بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی VPN

دسترسی به اینترنت خصوصی در حال حاضر یک VPN افسانه ای در بین کاربران تورنت است. آنها یکی از اولین شرکت های VPN در جهان بودند که یک سیاست واقعی “بدون گزارش” را معرفی کردند ، و محبوبیت آنها به سرعت در حال رشد است..

در سال 2016 ، در حال حاضر حداقل 10 رقبا ادعا می کنند VPN های “بدون ورود” هستند ، اما تعداد کمی از آنها (در صورت وجود) می توانند همان سطح امنیتی ، دوستی با تورنت و قیمتی را که دسترسی به اینترنت خصوصی به آن مشهور است ارائه دهند. بیاموزید که چرا همه vpns های “عدم ورود” یکسان نیستند.

اگر به نظر می رسد برای بررسی ، این موضوع کمی مغرضانه است ، اینگونه است. من از سال 2013 مشترک PIA بوده ام و شخصاً از خدمات آنها استفاده می کنم و دوست دارم. توصیه می کنم تقریباً قبل از آزمایش VPN های گران قیمت ، ابتدا دسترسی به اینترنت خصوصی را امتحان کنید ، زیرا PIA 90٪ از ویژگی ها و 100٪ رازداری را با 1/2 قیمت خدمات رقیب ارائه می دهد..

هر اشتراک PIA شامل یک سیاست بازپرداخت 7 روزه و 100٪ است.

نمایه شرکت

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی

سایت اینترنتی: www.privateinternetaccess.com
مرکز فرماندهی: مستقر در ایالات متحده آمریکا
خط مشی ورود به سیستم: هیچ سیاهه ای نیست عادت زنانه.
قیمت عادی: 6.95 دلار در ماه
avkanî
بهترین پیشنهاد: 3.33 دلار در ماه (این پیشنهاد را دریافت کنید)

دسترسی به اینترنت خصوصی: مشخصات

دسترسی به اینترنت خصوصی تقریباً مطابق با استانداردهای رمزگذاری ، امنیت و حفظ حریم خصوصی استاندارد صنعت است. جای تعجب نیست که آنها به عنوان “بهترین تورنمنت vpn” ما از سال 2014 معرفی شدند & 2015.

ما حتی یک راهنمای گام به گام ایجاد کردیم که به شما بهترین تکنیک ها / نکات برای بارگیری تورنت ها با PIA را آموزش می دهد.

 • رمزگذاری AES 256 بیتی
 • رمزگذاری دستی 4096 بیتی (استاندارد صنعت ضربان)
 • هیچ گزارش فعالیتی ، سیاهههای مربوط به اتصال یا ابرداده نیست (بیشتر بدانید)
 • تورنت مجاز در همه سرورها (نادر)
 • برنامه های PC / Mac / Android / iPhone
 • پرداختهای ناشناس پذیرفته شد (یاد بگیرند که چگونه)
 • شامل سرویس پروکسی SOCKS5 هلند است (عالی برای تورنت)
 • 5 اتصال همزمان مجاز است (از تمام دستگاه های خود محافظت کنید)

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی: ویژگی های مورد علاقه ما

قبل از اینکه به بررسی ما بپردازیم ، فقط می خواهم ویژگی های مورد علاقه خود را در مورد PIA برجسته کنم ، ترکیبی از اینها دلیل آن است که PIA بالاترین VPN توصیه شده در این سایت است (و یک 10/10 دریافت کردیم TorrentScore)

به ترتیب خاصی:

خط مشی ورود به سیستم
PIA هیچ سابقه ای ندارد. هیچ یک. آنها در این مورد بسیار هماهنگ بوده اند (و تاکنون هیچ دلیلی برای تردید بر خلاف برخی دیگر از VPN ها وجود نداشته است). از آنجا که آنها مستقر در ایالات متحده هستند ، هیچ گونه نیازی به آنها برای نگه داشتن و ضبط داده های جلسه کاربر نیست. ما همیشه توصیه می کنیم کاربران تورنت یک VPN بدون ورود به سیستم را برای حداکثر حفظ حریم خصوصی / امنیت انتخاب کنند.

دوستی تورنت
برخلاف بیشتر VPN ها ، PIA اجازه می دهد تا torrent را روی سرورهای VPN بگذارد. اگر در برخی از سرورهای پرخطر (ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، و غیره) torrent کنید (از طریق یک VPN ثانویه) آنها می توانند این کار را از طریق یک راه حل منحصر به فرد انجام دهند. این یک راه حل هوشمند است (و کاملاً در پشت صحنه) ، بنابراین بیشتر کاربران حتی نمی دانند که این اتفاق می افتد).

از آنجا که PIA هیچ سابقه ای را حفظ نمی کند ، همیشه هویت دانلود کنندگان تورنت با استفاده از سرویس آنها مخفی نگه داشته می شود ، و آدرس IP واقعی شما در نوسانات ضعیف ظاهر نمی شود (تا زمانی که شما یک اتصال VPN فعال دارید). ما راهنماهای کاملی در مورد نحوه استفاده از uTorrent ، Vuze و Qbittorrent به صورت ناشناس داریم.

PIA همچنین در صدر لیست ما از “VPN های دوست داشتنی ترین تورنت” قرار گرفت

امنیت
PIA از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند (که با حملات نیروی بی رحم شکست ناپذیر تلقی می شود و قدرت استاندارد رمزگذاری این صنعت است. از این گذشته ، PIA به کاربران امکان کنترل سفارشی بر قدرت رمزگذاری ، طول کلید و الگوریتم مورد استفاده را می دهد)..

آنها همچنین با محافظت در برابر DNS Leaks ، IP Leaks (kill-switch) و WebRTC ، محافظت بیشتری در برابر IP برای نشت IP در نرم افزار خود ایجاد کردند..

avkanîقیمت
بدون ذکر قیمت نمی توانید در مورد PIA صحبت کنید. اگر از قیمت گذاری 1 ساله آنها استفاده می کنید ، می توانید PIA را با قیمت 3.33 دلار در ماه (39.95 دلار در سال) دریافت کنید. با توجه به قابل مقایسه ترین شرکت های VPN با قیمتی بین 8 تا 12 ماه / ماه ، من PIA را یک ارزش باورنکردنی می دانم. همه برنامه ها شامل پهنای باند نامحدود ، همه نرم افزارها ، ضمانت “بدون سیاهه” آنها و یک سیاست بازپرداخت 7 روزه هستند.

دسترسی به اینترنت خصوصی: نرم افزار

پس از ثبت نام در PIA ، به شما یک ایمیل با اطلاعات ورود به سیستم / گذرواژه و همچنین پیوندی برای بارگیری نرم افزار VPN دریافت خواهید کرد. از بین آنها ، نصب کمتر از 2 دقیقه طول می کشد. سپس با استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز ورود / گذرواژه خود وارد شوید و آماده اتصال به یک سرور VPN شوید.

تنظیمات نرم افزار PIA

اولین بار که نرم افزار را راه اندازی می کنید ، توصیه می کنم با کلیک بر روی دکمه ‘Advanced’ در پایین ، برگه تنظیمات پیشرفته را باز کنید. صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که به شکل زیر است:

تنظیمات پیشرفته

تنظیمات پیشرفته

سمت چپ پنجره هنوز هم محتوای منوی تنظیمات ‘ساده’ را نشان می دهد. می توانید در هنگام راه اندازی ، خودکار راه اندازی و اتصال خودکار به VPN را انتخاب کنید. همچنین هنگام اتصال خودکار می توانید سرور VPN دلخواه خود را انتخاب کنید.

تنظیمات پیشرفته (در سمت راست) کنترل بیشتری بر برخی از ویژگی های پیشرفته مانند حمل و نقل پورت ، نوع اتصال و حفاظت از نشت IP می دهد. اگر مطمئن نیستید که کدام تنظیمات را انتخاب کنید ، تنظیمات نشان داده شده بسیار ایمن و کاربر پسند هستند.

در اینجا سریع توضیح گزینه های شما آورده شده است:

 • نوع اتصال (TCP یا UDP) – UDP به طور کلی سریعتر و بهترین انتخاب برای torrenting / streaming است
 • بندر از راه دور – انتخاب کنید که کدام پورت # OpenVPN روشن باشد. خودکار برای اکثر کاربران خوب است.
 • پورت حمل و نقل – در صورت نیاز از طریق یک روتر ، انتقال پورت را فعال کنید. ویژگی پیشرفته.
 • کلید کشتار – این یک ویژگی امنیتی است که در صورت قطع VPN اتصال اینترنت شما را از بین می برد. در اینجا بیشتر بیاموزید.
 • حفاظت نشت DNS – رایانه خود را مجبور کنید که به جای ارائه دهنده اینترنت خود از DNS PIA استفاده کند. توصیه شده.
 • حفاظت نشت IPv6 – اطمینان حاصل کنید که VPN آدرس IPv6 شما (بر خلاف IPv4) نشت نمی کند. این را امتحان کنید.

تنظیمات رمزگذاری

دسترسی به اینترنت خصوصی به کاربران امکان کنترل شخصی روی الگوریتم رمزگذاری و قدرت استفاده از نرم افزار را می دهد. برای یافتن ترکیب بهینه سرعت و امنیت برای نیازهای شما می توان از آن استفاده کرد. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را انتخاب کنید ، PIA توصیه می کند تنظیمات پیش فرض را که شامل موارد زیر است ، ترک کنید:

 • avkanîرمزگذاری داده ها – AES 128
 • تأیید هویت داده – SHA1
 • رمزگذاری دستی – RSA 2048
اگر می خواهید قویترین رمزگذاری ممکن (سرعت کمتری انجام شود) تنظیمات خود را به موارد نمایش داده شده در اینجا تغییر دهید:

بالاترین تنظیمات رمزگذاری PIA

بالاترین تنظیمات رمزگذاری

اتصال به یک سرور VPN

اتصال به سرور VPN از نماد سینی سیستم PIA انجام می شود که در اینجا به رنگ قرمز نشان داده شده است:

تصویر

آیکون سینی PIA

اگر این نماد را در سینی سیستم خود نمی بینید (و این نرم افزار در حال اجرا است) ، باید بر روی پیکان کوچک “بالا” کلیک کرده و تنظیمات سینی سیستم خود را سفارشی کنید تا همیشه نماد سینی PIA نمایش داده شود.

برای اتصال به یک سرور ، بر روی نماد سینی PIA کلیک کنید که لیست کامل سرور را به شما ارائه می دهد. پیمایش در لیست کمی ناخوشایند است بر روی نمایشگرهای با وضوح پایین زیرا کل لیست در اندازه نمایشگرهای زیر 1920×1080 جا ندارد.

VPN با کلیک بر روی مکان سرور بلافاصله فرآیند اتصال را شروع می کنید. می دانید وقتی آیکون PIA سبز روشن شود ، اتصال موفقیت آمیز است.

همچنین می توانید از سایتی رایگان مانند ipmonkey.com یا iplocation.net استفاده کنید تا تأیید کنید که VPN به درستی کار می کند.

لیست سرور PIA

لیست سرور را از سینی سیستم راه اندازی کنید

نماد سینی در هنگام اتصال سبز می شود

نشانگر “اتصال فعال”

نتایج تست سرعت

دسترسی به اینترنت خصوصی در سرعتهای ما بسیار خوب انجام شد (برخلاف اکثر VPN های با بودجه که تمایل به شدت پر ازدحام دارند).

ما در اکثر سرورها توانستیم رتبه بندی سرعت “A” را بدست آوریم ، این بدان معناست که شما از 90٪ کاربران در همان کشور فراتر هستید.!

یک امتیاز سریع “B” در هلند (مکانی سرور بسیار محبوب برای بارگیری تورنت) بود بنابراین تمایل به شلوغ تر شدن دارد. ما هنوز سرعتهای بالاتر از 65٪ کاربران را در آن کشور مدیریت کردیم.

برای پخش HD Video فقط به 5-7 Mbps نیاز دارید

دقیقاً به عنوان یک نقطه مقایسه ، محتوای Netflix HD با سرعت 5-7 مگابیت در ثانیه جریان می یابد. ما توانستیم به آن معیار سرعتهای 7-16x برسیم. PIA حتی قادر به پخش محتوای 4k از اکثر مکانهای سرور ما آزمایش شده بود.

IPVanish یکی از تنها VPN هاست که به طور مداوم سریع تر از PIA است. اگر سرعت اولویت شماره یک شماست ، باید از سیاست بازپرداخت 100٪ 100 روزه آنها استفاده کنید.

ما همچنین مقایسه کاملی از PIA در مقابل IPVanish انجام دادیم.

PIA Speedtest ، ایالات متحده

تگزاس ، ایالات متحده

PIA Speedtest کانادا

تورنتو ، کانادا

PIA Speedtest، P2P هلند

هلند

حریم خصوصی و امنیت

دسترسی به اینترنت خصوصی تقریباً برای هر جنبه ای از خدمات آنها ، از معیارهای امنیتی استاندارد صنعت فراتر رفته یا فراتر رفته است. فراتر از آن ، آنها در پاسخ به رفع و رفع نشتهای امنیتی VPN در هنگام یافتن بسیار تحریک آمیز بوده اند ، در حالی که VPN های کمتر مشهور اغلب گزارش های آسیب پذیری را نادیده می گیرند یا رفع تاخیر می کنند.

آنها همچنین یکی از اولین شرکت های VPN بودند که یک سؤال را نپرداختند ، خط مشی بدون گزارش را نگفتند ، و آنها محبوب ترین VPN بدون ورود به سیستم در جهان هستند (به ویژه در بین بازدید کنندگان این وب سایت).

خط مشی رازداری و ورود به سیستم

تقریباً همه شرکت های VPN سوابق و گزارش های مربوط به جلسه جلسه / حساب VPN را برای مدت زمان 6 ماه نگه می دارند. دسترسی به اینترنت خصوصی ندارد. آنها هیچ ابرداده ای از تاریخ جلسه شما را ثبت نمی کنند (KB از داده های منتقل شده ، آدرس IP اختصاص یافته ، زمان اتصال و غیره). آنها تنها تعداد معدودی از VPN برای ارائه این سطح از حریم خصوصی هستند.

آنها قادر به انجام چنین کارهایی هستند زیرا در ایالات متحده مستقر هستند و قوانینی برای حفظ داده های اجباری در مورد خدمات VPN ندارند. در بسیاری از کشورهای دیگر ، VPN ها به عنوان ارائه دهنده خدمات اینترنتی طبقه بندی می شوند و برای حفظ سوابق لازم است.

از آنجا که PIA اطلاعاتی را حفظ نمی کند ، آنها می توانند به کاربران تورنت بسیار محرمانه ارائه دهند ، و آدرس IP تورنت شما ردیابی به حساب PIA یا آدرس IP واقعی شما غیرممکن خواهد بود..

پرداختهای ناشناس
PIA برای ایجاد یک حساب کاربری فقط به حداقل اطلاعات نیاز دارد. تو نیاز داری:

 • یک آدرس ایمیل معتبر (برای دریافت اطلاعات ورود به سیستم)
 • یک نوع پرداخت (پرداخت بیت کوین / کارت های هدیه ناشناس پذیرفته شده است).

اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید ، PIA برای جلوگیری از کلاهبرداری به اطلاعات صورتحساب شما نیاز دارد ، اما اگر از یکی از روش های پرداخت ناشناس خود استفاده کنید ، هیچ اطلاعات شخصی لازم نیست. ما راهنمای پرداخت هزینه خدمات VPN ناشناس را نوشتیم ، یا برای اطلاعات بیشتر فقط به وب سایت آنها مراجعه کردید.

امنیت & رمزگذاری

PIA از استاندارد صنعتی 256 بیتی رمزگذاری AES (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) استفاده می کند. طول کلید دستی آنها تا 4096 بیت (قابل تنظیم) است که 2 ^ 2048 برابر بیشتر VPN هاست (بله ، این تعداد بسیار زیاد است). آنها همچنین 3 لایه حفاظت از نشت IP درست در نرم افزار خود ایجاد کرده اند.

رمزگذاری AES 256 بیتی:
این استاندارد صنعتی برای رمزنگاری با امنیت بالا است. با حملات بی رحمانه شکست ناپذیر تلقی می شود ، و همان الگوریتم رمزگذاری است که ارتش ایالات متحده برای ارتباطات محرمانه استفاده می کند.

کنترل رمزگذاری سفارشی:
همانطور که در بخش نرم افزار بالا بحث شد ، PIA به شما امکان می دهد قدرت / الگوریتم رمزگذاری مورد استفاده را سفارشی کنید. حتی اگر می خواهید یک آدرس IP ناشناس با سریعترین سرعت ممکن بخرید ، می توانید از رمزگذاری استفاده نکنید. راهنمای شخصی PIA را برای شخصی سازی رمزگذاری بررسی کنید.

حفاظت نشت DNS

هر بار که آدرس وب را در مرورگر خود وارد می کنید ، آن درخواست به یک سرور DNS ارسال می شود تا نام دامنه (مانند ‘google.com’) را به یک آدرس IP در وب سایت میزبان ترجمه کند. معمولاً رایانه شما از سرورهای DNS متعلق به ارائه دهنده اینترنت شما استفاده می کند. این به آنها امکان می دهد تاریخچه مرور وب خود را ردیابی و وارد کنند (و بیشترین کار را انجام می دهند).

PIA سرورهای DNS امن و بدون ورود خود را دارد. هنگامی که محافظت نشت DNS را فعال می کنید ، کامپیوتر شما را مجبور می کند به جای گزینه پیش فرض از سرورهای DNS PIA استفاده کند. توصیه می شود همیشه این گزینه را فعال کنید.

کلید کشتار

این یک ویژگی امنیتی اختیاری است که در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، بلافاصله کل اتصال اینترنتی شما را از بین می برد. توصیه می شود اگر مرتباً torrent می شوید و از VPN استفاده نمی کنید از پروکسی استفاده کنید.

توصیه می شود: در مورد نحوه استفاده از PIA برای تورنتهای دارای VPN و / یا Proxy ، راهنمای ما را بخوانید.

توجه داشته باشید که این روش اتصال اینترنت شما را در سطح آداپتور از بین می برد. در نتیجه ، شما واقعاً عیب یابی شبکه ویندوز را برای بازیابی دسترسی به اینترنت یا اتصال مجدد به سرور VPN اجرا کرده اید. تا زمانی که این کار را نکنید ، به اینترنت دسترسی نخواهید داشت. در نتیجه ، برخی از کاربران تازه کار این ویژگی را ناامیدکننده می دانند.

برای اجرای عیب یابی ، کافیست روی نماد شبکه خود در سینی سیستم کلیک راست کرده و بر روی “مشکلات عیب یابی” کلیک کنید.

حفاظت نشت IPv6

PIA تنها معدود VPN هایی است که این ویژگی را در نرم افزار خود گنجانده است. اصولاً ، دو گروه آدرس IP وجود دارد ، IPv6 (قدیمی تر و آدرس های کمتری در دسترس است) و IPv6 (آدرس های IP جدیدتر و به شیوه بیشتر). در واقع رایانه شما دارای آدرس IPv4 و IPv6 است ، بنابراین این ویژگی مانع از نشت آدرس IPv6 شما به صورت تصادفی می شود.

توصیه می شود همیشه آن را بررسی کنید ، حتی اگر مطمئن نیستید رایانه شما از IPv6 استفاده می کند یا نه.

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی برای تورنت ها مناسب است?

در یک کلمه, آره.این چرا…

دلیل شماره 1 – خط مشی ورود به سیستم: مهمترین معیار هنگام انتخاب VPN برای تورنت ، خط مشی ورود به سیستم است. شما یک VPN می خواهید که هیچ ارتباطی ، فعالیت یا گزارشهای ابرداده را ثبت نمی کند. PIA متناسب با این لایحه است.

دلیل شماره 2 – تورنت مجاز در همه سرورها: بیشتر VPN ها (حتی آنهایی که دوستدار تورنت هستند) تورنت را به مکان های خاص سرور جغرافیایی محدود می کنند. این سردردهای سرور را به حداقل می رساند و بارگیری های تورنت پهنای باند را تنها در چند سرور نگه می دارد.

PIA اجازه می دهد تا تورنت روی همه سرورها و استفاده از یک راه حل منحصر به فرد برای استفاده مجدد از ترافیک bittorrent (فقط در سرورهای با ریسک بالا) با استفاده از یک VPN ثانویه در پشت صحنه انجام شود. این یک راه حل یکپارچه است و اکثر کاربران حتی متوجه آن نمی شوند.

دلیل شماره 3 – سرویس پروکسی SOCKS شامل: هر اشتراک PIA شامل دسترسی به سرور پروکسی SOCKS مستقر در هلند است. می توانید از این پروکسی در سرویس گیرنده تورنت مورد علاقه خود استفاده کنید (دستورالعمل های تنظیم در اینجا). پروکسی را می توان به جای VPN استفاده کرد ، یا حتی از هر دو به طور همزمان برای محافظت از دوتایی استفاده کرد.

دلیل شماره 4 – سرعت: ما یک VPN سریعتر با قیمت پایین تر از PIA پیدا نکردیم. شبکه سرور آنها در سراسر جهان (24 کشور) است و ظرفیت پهنای باند زیادی دارند. درپوش پهنای باند ماهانه یا محدودیت انتقال وجود ندارد.

دلیل شماره 5 – قیمت:
3.33 دلار در ماه این کمتر از لاته در استارباکس است. منتظر چی هستی?

خلاصه مرور

دسترسی به اینترنت خصوصی یک ارزش عالی است اگر به دنبال یک سرویس VPN بدون ورود و ایجاد تورنت با قیمت مناسب هستید. آنها به تورنت مورد علاقه ما VPN معرفی شدند ، و همچنین یک دوست برای تورنت دوستانه در سال 2016 به ثمر رساندند.

مجموعه ویژگی های آنها برای 90 +٪ از کاربران بیش از حد کافی است ، و ما این واقعیت را دوست داریم که آنها شامل سرویس پروکسی SOCKS بدون هزینه اضافی هستند (یاد بگیرید که چگونه از آن برای uTorrent ، Vuze یا Deluge استفاده کنید).

ویژگی های مورد علاقه:

 • بدون گزارش به طور جدی ، هیچ.
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • پروکسی SOCKS گنجانده شده است (می توان با هر نرم افزار بزرگ تورنت مورد استفاده قرار گرفت)
 • استفاده آسان از نرم افزار
 • پهنای باند نامحدود
 • کم هزینه / مقرون به صرفه

جایگزین دسترسی به اینترنت خصوصی

چندین گزینه دیگر VPN وجود دارد که ارزش آن را دارند که بخواهید برای عملکرد / ویژگی های کمی بیشتر $ $ هزینه کنید.

IPVanish سریعترین VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم و تورنت اجازه می دهد. Torguard همچنین در تست های سرعت بسیار خوب عمل می کند ، دارای سرورهای بهینه شده p2p و یک سرویس پروکسی torrent با 5 مکان سرور.

دسترسی به اینترنت خصوصی را مقایسه کنید

 • PIA در مقابل Torguard
 • PIA در مقابل IPVanish
 • PIA در مقابل Hidemyass
 • PIA در مقابل Proxy.sh
 • PIA در مقابل BTGuard

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me