Contents

نحوه استفاده از VyprVPN برای تورنت

VyprVPN مدت زمان طولانی است و علی رغم شهرت خدمات با کیفیت ، آنها دقیقاً برای تهیه غذا برای کاربران BitTorrent شناخته نشده اند. در حقیقت ، چندین گزارش وجود دارد مبنی بر اینكه ویپروپن استفاده می شود حساب های بلاک / ممنوع که در هنگام بارگیری تورنت گرفتار شده است.

اما همه چیز در حال تغییر است و VyprVPN با یک سیاست جدید ورود به سیستم (بدون سیاههها) و خط مشی p2p (مجاز) خود را دوباره اختراع می کند..

آیا این بدان معناست که VyprVPN سزاوار ذکر در سالن شهرت تورنت VPN در کنار موارد برگزیده مانند NordVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی? احتمالا نه. اما آنها هنوز هم ارزش آن را دارند که به عنوان یک VPN همه جانبه در نظر بگیرند ، حتی اگر شما بارها و بارها تورنت را بارگیری کنید.

این راهنمای کامل ما برای تورنت با VyprVPN ، و بهترین گزینه های VyprVPN است.

درباره VyprVPN

VyprVPN توسط ران یوکوبایتیس ، کارآفرین اینترنتی و پیشگام اولیه Usenet تأسیس شد (او همچنین Giganews را تأسیس کرد).

از آن زمان VyprVPN به یکی از محبوب ترین VPN در جهان تبدیل شده است و به نظر ما یکی از بهترین طراحی هاست. نرم افزار آنها بسیار عالی است. علاوه بر این ، شرکت هلدینگ VyprVPN هم اکنون در سوئیس مستقر است که باید محافظت از حریم خصوصی حتی بیشتر را برای این شرکت در حال حاضر برای اولین بار در زمینه حریم خصوصی فراهم کند.

آرم VyprVPN

خط مشی تورنت / P2p VyprVPN

آیا VyprVPN اجازه تورنت می دهد?

BitTorrent VyprVPN & خط مشی اشتراک گذاری p2p مبهم بود ، اما دیگر نیست. از زمان ورود به سیستم صفر ، VyprVPN یک “سیاست تورنت” رسمی به سؤالات متداول خود اضافه کرده است.

در آن آمده است:
در گلدن قورباغ ، ما به حریم خصوصی شما نهایت احترام قائل هستیم. ما هیچ اطلاعاتی را از جلسات VPN وارد نمی کنیم و یا استفاده از هر پورت را مسدود می کنیم. از آنجا که سرویس ما تمام ترافیک را به طور یکسان برخورد می کند ، ترافیک همتا به همتا و BitTorrent مجاز است.
حکم: VyprVPN اجازه تورنت را می دهد و هیچگونه ترافیکی BitTorrent را مسدود یا نمی کند. علاوه بر این ، از آنجا که آنها هیچ گزارش جلسه ای ندارند ، باید صفر از فعالیت تورنت گذشته شما (یا سابقه آدرس IP) در سرورهای آنها باشد.

خط مشی تورنت / P2P VyprVPN

آیا VyprVPN فعالیت تورنت را نظارت می کند

به بهترین دانش ما ، VyprVPN ترافیک تورنت شما را تحت فشار قرار نمی دهد. VyprVPN طرفدار Net Neutrality است و انواع خاصی از محتوا را در اولویت قرار نمی دهد یا مسدود نمی کند. در تجربه ما ، ارائه دهندگان VPN ترجیح می دهند تا جایی که ممکن است اطلاعات کمی در مورد ترافیک مشتریان خود داشته باشند. ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ممکن است برعکس عمل کند (دلیل بیشتر استفاده از VPN).

خط مشی معافیت

خط مشی ورود به سیستم VyprVPN چیست؟?
VyprVPN اکنون یک ارائه دهنده ZP-Log VPN است ، و تاکنون تنها VPN که سیاست ورود به سیستم خود را به طور کامل توسط یک شخص ثالث حسابرسی کرده است (امتیاز امتیاز برای شفافیت و اعتماد).

آنها قبلاً وارد سیستم شدند ، چه چیزی تغییر کرد? VyprVPN در پاسخ به ترجیحات مشتری و روند بازار VPN در اواخر سال 2018 ، از سیاست حفظ ابرداده 30 روزه به یک سیاست دانش صفر با ورود صفر استفاده کرد..

چگونه می دانم VyprVPN سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند? خوب ، آنها در حال حاضر تنها ارائه دهنده حاضر به ممیزی توسط شخص ثالث هستند. گزارش شفافیت کامل در اینجا موجود است.

نگاهی دقیق به سیاست ورود به سیستم VyprVPN

تصویر

VyprVPN خط مشی جدید ورود به سیستم به زبان انگلیسی ساده (بدون قانونی) در سیاست حفظ حریم خصوصی خود توضیح می دهد:

 1. avkanîبدون ثبت آدرس IP: VyprVPN آدرس IP شما برای اتصال به سرورهای آنها یا همان شخصی که به شما اختصاص داده شده است را وارد نمی کند.
 2. بدون ابرداده جلسه: آنها نشانهای زمانی یا زمان اتصال را وارد نمی کنند
 3. بدون گزارش ترافیک: VyprVPN محتوای ترافیک VPN شما را وارد نمی کند.
 4. بدون سابقه وب: VyprVPN تاریخچه وب ، استفاده از برنامه یا جستجوی DNS شما را وارد نمی کند.

چگونه تورنت را ناشناس با VyprVPN بارگیری کنید

استفاده از VyprVPN با مشتری تورنت مورد علاقه شما بسیار ساده است. و همین تنظیمات برای هر مشتری تورنت کار می کند.

نحوه استفاده از VyprVPN برای تورنتهای ناشناس:

 1. برنامه VyprVPN را در دستگاه خود باز کنید
 2. اتصال به یک مکان سرور دوستانه تورنت (ما سوئیس یا هلند را توصیه می کنیم).
 3. Kill-Switch را روشن کنید (بنابراین اگر VPN به طور ناگهانی قطع شود IP IP شما نشت نمی کند).

خودشه. اکنون می توانید مشتری تورنت خود را باز کرده و بارگیری را شروع کنید. اگر این اولین بار است که از VPN استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید آدرس IP torrent IP خود را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند.

به سرور دوستدار تورنت وصل شوید

1. اتصال به سرور VPN (توصیه هلند / سوئیس)

تنظیمات سوئیچ کشتن VyprVPN

2. “Kill-Switch” را در تنظیمات روشن کنید > گزینه ها > ارتباط

بارگیری تورنت در uTorrent

3. Torrent Client خود را باز کرده و بارگیری تورنت ها را شروع کنید

تصویر

4. آدرس IP تورنت خود را بررسی کنید (اختیاری)

سؤالات متداول در تورنت VyprVPN

در اینجا پاسخ به سوالات متداول در مورد استفاده از VyprVPN برای تورنت ها آمده است:

آیا ISP من می تواند ببیند که من بارگیری می کنم?

ارائه دهنده اینترنت شما نمی داند چه وب سایتهایی را بازدید می کنید (VyprVPN دارای سرورهای DNS با صفر ورود به سیستم است) یا حتی اینکه شما در حال بارگیری تورنت هستید. رمزگذاری قوی VyprVPN مانع ارائه دهنده اینترنت شما از خواندن یا نظارت بر ترافیک شما می شود.

چگونه می دانم VyprVPN کار می کند یا خیر?

مشتری VyprVPN آدرس IP ناشناس را که توسط سرورهای آنها به شما اختصاص داده شده است نشان می دهد. همچنین می توانید آدرس IP جدید عمومی خود را با استفاده از سایتی مانند ipmonkey.com تأیید کنید (باید با IP نشان داده شده در VyprVPN مطابقت داشته باشد). همچنین ممکن است بخواهید که آدرس IP را آنگونه که برای همسالان BitTorrent به نظر می رسد ، بررسی کنید.

برخی از گزینه های VyprVPN چیست؟?

علاوه بر VyprVPN چندین VPN بی منطق عالی وجود دارد. در حالی که بیشتر آنها تجربه نرم افزاری کاملاً مطابق با VyprVPN ارائه نمی دهند ، برخی مزایای دیگری را ارائه می دهند. قابل توجه ترین تفاوت افزودن پروکسی Socks5 است که می تواند در سرویس گیرنده تورنت شما برای یک هاپ دومین آدرس IP پیکربندی شود. برخی از VPN ها این را به صورت رایگان شامل می شوند.

* به هیچ وجه یک پروکسی SOCKS لازم نیست. یک VPN به خودی خود بسیار ایمن است و به طور کلی سریع تر از زمانی است که با یک پروکسی ترکیب می شود. درصد کمی از کاربران bittorrent ترجیح می دهند یک پروکسی اضافه کنند ، زیرا در تئوری می تواند یک مزیت جزئی برای حفظ حریم خصوصی ارائه دهد (اما سرعت آهسته تر و پیچیدگی بیشتری دارد).

در اینجا چند VPN وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

تصویر

NordVPN

 • پروکسی Socks5 در 10+ مکان دوست داشتنی تورنت گنجانده شده است
 • سرور p2p / بهینه سازی شده (بارگیری سریعتر در مکان های خاص)
 • بدون گزارش عادت زنانه.
 • با Netflix ، Hulu و سایر سرویسهای پخش کار می کند
 • 30 روز ضمانت استرداد 100٪

تصویر

IPVanish

 • پروکسی Socks5 (سرور هلند)
 • بدون گزارش.
 • برنامه Firestick / FireTV (عالی برای Kodi)
 • سرعت بسیار سریع.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me