HostGator Review – به اطلاعات Speed ​​Server و مصاحبه های مشتری مراجعه کنید

میزبان


میزبان

https://www.hostgator.com/

tl؛ dr

اگرچه نسبتاً سریع ، کاربران پیشرفته ممکن است HostGator را فاقد ویژگیهای خود بدانند. با این حال ، اگر به دنبال سرویس میزبانی وب بدون استفاده و استفاده آسان هستید ، ممکن است HostGator سرویس مناسبی برای شما باشد! .

بررسی HostGator: 9 جوانب مثبت & 5 منفی از Gator!

بعد در لیست میزبان های وب واجد شرایط ما ، HostGator محبوب ، همیشه درخشان ترین سرویس میزبانی وب به نظر می رسد.

آنها بسیار زیبا هستند.

آنها شناخته شده هستند که کاربر پسند هستند.

اما چگونه ‘Gator در برابر سایر غول های صنعت ایستادگی می کند?

برای فهمیدن ، ما به کارگزاران ما کمک مالی کرده ایم ، نعمت های خدای روزنامه نگاری را درخواست کرده ایم و به برنامه HostGator’s Baby برای کمک به برخی آزمایش های جدی کمک کرده ایم (تست هایی که هیچ کس برای انجام این کار زحمت نمی کشد ، بسیار متشکرم) فقط این را می دانید اگر HostGator میزبان مناسب شماست.

نتایج حاصل از آزمایشات ما واقعاً بسیار شگفت آور است ، اما چیزهای خوبی برای کسانی که منتظر هستند ، منتظر می مانند و منتظرند تا حکم ما در پایان این بررسی باشد.

افشای

دو سایت آزمون ما hgcloudhosted.com و hgbabyhosted.com هستند. اولی با میزبان HostGator Cloud Hatchling میزبان است. در حالی که دومی با HostGator Baby میزبانی می شود.

9 دلیل اینکه HostGator برای شما ایده آل است

1. زمان پاسخ سریع سرور

اگر تاکنون نشنیده اید ، در اینجا در Bitcatcha.com ، ما واقعاً دوست داریم میزبانی وبمان سریع باشد. خیلی سریع.

و اینجاست که HostGator توجه ما را به خود جلب کرده است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

32 میلی ثانیه 36 میلی ثانیه 221 ms 221 ms 139 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

717 ms 205 ms 153 ms 36 میلی ثانیه 140 میلی ثانیه

سرعت متوسط: 190 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

با توجه به اینکه فقط 2 مرکز داده دارند (هر دو در ایالات متحده واقع شده اند) ، HostGator موفق شد در سائو پائولو ، سیدنی و ژاپن واقعاً خوب عمل کند ، همه زمان پاسخگویی زیر 205 ms.

آنها در سنگاپور و لندن خوب عمل کردند (221 میلی ثانیه) اما اندکی در بنگلور با سرعت 717 میلی متر عقب ماندند (اگر این مورد را از هند می خوانید ، بهتر است آن را پاک کنید. بهترین برنامه های میزبانی هند را به جای آن بررسی کنید!)

با میانگین میانگین 190 میلی ثانیه در سراسر جهان ، HostGator خود را از ما A گرفتند!

2. سرعت بارگذاری سریع سایت

به استثنای PHP7.1 و ساخته شده در سیستم فشرده سازی محتوا مبتنی بر آپاچی ، HostGator واقعاً اتفاق زیادی برای آنها نمی خواهد.

آنها از حافظه SSD استفاده نمی کنند (فقط با هاست ابری ، Boo در دسترس هستند!) ، هیچ سرور NGINX تنظیم نشده یا ویژگی های حافظه ویژه ویژه مانند Supercacher SiteGround وجود ندارد.!

ما از webpagetest.org استفاده کردیم و سایت تست HGBabyHosted.com را در برابر HGCloudHosted.com ما تردید کردیم ، و در اینجا نتیجه می گیرید: