بررسی Kinsta: 10 جوانب مثبت و 3 منفی میزبان وردپرس Kinsta کشف شد!

کینستا


کینستا

https://kinsta.com

tl؛ dr

Kinsta با ارائه بسیاری از ابزارهای مدیریت چشمگیر وردپرس و UX پاک ، تمام سرعت و مقیاس های شما را از یک میزبان مبتنی بر ابر انتظار می رود. این را به یک تیم پشتیبانی بسیار ماهر از توسعه دهندگان WordPress اضافه کنید و خودتان یک راه حل برتر میزبانی ، البته با قیمت حق بیمه دریافت کرده اید.

بررسی Kinsta: 10 جوانب مثبت و 3 منفی میزبان وردپرس Kinsta کشف شد!

امروز ، ما در حال نگاهی به یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده با اعتبار مشهور هستیم – Kinsta.

در سال 2013 راه اندازی شد ، Kinsta ذهنیت گروهی از متخصصان WordPress بود که با راهکارهای میزبانی وردپرس در بازار تحت تأثیر قرار نگرفتند. امروز ، این یکی از سریعترین میزبان وردپرس در اروپا و آمریکاست.

حواشی Kinsta در این واقعیت نهفته است که خدمات میزبانی آن توسط شبکه حق بیمه Google Cloud تأمین می شود ، گزارشی ارزشی چنان جذاب ، که ما واقعاً نتوانستیم در مقابل آزمایش Kinsta مقاومت کنیم.

در میان لیست مزایای لباس های شسته شده ، Kinsta وعده میزبانی سریع رعد و برق ، زیرساخت های نسل بعدی و خدمات عالی مشتری را می دهد. Kinsta نیز اخیراً به نسخه بسیار براق و کاربر پسند خود پرداخته و از همیشه بهتر به نظر می رسد.

اما آیا واقعاً تحویل می گیرد؟ ما یک نگاه برای پیدا کردن.

10 دلیل Kinsta یک راه حل میزبانی بسیار خوب است

1. سریع چشمگیر است

همانطور که همه ما می دانیم ، تا آنجا که وب سایت ها می روند ، سرعت همه چیز است.

زمان بارگذاری سریعتر صفحه نه تنها با تبدیل های بالاتر ، میانگین مدت بازدید کننده بیشتر و کاهش نرخ گزاف گویی ارتباط دارد ، بلکه سئو بسیار بهتری نیز دارد. ما در اینجا با سرعت زیاد چیزهای زیادی نوشتیم.

و چگونه Kinsta کرایه می کند؟ برای فهمیدن ، ما سایت آزمایشی استاندارد خود را روی سرورهای Kinsta تنظیم کردیم و آن را از طریق چک سریع سرعت سرور خود اجرا کردیم:

نتایج?

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

130 میلی ثانیه95 میلی ثانیه10 میلی ثانیه287 ms203 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

487 ms266 ms221 ms83 میلی ثانیه13 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 179.5 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

توجه داشته باشید

برای اهداف آزمایش ، ما یک سایت تست ساده متشکل از نصب سهام WordPress را راه اندازی کرده ایم. ما تصمیم گرفتیم از مرکز داده واقع در لندن میزبان باشیم. سایت را اینجا ببینید.

ما خوشحال شدیم که سرور میزبان ما دارای امتیاز A + شد!

زمان پاسخگویی سرور Google توصیه شده زیر 200 ms است زیرا هر چیزی کندتر ممکن است باعث ایجاد تاخیر قابل توجه برای کاربران شود. لندن و ایالات متحده عملکرد عالی داشتند. خوب تحت این معیار. کوتاهترین زمان پاسخ سریع 10 میلی ثانیه (از لندن بود).

با این حال ، پینگ از مناطق دورتر ، مانند بنگلور ، به طور قابل توجهی کندتر بوده و میانگین زمان پاسخگویی در سراسر جهان را به 179.5 ms کاهش داده است. این بسیار بالاتر از 10 ms است ، اما هنوز هم چشمگیر است.

و زمان بارگذاری صفحه وب چیست؟?

عملکرد صفحه وب برای Kinsta

تست سرعت Webpagetest.org – نتیجه کامل را مشاهده کنید

اکنون بخاطر داشته باشید که صفحه آزمایش ما هنوز از CDN ، فن آوری های ذخیره سازی یا هرگونه بهینه سازی دیگری که کاربران Kinsta باید از آنها استفاده کنند برای کاهش بار بارگذاری صفحه وب خود استفاده نمی کنند..

با این حال ، حتی بدون هیچ گونه بهینه سازی ، متوجه شده ایم که تمام معیارهای مهم سرعت دارای امتیاز A ، تیک تیک و سبز هستند. سرعت بارگذاری نهایی 1.097s نیز فوق العاده است.

به طور کلی ، Kinsta ممکن است سرویس میزبانی سریعتر ما آزمایش نشده باشد ، اما مطمئناً در رده بالای میزبان سرور است که سرعت را تحویل می دهد.

نکته

با استفاده از بهینه سازی های مناسب برای جبران مشکلات تأخیر برخی مناطق ، کاربران Kinsta می توانند انتظار بارگذاری بسیار چشمگیر را داشته باشند

2. زیرساخت های مبتنی بر ابر ساخته شده برای سرعت

بیایید کمی عمیق تر در ساخت Kinsta حفر کنیم.

بارزترین ویژگی آن این است که انحصارا میزبان سرور ابر Google را ارائه می دهد.

این امر زیرساختهای آن را اساساً متفاوت با میزبانی مشترک مشترک یا اختصاصی رقبا می کند.

چطور؟ خوب ، به جای میزبانی از طریق یک سرور واحد در یک مرکز داده ، میزبان های ابری از فضای سرور مجازی استفاده می کنند که به یک شبکه پیچیده از سرورهای فیزیکی ضربه می زند. این از نظر سرعت ، قابلیت اطمینان ، مقیاس پذیری و انعطاف پذیری ، مزایای بسیار جالبی را به کاربران ارائه می دهد.

در حالی که چندین میزبان سرور ابری در اطراف خود هستند ، Kinsta از شبکه فیبر خصوصی Google استفاده می کند. این یکی از بزرگترین در جهان است و قادر است در برخی مناطق به سرعت 10،000 ترابایت در ثانیه برسد.

حتی بهتر ، Kinsta در Premium Tier Google Cloud ثبت نام کرده است ، به این معنی که کاربران Kinsta می توانند به بالاترین سطح عملکرد ، سرعت و امنیت ضربه بزنند.

کاربران Kinsta همچنین از 20 مکان سرور Google Cloud در سراسر جهان بهره مند می شوند. این بدان معناست که شما می توانید برای هر یک از سایت های وردپرس خود مرکز داده را از لحاظ جغرافیایی نزدیک به مخاطبان خود انتخاب کنید ، این به شما کمک می کند تا زمان تاخیر کم و زیاد شود و بارها به حالت خواب آلودگی شود.

همچنین ، کاربران Kinsta همچنین از طریق آمازون مسیر 53 به حق بیمه DNS دسترسی دارند که سلاح دیگری برای زاد و ولد زرادخانه آن است..

3. نرم افزار فراگیر برای شما Turbocharge

طرفدار سوم؟ شما آن را حدس زده – دوباره سرعت.

Kinsta با “معماری با وسواس سریع” (کلمات آنها ، نه مال ما) از طریق فناوری هایی مانند Nginx ، PHP 7 ، ظروف نرم افزار LXD و MariaDB تقویت شده است..

ما می توانیم صفحاتی را که در مورد افزودنیها و افزونه های مختلف Kinsta صحبت می کند ، پر کنیم ، اما یک مورد که شما مطمئناً می خواهید از آن استفاده کنید CDN است.

در اینجا ، Kinsta با KeyCDN ، یک شبکه تحویل محتوای فوق العاده HTTP / 2 و IPv6 با قابلیت فوق العاده همکاری می کند.

KeyCDN یک ارائه دهنده برجسته CDN در اروپا با HQ در سوئیس است. به عنوان یک برند ، این شهرت کمکی برای کمک به دسترسی به خدمات CDN درجه یک بسیار بیشتر دارد. ظاهراً اکنون 40،000 مشتری خدمت می کند و نسبت آمار آن 94٪ است.

در حالی که کاربران Kinsta طیف کاملی از مزایای KeyCDN را دریافت نمی کنند ، آنها مجموعه ای از پهنای باند CDN رایگان با نام “Kinsta CDN” دریافت می کنند. آنها همچنین از شبکه جهانی KeyCDN بهره مند می شوند و سرورهایی در 34 مکان استراتژیک برای شارژ مجدد رسانه های خود در سراسر سیاره.

چرا باید مراقبت کنید?

خوب ، CDN ها می توانند …

 • … در بعضی موارد ، بار بار را تا 50٪ کاهش دهید
 • … حداکثر 70٪ درخواست های پهنای باند را از میزبان خود بارگیری کنید
 • … از غافل شدن سرور خود در برابر افزایش ترافیک جلوگیری کنید

علاوه بر این همکاری قدرتمند – Kinsta (به شیوه واقعی Kinsta) مدیریت همه چیز را در رابطه با CDN آسان کرده است.

CDN و فن آوری های ذخیره سازی معمولاً از هم جدا می شوند ، اما Kinsta آنها را به زیبایی بسته بندی می کند و آنها را برای مدیریت از داشبورد شما بسیار ساده می کند و به شما امکان می دهد تا استفاده از پهنای باند ، فایل های برتر را با درخواست و موارد دیگر ردیابی کنید..

4. 99.9٪ Uptime تضمین شده

Uptime از دسامبر سال 2018

100٪

* این پیشخوان دائما در حال به روز رسانی است

در حقیقت ، Kinsta 99.9٪ ضمانت به موقع پشتیبانی SLA را ارائه می دهد.

این رأی اعتماد به نفس نتیجه روشنی از زیرساخت های میزبان ابر آن است. میزبان های ابر به طور طبیعی در نگهداری آنلاین وب سایت ها بسیار مطمئن تر هستند.

اگر این کافی نباشد ، Kinsta نیز این کار را با نظارت مداوم و بررسی های به موقع هر دقیقه جفت می کند. اگر آنها نتوانند کدهای پاسخ خطا را ظرف 30 دقیقه تصحیح کنند ، به حساب شما اعتبار می یابد. این ضمانت ، 24/7 ، هر روز از سال صادق است.

5. این تقریباً دست است

همانطور که از نام آن پیداست ، میزبان های مدیریت شده WordPress باید به شما اجازه دهند تا وقت کمتری را صرف نگرانی در مورد وب سایت خود کنید و به شما فرصت بیشتری برای تمرکز روی رشد آن اختصاص دهید..

Kinsta دارای ویژگی های بسیار گسترده ای است که محیطی بهینه را برای شما فراهم می کند تا بتوانید وب سایت خود را بهبود ببخشید ، بدون اینکه نیازی به نگرانی در مورد مسائل فنی باشد.

ویژگی های Kinsta

ویژگی های مفید مدیریت سایت شامل موارد زیر است:

 1. تنظیم سرعت این شامل بررسی عملکرد است & ذخیره سازی.
 2. MyKinsta dashboardA تغییر طراوت را از cPanel معمولی یا Plesk معمولی ارائه داده شده توسط بسیاری از میزبان های دیگر ، با برخی ویژگی های اصلی.
 3. مدیریت به روزرسانی ها از بروزرسانی های اجباری بالا می رود (هنجار بسیاری از هاست های دیگر ، و چیزی که گاهی اوقات می تواند باعث بروز مشکلاتی شود) ، شما فقط به تیم Kinsta اطلاع می دهید که آیا می خواهید آنها را به روز نگه داشته یا به روز کنند.
 4. مرحله بندی با یک کلیک به راحتی نسخه های جدید WordPress ، افزونه ها و کد را در یک محیط امن آزمایش کنید ، سپس آنها را در چند ثانیه زندگی کنید.
 5. ابزارهای دوستانه توسعه دهنده از کلون سایت برای دسترسی به SSH برای استفاده از WP-CLI برای انجام به روزرسانی ها و عملکردهای دیگر.

6. پشتیبانی فنی عالی

یکی از بزرگترین نقاط قوت Kinsta ، تیم پشتیبانی آنهاست.

منظور ما این است – این کاملاً متشکل از توسعه دهندگان کهنه کار WordPress و مهندسین میزبان لینوکس است. این بدان معنی است که سطح فنی پشتیبانی یکی از بهترین های موجود در بازار است. آنها حتی می بالند که کمتر از 1٪ متقاضیانی را که متقاضی هستند استخدام می کنند!

کاربران Kinsta به جای اینکه بخواهند یک سری از تکرارهای پشتیبانی سطح 1 یا سطح 2 را پشت سر بگذارند ، همیشه متخصصین واقعی را مستقیماً در تماس و تماس خود قرار دهند..

Kinsta پشتیبانی 24/7 از طریق ویجت Intercom ، چت زنده و راه حل بلیط را ارائه می دهد. این در واقع یک سیستم بسیار زیبا با سابقه چت و به صورت خودکار ذخیره شده است که حتی در هنگام حرکت از طریق صفحات مختلف در داشبورد باز می ماند..

از تجربه مستقیم ، به هر پرس و جو ارسال شده در کمتر از 3 دقیقه پاسخ داده شد. تمام کارمندانی که با آنها صحبت کردیم بسیار مفید ، آگاه بودند و از طریق پاسخ به منابعشان برای خواندن بیشتر از پاسخ های آنها پشتیبانی می کردند. در کل ، یک تجربه بسیار مثبتی که توسط صفحات بررسی مشتریان درخشان پشتیبانی شد ، پیدا کردیم که می گویند چیزهای مشابه در مورد تیم پشتیبانی Kinsta.

علاوه بر این ، ما واقعاً وبلاگ Kinsta و پایگاه دانش مفید را که مرتباً به روز می شود ، دوست داریم با نکات ، مقاله ها و واژه نامه ای از اصطلاحات فنی.

7. تنظیم ساده و مهاجرت

بنابراین ، بدست آوردن توپ نورد چقدر آسان است?

معلوم است – خیلی.

وقتی که برای Kinsta ثبت نام کردیم ، از اینکه چقدر سریع و ساده بود ، تحت تأثیر قرار گرفتیم. ایجاد یک حساب کاربری به معنای واقعی کلمه چند ثانیه طول کشید ، سپس داشبورد جدید ما و منابع زیادی به دست آمد که برای کمک به همگان – از کل مبتدیان ، گرفته تا توسعه دهندگان فصلی – به وجود آمده اند..

پس از آن ، ایمیل های پیگیری مفیدی را دریافت کردیم که می توانند مراحل بعدی اتصال به وب سایت خود را بررسی کنند و در صورت سؤال بررسی کنید..

که به نکته بعدی ما منتهی می شود – هر طرح Kinsta شامل حداقل یک مهاجرت سایت رایگان از میزبان فعلی است که توسط تیم متخصصان آنها انجام می شود (البته توجه داشته باشید که اگر سالانه هزینه بپردازید ، مهاجرت فقط در برنامه استاندارد گنجانده شده است)..

واضح است که واگذار کردن چنین وظیفه مهم برای جوانب مثبت بسیار کمتر از تلاش برای انجام یک حرکت دستی (که شما نیز با پشتیبانی Kinsta می توانید انجام آن را انجام دهید) سردرد ندارد. شما دچار هیچگونه خرابی نخواهید شد – فقط از داشبورد خود درخواست مهاجرت کنید. پس از اتمام روند مهاجرت ، به شما هشدار داده می شود تا بتوانید تأیید کنید همه چیز صاف و بدون نقص کره است.

مهاجرت سایت رایگان Kinsta

در حالی که این کار آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، Kinsta 30 روز ضمانت پس انداز پول (که ما کاملا صادقانه ترجیح می دهیم) ارائه می دهیم تا واقعاً به کاربران فرصت دهید تا احساس طناب بازی کنند. چندین رده عضویت وجود دارد (بعداً در مورد آن بعدا) اما ما دوست داریم نحوه تهیه برنامه ها به روشنی بیان شود

8- آرامش خاطر

Kinsta ابزارهای زیادی برای حفظ امنیت و امنیت سایت شما ارائه می دهد.

پشتیبان گیری:

 • پشتیبان گیری های روزانه Kinsta روزانه پشتیبان گیری خودکار وردپرس و همچنین پشتیبان تهیه شده از سیستم را برای همه سایت های حساب شما فراهم می کند. اینها به عنوان نقاط بازگرداندن در داشبورد MyKinsta در دسترس هستند و به مدت 14 روز ذخیره می شوند.
 • پشتیبان گیری دستی شما می توانید تا 5 نسخه پشتیبان تهیه کنید ، از جمله یک نسخه پشتیبان تهیه بارگیری در هر هفته.
 • پشتیبان گیری رویداد برخی از وقایع همچنین از یک بک آپ خودکار استفاده می کنند. به عنوان مثال ، تغییر از مرحله به مرحله تولید ، کپی از سایت زنده شما را تولید می کند ، فقط در صورت بروز خطایی.

چه بهتر – پشتیبان گیری از کل استفاده از فضای دیسک شما حذف شده است تا بتوانید هرچه بیشتر فضای لازم را در اختیار شما قرار دهد!

سایر ویژگی های امنیتی که قابل ذکر است:

 • پشتیبانی SSL و فایروال های سخت افزاری رایگان فعال سازی مجوز SSL با یک کلیک.
 • نظارت بصورت شبانه روزی در صورت هک شدن سایت یا هدر رفتن سایت شما ، کارکنان Kinsta فوراً هشدار داده می شوند و آنها مستقیماً برای حل آن تلاش می کنند.
 • به روزرسانی های خودکار از تکه های امنیتی رفع اشکال رایگان ، مسدود کردن تزریق کد و حملات DDoS ، اسکن نرم افزارهای مخرب / جاسوسی روزانه.
 • نام سرورها ما این نکته جالب را پیدا کردیم – بیشتر میزبان ها برای تنظیم دکمه های DNS 2 سرور نام ارائه می دهند. با این حال Kinsta 4 – هرکدام از پسوندهای وب سایت متفاوتی ارائه می دهد (.net ، .org) که به شما اطمینان می دهد در صورت افتادن ، می توانید به دیگران متکی باشید تا سایت خود را حفظ کنید. فقط یک نمونه کوچک دیگر از اینکه Kinsta تمام تلاش خود را می کند.

9. خوب برای سنبله ترافیک

چه کسی گفت رشد وب سایت شما باید بسیار پیچیده باشد؟ یکی دیگر از ویژگیهای بسیار جذاب Kinsta ، مقیاس پذیری آن ، بازپرداخت مستقیم از معماری ابری آن است.

در مورد افزایش ترافیک غیر منتظره ، ادغام Kinsta با Google Compute Engine به مقیاس کانتینر یک وب سایت اجازه می دهد تا به اندازه CPU های مورد نیاز به طرز چشمگیری بپردازد. به عنوان خودکار مقیاس خودکار برای مدیریت بار ، بنابراین سایت وردپرس شما می تواند بصورت آنلاین و بدون خرابی بماند.

در مقابل ، بسیاری از میزبان های شخص ثالث محدود به 2-6 CPU در هر سرور خصوصی مجازی هستند.

به خاطر داشته باشید ، اگر بیش از حد بازدید از ماهانه برنامه خود باشید ، پس از تعداد مشخصی از بازدیدکنندگان ، باز هم نیاز به پرداخت هزینه اضافی (1 هزار دلار بازدید) دارید ، اما 80٪ و 100 نفر به شما اطلاع می دهند. ٪ استفاده.

با این حال ، نکته مهم این است که سایت شما بصورت آنلاین بماند! از این گذشته ، آخرین کاری که می خواهید اتفاق بیفتد این است که در ترافیک پرداخت شده یا در نهایت ویروسی سرمایه گذاری کنید و سپس دقیقاً در لحظه شکوه و عظمت خود دچار خرابی سایت شوید. تمام آن فرصت هدر رفته را تصور کنید!

Kinsta همچنین یک ارتقاء ترافیک ترافیکی و ارتقا دهنده سطح جاده را ارائه می دهد که به طور خاص برای پرداختن به این گونه حوادث ترافیکی عظیم طراحی شده است ، اگر می دانید آنها در حال وقوع هستند.

10. برای سایتهای تجارت الکترونیکی بهینه شده است

کاملاً صادقانه بگویم ، Kinsta خبرهای خوبی برای هر تجارت الکترونیکی در وردپرس است.

از این گذشته ، وردپرس با افزونه های رایگان مانند WooCommerce همچنان یکی از جذاب ترین سیستم عامل ها برای کارآفرینان است.

با این حال ، این سایت های نوع تجارت الکترونیکی نیز هستند که تمایل به دریافت منابع بسیار پرتحرک و پرخاشگر دارند ، به ویژه که این افزونه ها اغلب مواردی هستند که پیچیده ترین فن آوری های وردپرس را تشکیل می دهند..

صاحبان مشاغل با استفاده از وردپرس می توانند از ابزارهای پشتیبانی و مدیریت آسان Kinsta سود زیادی کسب کنند. به خصوص:

 • ذخیره سریع صفحه سطح سرور با قوانینی برای اطمینان از عملکرد بهینه شده برای سایت های تجارت الکترونیکی. برخی از صفحات که هرگز نباید ذخیره شوند ، مانند سبد خرید ، حساب من و پرداخت ، از ذخیره خارج نمی شوند.
 • در طولانی مدت ، Kinsta یک راه حل برای غلبه بر دردهای رو به رشد است. اگر ترافیک شما از طرح فعلی خود فراتر رفته است ، فقط با پرداخت ردیف بعدی آن را ارتقا دهید. نیازی به مهاجرت های پیچیده به سرور میزبان متفاوت نیست ، که این یک امکان واقعی برای میزبان مشترک است. این یک امتیاز بزرگ برای سایتهایی است که صفحات محصول را به صورت نمایی اضافه می کنند.

به طور کلی ، Kinsta می تواند LOT را به هر کارآفرینی که می خواهد بیشتر روی رشد کسب و کار خود تمرکز کند ، و کمتر به ویژگی های نگهداری وب سایت خود به صورت آنلاین ارائه دهد..

آنچه ما در مورد Kinsta دوست نداریم

Kinsta به وضوح دارای برخی جوانب مثبت است ، اما هیچ راه حلی برای میزبانی کامل نیست.

1. نقطه قیمت شیب دار

Kinsta یک راه حل برتر میزبانی وردپرس است. متأسفانه به برچسب قیمت حق بیمه نیز متصل است.

هزینه ماهانه بسیار تند است ، با ردیف استاندارد هزینه 30 دلار در ماه. این برای تمام برنامه های سطح بالای خود تا 900 دلار در ماه / ماه پیش می رود (بیشتر در مورد آن در کمی).

شما اگر برنامه سالانه را خریداری می کنید ، دو ماه رایگان دریافت می کنید ، اما هنوز یک سربار ماهانه است که ممکن است به اندازه کافی بالا باشد تا بتواند مشاغل کوچکتر را دلسرد کند ، و تقریباً از هر رقبای اصلی به طور قابل توجهی بالاتر است.

این گفت ، خوب است بدانید که ردیف استاندارد از 100 دلار پایین آمده است ، که حداقل هزینه آن تا ماه مه 2018 بود.

2. بدون میزبانی ایمیل

همچنین مواردی وجود دارد که هر صاحب وب سایت برای راه اندازی و مدیریت کامل یک وب سایت به آن نیاز دارد ، که متأسفانه Kinsta ارائه نمی دهد.

اون بزرگه؟ میزبانی ایمیل کاربرانی که به دنبال ایمیل در امتداد خط [ایمیل محافظت شده] هستند ، باید یک سرویس میزبانی ایمیل جداگانه را پیدا و ثبت نام کنند. ما قدم به قدم در مورد چگونگی راه اندازی سرویس میزبانی ایمیل ، با مقایسه خدمات مختلف در اینجا نوشتیم.

به عنوان مثال ، یک سرویس میزبانی ایمیل حرفه ای مانند Office 365 Biz ماهانه 20 دلار برای شما هزینه دارد. Kinsta G Suite را توصیه می کند ، که مبلغ 5 دلار کمتری را در هر ماه به شما باز می گرداند.

این پایان جهان نیست ، و استدلال Kinsta برای این امر این است که آنها می خواهند ایمیل میزبان ایمیل را برای متخصصان واگذار کنند – به اندازه کافی عادلانه.

با این وجود ممکن است صاحبان وب سایت ناامید کننده ای وجود داشته باشد که انتظار دارند برای قیمت بالایی که می پردازند ، یک راه حل میزبانی همه کاره داشته باشند. در پایان روز ، این بدان معنی است که مالکان باید آماده شوند تا بتوانند بیشترین سرمایه گذاری را روی دارایی وب خود انجام دهند.

3. بدون پشتیبانی تلفنی

برخلاف بیشتر رقبای خود ، Kinsta در حال حاضر پشتیبانی تلفنی را برای مشتریان خود ارائه نمی دهد.

برای بسیاری از افراد ، راحتی در گرفتن گوشی و فوراً مشکل شما با صدای انسان ، راحتی خاصی دارد.

از نظر Kinsta ، این تصمیم منطقی است. به حدی که آنها کل مقاله ای را برای توجیه خود نوشتند.

درست است ، وقتی که بحث از نوع فنی است ، داشتن یک گزارش کتبی و عکس هایی برای مراجعه به …

درست است ، یک سیستم فروش بلیط به این معنی است که شما چندین بار خود را برای افراد مختلف توضیح نمی دهید …

اما در حالی که گفتگوی زنده آنها ممکن است یک انتخاب عملی باشد ، پشتیبانی تلفنی می تواند منبع مهمی برای راحتی مشتری باشد ، به خصوص در لحظه های بحرانی.

برای بسیاری ، احساس می کنید فوراً تماس بگیرید و تماس شما برداشته شود ، از این که مشکلات آنها را در یک جعبه چت تایپ کنید ، خیلی بهتر است..

برنامه های وردپرس Kinsta

Kinsta در حال حاضر دارای 10 طبقه مختلف از طرح است که هرکدام خدمات خود را در مقیاس های مختلف ارائه می دهند.

بسیاری از اینها همان کلید اصلی را ارائه می دهند ، مانند SSL و CDN رایگان ، تیم پشتیبانی آنها ، پشتیبان گیری روزانه و موارد مشابه. تفاوت های اصلی بین رده ها تعداد نصب های وردپرس است که می توانید به ازای هر حساب کاربری خود را مدیریت کنید ، و همچنین تعداد کارمندان PHP که به سایت شما اختصاص داده شده است (کارمندان PHP تعیین می کنند چند درخواست همزمان سایت شما می تواند در یک زمان معین ، یعنی یک کار با هر کدام درخواست غیرمشخص).

دسته‌بندیها از Starter به Business ، به Enterprise – که دومی آشکارا مشاغل بزرگتر را هدف قرار داده است پیشرفت می کند.

هر نقشه بسیار واضح توصیف می شود ، بنابراین می توانید به راحتی گزینه ای را که برای شما مناسب است انتخاب کنید. آنها همچنین در آزمایشی 30 روزه رایگان گنجانده شده اند ، و شما می توانید در این مدت برنامه میزبانی خود را ارتقا یا پایین آورید.

StarterEnterprise 2

CHEAPEST PLANTOP-TIER PLAN
نصب وردپرس180
بازدید ماهانه 20،0001،500،000
حافظه SSD10GB120 گیگابایت
ذخیره سازی CDN50GB1000 گیگابایت
ذخیره پشتیبان گیری 14 روز 30 روز
کارگران PHP در هر سایت210
هزینه 30 دلار / ماه 900 دلار در ماه

برنامه Kinsta

چگونه Kinsta در برابر رقابت ها ایستادگی می کند?

در ادامه ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که Kinsta در برابر برخی از قوی ترین رقبای خود چگونه ایستاده است.

ما تصمیم گرفتیم آنها را در زمینه هایی که در آن بهترین عملکرد را دارند مقایسه کنیم.

1. Kinsta VS WP Engine

چگونه Kinsta از WP Engine به عنوان میزبان مدیریت WordPress استفاده می کند?

نگاهی به مهاجرت

WP Engine مهاجرت نامحدود وردپرس را ارائه می دهد. در مقابل ، Kinsta تعداد مهاجرت های رایگان خود را طبق برنامه کاربر محدود می کند – ابتدایی ترین طرح آنها شامل یک مهاجرت رایگان و مهاجرت های اضافی 100 دلار در هر سایت است..

با این حال ، در بررسی دقیق تر ، ماهیت این مهاجرت ها کاملاً متفاوت است. انتقال WP Engine شامل یک افزونه مهاجرت خودکار است. اگرچه سریع و نسبتاً آسان فعال می شود ، ممکن است برخی از کاربران که به طور کامل مطمئن نیستند که چه کاری انجام می دهند ، گیج کننده باشند. افزونه آنها تغییر مسیرها را هدایت نمی کند (برای جلوگیری از بروز بلایای SEO) یا داده ها یا تصاویر ذخیره شده در خارج از فهرست / wp-content / فهرست تغییر مکان نمی دهد. Kinsta استدلال می کند ، اگر به صورت نادرست انجام شود ، این روش می تواند منجر به از بین رفتن اطلاعات شود.

از سوی دیگر ، مهاجرت به Kinsta یک امر آسان ، تقریباً بدون مغز است. به سادگی درخواست مهاجرت کنید و آن را در اختیار تیم متخصص خود بگذارید تا رسیدگی کند. با این وجود بهتر است ، شما هیچگونه خرابی را متحمل نخواهید شد.

بنابراین اگر به مدیریت «دست از دست» نگاه می کنیم ، روش های مهاجرت Kinsta بسیار دردناک تر به نظر می رسد.

نگاهی به پشتیبانی مشتری

WP Engine خود را در پشتیبانی از مشتری برنده جوایز افتخار می کند. این میانگین زمان پاسخگویی کمتر از 3 دقیقه است که 90٪ مخاطبین پشتیبانی در آن جلسه برطرف شده اند – مطمئناً چشمگیر.

WP Engine همچنین با افتخار پشتیبانی تلفنی 24/7 را ارائه می دهد – چیزی که Kinsta به دلیل عدم انتقاد مورد انتقاد قرار گرفته است. این می تواند به این دلیل باشد که پایگاه کارمندان آنها بسیار بزرگتر از تیم نسبتاً کوچک Kinsta است.

با این وجود ، می توان گفت قدرت کینستا در سطح مهارت کارکنان آنها نهفته است. به گفته آنها ، clients مشتری های Kinsta با همان اعضای تیم که از شرکت بزرگ ما و شرکت های Fortune 500 پشتیبانی می کنند ، گپ می زنند. »با داشتن کادر ماهر و ماهرتر ، برخی پیشنهاد کرده اند که Kinsta می تواند مسائل کمتری را پشت سر بگذارد.

نگاهی به مقیاس پذیری

Kinsta برنامه های تهویه را ارائه می دهد (در مقابل پنج موتور WP موتور) ، با این وجود هر کاربر Kinsta از همان زیرساخت های مقیاس خودکار خودکار صرف نظر می کند.

این بدان معنی است که کاربران Kinsta که می خواهند سایت خود را به ردیف بعدی ارتقا دهند (به عنوان مثال برای ترافیک بالاتر) ، این روند را نسبتاً یکپارچه می یابند.

در مقایسه ، WP Engine از هاست مشترک یا اختصاصی استفاده می کند. برای مقیاس کردن سایتی که در WP Engine میزبان است ممکن است نیاز به مهاجرت چندین سایت باشد – شاید انتقال از یک محیط مشترک به یک VPS ، سپس به یک سرور اختصاصی یا از طریق میزبانی ابری. همانطور که اشاره کردیم ، ممکن است این مهاجرت ها برای برخی از کاربران کمی آزار دهنده باشد.

نگاهی به ابزارهای توسعه دهنده

Kinsta میزبان بهینه سازی شده توسط توسعه دهندگان است ، برای توسعه دهندگان.

به همین ترتیب ، Kinsta یک تن از ویژگی ها را برای بهینه سازی گردش کار ارائه می دهد – همه این موارد در WP Engine موجود نیست:

 • دسترسی به SSH ، Git و WP-CLI در تمام برنامه ها از Starter تا Enterprise.
 • امکان اجرای نسخه های مختلف PHP برای هر سایت زنده و سایت مرحله بندی
 • امکان بازیابی بکاپ های اتوماتیک به تولید و همچنین مرحله بندی

WP Engine برخی از مضامین بسیار جذاب وردپرس را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می دهد. این شامل چارچوب Genesis – معروف ترین چارچوب وردپرس در جهان – و تم های حق بیمه StudioPress است. Kinsta تم های رایگان را به مشتریان ارائه نمی دهد.

2. Kinsta VS SiteGround

چگونه Kinsta در برابر SiteGround به عنوان یک هاست سریع وب سایت می کند?

بازگشت به آرگومان سرعت.

همانطور که اشاره کردیم ، هنگامی که ما تست سرعت خود را انجام دادیم ، Kinsta به عنوان سریع ترین هاست در صدر جدول قرار نگرفت. در اینجا یک مقایسه جانبی با SiteGround ، یکی از قوی ترین رقبای آن وجود دارد:

KinstaSiteGround
محل سرور LondonLondon
ایالات متحده (W) 130 ms138 ms
ایالات متحده (E) 95 ms86 ms
London10 ms4 ms
Singapore287ms179 ms
سائو پائولو203 ms212ms
Bangalore487 ms292 ms
Sydney266 ms250 ms
Japan221 ms223 ms
کانادا 83 ms87 ms
آلمان13 ms16 ms
میانگین جهانی 179.5 ms138.1 ms
نتایج کامل

همانطور که می بینیم ، Siteground دارای رتبه A + شد و از Kinsta با میانگین زمان پاسخگویی 138.1 ms بهتر عمل کرد.

این ممکن است برای کسانی که این میزبان ها را در سطح قیمت مقایسه می کنند ، تعجب آور باشد.

با نرخ شروع رقابتی 3.95 دلار در هر ماه برای نخستین تایمر ، Siteground مطمئناً بسیار ارزان تر از Kinsta است. ردیف بعدی به شما امکان می دهد سایت های وردپرس نامحدودی را ببندید ، و با این وجود تنها 5.95 دلار در ماه هزینه ای داشته باشید.

گفته می شود ، این تست همچنین تمام ویژگی هایی را که Kinsta ارائه می دهد برای افزایش سرعت بارگذاری را در نظر نمی گیرد. هنگام مقایسه برنامه های اولیه ، متوجه شدیم که چندین ویژگی مرتبط با سرعت که Kinsta داشت ، وجود دارد که SiteGround فاقد آن است:

 • جستجوی سریعتر با افزودنی Elasticsearch (فقط در برنامه های Enterprise برای SiteGround)
 • عملکرد سریعتر بانک اطلاعاتی با افزودنی Redis (فقط در برنامه های Enterprise برای SiteGround)
 • Kinsta همچنین از طریق مشارکت خود با KeyCDN یک بسته CDN با کیفیت بالاتر ارائه می دهد ، در حالی که SiteGround ادغام CloudFlare را ارائه می دهد.

همچنین ، Kinsta از 20 مرکز داده ، در مقابل 5 مرکز SiteGround در 3 قاره ، به کاربران پیشنهاد می کند.

این تماس سختی است با این حال ، در پایان روز ، باید به یاد داشته باشیم که SiteGround vs Kinsta موردی برای مقایسه سیب با سیب نیست.

Kinsta یک میزبان ابر مقیاس پذیر است ، در حالی که SiteGround یک میزبان سنتی باقی می ماند. برای مثال ، برنامه “رشد بزرگ” در یک سرویس میزبانی مشترک که در آن چند وب سایت مشترک سرور فیزیکی مشترک دارند ، عمل می کند. این نوع زیرساخت ها محدودیت های ذاتی خود را دارند.

Siteground یک گزاره با ارزش بسیار خوب است ، حتی در سطح میزبان مشترک. طبق بررسی های عمیق ما در اینجا ، SiteGround هنوز هم مورد علاقه شخصی ما نه تنها برای سرعت آن ، بلکه برای پشتیبانی فنی عالی ، امنیتی و حساب های نامحدود ایمیل و DB است..

احتمالاً محل سایت بهتر است با بودجه سخت تری متناسب باشد. کسانی که شاید ترافیک کمتری داشته باشند اما هنوز هم به دنبال عملکرد استثنایی هستند.

حکم: باید با Kinsta میزبان باشید?

حال سوال بزرگ – باید با Kinsta میزبان باشید?

خوب ، عامل اصلی تصمیم گیری در اینجا باید نیازهای شما به عنوان کاربر باشد.

نتیجه نهایی این است که Kinsta ارزان نیست. با این حال ، برای کاربر مناسب بسیار با ارزش است.

برای صاحبان وب سایتهایی که دارای ترافیک کمتری هستند ، به ویژه افرادی که به دنبال ثبت دامنه همه جانبه و میزبانی ایمیل هستند ، راه حل برتر میزبانی وردپرس Kinsta ممکن است خیلی زیاد و کافی نباشد.

به احتمال زیاد مناسب کاربرانی که انتظار ترافیک بالاتری دارند مناسب هستند و در مقیاس بندی و امنیت وب سایت خود جدی هستند.

به هر حال – با معماری مبتنی بر ابر ، وسواس با سرعت ، ابزارها و سیستمهای پیشرفته مدیریتی و واقعا پشتیبانی مشتری بسیار عالی ، Kinsta واقعاً یک میزبان قدرتمند است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ویژگی های اصلی

 • سرعت فوق العاده
 • support تیم پشتیبانی کاملاً ماهر
 • .9 99.9٪ ضمانت به موقع
 • dash داشبورد براق MyKinsta
 • ✓ 20 مکان Google Cloud
 • ✓ KeyCDN & ذخیره سازی
 • ✓ نظارت 24/7

توصیه شده برای

 • • مدیریت WordPress
 • • WooCommerce
 • • وب سایت های تجارت الکترونیکی
 • • وب سایتهای بزرگ – متوسط
 • • سایت هایی که در معرض سنبله ترافیکی هستند
 • • توسعه دهندگان وب

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map