آیا می دانید وب سایت شما چقدر سریع است?

این سوالی است که مرا برای مدت طولانی اشتباه کرده است.

در آخرین پست من توضیح دادم که چگونه یک وب سایت کند می تواند واقعاً به تعداد بازدیدکنندگان و فروش شما آسیب برساند. به شما نشان دادم که چگونه آمازون در صورت کاهش سرعت 1.6 میلیارد دلاری متحیر کننده از دست می دهد!

سرعت وب سایت واقعاً مهم است!

نکته این است که تعداد زیادی چک سرعت وب سایت به صورت آنلاین وجود دارد. اما بیشتر آنها فقط یک چیز را برای شما تعریف می کنند: چقدر طول می کشد تا کل وب سایت بارگیری شود ، از ابتدا تا انتها.

که واقعاً به شما بینش کافی راجع به آنچه اتفاق می افتد نمی دهد. لایه های زیادی وجود دارد که بر سرعت کلی وب سایت شما تأثیر می گذارد. باید هر کدام از آنها را بزرگنمایی کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

با این حساب ، لیستی از بهترین ابزارها را برای بررسی هر لایه از سرعت وب سایت شما گردآوری کرده ام. اما در ابتدا ، خواندن پس زمینه کمی …

تفکیک سریع علوم سرعت وب سایت

قبل از اینکه به ابزارهایی که می توانید برای بررسی سرعت استفاده کنید ، گیر نمی کنیم ، باید کمی بیشتر در مورد آن بدانیم.

سرعت وب سایت به عوامل زیادی وابسته است. به سادگی شکسته ، دو بخش اصلی وجود دارد:

آ. سرعت سرور شما

سرعت سرور شما موتور شماست. این پایه و اساس وب سایت شماست.

این با عملکرد و محل میزبان وب شما تعیین می شود.

همانطور که انتظار دارید ، می خواهید موتور شما هرچه سریع تر باشد. مانند یک ماشین فرمول 1 به آن فکر کنید. شما می توانید بدن خود را به همان اندازه که دوست دارید روی یک اتومبیل F1 بچسبانید. اما ، بدون سرعت اصلی موتور ، شما در حال از دست دادن مسابقه هستید!

با وب سایت شما هم همینطور است.

سرعت سرور اصلی شما اولین چیزی است که در لیست قرار دارد.

ب بارگیری همه داده ها (تصاویر ، طراحی وب ، کد ، افزونه ها ، رسانه)

بخش دوم سرعت وب سایت همه چیز دیگر است. این تمام داده هایی است که وب سایت شما برای بارگیری و نمایش بازدید کنندگان دارد.

همانطور که می توانید تصور کنید ، اگر سایت شما از تصاویر عظیم ، کدهای پیچیده و طراحی پیچیده پر شده است ، بارگیری آن همه زمان بیشتری می برد.

از آنجا که عوامل زیادی در سرعت بارگذاری وب سایت وجود دارد ، بهتر است از ابزارهای مختلفی برای اندازه گیری سرعت استفاده کنید.

به عنوان مثال ، سرعت جستجوگر وب سایت شما ممکن است به شما بگوید که سایت شما در سه ثانیه بارگیری می کند. اما ، این به شما کمک نمی کند تا مشکلات را مشخص کنید.

بنابراین ، بیایید با بررسی سرعت موتور شروع کنیم. سرعت سرور شما.

1. جستجوگر سرعت سرور Bitcatcha

جستجوگر سرعت سرور Bitcatcha

ابزار اول همه چیز در مورد بررسی سرعت موتور شما است. درمورد اطمینان از این بنیادها تا حد ممکن قوی است.

چک کننده سرعت سرور Bitcatcha ما فقط زمان پاسخگویی سرور شما را اندازه گیری می کند. ما به شما نشان روشنی از سرعت کار موتور شما را نشان می دهیم.

ما این کار را با پینگ سرور شما از هشت مکان مختلف در سراسر جهان و اندازه گیری زمان پاسخ انجام می دهیم. سپس ، ما یک تقسیم متوسط ​​را به شما نشان خواهیم داد.

بنابراین ، نتیجه خوبی است?

یک سرور سریع و پاسخگو نمره B + را در نمودار سرعت سرور Bitcatcha برمی گرداند. هر چیزی پایین تر است ، و قطعاً جایی برای پیشرفت وجود دارد.

Google گفته است که آنها به دنبال زمان پاسخگویی سرور از 200ms هستند ، بنابراین برای این کار هدف گذاری کنید!

وقتی به دنبال سرعت مافوق صوت هستید ، همیشه از موتور شروع کنید. با سرعت سرور شروع کنید.

> سرعت سرور خود را اکنون بررسی کنید

2. Google Page Insights

سالهاست که گوگل کاملاً روشن می کند که سرعت اهمیت دارد.

“در اینجا در Google ، ما با سرعت وسواس داریم. سایت های سریعتر باعث ایجاد خوشحالی کاربران می شوند. “

افزایش سرعت بار وب سایت نه تنها باعث بهبود تجربه کاربر می شود بلکه به حفظ رتبه شما در Google کمک می کند.

خوشبختانه ، Google شما را در تاریکی در مورد سرعت سایت خاص شما قرار نمی دهد. آنها یک ابزار کوچک درخشان به نام Page Insights ایجاد کردند. این سرعت کلی وب سایت شما را اندازه می گیرد ، اما آن را به بخش هایی از نیش تقسیم می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس وب سایت خود را در نوار عنوان قرار دهید و بگذارید ماشین آلات به کار خود ادامه دهند. سپس گوگل برای کل دسک تاپ و سرعت موبایل از 100 نمره کسب می کند.

آنها همچنین با یک لیست اولویت بندی شده ، کلیه مواردی که سایت شما را کاهش می دهد را به شما می دهد. این موارد هنگام بازگشت وب سایت نیویورک تایمز به صفحه Insights باز می گردد.

Insights صفحه Google

همانطور که می بینید ، نیویورک تایمز با فعال کردن فشرده سازی و استفاده موثرتر از حافظه پنهان مرورگر ، می تواند وب سایت خود را سرعت بخشد. همچنین بسیاری از تغییرات کد کوچک وجود دارد.

> اکنون صفحه Insights را امتحان کنید

3. WhoLoadsFaster.com

آیا تاکنون فکر کرده اید که آیا وب سایت شما نسبت به رقبا سریعتر است یا خیر?

WhoLoadsFaster.com ابزاری عالی است که دو وب سایت را در برابر یکدیگر قرار می دهد. این یک روش خارق العاده برای اندازه گیری سرعت شما در برابر رقیب است!

بیایید نگاهی به بزرگترین رقبای اینترنت بیندازیم و ببینیم چه کسی برنده است.

اپل در مقابل Adobe
برنده: Adobe

اپل در مقابل Adobe

Google vs Bing
برنده: بینگ

Google vs Bing

فیس بوک در مقابل توییتر
برنده: Facebook

فیس بوک در مقابل توییتر

Wholoadsfaster.com برای تست سرعت از مرورگر خود استفاده می کند ، بنابراین نتایج حاشیه خطا دارند. هر مکان و سرعت مرورگر متفاوت است. بهتر است این مورد را جدی نگیرید. اما ، این یک نشانه جالب برای مقایسه سریع سایت شما با دیگران است.

> WhoLoadsFaster.com را امتحان کنید

4- بار ضربه

هر آنچه تاکنون به شما نشان داده ام پاسخ وب سایت شما را در سطح فعلی آن اندازه گیری می کند.

اما اگر ناگهان سیل بازدید کنندگان را گرفتید ، چه می کنید؟ چه می شود اگر 100000 نفر به طور همزمان در سایت شما فرود بیایند؟ اگر یک تبلیغات تبلیغاتی بزرگ را اجرا کرده یا محصولی را راه اندازی کرده اید ، این اتفاق می افتد. و شما باید برای آن آماده باشید!

وقتی تعداد زیادی از افراد به طور همزمان به وب سایت شما مراجعه می کنند ، ناگزیر کاهش می یابد.

Load Impact هزاران نفر را که به سایت شما دسترسی دارند شبیه سازی می کند و پاسخ آن را آزمایش می کند. چگونه سریع سایت شما تحت فشار سیل ترافیکی پاسخ خواهد داد?

این نرم افزار با ارسال پینگ از 10 مکان مختلف ، شبکه های مختلف تلفن همراه و مرورگر ، ترافیک واقعی را تقلید می کند. اگر شروع به دیدن سنبله های بزرگ ترافیک بیشتری به سایت خود می کنید ، زمان آن رسیده است که از Load Impact استفاده کنید تا ببینید آیا مجموعه فعلی شما می تواند آن را اداره کند.

> اکنون بارگذاری اثر را امتحان کنید

5. پینگدوم

Pingdom یک راه حل با تکنولوژی کامل برای توسعه دهندگان است ، اما وقتی سرعت وب سایت را در اختیار دارد ، یک ابزار مرتب دارد. با توجه به هر عنصر موجود در سایت ، زمان بار شما خراب می شود. این دقیقاً به شما نشان می دهد که کدام تصاویر ، کد یا جاوا اسکریپت شما را کند می کند.

این مشکلات را با برجسته کردن عناصر وب سایت که بارگیری طولانی مدت دارند ، نشان می دهد.

این بدان معناست که می توانید مجرمین را به سرعت و به راحتی پیدا کنید و آنها را در سایت خود باریک کنید. در اینجا به نظر می رسد نحوه شکست فیس بوک:

پینگدوم

> اکنون Pingdom را امتحان کنید

کم درآمد ترین وب سایت ها در کنار هم از این ابزارها استفاده می کنند. زیرا سرعت وب سایت دارای لایه ها و عوامل مختلفی است. هر یک باید جداگانه اندازه گیری شود.

همه آنها را امتحان کنید و سرعت وب سایت خود را از هر زاویه ، از بالا به پایین اندازه بگیرید.

مثل همیشه ، من برای کمک به اینجا هستم و دوست دارم افکار شما را با سرعت وب سایت بشنوم!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me