13 هدف وب سایت برای تنظیم (و سر و صدا)

من در تنظیم اهداف وب سایت وسواس دارم. آنها من را پیگیری می کنند ، و این تنها راه برای توسعه یک تجارت است.

متأسفانه ، موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد (اگر فقط این کار را کرد!). بعضی اوقات به نظر می رسد یک وب سایت یا کسب و کار جدید موفق از رنگ آبی بیرون می آید ، اما اینگونه نیست که در واقع چگونه کار کند.

در پشت صحنه ، آنها ماه ها کار کرده اند (شاید سالها). آنها اهداف گام به گام وب سایت را برای اطمینان از رسیدن به سطح بعدی مشخص می کنند.

امروز من 13 هدف امتحان شده و آزمایش شده را دارید که می توانید خودتان تعیین کنید.

قبل از اینکه به اهداف خاص بپردازیم ، اجازه دهید در مورد چگونگی ساختار آنها صحبت کنیم.

S.M.A.R.T. اهداف وب سایت

SMART - اهداف-ویژه-تصویر

(منبع تصویر)

اهداف فقط در صورتی کار می کنند که به S.M.A.R.T. قوانین:

خاص – به این دو هدف نگاهی بیندازید: “من درآمد وب سایت بیشتری می خواهم” یا “من می خواهم 20٪ افزایش درآمد تا ژانویه 2017”. به نظر شما بهترین کدام است?

قابل اندازه گیری – شما به اهدافی احتیاج دارید که می توانید تست کنید ، تعریف کنید و اندازه گیری کنید. بازدید کنندگان وب سایت ، شماره رسانه های اجتماعی همه چیز قابل اندازه گیری هستند. به عنوان مثال “افزایش آگاهی” چندان آسان نیست.

عملی – آیا می توانید واقعاً کاری انجام دهید تا هدف شما محقق شود?

واقع بین – “سبقت گرفتن از آمازون به عنوان خرده فروش برتر” به اندازه “زمین روی ماه!” واقع بینانه است! “(و برای شما موفق باشید!) اما اهداف شما را نیز آسان نکنید. خودت را هل بده آن مکان شیرین بین واقع بینانه و جاه طلب را پیدا کنید.

به موقع – باید تاریخ پایان وجود داشته باشد. امروز ، ما تمام تاریخ های پایان خود را برای اول ژانویه 2017 تعیین می کنیم.

این اصول تنظیم هدف است. اما چیزهای بیشتری وجود دارد.

شکستن آن به تکه های گزنده

ما باید اهداف شما را به بخش های کوچک تقسیم کنیم. اهداف وب سایت در این مقاله (آنها می آیند ، من قول می دهم) همه اهداف میان مدت است. من هدف ما این است که در مدت زمان 6-7 ماه به آنها برسیم.

این خیلی طولانی است و آسان است که پریشان شوید یا پیشرفت را از دست ندهید.

آنچه شما باید انجام دهید این است که آنها را به این شکل تجزیه کنید:

مثلث - هدف

(منبع تصویر)

1. هدف سالانه – به عنوان مثال. رسیدن به 10،000 بازدیدکننده منحصر به فرد ماهانه

2. آن را به اهداف ماهانه تقسیم کنید – هدف در ماه ژوئن 2،000 ، 3000 در ماه ژوئیه ، 4،000 در ماه اوت و غیره. اضافه کردن 1000 بازدید کننده جدید در ماه به نظر نمی رسد که پیدا کردن 10،000 یک شبه باشد ، درست است?

3. اهداف هفتگی – برای رسیدن به آن هدف ماهانه چه کاری باید انجام دهید؟ آیا محتوای بیشتری منتشر می کند؟ آیا می توانید برخی از تبلیغات فیس بوک را اجرا کنید یا یک خبرنامه را بیشتر ارسال کنید?

4- اهداف روزانه – برای رسیدن به آن اهداف هفتگی چه کاری می توانید هر روز انجام دهید. شروع به نوشتن یک پست وبلاگ می کنید؟ نسخه تبلیغ خود را بهینه کنید؟ برای نرخ باز بالاتر ، خبرنامه خود را نیشگون بگیرید?

می بینید که چگونه این مراحل کوچک همه شما را به آن هدف بزرگ سوق می دهد؟ اکنون ، همانطور که وعده داده شده ، به اهداف واقعی وب سایت می پردازیم!

13 هدف وب سایت

اینجا می رویم اینها همه خاص ، قابل اندازه گیری ، عملی و به موقع است (تا پایان سال تکمیل می شود!)

در مورد “واقع بینانه” که مربوط به شما است. شما باید ارقامی را انتخاب کنید که معنای وب سایت شما باشد. چهره هایی را انتخاب کنید که قابل دستیابی باشد اما بلند پروازانه نیز هست!

1. بازدید کنندگان وب سایت بی نظیر

افزایش-بازگشت-ترافیک-سالن بدنسازی-وب سایت

(منبع تصویر)

این مربوط به ترافیک وب سایت است. به سادگی ، ترافیک بیشتر برابر با فروش بیشتر ، مشترکان بیشتر و فرصت بیشتر است. بیایید بگوییم که شما در حال حاضر 2،000 بازدید کننده منحصر به فرد ، و درآمد 500 دلار درآمد کسب می کنید. اگر بازدید کنندگان را به 10،000 افزایش دهید ، معمولاً درآمد خود را تا حدود 2500 دلار افزایش می دهید (این یک علم دقیق نیست ، اما شما این نکته را می گیرید!)

چگونه به آن برسیم: محتوا بهترین فرصت در اینجا است. مدتی را صرف ایجاد محتوای نمایش متوقف کنید ، آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید (بیشتر در این مورد بعداً) و در هنگام تبلیغ آن به مسافت مایل اضافی بروید. همچنین می توانید با رانندگی در ترافیک از طریق تبلیغات ، میانبر بگیرید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، یک حساب Google Analytics تنظیم کنید. دامنه تاریخ را روی “ماه گذشته” تنظیم کنید و به دنبال شکل “کاربران” باشید.

بازدید کنندگان بی نظیر

2. نمایش صفحه

بیشتر بازاریابان به شما خواهند گفت که بازدیدکنندگان منحصر به فرد یک اندازه گیری مهم تر از بازدید صفحه است. و این احتمالاً درست است اما من می خواهم برای نمایش صفحه نیز اهدافی را تعیین کنم. چرا؟ از آنجا که نمای صفحه نشانگر خوبی از چگونگی جذب سایت من است.

تعداد بازدیدکنندگان مطلوب نیستند مگر اینکه بازدیدکنندگان از سایت ارزش کسب کنند. نمای صفحه بالا به من می گوید که مردم روی بیش از یک صفحه کلیک می کنند. آنها مطالب زیادی می خوانند و از وب سایت لذت می برند.

چگونه انجامش بدهیم: به روشهایی فکر کنید که افراد را در سایت خود درگیر کنید و آنها را در یک سفر طولانی خوب بفرستید. “مقالات مشابه” در انتهای پست های وبلاگ شما خوب کار می کنند. بنابراین بسیاری از لینک های صفحه جانبی جانبی را جذاب کنید. در نظر بگیرید که ناوبری خود را نیز بصری تر کنید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: Google Analytics دوباره ، درست کنار بازدید کنندگان بی نظیر شما.

صفحه نمایش

3. کاهش نرخ گزاف گویی

نرخ گزاف گویی درصد کاربرانی است که قبل از کلیک روی پیوند دیگری ، گزاف گویی می کنند. آنها به یک صفحه نگاه می کنند و سپس ناپدید می شوند. به یاد داشته باشید ، ما می خواهیم کاربران به اطراف بپیوندند و کاوش کنند. از این گذشته ، بازدیدکنندگان درگیرتر احتمال بیشتری از شما خریداری می کنند.

چگونه انجامش بدهیم: اولین توصیه من بررسی سرعت سرور وب سایت شما است. هنگامی که سایت شما به سرعت بارگیری می شود ، بازدیدکنندگان کمتر از آن گزیده می شوند. مورد دوم همه چیز در مورد محتوا و درگیری است. کاربران را با محتوای عمیق و جذاب در وب سایت خود نگه دارید. برای اطمینان از اینکه افراد روی بیش از یک صفحه کلیک می کنند ، از تکنیک articles مقالات مرتبط استفاده کنید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: Good ol ‘Google Analytics. (مثال زیر میزان گزاف گویی بد است – 50٪ هدف را امتحان کنید و سپس آن را به پایین و پایین فشار دهید)

نرخ گزاف گویی

4- مشترکین ایمیل

همه بزرگترین نام های بازاریابی همه با یک چیز موافق هستند: مشترکین ایمیل سودآورترین جنبه کسب و کار آنلاین شما هستند. از Appsumo استفاده کنید که در مورد لیست ایمیل خود گفت: “AppSumo.com یک تجارت 7 رقمی است و 90٪ + از طریق ایمیل وارد می شود”.

مشترکین در لیست ایمیل شما “گرمترین” منجر به شماست. آنها به آنچه شما ارائه می دهید علاقه مند هستند و احتمال بیشتری برای تبدیل آنها دارند. به علاوه ، می توانید مستقیماً با آنها ارتباط برقرار کنید – درست در صندوق ورودی ایمیل آنها. تقویت مشترکین شما یک هدف اساسی است.

چگونه انجامش بدهیم: تعداد صندوق های ثبت نام را در سایت خود افزایش دهید. از جعبه های صفحه جانبی ، نوار سلام و پنجره های بازشو (در صورت لزوم) استفاده کنید. یک انگیزه مانند یک دوره رایگان ، کتاب الکترونیکی یا حتی بهتر «ارتقاء محتوای» ارائه دهید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، یک حساب MailChimp ، Aweber یا Monitor Monitor را تنظیم کنید. آنها مشترکین شما را ردیابی می کنند و بر رشد لیست شما نظارت می کنند. در اینجا راهنمای ما در ساخت لیست ایمیل شماست & ارسال اولین خبرنامه (MailChimp نشان داده شده در زیر)

مشترکین

5. سرعت باز و میزان کلیک به ایمیل

با افزایش نرخ اشتراک شما ، بگذارید چند ایمیل برایشان ارسال کنیم! مثل همیشه ، ما باید اهداف جدیدی را نیز در اینجا تنظیم کنیم. نرخ باز فعلی شما چقدر است؟ و چه درصد از کسانی که آن را باز می کنند از طریق وب سایت شما کلیک می کنند?

بیایید سعی کنیم آن را دو برابر کنیم. نیل پاتل کشف کرد که “از طریق کلیه کانالهای بازاریابی [که او آزمایش کرده است ، ایمیل به طور مداوم از همه آنها فراتر رفته است”. افزایش نرخ باز و نرخ کلیک شما باعث می شود ارزش اضافی از لیست مشترکان شما خارج شود.

چگونه انجامش بدهیم: در اینجا انواع ترفندها وجود دارد. برای تقویت نرخ باز خود با یک خط موضوع جذاب شروع کنید. استفاده از نام خانوادگی مشترک نیز به طور کلی نرخ باز را نیز بالا می برد. در مورد کلیک ، عناوین و تصاویر قانع کننده را ایجاد کنید. یا تخفیفی را به وب سایت خود ارائه دهید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: به مدیر ایمیل خود برگردید (در این حالت ، MailChimp). بر روی گزارشات خود کلیک کنید و میزان بهبود در نرخ باز و کلیک را اندازه گیری کنید.

نرخ باز

6. پیروان رسانه های اجتماعی

شما به من نیازی ندارید که به شما بگویم رسانه های اجتماعی اجتماعی برای تجارت شما چقدر قدرتمند هستند. بیشتر طرفداران فیس بوک بدان معنی است که محتوای شما توسط افراد بیشتری دیده می شود. این یعنی ترافیک بیشتر به سایت شما. دنبال کنندگان بالاتر توییتر و اینستاگرام به معنای دستیابی بیشتر به برند شما هستند.

این همچنین مربوط به ادراک است. تعداد پیروان بزرگ باعث می شود معتبر تر به نظر برسید. مشتریان به علامت های تجاری با تعداد بیشتری اعتماد می کنند. این اثبات اجتماعی است.

چگونه انجامش بدهیم: باز هم ، این همه با محتوای عالی شروع می شود. محتوایی ایجاد کنید که افراد بخواهند به اشتراک بگذارند. برای تقویت شماره های رسانه های اجتماعی خود با پست های منظم ، روز به روز رویکرد خود را انجام دهید. اشتراک گذاری را فعال کنید و کادرهای “مانند” و “دنبال” را در سایت خود اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، پست اخیر ما را در مورد پیروان در حال رشد توییتر بخوانید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: فیس بوک برای ردیابی از رشد ماهانه دنبال کننده صفحه شما ، دارای یک “دیدگاه” بسیار پیشرفته است. توییتر همچنین دارای یک بخش “Analytics” است که تعداد ماه های ماه را دنبال می کند. در مورد سایر سیستم عامل ها ، شاید مجبور شوید این کار را بصورت دستی انجام دهید.

دنبال کنندگان فیس بوک

7. درگیر شدن در رسانه های اجتماعی و آمار و ارقام کلیک کنید

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، اعداد خوب نیستند مگر اینکه کاری انجام دهند. شما ممکن است تعداد دنبال کننده داشته باشید ، اما آیا آنها دوست دارند ، به اشتراک بگذارند و با پست های شما در تعامل باشند؟ آیا آنها روی وب سایت شما کلیک می کنند؟ تعامل نشان می دهد که پیروان شما چقدر با ارزش هستند. آیا آنها فعال و درگیر هستند?

چگونه انجامش بدهیم: خودتان فعال باشید. سوالات خود را بپرسید. الهام بخش از بحث است. گفتگو را باز کنید. به توییتها و سؤالات پاسخ دهید. یک شخصیت را ایجاد کنید نه اینکه فقط محتوا را دور بزنید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: باز هم ، به اطلاعات فیس بوک یا توییتر خود شیرجه بزنید. ببینید چند نفر روی پستهای اخیر شما کلیک کرده اند یا درگیر شده اند. شما می توانید این کار را به عنوان درصدی از کل دنبال کنندگان اندازه گیری کنید. همچنین می توانید از Google Analytics استفاده کنید تا ببینید چه تعداد بازدید کننده از طریق رسانه های اجتماعی وارد می شوند.

درگیری FB

8. رتبه بندی جستجو

Google کلید ترافیک عظیم و بدون استفاده را نگه داشته است. اما این یک جاده دشوار است به صفحه اول نتایج ، به همین دلیل یک بازه زمانی طولانی در اینجا عالی است. برای دستیابی به صفحه اول در Google حداقل برای یکی از کلمات کلیدی خود ، هدفی را تنظیم کنید.

رتبه بندی کلمات کلیدی جستجو

(منبع تصویر)

چگونه انجامش بدهیم: با انتخاب کلمات کلیدی بسیار هدفمند برای سایت خود شروع کنید و از آنها برای بهینه سازی سئو سایت خود استفاده کنید. به محتوای بهینه و ساختار سایت فکر کنید. شما همچنین باید با استفاده از پست های مهمان و روش های مختلف دیگر ، یک استراتژی backlinks ایجاد کنید تا لینک های داخلی به وب سایت خود بازگردید. به نظر من ، Backlinko بهترین منبع برای SEO است ، بنابراین بسیاری از راهنماهای آنها را دنبال کنید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: این کار به جستجوی دستی نیاز دارد. Google برای کلمات کلیدی خود ، چه “هدفون ممتاز” ، “لباس پرنعمت” ، یا “بازاریابی فیس بوک” جستجو کنید و نتایج را جستجو کنید تا صفحه خود را پیدا کنید. اگر هنوز به سئو فکر نکرده اید ، می تواند در پرتگاه نتایج Google باشد. با پیشرفت سال ، بررسی کنید که آیا از طریق صفحات نتایج بالا می روید یا خیر.

9. کیفیت مطالب خود را بهبود بخشید

بلند کردن محتوا خود را به آسانسور کمک می کند تا کسب و کار شما در سراسر تخته کمک کند. این اقتدار شما را افزایش می دهد. این کار باعث ترافیک و رسیدن به مشتریان جدید خواهد شد. خود محتوا منجر به تبدیل و تبدیل می شود. این همچنین یک روش گرد برای بهبود رتبه جستجو است.

content_strategy

(منبع تصویر)

اما توجه خواهید کرد که این تنها هدفی است که رقم قابل اندازه گیری ندارد. یک دلیل برای آن وجود دارد. مقدار محتوا واقعاً مهم نیست. منهدم کردن 1000 پست وبلاگ قبل از پایان سال ، به شما کمک نمی کند. آنچه کمک خواهد کرد محتوای با کیفیت و عمیق و منحصر به فرد است. هدف شما در اینجا بیشتر محتوا نیست. این محتوا بهتر است.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: خوب ، این دقیقاً قابل اندازه گیری نیست. می توانید پیشرفت خود را با میزان عملکرد محتوا از نظر اشتراک ، خوانندگان و “زمان در سایت” اندازه گیری کنید. شما همچنین می توانید آن را در برابر محتوای قدیمی خود اندازه گیری کنید. آیا این عمق است (حداقل 1000 کلمه)؟ آیا این پر از چندرسانه ای مانند تصاویر ، فیلم ها و اینفوگرافیک ها است؟ آیا این مبتنی بر داده یا مطالعات موردی است؟ آیا از زاویه منحصر به فردی برخوردار است?

چگونه انجامش بدهیم: اول از همه ، توصیه های بالا را دنبال کنید. طول بیشتر ، جزئیات بیشتر ، تحقیقات بیشتر و چندرسانه ای. به آنچه که قبلاً در طاقچه شما وجود دارد نگاه کنید. تنظیم کنید تا روی آن افزوده و ارزش افزوده شود. یک برنامه سرمقاله واقع بینانه تنظیم کنید و به آن بچسبید.

10. فروش و بارگیری

بدیهی است ، بازی نهایی برای افزایش فروش و یا بارگیری شماست. و حتی اگر این احتمالاً مهمترین باشد ، دلیل وجود دارد که من این هدف را تا انتها ترک کرده ام. اگر روی تمام اهداف فوق تمرکز کنید ، مستقیم و بدون تحقق بخشیدن به فروش و بارگیریهای خود نیز تقویت خواهید کرد.

با گفتن این موضوع ، می توانید چند ترفند اضافی نیز به کار بگیرید:

چگونه انجامش بدهیم: دامنه محصول خود را در نظر بگیرید؛ اطمینان حاصل کنید که وسایل مقرون به صرفه برای جذب مشتریان جدید دارید. با تصاویر جدید ، کپی کردن و قرار دادن دکمه های “خرید” خود آزمایش کنید. فروش و تخفیف را ارائه دهید و به مشتریان فعلی خود بفروشید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: هر مکانیسم میزبان فروشگاه آنلاین یا مرکز بارگیری شما می بایست آمار قابل اعتماد را از بین ببرد. Shopify (مطابق شکل زیر) فروش را به این شکل خراب می کند:

عملکرد سفارش

(منبع تصویر)

11- تبدیل

فروش ناخالص یا بارگیریها نشانه خوبی از عملکرد خوب تجارت شما است. اما من نیز به نرخ تبدیل توجه زیادی می کنم. این درصد از بازدید کنندگان وب سایت است که خرید یا بارگیری می کنند.

با بهبود تبدیل های خود ، از هر بازدید کننده ارزش بیشتری می گیرید. شما نیازی به دسترسی به افراد بیشتری ندارید ، فقط باید افرادی را که از قبل در سایت شما هستند متقاعد کنید. این آسان تر است.

مشتری-IO-رایگان-به-تبدیل نرخ

(منبع تصویر)

چگونه انجامش بدهیم: کپی ، ظاهر و قرارگیری تماس های انجام شده را تا زمانی که مغناطیسی نشود ، بهم بزنید. اثبات یا توصیفات اجتماعی را برای فرونشاندن تردید بازدید کننده خود اضافه کنید. فرآیند پرداخت / بارگیری / اشتراک خود را یکپارچه و آسان انجام دهید.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: برای تنظیم “اهداف” از Google Analytics استفاده کنید. این نرخ تبدیل شما را ردیابی می کند و به شما امکان می دهد تا سابقه عملکرد آن را حفظ کنید.

12. بازگشت سرمایه گذاری در تبلیغات

“شما باید برای پول درآوردن پول خرج کنید!” این اغلب درست است. اما مهمتر از همه ، شما باید خوب خرج کنید. هدر دادن پول هنگام استفاده از تبلیغات Facebook یا Google بسیار آسان است. برای رسیدن به بازده بیشتر از هر پنی که برای تبلیغات صرف می کنید ، این هدف را به دست آورید.

فیس بوک-تبلیغات

(منبع تصویر)

چگونه من انجام دهمt: A / B هر تبلیغات تبلیغاتی را قبل از اجرای مستقیم آن آزمایش کنید. اندازه گیری کدام نسخه ها و تصاویر به بهترین شکل ممکن است. اطمینان حاصل کنید که صفحه فرودستی که افراد را برای واقعی تبدیل می کنید ، و تا زمان انجام این کار ، آنرا از بین ببرید. با انجام این کار ، از درآمد تبلیغی خود ارزش بیشتری کسب خواهید کرد.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: در اینجا از یک درصد ساده استفاده کنید. از یک آگهی فیس بوک چه میزان درآمد ایجاد می کنید؟ وقتی پیشرفت و ترفندهایی ایجاد می کنید ، ببینید که چگونه این درصد بهبود می یابد.

بیشتر بدانید: چگونه می توان اولین صفحه فرود خود را ساخت (+ 14 نکته برای بهینه سازی آن برای تبدیل ها!)

13. ارزش دلار هر مشتری

بیایید بگوییم که شما ماه گذشته 100 مشتری داشته اید. در کل ، آنها هزار دلار هزینه کردند. این بدان معناست که هر مشتری به طور متوسط ​​10 دلار هزینه کرده است. این “ارزش دلار” هر مشتری است. با هدف افزایش این رقم ، بنابراین هر مشتری بیشتر هزینه می کند.

چگونه انجامش بدهیم: برای تشویق خرید impuls در پرداخت ، از selling up sale ’استفاده کنید. به روزرسانی ها ، و موارد مرتبط با یکدیگر را پیشنهاد دهید تا هر مشتری را به صرف هزینه های بیشتر جلب کند.

چگونه آن را اندازه گیری کنیم: از مکانیسم فروشگاه خود برای نظارت بر درآمد ماهانه خود استفاده کنید. آن را بر حسب تعداد مشتریان ماهانه و وولا تقسیم کنید ، این ارزش دلار شماست. این محاسبه را یک بار در ماه انجام دهید و رشد آن را ثبت کنید.

با تعیین این اهداف بزرگ ، جاه طلب ، شما می توانید میزان ترافیک خود را افزایش داده ، میزان دسترسی خود را افزایش داده و فروش خود را به شکلی بزرگ افزایش دهید.

به یاد داشته باشید ، یک چهره واقع بینانه ، اما جاه طلب را تعیین کنید. سپس آن را به اهداف ماهانه کوچکتر تقسیم کنید.

در مرحله بعد ، اهداف هفتگی و روزانه ای را که شما را به آنجا می رساند ، بنویسید. موفق باشید و به ما اطلاع دهید که چگونه می توانید پیشرفت کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map