15 نکته در مورد طراحی تلفن همراه برای افزایش فروش تجارت الکترونیکی

آیا می دانید که 55٪ از کل ترافیک تجارت الکترونیکی اکنون در یک دستگاه تلفن همراه است?


درست است ، بیش از نیمی از تمام افرادی که به سایت های خرید می پردازند در تلفن یا رایانه لوحی خود قرار دارند.

با این حال ، این مشکل وجود دارد: 46٪ از 50 خرده فروش برتر هنوز سایت موبایل پاسخگو ندارند. بنابراین ، حتی اگر نیمی از کل ترافیک خرید روی یک تلفن همراه اتفاق بیفتد ، نیمی از خرده فروشان برای آن تنظیم نشده اند. این بدان معناست که نیمی از خریداران در حال خراب کردن و بزرگنمایی و پیچاندن تلفن خود برای دیدن درست وب سایت هستند.

بنابراین ما با هم توافق داریم ، یک سایت جذاب و جذاب تلفن همراه ضروری است. اما این فقط شروع است. مانند یک سایت دسک تاپ ، می توانید سایت موبایل خود را بهینه سازی و بهینه سازی کنید ، بنابراین این باعث افزایش فروش حتی بیشتر می شود. در اینجا آمده است:

1. سادگی

کار با چنین صفحه کوچک همیشه دشوار خواهد بود. به همین دلیل است که سادگی هدف شماره یک شماست. برای سایت های تجارت الکترونیکی کار بسیار دشواری است ، زیرا مطالب زیادی وجود دارد که می توان آنرا فشار داد. چگونه تمام محصولات خود را بدون درهم و برهم زدن فضای صفحه کوچک تبلیغ می کنید?

به نحوه نمایش ETQ طیف کفش خود در سایت تلفن همراه خود نگاه کنید. این به سادگی زیبا است. آنها اکثریت فضای صفحه را به طور کامل خالی گذاشته اند تا بتوانند محصولات خود را در مرکز قرار دهند. حتی پالت رنگ برای مطابقت با دامنه محصول آن انتخاب شده است. این یک حس ساده و منسجم به کل سایت می دهد. اگرچه صفحه نمایش کوچک است اما احساس جادار بودن می کند.

2. در مورد انگشت شست فکر کنید!

اکنون تلفن هوشمند خود را نگه دارید. انگشت شست خود را به دور صفحه حرکت دهید و احساس کنید که راحت ترین و طبیعی ترین مکان آن است. اندازه انگشت شست همه متفاوت است ، اما به طور کلی این تصویر زیر برای اکثر افراد اعمال می شود:

ردیابی انگشت شست

با این حساب ، شما نمی خواهید دکمه ها یا اجزای اساسی را در بخش های برتر قرار دهید. این را فقط برای هدرها بگذارید. تمام محتوای و دکمه های قابل پیمایش را در وسط قرار دهید تا دستیابی به آن آسان و راحت باشد. (فراموش نکنید که در مورد دست چپ ها فکر کنید! تصاویر بالا را تلنگر بزنید تا ببینید که چگونه کارها برای چپ ها انجام می شود).

3.… به خصوص شست های بزرگ

علاوه بر انگشت شست “رسیدن” ، باید “انگشت بزرگ” را نیز در نظر بگیرید. همه ما از یک وب سایت تلفن همراه استفاده کرده ایم که باید روی کوچکترین پیوند کلیک کنید. این کار دشوار و ناامید کننده است ، درست است؟ قاعده کلی انتخاب عناصر بزرگتر از آنچه فکر می کنید ضروری است.