راهنمای تورنتهای ناشناس (برای Mac)

به نظر می رسد بیشتر آموزشهای تورنت در آنجا برای کاربران PC نوشته شده است ، اما هرگز از دوستداران مک نترسید. ما در اینجا راهنمای مک تورنت را در دست داریم.

یاد خواهید گرفت: چگونه تورنتها را به صورت ناشناس در رایانه Mac خود بارگیری کنید (با یک VPN یا SOCKS5 Proxy).

ما حتی راهنماهای راه اندازی Mac را برای مشتری های تورنت محبوب (مانند uTorrent!) اختصاص داده ایم

Contents

مطالب مقاله

 1. تورنت های ناشناس?
 2. دو گزینه: VPN یا Proxy
 3. توصیه می شود VPN های ناشناس برای Mac Torrents
 4. نحوه استفاده از VPN برای تورنت (گزینه ساده با یک کلیک)
 5. نحوه استفاده از پروکسی SOCKS5 برای تورنت (راهنمای تنظیم دستی)
 6. بررسی کنید که VPN / Proxy شما در حال کار است

اگر شما ناشناس تورنت های خود را?

اگر این آموزش را در google پیدا کردید ، احتمالاً جواب آن سؤال را می دانید. در سال 2011 ، 15٪ از کاربران bittorrent برای حفظ خصوصی ترورهای خود از یک ابزار ناشناس سازی استفاده می کردند. 5 سال بعد ، از درصد احتمالاً سه برابر شده است.

یکی از ضعف های پروتکل bittorrent (و به طور کلی شبکه های p2p) این است که همه همسالان تورنت می توانند آدرس و مکان IP شما را ببینند.

آنچه شما یاد خواهید گرفت:
با دنبال کردن این راهنما ، شما قادر خواهید بود همه همسالان را از دیدن آدرس IP واقعی خود جلوگیری کنید (و به جای آنها یک IP غیرقابل ردیابی را به آنها نشان دهید). همچنین می توانید اتصال به اینترنت خود را رمزگذاری کنید تا snoopers یا واسطه ها (مانند ارائه دهنده اینترنت شما) قادر به مشاهده سابقه وب شما یا بارگیری histoyr نباشند.

لیست همسالان uTorrent

آدرس IP هر یک از همسالان برای همه افرادی که فایل تورنت را به اشتراک می گذارند قابل مشاهده است.

VPN در مقابل PRoxy (این دو ابزار برای تورنتهای ناشناس)

دو ابزار وجود دارد که می توانید از آنها برای ناشناس کردن تورنت استفاده کنید – VPN یا Proxy. که شما انتخاب می کنید یک اولویت کاملاً شخصی است یا می توانید برای امنیت بیشتر از هردو در کنار هم استفاده کنید.

در اینجا یک نمای کلی از هر گزینه آورده شده است:

شبکه خصوصی VPN / مجازی

این ساده ترین گزینه راه اندازی است. شما نرم افزار اختصاصی VPN ارائه شده توسط سرویس VPN مورد نظر خود را بارگیری می کنید. این کل اتصال اینترنتی شما را رمزگذاری می کند و کلیه داده ها را از طریق سرورهای VPN آنها (که آدرس IP واقعی شما را از همسالان تورنت پنهان می کند) رمزگذاری می کند..

همچنین نرم افزار VPN شامل ویژگی های امنیتی مفیدی همچون سوئیچ kill (جلوگیری از نشت IP در صورت قطع VPN) و تعویض آسان سرورها (از بین 20 تا 100 سرور مختلف است).

یک VPN به هیچگونه تنظیمات دستی در داخل نرم افزار تورنت / مشتری شما احتیاج ندارد. شما فقط به یک سرور وصل می شوید و ناشناس هستید. واقعاً خیلی راحت است.

پروکسی Socks5

پروکسی مانند VPN یکبار مصرف است (منهای رمزگذاری). این مسیر را برای ترافیک راهنمایی می کند 1 برنامه از طریق سرور پروکسی (مخفی کردن آدرس IP خود). مزیت پروکسی این است که معمولاً سریعتر از VPN (بدون رمزگذاری) است و به IP IP مرورگر شما اجازه می دهد تا از آدرس IP torrent شما متفاوت باشد..

همچنین می توانید مشتری تورنت خود را از طریق پروکسی ، در داخل یک تونل VPN برای تغییر آدرس IP دوگانه ، آدرس های IP جداگانه (مرورگر و مشتری تورنت) و سرعت خوب اجرا کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بعداً در مقاله این کار را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید: VPN در مقابل پروکسی (برای تورنت بهتر است؟)

و نگران نباشید ، می توانید بدون نیاز به مشترک شدن در 2 سرویس جداگانه ، از هر دو استفاده کنید. چندین ارائه دهنده VPN وجود دارد که دسترسی به پروکسی SOCKS5 را با هر برنامه VPN به صورت رایگان ارائه می دهند! اما ما به شما نشان خواهیم داد که بعداً در این آموزش چگونه کار می کند.

Mac VPN توصیه می شود – (برخی از آنها پروکسی SOCKs5 نیز دارند!)

این ارائه دهندگان VPN بر اساس معیارهای مهم زیر قابل دستیابی هستند:

 • صفر وارد شوید & سازگار با torrent (آنها اطلاعاتی در مورد تاریخچه اتصال شما ذخیره نمی کنند. بسیار مهم!)
 • سرعت سریع & سرورهای بدون کد
 • ارزان (همه زیر 10 دلار ماهانه ، برخی ارزان به ازای 3.33 دلار در ماه)

لازم نیست هیچکدام از ارائه دهندگان ذکر شده در زیر را انتخاب کنید (اگرچه ما آنها را بهترین گزینه می دانیم) اما مطمئن شوید که هر VPN که انتخاب می کنید ، هیچگونه گزارش VPN را حفظ نمی کند.. ناشناس بودن اولویت شماره 1 است

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا بهترین عکس های انتخاب شده ما است. ما همچنین برای هر یک (با سرعت های سریع) پیوندهایی به بررسی های عمیق داریم.

IPVanish (6.49 دلار در ماه / ماه)

IPVanish سریعترین VPN برای torrent mac است

IPVanish اگر قصد دارید بارها و بارها بارگیری تورنت ها را انجام دهید ، به راحتی گزینه برتر کاربران Mac است. آنها قبلاً به طور مداوم جزء سریعترین سرویس های VPN هستند ، اما آنها همچنین در 2 سال گذشته یک تن از ویژگی های خاص تورنت را اضافه کرده اند.

در اینجا نکات برجسته آورده شده است:

 • درست است، واقعی سیاست حفظ حریم خصوصی صفر (حداکثر حریم خصوصی)
 • سرویس پروکسی Socks5 گنجانده شده است (ویژگی جدید)!
 • IPVanish یک مشتری نرم افزاری عالی برای mac دارد

پروکسی Socks5 یک پیشرفت بزرگ است ، زیرا این تنها مزیتی بود که PIA (تا بعد) نسبت به IPVanish داشت. پروکسی Socks5 می تواند در سرویس گیرنده تورنت مورد علاقه شما (با یا بدون VPN) تنظیم شود تا به راحتی IP torrent خود را تغییر دهد بدون اینکه روی بقیه اتصال به اینترنت شما تأثیر بگذارد.

اگر می خواهید Deluge ، uTorrent و QBittorrent را ببینید.

IPVanish Mac Client نرم افزار

تصویر

نرم افزار Mac IPVanish با استفاده از هر سه پروتکل VPN (OpenVPN ، PPTP یا L2TP) به همه مکان های سرور 100+ دسترسی کامل می دهد..
همچنین چندین ویژگی امنیتی پیشرفته (محافظت در برابر نشت IPv6 ، حفاظت نشت DNS و سوئیچ kill) دارید. سوئیچ kill- اگر VPN بطور تصادفی افت پیدا کند ، مانع از انتشار اطلاعات غیر حساس می شود.

یک ویژگی منحصر به فرد مک نیز وجود دارد: لیست “سرورهای مورد علاقه” ، که به شما امکان می دهد سرورهای مورد علاقه خود را برای دسترسی آسان با یک کلیک انتخاب کنید..

قیمت گذاری & بازپرداخت

تمام بسته های IPVanish دارای ویژگی های یکسان هستند ، تنها تفاوت آن در طول اشتراک است. اشتراک های طولانی تر ارزان تر است (در هر ماه).

قیمت ها عبارتند از:

 • 1 ماه – 10 دلار در ماه
 • 3 ماه – $ 8.99 / ماه
 • 1 سال – 6.49 دلار در ماه (بهترین معامله)

همه برنامه ها با ضمانت بازپرداخت بدون دردسر 7 روزه ، به همراه می آیند ، بنابراین ارزش دریافت اشتراک طولانی تر (با 35٪ پس انداز) را دارید و اگر این چیزی نیست که شما انتظار داشتید همیشه می توانید کنسل کنید. با این حال ، در تجربه ما ، IPVanish در تمام جبهه ها ارائه می شود.

دسترسی به اینترنت خصوصی (3.33 دلار در ماه)

دسترسی به اینترنت خصوصی (یا “PIA” به میلیون + مشترک آنها) یکی از سرویس های اصلی VPN سازگار با تورنت است. آنها پیشگام دسته صفر ورود به سیستم بودند و سیاست ورود به سیستم آنها حتی توسط FBI در دادگاه آزمایش شده بود.

PIA بدون شک یکی از برترین vpns های تورنت کلمه است و محبوبیت گسترده آنها را می توان تقریباً در یک عبارت واحد خلاصه کرد….

3.33 دلار — (این قیمت ماهانه اشتراک 1 ساله در PIA است).

در هر اشتراک ، دسترسی پروکسی Socks5 نیز وجود دارد (سرور هلند) ، انتقال پهنای باند نامحدود و 5 دستگاه به طور همزمان متصل شده است.

مشتری نرم افزار PIA Mac

دسترسی به اینترنت خصوصی نرم افزار مک

نرم افزار Mac VPN Mac PIA (نمایش تنظیمات پیشرفته)

مشتری VPN mac PIA بسیار بصری و کاربردی آسان است. می توانید به سادگی با کلیک روی نماد PIA که در سینی سیستم در بالای صفحه نمایش شما قرار دارد ، به سرعت به هر مکان سرور وصل شوید. همچنین می توانید تنظیمات نرم افزار (نمایش فوق) و تنظیمات رمزگذاری را برای کنترل حداکثر تنظیم کنید.
دریافت PIA برای 3.33 دلار در ماه »

HOw از Mac VPN برای تورنت استفاده می کند

استفاده از VPN ساده ترین گزینه است و تهیه آن بسیار آسان است. پس از نصب نرم افزار VPN انتخابی خود ، می توانید به یک سرور دوستانه تورنت متصل شوید و تورنتهای شما کاملاً ناشناس شوند.

نکته: در سرویس گیرنده تورنت شما هیچ تنظیم دیگری لازم نیست. فقط به VPN وصل شوید…

avkanîنرم افزار VPN تمام کارها را انجام می دهد. این رمزگذاری کل اتصال اینترنتی شما را تغییر داده و آدرس IP تورنت شما را تغییر می دهد بنابراین همسالان فقط IP سرور VPN را مشاهده می کنند (به جای خود شما).

یک گام دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید برای امنیت بیشتر ، آن را انجام دهید. سوئیچ VPN kill خود را فعال کنید.

نحوه استفاده از VPN Kill-Switch خود

همه ارائه دهندگان VPN که ما در بالا توصیه می کنیم یک ویژگی kill-switch را در نرم افزار خود ایجاد کرده اند. این گزینه ای است که در صورت عدم موفقیت VPN ، تمام اتصالات اینترنت را فوراً از بین می برد. اتصال اینترنت شما به رابط VPN متصل می شود ، و مشتری تورنت شما تا زمانی که دوباره به VPN وصل نشود ، قادر به دسترسی به اینترنت نخواهد بود..

تنها کاری که باید برای فعال کردن کلید kill انجام دهید این است که کادر تنظیمات نرم افزار خود را علامت بزنید تا گزینه را فعال کنید. نمونه های ما را در تصاویر زیر مشاهده کنید.

تنظیمات سوئیچ IPVanish kill (سرویس گیرنده مک)

گزینه “Kill Network” را در تنظیمات نرم افزار IPVanish فعال کنید

گزینه شخصی دسترسی به اینترنت Kill Switch (نرم افزار مک)

“VPN Kill Switch” را از فهرست تنظیمات پیشرفته بررسی کنید

افزودن پروکسی SOCKS5 به مشتری تورنت (اختیاری)

اجرای تورنتهای خود از طریق پروکسی Socks5 کاملاً اختیاری است. با استفاده از VPN بدون ورود ، تورنتهای شما به طور کامل ناشناس می شوند.

برخی از افراد از پروکسی کردن torrent خود علاقه مند هستند زیرا به مشتری تورنت و مرورگر وب اجازه می دهد تا آدرس IP جداگانه داشته باشد.

همچنین می توانید پروکسی را با (یا بدون) VPN فعال اجرا کنید. اگر از VPN استفاده کنید ، 2 لایه تغییر آدرس IP (و رمزگذاری قوی VPN) خواهید داشت. اگر پروکسی را به خودی خود اجرا کنید ، سرعت سریعتر از استفاده از VPN است و آدرس IP تورنت شما تغییر می یابد ، اما اتصال شما رمزگذاری نمی شود.

بیشتر مشتری های بزرگ تورنت دارای پشتیبانی پروکسی Socks5 هستند. 1 استثناء قابل توجه (متأسفانه) است انتقال, مشتری تورنت محبوب مک.

ما به شما نحوه تنظیم پروکسی داخل uTorrent را در زیر نشان می دهیم.

اگر از یک سرویس گیرنده تورنت متفاوت از uTorrent استفاده می کنید ، ما راهنماهای تنظیمات دیگری برای:

 • ووزه
 • آبشار
 • qBittorrent

نگران نباشید که راهنماهای فوق با استفاده از نسخه PC نرم افزار انجام شده است. مراحل روی مک یکسان است.

مرحله شماره 1 – اعتبارنامه ورود به پروکسی Socks5 خود را دریافت کنید

IPVanish و دسترسی به اینترنت خصوصی شامل سرویس پروکسی Socks5 صفر با هر اشتراک ، اما بر روی سیستم متفاوتی نسبت به سرورهای VPN ساخته شده است ، بنابراین شما باید یک پروانه مشترک یک نام کاربری / رمزعبور جداگانه برای پروکسی تولید کنید..

می توانید دستورالعمل های مرحله به مرحله برای PIA را در اینجا بیابید.

اگر IPVanish را انتخاب کردید (انتخاب پیشنهادی شماره 1 ما) مراحل زیر است:

1. به حساب IPVanish وارد شوید (یا ثبت نام کنید) اینجا.avkanî

وارد حساب IPVanish شوید

2. به برگه ‘Socks5 Proxy’ پنل حساب خود بروید و نام کاربری / رمزعبور خود را پیدا خواهید کرد

تصویر

3. این برگه را باز نگه دارید تا در مرحله بعد بتوانید اعتبار خود را به راحتی کپی / چسباندن کنید.

مرحله شماره 2 – پروکسی را در uTorrent / Bittorrent پیکربندی کنید

uTorrent / Bittorrent را باز کنید و به: منو > اولویت ها > شبکه

سپس اطلاعات را مطابق شکل زیر وارد کنید. مقادیر وارد شده بستگی به ارائه دهنده Socks5 شما در حال استفاده دارد. اطمینان حاصل کنید که ترکیب دسته ورود یا گذرواژه تولید شده در مرحله شماره 1 را جایگزین کنید.

تنظیمات پروکسی برای IPVanish:

 • پورت TCP ورودی: یا تصادفی خود را انتخاب کنید
 • سرور پروکسی: SOCKS5
 • نشانی: ams.socks.ipvanish.com
 • بندر: 1080
 • احراز هویت: فعال شده است
 • نام کاربری: نام کاربری شما
 • کلمه عبور: رمزتون
تنظیمات پروکسی برای دسترسی به اینترنت خصوصی:

 • پورت TCP ورودی: خود را انتخاب کنید یا تصادفی کنید
 • سرور پروکسی: SOCKS5
 • نشانی: پروکسی-nl.privateinternetaccess.com
 • بندر: 1080
 • احراز هویت: فعال شده است
 • نام کاربری: نام کاربری شما
 • کلمه عبور: رمزتون

همچنین می خواهید مطمئن شوید که جعبه کادرهای زیر 3 فعال هستند: (تأیید اعتبار ، پروکسی برای نام میزبان ، پروکسی برای p2p). این تضمین می کند که تمام اتصالات uTorrent برای استفاده از تونل پروکسی مورد نیاز هستند.

تنظیمات پروکسی IPVanish Socks5 (uTorrent Mac)

تنظیمات پروکسی uTorrent (IPVanish)

تنظیمات پروکسی PIA Socks5 (uTorrent Mac)

تنظیمات پروکسی uTorrent (دسترسی به اینترنت خصوصی)

مرحله شماره 3 – تغییر آدرس IP خود را تأیید کنید

پس از پیکربندی همه چیز ، ممکن است بخواهید آدرس IP torrent خود را بررسی کنید تا تأیید کنید که همه چیز به درستی کار می کند. ما این کار را با استفاده از یک ابزار چک ip torrent انجام خواهیم داد.

در اینجا راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی بررسی آدرس IP torrent شما آمده است.

اگر می توانید همسالان را پیدا کرده و تورنت را بارگیری کنید ، احتمالاً راه اندازی پروکسی شما صحیح است. اگر تنظیمات اشتباه بود (مانند آدرس اشتباه ، درگاه شماره # یا گذرواژه اشتباه بود) ، uTorrent قادر به دسترسی به اینترنت نخواهد بود.

نکته: یکی از ویژگی های خوب استفاده از پروکسی Socks5 این است که مانند یک سوئیچ kill (سوییچ kill) عمل می کند. اگر اتصال قطع شود ، uTorrent فوراً دسترسی به اینترنت را از دست می دهد زیرا همه اتصالات باید از طریق تونل پروکسی عبور کنند.

تورنتهای ناشناس مک: نکات نهایی

امیدوارم که از راهنمای Mac Torrent ما لذت ببرید. این باید همه چیزهایی را که باید بدانید در اختیارتان قرار دهد تا آدرس IP خود را هنگام torrent مخفی کنید و بارگیری تورنت خود را کاملاً ناشناس نگه دارید.

اگر تا انتها رد شدید ، نکات اصلی در اینجا ذکر شده است:

 1. از VPN و / یا پروکسی ‘Zero-Log’ استفاده کنید: IPVanish ، PIA و NordVPN گزینه های خوبی هستند
 2. سوئیچ VPN kill خود را هنگام torrent کردن فعال کنید
 3. تنظیم پروکسی Socks5 اختیاری است: اما این امکان را به شما می دهد تا یک مکان / IP متفاوت برای کلاینت تورنت و مرورگر وب خود داشته باشید. همچنین اگر آن را درون تونل VPN خود اجرا کنید ، یک لایه امنیتی 2 است.

اگر در هنگام راه اندازی با مشکلی روبرو هستید ، یا می خواهید برای پیکربندی mac VPN / پروکسی خود با یک مشتری تورنت متفاوت کمک کنید ، حتماً راهنماهای عمیق ما را در زیر بررسی کنید:

تورنت مبارک! اگر این راهنمای مفید را پیدا کردید ، فراموش نکنید که آن را با یک دوست یا شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید (می توانید از سمت چپ از نوار اشتراک استفاده کنید!)

بررسی / مقایسه VPN

راهنما / آموزش

 • بررسی IPVanish
 • بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
 • بررسی Torguard
 • بررسی Proxy.sh
 • IPvanish در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی
 • Torguard در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی
 • راهنمای تورنت ناشناس Vuze
 • راهنمای تورنت ناشناس QBittorrent
 • راهنمای تورنت ناشناس را رها کنید
 • VPN در مقابل پروکسی (که برای تورنت ها بهتر است؟)
 • نحوه پرداخت یک VPN با بیت کوین
 • آدرس IP تورنت خود را بررسی کنید

راهنمای مک برای تورنت ناشناس

دارای امتیاز 4.8 / 5 در 4

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me