Contents

IPVanish در مقابل ExpressVPN Comparison 2018

IPVanish و ExpressVPN هر دو ادعا می کنند سریعترین شبکه اختصاصی محیط زیست روی زمین هستند. اما کدام نیروگاه VPN واقعاً دارای سریعترین سرعت برای اثبات آن است?

ما IPVanish در مقابل ExpressVPN را در مورد ویژگی هایی که بیشتر از همه برای کاربران تورنت مهم است مقایسه کردیم.

ما مقایسه کردیم:

 • نرم افزار
 • خط مشی رازداری / ورود به سیستم
 • سرعت
 • و البته قیمت ما می دانیم که همه یک vpn خوب و ارزان را دوست دارند.

IPVanish در مقابل ExpressVPN: خلاصه

IPVanish

تصویر

سایت اینترنتی: IPVanish.com
مرور: بررسی IPVanish 2016 w

/ سرعت

 • مستقر در ایالات متحده آمریکا
 • بدون گزارش عادت زنانه. (
  در مورد سیاهههای مربوط به VPN بیاموزید
  )
 • بدون پروکسی گنجانده شده است
 • رمزگذاری 256 بیتی (قابل تنظیم)
 • سوئیچ قاتل شامل (جلوگیری از نشت IP)
 • تورنت مجاز در همه سرورها
 • قیمت ماهانه: 10.00 دلار
 • بهترین پیشنهاد: 6.49 دلار در ماه&# 65279؛&# 65279؛ (برنامه 1 ساله)

ExpressVPN

تصویر

سایت اینترنتی:Expressvpn.com
مرور: به زودی…

 • مستقر در جزایر ویرجین انگلیس
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد برخی از سیاهههای مربوط به اتصال (بدون ثبت IP)
 • بدون پروکسی گنجانده شده است
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • کشتن سوئیچ گنجانده شده است
 • تورنت در سرورهای خاص
 • قیمت ماهانه: 12.95 دلار
 • بهترین پیشنهاد: 8.32 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)
ویژگی های مورد علاقه IPVanish
IPVanish بسیار سریع است. سریعتر از تمام VPN های دیگر که ما در این سایت آزمایش کرده ایم. اگر اتصال به پهنای باند بالایی دارید (20 مگابیت در ثانیه) حداقل باید IPVanish را امتحان کنید.

نرم افزار جدید V3 آنها (ویندوز ، مک ، iOS ، اندرویدی) دارای چندین ویژگی جدید مانند: حالت مخفیکاری ، Tunneling Split ، Kill-switch و انتخاب سرور “Smart” است..

IPVanish همچنین با ضمانت ‘صفر ورود به سیستم’ ، سطح خصوصی بالایی را ارائه می دهد.
تمام VPN های بدون ورود ما را بررسی کنید

ویژگی های مورد علاقه ExpressVPN ما:
ExpressVPN یک سرویس عالی VPN است (با قیمت های برتر).

خواندن: راهنمای تورنت ExpressVPN ما

ExpressVPN وقتی صحبت از نرم افزار آنها می شود ، واقعاً از میان جمعیت متمایز است ، که دارای رابط کاربری زیبا و ویژگی های ابتکاری مانند لیست “سرورهای مورد علاقه” قابل تنظیم است..

قیمت نسبتاً بالا ExpressVPN بدین معنی است که آنها می توانند پهنای باند سرور بیشتری را برای هر کاربر داشته باشند ، بنابراین سرعت بسیار عالی است.

مباحث مقایسه

ما ExpressVPN و IPVanish را سر به سر در هر یک از موضوعات زیر مقایسه خواهیم کرد. برای جستجوی هر بخش از این مقایسه ، روی پیوند کلیک کنید.

 1. امنیت
 2. خط مشی رازداری / ورود به سیستم
 3. نرم افزار / ویژگی ها
 4. سرعت
 5. دوستی با تورنت و ویژگی های تورنت
 6. قیمت گذاری
 7. سیاست بازپرداخت

امنیت

رمزگذاری

IPVanish و ExpressVPN هر دو ارائه رمزگذاری 256 بیتی (استاندارد امنیتی با کیفیت بالا در صنعت).

هر دو ارائه دهنده پیاده سازی راز کامل را انجام می دهند و این بدان معنی است که هر جلسه VPN از یک کلید رمزنگاری منحصر به فرد استفاده می کند (خوب).

نرم افزار IPVanish انتخاب 3 پروتکل VPN (OpenVPN ، PPTP و L2TP) را به شما می دهد. اگر حالت “Scramble” را در گزینه های نرم افزار فعال کنید ، آنها همچنین پروتکل “Stealth” را اضافه می کنند.

ExpressVPN پروتکل SSTP را علاوه بر 3 مورد ذکر شده در بالا (4 پروتکل کل) اضافه می کند. SSTP همچنین می تواند به عنوان یک پروتکل “Stealth” عمل کند تا از طریق فایروال های مسدود کننده VPN جلوگیری کند.

تنظیمات امنیتی IPVanish را در نرم افزار خود قرار دهید. شامل حفاظت نشت DNS و سوئیچ kill.

IPVanish انتخاب 3 پروتکل VPN و همچنین ویژگی های امنیتی مانند محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill برای جلوگیری از نشت IP را به شما می دهد.

سایر ویژگی های امنیتی
IPVanish و ExpressVPN هر دو گزینه کشنده سوئیچ را شامل می شوند ، که در صورت قطع VPN به طور تصادفی باعث قطع شدن آدرس IP شما می شود. آنها همچنین شامل محافظت در برابر نشت DNS هستند که از ارائه دهنده اینترنت شما در استفاده از نقص امنیتی ویندوز برای نظارت بر سابقه وب جلوگیری می کند.

خلاصه امنیت:
IPVanish و ExpressVPN از نظر امنیتی به طور مساوی مطابقت دارند ، اما ما به لطف گزینه اختصاصی “Stealth Mode” (که به شما امکان می دهد فایروال های شبکه را که ممکن است سعی در جلوگیری از ترافیک VPN داشته باشد) ، به ExpressVPN تقسیم می کنیم..
WINNER: IPVanish
خط مشی ورود به سیستم VPN یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام انتخاب ارائه دهنده است. همچنین احتمالاً مهمترین نکته در نظر گرفتن استفاده از VPN برای تورنت است. ما همیشه توصیه می کنیم VPN را انتخاب کنید که هرگز آدرس IP شما را ثبت نکند ، و هرگونه اطلاعات فوق داده را طی 24 ساعت از بین ببرد.

خواندن توصیه می شود: VPN هایی که به torrent / p2p اجازه می دهند و هیچگونه سابقه ای ندارند.

حریم خصوصی / ورود به سیستم

IPVanish: حریم خصوصی

IPVanish از سال 2014 سرویس VPN “Zero-Log” بوده است. طبق گفته تیم آنها (و خط مشی رازداری) IPVanish هیچ پرونده ای را در این زمینه نگه نمی دارد. این بالاترین سطح از حریم خصوصی شما می توانید از یک ارائه دهنده VPN بدست آورید.

IPVanish قادر است یک سیاست غیر منطقی را حفظ کند زیرا آنها در ایالات متحده مستقر هستند ، جایی که قوانین نگهداری داده ها برای ارائه دهندگان VPN اعمال نمی شود..

همچنین در صورت تمایل می توانید به طور ناشناس با بیت کوین بپردازید.

ExpressVPN: حریم خصوصی

ExpressVPN هنگام صحبت از خط مشی ورود به سیستم ، همان سطح خصوصی را با PIA ارائه نمی دهد. آنها هیچ فعالیت VPN (وب سایت هایی که بازدید می کنید ، فایلهای بارگیری شده و غیره) را وارد نمی کنند ، اما آنها فوق داده های جلسه ورود به سیستم (KB از داده های منتقل شده ، سرور VPN استفاده شده ، مدت زمان اتصال) هستند. خوشبختانه, ExpressVPN آدرس IP شما را در پرونده های اتصال آنها وارد نمی کند (از اول ژانویه 2016).

در صورت تمایل به پرداخت ناشناس ، پرداخت بیت کوین پذیرفته می شود.

خلاصه حریم خصوصی / ورود به سیستم

اگرچه ExpressVPN آدرس IP شما را وارد نمی کند ، اما آنها هنوز یک ارائه دهنده VPN ‘no logs’ واقعی نیستند. سرویس بدون ورود IPVanish می تواند حریم شخصی شما را به سطح بالاتری برساند
WINNER: IPVanish

نرم افزار / ویژگی ها

IPVanish و ExpressVPN هر دو نرم افزار بسیار عالی دارند. یک دلیل وجود دارد که 5 یا 6 ارائه دهنده برتر WAY محبوب تر از بقیه هستند. این ارتباط زیادی با نرم افزار ، عملکرد و تجربه کاربر دارد.

نرم افزار IPVanish

نرم افزار IPVanish بسیار زیبا و کاربردی است. دائما توسعه نیافته است و هر چند ماه یکبار ویژگی های جدیدی اضافه می شوند. در حال حاضر IPVanish در V3 نرم افزار خود قرار دارد.

انتخاب سرور

IPVanish انتخاب سرور را سریع و آسان می کند. می توانید همه سرورهای آنها را در داخل مشاهده کنید نمایش لیست یا نمای نقشه. می توانید تمام سرورها را هنگام مشاهده لیست مرتباً پینگ مرتب کنید و می توانید با استفاده از عملکرد “فیلتر” آنها ، به راحتی هر مکان سرور مورد نظر خود را جستجو کنید..

نرم افزار IPVanish: ابزار انتخاب سرور نقشه

ابزار انتخاب سرور “نقشه” در IPvanish

سایر ویژگی های نرم افزار IPVanish

IPVanish در 12 ماه گذشته تعدادی از ویژگیهای مفید را اضافه کرده است. در اینجا موارد مورد علاقه ما قرار دارد:

 • پروتکل VPN خود را انتخاب کنید: می توانید OpenVPN (TCP / UDP) ، L2TP یا PPTP را انتخاب کنید. برای اکثر کاربران ، OpenVPN (UDP) بهترین و سریعترین گزینه خواهد بود.
 • تقلا: این پروتکل VPN “Stealth” IPVanish است. اگر شبکه شما اتصالات VPN را مسدود کند ، این ابزار می تواند داده های VPN شما را به عنوان ترافیک وب SSL معمولی پنهان کند ، مسدود کردن آن تقریبا غیرممکن است..
 • چرخاندن آدرس IP: شما می توانید به طور خودکار هر دقیقه “X” یک آدرس IP جدید را انتخاب کنید. با این حال ، توصیه نمی کنیم این کار را هنگام torrent انجام دهیم ، زیرا IPvanish باید به طور خلاصه بین IP ها جدا شود.

نرم افزار ExpressVPN

نرم افزار ExpressVPN بسیار سبک وزن ، سریع و قدرتمند است. ما به خصوص عملکرد “سرورهای مورد علاقه” را دوست داریم که به شما امکان می دهد مکانهای سرور مورد استفاده خود را برای دسترسی سریع و آسان به لیست دلخواه اضافه کنید.

ExpressVPN دارای مهمترین ابزارهای محافظت در برابر نشت IP است ، مانند نشت DNS و محافظت در برابر نشت از هم جدا (با استفاده از سوئیچ kill).

در اینجا نگاهی دقیق تر به برخی از بهترین ویژگی های نرم افزار ExpressVPN ارائه شده است:

انتخابگر مکان / سرورهای مورد علاقه

انتخاب مکان سرور مورد نظر شما سریع و آسان است. چندین لیست سرور قابل مرتب سازی در نرم افزار وجود دارد.

می توانید سرورها را بر اساس نام ، موقعیت مکانی مرتب کنید یا سرورهای خاصی را برای اضافه کردن به لیست “سرورهای مورد علاقه” انتخاب کنید.

اگر می خواهید سریع دوباره وصل شوید ، ExpressVPN جدیدترین سرورهای اخیر را به شما نشان می دهد.

سرورهای مورد علاقه
برای افزودن هر سرور به لیست “موارد دلخواه” خود ، به سادگی روی ستاره کنار آن مکان سرور کلیک کنید.

هنگامی که ستاره زرد شد ، سرور در لیست سرورهای مورد علاقه شما ظاهر می شود ، که با کلیک کردن روی “ستاره” ، به رنگ قرمز در گوشه بالا سمت چپ ، به آن دسترسی پیدا می کنید..

نمای سرورهای نرم افزار ExpressVPN

سرورهای ExpressVPN

گزینه های پروتکل VPN

نرم افزار ExpressVPN به شما امکان می دهد تا به راحتی بین 5 پروتکل VPN موجود خود جابجا شوید.

همچنین می توانید انتخاب کنید “پروتکل را به صورت خودکار انتخاب کنید” که براساس موقعیت مکانی سرور مورد نظر و شرایط شبکه فعلی شما بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کند.

برای اکثر کاربران ، UDP – OpenVPN بهترین ترکیب سرعت / امنیت خواهد بود. UDP پروتکل مناسبی برای فعالیت های پهنای باند مانند: پخش فیلم ، torrent / p2p و Skype است.

تنها در صورت بارگیری فایل ها از طریق مرورگر وب ، TCP را انتخاب کنید (زیرا TCP دریافت کلیه بسته های داده را تأیید می کند) که به شما کمک می کند تا از انتقال بزرگ فایل در وسط جلوگیری کنید..

پروتکل های ExpressVPN

OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP یا “Auto” را انتخاب کنید

بنابراین چه کسی نرم افزار بهتری دارد?

این یک تماس نسبتاً نزدیک بود ، و IPvanish و Express بیشتر ویژگیهایی را که واقعاً می خواهیم از یک مشتری VPN ببینند ارائه می دهند. اختلافاتی بین آنها وجود دارد.

Expressvpn: دارای ویژگی “سرورهای مورد علاقه” (که دوستش دارم) است. مشتری آنها سبک و سریع است و بسیاری از املاک و مستغلات روی صفحه نمایش را نمی گیرد.

IPVanish: مشتری رومیزی IPvanish کمی بزرگ است اما از ویژگی های آن بسته بندی شده است. دارای انتخاب سرور هوشمند ، نمای نقشه ، حالت انسداد / حالت خفا ، تونل سازی اسپلیت و حفاظت از نشت IP 3 طرفه.

در پایان ، لیست بلند مدت دیگر IPVanish برنده شد. آخرین نسخه نرم افزار آنها (افزودن kill-switch) & پروتکل خفا) واقعاً آنها را به لبه فشار آورده است.

برنده: IPVANISH

IPVanish در مقابل ExpressVPN: Speeds & تست سرعت

سرعت یکی از مهمترین معیارهای انتخاب سرویس VPN است ، به خصوص اگر می خواهید از آن برای بارگیری سریع تورنت استفاده کنید. در حقیقت ، تنها چیزی که ما مهمتر می دانیم اطمینان از انتخاب ارائه دهنده VPN ‘Zero-Log’ مانند IPVanish است..

هر دو IPVanish و ExpressVPN از سرعت بالایی برخوردار هستند. ExpressVPN حتی ادعا می کند که سریعترین VPN در وب سایت خود است. بیایید ببینیم که چگونه آنها در تست سرعت واقعی ما مقایسه می کنند…

تست سرعت IPVanish

سرعت IPVanish UK

تست سرعت IPVanish (لندن ، انگلستان)

سرعتی IPVanish ، سرور کانادا

تست سرعت IPVanish (مونترال ، کانادا)

Speed ​​ExpressVPN

تست سرعت ExpressVPN (لندن ، انگلستان)

تست سرعت ExpressVPN (لندن ، انگلستان)

تست سرعت ExpressVPN (هلند)

تست سرعت ExpressVPN (هلند)

تجزیه و تحلیل تست سرعت / حکم:
ExpressVPN با سرعت بسیار قابل توجهی روبرو شده است (50 مگابیت بر ثانیه بر روی سرورهای بین المللی بسیار قابل احترام است) اما IPVanish دارای یک شبکه سریعتر در تجربه ما است.

IPVanish از مزیت سرعت ناعادلانه ای برخوردار است ، زیرا شرکت مادر آنها یکی از بزرگترین ارائه دهنده CDN (ستون فقرات داده) در جهان است..

WINNER: IPVanish (اما ExpressVPN بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است)

قابلیت های تورنت / ویژگی های تورنت

اگر دلیل اصلی خرید VPN عدم بارگذاری تورنت به صورت ناشناس است ، این بخش بسیار مهم است. اگر اینطور نیست ، احساس راحتی کنید که از آن پرش کنید.

در این بخش ، نگرش هر ارائه دهنده نسبت به کاربران bittorrent را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که (در صورت وجود) چه ویژگیهای مفیدی در هر سرویس وجود دارد که ارزش اضافی را برای بارگیری کنندگان torrent / p2p فراهم می کند.

IPVanish تورنت-دوستی: 9/10

هنگامی که برای اولین بار در سال 2014 ارائه دهندگان VPN را در سال 2014 معرفی کردیم ، IPVanish در نتیجه دوستی در تورنت 7/10 به ثمر رساند ، اما آنها از آن زمان تاکنون تغییرات قابل توجهی ایجاد کرده اند. آنها اکنون یکی از گزینه های بهتر VPN برای کاربران تورنت در سراسر جهان هستند.

خط مشی تورنت IPVanish

همانطور که در سؤالات متداول خود (تصویر زیر) بیان شده است ، IPvanish اظهار داشته است که آنها واقعاً به torrent / p2p در شبکه VPN اجازه می دهند. مانند همه ارائه دهندگان VPN ، استفاده شما مطابق با شرایط آنهاست & شرایط استفاده قابل قبولی که در وب سایت آنها وجود دارد.

خط مشی torrent / p2p IPVanish

سیاست تورنت IPVanish

ویژگی های مربوط به تورنت IPVanish:

اگر بارها و بارها تورنت را بارگیری کنید ، ممکن است نیاز به یک ویژگی خاص تر از بسیاری از ارائه دهندگان VPN داشته باشید. خوشبختانه ، IPVanish تقریباً تمام مهمترین ویژگیهای امنیتی / امنیتی مورد نظر شما را دارد (با یک زن و شوهر که در حال حاضر تحت توسعه هستند).

در اینجا بهترین ویژگی های IPvanish برای کاربران تورنت آورده شده است:

 • خط مشی “ورود صفر”: ما همیشه توصیه می کنیم VPN بدون ورود به سیستم را انتخاب کنید. IPVanish این معیارها را رعایت می کند.
 • کلید کشتار: اگر VPN قطع شود ، نمی خواهید آدرس IP شما فاش شود. نرم افزار IPVanish دارای سوییچ kill است که در صورت عدم موفقیت VPN اتصال اینترنت شما فوراً متوقف می شود.
 • مکانهای سرور دوستانه تورنت: IPVanish دارای سرورهای سریع در بسیاری از کشورهای دوست تورنت ، از جمله سوئیس و هلند است.
 • رمزگذاری 256 بیتی: این قویترین قدرت رمزگذاری موجود است (که هنوز سرعت معقولی را ارائه می دهد). این همان قدرت رمزگذاری است که ارتش آمریكا برای ارتباطات مهم استفاده می كند. رمزگذاری مانع از خواندن ترافیک ISP (ارائه دهنده اینترنت) شما یا دیدن فایل هایی می شود که بارگیری می کنید. همچنین به جلوگیری از ریزش تورنت شما کمک می کند.

ExpressVPN تورنت-دوستی: 7/10

ExpressVPN مجموعه ای از ویژگی های خوب را برای کاربران تورنت فراهم می کند. آنها دارای رمزگذاری 256 بیتی (مشابه IPvanish) و سوئیچ kill kill تقریبا یکسان هستند. آنها کمی در مورد سیاست ورود به سیستم صحبت می کنند. در حالی که ExpressVPN می گوید سیاهههای مربوط به آدرس IP شما نیستند ، ما همچنان ترجیح می دهیم مانند سایر VPN ها ، یک خط مشی صفر را وارد کنند..

IPVanish و ExpressVPN از نظر ویژگی های نرم افزار تقریباً مشابه هستند ، اما تفاوت در حریم شخصی ورود به سیستم IPVanish را پیش می برد.

WINNER: IPVanish

قیمت گذاری (کدام ارائه دهنده معاملات بهتر است؟)

IPVanish و Express در اواسط قیمت دارند & قیمت بالای VPN. به طور کلی ، قیمت های بالاتر با سرعت های بالاتر به دست می آیند (زیرا ارائه دهنده VPN شما می تواند هزینه بیشتری برای هر کاربر در هزینه های سرور اختصاص دهد). این مقایسه نیز از این قاعده مستثنی نیست و هر دو ارائه دهنده این شرکت سرعت هایی دارند که بسیار بالاتر از حد متوسط ​​هستند. در اینجا صفحات قیمت گذاری برای هر دو آمده است:

قیمت گذاری IPVanish

برنامه های قیمت گذاری IPVanish

اگر انتخاب کنید ماه به ماه بروید ، IPvanish معمولاً 10 دلار در ماه است اما بهترین ارزش قطعاً اشتراک 1 ساله است که به طور متوسط ​​6.49 دلار در ماه کار می کند.

قیمت گذاری ExpressVPN

قیمت گذاری ExpressVPN

با شروع برنامه های 1 ماهه با تقریبا 13 دلار ، ExpressVPN به راحتی یکی از ارائه دهنده گران ترین VPN است. شما برای خرید اشتراک سالانه تخفیف قابل توجهی می گیرید ، و در زمان این مقاله ، ExpressVPN در حال حاضر در 3 ماه جایزه به صورت رایگان (15 ماه کل) پرتاب می شود..

بهترین سیاست بازپرداخت: IPVanish در مقابل Express VPN

سیاست بازپرداخت

IPVanish و ExpressVPN هر دو ضمانت رضایت 100٪ دارند و در صورت رضایت از خدمات آنها نمی توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید..

سیاست بازپرداخت اکسپرس VPN – 30 روز

سیاست بازپرداخت 100٪ ExpressVPN در 30 روز اول خدمات ، بازپرداخت کامل قیمت اشتراک خود را در اختیار کاربران قرار می دهد. حتی اگر ثابت کنید که خدمات آنها غیرقابل دسترسی بوده یا به درستی کار نکرده اند ، بازپرداخت را در نظر می گیرند. این یک سیاست بازپرداخت پیشرو در صنعت است (من هنوز ندیدم که یک شرکت VPN بیش از 30 روز پیشنهاد دهد)
ممکن است ظرف 30 روز پس از خرید اولیه ، حساب خود را با بازپرداخت کامل فسخ کنید … بازپرداختهای فراتر از پنجره خرید 30 روزه ، با صلاحدید ExpressVPN در نظر گرفته خواهد شد ، تنها در صورتی که مشترک بتواند نشان دهد که سرویس در دسترس نبود یا قابل استفاده در طول دوره اشتراک و تلاش های معقول انجام شد تا با ExpressVPN برای حل مسئله تماس بگیرید – ExpressVPN TOS

IPVanish – 7 روز

IPVanish به کاربران 7 روز فرصت ادعای بازپرداخت را می دهد. این تقریباً به طور متوسط ​​تا زمانی که طول می کشد برای سیاست بازپرداخت است. کاربران می توانند به هر دلیلی ، صرفاً با تماس با پشتیبانی ، هزینه بازپرداخت خود را مطالبه کنند. در تجربه ما ، بازپرداختها به سرعت و بدون دردسر زیاد پردازش می شوند.

برنده: ExpressVPN (نمی توانید ضمانت 30 روزه را بزنید!)

جمع بندی و توصیه ها

در حالی که هر دو ارائه دهنده VPN خدمات و ویژگیهای کاملی ارائه می دهند ، ما فکر می کنیم در اینجا یک برنده واضح وجود دارد ، و این IPVanish است.

این امر به ویژه در مورد استفاده اصلی از VPN صحیح از اشتراک گذاری torrent / p2p است ، زیرا IPVanish تنها یکی از این دو با یک سیاست صحیح “Zero-Log” است. و البته قیمت همیشه یک عامل است و IPvanish حدود 20٪ ارزانتر از ExpressVPN.

در اینجا خلاصه ای از یافته های ما از این مقایسه آورده شده است:

IPVanish

IPVanish یک VPN کاملاً توانمند و دوست داشتنی است. آنها جزء سریعترین شرکت های VPN برای تورنت هستند و ما آنها را شماره 1 انتخاب ما برای تورنت های ناشناس در سال 2016 قرار دادیم.

طرفداران:

 • خط مشی “بدون گزارش” درست است
 • محافظت سه گانه IP Leak
 • سریع

منفی:

 • در واقع IPVanish مکان سرور کمی کمتر از ExpressVPN دارد ، اما با بیش از 60 کشور ، آنها هنوز هم بالاتر از حد متوسط ​​هستند.

ExpressVPN

ExpressVPN از نرم افزارهای برجسته ای برخوردار است و برنامه های VPN تلفن همراه آنها (iOS ، Android) برخی از بهترین ها هستند ، بنابراین اگر امنیت موبایل اولویت دارد ، ارزش دیدن را دارند. ما فقط آرزو می کنیم که آنقدر هزینه نکرده باشد.

طرفداران:

 • برنامه های VPN دسک تاپ عالی و موبایل
 • سرعت بسیار خوب است

منفی:

 • آنها سیاهههای مربوط به اتصال را نگه می دارند (اما نه آدرس IP)
 • گران.

خط پایین

اگر برای یک تورنت (یا فقط امنیت / پخش عمومی) به یک VPN با طراحی خوب ، سریع و پشتیبانی شده نیاز دارید ، IPVanish باید یکی از اولین VPN هایی باشد که در نظر دارید. ExpressVPN مبارزه خوبی انجام داد ، اما تقریباً در هر رده قرار گرفتند.

اما اگر هنوز بین این دو تقسیم شده اید ، از 100٪ ضمانت بازپرداخت ارائه شده توسط هر دو ارائه دهنده استفاده کنید و آنها را برای خودتان آزمایش کنید!

مقالات مفید & راهنماها

راهنماها
از uTorrent به طور ناشناس استفاده کنید
از QBittorrent ناشناس استفاده کنید
تورنت ناشناس در 3 مرحله
پروکسی در مقابل VPN برای تورنتهای امن
راهنمای رمزگذاری تورنت
بررسی ها
راهنمای تورنت ExpressVPN
دسترسی به اینترنت خصوصی
Torguard
Proxy.sh
IPVanish

مقایسه VPN
PIA در مقابل IPVanish
PIA در مقابل Torguard
PIA در مقابل Hidemyass
Torguard vs BTGuard: Proxy Torrent

با تشکر از خواندن این مقایسه VPN 🙂

IPVanish

بازدید از سایت

سیاست بازپرداخت 100٪ 100 روزه

ExpressVPN

بازدید از سایت

سیاست بازپرداخت 100٪ 30 روزه
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me