلیل این امر این است که FastestVPN برخی از ویژگی ها را در سرورهای خود اجرا می کند ، بنابراین هر گونه فشار احتمالی را در دستگاه های شما کاهش می دهد و در عین حال یک جایزه را به شما پیشنهاد می کند..

2. سرعت عادلانه

اولین باری که FastestVPN را ارزیابی کردم ، سرعت ها کاملاً صادقانه بد بودند. این با جسارت جمله ای که نام این VPN می سازد پیچیده شده است. با این حال ، بعد از گذشت یک سال ، فهمیدم که آنها واقعاً به بازخورد و افزایش عملکرد سرویس توجه می کنند.

به عنوان مبنای اولیه ، سرعت اینترنت من که هیچگاه از طریق روتر من به اینترنت وصل نمی شود ، تقریباً در حد متوسط ​​است تا حد امکان به تبلیغ برسد – در بیشتر قسمت ها. من به طور مرتب قادر به دریافت 400+ Mbps در خط 500Mbps هستم.

سرعت پایه اولیه fastestvpn بدون vpn فعال

تست سرعت به سرور محلی بدون VPN فعال
(به نتایج پایه کامل مراجعه کنید)

قبل از اینکه به نتایج آزمایش برویم ، توجه داشته باشید که من FastestVPN را در پروتکل OpenVPN تست کردم زیرا این استانداردی است که بیشتر ارائه دهندگان VPN ارائه می دهند. IKEv2 همچنین در FastestVPN موجود است و با استفاده از آن پروتکل احتمالاً سرعت بسیار بهتری نسبت به OpenVPN خواهید داشت ، بنابراین با یک نمک نمک نتایج را بگیرید..

تست سرعت سریعترین VPN – ایالات متحده

سرعت سرور FastestVPN به سرور ایالات متحده به همان سرعتی بود که می توان انتظار داشت.

سریعترین سرعت vpn ایالات متحده را خاموش کنید

تست سرعت FastestVPN ایالات متحده – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

سریعترین سرعت vpn ایالات متحده سرعت

تست سرعت FastestVPN ایالات متحده – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

25 مگابیت در ثانیه دقیقاً سرعت وحشتناک نیست و همچنین نوشتن خانه در آن چیزی نیست. تأخیر کمی از سطح بالایی برخوردار بود ، اما ایالات متحده واقعاً در سراسر جهان از موقعیت جسمی من است.

تست سرعت FastestVPN – منطقه یورو

در بیشتر موارد متوجه می شوم که سرعت VPN من برای سرورهای مستقر در منطقه یورو تفاوت چندانی با تست های سرعت سرور مستقر در ایالات متحده ندارد.

سریعترین سرعت اروپا vpn خاموش

تست سرعت FastestVPN اروپا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

fastestvpn سرعت اروپا vpn روشن است

تست سرعت FastestVPN اروپا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

حتی از نظر زمان تأخیر ، این یک رابطه لمسی و سریع است. با این حال ، این سرعت ها به اندازه کافی مناسب برای پخش رسانه ها هستند.

تست سرعت FastestVPN – خاورمیانه

با فقدان سرورهای مستقر در قاره آفریقا ، من برای این شماره ها به جایی در خاورمیانه می پردازم.

سریعترین سرعت wpn خاور میانه

تست سرعت FastestVPN خاورمیانه – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

fastestvpn سرعت خاورمیانه vpn روشن است

تست سرعت FastestVPN خاورمیانه – VPN روشن
(مشاهده نتیجه کامل)

با کمال تعجب ، سرعت در این منطقه بسیار وحشتناک بود. دلیل این امر احتمالاً بیشتر به دلیل تمرکز پایین در منطقه ME توسط FastestVPN ، همراه با تعداد محدودتر سرورهای آنهاست.

تست سرعت سریعترین VPN – آسیا

همانطور که انتظار می رفت سرعت و تأخیر برای من بهترین در سرورهای FastestVPN مستقر در سنگاپور بود.

سریعترین سرعت آسیا vpn خاموش است

تست سرعت FastestVPN آسیا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

سریعترین سرعت آسیا vpn روشن است

تست سرعت FastestVPN آسیا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

این مکان به دلیل موقعیت جغرافیایی و همچنین زیرساخت های عالی در سطح کشور ، از نظر مکانی بسیار قوی است.

تست سرعت سریعترین VPN – استرالیا

صادقانه بگویم ، هر دو سرعت و تأخیر در سرورهای FastestVPN مستقر در استرالیا کمی سرنوشت ساز بودند.

سریعترین سرعت vpn استرالیا سریع است

تست سرعت FastestVPN استرالیا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

fastestvpn سرعت استرالیا vpn روشن است

تست سرعت FastestVPN استرالیا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

این منطقه اگرچه همیشه برای من بهترین نیست ، اما برای ارائه دهندگان خاص سرعت بسیار خوبی را نشان داده است. هیچ دلیل واقعی برای عملکرد ضعیف FastestVPN در اینجا وجود ندارد.

نتیجه گیری – افکار در مورد سریعترین سرعت VPN

قبل از اینکه بچه ها شروع به گریه در مورد چگونگی ضعف این سرعت ها به طور کلی کنند ، می خواهم توجه شما را به سرعت های مربوطه نشان دهم که به سرورهای محلی در آن کشورها بدون VPN فعال منتقل شده اند..

یادداشت مهم

کاهش سرعت فعلی اینترنت جهانی باعث شده سرعت تقریباً برای همه کاربران ناپایدار شود. مدیریت دستیابی به این سرعت ها در زمان بارهای بالای داده جهانی هنوز هم در این مورد چشمگیر است ، بنابراین برای زمان کنونی استراحت بدهید ، بله?

3. قیمت بسیار عالی

درست همانطور که ما نتایج تست سرعت را جمع می کنیم احتمالاً بهترین مکان برای قرار دادن این اطلاعات برای من است. FastestVPN با یک قیمت قیمتی خیره کننده کم می شود 1.11 دلار در هر ماه در برنامه 3 ساله خود!

MonthlyYelylyTriennially
قیمت /mo’ll10.00 $ 2.49 $ 1.11
مبلغ بیل 10.00 $ 29.95 $ 39.95 $
چرخه صورتحساب1-ماه 12-ماه 36-ماه

این یک مقیاس فوق العاده از قیمت گذاری است و این سرویس را به پیشنهادی محکم برای شکارچیان معامله گر تبدیل می کند که به دنبال آنلاین نوعی حفظ حریم خصوصی و محافظت آنلاین هستند. البته اگر پول نقد داشته باشید ، یک سرویس پریمیوم را می توانید با سایر ارائه دهندگان پیدا کنید – اما مطمئناً با این قیمت ها نیست.

با قیمت 1.11 دلار در هر ماه ، شما به صورت رایگان خدمات را دریافت می کنید. ارائه دهندگان خدمات رایگان VPN بطور کلی توصیه نمی شوند و حتی افراد خوب مانند Windscrib سعی می کنند شما را در هر صورت امکان به سمت برنامه های پرداخت شده خود سوق دهند – با قیمتی بسیار بالاتر از این.

به عنوان یک یادداشت جانبی ، همیشه مراقب ارائه دهندگان VPN باشید که خدمات رایگان ارائه می دهند و خدمات نامحدودی ارائه می دهند. بیشتر از اینها ، این VPN ها داده های شما را می گیرند و آن را برای سود به اشخاص ثالث می فروشند. این تنها راهی است که آنها می توانند عملیات را حفظ کنند. برخی این کار را با ظرافت انجام می دهند ، در حالی که برخی دیگر از تبلیغات درون برنامه استفاده می کنند.

4. پشتیبانی از جریان در هر نقطه & P2P

FastestVPN همانند سایر ارائه دهندگان خدمات VPN خوب ، به شما در غلبه بر سرویس های مسدود شده جغرافیایی کمک می کند و به شما امکان می دهد از منابع رسانه ای متنوعی استفاده کنید. برای این مثال ما آنها را با Netflix آزمایش کردیم و دریافتیم که محتوای ایالات متحده آمریکا می تواند به خوبی جریان یابد. متأسفانه ، این تنها منطقه ای است که آنها فعلاً از آنها پشتیبانی می کنند.

fastestvpn دارای ویژگی های مختلفی برای سرگرمی است

با توجه به یادداشت بالاتر ، FastestVPN از P2P در تمام سرورهای آنها پشتیبانی می کند و شما می توانید torrent های خود را هنگام اتصال به هر مکان سرور اجرا کنید. البته روند نزولی وجود دارد زیرا سرعت P2P شما به عملکرد کلی VPN گره خورده است.

به عنوان مثال اگر به سرور Netflix وصل می شوید و به دلایلی برای شما کندتر اتفاق می افتد – سرعت P2P شما نیز رنج می برد ، مگر اینکه به سرور دیگری تغییر دهید. من هنگام تماشای Netflix و تلاش برای بارگیری در BitTorrent ، خودم را با این معضل روبرو کردم.

سرانجام ، مهمترین یادداشت برای جریان و P2P پایداری است. مثل همیشه ، FastestVPN را به تست Netflix ‘burn-in من امتحان کردم ، که بهانه من برای تماشای Netflix برای” کار “است. من موفق شدم که 2 فصل از “دفتر” را در یک جلسه بنشینم و هیچ ارتباطی با هم نداشته باشیم ، بنابراین می گویم پایدار است.

اگرچه شخصاً احساس می کنم سرعت هایی که FastestVPN ارائه می دهد با وجود قابلیت استفاده واضح برای P2P مناسب نیست. البته این به شدت به نحوه استفاده شما از خدمات بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر در نزدیکی ایالات متحده باشید ، ممکن است مزایای سرعت P2P خوب و همچنین دسترسی به محتوای netflix اضافی را به راحتی به دست آورید..

5. تمیز کنید & برنامه سبک

یکی از موارد بهتر در مورد FastestVPN ، برنامه Windows آنها است. طراحی تمیز و سبک وزن آن بسیار سنگین از نظر منابع نیست و در حین اجرا فقط حافظه 5MB یا بیشتر را اشغال می کند. طراحی برنامه مدرن به نظر می رسد و با چند بار اجرای آن آسان است که عادت کنید.

5.1 سازگاری دستگاه بالا

این سرویس همچنین در انواع مختلف سیستم عامل قابل استفاده است.

fastestvpn به طور گسترده در بسیاری از سیستم عامل ها موجود است

برای جریان اصلی می توانید آن را در پایه های ویندوز ، مک و لینوکس نصب کنید. از نظر تلفن همراه ، از اندروید و iOS پشتیبانی می کند. برای نصب منحصر به فرد تر ، FastestVPN را می توان در روترها ، PS4 و تعداد کمی دیگر مستقر کرد.

5.2 تنظیم هوشمند & اتصال سریع

در برنامه FastestVPN ، دو گزینه پیدا خواهید کرد که ممکن است با استفاده از یک کمی منصفانه به سرانجام برسید – Smart Tunneling و Quick Connect. اولی به شما امکان می دهد با دور زدن تونل VPN ، برنامه هایی را که به آنها اعتماد دارید به اینترنت وصل کنید.

این به شما امکان می دهد تا فشار بالقوه را در VPN خود کاهش دهید و می تواند به افزایش سازگاری بیشتر کمک کند. اگر مشاهده کردید که برنامه های خاصی قادر به اتصال از طریق VPN نیستند ، می توانید به سادگی آن را به لیست هوشمند تونل خود اضافه کنید. ایده آل نیست ، اما گزینه های شما را افزایش می دهد.

Quick Connect یک ویژگی صرفه جویی در وقت است که به برنامه اجازه می دهد تا به چه سرور وصل شود. این تصمیم را بر اساس بهترین زمان تاخیر سرورهای خود نسبت به موقعیت مکانی شما خواهد گرفت. این بدان معنی است که احتمالاً احتمالاً شانس باشید که به سرور کشور خود متصل شوید.

به طور معمول ، در آن موارد استفاده چندانی نخواهد بود ، اما اگر در مکانی هستید که آنها سرور ندارند ، سریع اتصال می تواند با جستجوی بهترین سرور در این نزدیکی برای شما مفید باشد.

6. پشتیبانی مشتری شایسته

همانطور که ممکن است از تصویر زیر بگویید ، پشتیبانی FastestVPN می تواند با شروع کند شروع کند. با این حال ، هنگامی که نماینده خدمات می داند شما واقعاً در مورد چه چیزی صحبت می کنید ، فکر می کنم آنها را در مورد خدمات و سیستمهایشان مفید و آگاه خواهید یافت.

پشتیبانی مشتری fastestvpn مناسب و معقول است

من می دانم که از اواخر ، اکثر خدمات VPN واقعاً مواردی را در زمینه پشتیبانی مشتری به وجود آورده و آشکارا FastestVPN نیز از این قاعده مستثنا نبوده است. با وجود انتظار در پشت دو نفر دیگر در صف من ، من در مدت پنج دقیقه از ارسال درخواست در آنجا حضور پیدا کردم.

FastestVPN همچنین از چند طریق به مشتری کمک می کند. به عنوان اولین خط تماس ، همیشه می توانید به پایگاه دانش آنها مراجعه کنید که ترکیبی مناسب از سؤالات متداول ، راهنماها و آموزشهای ظریف است..

اگر این کار برای شما کار نکند ، آنها همچنین پشتیبانی چت زنده را بصورت 24/7 در دسترس دارند. همانطور که مشاهده می کنید ، پاسخ آنها در آن کانال نیز بسیار خوب است. سرانجام ، شما باید گزینه موردنظر را برای تیم پشتیبانی خود در صورت چت زنده بیش از حد زیادی به ایمیل ارسال کنید و زمان انتظار موضوع شود.

3 موردی که من در مورد FastestVPN دوست ندارم

1. اشکالات گاه به گاه در سرویس

برخی از مواردی که من در این بخش به آنها می پردازم ممکن است کمی ذهنی باشد و به دلیل نحوه کار با VPN ها ، ممکن است برخی از اشکالات به راحتی قابل تکرار نباشند. با این حال ، من متوجه برخی از اشکالات شدم که نادیده گرفتن در مورد FastestVPN را دشوار می کند.

هنگامی که من برای FastestVPN برای اولین بار پرداخت کردم ، به دانلود پرونده نصب آنها پس از این واقعیت منجر شد. با نصب آن ، من شگفت زده شدم که متوجه شدم با وجود تغییر پروتکل ها و تلاش برای موارد دیگری که در پایگاه دانش آنها ذکر کردم نتوانستم به هیچ یک از سرورهای آنها وصل شوم..

سرانجام مجبور شدم با خدمات مشتری صحبت كنم ، از من خواست كه كاری عجیب انجام دهم – سرویس گیرنده OpenVPN GUI را بارگیری و نصب كرده و از آن برای اتصال استفاده كنید. پس از انجام این کار ، بعد متوجه شدم که برنامه FastestVPN می تواند بدون هیچ مشکلی در آن ارتباط برقرار کند ، حتی پس از نصب رابط کاربری گرافیکی OpenVPN.

مورد بعدی که من به آن اشاره کردم این بود که اتصالات برخی از سرورها بعضی مواقع کمی بدحال بودند. این بدان معنی است که شما ممکن است قبل از برقراری اتصال چندین بار سعی کنید اتصال را برقرار کنید. به نظر می رسد دلیل واقعی برای این امر وجود ندارد ، اما بعد از مدتی همه چیز حل و فصل شد و مشکل از بین رفت.

2. فقط یک نقطه اتصال برای Netflix

اگرچه FastestVPN با Netflix کار می کند ، این فقط به محتوای منطقه Netflix ایالات متحده محدود است. در حالی که این مکان جایی است که بزرگترین مجموعه فیلم های Netflix باشد ، ممکن است برخی از کاربران برای محتوای محلی تر دسترسی به سایر مناطق داشته باشند..

اتصال Netflix ایالات متحده با وجود FastestVPN که ده مکان برای اتصال به آن در آمریکای شمالی دارد ، تنها از طریق یک نقطه دسترسی امکان پذیر است. این نقطه دسترسی واحد ، تعدادی از موضوعات بالقوه را مطرح می کند ، از جمله؛ اضافه بار احتمالی از آنجا که همه کاربران Netflix از طریق آن مکان و آنچه در صورت بروز شکست رخ می دهد ، مشاهده می کنند.

3. شبکه محدود & سرورها

FastestVPN با تعداد ناشناخته ای از سرورها در 39 مکان ، پوشش بسیار محدودی دارد. با وجود این ، گسترش آن مکانها همچنان مناسب و معقول است. نگرانی این است که اگر هرکدام از مکانهای مورد نظر شما به شدت بارگیری شود ، ممکن است گزینه دیگری برای پیوستن شما وجود نداشته باشد..

سرورهای fastestvpn محدود هستند

اگرچه توجه داشته ام که FastestVPN عملکرد خود را با گذشت زمان بهبود بخشیده است ، اما احساس می کنم رشد شبکه آنها چیزی نیست که من امیدوارم این باشد. این می تواند برای بسیاری از کاربران معامله ایجاد یا معضل شود زیرا انتخاب آنها به شدت محدود می شود – و این بخش بزرگی از خدمات VPN در مورد چیست.

تست های سرعتی که در بخش های قبلی که ممکن است توجه داشته باشید انجام داده ام ، در مناطق پرجمعیت متمرکز بود. این می تواند به این واقعیت کمک کند که بودجه محدود مانع از بهبود حتی بیشتر FastestVPN می شود.

با افزایش رشد آنها ، کاربران ممکن است ببینند که به تدریج قیمت های خود را در سراسر صفحه افزایش می دهند تا بتوانند عملیات و توسعه را حفظ کنند.

Bottomline: آیا هزینه FastestVPN را پرداخت می کنم?

راستش ، واقعاً بستگی دارد. از آنجا که VPN ها بخش بزرگی از زندگی و کار من هستند ، فهمیدم که از انتخاب من خراب شده است. بدیهی است که وضعیت من بسیار بی نظیر است ، بنابراین ممکن است با بسیاری از شما طنین انداز نباشد.

سوال بزرگتر این است – آیا باید هزینه FastestVPN را بپردازید؟ این سوالی است که هنوز هم به راحتی می توان به آن پاسخ داد. FastestVPN اگر در منطقه ای با جمعیت بسیار زیاد زندگی می کنید ، یا اگر خودتان به دنبال یک راه حل بودجه مناسب هستید که کارها را انجام دهد ، انتخاب خوبی است..

این موضوع در یک قیمت قاتل قرار می گیرد و اگر اکنون سوار شوید ، ممکن است بعداً با افزایش شبکه خدمات خود ، تحت افزایش قیمت قرار نگیرید. با این حال ، اگر نیازهای تخصصی تری دارید و می توانید از پس آن برآیید ، من اکیداً پیشنهاد می کنم یکی از ارائه دهندگان خدمات برتر را مانند اطراف NordVPN در نظر بگیرید..

ویژگی های اصلی

  • ✓ تنظیم هوشمند
  • از حداکثر 10 دستگاه استفاده کنید
  • With با Netflix کار می کند
  • P P2P را روی همه سرورها اجرا کنید
  • ✓ تبلیغ & مسدود کننده نرم افزارهای مخرب

توصیه شده برای

  • • جستجوگران معامله
  • • علاقه مندان به جریان
  • • دور زدن سانسور

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me