بررسی IPVanish: 5 جوانب مثبت و 4 منفی استفاده از IPVanish VPN

IPVanish VPN


IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

tl؛ dr

در ابتدا ، من از بررسی IPVanish VPN بسیار تردید داشتم زیرا می دانستم آنها یک سرویس مستقر در ایالات متحده هستند. شخصاً ، این مثل این است که از گرگ بخواهید مرغها را محافظت کند. اولین بار در سال 2012 ، IPVanish مالکیت خود را در سال 2017 تغییر داد. متأسفانه ، تغییر در مالکیت از دیدگاه من برای شرکت بسیار مثبت بوده است. من به دلایل مختلفی از جمله عملکرد سرعت زیرکانه ، ناشناس بودن مشکوک و پشتیبانی مشتری وحشتناک ، توصیه می کنم این VPN را توصیه کنم.

بررسی IPVanish: 5 جوانب مثبت و 4 منفی استفاده از IPVanish VPN

IPVanish VPN که در سال 2012 تأسیس شد ، پیرترین بچه این بلوک نیست و در واقع ، قبلاً یک بار دستان خود را تغییر داده است. آنچه در مورد این شرکت غیرمعمول است این است که علی رغم محبوبیت ظاهری خود در چنین مدت کوتاهی ، این شرکت همچنین موفق شده است خود را درگیر بحث و جدال شود. این نوع چیزها معمولاً برای ارائه دهندگان خدمات VPN تلفاتی به نظر می رسد ، اما همچنان زنده مانده است.

علاوه بر این ، این شرکت مستقر در ایالات متحده است و به خاطر ادعاهای خود مبنی بر داشتن سیاست عدم ورود به سیستم در وهله اول به خوبی هجی نمی کند. اگرچه ایالات متحده هنوز قوانین لازم برای نگهداری داده ها را ندارد ، اما آژانس های امنیتی مشتاق به ثبت اطلاعات ابرداده اینترنت برای کل سیاره هستند. کاملاً یک معضل است.

با این وجود ، این ثابت شده است که یک مجموعه عملکرد مختصر ، خوب ، برخی وحشتناک است ، بنابراین اجازه دهید نگاهی به آنچه می توانند انجام دهند.

آنچه ما درباره IPVanish VPN دوست داریم

1. در دسترس بودن خوب

IPVanish ادعا می کند بیش از 1000 سرور را در یک شبکه کار می کند که برای پوشش بیش از 60 کشور در سراسر جهان رشد کرده است. البته ، این تمرکز عمدتا در اروپا و آمریکای شمالی است و 443 سرور در سرویس دهنده سابق و 561 سرویس دهنده در حالت دوم قرار دارند. اگرچه این آسیا و بقیه را به سختی تعداد انگشت شماری از جهان می گذارد ، پوشش آن وجود دارد.

1.1. این زیرساخت های خاص خود را دارد

نکته قابل توجه این است که IPVanish ادعا می کند که تمام زیرساخت های خود را در اختیار دارد. در حالی که مطمئناً این مسئله در مورد تجهیزات سرور صادق است ، من مطمئن نیستم که چگونه می تواند چنین بقیه زیرساخت هایی را که معمولاً از مرکز داده تهیه می شود ، انجام دهد.

ما به عنوان تنها ارائه دهنده سرویس واقعی Top Tier VPN ، ما در IPVanish کل شبکه خود ، از جمله سرورها را در اختیار داریم. این به ما امکان می دهد خدمات برتر را با قیمت رقابتی ارائه دهیم.

ما هرگز امنیت شما را در کنترل شخص دیگری نمی گذاریم. از آنجا که ما از زیرساخت هایمان بهره نمی بریم ، می توانیم ایمن ترین اتصالات VPN در جهان را به شما ارائه دهیم. و بدون اینکه شخص ثالث ما را آهسته کند ، شبکه IPVanish سریعاً صاعقه است.

1.2 تقریباً با هر دستگاهی استفاده کنید

برای کسانی که اکنون نظرات VPN من را می خوانید ، من مطمئن هستم که به من عادت کرده اید که در مورد پشتیبانی دستگاه استفاده کنم. واقعیت این است که با محصولی که به طور گسترده ای به عنوان VPN مورد هدف قرار گرفته باشد ، بسیاری از ما که از دستگاه های گسترده ای استفاده می کنیم ، مجبور خواهیم بود.

برنامه های IPVanish

در واقع ، من جرات می کنم که بسیاری از ما حتی می توان از دستگاه های مختلف در سیستم عامل های مختلف حتی در یک خانواده واحد استفاده کرد. همچنین ، با وجود تعجب من که برخی از مردم هنوز از ویندوز فون استفاده می کنند ، با ظرافت بیان می کنم – واقعیت این است که حتی یک همکار نزدیک تجاری نیز وجود دارد..

بنابراین ، آن را در آنجا دارید – پشتیبانی از تنوع زیادی از دستگاه ها علاوه بر IPVanish است.

و از آنجا که IPVanish نیز می تواند در برخی از روترها مستقر شود ، من مجدداً کسانی را که در فکر انجام این کار هستند ، یا برای راحتی یا فقط برای ضربات ، هشدار می دهم.

توجه داشته باشید

اجرای سرویس VPN در روتر شما به شما کمک می کند بر حد اتصال همزمان دستگاه که بیشتر VPN ها تحمیل می کنید ، غلبه کنید. با این حال ، یک اشکال وجود دارد. تقریباً در همه موارد (مخصوصاً برای روترهای خانگی) ، انجام این کار باعث می شود تا ترافیک اینترنت شما در مقایسه با برنامه های VPN اختصاصی برای دستگاه کاهش یابد. دلیل این امر این است که روترها قادر به مدیریت رمزگذاری اطلاعات مورد نیاز در زمان واقعی هستند ، بنابراین سرعت انتقال داده شما را کند می کند.

2. IPVanish در امنیت سخت است

صادقانه بگویم ، امنیت برای من ثمره ناشناس بودن یک سرویس VPN است ، اما این یک دیدگاه شخصی است. وقتی در مورد کاربران اینترنت در کشورهایی مانند چین ، آمریکا و سنگاپور فکر می کنم ، می توانم نیاز به اتصالات امن را کاملاً درک کنم.

تازه FYI ، ایالات متحده یکی از مناطق داغ در جهان است که شرکت ها بتوانند این افراد را که در پرونده های غیرقانونی پرونده هستند ، تحت پیگرد قانونی قرار دهند. چین به شدت اینترنت خود را سانسور می کند و سنگاپور در پله های ایالات متحده آمریکا دنبال می کند. با این حال ، بسیاری از کشورها وجود دارند که در آن کاربران ممکن است از VPN استفاده کنند – مانند کشورهای اروپایی.

2.1. رمزگذاری مجبور 256 بیتی

بدون استثنا ، تمام سرویس های VPN که من تا به امروز آزمایش کرده ام ، در مورد سطح رمزگذاری ، به کاربران گزینه ای ارائه داده اند. از این گذشته ، همانطور که اشاره کردم ، رمزگذاری بالاتر ممکن است سرعت شما را کاهش دهد. با این حال ، IPVanish ظاهراً موضع سختی در مورد موارد گرفته و رمزنگاری اجباری 256 بیتی را برای همه کاربران اعمال کرده است.

با چشم انداز ، رمزگذاری 256 بیتی یکی از بالاترین سطح موجود در امروز است و به طور فزاینده ای در الگوریتم ها ، پروتکل ها و فن آوری های مدرن رواج یافته است (حتی از آن برای SSL استفاده می کنیم).

به عبارت ساده تر ، یک کلید 256 بیتی قدرت محاسباتی گسترده ای را برای شکستن و حتی پس از آن فقط با زمان کافی – سال های بیشتر از زندگی هر کسی ، به خود می گیرد ، مطمئناً.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید اینست كه هرچه اتصال به صورت رمزگذاری شده بیشتر باشد ، احتمال دارد كه این ارتباط از تخریب سرعت رنج ببرد ، بنابراین من به شما اجازه خواهم داد كه به تنهایی تصمیم بگیرید تعادل كامل مورد نیاز در زندگی شما چیست.

2.2. خط مشی مربوط به گزارش ها نیست

این مضراب مقدس برای ارائه دهندگان خدمات VPN است. همه ما باید بدانیم که سرویس VPN که داده هایمان را به آنها واگذار کرده ایم ، نمی خواهیم به سادگی چرخانده و آن را به شخص دیگری تحویل دهیم. من اکنون در این مورد بیشتر نخواهم گفت ، اما کافی است که بطور رسمی ، IPVanish سیاست عدم ورود به سیستم را دارد.

حریم خصوصی شما اولویت ما است ، اما اعتماد شما به ما به همان اندازه مهم است. به همین دلیل ما می خواهیم تا حد امکان شفاف در سیاست های خود باشیم. IPVanish یک ارائه دهنده خدمات VPN با صفر گزارش است ، بدین معنی که ما هیچ گونه سابقه ای از ارتباط ، ترافیک یا داده های فعالیت را در رابطه با خدمات خود نگه نداریم. – خط مشی رازداری IPVanish

2.3 انتخاب پروتکل ها

اگر امنیت و ناشناس بودن زیرزمین خدمات VPN باشد ، پروتکل های آنها انعطاف پذیری در عضلات آنها است. IPVanish از طیف گسترده ای از پروتکل ها پشتیبانی می کند تا بتوانید آنها را در صورت لزوم برای وضعیت خود تصویب کنید.

IPVanish ادعا می کند که از OpenVPN ، IKEv2 ، L2TP / IPsec و SSTP پشتیبانی می کند ، اما من توجه دارم که گزینه SSTP از برنامه Windows VPN آنها وجود ندارد. شاید حذف شده باشد.

IPVanish SSTP وجود ندارد

2.4 Kill Switch کار می کند!

اگر بیشتر اتصال به سرور VPN به هر دلیلی از بین رفته باشد ، بیشتر VPN ها شامل کلید Kill Switch هستند که به منظور قطع اتصال شما به اینترنت طراحی شده است. برخی کار می کنند ، اما بعضی ها خوشحال نیستم اما خوشحالم که گزارش می کنم IPVanish Kill Switch مؤثر است. ممکن است کمی لاغر باشد ، اما به محض شروع کردن ، همه چیز سرسختانه از اتصال امتناع می ورزد.

در واقع ، هنگامی که سرویس گیرنده IPVanish خود را بارگیری کردید ، تا زمانی که به سرور خود متصل نشوید ، قادر به گشت و گذار در شبکه نخواهید بود. مرور بدون اتصال فقط پس از خروج از نرم افزار مشتری IPVanish امکان پذیر است. این بهترین اجرای یک Kill Switch است که تاکنون دیده ام.

3. سرعت کافی برای پخش فیلم 8k

راستش را بخواهید ، من دقیقا طرفدار بزرگی از سرعتی که توسط سرورهای IPVanish ارائه می شود نیستم. این ممکن است پیکربندی من باشد ، اما من صادقانه سعی کردم هر ترکیبی را که برنامه آنها پشتیبانی می کند و جدا از (به طور معمول) سرورهای مستقر در سنگاپور شانس چندانی نداشته اند. این بسیار منطقی است ، زیرا این مکان نزدیک به من است که زیرساخت های خوبی دارد.

من اخیراً ارائه دهنده پهنای باند خود را تعویض کردم و اگرچه سرعت خط من تست شده است تا بتواند به 500 مگابایت در ثانیه تبلیغی نزدیک شود ، اما تجهیزات ترقی من فقط قادر به ادامه کار هستند. به همین دلیل است که من این بار سرعت پایه ای را برای شما ارائه می دهم که می دانم چه هنجاری برای ارتباطی که پلت فرم تست من می تواند انجام دهد – حدود 200 مگابیت در ثانیه است

نتیجه Speedtest - سرعت پایه اولیه VPN وجود ندارد

تست سرعت بدون سرعت پایه VPN
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرعت IPVanish من قادر به جمع آوری بسیار غم انگیز بودند.

مالزی فقط دو سرور در دسترس داشت و بهترین انتخاب سرور برای من 20 مگابیت در ثانیه خیره کننده داشت. من می توانستم بالاتر از آن در برنامه اینترنت قدیمی خود باشم که در 50Mbps صدا کرد.

نتیجه تست سرعت در سرور مالزی

تست سرعت آسیا – سرور مالزی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

قهرمان معمول من ، سنگاپور ، تقریباً نیمی از سرعت پایه خود را به من داد. بدیهی نیست عالی ، خرید سلام ، تقریباً 100 مگابیت در ثانیه است!

نتیجه تست سرعت در سرور سنگاپور

تست سرعت آسیا – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

استرالیا ، کمی دورتر از من ، آن سرعت را به نصف کاهش داد و از زمان بندی پینگ کمی تکان دهنده شد.

نتیجه تست سرعت در سرور استرالیا

تست سرعت استرالیا – Adelaide Server
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

همانطور که انتظار می رفت ، آفریقای جنوبی طبق معمول کم در مقیاس سرعت برای من بود. من می دانم که آفریقای جنوبی ممکن است در انتخاب بیشتر کاربران زیاد نباشد ، اما من همیشه آن را برای گسترش جغرافیایی درج می کنم.

نتیجه تست سرعت در سرور آفریقا

تست سرعت آفریقا – سرور آفریقای جنوبی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

برای اروپا انتخاب عادی من هلند است زیرا تقریباً وسط چیزهای آنجاست و زیرساخت مناسبی دارد.

نتیجه تست سرعت در سرور هلند

تست سرعت اروپا – سرور هلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

و سرانجام ، در سراسر جهان از موقعیت جسمی من ، آمریکای شمالی. من به سرعتهای بالاتر موجود در آنجا به آن می پردازم که پایگاه خانگی IPVanish است.

نتیجه تست سرعت در سرور آمریکای شمالی

تست سرعت آمریکای شمالی – سرور دالاس
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با وجود تقریباً تقریبا 100 مگابیت در ثانیه و حداقل 20 مگابیت در ثانیه ، می توان ادعا کرد که IPVanish واقعاً ارزش زیادی ندارد. با این حال در اینجا می خواهم تزریق کنم که 100 مگابیت بر ثانیه بر روی یک VPN هنوز مناسب و معقول است ، و من مطمئن هستم که شما یک سرور در جایی پیدا خواهید کرد که بتواند سرعت خوبی به شما بدهد.

با این حال همان سرعتی که می توانم با IPVanish به دست بیاورم ، هنوز هم به من اجازه داد فیلم های UHD 8k را از YouTube پخش کنم. از نظر واقع بینانه ، حدود 15 مگابیت در ثانیه به شما امکان می دهد این کار را برای فیلم UHD انجام دهید.

تست YouTube 8k

4. قیمت مناسب بدون دوره قفل طولانی

گزینه های قیمت IPVanish

به نظر می رسد IPVanish در جنگ قیمت VPN در میانه قیمت گذاری کاهش یافته است. با 10 دلار در هر ماه به صورت موقت و 6.49 دلار در هر ماه با برنامه یک ساله ، آن را مرتباً در اینجا و آنجا نیست. اگر از یک طرف ماهانه بروید ، بسیار مضر و گران قیمت نیست ، در حالی که از طرف دیگر ، به مدت طولانی به اندازه دیگری صرفه جویی نمی کنید.

به عنوان مثال Nord VPN را انتخاب کنید ، که قیمت های بلند مدت واقعاً خارق العاده ای دارد.

آنچه راجع به IPVanish VPN دوست نداریم

1. عدم وجود سرورهای بهینه شده

این اولین چیزی است که من یک بار مشتری VPN را روی سیستم خود نصب کردم متوجه شدم. من در حال تنظیم تنظیمات مختلف بودم و متوجه شدم که IPVanish اولویت غیرمعمول بالایی را در سرور پینگ قرار می دهد و طبق آن رتبه بندی می کند. به غیر از این ، شما باید شانس خود را با هر برنامه ای که برای شما انتخاب می کند ، انتخاب کنید.

اشتباه نکنید – سرور پینگ مهم است. این اساساً چقدر تأخیر نشان می دهد که سرور در برقراری ارتباط با دستگاه شما ، اما از نظر متن مهم نیست.

به عنوان کاربران VPN ، مطمئناً باید پیش بینی کرد که ممکن است ما از انواع مختلفی مانند Torrenting ، Video Streaming یا هر چیز دیگری استفاده کنیم ، بنابراین چرا فقط روی پینگ تمرکز می شود؟ زندگی را ساده کنید, لطفا.

2. مسائل مربوط به حریم خصوصی

علیرغم سیاست های بسیار علنی عدم ورود ، IPVanish به دلیل عدم وجود ستون فقرات در ایستادگی در برابر مقامات در گذشته ، مورد آتش سوزی جدی قرار گرفته است. نکته جالب تر این که آنها متهم به تحویل اطلاعاتی که قرار نبود وجود داشته باشد متهم شده اند.

2.1. شرکت مستقر در ایالات متحده

IPVanish به عنوان یک شرکت مستقر در ایالات متحده وظیفه موثقی برای کمک به مقامات در تحقیقات خود دارد. با قضاوت درباره اینکه چقدر سریع گفته می شود که کاربر خود را هنگامی که از طرف Homeland Security خواسته شده است را زیر اتوبوس انداخت ، آیا حاضرید برای محافظت از شما شرط بندی در آنها بکنید.?

ایالات متحده در حال حاضر برای تصویب قوانین نگهداری داده ها در حال نبرد است. اگرچه در حال حاضر قوانینی برای حفظ داده های اجباری مانند دستورالعمل نگهداری اطلاعات اروپا وجود ندارد ، چه مدت قبل از این واقعیت می شود?

2.2. ورود به سیستم اختلاف نظر

در اوایل سال جاری (2018) ، مقاله ای در TorrentFreak IPVanish را متهم کرد که گزارش های کاربران را به مقامات (وزارت امنیت داخلی ایالات متحده) تحویل می دهد. خوب ، کاربر _a_ به هر حال وارد سیستم می شود ، اما به اندازه کافی بد است.

اکنون ، IPVanish نسبتاً اخیراً به دست گرفته شد ، بنابراین وقتی از آنها سؤال شد ، آنها با گفتن اینكه آنها هیچ كسانی را كه قبل از تصدی شركت اتفاق افتاده بود ، هیچ چیز را انكار كردند. با این حال ، به نظر من وحشتناک است که چنین نقض جدی یکی از ستون های اصلی رفتار VPN به شکلی اتفاقی توسط صاحبان جدید آن در زیر فرش برس شده است..

IPVanish ، به عنوان یک شرکت StackPath ، سیاهههای مربوط به کاربران ما را وارد و ذخیره نمی کند. من نمی توانم با آنچه در تماشای شخص دیگری رخ داده صحبت کنم ، و آن تیم مدیریتی مدتهاست که از بین رفته است. اما این را بدانید – علاوه بر عدم ورود به سیستم ، StackPath بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی خواستار دیگری است ، از حریم شخصی کاربران ما دفاع خواهد کرد. ” – جرمی پالمر ، معاون رئیس جمهور ، محصول & بازار یابی.

سؤال این است ، آیا شما مایلید حرف آنها را بزنید ، زیرا آنها آشکارا محصور شده اند?

2.3 اطلاعات مکان غیرمعمول سرور یافت شد

مکانهای عجیب IPVanish کشف شدند

من مدت زمان طولانی است که از Speedest.net استفاده کرده ام و معمولاً نه تنها از نظر تست سرعت ، بلکه موقعیت مکانی صحیح سرورهای آزمایشی را نشان می دهد. در واقع ، این اولین باری است که من در تاریخچه استفاده از خدمات آنها این مسئله را تجربه کرده ام.

هنگامی که به سرورهای IPVanish متصل شدم ، متوجه می شوم که Speedtest اغلب سعی می کند مرا با سرورهایی که خیلی دور از مکانی که به من نشان داده شده بود جفت کند. به طور معمول ، شما را با نزدیکترین سرور به مکان شما جفت می کند.

پس چرا سعی می کند مرا با سرورها هزاران کیلومتر دورتر جفت کند؟ من موضوع را از طریق ایمیل برای پشتیبانی از پشتیبانی مشتری مطرح کردم ، اما آنها اساساً سوال من را نادیده گرفتند. هر گونه ایده در مورد آنچه در اینجا اتفاق می افتد?

متأسفانه ، این پدیده عجیب و غریب گاهی به سرویس های موقعیت جغرافیایی سرایت می کند. مثال واقعه پخش کننده iBBC را که در زیر نشان داده شده است ، مثال بزنید.

موقعیت غیرمعمول سرور از طریق پخش کننده BBC

3. پشتیبانی مشتری وحشتناک

بزرگترین مورد من درباره IPVanish – پشتیبانی مشتری. بلکه فقدان آن است. من مطمئناً می توانم برخی شرکتها را که پشتیبانی مشتری 365/24/7 را ارائه نمی دهند ، بفهمم ، خصوصاً از طریق خدمات چت زنده ، زیرا هزینه می تواند افزایش یابد.

چیزی که من نمی توانم درک کنم به همین دلیل است که یک شرکت خدمات فنی مانند IPVanish فکر می کند که توانایی پرداخت چنین کاری را ندارد.

بعلاوه من نمی توانم درک کنم که چرا احساس می کنند که صحیح است ادعا کنند که پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهند ، اگر 3 روز طول بکشد تا با صمیمیت پاسخ به یک ایمیل مفصل درخواست کمک کنند.

پشتیبانی مشتری IPVanish

از نظر فنی ، آنها صحیح هستند ، آنها بلافاصله پاسخ می دهند – با یک ایمیل خودکار می گویند که به زودی پاسخ خواهند داد. با این حال ، این تاکنون در نقض روحیه پشتیبانی مشتری است که من به سادگی شعله ور شدم.

پاسخ آنها نه تنها سه روز با تأخیر بود ، بلکه نتوانست به طرز معناداری موضوعاتی را که من داشتم برطرف کند. آنها اساساً به من گفتند:

از سرور فعلی جدا شوید و به پروتکل دیگری تغییر دهید. اتصال به نزدیکترین سرور را امتحان کنید.

من اطلاعات مفصلی در مورد مسائل پیش رو ، همراه با پیکربندی مشتری خودم در اختیار آنها قرار داده بودم و تمام آنچه آنها باید بگویند این بود. اگر من راه حل پیشنهادی را قبلاً امتحان نکرده بودم ، در عوض از خودم شرمنده می شدم. من مطمئن نیستم که آیا موضوع سیاست شرکت یا یک دستیار خدمات مشتری است که واقعاً کار را نمی خواهد ، اما نتیجه نهایی همان است.

IPVanish, شرم بر شما.

4. برنامه مشتری فقیر

از طراحی قدیمی و کمبود چشمگیر گزینه ها ، می توان گفت برنامه IPVanish ساده و مینیمالیستی است – اگر مهربان بود. متأسفانه ، فقدان بسیاری از کارکردهای بسیار ضروری ، باعث می شود که به جای ساده سازی ، این تصور بد تلقی شود.

از قفل کردن به یک استاندارد رمزنگاری گرفته تا عدم سازماندهی سرور (به استثنای پینگ ، همیشه با آنها پینگ است) ، ریاضت در طراحی کمی بیش از پیش گرفته شده است.

و به شخصه ، اگر من خدمتی داشتم که چنین سرعت ضعیفی را ارائه می داد ، مانیتور ترافیک را در خود مشتری نمی گنجم. مثل ریختن نمک در زخم باز است.

Bottomline: آیا IPVanish VPN قیمت دارد?

در حالی که می نشینم و نفس خود را بعد از آن مدت طولانی سرویس دهی به مشتری بهبود می بخشم ، مجبور شدم چند دقیقه آرام باشم تا دوباره تمرکز خود را جلب کنم. یکی از ریزه کاری های من ، سرویس دهی به مشتری ضعیف است و من این بار در دورانی با آن برخورد کرده ام.

با این حال ، با وجود توازن چیزها برای و علیه این شرکت ، احساس می کنم هنوز هم کمی غیر معمول است. برای مثال با اعمال سطح رمزگذاری 256 بیتی ، مواضع سخت آنها در مورد امنیت را در نظر بگیرید. با این حال ، در همان زمان آنها را به آسیاب ادعاهای مربوط به ورود به سیستم که آنها صرفاً سعی در کنار گذاشتن آنها کرده اند ، پرداخته اند..

در پایان روز ، من نه به اندازه مشکلات عمده فنی که با IPVanish روبرو هستند ، بلکه نگرش شرکت را احساس می کنم. از یک بازاریابی بازاریابی که می تواند با گفتن “ما هیچ چیزی نمی دانیم” را به کارمندان خدمات مشتری که اصولاً اهمیتی نمی دهند ، ادعاهای خود را کنار بگذارد – احساس می کنم IPVanish با مشکلات جدی روبرو است.

با وجود موقعیت درست و کمی براقیت ، هنوز هم صدها نفر وجود دارند که هزاران نفرشان نمی توانند کارهای صحیح را انجام دهند و قبل از خرید محصول را مطالعه کنند..

به شخصه ، من IPVanish را با قطب ده پا لمس نخواهم کرد ، اما صادقانه بگویم ، همانطور که در بررسی خود به آن اشاره کردم ، دارای نکات برجسته ای نیست..

ویژگی های اصلی

 • رمزگذاری 256 بیتی
 • options گزینه های قیمت گذاری متوازن
 • ✓ حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان پشتیبانی کنید
 • . 7 روز ضمانت برگشت پول
 • ✓ پشتیبانی از اشتراک گذاری فایل P2P
 • policy خط مشی عدم ورود

توصیه شده برای

 • • پخش فیلم (گاهی اوقات)
 • • کاربران آگاه به امنیت
 • • طرفداران P2P
 • • کاربران مستقر در ایالات متحده و اتحادیه اروپا

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map