Contents

کدام VPN ها واقعاً اجازه تورنت را می دهند

وقتی صحبت از تورنت می شود ، 3 نوع شرکت VPN وجود دارد:

 1. آنهایی که اجازه تورنت را نمی دهند
 2. کسانی که می گویند اجازه می دهد تا تورنت
 3. و مواردی که واقعاً بارگیریهای torrent / p2p را اجازه می دهند و از آن استقبال می کنند

اکثریت قریب به اتفاق VPN ها در گروه شماره 2 قرار دارند: آنها تجارت شما را می خواهند (کاربران تورنت دوست دارند که بالاترین درصد اشتراک VPN را در جهان غرب داشته باشند) اما آنها واقعاً نمی خواهند برای محافظت از حق شما در دسترسی به اینترنت آزاد و باز بر روی اندام بیرون بروند..

در این مقاله به شما می آموزیم که هنگام انتخاب یک سرویس VPN یا پروکسی ، به دنبال چه چیزی باشید و به شما کمک کند صرفاً “تحمل تورنت” را از “دوستانه تورنت” جدا کنید

بررسی اجمالی مقاله

این یک مقاله عمیق است. با مراجعه به بخشهایی که به آنها علاقه مند هستید ، از لینک های زیر استفاده کنید.

 • سه سطح از تحمل تورنت / دوستی VPN
 • گروه شماره 1 – VPN هایی که اجازه تورنت را نمی دهند
 • گروه شماره 2 – VPN هایی که به تورنت اجازه می دهند اما گزارش های مربوط به “اتصال” ابرداده را نگه می دارند
 • گروه شماره 3 – VPN هایی که هیچ ابرداده یا اطلاعاتی در فعالیت ها ندارند و به طور کامل اجازه تورنت را می دهند
 • رتبه بندی TorrentScore – 21 VPN وقتی صحبت از تورنت می شود از بهترین تا بدترین رتبه را کسب می کنند
 • خلاصه و مقالات اضافی

3 سطح تحمل تورنت VPN

VPN ها در 3 دسته از دوستی تورنت قرار می گیرند. جایی که آنها روی طیف فرود می آیند به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله: مدل کسب و کار ، کشور محل سکونت (و سیاست حفظ اطلاعات قابل استفاده) و تحمل ریسک آنها.

در حالی که بسیاری از VPN های دسته دوم (تورنت های قابل تحمل) ممکن است برای کاربران خاص کار کنند ، نکته این مقاله این است که آنها گزینه ایده آل برای کاربران bittorrent نیستند ، و ممکن است شما در انتخاب VPN از دسته شماره 3 بهتر خدمت کنید..

3 دسته از VPN ها توسط سیاست تورنت عبارتند از:

 1. هیچ توریتی مجاز نیست
 2. تحمل تورنت (جزئی ناشناس)
 3. تورنت دوستانه (کاملاً ناشناس)

گروه شماره 1 – “هیچ گونه مجانی مجاز نیست”

این دومین گروه بزرگ از VPN است. این ارائه دهندگان یا پورت های torrent را به طور کامل در شبکه خود مسدود می کنند ، یا در صورت مشاهده فعالیت تورنت ، حساب های کاربری را فعالانه لغو می کنند. تقریباً همه ارائه دهندگان رایگان vpn در این دسته قرار می گیرند. چندین سرویس VPN قابل توجه نیز وجود دارد که تورنت / p2p را اجازه نمی دهد.

در میان آنها:

 • StrongVPN
 • آستریل
 • LibertyVPN
 • کپارد
 • TunnelBear
 • UnoTelly

چرا یک VPN تورنت را مسدود می کند?
VPN ها به دلایل مختلف فعالیت تورنت را مسدود و پخش نمی کنند. اول ، VPN های مجازی همیشه برای جلوگیری از سوءاستفاده / سردردهای قانونی از بارگیری کنندگان غیرمسئول ، تقریباً همیشه تورنت را مسدود می کنند VPN های پرداخت شده ممکن است به دلایل مختلف تورنت را ممنوع کنند از جمله:

دلیل شماره 1 – هزینه های پهنای باند: کاربران Bittorrent نسبت به مرورگرهای وب معمولی میزان پهنای باند (خصوصاً پایین دست) را در اختیار دارند. فقط شخصی که در هسته جریان netflix سخت است ، از داده های بیشتری در ساعت استفاده می کند تا یک جلسه تورنت فعال.

دلیل شماره 2 – سردردهای لجستیکی / قانونی: همه افراد با مسئولیت پذیری از بیت الانت استفاده نمی کنند. اجازه بارگیری نامحدود از تورنت در شبکه VPN می تواند فشار قانونی را هم در VPN و هم در شرکتی که میزبان سرورهای VPN آنها باشد ، به همراه داشته باشد. همچنین می تواند باعث ریزش سرورها یا میزبان سرور شود تا شرکت VPN را به طور کامل قطع کند. بسیاری از VPN ها ترجیح می دهند مشتری کمتری داشته باشند اما از این دردسر جلوگیری می کنند.

خط پایین
اگر قصد بارگذاری تورنت را دارید ، VPN در این گروه غیر محدود است. آنها یا همه تورنتها را مسدود می کنند (یا سرعت آن را فلج می کنند). آنها همچنین اغلب حسابهای VPN را انتخاب می کنند که به هر حال torrent می کنند (گاهی اوقات بدون اخطار). اجتناب کنید.

گروه شماره 2 – “تورنتهای قابل تحمل” (اما اطلاعات مربوط به پرونده های فوق داده)

بخش عمده ای از شرکت های VPN در این دسته قرار می گیرند. آنها تجارت فوق العاده ای را از کاربران torrent / p2p می خواهند ، اما نمی تواند (یا نمی تواند) تمام ویژگی های مهم حفظ حریم خصوصی کاربران تورنت را بخواهد یا به آنها نیاز داشته باشد. این بدان معنا نیست که اگر هیچ ویژگی VPN را از این دسته انتخاب نکنید ، در صورت داشتن سایر ویژگی ها برای شما مهم است. فقط توجه داشته باشید که در صورت عدم دسترسی به VPN ، هرگونه ارتباط اتصال ، سابقه اتصال شما هرگز ناشناس نخواهد بود.

یادداشت مهم: بسیاری از VPN های این گروه تبلیغ می کنند که خدمات خود را با عنوان “عدم ورود” یا “هیچ فعالیتی که در آن نگهداری نشده است” تبلیغ کنند ، اما اینها اصطلاحات فریبنده ای هستند. در واقعیت ، بسیاری از VPN های این گروه هنوز گزارش های متادیتا را به عنوان سیاهههای مربوط به اتصال شناخته می شوند که در بسیاری از موارد هنوز هم می توان برای شناسایی کاربران شخصی استفاده کرد.

این تفاوت اساسی بین گروه شماره 2 VPN و یک VPN بدون ورود واقعی است. یک VPN بدون ورود به سیستم هیچ اطلاعاتی در رابطه با جلسه یا متصل را حفظ نمی کند و حتی اگر می خواست کاربر را بر اساس آدرس IP تاریخی خود شناسایی نکند..

برخی از VPN ها هنگام افشای ماهیت واقعی ورود به سیستم ، شفاف تر از سایرین هستند. به عنوان مثال ، IBVPN کاملاً مقدم است در مورد انواع گزارش هایی که انجام می دهند / آنها را حفظ نمی کنند (و چه مدت آنها را نگه می دارد):

خط مشی ورود به سیستم ibvpn

خط مشی ورود به سیستم IBVPN (آنها فعالیت را نظارت نمی کنند اما “گزارشهای اتصال” را به مدت 1 هفته نگه می دارند)

هر ارائه دهنده VPN این نوع باز نیست ، بسیاری از آنها تصمیم می گیرند که تمایز بین “فعالیت های سیاهههای مربوط به فعالیت” (که تقریبا هیچ VPN ها نگه نمی دارند) و “اتصال سیاهههای مربوط” را حفظ کنند..

پرچم های قرمز که با یک دسته بندی VPN شماره 2 سروکار دارید:

 1. آنها “بدون سیاهه فعالیت VPN” یا “بدون ترافیک” یا بیانیه مشابه بدون جزئیات بیشتر را تبلیغ می کنند..
 2. خط مشی رازداری آنها به طور مشخص بیان نمی کند که آنها هرگز تاریخچه اتصال یا آدرس IP شما را وارد نمی کنند.

VPN های معروف که به تورنت اجازه می دهند اما گزارش های اتصال را حفظ می کنند

ناشناس
Boxpn
بافر شد
کاکتوسVPN
EarthVPN
ExpressVPN
Hidemyass
مرور نامرئی VPN (ibVPN)
iPredator
IronSocket
بیش از حد
PureVPN
SwitchVPN
VPN.AC
VyprVPN *

* از سال 2019 ، VyprVPN یک سرویس VPN با ورود صفر به طور مستقل ممیزی است. آنها اکنون برای استفاده از تورنت مناسب هستند.

بنابراین می توانید سیاهههای مربوط به VPN در واقع حساب شما را بر اساس یک آدرس IP ضبط شده شناسایی کنند?

این یک سوال مهم است ، و جواب صادقانه است بستگی دارد. بیشتر بستگی به نوع متادیتا فروشگاههای VPN تا چه مدت و اینکه آیا آنها از آدرس های IP مشترک یا خصوصی استفاده می کنند بستگی دارد.

بیایید بگوییم که یک آدرس IP متعلق به VPN شما گزارش شده است که کاری انجام داده است که نباید آن را انجام دهد. این که آیا این فعالیت را می توان در یک حساب خاص ردیابی کرد ، به میزان و مدت زمان گزارش هایی که VPN نگه می دارد بستگی دارد. در اینجا چند سناریو وجود دارد…

سناریو شماره 1: آدرسهای IP خصوصی
اگر VPN آدرسهای منحصر به فرد IP را به همه افراد متصل به سرورهای خود اختصاص دهد ، مطابقت با IP گزارش شده با حساب استفاده شده از آن ، بسیار ساده است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک ورود به سیستم متشکل از: حساب های آدرس های IP اختصاص داده شده است ، و یک نشانگر زمان شروع و پایان هر جلسه.
نتیجه: اکانت متخلف به راحتی شناسایی می شود.

سناریو شماره 2: IP مشترک (سیاهههای مربوط به VPN شامل – IP ، زمان سنج ، انتقال داده)
یک VPN که از آدرس های IP مشترک استفاده می کند ، عموماً ناشناستر از نسخه ای است که ندارد. به اشتراک گذاشته IP به معنای چند کاربر (بعضی اوقات 10 یا 100) کاربران به یکباره آدرس IP IP را به اشتراک می گذارند. روند صعودی حریم خصوصی بیشتر است ، روند نزولی به اشتراک گذاشته می شود که رنج می برد از اثر همسایگی بد (وب سایتها ممکن است شما را براساس اقدامات سایر کاربران به اشتراک گذاری IP مسدود یا “Captcha” شما را بلوکه کنند).

در این سناریو ، شناسایی یک کاربر خاص سخت تر است ، اما با ترکیب چندین متادیتا ممکن است هنوز هم ممکن باشد (خصوصاً اگر جلسه کاربران مدت زمان طولانی طول بکشد). به عنوان مثال ، اگر آدرس IP مورد نظر گزارش شده است که یک پرونده 4 گیگابایتی بارگیری کرده است و فقط یک حساب کاربری مربوط به آن آدرس IP بیش از 1 گیگابایت داده را منتقل کرده است ، بدیهی است که کدام حساب مقصر است. البته این فرض می کند که متخلف کل پرونده 4 گیگابایتی و نه فقط بخشی از آن را بارگیری کرده است (که همیشه یک فرض معتبر نیست).

سناریو شماره 3: IP مشترک (گزارش های VPN آدرس IP را شامل نمی شوند)
این سناریو نادر است ، اما برخی از VPN ها (مانند ExpressVPN) اطلاعات مربوط به ابرداده محدودی را نگه می دارند ، اما چیزی که آنها ضبط نمی کنند آدرس IP شماست که توسط VPN به شما اختصاص داده شده است..

در این سناریو ، منطبق بودن آدرس IP گزارش شده با یک حساب خاص ، از نظر تئوری غیرممکن است ، و باعث می شود ExpressVPN (و ارائه دهندگان مشابه) به طور منطقی ناشناس باشند..

اگر شما همیشه یک دسته بندی شماره 2 VPN برای تورنت انتخاب کنید?

احتمالاً. نگاه کنید ، همه موارد دیگر برابر است ، من یک VPN بدون ورود را توصیه می کنم اگر Bittorrent به عنوان اصلی استفاده از VPN شما باشد ، اما هر ارائه دهنده VPN یکسان نیست. برخی سریعتر از سایرین ، دارای نرم افزار بهتر ، پشتیبانی بهتر مشتری و غیره هستند…

اگر واقعاً از ویژگی های / قیمت VPN دسته 2 برخوردار هستید و آنها به تورنت اجازه می دهند ، خوب است که خدمات آنها را برای یک یا دو ماه امتحان کنید و ببینید که آیا دوست دارید. من فقط توصیه می کنم VPN هایی با رتبه دوستانه تورنت از 6 یا بالاتر را انتخاب کنید (نمودار رتبه بندی بعدا در این مقاله)

گروه شماره 3: تورنت دوستانه (صفر سیاههها نگه داشته می شود)

VPN در این گروه برای کاربران تورنت بهینه است ، اما آنها نیز نادر هستند. برای اینکه یک رده شماره 3 VPN باشید باید معیارهای زیر را رعایت کنید:

 1. اجازه تورنت
 2. در کشوری واقع شوید که نیازی به ثبت اطلاعات برای ارائه دهندگان VPN نداشته باشد
 3. را انتخاب کنید که هیچ ارتباط / ابرداده یا سیاهههای مربوط به فعالیت را حفظ نکنید
 4. باید قادر به شناسایی یک حساب VPN از آدرس های IP تاریخی نباشید

علاوه بر این ، بسیاری از دسته های دوست داشتنی تورنت شماره 3 VPN ویژگی های اضافی مفید برای تورنت ها ارائه می دهند:

 • سرویس دهندگان پیش فرض از پیش تنظیم شده با تنظیمات پروکسی در حال حاضر نصب شده (Torguard، BTGuard)
 • سرورهای پروکسی SOCKS5 همراه با VPN (راهنمای راه اندازی Vuze ، Deluge ، QBittorrent و uTorrent)
 • ویژگی های امنیتی اضافی (مانند سوئیچ kill)

در اینجا برخی از شرکت های مورد علاقه ما Torrent Friendly VPN آورده شده است…

رتبه بندی VPN برای تورنت (از بهترین تا بدترین)

در اینجا ، ما براساس دوستی که در تورنت قرار دارد ، رتبه 21 از ارائه دهنده های VPN مشهور جهان را از اول تا بدترین رتبه بندی کردیم. ما چندین فاکتور در این رتبه بندی در نظر گرفتیم از جمله:

 • خط مشی ورود به سیستم
 • سیاهههای مربوط به مدت زمان نگه داشته می شوند
 • سرعت
 • امنیت / رمزگذاری
 • موارد اضافی (Kill-switch ، فناوری چند هاپ ، پروکسی SOCKS رایگان ، و غیره)
 • سیاست بازپرداخت

نحوه استفاده از این نمودار:
بهترین TorrentScore برای 10 ممکن است. هر VPN با 9 یا بهتر از آن مطلوب است ، و VPN هایی با 6 یا بالاتر احتمالاً به اندازه کافی برای کاربران متوسط ​​مناسب خواهند بود.

اگر می خواهید بیش از یک بار در ماه بارگیری کنید ، از VPN 4 یا پایین جلوگیری کنید.

TorrentScore 9-10:
این VPN ها همه پرونده های صفر را حفظ می کنند و از آدرس های IP مشترک استفاده می کنند. AirVPN علاوه بر این سرویس سرویس پروکسی ناشناس SOCKS نیز دارد (برخی آن را رایگان ارائه می دهند ، برخی دیگر آن را بصورت جداگانه می فروشند). چندین مورد از این VPN ها (Torguard ، BTGuard) به مشتریان تورنت از پیش تنظیم شده با تنظیمات مناسب پروکسی SOCKS از قبل نصب شده ارائه می دهند.. .

TorrentScore 8+
این VPN ها یا هیچ ابرداده IP را حفظ نمی کنند ، یا اطلاعات مربوط به فوق داده را حفظ نمی کنند ، اما فقط 24 ساعت یا کمتر. آنها هنوز ناشناس هستند ، گرچه بیشتر آنها در محدوده 8-8.5 هیچ ویژگی تورنت اضافی برای فراتر از کشنده ندارند.

TorrentScore 6-7:
بسیاری از این ارائه دهندگان پرونده های فوق داده را نگه می دارند ، اما از آنجا که از آدرس های IP مشترک استفاده می کنند ، از نظر تئوری قادر به شناسایی حساب های خاص بر اساس تاریخچه torrent IP نیستند. آنها به تورنت اجازه می دهند (برخی آنها را به سرورهای خاص جغرافیایی محدود می کنند). NordVPN به این محدوده سقوط کرد زیرا اگرچه هیچ گونه لاگ هایی را حفظ نمی کنند ، اجازه تورنت می دهند و شامل سرویس پروکسی SOCKS نیز هستند ، اما سرورهای آنها تمایل به شلوغی و کندی دارند. اگر به هر حال اتصال شما کمتر از 10 مگابیت در ثانیه است ، آنگاه NordVPN یک معامله عالی است. در حالی که برای تورنتها مطلوب نیست ، VPN در این محدوده هنوز باید برای همه به سخت ترین سخت افزارهای بارگیری کار کند.

نمودار تورنت – دوستی تورنت

ارائه دهنده VPN
سیاهههای مربوط به ابرداده
سیاهههای مربوط به حفظ
سیاست بازپرداخت
TorrentScore
NordVPNنه030 روز10
IPVanishنه07 روز10
دسترسی به اینترنت خصوصینه07 روز10
Torguardنه07 روز9
Proxy.shنه0هیچ یک9
AirVPNنه0پرسیدن9
SlickVPNنه030 روز8.5
سایبرگوستنه030 روز8.5
ExpressVPNبله (نه IP)7+30 روز8
VPN.ACآره1 روز7 روز8
مرا پنهان کننه014 روز7
BTGuardنه00 روز7
ibVPNآره7-14 روز15 روز6
SwitchVPNآره1 روز30 روز6
سوکت آهنیآره7+ روز7 روز5
VyprVPNآره30 روز+3 روز4
PureVPNآره30+ روزهیچ یک3
Hidemyassآره3 ماه30 روز1
StrongVPNآره30 روز+5 روز0
TunnelBearآره30 روز+هیچ یک0
هات اسپات شیلدآره30 روز+30 روز0

بیایید نگاهی دقیق تر به VPNS برتر رتبه بندی بیندازیم

این اعداد همیشه کل داستان را نشان نمی دهند ، بنابراین می خواهیم نگاهی دقیق تر به چگونگی انتخاب 5 VPN برتر تورنت دوستانه توسط TorrentScore ارائه دهیم..

شماره 1 – NordVPN (شامل پروکسی SOCKS5 w / VPN)

تصویر

قیمت عادی – 11.95 دلار در هر متر
بهترین پیشنهاد – 2.75 دلار در ماه

NordVPN یک سرویس VPN بدون ورود به سیستم حق بیمه با یک است لیست بی نظیر از ویژگی های.

آنها تنها VPN ای هستند که ما با تورنت پیدا کردیم & پشتیبانی Netflix / Hulu با قیمتی زیر 6 دلار در هر ماه. در واقع ، در حال حاضر می توانید NordVPN را دریافت کنید 2.75 دلار در ماه اگر از پیشنهاد ویژه 3 ساله آنها استفاده می کنید.

در اینجا بهترین ویژگی های NordVPN وجود دارد:

 • صفر سیاههها. هیچ ارتباط و نظارت بر فعالیت وجود ندارد.
 • تورنت در همه سرورها مجاز است (اما برخی از سرورها بهینه سازی شده با p2p هستند)
 • پروکسی SOCKS5 در 10+ مکان به صورت رایگان درج شده است. با uTorrent ، Vuze و غیره استفاده کنید…
 • به طور خودکار از حالت Netflix ، Hulu ، HBOGo و 50 سرویس جریان دیگر خارج شوید
 • برنامه موبایل برای iOS / Android
 • بررسی کامل NordVPN (و راهنمای تنظیم تورنت)

شماره 2 – IPVanish (شامل پروکسی w / VPN SOCKS5)

تصویر

قیمت عادی – 10 دلار در هر متر
بهترین پیشنهاد – 6.49 دلار در ماه
مرور: بررسی IPVISHISH

IPVanish رتبه برتر تورنت VPN ما در سال 2017 بود (اگرچه امسال توسط NordVPN لبه دار شد). سرویس سازگار با تورنت آنها به همه یادداشت های صحیح برخورد می کند و واقعاً در یک منطقه اصلی – سرعت – ارائه می کند. اگر می خواستید سریعترین VPN صفر در جهان ، IPVanish را انتخاب کنید. ما سریعترین نتایج آمار را در محدوده 100mbps + با استفاده از سرورهای مجاور آزمایش کرده ایم.

IPVanish یک خط مشی رازداری صفر برای ورود به سیستم صحیح است ، و به لطف افزودن آنها از SOCKS5 Proxy و پشتیبانی FireStick ، ​​آنها موفق به کسب امتیاز شدند کامل 10 در TorrentScore.

ویژگی های برتر:

 • هیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود
 • سرعت فوق العاده ای دارد
 • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، FireStick / FireTV (کد کسی؟)
 • پروکسی جوراب شامل ، محل سرور هلند.

شماره 3 – دسترسی به اینترنت خصوصی (10)

تصویر

قیمت عادی – $ 6.95 / m
بهترین پیشنهاد – 3.33 دلار در ماه

دسترسی به اینترنت خصوصی افسانه ای است که در بین تورنت های کهنه کار ، به دلیل فداکاری و اختصاص به حریم شخصی کاربران و قیمت فوق العاده پایین آنها وجود دارد.

آنها بالاترین ما را بدست آوردند TorrentScore (10) زیرا:

 • آنها یکی از VPN های اصلی ورود به سیستم صفر بودند
 • آنها سالها ثابت کرده اند که بسیار دوست داشتنی هستند
 • سرعت های جامد (بسیار بهتر از VPN های مشابه)
 • پروکسی SOCKS5 شامل رایگان (راهنمای راه اندازی QBittorrent ، Deluge و uTorrent)
 • قیمت آنها پایین تر از هر VPN قابل مقایسه است. PIA را با قیمت 3.33 دلار در ماه دریافت کنید

مقایسه کنید: PIA در مقابل. Hidemyass – Torguard – BTGuard – IPVanish

شماره 4 – Torguard (10)

تصویر

قیمت عادی – 10 دلار در هر متر
بهترین پیشنهاد – 4.99 دلار در ماه

Torguard یک شرکت با محور تورنت است که سرویس پروکسی تورنت VPN و SOCKS5 بدون ورود به سیستم را ارائه می دهد. بررسی Torguard ما را بخوانید.

Torguard رتبه دوم ما را بدست آورد TorrentScore (9) زیرا:

 • یکی از اصلی VPN های ورود به سیستم صفر
 • بسیار دوستانه تورنت
 • خیلی سریع. فقط IPVanish در تست های همه جانبه ما سریعتر بود.
 • بهترین ارائه دهنده پروکسی SOCKS5 برای تورنت. 5 مکان کشور ، سیاهههای مربوط به صفر.
 • سرورهای Torrent / p2p در کشورهای دوستدار تورنت خاص بهینه شده اند.
 • نرم افزار تنظیم خودکار Torrent Proxy (تنظیمات دستی پروکسی لازم نیست)

مقایسه Torguard در مقابل. BTGuard (پروکسی) – دسترسی به اینترنت خصوصی

شماره 5 – Hide.me (VPN + SOCKS5 پروکسی. گزینه رایگان!)

تصویر

قیمت عادی: 20 دلار در هر متر
بهترین قیمت: 5.42 دلار در ماه
(1 سال ، 1 اتصال)

مرا پنهان کن یک سرویس VPN بدون ورود به سیستم حق بیمه است. قیمت آنها بالاتر از اکثر است (اگر شما می خواهید طرح برتر که به 5 اتصال همزمان اجازه می دهد) ، اما فکر کنید که من کاملاً عاشق آن هستم (علاوه بر سرورهای غیرقابل جمع کردن) این واقعیت است که هر مکان سرور تنها دسترسی پروکسی SOCKS5 دارد. هر یک از این موارد را می توان با مشتری تورنت مورد علاقه خود ، از هر مکان سرور 20+ آنها استفاده کرد.

Hide.me سرورهای خاصی را برای p2p / torrent تعیین می کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در هنگام torrent به آن مکان های سرور بچسبانید (بیش از 60٪ از کشورهایشان p2p فعال هستند).
از همه مهمتر ، Hide.me یک گزینه آزمایشی کاملاً رایگان دارد (هرچند هیچ طرحی در برنامه رایگان مجاز نیست.

چند VPN که هرگز نباید از آنها برای تورنت استفاده کنید

بسیاری از سرویس های اصلی VPN اخم می کنند ، یا تورنتهای مسطح را از شبکه خود پخش می کنند. بسیاری از این پرونده ها نگهداری می شوند که معمولاً در صورت درخواست آنها را تحویل می دهند (برای حفظ حریم خصوصی). در اینجا محبوب ترین VPN هایی هستند که اگر بارها و بارها تورنت را بارگیری می کنید نباید از آنها استفاده کنید.

Hola VPN

هولا نباید برای تورنت (یا هر هدف دیگری برای آن موضوع) استفاده شود. پس از آنكه مشخص شد هلا در حال فروش پهنای باند مشتریان خود برای استفاده در حملات بات نت است ، محبوبیت آنها كاهش یافت. اما برخی از مردم عاشق ایده “رایگان” هستند. از Hola استفاده نکنید. به طور جدی. اگر قیمت مسئله ای است ، یکی از این گزینه های ارزان قیمت را انتخاب کنید.

TunnelBear VPN

خرس تونل یک ارائه دهنده VPN شناخته شده است (به لطف برنامه رایگان آنها) ، اما آنها دوست خوب نیستند. ما به هیچ وجه نمی توانیم اطلاعات خاصی را در سایت مربوط به آنها بیابیم ، که معمولاً این نشانگر پشتیبانی از پروتکل نیست.

نسخه قدیمی سایت TunnelBear به طور خاص اظهار داشت که این torrent است مجاز نبودند. هنوز هم می توانید صفحه را با استفاده از دستگاه برگشت راه مشاهده کنید.
همچنین ، این موضوع Frostwire خاطرنشان می کند که Tunnelbear به طور خاص بارگیری تورنت را مسدود می کند.

StrongVPN

StrongVPN یک سرویس VPN سریع ، قابل اعتماد و یک انتخاب عالی برای پخش ویدئو (آنها هنوز هم سازگار با Netflix هستند). گفته می شود ، TOS آنها اعلام کرده است که p2p / torrent ممنوع است ، بنابراین در صورت استفاده از این برنامه در بهترین حالت باید از آنها جلوگیری کرد.

بروزرسانی 2017: StrongVPN خدمات ، حریم خصوصی و خط مشی تورنت را به طرز چشمگیری تغییر داده است. به نظر می رسد که StrongVPN اکنون یک ارائه دهنده VPN بدون ورود به سیستم است ، و آنها اجازه می دهند p2p / torrenting نامحدود داشته باشند.

ZenMate

ZenMate به لطف برنامه افزودنی VPN مرورگر رایگان و برنامه ‘demo’ که به شما خدمات VPN رایگان (البته آهسته) می دهد ، یکی از محبوب ترین خدمات رفع انسداد جهان است. Zenmate همچنین سرویس VPN با حق بیمه (پولی) را با سرعت بسیار عالی ارائه می دهد ، اما آنها صریحاً p2p / torrent را در شرایط خدمات خود منع می کنند.

هات اسپات شیلد

Hotspot Sheild در ابتدا به عنوان افزونه رمزگذار پروکسی رمزگذاری شده رایگان آغاز شد. آنها اکنون برای ارائه یک سرویس VPN با ویژگی های کامل حرکت کرده اند ، اما اجازه تورنت را نمی دهند. اگر سعی دارید تورنت را با محافظ کانون بارگیری کنید ، آنها مسدود می شوند یا ممکن است حساب شما به طور دائم ممنوع شود (بدون بازپرداخت).

Opera VPN

Opera در سال 2017 یک VPN رایگان به مرورگر وب محبوب خود اضافه کرد. اما واقعاً این یک VPN نیست ، زیرا در واقع ترافیک را در خارج از مرورگر وب رمزگذاری نمی کند. بنابراین اگرچه ممکن است ISP شما را از دیدن بازدید از PirateBay جلوگیری کند ، اما آنها را از دیدن چه نوع فایلهای تورنت در واقع بارگیری نمی کنید. و ، OperaVPN آدرس IP تورنت شما را پنهان نمی کند ، بنابراین همسالان همه آدرس IP واقعی شما را مشاهده می کنند (اصلاً ایمن نیستند).

هر سرویس VPN رایگان

ما قبلاً اسطوره “VPN Free for torrents” را پوشش داده بودیم. طبق اطلاعات ما ، آنها یک ارائه دهنده مجازی VPN نیستند که اجازه می دهد تا torrenting را در شبکه خود انجام دهد. بسیاری از آنها ترافیک تورنت را مسدود یا تغییر مسیر می دهند و احتمالاً حساب شما ممنوع است. این خدمات شامل: Cyberghost (نسخه رایگان) ، Hide.me (نسخه رایگان) و Tunnelbear.

برخی از افراد موفق به بارگیری تورنت در چند سرور SoftEther شده اند ، اما لطفا این کار را نکنید. شرایط و ضوابط آنها به وضوح ترافیک P2P را ممنوع کرده است ، و سرعت آنها به هر حال کاملاً کند است.

مسئله اصلی دیگر در مورد سرویس های VPN “رایگان” اینست که تقریباً به طور جهانی گزارش ها را حفظ می کنند (از تاریخچه اتصال شما و فعالیت آنلاین ممکن است). اگر کسی از آنها بخواهد بر اساس آدرس IP torrent شما درخواست کند ، این سیاههها را با حداقل مقاومت پشت می کنید.

باهوش باشید ، از یک VPN تورنت واقعی مانند دسترسی به اینترنت خصوصی استفاده کنید (فقط 3.33 دلار در ماه!)

منابع / راهنماهای اضافی

ما اطلاعات زیادی در این سایت کسب کرده ایم تا به شما در انتخاب VPN ایده آل برای تورنت ، چگونگی به دست آوردن بهترین سرعت ممکن و چگونگی پیکربندی نرم افزار torrent خود برای امنیت مطلوب کمک کنیم. لذت بردن!

و P.S. اگر یک وبلاگ ، وب سایت یا یک حساب توییتر به دست آورده اید ، اگر پیوندی را به راهنمای / مقاله مورد علاقه خود در این سایت به اشتراک گذاشتید ، یا با استفاده از نوار اجتماعی در سمت چپ ، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، دوستش داریم. با تشکر!

راهنماها

تنظیم پروکسی / VPN / رمزگذاری Vuze
تنظیم پروکسی / VPN / رمزگذاری برای uTorrent
تنظیم پروکسی / VPN / رمزگذاری برای Deluge
تنظیم پروکسی / VPN / رمزگذاری برای QBittorrent

SOCKS vs HTTPS Proxies
چگونه آدرس IP torrent خود را بررسی کنید
نحوه جلوگیری از ریزش تورنت

انتخاب کنید

VPN در مقابل پروکسی (یا هر دو) برای تورنت
SOCKS vs HTTPS Proxies
دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل Torguard
دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل BTGuard
Torguard در مقابل BTGuard (پروکسی)
دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل IPVanish
avkanî

avkanî

بررسی ها

دسترسی به اینترنت خصوصی
بررسی Torguard
بررسی Proxy.sh
بررسی IPVanish
avkanî

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me