نحوه خرید سرویس VPN به صورت ناشناس (مرحله به مرحله)

در حالی که اکثر مردم از پرداخت VPN با paypal یا کارت اعتباری خوشحال هستند ، درصد کمی از مشترکان VPN ناشناس بودن حداکثر را می خواهند. این شامل پرداخت هزینه VPN به صورت ناشناس است. اگر شما یکی از این افراد هستید (یا فکر می کنید ممکن است بخواهید که باشید) این راهنما برای شماست.

ما به شما نشان خواهیم داد:

 1. چرا ناشناس پرداخت کنید?
 2. مروری بر روش های پرداخت ناشناس
 3. نحوه پرداخت ناشناس با BitCoin
 4. نحوه پرداخت ناشناس با کارتهای هدیه فروشگاه
 5. چگونه آدرس IP خود را هنگام خرید VPN مخفی کنید

چرا ناشناس پرداخت کنید?

به طور کلی ، پرداخت ها حداقل تعامل ناشناس شما با ارائه دهنده VPN هستند. پرداختهای کارت اعتباری باید اقدامات ضد کلاهبرداری را برای تأیید استفاده از مالک واقعی انجام دهند. این بدان معنی است که شما باید نام کامل و آدرس صورتحساب خود را ارائه دهید.

اگرچه این اطلاعات معمولاً در شرکت پردازش پرداخت (نه VPN) ذخیره می شود ، اما هنوز هم برای پرداخت آسان در آینده به حساب شما مرتبط است..

در مورد پرداختهای پولی نیز همین امر است. ارائه دهنده VPN مشخصات شخصی شما را ندارد ، اما آنها آدرس ایمیل PayPal شما را برای پرداختهای آینده خواهند داشت. این به تنهایی پیوندی است که می تواند باعث شود حساب VPN شما به شخصه ردیابی شود.

آیا باید ناشناس بپردازم?

پاسخ ساده: احتمالا نه.

پاسخ طولانی تر: در واقعیت ، مگر اینکه یک آژانس دولتی تعقیب کند ، هیچ کس نمی خواهد تاریخ پرداخت VPN شما را به تعویق بیندازد. علاوه بر این ، اگر از یک سرویس VPN بدون ورود به سیستم استفاده می کنید ، هیچ ارتباطی بین فعالیت VPN و حساب VPN شخصی شما وجود ندارد..

این بدان معناست که حتی شخصی شما را به یک حساب اختصاصی VPN مرتبط کرده است ، آنها هنوز نمی دانند شما هنگام اتصال به VPN چه کاری انجام داده اید.

گفته می شود ، شما فرض می کنید که ارائه دهنده VPN در مورد سیاست ورود به سیستم کاملاً صادق است. اگر آنها مخفیانه مشغول نگه داشتن گزارش ها یا به اشتراک گذاری آنها با شرکت / آژانس دیگری بودند ، تاریخچه VPN شما از نظر تئوری قابل ردیابی است. این احتمالاً وجود ندارد اما امكان پذیر است.

بنابراین چه کسی باید ناشناس بپردازد?

اگر امنیت شخصی / امنیت / خوشبختی منوط به ناشناس بودن مطلق است ، باید 100٪ از روش پرداخت ناشناس استفاده کنید. به عنوان مثال اگر شما:

 • خبرنگاری که علیه دولت خشن یا خطرناک صحبت می کند
 • افشاگر
 • مدافع گفتار آزاد یا شخصی که درمورد موضوعات بحث برانگیز می نویسد / اظهار نظر می کند (سیاست ، سقط جنین و غیره)

همچنین اگر ناگفته نماند که اگر می خواهید فعالیت آنلاین خود را از یک کشور یا دولت مخفی کنید ، باید برای سرویس VPN خود ناشناس باشید.

بارگیری تورنت: احتمالاً پرداخت ناشناسانه ضروری نیست ، به ویژه اگر از سرویس VPN با صفر سیاه مانند PIA استفاده می کنید. برای 99.999٪ مردم آن را غیر ضروری می دانند. البته حریم خصوصی اضافی هرگز چیز بدی نیست…

مضرات پرداخت ناشناس

شما نمی توانید پرداخت های مکرر را تنظیم کنید هنگام استفاده از روش پرداخت ناشناس شما باید هر بار که بخواهید پرداخت کنید به صورت دستی پرداخت کنید (راهی برای پرداخت صورتحساب برای شخصی با بیت کوین وجود ندارد).

بنابراین اگر می خواهید ناشناس پرداخت کنید ، توصیه می شود طولانی ترین اشتراک ممکن (معمولاً 1-2 سال) را انتخاب کنید.

این مزایای شما را به شما می دهد:

 • شما فقط باید هر سال یک بار پرداخت کنید
 • شما بهترین تخفیف را دریافت خواهید کرد (VPN ها تمایل دارند که اشتراک های طولانی تر را تخفیف دهند. بعضی اوقات بیش از 50٪
 • در صورت پرداخت از طریق روش کارت هدیه ، نرخ ارز٪ کمتری (کارت هدیه $ $) پرداخت خواهید کرد > VPN $)

بررسی اجمالی از پرداختها و روشهای VPN ناشناس

برای اینکه هزینه سرویس VPN خود را ناشناس بپردازید ، باید از روش پرداختی غیر قابل ردیابی استفاده کنید. این بدان معنی است که هیچ ارتباطی بین شما شخصاً و شکل پرداختی که استفاده می کنید وجود ندارد.

دو روش پرداخت غیر قابل ردیاب پرداختی عبارتند از:

 1. رمزنگاری (ارزهای دیجیتال ناشناس مانند Bitcoin ، Litecoin و غیره)
 2. کارت های هدیه فروشگاه (با کارتهای هدیه از فروشگاههای بزرگ مانند: Walmart ، Target ، Amazon ، Bestbuy و غیره پرداخت کنید)

بیت کوین متداول ترین روش پرداخت ناشناس است. امروزه توسط بیش از 50٪ ارائه دهندگان VPN (و تقریبا همه ی بهترین VPN های برتر) پذیرفته شده اند. پرداخت بیت کوین بسیار ناشناس است ، با این وجود کمی برای یادگیری و خرید بیت کوین یک منحنی یادگیری وجود دارد.

avkanîمزایای پرداخت با بیت کوین:

 • متداول ترین روش پرداخت ناشناس پذیرفته شده است
 • نرخ ارز (نقدی) > بیت کوین & بیت کوین > وجه نقد) نزدیک به مقدار دقیق هستند ، بنابراین هزینه $ ناشناس بودن اضافی کم است.

کارت هدیه تعداد کمی از ارائه دهندگان VPN مستثنی هستند. این یک روش پرداخت ناشناس بسیار ساده و کارآمد است. شما می توانید به یک فروشگاه در نزدیکی بروید ، یک کارت هدیه را با پول نقد خریداری کنید و سپس بصورت دیجیتالی مانده کارت هدیه را به ارائه دهنده VPN منتقل کنید..

در ازای آنها خدمات VPN با نرخ مبادله ای ثابت (کارت هدیه $) به شما ارائه می دهند > سرویس VPN $)

به طور کلی ، ارزش مبادله کارت هدیه در حدود 20-25٪ کمتر از مقدار واقعی کارت هدیه منتقل شده خواهد بود. این امر به این دلیل است که ارائه دهنده VPN شما در واقع نمی تواند کارت هدیه را خرج کند ، آنها باید آن را به پول نقد تبدیل کنند و این یعنی فروش آن با تخفیف.

این همچنین باعث پایان زمان / مشکل در پایان آنها می شود ، بنابراین منصفانه است که آنها مبلغ کمی اضافی را به عنوان غرامت برای ارائه خدمات دریافت می کنند.

مزایای پرداخت کارت هدیه:

 • دریافت آسان
 • فناوری کم (بدون منحنی یادگیری)
 • می توانید با پول نقد خریداری کنید
 • بسیار ناشناس
معایب:

 • فقط توسط برخی ارائه دهندگان VPN پذیرفته شده است
 • معمولاً 20 تا 30 درصد حق بیمه را پرداخت می کنید

HOw برای پرداخت VPN با بیت کوین

روش های پرداخت IPVanish (از جمله بیت کوین)روش های پرداخت IPVanish (شامل بیت کوین)
بیشتر خدمات اصلی VPN پرداختهای بیت کوین را می پذیرند. فقط کافی است نماد بیت کوین را تحت “روش های پرداخت” وب سایت خود جستجو کنید.

پرداخت بیت کوین به 4 مرحله نیاز دارد:

 1. یک کیف پول بیت کوین ایجاد کنید
 2. خرید بیت کوین
 3. ثبت نام در سرویس VPN (با پرداخت بیت کوین)
 4. انتقال بیت کوین به ارائه دهنده VPN

دو مقاله آنلاین وجود دارد که از هر 4 مرحله به راحتی شما را راهنمایی می کند. در اینجا چند مورد خوب وجود دارد:

 • راهنمای خریداران بار اول بیت کوین
 • خرید بیت کوین (نسخه Newbie)
 • نحوه خرید بیت کوین (راهنمای محلی بیت کوین)

بهترین آموزشی که ما پیدا کرده ایم این سریال ویدیویی گام به گام از LocalBitcoin است (آنها هر دو کیف پول بیت کوین و بازار مبادله بیت کوین هستند) ، بنابراین می توانید بیت کوین های خود را در همان سایت ذخیره و خریداری یا فروش کنید. بیت کوین به صورت محلی با دستگاههای خودپرداز (در صورت موجود بودن) یا حتی فروشندگان انفرادی)

کیف پول Bitcoin خود را تنظیم کنید

خرید BitCoins

پرداخت هزینه VPN

هنگامی که یک کیف پول بیت کوین تنظیم کرده و بیت کوین ها را در حساب خود دارید (یا دسترسی به صرافی که امکان خرید آنها را می دهد) ، در واقع پرداخت اشتراک VPN شما بسیار آسان است.

در اینجا نحوه کار با IPVanish VPN آورده شده است

مرحله شماره 1: برای انتخاب یک طرح VPN بروید و گزینه Bitcoin را به عنوان گزینه پرداخت انتخاب کنید.

تصویر

یک برنامه VPN انتخاب کنید

هزینه VPN را با اطلاعات مرحله اول بیت کوین بپردازید

اطلاعات حساب خود را وارد کنید (ایمیل معتبر لازم برای فعال سازی)

بیت کوین را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید

“بیت کوین” را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید

مرحله شماره 2: پرداخت را ارسال کنید

پس از کلیک بر روی دکمه ارسال ، یک فاکتور برای معاملات بیت کوین بطور خودکار تولید می شود. یک کیف پول منحصر به فرد بیت کوین توسط ارائه دهنده VPN و همچنین برای دریافت پرداخت بیت کوین ایجاد می شود. به این ترتیب ، آنها می دانند که حساب VPN / نام کاربری برای خدمات خود پرداخت کرده است.

فاکتور اطلاعات زیر را نشان می دهد:

 • کیف پول #
 • قیمت در بیت کوین (یا کسری از بیت کوین)
 • QR Code برای اسکن روی تلفن خود (اگر برنامه کیف پول Bitcoin موبایل دارید)
 • دکمه “پرداخت با بیت کوین”. (اگر مرورگر شما آن نوع پیوند را با کیف پول بیت کوین شما مرتبط کرده باشد کار می کند)

تصویر

فاکتور بیت کوین: یا به “پرداخت با بیت کوین” ضربه بزنید یا کیف پول # کیف پول را مستقیماً از کیف پول خود پرداخت کنید..

می توانید به “پرداخت با بیت کوین” ضربه بزنید و یا مستقیماً وارد کیف پول بیت کوین خود شوید و یک مبلغ دقیق را به آن شناسه کیف پول دقیق ارسال کنید. می توانید آدرس کیف پول را کپی و جایگذاری کنید (نیازی به تایپ کردن آن نیست).

تاییدیه پرداخت

شما باید یک ایمیل را از تأمین کننده VPN دریافت کنید که تأیید پرداخت بیت کوین را تأیید می کند. این می تواند در هر نقطه از چند ثانیه تا یک دقیقه یا دو طول بکشد. پس از آن یک ایمیل فعال سازی برای حساب VPN خود دریافت خواهید کرد. روی پیوند فعال سازی کلیک کنید.

خودشه. حساب شما اکنون پرداخت و فعال شده است. می توانید وارد سیستم شوید ، نرم افزار را بارگیری کنید و بلافاصله به شبکه VPN وصل شوید.
از IPVanish بازدید کنید

نحوه پرداخت یک VPN با کارتهای GIft

چند VPN وجود دارد که به شما امکان می دهند کارتهای هدیه فروشگاههای بزرگ را برای خدمات VPN تجارت کنید. لازم نیست کارت را وارد کنید ، فقط کارت شماره # کارت را وارد می کنید و مانده آن به صورت الکترونیکی به سرویس VPN منتقل می شود. VPN معمولاً برای این سرویس (20 تا 30٪) علامت گذاری قیمت را تعیین می کند ، زیرا آنها مجبور هستند کارت های هدیه را با قیمت کمتر از مقدار واقعی خود بفروشند تا آنها را به پول نقد تبدیل کند..

ابتدا به یک VPN نیاز دارید که کارتهای هدیه را می گیرد:

سرویس های VPN که پرداخت کارت هدیه ناشناس را می پذیرند

 • دسترسی به اینترنت خصوصی (بهترین تورنت VPN 2014 و 2015)
 • IronSocket (شامل پروکسی رایگان Socks5 و SmartDNS با خرید VPN)

مراحل پرداخت

در اینجا نحوه پرداخت هزینه دسترسی به اینترنت خصوصی با کارت هدیه آورده شده است:

مرحله شماره 1: به privinternetaccess.com بروید

گام 2: به زیر دکمه های “خرید vpn” عادی بروید. به دنبال این باشید:

پرداخت PIA با گزینه کارت هدیه

گزینه “پرداخت با کارت هدیه” را پیدا کنید

بر روی دکمه “دریافت VPN دسترسی” کلیک کنید.

پس از آن گزینه انتخاب مارک کارت هدیه برای بررسی نرخ ارز یا حتی یک کارت هدیه را بلافاصله به صورت آنلاین خریداری می کنید اگر هنوز کارت هدیه ندارید.

بهترین گزینه خرید کارت هدیه 50 دلاری از یک شرکت بزرگ مانند Walmart یا Starbucks است که پس از آن می توانید برای 1 سال دسترسی به اینترنت خصوصی (25٪ نشانه در مقابل پرداخت کارت اعتباری) رد و بدل شوید.
در مرحله بعد ، می توانید مانده کارت هدیه خود را فوراً بررسی کنید و ببینید که چه مدت اشتراک VPN موجودی شما را خریداری می کند. (چک کردن مانده حساب شما بسته را خریداری نمی کند ، بنابراین اگر نرخ ارز را دوست ندارید ، لازم نیست تجارت را انجام دهید).

مانده کارت هدیه را بررسی کنید

مانده کارت هدیه خود را بررسی کنید (و نرخ ارز را ببینید)

هنگامی که شما از قیمت ارز راضی هستید و آماده پرداخت اشتراک VPN خود هستید ، کافی است روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید تا ارز مبادله شود. انتقال باید فوراً کم و بیش فوراً انجام شود و ایمیلی از دسترسی به دسترسی به اینترنت و تأیید دریافت پرداخت و فعال سازی حساب دریافت کنید..

سپس فقط نرم افزار را بارگیری کنید ، و می توانید بلافاصله به سرور مورد نظر خود متصل شوید.
ثبت نام برای دسترسی به اینترنت خصوصی

چگونه می توان آدرس IP خود را هنگام خرید VPN ردیابی کرد

تقریباً تمام VPN ها اطلاعات مهمی در مورد معاملات (خریدها) را در وب سایت خود ثبت می کنند. این مورد برای جلوگیری از کلاهبرداری در کارت اعتباری لازم است (آنها باید اطمینان حاصل کنند که با کارت دزدی نمی پردازید). یکی از رایج ترین اطلاعات ثبت شده ، آدرس IP شما است.

در نتیجه ، بسیاری از خدمات VPN از اشتراک کاربران در هنگام اتصال به یک سرویس VPN دیگر جلوگیری می کنند. آنها همچنین معاملات از پراکسی های وب محبوب را مسدود می کنند. بنابراین ساده ترین راه برای مخفی کردن آدرس IP شما در واقع استفاده از اتصال اینترنتی اینترنتی مانند کانون وای فای در یک کتابخانه یا starbucks است..

برای ثبت نام در سرویس VPN می توانید از لپ تاپ ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود استفاده کنید و IP نمایش داده شده در ورود به سیستم معامله را نمی توان به شما ردیابی کرد (این یک اتصال اینترنتی عمومی است ، نه شبکه خانگی شما)..

این یک راه حل کم فناوری اما بسیار مؤثر برای دسترسی واقعاً خصوصی به VPN است.

خلاصه و خواندن بیشتر

فقط به طور خلاصه:

 • می توانید VPN را بصورت ناشناس با Bitcoin یا کارتهای هدیه پرداخت کنید
 • به راحتی یک کیف پول بیت کوین رایگان دریافت کنید و بیت کوین را در localbitcoins.com بخرید
 • آدرس IP واقعی خود را هنگام خرید با استفاده از وای فای عمومی مخفی کنید
 • حتما از آدرس ایمیل معتبر استفاده کنید ، زیرا حساب های VPN به تأیید فعال سازی نیاز دارند

وقتی خدمات VPN شما پرداخت و فعال شد ، باید خوب باشید. پس از پایان اشتراک شما ، می توانید یک پرداخت ناشناس دیگر را از همان حساب ارسال کنید (یا در صورت تمایل یک حساب VPN جدید ایجاد کنید)

در اینجا چندین مقاله مفید و راهنماهای چگونه به شما ارائه می شود…

راهنماها
نحوه استفاده از Vuze ناشناس
نحوه استفاده از uTorrent ناشناس
نحوه استفاده از Deluge به صورت ناشناس
چگونه آدرس IP تورنت خود را بررسی کنید
مسدود کردن سایتهای تورنت در انگلستان
بررسی ها و مقایسه های VPN
بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی
بررسی IPVanish
بررسی Torguard
IPVanish vs Hidemyass
IPVanish در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی
Proxy vs VPN برای تورنت
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me