SiteGround

در مقابل

میزبانی از راه اندازی

SiteGround VS Inmotion Hosting – 6 منطقه اصلی مقایسه شده است (سرعت سرور در آن قرار دارد)

tl؛ dr

قیمت در مقابل عملکرد – مقیاس متعادل کننده زمان قدیمی هنگامی که نوعی ارزش تصمیم گیری مهم است. اما چه اتفاقی می افتد که اگر دو بخش اصلی صنعت را در مقابل یکدیگر قرار دهید?

در جنگ تلخ رقبا میزبان وب ، SiteGround را در برابر Inmotion Hosting قرار می دهیم و رقابت به آجیل و پیچ و مهره می رسد. Inmotion Hosting موفق به کسب قرعه کشی می شود ، اما در پایان ، من هنوز سرعت عالی SiteGround را ترجیح می دهم.

SiteGround که در سال 2004 تاسیس و با پیشرفت در رده های مختلفی قرار گرفت ، امروز میزبان بیش از یک میلیون وب سایت در صنعت تبدیل شده است. این شهر به دلیل تکنولوژی سرعت بسیار ویژه خود مشهور است و خدمات گسترده ای و ویژگی های ارزش افزوده ای را ارائه می دهد که آن را به یک پیشنهاد بسیار دشوار تبدیل می کند..

از طرف دیگر ، میزبانی Inmotion از سال 2001 برای مدت زمان کمی طولانی تر بوده است. با این وجود همانطور که آزمایشات ما قبلاً ثابت شده است ، داشتن دندان طولانی در صنعت به طور کلی با محصولات و خدمات بهتر مطابقت ندارد – به عبارت بهتر دلپذیر برای بقا.

با این حال ، با توجه به این که هر دو شجره نامه واقعی هستند ، پرونده آزمایشی بین این دو شرکت قابل توجه است. این بدان معناست که تاریخ آنها بی طرف است و هیچ تصرف یا فروش عمده ای برای شکستن اصل و نسب وجودشان وجود ندارد.

با این حساب ، آنچه را که امروز باهم مقایسه خواهیم کرد وجود دارد.

توجه داشته باشید

دو سایت آزمایشی مورد استفاده در این بررسی توسط Bitcatcha متعلق و اداره می شود. هر دو SGUSHosted.com و IMHHosted.com در دیتاسنتر مربوطه در آمریکا میزبانی می شوند.

برنامه ها و قیمت گذاری

بیایید برنامه هایی را که این دو برای توده ها و نقاط قیمتی که در آن وارد می شوند ببینیم.

میزبانی سایت SiteGroundInmotion

PRICEPRICE
راه اندازی / راه اندازی 3.95 $ 3.99 $ *
GrowBig / Power 3.95 $ 5.99 $ *
GoGeek / Pro 11.95 $ 13.99 $ *

بازخوانی دوباره
StartUp / راه‌اندازی 9.95 $ 7.99 $
GrowBig / Power 14.95 $ 9.99 $
GoGeek / Pro 29.95 $ 15.99 $
بازدید کنید

* معامله اختصاصی انحصاری برای خواننده Bitcatcha. قیمت عادی از 6.39 دلار شروع می شود
** ما از میزبان سایت های آزمایشی خود از GrowBig SiteGround و Power Inmotion استفاده می کنیم

ویژگی های کلیدی

SiteGround GrowBigInmotion قدرت
WebsiteUnlimited6
Space20 GB50 GB
پهنای باند نامحدود نامحدود
سایت سازنده بله
DomainsUnlimited26
Control PanelcPanelcPanel
پشتیبان گیری رایگان (بطور روزانه) بله (هر 36 ساعت)
مهاجرت رایگان بله
حساب های ایمیل رایگان بله
مشخصات کامل

همانطور که در مقایسه قیمت می بینید ، Inmotion با هزینه ورود بسیار بالاتری نسبت به SiteGround وارد می شود. با این حال ، این بیشتر از هزینه های تجدید طولانی مدت SiteGround است.

برای برنامه های مقایسه شده ، بیایید بگوییم که در طی یک دوره 5 ساله (با دوره ثبت نام اولیه 1 ساله) ، هزینه کل مالکیت:

SiteGround
$ 5.95 + (4 x 14،95 $) = 65.75 $

میزبانی از راه اندازی
$ 8.49 + (4 x 9.99) = 48.45 $

این یک تفاوت مهم است ، بنابراین اگر بعد از پایان قرارداد اولیه ثبت نام ، قصد جابجایی میزبان وب را ندارید ، Inmotion Hosting از نظر قیمت ارزش بسیار بیشتری را ارائه می دهد.

هر دو ارائه دهنده هاست برنامه هایی را ارائه می دهند که کاملاً محکم هستند و ارزش افزوده خوبی دارند. توجه داشته باشید که هر دو سرویس مهاجرت رایگان وب را نیز ارائه می دهند (برای SiteGround ، مهاجرت رایگان سایت فقط برای GorwBig و برنامه بالاتر امکان پذیر است.) ، که من یک انتقال انتقال عالی را در نظر می گیرم..

با این حال ، من می گویم که Inmotion Hosting به دلیل چاپ خوب که در آن خدمات مهاجرتی خود را گسترش می دهد ، حاشیه اندکی در اینجا دارد نه تنها پرونده ها و پایگاه داده های سایت ، بلکه حتی به انتقال تنظیمات cPanel ، سوابق دامنه و حتی اکانت های ایمیل نیز کمک خواهد کرد.!

Inmotion میزبان مهاجرت وب سایت

SiteGround0

Inmotion Hosting1

عملکرد – مکان و سرعت سرور

محل سرور

SiteGround از 5 مرکز داده جداگانه پشتیبانی می کند که در سراسر جهان پخش می شوند ، یکی در ایالات متحده ، 3 مورد در اروپا و یک مکان آسیایی که از طریق سنگاپور ارائه می شود. این یک گسترش بسیار استراتژیک است و تأخیر خوبی را برای سایت های مشتری خود ارائه می دهد.

از سوی دیگر میزبانی Inmotion نسبت به مراکز داده آنها کمی گنگ تر است ، فقط به این نکته اشاره می کنیم که آنها “مراکز داده در هر دو ساحل” دارند – که تصور می کنیم شرق و غرب ایالات متحده هستند. با این حال ، آنها به طور ذاتی از مرکز داده لس آنجلس افتخار می کنند.

مرکز داده LA LA Inmotion Hosting سبز است

از خنک کننده طبیعی یا فن آوری خنک کننده هوای بیرون بهره می برد. از این طریق آنها می توانند هزینه های خنک کننده را تقریبا 70 درصد کاهش دهند ، اما مهمتر از آن ردپای کربن آنها را بیش از 2000 تن در سال کاهش می دهد. در مقایسه با میزبانی Inmotion ، به نظر می رسد تنها ادعای SiteGround مبنی بر شهرت “سبز” کاشت چند صد درخت در سال 2010 است.

علاوه بر آن ، این شرکت همچنین با Trees For The Future غیرانتفاعی همکاری دارد. از طریق این ابتکار عمل ، میزبان Inmotion به کاشت 5000 درخت در سراسر جهان کمک می کند.

سرعت سرور SiteGround

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

55 میلی ثانیه3 میلی ثانیه92 میلی ثانیه223 ms139 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

380 ms226 ms148 ms12 میلی ثانیه103 میلی ثانیه

دارای رتبه A +؛ میانگین سرعت: 138.1 ms
نتیجه کامل را مشاهده کنید

Inmotion میزبان سرعت سرور

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

2 ms53 میلی ثانیه322 ms178 ms172 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

514 ms153 ms109 میلی ثانیه67 میلی ثانیه149 ms

دارای رتبه A +؛ میانگین سرعت: 171.9 ms
نتیجه کامل را مشاهده کنید

علی رغم اختلاف در محل مراکز داده ای که دو ارائه دهنده میزبان دارند ، اینها زمان بندی عملکرد بسیار عالی در سطح هیئت مدیره هستند. در واقع ، این زمان بندی بسیار دشوار است و در فضاهای میزبانی وب مشترک بسیار قابل توجه است.

برای بررسی دقیق تر عملکرد سرعت ، توجه داشته باشید که هرکدام از آنها چیزی اضافی دارند که اکثر میزبان ها آن را ارائه نمی دهند – ترفندهای ویژه سرعت (یا انواع مختلفی).

SiteGround ترکیبی از SSD ، NGINX ، SuperCacher ، CDN ، HTTP / 2 و PHP7 را به کار می برد. در کنار هم ، هر کدام از اینها به عملکرد سرعت اینچ به جلو کمک می کنند تا کمی بیشتر از آن بتوانند نتیجه بیشتری به رقابت دهند.

Inmotion Hosting ، آنچه را که “منطقه سرعت حداکثر” نامیده است ، بسیار سخت می فروشد. با این حال ، فقط شک و شکیبایی طولانی در راه چگونگی قرار گرفتن شرکت در این فناوری وجود دارد. Inmotion Hosting این فرض را مطرح می کند که بسیاری از رقبا بیش از حد به مراکز داده واحد متکی هستند ، که این امر تأثیرات منفی بر سرعت منفی دارد.

با وجود مقایسه مرکز داده ، Siteground پوشش جهانی به مراتب بهتری نسبت به Inmotion Hosting ارائه می دهد. این واقعیت را اضافه کنید که بسیاری از ارائه دهندگان میزبان وب معتبر هرگز به مراکز داده واحد اعتماد نخواهند کرد و ما یک تقصیر داریم – این به سادگی درست به نظر نمی رسد.

با این حال نتایج را نمی توان با آنها بحث کرد و ما به آنها هر دو عملکرد عالی با سرعت می بخشیم.

SiteGround1

Inmotion Hosting1

Uptime سرور

Inmotion Hosting در طی آخرین دوره نظارت 30 روزه ، 100٪ به موقع ثابت نشان داد ، اما من کمی تعجب کردم که به نظر می رسد در دوره 30 روزه SiteGround یک درخشش جزئی وجود دارد. این یک قطره کوچک در یک اقیانوس بزرگ است ، با این حال ، از آنجا که من مدت مدیدی این میزبان را تحت نظر داشتم و عموماً جامد بوده است. حتی با وجود برجام ، زمان به روز بالاتر از 99.95٪ باقی مانده است.

به موقع SiteGround

SiteGround Uptime

زمان تحویل میزبان

مهمان میزبانی از وقت خواب

این جایی است که ما دوباره به زمانهای پاسخ نشان داده شده در نمودار توجه می کنیم. SiteGround بار دیگر مقاومت خود را با پاسخ های زیر 1000 میلی ثانیه نشان می دهد. جریمه کردن SiteGround برای یک ضربه کوچک به یک رکورد ناخوشایند ، اندکی ناعادلانه از نظر من خواهد بود ، و آن را با زمان پاسخ ترکیب می کنم ، من می خواهم این نکته را برای آنها بیان کنم.

SiteGround1

Inmotion Hosting0

پشتیبانی مشتری

طبق معمول ، این دوباره یک منطقه مهم بسیار کلیدی است که هرکسی که به دنبال میزبانی است باید به آن توجه کند.

خدمات مشتری SiteGround

من قبلاً این کار را انجام داده ام و دوباره این کار را خواهم کرد ، SiteGround دارای خدمات عالی مشتری است و این چیزی است که من قبلاً چندین بار آزمایش کرده ام و خوشبختانه مورد تأیید قرار گرفته است. همیشه ریسک اتفاقاتی در طی سالها وجود دارد اما این یکی از مکانهایی نیست که اتفاق بیفتد.

Inmotion میزبانی خدمات مشتری

Inmotion Hosting با افتخار اظهار می دارد که آنها فناوری مستقر در ایالات متحده را ارائه می دهند که به مشتری در چندین کانال از جمله تلفن ، چت ، ایمیل یا سیستم بلیط کمک می کند. این سیستم جامع و در واقع ، بالاتر از آن چیزی است که میزبان وب ارائه می دهد.

آنچه کاربران درباره SiteGround می گویند

بررسی نظرات مشتریان SiteGround

آنچه کاربران درباره Inmotion Hosting می گویند

Inmotion Hosting نظرات مشتری

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دو میزبان وب بررسی های کاربران قوی را به نفع آنها دارند. این موضوع در دنیای میزبانی وب بسیار نادر است ، جایی که کاربران اغلب از نظر میزبان خود بسیار ابراز نظر می کنند. خوب نگه داشتن استانداردها در سطح کافی برای بدست آوردن بازخورد مثبت.

SiteGround1

Inmotion Hosting1

رابط کاربری

اگرچه هر دو میزبان ما از cPanel استفاده می کنند ، اما من هنوز احساس می کردم که این بخش باید به سادگی واگذار شود تا بتوانم اهمیت کنترل پنل خوب را به همه یادآوری کنم. این در واقع در ورودی شما به میزبان شماست و به احتمال زیاد می توانید مدتی را در اینجا بگذرانید.

cPanel یک انتخاب عالی و محبوب است و هر دو میزبان ما رابط پیروزی محکمی را به ارمغان می آورد. بسیار کاربر پسند ، قدرتمند ، راحت ، گسترده توزیع و به سادگی می باشد.

SiteGround1

Inmotion Hosting1

چیزی که من در مورد سایت دوست دارم

SiteGround همیشه در لیست میزبان های برتر من باقی مانده است و اجرای آن با یک بار دیگر همیشه طراوت است. این نوازنده به طور مداوم بالا با سابقه عالی است و تا به امروز ، من هنوز بسیاری از رقبای واقعی برای آن پیدا نکردم.

به طور خلاصه؛

  • سرعت و ثبات عالی
  • پشتیبانی عالی مشتری
  • طیف گسترده ای از محصولات

آنچه من در مورد میزبانی Inmotion دوست دارم

همانطور که من از طریق دستکش Inmotion Hosting را اجرا کردم ، در بعضی مواقع شگفتی های کاملاً دلپذیری به من داد. این یک مدافع قوی برای SiteGround است و هم ویژگی ها و هم عملکردی را ارائه می دهد که رقابتی است. من به خصوص دوست دارم که برای اولین بار در ثبت نام تخفیف های دیوانه کننده ارائه نمی دهد ، زیرا برای من ، این به نظر می رسد کمی اشتباه است.

به طور خلاصه؛

  • قیمت خوب قیمت
  • سرعت و ثبات چشمگیر
  • پشتیبانی عالی مشتری

افکار نهایی

این برای من شخصاً تصمیم بسیار سختی بود. بعد از خواندن بررسی من ، برخی از شما ممکن است تعجب کنید که چرا ضمن اینکه ستایش از ویژگی های دیگر در همان زمان می توانم به یکی از میزبان امتیاز اعطا کنم.

من صادقانه خواهم بود – بله ، من هر دو را دوست داشتم. پیدا کردن یک سرویس میزبانی فوق العاده بلکه یک سرویس دیگر که با آن مطابقت داشته باشد بسیار مشکل است.

با این حال ، با وجود آخرین آمار 4: 4 ، احساس می کنم که برای شکستن کراوات به همه افراد بدهکار هستم – و من هنوز هم باید با SiteGround همراه باشم. مهمتر از همه ، در پایان روز یکی از مهمترین ویژگی وب سایت شما سرعت آن خواهد بود و SiteGround هرگز من را رها نکرده است.
وقتی عوامل دیگری را اضافه کردید ، آنها فقط روی کیک میریزند.

SiteGround

https://www.siteground.com
بررسی کامل را بخوانید
4

میزبانی از راه اندازی

https://www.inmotionhosting.com
بررسی کامل را بخوانید
4

معاملات برای خوانندگان Bitcatcha

SiteGround: 60٪ تخفیف میزبانی وب (از 3.95 دلار در ماه).

میزبانی Inmotion: 50٪ تخفیف ویژه (از 3.99 دلار در ماه).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me