نقد و بررسی: Torguard Torrent VPN و Proxy Service

Torguard ارائه دهنده VPN ‘no logs’ واقعی مستقر در ایالات متحده است. آنها هر دو پروکسی ناشناس و سرویس VPN را ارائه می دهند (به طور جداگانه فروخته می شوند). برخلاف اکثر VPN های دیگر ، Torguard به طور خاص خدمات و تبلیغات خود را متناسب با نیازهای شدید حفظ حریم خصوصی کاربران مکرر bittorrent متناسب کرد.

Torguard: نگاه اول

بررسی Torguard: عکس پروفایل

مشخصات فنی

 • بدون گزارش عادت زنانه. ()
 • رمزگذاری AES 256 بیتی (عالی)
 • سرویس VPN یا سرویس پروکسی تورنت (بصورت جداگانه فروخته می شود)
 • ویندوز / مک / اندروید / آیفون سازگار است
 • سرورهای 1Gbps + در بیش از 40 کشور جهان
 • سرورهای بهینه سازی تورنت
 • گزینه / سرورهای Stealth VPN (از طریق فایروال ها دریافت کنید)

بازدید از Torguard (بهترین پیشنهاد) >>

بهترین ویژگی های Torguard
در اینجا ویژگی های مورد علاقه Torguard ما وجود دارد…

بدون گزارش
Torguard هیچ ارتباط و فعالیتی را درج نمی کند. فعالیت تورنت شما توسط شخص ثالث (از جمله ISP شما) عملاً غیرقابل ردیابی است

نصب کننده پروکسی خودکار
سرویس پراکسی ناشناس Torguard گزینه جایگزین مناسبی برای VPN است. پروکسی معمولاً سریعتر و ارزانتر از VPN است در حالی که هنوز آدرس IP تورنت شما را تغییر می دهد. نکته منفی این است که شما باید پروکسی را به صورت دستی در مشتری تورنت خود پیکربندی کنید ، اما Torguard یک نصب کننده پروکسی سفارشی ساخته است که تمام پیکربندی ها را برای شما انجام می دهد ، به طور خودکار.

سرعت سریع
Torguard واقعاً شبکه سرورهای خود را طی یک یا دو سال گذشته بهبود بخشیده است و اکنون برخی از آنها سریعترین سرعت را در صنعت دارند. سرعت سریع VPN به معنی تورنت سریعتر است!

چرا TorGuard یک انتخاب عالی برای p2p / Bittorrent است

همانطور که ممکن است از نام حدس زده باشید, Torguard بطور خاص سرویس vpn ناشناس خود را متناسب با نیاز کاربران bittorrent تنظیم کرده است ، ویژگیهای مهم ناشناس ماندن بسیاری از ارائه دهندگان vpn را ارائه نمی دهد. Torguard اجازه استفاده Bittorrent را در همه سرورهای بین المللی خود (اما نه در سرورهای ایالات متحده) می دهد و هیچگونه ارتباطی را در آن نگه نمی دارد.

حتما مقاله ما را بخوانید که چرا به یک vpn ناشناس برای Bittorrent احتیاج دارید

ویژگی هایی که Torguard VPN را به یک انتخاب عالی برای p2p / Bittorrent تبدیل می کند

 • تورنت / p2p دوستانه در سرورهای بین المللی
 • بدون سابقه اتصال (استفاده از vpn شما ناشناس باقی می ماند)
 • حفاظت از نشت DNS (تضمین می کند که IP واقعی شما در معرض آسیب پذیری های ویندوز نباشد)
 • پروتکل OpenVPN را با رمزگذاری ایمن کنید
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
 • چندین گزینه دوستانه تورنت (پروکسی یا vpn)
 • پشتیبانی مشتری پاسخگو

برای حداکثر ناشناس بودن:
اگر بسیار محتاط هستید ، یک گزینه عالی استفاده از سرویس پروکسی Torguard و یک سرویس VPN ناشناس دیگر به طور همزمان است. این گزینه حداکثر حریم خصوصی را ارائه می دهد و ترافیک تورنت شما را در یک تونل پروکسی رمزگذاری شده پیچیده می کند که سپس درون یک تونل دیگر رمزگذاری شده VPN از ارائه دهندگان غیر مرتبط پیچیده می شود.. با استفاده از این تنظیم ، استفاده bittorrent تقریبا غیرقابل ردیابی است. برای اطلاعات بیشتر مقاله ما را بخوانید کاملاً ناشناس Bittorrent در 3 مرحله آسان

گزینه ها و قیمت گذاری Torguard

Torguard 2 گزینه مختلف برای ناشناس کردن ترافیک تورنت شما ارائه می دهد. اگر شما فقط نیاز به استفاده از bittorrent خود ناشناس هستید ، آنها یک سرویس پروکسی تورنت. راه اندازی آسان است ، شما فقط مشتری Bittorrent خود را پیکربندی می کنید تا از طریق Torguard Proxy (آنها دارای 4 کشور و 20 گزینه آدرس IP) باشند..

اگر ترجیح می دهید تمام فعالیت های اینترنتی خود را خصوصی و ناشناس نگه دارید ، آنها سرویس TPP Torguard Torrent VPN را ارائه می دهند ، که از کل اتصال اینترنتی شما محافظت می کند. نصب بسیار آسان است ، فقط نرم افزار vpn دسک تاپ آنها را بارگیری کرده و در حال اجرا هستید.

بسته ها و قیمت های Torguard

پروکسی Torguard
رمزگذاری و ناشناس ماندن فقط برای استفاده bittorrent. برای حداکثر محافظت در داخل VPN دیگر لایه بندی می شود.

قیمت گذاری:
– 5.95 دلار / ماه با ماه به ماه
– در صورت خریداری سالانه 3.95 دلار در ماه

سرویس VPN Torguard
رمزگذاری و ناشناس ماندن برای کل اتصال اینترنتی و کلیه فعالیتهای اینترنتی.

قیمت گذاری:
– 9.95 دلار در ماه با ماه به ماه
– 4.99 دلار در ماه در صورت خرید سالانه

اگر با سرویس پروکسی خریداری شود ، زمان محدود تا 40٪ تخفیف خدمات VPN را دارید!

نرم افزار Torguard VPN

Torguard گزینه های اتصال دستی و خودکار را ارائه می دهد. اگر نیاز به استفاده از سرویس vpn خود با یک دستگاه تلفن همراه دارید ، باید مسیر دستی را طی کنید (اما torguard راهنماهای تنظیم آسان را ارائه می دهد). اگر تازه از سرویس Torguard vpn با رایانه رومیزی استفاده می کنید ، همه کاری که باید انجام دهید اینست که نرم افزار مشتری Torguard VPN را بارگیری و نصب کنید ، اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کرده و روی اتصال کلیک کنید!

بررسی اجمالی نرم افزار Torguard

نرم افزار مشتری vpn دارای رابط کاربری ساده ای است. شما فقط اطلاعات ورود به سیستم را وارد می کنید ، یک سرور را از لیست کشویی انتخاب کرده و روی اتصال کلیک کنید. مشتری برای حداکثر امنیت از پروتکل openVPN استفاده می کند.

پنجره اصلی مشتری همچنین ورود به سیستم اتصال VPN را نشان می دهد ، بنابراین فن آوری ها می توانند هر مرحله از روند اتصال OpenVPN را تأیید کنند.. آدرس IP جدید VPN شما در بالای پنجره گزارش نمایش داده می شود

نرم افزار Torguard همچنین از یک آیکون سینی سیستم کدگذاری شده با رنگ استفاده می کند که در هنگام اتصال VPN و قرمز بودن در هنگام اتصال VPN ، قرمز می شود ، برای تأیید بصری اضافه شده

این نرم افزار همچنین دارد یکپارچه حفاظت از نشت DNS ویژگی ای که بسیاری از vpn های دیگر ندارند. این ویژگی ویژه ای است که از قرار گرفتن در معرض آدرس IP واقعی شما در برابر آسیب پذیری های امنیتی ویندوز جلوگیری می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت dnsleaktest.com مراجعه کنید.

تصویر

Torguard VPN Anonymous: ویژگی ها

Torguard دارای بسیاری از ویژگی های است که به امنیت آگاهانه جذاب:

 • رمزگذاری AES 256 بیتی از طریق OpenVPN یا L2TP / Ipsec
 • 39+ مکان های سرور جهانی
 • یکپارچه حفاظت از نشت DNS
 • حفاظت نشت IPv6 و WebRTC
 • بدون ورود به سیستم داده ها و یا ثبت ارتباطات (کاملاً ناشناس)
 • 7 روز 100٪ ضمانت برگشت پول


رمزگذاری: AES 256 بیتی
Torguard از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. این یک رمزنگاری بسیار ایمن است و همان قدرتی است که دولت و ارتش ایالات متحده برای ارتباطات مخفی استفاده می کنند. با حملات نیروی بی رحم (حدس زدن کلید) شکست ناپذیر تلقی می شود.

رمزگذاری برای بارگیری تورنت بسیار مفید است ، و مانع از آن می شود که هر شخص ثالثی بین شما و سرور VPN از خواندن ترافیک شما یا دیدن وب سایت هایی که بازدید می کنید / پرونده هایی را که بارگیری می کنید ، جلوگیری کند. این بدان معناست که حتی ارائه دهنده اینترنت شما هیچ آگاهی از فعالیت آنلاین شما نخواهد داشت ، غیر از این واقعیت که شما از VPN استفاده می کنید.

حفاظت از نشت IP
با گذشت زمان ، چندین ضعف در سیستم عامل ویندوز کشف شده است که می تواند برای افشای آدرس IP واقعی شما حتی هنگام استفاده از VPN مورد سوء استفاده قرار بگیرد. آنها عبارتند از: DNS Leaks ، نشت IPv6 و نشت WebRTC (Stun).

Torguard نرم افزار VPN خود را سفارشی کرده است تا از بروز 3 آسیب پذیری نشت IP جلوگیری کند که رایج ترین آنها نشت DNS است. Torguard از سرورهای DNS خصوصی (و بدون ورود) خود برای همه DNS و جستجوی وب سایت استفاده می کند. این بدان معناست که هیچ سابقه شخص ثالثی از سابقه وب شما وجود ندارد ، و درخواستهای DNS شما به طور تصادفی از طریق سرورهای DNS ISP شما هدایت نمی شوند..

حریم خصوصی / سیاهههای مربوط به VPN

Torguard علناً اظهار داشته است که هیچ سابقه فعالیت مشترک یا سابقه اتصال را در دست نمی گیرند.

این باعث می شود Torguard به یکی از ناشناس ترین و آگاهانه حفظ حریم خصوصی VPN در جهان تبدیل شود. (بیشتر ارائه دهندگان VPN حداقل تاریخچه اتصال گذشته شما ، از جمله آدرس IP را که برای اتصال به شبکه خود استفاده می کنید ، حداقل نگه می دارند). این حداقل گزارش ها هنوز هم به صورت تئوری می توانند برای ردیابی بارگیری تورنت به آدرس IP کاربران اصلی استفاده شوند.

با یک VPN بدون ورود به سیستم (مانند torguard) این به سادگی امکان پذیر نیست. هیچ سابقه ای از آدرس های IP قبلی شما توسط شبکه آنها اختصاص داده شده است, بنابراین بارگیری تورنت شما عملاً غیرقابل ردیابی خواهد بود.

تست سرعت Torguard

به طور کلی ، ارائه دهندگان VPN که اجازه می دهد p2p و torrent torrent در شبکه های خود را انجام دهند ، خیلی سریع نمی روند. Bittorrent می تواند یک باند پهنای باند بزرگ باشد و بسیاری از کاربران آن را بارگیری و بذر 24/7 می کنند که می تواند بر روی هر VPN فشار بیاورد. با وجود این ، سرعت TorGuard برای استفاده Bittorrent بسیار زیاد بود (اگرچه اگر می خواهید جریان ویدیویی HD را از طریق شبکه آنها انجام دهید ، باید از سرور ایالات متحده استفاده کنید)

نتایج تست سرعت:

تست سرعت Torguard: شیکاگو ، ایالات متحده

تست سرعت آمریکا در شیکاگو

تصویر

تست سرعت روتردام ، هلند

بررسی Torguard: تست سرعت ، کانادا

تست سرعت تورنتو ، کانادا

تست سرعت Torguard UK

تست سرعت انگلستان

نتیجه:

اگر دلیل سرویس VPN یا Proxy در درجه اول نگه داشتن Bittorrent یا p2p است ، ناشناس است, Torguard باید در لیست کوتاه گزینه های VPN شما باشد. آنها هیچ ارتباطی در ارتباط ندارند ، دوستانه p2p هستند و در مورد حفظ حریم خصوصی شما به صورت آنلاین اهمیت دارند. برخی از گزینه های عالی دیگر عبارتند از: دسترسی به اینترنت خصوصی و BTGuard

بعد کجاست?

 • بازدید از Torguard
 • بازگشت به خانه
 • بررسی های بیشتر را بخوانید

تورگارد
Reviewed by بهترین Bittorrent VPN در تاریخ 14 دسامبر 2015
امتیاز: 4.8

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me