Shopify آسانترین راه برای راه اندازی فروشگاه آنلاین است.

چه بخواهید کمی پول اضافی داشته باشید و چه کار تمام وقت خود را انجام دهید ، Shopify سریعترین راه برای خرید آنلاین و شروع به فروش است.

در واقع ، من آن را فقط از ابتدا تا به پایان رساندم و فقط 19 دقیقه طول کشید تا یک فروشگاه ، محصولات اضافه کنم و دکمه “برو زنده” بزنم.

اعطا … فروشگاه 19 دقیقه ای من کامل نبود ، و من بسیار طولانی تر خرج کردن آن را صرف می کردم. اما ، این نشان می دهد که روند چقدر ساده است.

راهنمای خرید کامل راهنمای خرید ما

  • قسمت اول: نحوه راه اندازی فروشگاه Shopify تنها در 19 دقیقه
  • قسمت 2: 11 ویژگی هایی را بخرید که باعث افزایش فروش شما می شود
  • قسمت 3: خرید اینترنتی سئو: 9 مورد ضروری برای افزایش رتبه Google فروشگاه شما
  • قسمت 4: “چگونه می توانم مشتری را جذب کنم؟” 7 گام اول برای تبلیغ فروشگاه Shopify

این پست برای اولین بار در یک سریال چهار قسمتی در Shopify است که شما را از مبتدی تا Shopify-master می برد! امروز ، با طی کردن مراحل تنظیم 20 دقیقه ای ، مراحل اولیه را شروع می کنیم.

اما اول…

Contents

چرا خرید?

خرید-بررسی

بیشتر صاحبان فروشگاه ها نمی خواهند بدون هیچ زحمتی ایجاد وب سایت از ابتدا و حفظ مکانیک روی حیله و تزویر. آنها فقط می خواهند بفروشند! اینجاست که Shopify وارد می شود:

مزایای خرید

  1. لازم نیست یک خط کد وب را بدانید – Shopify در کل مراحل شما را طی می کند.
  2. Shopify به شما امکان می دهد نام دامنه خود را اضافه کنید (مثلاً www.my-store.com) ، میزبان فروشگاه برای شماست و “پایان عقب” پیچیده ای را حفظ می کند..
  3. طراحی فروشگاه خود آسان است ، می توانید از 100 تم موجود انتخاب کرده و آنها را به دلخواه خود تغییر دهید.
  4. خرید و فروش فرایندها ، مدیریت و پیگیری کلیه سفارشات و پرداختهای شما ، به شما امکان می دهد تا روی مشاغل متمرکز شوید.

عالی به نظر می رسد ، برای شروع چه کاری نیاز دارم?

تنها چیزی که شما نیاز دارید 20 دقیقه برای صرفه جویی ، کالایی برای فروش و 29 دلار در ماه است. اما یک آزمایش آزمایشی 14 روزه وجود دارد ، و تا زمانی که زنده نروید ، لازم نیست اطلاعات کارت را وارد کنید. تا آن زمان می توانید بازی کنید.

فروشگاه Shopify

آیا برخی از مشکلات جانبی برای Shopify وجود دارد?

اگر به دنبال کنترل کامل روی قسمت پشت (میزبانی وب ، عملکرد ، برنامه نویسی و غیره) هستید ، Shopify ممکن است برای شما خیلی محدود کننده باشد. این کمی گران تر از گزینه های دیگر است ، اما شما از قیمت بی نظیری برخوردار هستید.

جایگزین؟ از وردپرس با افزونه ای به نام WooCommerce استفاده کنید. اما اگر به دنبال گزینه ساده ، آسان و بدون دردسر هستید ، Shopify را انتخاب کنید.

بیا بریم!

در این آموزش سریع ، مراحل اصلی راه‌اندازی فروشگاه Shopify را طی خواهیم کرد. ما به ثبت نام ، طراحی ، اضافه کردن محصولات ، اضافه کردن نام دامنه و تنظیم مکانیسم پرداخت نگاه خواهیم کرد.

مرحله 1: ثبت نام کنید

مرحله اول آسان است ، به Shopify.com بروید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

شروع به خرید آزمایشی

مرحله 2: نام خود را به فروشگاه خود بدهید

امیدوارم ایده ای در ذهن داشته باشید. برای فروشگاه نسخه ی نمایشی من ، از “Snowboard Awesome” استفاده می کنم.

اسنوبردهای عالی

مرحله 3: یک آدرس اضافه کنید ، بنابراین Shopify می تواند مالیات و پرداخت فروش را محاسبه کند

آدرس پرداخت

مرحله 4: شروع به شخصی سازی طرح خود کنید!

پس از ثبت نام ، با یک داشبورد ساده استقبال می شوید. بیایید با چیزهای جالب شروع کنیم: فروشگاه خود را طراحی کنیم.

انتخاب

مرحله 5: موضوع مناسبی را برای فروشگاه خود انتخاب کنید

Shopify بیش از 100 قالب طراحی یا “مضامین” برای سفارشی کردن فروشگاه آنلاین شما دارد. به عنوان یک نقطه شروع به آنها فکر کنید – می توانید طرح ها ، رنگ ها و تصاویر را از طریق گذر زمان تغییر دهید یا اصلاح کنید.

برای فروشگاه “عالی Snowboard” من ، موضوع “بی حد و حصر” را انتخاب می کنم. تمیز ، ساده و فضای کافی برای تصاویر بزرگ است.

تم Shopify - بی حد و مرز

مرحله ششم: تم را به دلخواه خود تغییر دهید

Shopify به شما امکان کنترل زیادی بر ظاهر و احساس سایت شما می دهد. در اینجا ، من یک تصویر “قهرمان” جدید بارگذاری کرده ام و یک آرم ساده در بالا نوشتم.

تصویر پس زمینه روکش

در این مرحله می توانید ساعت ها را برای تغییر چیدمان و طراحی بگذرانید ، اما می توانید در هر زمان به این موضوع برگردید. در حال حاضر ، اجازه دهید برخی از محصولات را اضافه کنیم.

مرحله 7: اولین محصول خود را اضافه کنید

به داشبورد خود بروید و روی “افزودن یک محصول” کلیک کنید..

اولین محصول خود را اضافه کنید

مرحله 8: نام و توضیحات اولین محصول خود را وارد کنید

نکته طرفدار: توضیحات محصول را از دست ندهید. اگر می خواهید مشتریان را ترغیب کنید کالاهای خود را خریداری کنند ، توضیحات خوب ضروری است. کلمات خود را با دقت انتخاب کرده و محصول را از هم متمایز کنید!

توضیحات محصول بی نظیر نیز برای رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو ضروری است. در قسمت سوم این سری توضیحات بیشتری درباره بهینه سازی موتور جستجو برای Shopify توضیح خواهم داد.

توضیحات محصول بی نظیر

مرحله 9: تصاویر خیره کننده ای از محصول خود بارگذاری کنید

تصاویر می توانند نرخ فروش شما را ایجاد کرده یا خراب کنند. عکس های عالی برای متقاعد کردن مشتریان برای خرید از شما ، مهم هستند ، بنابراین آنها را با دقت انتخاب کنید. این راهنما را بررسی کنید که چگونه تصاویر می توانند نرخ تبدیل شما را افزایش دهند ، و سپس بهترین تصاویر خود را بارگذاری کنید.

از تصاویر خیره کننده از محصول خود استفاده کنید

مرحله 10: قیمت و موجودی خود را تنظیم کنید

قیمت محصول خود را وارد کنید و جعبه “مالیات شارژ” را علامت بزنید. Shopify بطور خودکار مالیات صحیح فروش را بر اساس موقعیت مکانی شما اضافه می کند.

“SKU” (واحد نگهداری سهام) را وارد کنید که به سادگی یک شماره برای شناسایی هر محصول است. نکته مهم ، “خط مشی موجودی” را تغییر دهید تا “فروشگاه کالا موجودی این محصول را خریداری کند” و تعداد محصولات موجود را وارد کنید.

به این ترتیب ، Shopify چند محصول فروخته شده را ردیابی می کند و چند محصول باقی مانده است.

موجودی و قیمت گذاری

مرحله 11. وزن محصولات را برای اهداف حمل و نقل وارد کنید

Shopify اقدام به محاسبه قیمت حمل و نقل خشن بر اساس موقعیت مشتری و وزن محصول شما خواهد کرد. مگر اینکه یک تیم لجستیکی و تحقق بزرگ محصول شما را تحویل دهند ، تحقق “دستی” را انتخاب کنید.

جزییات محصول

مرحله 12: انواع مختلفی برای اندازه ، رنگ و غیره اضافه کنید.

اگر محصول شما دارای گزینه های مختلفی مانند تی شرت در اندازه های مختلف است ، Shopify این کار را برای شما انجام می دهد. فقط بگویید چه اندازه ، رنگ و پارچه ای برای هر محصول در دسترس است.

واریانس محصول

به “انتشار” ضربه بزنید و محصول شما به طور خودکار به فروشگاه شما اضافه می شود. فرایند را برای هر محصولی که می فروشید تکرار کنید.

مرحله 13: یک نام دامنه سفارشی ایجاد کنید – my-store.com!

یک نام دامنه سفارشی باعث می شود فروشگاه آنلاین شما نرم و حرفه ای به نظر برسد. Shopify این کار را آسان می کند ، بنابراین کلیک کنید “تنظیم دامنه سفارشی”.

دامنه سفارشی ایجاد کنید

مرحله 14: دامنه انتخابی خود را از طریق Shopify خریداری کنید

اگر هنوز نام دامنه ندارید ، Shopify به شما امکان می دهد تا آنچه را در دسترس است ببینید و آن را در همانجا و بعد خریداری کنید. اگر قبلاً از طریق فروشنده دیگری نام دامنه دارید (مانند GoDaddy) ، می توانید به راحتی آن را به جای آن اضافه کنید.

15-فروشگاه

مرحله 15: سازوکار پرداخت خود را اضافه کنید تا بتوانید درآمد کسب کنید!

در گذشته ، یکی از دشوارترین کارها در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی پرداخت پول بود. خوشبختانه ، Shopify نیز این کار را آسان می کند. به تنظیمات بروید > پرداخت کنید و با انتخاب روش دلخواه خود شروع کنید.

برای بسیاری ، ساده ترین گزینه Paypal است ، اما می توانید “Shopify Payments” را نیز انتخاب کنید که به شما امکان می دهد مستقیماً کارت های اعتباری (بدون استفاده از PayPal به عنوان یک مرد متوسط) را بپذیرید. فقط کافی است حساب بانکی خود را با Shopify وصل کنید. اگر روش پرداخت دیگری را در نظر دارید ، می توانید از دوجین یا بیشتر «پرداخت های جایگزین» از جمله آمازون ، BitPay و CoinBase انتخاب کنید.

یک دروازه پرداخت به فروشگاه خود اضافه کنید

شما انجام شد!

دکمه “انتشار” را بزنید و فروشگاه آنلاین شما آماده است تا به طور زنده به جهان برود.

البته این یک مقدمه ساده و اساسی برای Shopify است. شروع فروشگاه آنلاین شما فقط شروع است. اکنون بخش سختی فرا رسیده است: گرفتن مشتریان از طریق درب (مجازی) و تبدیل آن به یک تجارت قابل اعتماد.

در حالی که این سریال Shopify را پشت سر می گذاریم ، به این مراحل بعدی خواهیم پرداخت و این شروع ساده را به موفقیتی خروشان تبدیل می کنیم!

لطفا نحوه اشتراک در نظرات زیر را به اشتراک بگذارید. اگر قبلاً یک فروشگاه Shopify را راه اندازی کرده اید ، از تجربه شما با این سیستم اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me