VyprVPN

Contents

VyprVPN

https://www.vyprvpn.com/

tl؛ dr

VyprVPN متعلق به توسعه دهندگان طلایی قورباغه است که طرفداران محرمانه حفظ حریم خصوصی هستند & امنیت برای مصرف کنندگان. این سرویس VPN بیش از دو دهه است که در بازار به بازار عرضه شده است و یک برند کاملاً شناخته شده است. با این حال ، عملکرد آن سؤالاتی را در مورد اینکه آیا تمرکز لازم را روی زیرساخت های موردنیاز خود بدست آورده است ، ایجاد می کند.

بررسی VyprVPN: 6 جوانب مثبت & 3 منفی استفاده از VyprVPN

VyprVPN اکنون مدت زمان قابل توجهی در بازار بوده است. متعلق به شرکتی به نام Golden Frog ، یک توسعه دهنده مستقر در سوئیس است که به نظر می رسد کاملاً روی حریم شخصی متمرکز شده است & بازار امنیت – VPN گنجانده شده است.

تا کنون ، به نظر می رسد همه طبیعی است. با این وجود پیچیدگی جالب توجه به پیشینه طلای قورباغه وجود دارد. ظاهراً بنیانگذاران آن مطلع شدند كه NSA مشغول نظارت پنهانی بر AT است&شبکه های T وقتی این مسئله را مورد توجه مسئولان قرار داد ، نادیده گرفته شد. با این وجود این واقعه جالب توجه بود (در مورد اتاق 641a بیشتر بخوانید).

به همین دلیل ، بنیانگذاران Golden Frog تصمیم گرفتند برای کمک به کاربران اینترنت ، مأموریتی را آغاز کنند. این شرکت در سال 1994 در سوئیس گنجانیده شده است و از آن زمان تاکنون بخار کامل پیش می رود.

در این زمان ، VyprVPN یکی از برنامه های اصلی است که توسط Golden Frog ساخته و نگهداری می شود و در دسترس عموم است.

توجه داشته باشید

دو نوع اصلی از VyprVPN وجود دارد و ما نگاهی دقیق تر به نسخه مصرف کننده خواهیم داشت (دیگری با کاربران تجاری بیشتر هماهنگ است).

6 موردی که درباره VyprVPN دوست داریم

1. امنیت شدید & حریم خصوصی!

1.1 سیاست عدم ورود به سیستم جامد

سیاست عدم ورود به سیستم شاید مهمترین سندی باشد که ارائه دهنده خدمات VPN باید در موجودی خود داشته باشد. این اساساً تضمینی است که VPN در مورد پردازش اطلاعات کاربر و حریم خصوصی کاربران به کاربران خود می دهد.

برخلاف برخی از ارائه دهندگان خدمات ، VyprVPN خط مشی عدم ورود به سیستم را به وضوح به صورت سیاه و سفید در وب سایت خود بیان کرده است. این یک توضیحات فنی بیش از حد طولانی نیست بلکه چیزی است که ممکن است کسی بخواند و بفهمد.

اصل آن است؛ “ما اطلاعاتی را که بتوان برای شناسایی شما استفاده کرد ، ثبت نمی کنیم و هیچ اطلاعاتی را که ناشی از اتصال شما باشد ، پس از ورود به سیستم ، نگهداری نمی کنیم“.

1.2 بدون DNS & نشت WebRTC

آزمایش نشت DNS بسیار سرراست و در عین حال ضروری است. اساساً تضمین این است که DNS واقعی شما به خطر نیفتد. بازدید از سایتی مانند تست نشت DNS می تواند به شما کمک کند به سرعت و به صورت رایگان این اطلاعات را تأمین کنید.

vyprvpn از طریق سرور singapore متصل شد

اتصال به یک سرور VyprVPN در سنگاپور DNS نشتی نشان داد.

به همین ترتیب ، آزمایش WebRTC ما همچنین تأیید کرد که VyprVPN برای استفاده بی خطر است. معمولاً در آزمونهای WebRTC اطلاعات بیشتری وجود دارد ، بنابراین فقط باید علائم پرچم کشور مبدا خود را رعایت کنید تا مطمئن شوید که در هیچ کجای لیست ظاهر نمی شوند.

1.3 ارائه حفاظت پیشرفته

مشابه بسیاری از VPN های خوب دیگر ، VyprVPN دارای سیستم DNS ایمن خود است که بطور پیش بینی شده VyprDNS نامیده می شود. این گیاه توسط گلدن قورباغه از زمین ساخته و تنظیم شده است. VyprDNS به عنوان یک سیستم “دانش صفر” طراحی شده است ، به این معنی که شما از حریم شخصی شما را تضمین می کند.

اتصال vyprvpn امن است

VyprDNS یک سیستم DNS خصوصی و امن برای کاربران VyprVPN است.

سیستم DNS به کار رفته همچنین به دور زدن سانسور کمک می کند که در بسیاری از کشورها در سطح ISP اجرا می شود. VyprDNS خصوصی است و در دسترس عموم نیست – فقط توسط کاربران VyprVPN قابل استفاده است.

1.4 خود متعلق به خود & سرورهای عملیاتی

نکته ای که باعث می شود VyprVPN از دیگران متمایز شود این است که ادعا می کند “خود ، مهندس و سرورهای [sic] VPN ما را مدیریت کنید” این بدان معنی است که در حالی که آنها ممکن است فضا و پهنای باند را از مراکز داده در سراسر دنیا اجاره کنند ، صداقت سیستم VPN آنها زیاد است.

اگرچه ممکن است با توجه به بخش صنعت که در آن قرار دارند این یک حرکت عقل سلیم به نظر برسد ، همه ارائه دهندگان VPN به این طول نمی روند. در حقیقت ، برخی از افراد قبل از این با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث همکاری می کنند و سعی می کنند مقصر باشند که امنیت به نوعی به خطر بیفتد.

پروتکل آفتابپرست اختصاصی 1.5

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN وجود ندارند که به دلایل خوبی پروتکل های امن خود را ارائه می دهند. این بسیار باورنکردنی دشوار است و منابعی که آنها باید برای آن استفاده کنند بسیار زیاد خواهد بود. این وقت و هزینه زیادی فقط در مورد R نیست&D اما حتی برای حفظ آن.

پروتکل آفتابگردان vyprvpn اتصال vpn را غیرقابل تشخیص می کند

آنچه VyprVPN با پروتکل Chameleon خود انجام داده است فقط اضافه کردن کمی چرخش است. این به رمزگذاری OpenVPN 256 بیتی به عنوان پایه متکی است ، اما بسته ها را قبل از انتقال تقلا می کند تا تشخیص snipers های VPN سخت تر شود..

طبق گفته های طلایی قورباغه ، این باعث می شود که آفتابپرست در کشورهایی که به شدت VPN غیر دوستانه شناخته می شوند ، مانند چین ، روسیه یا ایران بسیار مناسب باشد..

1.6 با سوئیچ پیشرفته Kill همراه است

تقریبا بدون شکست ، VPN ها شامل سوئیچ kill با برنامه های خود هستند. سوئیچ kill چیزی است که می تواند اگر تونل VPN به نوعی پایین آمده باشد ، از قبیل ورود به سیستم یا قطع ارتباط ، داده ها را از ورود یا بیرون آمدن از دستگاهتان جلوگیری کند..

در حالی که سوئیچ kill اکثرا در سطح برنامه و سیستم یافت می شود ، VyprVPN یک قدم فراتر رفته و یک سطح کشتار را نیز در سطح LAN شامل می شود. در صورت بروز مشکل در اتصال VPN ، این امکان را به شما می دهد تا همه موارد از جمله ترافیک LAN را مسدود کنید.

1.7 مستقر در سوئیس

VyprVPN در سوئیس گنجانیده شده است که خبرهای خوبی برای کاربران آن در هر نقطه است. دولت سوئیس به دلیل داشتن برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان شناخته شده است (به یاد داشته باشید که سیستم بانکی عالی سوئیس؟).

این بدان معناست که VyprVPN نه تنها برای محافظت از حریم خصوصی شما رایگان است بلکه در بسیاری موارد در قانون سوئیس نیز لازم است این کار را انجام دهید! برای ارائه دهنده خدمات VPN ، محیط شیرین تری وجود ندارد.

2. خوب در خدمات باز کردن قفل & سایت های!

2.1 با مناطق کلیدی Netflix کار می کند

از آنجا که من یک کارگر گسترده Netflix هستم (هم برای کار و هم شخصاً) یکی از مهمترین چیزهایی که برای من درباره VPN برای من مهم است توانایی آنها در دور زدن بی علاقه Netflix از VPN است. همانطور که بسیاری از شما ممکن است می دانید ، Netflix و برخی دیگر از سرویس های پخش جریان محتوا را بر اساس موقعیت جغرافیایی باز می کنند.

این کلاهبرداری گسترده در نظر گرفته نمی شود ، بلکه به سادگی روشی است که مجوز کار می کند. متأسفانه ، آنها همه را به همان مقدار (تقریباً) شارژ می کنند. برای همین احساس می کنم باید به مقدار مساوی از چیزهای خوب بدست آوریم ، از این رو تمرکز من روی VPN برای Netflix.

vyprvpn به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن مناطق ، به netflix دسترسی پیدا کنید

خبر خوب اینجاست که Netflix US با VyprVPN همکاری می کند و من می توانم محتوای ایالات متحده Netflix را پخش کنم. با این حال ، چندین نتیجه گیری وجود دارد – موردی که بعداً در بخش پوشش سرعت صحبت خواهم کرد.

متأسفانه ، در حالی که Netflix ایالات متحده یک تن از مطالب (بیش از هر جای دیگر جهان) دارد ، کل محتوای Netflix را ندارد. به عنوان مثال ، من می خواستم “Ronny Chieng – International Student” را تماشا کنم و فقط در استرالیا موجود بود.

من نمی توانم از بلوک منطقه استرالیا با Netflix عبور کنم ، مهم نیست از سرورهای VyprVPN که استفاده کردم. ناامیدکننده و آزار دهنده بود. سپس دوباره ، وضعیت به شکلی نیست که احتمالاً دوباره از آن استفاده کند ، زیرا بیشتر وقت برای محتوای آمریکایی صرف نتفلیکس می شود.

در حال صحبت با سرویس دهی به مشتری ، من مطلع شدم که VyprVPN در حال حاضر فقط با تعداد محدودی از مناطق Netflix از جمله کانادا ، آلمان ، انگلیس و ایالات متحده کار می کند..

2.2 iPlayer BBC همچنین با VyprVPN کار می کند

اگرچه در خارج از بریتانیا کاملاً شناخته شده نیست ، اما بی بی سی سرویس پخش رایگان در دسترس دارد. لازم نیست برای آن ثبت نام کنید (فقط یک آدرس UK را فریب دهید) و سپس به صورت رایگان می توانید تماشا کنید.

iPlayer BBC را به صورت رایگان با VyprVPN پخش کنید

iBBC با VyprVPN بصورت رایگان پخش می شود.

این واقعیت این است که شما به یک VPN نیاز دارید که در واقع یک سرور در انگلستان داشته باشد یا کار نکند. VyprVPN کار را انجام می دهد و من تاکنون مشکلی با iPlayer ندارم.

3. برنامه VyprVPN آسان برای استفاده است!

برنامه VyprVPN Windows بسیار آسان است و نسیم قابل استفاده است. این درست مانند سایر برنامه های Windows اجرا می شود و یکپارچه در محیط کار می کند.

3.1 طراحی ساده

هنگام راه اندازی ، صفحه اصلی برنامه مکان واقعی شما و همچنین وضعیت اتصال شما به سرویس را نشان می دهد. همچنین نواری وجود دارد که آخرین محلی را که به آن وصل شده اید ، به شما نشان می دهد. اگر برای اولین بار آن را راه اندازی کرده اید ، دکمه “سریعترین سرور” جایگزین می شود.

برنامه ویندوز vyprvpn عالی است

صفحه های مختلف برنامه Windows VyprVPN.

برنامه تک صفحه است ، به این معنی که فضای کوچکی از فضای صفحه که در هنگام بزرگنمایی اشغال می کند ، تمام آنچه را خواهید دید. با کلیک بر روی برگه ها یا منوهای گزینه ، شما را با استفاده از همان رابط برنامه به راحتی به آن مناطق منتقل خواهید کرد.

3.2 چند بستر در دسترس است

با هر اشتراک VyprVPN می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید. آنها همچنین بسته به آنچه استفاده می کنید ، روش های مختلفی را برای برقراری ارتباط دستگاه های خود دارید. امروزه بیشتر خانوارها دستگاههای متنوعی را در هر زمان اجرا می کنند.

به عنوان مثال ، برنامه هایی برای دستگاه های اصلی Windows و Linux ، همراه با سیستم عامل های موبایل مانند iOS و Android وجود دارد. VyprVPN همچنین برای تلویزیون های مبتنی بر Android و برخی از روترها در دسترس است.

نکته قابل توجه این است که به نظر نمی رسد VyprVPN برای برنامه های بسیار تخصصی مانند Kodi و Roku یا حتی Firestick پشتیبانی ویژه ای داشته باشد. این چیزی است که ممکن است دوست داشته باشید قبل از ورود به آنها با آنها آگاهی داشته باشید.

4. پشتیبانی جامع مشتری را ارائه می دهد!

تماس با پشتیبانی مشتری VyprVPN به لطف تیم پشتیبانی زنده اختصاصی آنها آسان است. من یک سؤال برای آنها ارسال کردم و تقریباً بلافاصله (طی 10 ثانیه) پاسخ داده شد. تا آنجا که پشتیبانی مشتری می رود ، این خط برتر است.

پشتیبانی مشتری vyprvpn آسان و سریع است

خدمات مشتری VyprVPN سریع بود & کارآمد.

من پیدا کردم که نماینده پشتیبانی مشتری بسیار مودب آنها نیز در زمینه کار خود آگاهی داشته و در صورت لزوم پیوندهای مفیدی را ارائه می دهد. او توانست به سرعت سؤالاتی را که نیاز به پاسخهای جامع تر داشتند ، به من در جهت درست نشان دهد.

این مرا به نکته بعدی می برد که پایه دانش آنها است. VyprVPN یک کتابخانه بسیار مناسب برای کمک به کسانی که دوست ندارند کمک های زندگی می کنند. مقالاتی که در اینجا آمده است ، به خوبی مدنظر ، جاری و گسترده است.

5- تورنت مجاز است!

P2P با VyprVPN خوب کار می کند اگرچه باید در نظر داشته باشید که سرعت ها توسط سرور VPN به طور کلی محدود خواهد شد. به طور معمول خوب است اما اگر بخش من را با سرعت زیر بخوانید ، متوجه خواهید شد که تورنت به دلیل کمبود سرعت در این ارائه دهنده ممکن است یک مسئله باشد.

P2P با VyprVPN خوب کار می کند

با این حال ، جریان ها سازگار بودند و به طور عادی رفتار می کردند. در حقیقت ، من مشاهده کردم که اتصالات تقریباً سریعتر از حد معمول برای تقریباً تمام تورنتها برداشت شده است. بر خلاف برخی ارائه دهندگان ، VyprVPN شما را برای سرور اختصاصی محدود نمی کند.

6. 30 روز ضمانت برگشت پول!

من خدماتی را که تضمین برگشت پول را ارائه می دهند دوست دارم. این نشان می دهد که آنها به اندازه کافی در خدمات خود اعتماد به نفس دارند که حتی با یک دوره لطف ، خریداران باقی خواهند ماند. VyprVPN 30 روز ضمانت برگشت پول به همه کاربران ارائه می دهد.

باور کنید ، این اطمینان بیش از حد کافی است تا اطمینان حاصل کنید که خدمتی که در آن هستید برای شما مناسب است – تا زمانی که شما به طور فعال از آن استفاده کنید. برای هر کسی که VPN می خواهد ، توصیه می کنم بعد از خرید آنرا ترک کنید ، زیرا این سریعترین روشی است که می توانید بگویید که آیا این برای شما مناسب است؟.

با این کار ، می توانید تمام وقت آن را تجربه کرده و نقص های کوچک سرانجام زودتر از اواخر به معرض نمایش درآمد. سپس ، شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می توانید با آن موضوعات زندگی کنید ، نه اینکه رنج ببخشید ، اگرچه برای کل اشتراک شما باشد.

آنچه ما از VyprVPN دوست نداریم

1. سرورهای محدود ، شبکه گسترده

شاید به دلیل استانداردهای موجود در تنظیم سرورهای خود ، VyprVPN دارای شبکه معتدل تری نسبت به بسیاری از ارائه دهندگان خدمات برتر این خط در اطراف امروز باشد. در حدود 700 سرور ، کمتر از NordVPN (5،800+) یا حتی Surfshark تازه وارد (800+) است.

تعداد محدودی از سرورها همچنین باید در یک منطقه بزرگ سرویس دهند زیرا VyprVPN در 66 کشور در سراسر جهان وجود دارد. حتی در سایت های آمریکای شمالی حتی سرورها نیز شمارش نمی شوند.

به طور کلی ، این مجموعه نگرانی من در مورد توانایی سرورهای آنها برای تحمل بارهای سنگین است ، و به طور بالقوه بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط VyprVPN تأثیر می گذارد..

2. سرعت متوسط

علیرغم تمام تلاش و کمکهای مهربانی که به مشتریان ارائه می دهم ، من از سرعت VyprVPN ناامید شدم. این به معنای این نیست که سرعت بسیار افتضاح بوده است ، اما در مقایسه با بسیاری از خدمات درجه یک که من سعی کرده ام مقایسه شده است – فاقد آن است.

سرعت پایه اولیه vyprvpn بدون vpn

سرعت پایه بدون VPN.

به عنوان مبانی همه چیز ، من یک خط 500 مگابیت بر ثانیه از ISP خود را اجرا می کنم که از طریق آن به طور معمول سرعت کامل می گیرم.

تست سرعت VyprVPN – ایالات متحده

با اتصال به یک سرور VyprVPN مستقر در ایالات متحده ، در ابتدا کمی ناآرام شدم زیرا سرعت تست شده افتضاح بود. بعد از چندین بار تغییر سرورها ، سرانجام موفق شدم از سرعت قابل استفاده 37 مگابیت در ثانیه مطلع شوم.

تست سرعت vyprvpn vpn ایالات متحده خاموش است

تست سرعت VyprVPN ایالات متحده – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت vyprvpn vpn ایالات متحده روشن است

تست سرعت VyprVPN ایالات متحده – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

این سرعت در تقریباً هر چیزی به اندازه کافی سریع است ، حتی اگر کمی وقت بارگیری کنید ، بارگیری کمتری داشته باشید. متأسفانه ، این یک هنجار نیست و شما باید برای تغییر سرعت سرورها کار خود را عوض کنید.

تست سرعت VyprVPN – اروپا (سرور آلمان)

من برای تست سرعت منطقه یورو ، آلمان را انتخاب کردم از آنجا که به موقعیت فیزیکی من نزدیک تر است و از زیرساخت های خوبی برخوردار است.

تست سرعت vyprvpn اروپا vpn خاموش است

تست سرعت VyprVPN اروپا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت vyprvpn اروپا vpn روشن است

تست سرعت VyprVPN اروپا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

سرعت در اینجا با وجود تاخیر زیاد افزایش یافته ارتباط بسیار بهتر بود. با این حال ، بسیاری از آن سربارها توسط VyprVPN ایجاد نشده است.

تست سرعت VyprVPN – آسیا (سرور سنگاپور)

موقعیت بدنی من در مالزی است اما من معمولاً اینجا را آزمایش نمی کنم زیرا ظاهرا ارائه دهندگان VPN در اینجا به دلایلی از سرورهای عالی استفاده نمی کنند. برای تست سرعت منطقه آسیا ، یک سرور VPN مستقر در سنگاپور است که به طور معمول دارای سرعت بسیار عالی است.

تست سرعت vyprvpn آسیا vpn خاموش است

تست سرعت VyprVPN آسیا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت vyprvpn آسیا vpn روشن است

تست سرعت VyprVPN آسیا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

این بار من از دیدن ساعت VyperVPN فقط مگابیت در ثانیه 50 بشی کاملاً شگفت زده شدم. حتی با وجود یک VPN فعال ، من معمولاً با سرور مستقر در سنگاپور سرعت بیش از 100 مگابیت بر ثانیه را مشاهده می کنم. اساساً پشتیبانی مشتری به من گفت که مودم خود را راه‌اندازی مجدد کنم و از IKEv2 استفاده کنم ، که واقعاً سؤال اصلی را حل نکرد – چرا در اینجا عملکرد بسیار ضعیفی داشت (نسبتاً)?

تست سرعت VyprVPN – خاورمیانه (سرور عربستان)

بدون داشتن سرورهای مستقر در آفریقا ، تصمیم گرفتم VyprVPN را در منطقه با سرور مستقر در خاورمیانه در عربستان سعودی آزمایش کنم.

تست سرعت vyprvpn خاورمیانه vpn خاموش است

تست سرعت VyprVPN خاورمیانه – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت vyprvpn خاورمیانه vpn روشن است

تست سرعت VyprVPN خاور میانه – VPN روشن
(مشاهده نتیجه کامل)

باز هم ، سرعت قابل استفاده است اما عالی نیست اگرچه من از نرخ پینگ خوب نشان داده شگفت زده شدم.

تست سرعت VyprVPN – استرالیا

تست سرعت vyprvpn استرالیا vpn خاموش است

تست سرعت VyprVPN استرالیا – خاموش VPN
(مشاهده نتیجه کامل)

تست سرعت vyprvpn استرالیا vpn روشن است

تست سرعت VyprVPN استرالیا – VPN روشن است
(مشاهده نتیجه کامل)

مشابه سنگاپور ، سرورهای VyprVPN مستقر در استرالیا دوباره نشان دادند که عملکرد بدون پرده ای را که من در بسیاری از مناطق مشاهده می کردم.

نتیجه گیری تست سرعت – عالی نیست

با استفاده از این مجموعه تست های سرعت (و چند مورد دیگر) که در جلوی من نشسته اند و چت من را با پشتیبانی مشتری تلفیق کرده اند ، تنها نتیجه گیری ممکن من این است که هوشمندانه ، VyprVPN به سادگی چنین عالی نیست.

برای ارائه دهنده خدمات که مدت هاست در بازار است این کمی تعجب آور است. من فقط دو نتیجه می توانم نتیجه بگیرم ، اولین مورد این است که VPN آنها به دلیل بیماری همه گیر جهانی در حال تحمل بار سنگین است. دوم این که آنها مرتباً مرتب نشده اند و سرورهای خود را در صورت لزوم به روز کرده اند.

در کل ، عملکردی غم انگیز از طرف ارائه دهنده خدمات با شهرت بلند مدت از تعالی.

3. زمان اتصال آهسته

در حالی که من از سرعت VyprVPN راضی نبودم ، این دقیقاً یکسان نیست. هنگامی که در برنامه هستید ، اتصال به هر سرور مدتی طول می کشد. من چند دقیقه نمی گویم ، اما فقط به اندازه کافی طولانی است که آزار دهنده باشد.

من آن را به چند سرور وصل کردم و حدوداً بین 3 تا 5 ثانیه بود. اگرچه ممکن است مثل زمان کوتاه به نظر برسد ، وقتی منتظر یک اتصال هستید ، باور کنید ، خیلی آرام است.

Bottomline: آیا هزینه VyprVPN را پرداخت می کنم?

از 2.50 دلار در ماه اگر برای یک برنامه دو ساله ثبت نام کنید ، VyprVPN ارزان ترین قیمت آن نیست که مطمئناً است. متأسفانه ، اینها ارزانترین آنها را نیز نمی سازند. واقعیت غم انگیز این است که مانند هر چیز دیگری در مورد VyprVPN ، این قیمت گذاری به سادگی متوسط ​​است.

در حالی که درست است که خدمات مشتری آنها کاملاً چشمگیر است ، به طور کلی احساس می کنم VpyrVPN فقط یک سرویس تقریباً قابل قبول است. شاید در گذشته روزهای بهتری دیده باشند ، اما امروز احساس می شود که آنها فقط در کنار ساحل هستند.

ارائه دهندگان خدمات جدید در حال ظهور بوده اند و برخی از آنها عملکرد عالی را نشان می دهند. اگر چه می توان آن را حفظ کرد با گذشت زمان دیده می شود ، اما هنوز بهتر از نگاه کردن به سمت دیگری است که به نظر می رسد از دست داده است.

اگر گزینه های محدودی داشتم – پس بله ، من به دنبال VyprVPN می روم. اما با این قیمت ها ، امروز می توانم کار بهتری داشته باشم و شما هم می توانید. هنوز هم یک سرویس بدون سر و صدا و قابل اعتماد باقی مانده است (و خود را در طول سالها خدمات خود نشان داده است).

برای کشف گزینه های عالی دیگر ، لیست ما از بهترین VPN را بررسی کنید!

ویژگی های اصلی

  • ✓ بدون ورود به سیستم
  • ✓ VyprDNS
  • ✓ از 5 دستگاه استفاده کنید
  • Privacy حریم خصوصی قوی & امنیت
  • Ser سرورهای خودران

توصیه شده برای

  • • کاربر هوشیار امنیتی
  • • ساده & رابط کاربری قدرتمند
  • • جریان فیلم ها
  • • دور زدن جغرافیایی بلوک

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me