Contents

دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Hidemyass

دسترسی به اینترنت خصوصی و HideMyAss Pro VPN دو سرویس مشهور VPN در جهان هستند ، اما به دلایل بسیار متفاوت. در حالی که هر دو خدمات عالی هستند ، وقتی یکی از نیازهای کاربران Bittorrent است ، یکی از این دو کاملاً متمایز است.

مقایسه کامل VPN ما را در زیر بخوانید تا ببینید کدام یک از این وزن های سنگین در بالا قرار می گیرد (اشاره: حتی آنقدر هم نزدیک نیست).

نمایه های شرکت & خلاصه ویژگی

ابتدا بیایید به سرعت مشخصات و ویژگی های هر VPN را بررسی کنیم تا بتوانیم از آنچه در حال کار با آن هستیم ، ایده بهتری کسب کنیم.

دسترسی به اینترنت خصوصی

تصویر

امکانات
مستقر در ایالات متحده آمریکا
هیچ فعالیتی وجود ندارد
بدون متادیتا (سیاهههای مربوط به اتصال)
سرورها در 24 کشور
avkanî
قیمت گذاری
1 ماه – 6.95 دلار
بهترین پیشنهاد: 1 سال با قیمت 3.33 دلار در متر

همه ویژگی ها & قیمت گذاری

HideMyAss

تصویر

امکانات
مستقر در انگلستان
هیچ فعالیتی وجود ندارد
متادیتا (سیاهههای مربوط به اتصال) به مدت 6 ماه ثبت می شود
سرورها در 221 کشور (بیشتر از هر VPN)

قیمت گذاری
1 ماه – 11.52 دلار
بهترین پیشنهاد: 1 سال با 6.55 دلار در متر

همه ویژگی ها & قیمت گذاری

انتخاب یک VPN (مهمترین فاکتورها)

تمام خدمات VPN رمزگذاری را ارائه می دهند و می توانند آدرس IP شما را مخفی کنند. اینجاست که این شباهت ها متوقف می شوند. چندین عامل وجود دارد که تعیین می کند یک VPN به خوبی برای تورنت ناشناس عمل خواهد کرد. در اینجا لیست مهمترین مواردی که باید هنگام انتخاب VPN در نظر بگیرید:

مهمترین ویژگی های VPN (برای تورنت)

 1. خط مشی ورود به سیستم – آیا VPN سیاههها را نگه می دارد؟ چه مدت؟ چه اطلاعاتی را برای آنها ردیابی می کنند?
 2. سرعت – سرعت بیشتر بهتر است ، بدیهی است
 3. دوستی تورنت – آیا VPN واقعاً از کاربران Bittorrent استقبال می کند یا حساب فعالیت تورنت را لغو می کند?
 4. امنیت – قدرت رمزگذاری مهم است. همچنین ، آیا VPN شامل سوئیچ kill است & سرورهای DNS خصوصی
 5. سایر ویژگی های مفید – پروکسی SOCKS5 ، مشتریهای تورنت سفارشی پیکربندی شده ، سرورهای بهینه شده p2p و غیره…

ما می خواهیم Hidemyass و دسترسی به اینترنت خصوصی را با هم مقایسه کنیم. بیایید این کار را انجام دهیم.

سیاست های حفظ حریم خصوصی / ورود به سیستم

در اینجا بررسی خواهیم کرد که هر VPN در مورد فعالیت ، سابقه اتصال و بارگیریهای شما از چه اطلاعاتی (در صورت وجود) استفاده می کند.

دسترسی به اینترنت خصوصی

PIA در ایالات متحده مستقر است ، جایی که قوانین نگهداری داده ها برای ارائه دهندگان VPN اعمال نمی شود.

خط مشی ورود به سیستم: دسترسی به اینترنت خصوصی اظهار داشت كه آنها هیچگونه فعالیتهای مربوط به فعالیت خود را حفظ نمی كنند ، یا تاریخچه جلسه یا داده های متا را نظارت یا ضبط می كنند. این بدان معنی است که آنها سابقه آدرس IP ، سابقه اتصال یا میزان داده منتقل شده شما را ضبط نمی کنند. آنها یک VPN بدون ورود به سیستم واقعی هستند.

Hidemyass

Hidemyass در انگلستان مستقر است و تابع قوانینی برای نگهداری اطلاعات انگلستان است (که در مورد VPN ها اعمال می شود).

خط مشی ورود به سیستم: Hidemyass تأیید کرده است که اگرچه آنها به طور مستقیم فعالیت VPN شما را کنترل نمی کنند ، آنها 2-3 ماهه ارتباطات را حفظ می کنند. این سیاههها شامل سابقه آدرس IP شما و میزان انتقال داده می شوند. در نتیجه ، آنها قادر به ارسال اطلاعیه های DMCA هستند و شناخته شده است که این کار را انجام می دهند.

تحلیل و بررسی:
PIA یک ارائه دهنده واقعی VPN بدون ورود است. این سطح حفظ حریم شخصی بهینه برای کاربران bittorrent است ، و این چیزی است که Hidemyass به سادگی نمی تواند مطابقت داشته باشد ، زیرا طبق قوانین نگهداری داده های انگلستان برای ثبت ابرداده از تاریخ جلسه مشتریان خود لازم است.. PIA در اینجا پیروز می شود.

WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

بازدید از سایت

امنیت

بیایید به قدرت رمزگذاری ، نشت IP و ویژگی های امنیتی اضافی بپردازیم…

دسترسی به اینترنت خصوصی

رمزگذاری تونل: AES تا 256 بیتی (استاندارد صنعت)
رمزگذاری دستی: کلیدهای 4096 بیتی (عالی)
تنظیمات رمزگذاری سفارشی: آره

ویژگی های امنیتی اضافی:

 • حفاظت نشت IPv6
 • حفاظت نشت DNS
 • VPN Kill-Switch (در صورت عدم موفقیت VPN) از نشت IP جلوگیری کنید

Hidemyass

رمزگذاری تونل: AES تا 256 بیتی (استاندارد صنعت)
رمزگذاری دستی: کلیدهای 2048 بیتی (خوب)
تنظیمات رمزگذاری سفارشی: نه

ویژگی های امنیتی اضافی:

 • امن IP-Bind (کشتن سوئیچ)

تحلیل و بررسی:
دسترسی به اینترنت خصوصی در این دوره نیز برنده است. این نرم افزار برای محافظت در مورد 3 نشت رایج IP ساخته شده است. می توانید در فهرست تنظیمات پیشرفته نرم افزار خود کدام گزینه ها را فعال کنید. حفاظت از نشت DNS به ویژه مفید است زیرا اطمینان می دهد که سرورهای DNS ارائه دهنده اینترنت شما هرگز مورد استفاده قرار نمی گیرند (اگر نشت DNS را مسدود نکنید ، ISP شما همچنان می تواند سابقه وب شما را تحت نظر داشته باشد).

علاوه بر این ، PIA برخی از بهترین رمزگذاری در صنعت را دارد (و در تنظیمات رمزگذاری پیشرفته نرم افزار دسک تاپ PIA کاملاً قابل تنظیم است). این امر به شما امکان می دهد ترکیب کاملی از امنیت در مقابل سرعت (بسته به نیاز شما) را تنظیم کنید و یا فقط با تنظیمات توصیه شده بروید.
دسترسی به اینترنت خصوصی تقریباً در هر ویژگی امنیتی HMA را نشان می دهد.

WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

بازدید از سایت

تورنت / p2p دوستی

بسیاری از VPN ها می گویند اجازه می دهد تا تورنت ، فقط بعداً حساب های فعالیت تورنت را لغو یا به حالت تعلیق درآورد. بعضی از VPN ها از زمین ساخته شده اند تا از سایر مناطق دوستانه تر باشند.

دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از ارائه دهنده های دوست داشتنی ترین VPN است که ما آزمایش کرده ایم. آنها فعالیت تورنت را به سرورهای خاص محدود نمی کنند (البته احتمالاً شما ترجیح می دهید به سرورهای غیر ایالات متحده و انگلیس بچسبید).

PIA مانند همه VPN های معتبر ، PIA از بارگیری های غیرقانونی پشتیبانی نمی کند و یا آنها را تشویق نمی کند. اما ، مهم نیست که چه چیزی را بارگیری کنید ، آنها قادر به پیوند دادن فعالیت آنلاین به حساب یا کاربران خاص نیستند.

از آنجا که آنها مانیتور نمی شوند ، یا سابقه اتصال شما یا فعالیت VPN را وارد نمی کنند ، ردیابی بارگیری تورنت ها به یک حساب اختصاصی vpn غیرممکن است. (و ممکن است ده ها یا صدها کاربر مشترک همان سرور VPN را به اشتراک بگذارند).

Hidemyass

Hidemyass بطور مشخص دسترسی Torrent / p2p را در شبکه خود مسدود نمی کند. شرایط خدمات آنها می گوید که حسابهای مربوط به فعالیت غیرقانونی را لغو می کنند.

این موضوع ایده بهتری از سیاست تورنت آنها در عمل به شما می دهد.

یادداشت مهم: HMA این امکان را دارد که بارگیری تورنت را به حساب های خاص ردیابی کند زیرا اطلاعات مربوط به اتصال را برای هر حساب نگه می دارد. این بدان معناست که اگر می خواهید پرونده های کمتری از حقوقی را بارگیری کنید ، می توانند حساب های خود را تعلیق و لغو کنند.

سرعت (PIA در مقابل HMA Speedtest)

تورنت یک فعالیت پهنای باند است و سرعت بیشتر همیشه بهتر است ، درست است؟ بیایید ببینیم که VPN به شما امکان می دهد از بالاترین درصد اتصال سریع خود استفاده کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی

تست سرعت PIA USA

کالیفرنیا ، ایالات متحده

تست دسترسی به اینترنت خصوصی کانادا

تورنتو ، کانادا

تست سرعت سرور دسترسی به اینترنت خصوصی هلند

آمستردام ، هلند (محبوب برای p2p)

Hidemyass

تست سرعت Hidemyass NYC

نیویورک ، ایالات متحده

تست سرعت شیکاگو Hidemyass

شیکاگو ، ایالات متحده

تصویر

تورنتو ، کانادا

تجزیه و تحلیل سرعت:
دسترسی به اینترنت خصوصی در اینجا با حاشیه وسیع پیروز می شود. به خصوص قابل توجه تفاوت پهنای باند بالادست. PIA توانست بیش از 80٪ از اتصال 50mbps ما را در هر 3 سرور مورد آزمایش ما بدست آورد. (برای مرجع ، برای پخش فیلم در HD فقط به 5-7 مگابیت در ثانیه نیاز دارید).

وقتی در نظر بگیرید که PIA تقریبا نیمی از قیمت HMA است ، اگر سرعت توجه شماره 1 شما باشد ، انتخاب آسان است. همچنین ارزش جستجو در IPVanish (که سریعترین vpn غیر ورود به سیستم است که ما آزمایش کرده ایم) است. ما مقایسه کاملی از IPVanish vs PIA انجام دادیم.

WINNER: دسترسی به اینترنت خصوصی

بازدید از سایت

خدمات مفید اضافی برای تورنتینگ

بیشتر VPN ها فقط سرویس VPN را ارائه می دهند ، اما برخی از vpns با تمرکز تورنت شامل ویژگی های اضافی هستند که کاربران بیت کوین دوست دارند. مثلا: Torguard شامل یک نصب کننده پروکسی خودکار است که فوراً نرم افزار تورنت مورد علاقه شما را برای استفاده از سرویس پروکسی torrent آنها پیکربندی می کند. BTguard دارای نسخه های سفارشی uTorrent و deluge است که تنظیمات پروکسی آنها قبلاً نصب شده است.

بنابراین این دو پاورقی VPN چه چیزی را به شما پیشنهاد می دهند?

دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصیتنها تعداد معدودی از VPN است که شامل سرویس پروکسی جوراب رایگان با هر بسته VPN است.

سرویس های پروکسی ناشناس در بین کاربران بیت تورنت محبوب است زیرا با هر مشتری اصلی تورنت کار می کنند ، آنها معمولاً سریعتر از یک VPN هستند و به طور کلی هزینه کمتری دارند. پروکسی های جوراب نزولی رمزگذاری نشده هستند (یک VPN رمزنگاری بسیار قوی را ارائه می دهد).

اما با PIA می توانید از هر دو جهان بهترین استفاده را ببرید و همزمان از VPN + Proxy استفاده کنید, زیرا آنها به 5 اتصال همزمان از یک حساب واحد اجازه می دهند. این بدان معنی است که آدرس IP تورنت شما IP پروکسی شما خواهد بود ، آدرس مرورگر وب IP VPN شما خواهد بود و هیچ یک از اینها با آدرس IP واقعی شما مطابقت ندارند. به عبارت دیگر ، شما کاملاً ناشناس خواهید بود.

ما حتی راهنماهای تنظیم مرحله به مرحله داریم که نحوه انجام این کار را در تمام نرم افزارهای تورنت مورد علاقه شما نشان می دهد.

پروکسی & راهنمای تنظیم VPN:

 • تورنت
 • ووزه
 • آبشار
 • QBittorrent
 • شامل (برای آندروید)

قیمت گذاری

در حالی که فکر می کنم وقتی امنیت و حریم خصوصی به نظر می رسد قیمت باید اولویت کم داشته باشد ، هیچ پنهانی نیست که مردم معاملات خوبی را با قیمت پایین ترجیح می دهند. دامنه VPN از حدود 3 دلار در ماه / 20 دلار در ماه و بالاتر است. خبر خوب این است که قیمت همیشه به معنای کیفیت نیست و برخی از بهترین VPN هایی که ما آزمایش کرده ایم نیز مقرون به صرفه تر هستند.

در اینجا چگونگی مقایسه دسترسی به اینترنت خصوصی با Hidemyass در هنگام قیمت مقایسه شده است:

دسترسی به اینترنت خصوصی

قیمت گذاری

 • 1 ماه – 6.95 دلار
 • 6 ماه – 35.95 دلار
 • 1 سال – 39.95 دلار (3.33 دلار در ماه)

Hidemyass

قیمت گذاری

 • 1 ماه – 11.52 دلار در ماه
 • 6 ماه – 8.33 دلار در ماه
 • 1 سال – 6.55 دلار در ماه

مهم نیست که طول اشتراک را برای هر دو PIA انتخاب کنید & HMA ، فارغ از مدت زمان ، ویژگی ها یکسان هستند. بدیهی است اگر گزینه اشتراک 12 ماهه را انتخاب کنید ، برای هر دو سرویس تخفیف قابل توجهی دریافت خواهید کرد. اگر نگران پشیمانی خریدار هستید ، تشویق کنید. هر دو VPN 100٪ ضمانت بازپرداخت را ارائه می دهند.

دسترسی به اینترنت خصوصی دارای یک سیاست بازپرداخت 7 روزه است و Hidemyass یک سیاست بازپرداخت 30 روزه دارد (تا زمانی که شما شرایط آنها را نقض نکنید یا بیش از 10 گیگابایت داده منتقل کنید).

در اینجا تصاویری از جزئیات قیمت گذاری دقیق هر VPN مشاهده می کنید:

صفحه قیمت گذاری دسترسی به اینترنت خصوصی

برنامه ها و قیمت گذاری دسترسی به اینترنت خصوصی

Hidemyass خدمات VPN خود را دقیقاً با همان اشتراک مشترک با PIA (1 ماه ، 6 ماه و 12 ماه) ارائه می دهد. متأسفانه تقریباً دو برابر قیمت PIA برای هر مدت اشتراک.

قیمت گذاری Hidemyass VPN

قیمت گذاری / برنامه ریزی برای Hidemyass

نتیجه گیری: و برنده است…

این مرحله نمایش حتی نزدیک نبود. به حساب من, دسترسی به اینترنت خصوصی برنده در هر دور.

این بدان معنی نیست که Hidemyass یک VPN بد است. در حقیقت ، آنها کارهای بسیار خوبی انجام می دهند (نرم افزار آنها خوب است ، و آنها تنها یکی از تنها VPN ها با پشتیبانی از فناوری تلفن زنده هستند). واقعیت این است که ، Hidemyass برای نیازهای کاربران بیت کوین طراحی نشده است ، در حالی که PIA جزء مخرب ترین شبکه های VPN در جهان است.

نباید جای تعجب داشت که دسترسی به اینترنت خصوصی به عنوان بهترین VPN ما برای تورنت نامگذاری شد (2014/2015)

در اینجا خلاصه ترکیب مسابقه از سر به سر آمده است:

دسترسی به اینترنت خصوصی در برابر Hidemyass (خلاصه)

ویژگی
برنده
جزئیات
حریم خصوصی / گزارش ها PIA PIA ثبت های صفر یا فوق داده را نگه می دارد. HMA سیاهههای مربوط را نگه می دارد.
امنیت PIA PIA دارای قدرت رمزگذاری قابل تنظیم تا کلیدهای AES w / 4096 بیتی 256 بیتی است
تورنت دوستانه PIA PIA از نظر HMA بسیار دوست داشتنی تر است و نمی تواند حساب های فردی را شناسایی کند
سرعت PIA در آزمایش ما ، PIA از سرعت Hidemyass بهتر عمل کرد
موارد اضافی PIA پروکسی SOCKS هلند با VPN همراه است و برای تورنت عالی عمل می کند
قیمت گذاری PIA PIA هزینه کمی 3.33 دلار در ماه (نامحدود) در مقابل 6.55 دلار برای HMA دارد. (جزئیات زیر را ارائه دهید)

تحلیل و بررسی

دسترسی به اینترنت خصوصی هنگامی که می آید خواسته های حفظ حریم خصوصی کاربران مکرر bittorrent را کاهش دهد ، Hidemyass را کاملاً خراب کرد. ما از صمیم قلب توصیه می کنیم PIA یک VPN عالی در همه جا باشد ، چه برای استفاده عمومی یا بارگیری تورنت سخت.
اگر می خواهید خدمات آنها را بدون ریسک انجام دهید ، از سیاست بازپرداخت 7 روزه PIA استفاده کنید. PIA تاکنون محبوب ترین سرویس VPN در بین بازدید کنندگان این سایت و یکی از مقرون به صرفه ترین نیز هست.برای به دست آوردن PIA برای 3.33 دلار در ماه از لینک زیر استفاده کنید

بهترین پیشنهاد

دریافت PIA برای 3.33 دلار در ماه »

سایر اطلاعات مفید

ما مقالات دیگری در این سایت داریم که به شما کمک می کند تا تورنمنت کامل vpn را انتخاب کنید ، و پس از انجام این کار ، “چگونه به راهنماها” را به شما نشان می دهیم که دقیقاً نحوه تنظیم مشتری تورنت مورد علاقه خود را برای کار کامل با شما نشان می دهد. سرویس VPN یا پروکسی.

در اینجا برخی از محبوب ترین مقالات ما آمده است:

راهنماها

uTorrent (راهنمای تنظیم VPN / Proxy)
Vuze (راهنمای تنظیم VPN / Proxy)
Deluge (راهنمای تنظیم VPN / Proxy)
QBittorrent (تنظیم VPN / پروکسی)

SOCKS در مقابل پروکسی HTTP
درک سیاهههای مربوط به VPN
کدام VPN هیچ سابقه ای ندارد?

بررسی ها

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
بررسی IPVanish
بررسی Torguard
بررسی BTGuard
بررسی Proxy.sh

مقایسه ها

PIA در مقابل IPVanish
PIA در مقابل Torguard
PIA در مقابل Proxy.sh
PIA در مقابل BTGuard
Torguard در مقابل BTGuard (پروکسی)

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  مقایسه IPVanish در مقابل ExpressVPN: سرعت / ورود به سیستم / تورنت