OnPay Review – 9 جوانب مثبت و 4 منفی از پرداخت حقوق و دستمزد OnPay

OnPay


OnPay

https://onpay.com/

tl؛ dr

OnPay یک سرویس حقوق و دستمزد خوب است. این سهم نسبتاً مثبت و منفی خود را دارد ، اما قیمت آن باعث شده تا در صنعت یک مدعی خوب باشد. بیشتر بدانید.

بررسی OnPay – 9 جوانب مثبت & 4 منفی از حقوق و دستمزد OnPay

من هرگز با یک صاحب مشاغل کوچک ملاقات نکردم که در واقع هفته حقوق و دستمزد را دوست دارد. اگر آنها بتوانند از عهده استخدام كسى برآيند كه بتواند حقوق و دستمزد را براي آنها دريافت كند ، آنها به همان نوع تحقير اشتراك ندارند. اگر آنها این کار را برای خود انجام داده اند که بتوانند حقوق و دستمزد خود را اجرا کنند ، می توانم تضمین کنم که همه آنها کاملاً از آن بیزار هستند …

نکته خوب این است که ما در حال حاضر در آینده زندگی می کنیم و با ظهور اینترنت همیشه برنامه ای برای چیزی وجود دارد.

آموزش آشپزی؟ یک برنامه برای آن وجود دارد.

نفرت ردیابی هزینه های کسب و کار به صورت دستی؟ یک برنامه برای آن وجود دارد.

حقوق و دستمزد خوشمزه؟ برای آن وجود دارد OnPay!

ما در حالی که تحقیقاتی را برای سری بررسی لیست حقوق و دستمزد ما انجام دادیم ، به OnPay رسیدیم و فکر کردیم که آنها نقطه درد لیست حقوق و دستمزد (چه کسی ، پیچش زبان) را به اندازه کافی حل می کنند تا بررسی کنند.

اما قبل از اینکه چقدر عملکرد نرم افزار را خوب انجام دادیم ، فکر می کردیم بهترین کار این است که کمی به تاریخ شرکت بپردازیم.

داستان کوچک OnPay

گفتن اینکه OnPay شبیه سایر راه اندازی ها است که از سالن جلسات متشکل از شرکت های سرمایه گذاری انحصاری ناشی می شود ، یک بی عدالتی برای SaaS خواهد بود (نرم افزار به عنوان سرویس).

در حقیقت ، OnPay سالها در صنعت حقوق و دستمزد بوده است.

مشاغل خانوادگی کوچک پیش از ظهور اینترنت بسیاری از قمرها قبل آغاز شد. هنگامی که این شرکت مدیرعامل جسی بورگس را برای اداره این شرکت در سال 2007 استخدام کرد ، وی مجبور شد راه هایی را پیدا کند که 6 نماینده این شرکت ضمن برخورد با بیش از 200 مشتری مشاغل کوچک ، کارآمدتر شوند..

همانطور که می توانید تصور کنید ، این یک کار چالش برانگیز بود و مدیرعامل تازه استخراج شده مجبور شد سریع ، سازگار شود.

او لحظه ای از سبك سبك گذشت كه فهمید كه مشاغل حقوق و دستمزد می تواند به راحتی اتوماتیک شود و به صورت آنلاین جابجا شود ، بنابراین او جهش ایمانی را در دست گرفت ، دوباره از آن شركت استفاده كرد و بدین ترتیب ، OnPay به دنیا آمد.

OnPay از تجربه خود برای مدت طولانی در صنعت حقوق و دستمزد بهره برد و آن را با جدیدترین نوآوری های فناوری ترکیب کرد تا به مشتریان خود یک نرم افزار حقوق و دستمزد ارائه دهد که قابل اعتماد ، ساده برای استفاده و راحت باشد و مشتری های خود را آزاد کند تا بتوانند متمرکز شوند. در مورد آنچه آنها بهترین کار را انجام می دهند – اجرای مشاغل مربوطه.

آنها اخیراً CPA كاتین سالیوان را از ارنست استخدام كرده اند & جوان برای کمک به پیشبرد توسعه حسابدار و شریک حسابداری خود در ایالات متحده.

تا به امروز ، OnPay بیش از 2 میلیارد دلار حقوق و دستمزد سالانه ، در 50 ایالت آمریکا را پردازش می کند.

چشمگیر نیست?

آیا OnPay برای تجارت شما مناسب است?

از تحقیقات ما ، به نظر می رسد OnPay ستاره سنگین شرکت های SaaS با حقوق و دستمزد است.

آنها این تجربه را تجربه کرده اند ، آنها از فن آوری درستی برخوردار شده اند ، افراد مناسبی را کسب کرده اند و وابسته به بودجه سرمایه گذاری نیستند (این بدان معناست که بدون نگرانی از کنترل کردن ، هر کاری را می خواهند انجام دهند).

اما مصرف کنندگان هوشمند مانند خودتان می دانند که برای یک شرکت آسان است که خود را از طریق مطبوعات و تبلیغات خود بی شرمانه بالا ببرد. سوالی که یک کاربر نهایی هوشمند از آن می پرسد بسیار ساده است:

“آیا این SaaS مناسب شرکت من است؟”

همه چیز ممکن است از خارج به نظر خوب ، جلا و براق به نظر برسد ، اما اگر خوب کار نکند ، شما فقط ناامید ، اذیت و ناراحت خواهید شد.

Bitcatcha را وارد کنید ، بهترین منبع برای مشاغل آنلاین کوچک موجود در اینترنت #shameless Selfplug #sorrynotsorry.

ما می خواهیم بررسی کاملی از OnPay انجام دهیم و نتایج مثبت آن را ذکر کنیم & منفی ، بنابراین شما می توانید یک تصمیم محاسبه شده را بگیرید که آیا این نرم افزار به خوبی برای شما کار می کند یا خیر. در اصل ، ما برای آزمایش نرم افزار و جزئیات آن مشکل خواهیم کرد ، بنابراین نیازی نیست که – وقت و احتمالاً هزینه های گرانبها را برای شما صرفه جویی کنیم.

شما میتوانید بعدا از ما تشکر کنید :)

9 راه OnPay Rocks!

1. UI به دنبال حرفه ای!

هیچ راه بهتری برای گفتن آن وجود ندارد – رابط OnPay به ظاهر حرفه ای است!

وقتی برای اولین بار وارد برنامه شدیم و همه چیز را تنظیم کردیم ، اولین افکار ما “هو ، این واقعاً اساسی است”.

اما اساسی به معنای بد بودن آن نیست. اساسی این بدان معناست که بدون نیاز به همه این استعدادها ، کارها انجام می شود.

حقوق و دستمزد onpay دارای UI ساده است

داشبورد ساده است و 4 کاشی اصلی را به شما نشان می دهد که عبارتند از: “آخرین اجرای” ، “اجرای برنامه زمان بندی بعدی پرداخت” ، “تاریخ مهم” و “پیشنهادات کارمندان”.

در سمت چپ جایی است که زبانه ها را برای پیمایش سایت پیدا خواهید کرد.

این به شما “کارگران” (که هنگام ثبت نام باید آنها را وارد کنید) ، “حقوق و دستمزد” (گوشت و سیب زمینی نرم افزار) ، “گزارش” ، “عملکردهای HR” و “تنظیمات” – همه آنها را نشان می دهد. یک رنگ آبی آرامش بخش.

این واسط است که ممکن است جمعیت تجاری بالغ و حرفه ای ترجیح دهند ، زیرا تمیز است و کار را بدون هیچ گونه حواس پرتی انجام می دهد.

2. به راحتی کارمندان جدید سوار شوید

OnPay کار را برای شما آسان می کند که استخدام های جدیدی را روی سیستم بیاورید ، که بهشت ​​ارسال می شود زیرا آخرین چیزی که شما با یک برنامه حقوق و دستمزد می خواهید اینست که با سیستم مبارزه کنید تا کارمندان جدیدی را به آن اضافه کنید..

اضافه کردن کارمزد پرداخت آسان برای اضافه کردن کارمندان

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به برگه “کارگران” بروید ، روی “کارمندان” ضربه بزنید ، سپس دکمه غول “استخدام کارگر” را در سمت راست جستجو کنید. شما واقعاً نمی توانید آن را از دست دهید.

بر روی آن کلیک کنید و به صفحه ای منتقل می شوید که 3 گزینه خواهید داشت – “ارسال نامه پیشنهاد” ، “اضافه کردن یک کارمند” ، “اضافه کردن یک پیمانکار”.

حقوق و دستمزد onpay گزینه هایی برای استخدام کارمند جدید دارد

پس از کلیک بر روی “اضافه کردن یک کارمند” ، از شما خواسته می شود جزئیات اصلی کارمند خود را پر کنید.

اطلاعات کارمندان ورودی حقوق و دستمزد پرداخت

نکته ای که من واقعاً از آن قدردانی می کنم ، توانایی دعوت کارمندان برای تعیین اطلاعات شخصی خود است. این باعث می شود زمان زیادی صرفه جویی کنید زیرا ممکن است شما از تمام اطلاعاتی که در مورد خود دارند محرمانه نباشید. نکته منفی این است که آنها ممکن است زمان شیرین خود را پر کنند و این بتوانند شمشیر دو لبه باشند.

پس از پر کردن اطلاعات مورد نیاز ، کافی است روی “ادامه” ضربه بزنید ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید ، و OnPay به طور خودکار ایمیلی را برای دعوت از استخدام جدید برای پر کردن جزئیات خود ارسال می کند – سریع ، آسان و راحت!

ما خوشمون میاد!

3. داشبورد قابل تنظیم!

در نکته اول ، ما آورده ایم که داشبورد چقدر ساده است. اگرچه ما از آن راضی هستیم ، ممکن است کمی بیش از حد باشد … وانیل برای افرادی که کمی هیجان بیشتری در زندگی خود ترجیح می دهند.

نکته خوب این است که OnPay داشبورد آنها را قابل تنظیم کرده است ، بنابراین اگر تا به حال حوصله ظاهر داشبورد را دارید می توانید با آن تغییراتی ایجاد کنید..

payroll paypay اجازه می دهد تا داشبورد را شخصی سازی کنید

تا انتها حرکت کنید و دکمه “سفارشی کردن داشبورد” را پیدا خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید و گزینه های مورد نظر خود را خواهید دید.

گزینه های سفارشی کردن داشبورد دستمزد پرداخت

هرچند آنقدر که دوست داریم تفصیلی نداشته باشد ، خوشحال است که داشبورد داشته باشیم که بتوانیم به تنظیمات خود بپردازیم. اگر چیزهایی را حتی مرتب تر ترجیح می دهید ، می توانید چند کاشی را برای آن ظاهر ذوب براق خاموش کنید.

4. ما ویژگی جستجوی کارمندان را دوست داریم!

بنابراین ممکن است شرکتهای کوچکتر مسئله بزرگی با این موضوع نداشته باشند اما اگر مشاغل کوچک شما 15 نفر یا بیشتر با نرخ گردش مالی بالایی داشته باشد ، این ویژگی یکی از مورد علاقه های شما در برنامه خواهد بود.

شما می دانید که با سیستم حقوق و دستمزد قدیمی خود چگونه است ، اگر می خواهید در یک کارمند خاص جستجو کنید یا تغییراتی ایجاد کنید ، باید تا پایان زمان از طریق لیست بی پایان کارمندان خود بروید فقط برای یافتن شخصی که می خواهید?

خوب ، آن روزها از پیمایش بی پایان اکنون با عملکرد جستجوی کارمند تمام شده است!

پرداخت حقوق و دستمزد پرداخت به شما امکان جستجوی کارمندان را می دهد

تیم OnPay احتمالاً فهمیده است که چه درد بزرگی برای پیمایش فقط برای پیدا کردن یک کارمند خاص وجود دارد ، زیرا آنها این عملکرد “یافتن یک کارمند” را از طریق تمام زبانه های موجود در دسترس قرار داده اند..

برای یافتن کارمند ، به معنای واقعی کلمه فقط باید روی آن دکمه و کلید به نام کارمند کلیک کنید.

OnPay به طور خودکار آن کارمند را پیدا می کند و شما را به صفحه پروفایل خود می آورد ، جایی که می توانید به راحتی هر کاری را که لازم دارید با مشخصات آنها انجام دهید انجام دهید.

این یک ویژگی بزرگ نیست ، اما مطمئنا استفاده از برنامه را بسیار راحت تر می کند.

از آنجا که ما در موضوع کارمندان هستیم ، اینجا یکی دیگر از ویژگی های کوچک اما بسیار قدردانی است که ما دوست داریم – تصویر پروفایل کارمندان به وضوح روی نرم افزار نمایش داده می شود!

مطمئناً ، این ممکن است خیلی به نظر تیم های کوچک نرسد ، اما اگر در یک تجارت بزرگ با بیش از 15 کارمند حضور دارید ، چهره ها و نام ها به سرعت فراموش می شوند ، به خصوص در شرایط فشار بالا.

قرار دادن چهره به اسمی به معنای واقعی کلمه به شما کمک می کند تا کارمندان خود را آسان تر تشخیص دهید ، این به شما کمک می کند تا از موقعیت های احتمالی شرم آور جلوگیری کنید ، مانند آدرس دادن تصادفی به پیتر هنگامی که نام وی در واقع Horatio است..

5. اجرای حقوق و دستمزد – دیگر پیچیده نیست!

آنچه در گذشته یک فرایند وقت گیر است که می تواند یک یا دو روز کامل طول بکشد ، اکنون با OnPay به راحتی در چند دقیقه انجام می شود.

حقوق و دستمزد با OnPay در 4 مرحله آسان انجام می شود:

 1. کارمند مورد نظر خود را برای اجرای حقوق و دستمزد انتخاب کنید
 2. ساعت کار را وارد کنید (برای کارمندان بصورت ساعتی پرداخت می شود)
 3. پرداخت حقوق و دستمزد
 4. حقوق و دستمزد را تصویب کنید

جالب است که OnPay به شما امکان می دهد کارمندانی را که می خواهید برای دریافت حقوق و دستمزد انتخاب کنید ، انتخاب کنید. به شما امکان می دهد ترتیب کارمزد خود را ترتیب دهید ، به عنوان مثال. ابتدا کارمندان حقوق و دستمزد را اجرا کنید ، سپس به کارمندان ساعتی و سپس کارمندان قراردادی بروید.

حقوق و دستمزد به راحتی با پرداخت پیپ انجام می شود

وقتی نوبت به کار ساعت کار می رسد ، بسیار ساده است – ساعت هایی را که کارمندان ساعتی برای کار در کار قرار داده اند وارد کنید.

مشخصات کارمندان را در یک نمای با حقوق و دستمزد پرداخت پرداخت کنید

می توانید تمام جزئیات را در یک صفحه مشاهده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در جزئیات مربوطه کلیدی است و شما انجام داده اید!

بخش بررسی دنباله جایی است که جالب می شود. OnPay یک بررسی دقیق در مورد حقوق و دستمزد شما تهیه می کند ، بنابراین شما می توانید نگاه پرنده به همه چیز را داشته باشید ، به شما این امکان را می دهد تا ببینید که هر سکه به کجا می رود.

پرداخت حقوق و دستمزد onpay بررسی دقیق حقوق و دستمزد را دارد

نکته خوب این است که اگر خطاهای غیر طبیعی یا احتمالی موجود در حقوق را تشخیص دهد ، OnPay یک سیستم هشدار دهنده ادغام کرده است..

حقوق و دستمزد پرداخت در مورد خطای حقوق و دستمزد هشدار می دهد

اگر سعی در ادامه این خطاها داشته باشید ، یک پنجره بازشوشی دیگر به شما ارائه می شود. این به شما کمک می کند تا از خطاهای انسانی با برنامه حقوق و دستمزد خودداری کنید.

هشدار محاسبه بازپرداخت حقوق و دستمزد پرداخت

هنگامی که همه چیز را ثابت کردید و از حقوق و دستمزد خود راضی هستید ، آخرین مرحله از این کار ضربه زدن به “تأیید حقوق و دستمزد” در صفحه بعدی است.

تأیید حقوق و دستمزد پرداخت

سپس OnPay اعتبار خود را به طور خودکار به حقوق کارمندان خود می پردازد ، که این باعث می شود شما احساس نیاز به انجام نقل و انتقالات وجوهی را در خود داشته باشید ، موجب سردرد شما می شود.!

6. به راحتی اشتباهات حقوق و دستمزد را برطرف کنید!

برخی از برنامه ها تصحیح اشتباهات موجود در حقوق و دستمزد ارائه شده برای ما واقعاً دشوار است. با استفاده از OnPay ، رفع این اشتباهات بسیار آسان است.

به داشبورد بروید و روی “مشاهده همه” در “اجرای اخیر” کلیک کنید.

حقوق و دستمزد onpay دارای سیاهههای مربوط به حقوق و دستمزد است

در آنجا ، باید بتوانید لیستی از برنامه های پرداخت خود را که اخیراً ارسال کرده اید ، ببینید. به دنبال شخصی باشید که می خواهید تعمیر کنید و دکمه “حذف” را بزنید.

payroll paypay امکان حذف لیست حقوق و دستمزد را می دهد

اکنون باید این اشتباهات را برطرف کنید و دوباره حقوق و دستمزد را اجرا کنید. توجه داشته باشید که اگر دکمه “حذف” را نمی بینید ، به این معنی است که این اجرا قبلاً ارسال شده است و حقوق دریافت شده است. برای رفع این مشکل ، باید برای تیم پشتیبانی خود بنویسید.

7. OnPay گزارش های فراوانی دارد!

اگر شما مرتب سازی بر اساس گزارش ها لذت می برید ، باید بگویم که شما از لیست طولانی خلاصه های گزارش OnPay خوشحال خواهید شد:

 • لیست حقوق و دستمزد
 • ثبت نام حقوق و دستمزد
 • خلاصه حقوق و دستمزد
 • خلاصه کارمندان
 • خلاصه مکان
 • خلاصه بخش
 • خلاصه موقعیت
 • خلاصه GL
 • خلاصه درآمد
 • لیست اقلام
 • لیست کاملی از کارگران
 • خلاصه کاملی از کارگران
 • لیست 401K
 • خلاصه 401K
 • صادرات 401K

اگر چیزی نیاز به خلاصه و گزارش داشته باشد ، احتمالاً OnPay آن را دارد.

آنها همچنین برای کسانی از شما که گزارشهای بصری را هدایت می کنند نمودارهایی تهیه کرده اند.

لیست کارمزد onpay دارای نمودارهای گزارش است

همه گزارشات آنها بسیار جامع است ، بنابراین می توانید از طریق آنها به محتوای قلب خود برسید. همچنین می توانید گزارشات را با فرمت اکسل یا PDF ذخیره کنید – بسیار راحت است!

کارمزد onpay دارای گزارش های عالی و pdf می باشد

کار عالی در سیستم تولید گزارش بسیار مفید ، OnPay!

8. OnPay توابع HR دارد!

بعضی اوقات وظایف HR و حقوق و دستمزد ممکن است فراتر رود ، بنابراین فقط OnPay منطقی است که برخی از ویژگی های HR را در نرم افزار خود پرتاب کند..

هنگامی که بر روی زبانه HR کلیک می کنید ، UI به سبز تازه ای تبدیل می شود! شاید قرار باشد تصور شود HR یک فضای امن است. صرف نظر از این که آیا این صحیح است یا نه ، ما آن را دوست داریم!

کارمزد onpay دارای توابع HR است

سیستم HR در OnPay کاملاً اساسی است ، اما آنچه را که باید انجام دهد انجام می دهد. این ویژگی های مشابه برنامه های رقابت با حقوق و دستمزد و منابع انسانی مانند پورتال برای درخواست تعطیلات و نمودار سازمانی دارد.

اساساً ، عملکردهای HR OnPay چندان اساسی نیستند ، اما کار می کنند!

9. OnPay دارای پشتیبانی فوق العاده است!

ما همیشه احساس کرده ایم که یک شرکت فقط به اندازه تیم پشتیبانی ، قوی است. آنها قهرمانان واقعی صنعت هستند ، همیشه برای کمک به مشتریان نیازمند ، و همیشه وقتی که کاربران خشمگین خواسته ها و تهدیدات غیرواقعی می کنند ، اولین خط دفاع هستند..

ما خوشحال شدیم که متوجه شدیم که تیم پشتیبانی OnPay اتفاقاً بسیار آگاه و مفید بوده است. اما آگاه بودن و مفید بودن اغلب کافی نیست و تیم باید به سرعت به درخواست ها پاسخ دهد یا مشتریان ناامید کننده ممکن است به عنوان مشتریان عصبانی ظاهر شوند.

با توجه به اینکه ساعتهای گفتگوی زنده آنها فقط 9 صبح – 8 شب است ، آنها نمی توانند بلافاصله به سؤالات ما پاسخ دهند اما آنها موفق به تماس با ما از طریق ایمیل اولین چیزی صبح شدند! از آنجا ، ما به گفتگوی زنده رفتیم که آنها به طور تخصصی به هر گونه سؤالی که داشتیم پاسخ دادند.

حقوق و دستمزد onpay از پشتیبانی عالی برخوردار است

آنها همچنین یک گروه بسیار دوستانه هستند و خوشحال می شوند به هرگونه سوال احمقانه ای که ممکن است داشته باشند پاسخ دهند.

حقوق و دستمزد onpay دارای پشتیبانی دوستانه است

Kudos به تیم پشتیبانی OnPay!

4 راه OnPay راک نکرد

اتفاقات خوب بسیاری برای آنها وجود دارد ، اما اگر بگوییم این نرم افزار کامل است ، دروغ می گوییم. در اینجا چند مورد وجود دارد که فکر کردیم OnPay به پیشرفت نیاز دارد ، اما توجه داشته باشید که این نظرات فروتنانه نویسنده است.

1. احساس سریع نمی کند

می دانید وقتی سرعت آن را نمی دانید SaaS بسیار سریع است. این چیزی است که درست هنگام استفاده از آن احساس راحتی می کنید – بدون درز و مداوم و بدون وقفه.

با OnPay ، ما نمی توانیم بگوییم که کند است ، زیرا اینگونه نیست. فقط این است که سرعت به طرز محسوسی به اندازه سایر ارائه دهندگان سریع نیست. ما خودمان را بعضاً تعجب می کردیم که آیا نیاز به تازه کردن صفحه داریم.

به طور خلاصه ، سرعت بارگذاری سایت OnPay فقط… قابل قبول است ، که شرم آور است زیرا می تواند خیلی بهتر باشد.

2. ویژگی ها به خاطر ویژگی ها

به نظر می رسد OnPay ویژگی بسته بندی شده ای دارد ، زیرا اینگونه است. مشکل این است که ، بعضی اوقات ویژگی ها به دلیل وجود آنها فقط به خاطر بودن در آنجا احساس می شوند.

به عنوان مثال ، این ویژگی “نامزدی” را دریافت کنید. این به معنای شکستن یخ نیست. آنها می توانند کارهای بیشتری با آن انجام دهند ، مانند انجام نظرسنجی ها برای سنجش روحیه تیم ، اما آنها فقط این کار را پشت سر گذاشتند.

حقوق و دستمزد onpay دارای ویژگی تعامل کارمندان است

مثال دیگر می تواند الگوهای سند OnPay باشد. اگر خوب اجرا شود ، آنها واقعاً می توانند صرفه جویی در وقت باشند ، و به ما کمک می کنند تا از مدارک خود استفاده کنیم! متأسفانه ، به نظر می رسد آنها فقط 2 قالب دارند.

حقوق و دستمزد onpay دارای الگوهای سند HR است

مفید است؟ آره. این فقط انتظار ما بیشتر است.

3. UI به نظر خوب است ، اما UX به Work احتیاج دارد

در نگاه اول ، UI OnPay واقعاً تمیز و با دکمه هایی در همه مکان های مناسب به نظر می رسد. آنها همه جعبه های UI مناسب را علامت گذاری می کنند ، بنابراین ناوبری سایت نباید مشکلی ایجاد کند … به جز این که حداقل در برخی موارد.

آنها در مورد کارایی تصمیمات مشکوکی گرفته اند. به عنوان مثال ، ما به روشی که آنها برای حذف حقوق و دستمزد تصمیم گرفتند نگاه خواهیم کرد.

به طور طبیعی ، بهتر است که آنها بتوانند گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد و دکمه “حذف لیست حقوق” را در برگه “حقوق و دستمزد” درج کنند ، بنابراین همه چیز مربوط به حقوق و دستمزد می تواند در یک مکان یافت شود ، اما اینگونه نیست.

ما مجبور شدیم به داشبورد برویم ، روی “آخرین اجرای” کلیک کرده و اجرای آن را از آنجا حذف کنیم. احساس بصری نمی کند ، و چند بار احساس کردیم که هنگام استفاده از برنامه گم شده ایم ، مجبوریم برای پی بردن به موارد دیگر به پشتیبانی متوسل شویم.

البته ، شما باید این را با یک نمک نمک مصرف کنید زیرا این مسئله به خوبی می تواند یک مشکل احمقانه کاربر (بله ، من در مورد خودم صحبت می کنم).

4. OnPay برنامه موبایل ندارد

برای عادلانه بودن ، هیچ کس برای اجرای حقوق و دستمزد به برنامه موبایل نیاز ندارد ، اما فراموش نکنید که OnPay دارای عملکردهای HR نیز هست. راحت تر می توانیم فقط روی یک برنامه ضربه بزنیم و درخواست تعطیلات و کارنامه حقوق و دستمزد را تأیید کنیم (یا رد کنیم).

ما می دانیم که می توانیم به راحتی با استفاده از مرورگر تلفن خود وارد OnPay شویم ، اما یک برنامه اختصاصی صرفه جویی در وقت کمی خواهد بود ، و کار را برای صاحبان مشاغل شلوغ بسیار راحت تر می کند.

برنامه OnPay & قیمت گذاری: بررسی اجمالی

سادگی استراتژی OnPay است ، و آن را در برنامه قیمت گذاری آنها نشان می دهد. آنها فقط یک قیمت دارند ، بنابراین تصمیم گیری برای صاحبان مشاغل آسانتر است.

قیمت پایه 40 دلار ، 6 دلار اضافی برای هر کارمند.

برنامه های پرداخت حقوق و دستمزد

در شرایطی که شما 10 کارمند داشته باشید ، فقط هزینه 76 دلار در ماه خواهد بود.

با توجه به ویژگی های دریافتی ، این یک قیمت مناسب برای پرداخت است!

حکم: If You For For OnPay?

این واقعاً مسئله سختی بود که بتوانیم آنرا بررسی کنیم.

از یک طرف ، OnPay پتانسیل عظمت را دارد. به نظر می رسد حرفه ای ، ساده است و به وعده های خود عمل می کند. این دقیقاً همان چیزی است که ما در SaaS می خواهیم ، اما به نظر می رسد با هر قدم جلوتر ، آنها … نه دو ، اما شاید فقط یک قدم عقب باشند.

رابط کاربر خوب است و در حالی که ما منحنی یادگیری را دشوار نمی خوانیم ، OnPay با UX و ناوبری سایت برخی از مشکلات را دارد ، این بدان معناست که برای استفاده کارآمد از نرم افزار ممکن است نیاز به آموزش داشته باشید. این به اندازه کافی احساس شهودی نمی کند.

آنها دارای ویژگی های زیادی هستند ، اما بسیاری از این ویژگی ها مانند گذشته به خاطر موجود بودن ، احساس می کنند که چگونه آنها را نادیده بگیرید. اگر فقط آنها تلاش كردند تا از این ویژگیها استفاده كنند!

آنها گزارش های دقیقی نیز دریافت کرده اند (که من مطمئن هستم که برخی از کاربران از آن لذت خواهند برد) اما به نوعی ، بررسی این گزارش ها باعث سردرد می شود. که عجیب است ، زیرا ما با سایر برنامه ها گزارش های مفصلی را پشت سر گذاشتیم و کاملاً با آن خوب بودیم.

به طور خلاصه ، OnPay کار می کند. این انقلابی نیست. این ذهن شما را به باد نمی اندازد ، اما کار می کند.

و با قیمت پایین آنها ، این یک معامله خوب است با این حال به یاد داشته باشید ، آنچه را می پردازید پرداخت می کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map