SiteGround

در مقابل

Bluehost

SiteGround vs Bluehost – چرا فکر می کنیم باید با SiteGround بروید

tl؛ dr

بار دیگر ، ما در تجارت میزبان به دو نام خوب تأسیس نگاه کردیم. SiteGround ، زیرا ما با آن آشنا هستیم ، به علاوه من اطمینان دارم که این یک معیار خوب است که در برابر آن می توانیم سایر شرکتهای میزبان را مقایسه کنیم.

در نبردی علیه آنچه به نظر می رسد یک پیشنهاد قوی از Bluehost است ، دومی متأسفانه به دلیل ترکیبی از فاکتورها از بین رفت ، در میان آنها شکایات کاربران و شهرتی کمتر از ستاره شرکت EIG ، وجود داشت. به طور کلی ، نتایج به شدت به نفع SiteGround است.

در مشاغل میزبانی بیش از دو دهه ، SiteGround شهرت خود را از پایین به بالا ایجاد کرده است. امروز ، این شرکت بزرگ از طریق مکانهای پراکنده در سراسر جهان میزبان بیش از یک میلیون دامنه است.

قابل توجه در میان ارائه های آن فناوری سرعت آن است و در کنار بروزرسانی های خودکار وردپرس ، پشتیبان گیری مکرر ، SSL رایگان از Let’s Encrypt SSL که همه به راحتی از طریق cPanel اداره می شوند ، SiteGround بدون شک یکی از پادشاهان عرصه میزبانی وب است..

در مقایسه ، امروز Bluehost علی رغم اینکه تاکنون SiteGround فعالیت داشته است ، یک شرکت EIG است. EIG به طور سنتی یک شرکت فناوری نیست بلکه استراتژی اصلی آن در جذب شرکت های میزبان است.

EIG پس از معرفی فاجعه بار توسط صاحب قبلی خود بر روی CPU ، که در نهایت یخ زدن به وب سایت های میزبان ساعت ها هر روز به پایان رسید ، Bluehost را به دست گرفت..

این چیزی است که ما امروز باهم مقایسه خواهیم کرد

 1. برنامه ها و قیمت گذاری
 2. ویژگی های کلیدی – SiteGround انتقال رایگان سایت را ارائه می دهد!
 3. عملکرد – موقعیت مکانی سرور ، سرعت و Uptime
 4. پشتیبانی مشتری و آنچه کاربران می گویند
 5. رابط کاربری
 6. چیزی که من درباره SiteGround دوست دارم
 7. چیزی که من در مورد Bluehost دوست دارم
 8. افکار نهایی

توجه داشته باشید

دو سایت آزمایشی مورد استفاده در این بررسی توسط Bitcatcha متعلق و اداره می شود. هر دو SGUSHosted.com و BHHosted.com در مرکز اطلاعات مربوطه در ایالات متحده میزبان هستند.

برنامه ها و قیمت گذاری

اساسی ترین فرض اکثر میزبان وب در دو زمینه اصلی ، قیمت گذاری و ویژگی های آنها محور است. بیایید بررسی کنیم که این دو از نظر قیمت و برخی از ویژگی های مهم در کنار هم چطور هستند؛

SiteGroundBluehost

معرفی قیمت PRICEINTRO
StartUp / Basic 3.95 $ 2.95 $
GrowBig / Plus 5.95 $ 5.95 $
GoGeek / Prime $ 11.95 5.95 $

بازخوانی دوباره
StartUp / Basic 9.95 $ 7.99 $
GrowBig / Plus 14.95 $ 10.99 $
GoGeek / Prime $ 29.95 14.99 $
بازدید کنید

ویژگی های کلیدی

SiteGround GrowBigBluehost Plus
WebsiteUnlimited نامحدود
Space20 GBUnmetered
پهنای باند UnlimitedUnmetered
سایت سازنده بله
DomainsUnlimited نامحدود
Control PanelcPanelEnhanced cPanel
پشتیبان گیری رایگان (بطور روزانه) شماره
مهاجرت رایگان
حساب های ایمیل رایگان بله
مشخصات کامل

همانطور که از طریق نمودارها ذکر شده است ، طرح Bluehost Plus که با پیشنهاد مقدماتی 5،95 دلار اجرا می شود با برنامه میزبانی مشترک اشتراکی اواسط سایت SiteGround مقایسه می شود. در بعضی از مناطق کلیدی ، SiteGround به جز در فضای ذخیره سازی از Bluehost پیشی می گیرد.

این به نظر می رسد کمی غیر معمول است ، از آنجا که قیمت فضای ذخیره سازی برای اکثر شرکت های میزبان وب امروز تقریبا ناچیز است ، اما به دلیل بهینه سازی تجهیزات در پایان SiteGround به احتمال زیاد به دلیل تکنولوژی سرعت آنها است.

شخصاً, من خیلی از قابلیت های گسترده ای که SiteGround ارائه می دهد ، ترجیح می دهم به جای فضای ذخیره سازی نامحدود. مهاجرت رایگان در اینجا GEM REAL است ، زیرا بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب این امکان را به صورت رایگان ارائه نمی دهند.

انتقال سایت SiteGround

سایت سایت همچنین می گوید:

وی افزود: “ما از روز اول شرکت ما ، نقل و انتقالات رایگان وب سایت را به عنوان بخشی از خدمات پردازنده ما ارائه می دهیم. در حال حاضر ما بیش از 3000 درخواست مهاجرت هر ماه دریافت می کنیم. تجربه انباشته فوق العاده است و می توانید شرط بندی کنید که تیم ما هر مشکل احتمالی را که می تواند هنگام انتقال وب سایت ظاهر شود ، حل کرده است و حل کرده است (تقریبا). “

درباره انتقال رایگان وب سایت بیشتر بدانید.

هزینه های Bluehost برای مهاجرت سایت

من در گذشته بیش از چند بار با این وضعیت روبرو شده ام ، و برای کسانی که این پیشنهاد را به صورت رایگان ارائه نمی دهند ، هزینه بسیار ناگواری را نیز پرداخت می کنند ، از 100 دلار به بالاتر برای ابتدایی ترین سایتها!

در واقع ، Bluehost می خواهد مبلغی معادل 149.99 دلار برای انتقال وب سایت شما هزینه کند. به هیچ وجه نمی خواهم آن نوع پول نقد را بیرون بیاورم.

149.99 دلار برای انتقال سایت

SiteGround1

Bluehost0

عملکرد – موقعیت مکانی سرور ، سرعت و Uptime

محل سرور

SiteGround از مراکز داده خود در سه قاره ، مکانهای بسیار مناسبی دارد. این شهر دارای یک مکان آمریکا (شیکاگو) ، سه مورد در اروپا (لندن ، آمستردام ، میلان) و دیگری در آسیا (سنگاپور) است. این مکان ها استراتژیک بوده و به مشتریان SiteGround سرعت عالی در برنامه های میزبانی خود ارائه می دهند.

Bluehost همچنین به چندین مکان متکی است ، در ایالات متحده (یوتا) ، اروپا (لندن) و آسیا (بمبئی و هنگ کنگ).

سرعت سرور SiteGround

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

55 میلی ثانیه3 میلی ثانیه92 میلی ثانیه223 ms139 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

380 ms226 ms148 ms12 میلی ثانیه103 میلی ثانیه

دارای رتبه A +؛ میانگین سرعت: 138.1 ms
(مشاهده نتیجه کامل)

SiteGround به وضوح نقاط قوت خود را در ایالات متحده نشان می دهد ، اگرچه خدمات اروپا نیز بسیار سریع است.

به دلیل فاصله از سرور فیزیکی آن در مکان سنگاپور تاخیر اندکی وجود دارد (سایت تست ما در پایگاه داده شیکاگو خود میزبانی می شود). به نظر می رسد این سرعت با سرعت بسیار زیاد اقیانوسیه از جمله استرالیا جبران می شود ، که این امر به خوبی برای سایر سایت های واقع در آسیا نیز مفید است.

سرعت سرور Bluehost

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

23 میلی ثانیه78 میلی ثانیه183 ms93 میلی ثانیه164 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

330 ms168 ms125 میلی ثانیه92 میلی ثانیه174 ms

دارای رتبه A؛ میانگین سرعت: 153 ms
(مشاهده نتیجه کامل)

Bluehost همچنین در بسیاری از مناطق زمان پاسخ سریع سرور را نشان می دهد ، اما به نظر می رسد اروپا کمی رنج می برد. در مقایسه بین گردن و گردن ، ممکن است تفاوت زیادی بین این دو وجود نداشته باشد. با این حال ، ما می توانیم آن را ببینیم سرورهای SiteGround زمان بسیار پایداری را ارائه می دهند از Bluehost در سراسر صفحه.

SiteGround1

Bluehost1

وقت تمام وقت

خوشحالم که می گویم برای هر دو میزبان ، به روز بودن به نظر نمی رسد یک نگرانی اساسی باشد. در طی یک دوره 30 روزه ، هر دو 100 درصد به موقع نمایش داده اند که بسیار خوب است.

اگر با زمان به روز آشنایی نداشته باشید ، بیشتر میزبان ها حداقل 99 درصد پیشنهاد می کنند و حتی چند دقیقه پایین می تواند تأثیر قابل توجهی در این تعداد داشته باشد.

به موقع SiteGround

به موقع SiteGround

به موقع Bluehost

به موقع Bluehost

با این حال ، یک عنصر اضافه شده به uptimerobot وجود دارد که بسیاری از افراد بر آن نظارت دارند ، زیرا اساساً در نظر گرفته شده است که نشان دهند … خوب ، زمان کافی. اگر به نمودارها در هر تصویر توجه داشته باشید ، این زمانهای پاسخ معمولی را نشان می دهد که سرورها نمایش می دهند.

اگرچه هردو دارای 100 درصد بارگیری هستند ، اما Bluehost زمان پاسخگویی دارد که به طور چشمگیری از SiteGround عقب مانده است. این یکی از موارد مهمی است که احساس می کنم عوامل اساسی است که در رتبه بندی میزبان تأثیر می گذارد.

SiteGround1

Bluehost0

پشتیبانی مشتری

یکی از موارد اصلی در برخورد با هاست وب – و من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم – پشتیبانی مشتری آنها است.

حتی اگر شما یک کاربر اتفاقی باشید و تصور کنید که فقط در یک مدت طولانی به یک کمک نیاز دارید ، مقابله با کارکنان پشتیبانی بدون پاسخ یا عدم تحرک می تواند بسیار نگران کننده باشد.

و باور کنید ، احتمالاً خیلی بیشتر از آنچه انتظار دارید به کمک آنها نیاز دارید. از مواردی مانند خرابی تا اتصال و امنیت سرور ، اتصال اصلی شما به هاست از طریق کارکنان پشتیبانی آنهاست. هیچ چیز مهمتر از یک تیم پشتیبانی وجود ندارد که به سرعت و کارآمد پاسخ دهد.

بنابراین ، این دو غول از نظر پشتیبانی چه چیزی را برای ما بدست آورده اند?

خدمات مشتری SiteGround

من بسیار خوشحالم که توجه داشته باشم که SiteGround تمام پشتیبانی خود را انجام می دهد و خدمات چت زنده 365 روزه ، یک سیستم بلیط فروشی و حتی تعدادی را که می توانید برای کمک تماس بگیرید ارائه می دهد. با توجه به تجربه گذشته با برخی گفتگوهای زنده ، وقتی پیام من به آن پاسخ داده شد ، احساس آرامش نفس کشیدم طی 10 ثانیه. پیش از این موارد وجود داشته است که من مدت طولانی منتظر ماندم و فکر کردم سیستم گپ خراب است!

خدمات مشتری Bluehost

این راه اندازی در خدمات مشتری Bluehost مشابه است و اگرچه مدت زیادی در اینجا نگه ندارم ، اما هنوز هم کمی احساس حمایت از آنها می کنم. این به این واقعیت برمی گردد که Bluehost یک شرکت EIG است که من درباره این موارد چیزهای منفی زیادی شنیده ام.

در حقیقت ، موضوع فقط در بررسی مقایسه قبلی من مطرح شده است ، که می توانید در اینجا بخوانید – SiteGround VS Hostgator.

عیب یابی کلید هنگامی رخ می دهد که زمان آن فرا رسیده باشد که مردم خدمات خود را بررسی کنند. اینجاست که در پشت صحنه عمیق تر حفاری می کنیم و می فهمیم واقعاً چیست.

آنچه کاربران درباره SiteGround می گویند

نظرات کاربران SiteGround

آنچه کاربران درباره Bluehost می گویند

احساسات مختلط در Bluehost

همانطور که مشاهده می کنید ، وقتی صحبت از Bluehost می شود ، احساسات مختصری وجود دارد ، که موضوعی است که باید نگران آن باشید. عدم توانایی ارائه خدمات پایدار به مشتریان ، یک مشکل است و باید در این مورد توجه داشت.

در حقیقت ، چندین بار وجود داشته است که کاربران به رسانه های اجتماعی مراجعه کرده اند تا از سطح ضعیف خدمات مشتری که در اختیار آنها قرار گرفته است ، به همراه این سرویس ها سر بزنند:

نظر توییتر در مورد Bluehost

SiteGround1

Bluehost0

رابط کاربری

برای کسانی از شما که ممکن است در هاستینگ وب تازه باشند ، اصطلاح “رابط کاربری” هنگام صحبت از میزبان شما دو جنبه دارد..

اولین رابط شما با حساب میزبان وب است ، که نمای بسیار گسترده تری از سرویس هایی که استفاده می کنید است. مورد دیگر ، کنترل پنلی است که برای دستیابی به عملکرد برنامه میزبانی وب شما در نظر گرفته شده است.

مورد دوم بسیار مهم است زیرا جایی که بیشتر وقت و تلاش خود را صرف خواهید کرد. هر دو SiteGround و Bluehost cPanel را ارائه می دهند ، هرچند اندکی پوستر داشته باشند تا کمی منحصر به فرد تر به نظر برسند.

(سمت چپ: SiteGround؛ راست: Bluehost)

cPanel یک انتخاب عالی است زیرا یک روش بسیار کاربر پسند برای مدیریت وب سایت های خود به کاربران ارائه می دهد. همچنین این رابط بسیار متداول است ، به این معنی که اگر به کمک نیاز دارید ، فقط یک سنگ ریخته می شود.

اگرچه Bluehost آنچه را آنها نسخه پیشرفته cPanel می نامند ، ارائه می دهد ، صادقانه بگویم که بیشتر شبیه نسخه ساده شده است. درست است ، این برای خریداران میزبان وب بار اول خوب است ، اما در دراز مدت احساس می کنم انعطاف پذیری بیشتری در پیشنهاد SiteGround وجود دارد.

احساس اینکه از توسعه وب سایت احساس می کنید مدت طولانی طول نمی کشد. با ادامه کار ، متوجه خواهید شد که دسترسی به عملکردهای بیشتر یک چیز بسیار خوب است ، به ویژه این بدان معناست که لازم نیست هر چند وقت یکبار به کارکنان خدمات مشتری میزبان خود دسترسی پیدا کنید.

SiteGround1

Bluehost0

چیزی که من در مورد سایت دوست دارم

تن تجربه ، یک رکورد آهنگ بی نظیر و عملکرد چشمگیر. این نکات برجسته کلیدی باعث می شود که SiteGround از نظر پیشنهادات میزبانی وب مشترک ، بالای سر و شانه ایستاده باشد. ادعاهای آنها برای سرعت بخشیدن به فناوری بسیار دشوار است ، حتی اگر قیمت آن با کمی بالاتر باشد.

به طور خلاصه؛

 • ویژگی های عالی
 • شهرت خوب
 • سرعت پایدار
 • پشتیبانی پشتیبانی از مشتری

چیزی که من درباره Bluehost دوست دارم

چه می توانم بگویم؟ من یک مکنده قیمت پایین و گردن و گردن همسان نیستم ، هیچ مقایسه ای بین برنامه های میزبانی وب مشترک سایت SiteGrounds در مقابل Bluehosts وجود ندارد. برای یک ارائه دهنده میزبانی وب ، حتی اگر این فقط برای دوره ثبت نام اولیه باشد ، Bluehost دارای برنامه های ارزان قیمت است و برای یافتن بسیاری از آنها که قیمت پایین تری دارند ، تحت فشار قرار خواهید گرفت..

حتی اگر من می دانم که در آنجا شکایات و بررسی های بدی وجود دارد ، تساوی قیمت غیر قابل مقاومت است. اما این فقط من است زیرا من یک ارزان قیمت هستم که واقعاً از سایتهای من استفاده نمی کنم.

 • نقطه قیمت قوی
 • ویژگی های ظریف
 • خدمات کاملاً مستقر

افکار نهایی

بله ، چیزهایی وجود دارد که من درباره آنچه که هر میزبان ارائه می دهد دوست دارم ، متأسفانه عشق شخصی من به یک قیمت سنگین از کنار ، من واقعاً نمی توانم انکار کنم که SiteGround پیشنهاد بهتری ارائه می دهد.

گذشته از ویژگی های مندرج در برنامه ها ، ضرب و شتم واقعی شهرت بدی است که EIG مانند یک سگ روی پاشنه ها به وجود می آورد و همه وقت را دور می کند..

همانطور که می گویند ، اثبات در پودینگ است و عموم مردم نیز سخن گفته اند. چیزی که به شهرت عالی SiteGround اضافه شده است باعث می شود که در اینجا هیچ عقیده ای وجود نداشته باشد که آنها قهرمان شوند.

SiteGround

https://www.siteground.com
بررسی کامل را بخوانید
5

Bluehost

https://www.bluehost.com
بررسی کامل را بخوانید
1

برای خوانندگان Bitcatcha معامله کنید

SiteGround: 60٪ تخفیف در میزبانی وب (از 3.95 دلار در ماه).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me