Etsy از یک وب سایت ناشناخته برای خرید کالاهای دستباف جالب به یک شرکت بازرگانی عمومی که سال گذشته بیش از 2 میلیارد دلار کالا در کالای خود فروخته است ، رشد کرده است.

اگر شما کالاهای دست ساز یا بارگیری های دیجیتال منحصر به فرد را می فروشید ، Etsy دارای بیش از 50 میلیون کاربر فعال خرید و فروش است ، بنابراین در پیدا کردن مشتری مشکلی نخواهید داشت. لازم نیست نگران ایجاد یک وب سایت یا پیدا کردن افراد برای خرید محصولات خود باشید. Etsy این کار را برای شما انجام می دهد.

اما با رشد کسب و کار شما ، ممکن است متوجه شوید که Etsy به شما اجازه نمی دهد برخی از کارهایی را که لازم دارید انجام دهید ، بنابراین ساختن وب سایت خود یک ضرورت است.

Contents

چرا ویکس و اتی با هم عالی هستند

نحوه اتصال Etsy به Wix

اگر وب سایت خود را دارید ، برخی پیشنهاد می کنند فروشگاه Etsy خود را ببندید و Etsy را کاملاً کنار بگذارید. اما با توجه به اینکه اتی تنها در سه ماهه سوم سال 2016 بیش از 87 میلیون دلار درآمد ، آیا واقعاً فکر می کنید این بهترین توصیه است?

بیش از 20 میلیون نفر خریداران فعال در Etsy هستند. این شانس های زیادی برای فروش محصولات شما دارد. اگر در فروش تمام وقت آنلاین جدی هستید ، باید بخشی از تجارت شما باشد. اما فقط یک قسمت.

به جای بستن فروشگاه Etsy ، چرا آن را به وب سایت Wix وصل نکنید؟ این یک روش رایگان برای ایجاد ترافیک به وب سایت شما ایجاد می کند.

Wix ابزاری برای ایجاد وب سایت برای افرادی است که نمی دانند چگونه وب سایت طراحی کنند. نیازی به دانستن یک خط کد نیست. اگر فکر ایجاد یک وب سایت به شما کابوس می دهد ، هوش مصنوعی طراحی آنها این کار را آسان می کند. فقط کافی است به چند سؤال ساده پاسخ دهید و طی دو دقیقه وب سایت خود را در اختیار دارید.

با تلفیق وب سایت Wix با فروشگاه Etsy ، یک منبع داخلی ترافیک ارگانیک به وب سایت خود وارد کرده اید که هزینه ای برای شما ندارد. ترافیک رایگان این روزها سخت است. و وقتی در حال ساختن شغل در کفش هستید ، سکه ها واقعاً اضافه می شوند.

  ביקורת Hostinger - 10 יתרונות ו -2 חסרונות של Hostinger (3x אתרי מבחן!)

ایجاد یک سایت Wix: 

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، این راهنمای جامع گام های دقیقی در مورد نحوه ساخت اولین سایت Wix شما نشان می دهد.

چرا باید فروشگاه Etsy را در Wix قرار دهم?

اگر شغلی را می خواهید که دوام داشته باشد ، باید آن را به تنهایی و نه در Etsy بسازید. اگر Etsy شروع به شارژ 1000 دلار در سال برای استفاده از سیستم عامل خود کند ، در حال رشد با نام تجاری شما باشد?

اتی یک کار عالی را انجام می دهد که مارک آنها را بصورت آنلاین ، در چاپ و تلویزیون پخش کند. آنها صدها هزار دلار برای بازاریابی مشتری های جدید صدها هزار دلار هزینه می کنند. مردم به Etsy اعتماد دارند و خرید از آنها را دوست دارند. این موارد ممکن است در مورد شما صادق باشد ، اما اگر صدها هزار دلار برای بازاریابی هزینه کنید ، دیگر نیازی به فروشگاه Etsy نخواهید داشت.

در حالی که Etsy یک بستر عالی است که برای جلب رضایت خریداران و فروشندگان بسیار سخت کار می کند ، اما محدودیت هایی هم دارد.

این محدودیت ها باعث می شود تا تجارت شما سخت شود. اما می توان از هر دو دنیا بهترین استفاده را کرد. تعبیه فروشگاه Etsy در وب سایت Wix به شما اجازه می دهد:

  1. ساختمان لیست آسانتر ایمیل
  2. تجربه مشتری بهتر
  3. توانایی پرورش مشتریانی که آماده خرید نیستند
  4. هیچ پیوندی به محصولات رقیب وجود ندارد

1. ساختمان لیست آسانتر ایمیل

در Etsy ، فقط هنگامی که خرید می کنید ، آدرس ایمیل مشتری خود را دریافت می کنید. این یک نقطه شروع عالی است ، و شما باید از قبل به طور مرتب به مشتریان خود ایمیل بزنید.

اما ایمیل های مشتری فقط یک نقطه شروع است. این فرصتی برای ارتباط با افرادی که در اولین بازدید خود از سایت شما خریداری نکردند فراهم می شود. با Wix ، می توانید از یکی از برنامه های فهرست سازی آنها برای گرفتن آدرس های ایمیل بازدید کنندگان سایت خود که هنوز مشتری نیستید ، استفاده کنید.

2. یک تجربه بهتر مشتری

خدمات مشتری برای مشاغل آنلاین با وب سایتی آغاز می شود که پیدا کردن و خرید آنچه را که می خواهند برای مشتری آسان می کند. آن را با تجربه کاربر ، خدمات مشتری یا تجربه مشتری تماس بگیرید. نکته اصلی این است که شما باید آن را تا حد امکان آسانتر کنید تا مشتریان از شما خرید کنند.

  راههای خلاقانه برای یافتن کلمات کلیدی با رتبه بالا و تبدیل

بخشی از دلیل خرید مردم از Etsy این است که خرید آن را برای هر کسی بسیار آسان می کند. جستجو ، کلیک کنید ، خرید کنید. خودشه. چرا ساعتهای بی شماری را صرف تلاش برای فهمیدن چگونگی انجام همه این کارها در هنگام صرف استفاده از روند آنها می کنید?

اگر نمی خواهید با راه اندازی سبد خرید و ادغام آنها در دروازه های پرداخت مقابله کنید ، برنامه فروشگاه Etsy از Wix مشتریان را به صفحه پرداخت Etsy می برد. از آنجا که مشتریان به Etsy اعتماد دارند و دوست دارند از آنها بخرند ، نرخ رها شدن شما کمتر خواهد بود.

3. توانایی پرورش مشتریانی که آماده خرید نیستند

اگر کالای پرمصرف را می فروشید ، ممکن است بازدید چند بار انجام شود قبل از اینکه به شما اعتماد کافی را برای خرید داشته باشند. اگرچه تعداد رسمی “Etsy” وجود ندارد ، فروشندگان میانگین قیمت فروش Etsy را در حدود 20 دلار تشخیص می دهند.

اگر در ازای آدرس ایمیل فریبی را در وب سایت خود ارائه دهید ، راحت تر ماندن در ارتباط با آینده نگران کننده ها خواهد بود. به این ترتیب می توانید ایمیل هایی برای آنها ارسال کنید که آنها را به سمت خرید محصول خود راهنمایی می کند.

4. هیچ پیوندی به محصولات رقابتی

هنگامی که مشتری آیتم شما را مشاهده می کند ، منویی وجود دارد که آنها را به چندین کالای دیگر فروشندگان Etsy منتقل می کند. فروشگاه Etsy در وب سایت Wix این پیوندها را ندارد ، بنابراین خریدار احتمالی شما راهی برای یافتن محصولات مشابه از یک فروشنده دیگر نخواهد داشت.

محصولات رقیب در Etsy

چگونه فروشگاه Etsy خود را به وب سایت Wix خود وصل کنید

1. وارد حساب Wix خود شوید.

2. بر روی دکمه Add App از داشبورد خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

برنامه ای را در Wix اضافه کنید

3. کلمه ‘Etsy‘ را در کادر جستجوی برنامه ها در بالای صفحه برنامه بازار تایپ کنید. 

4. برنامه Etsy Shop را انتخاب کرده و روی دکمه ‘Add to Site click کلیک کنید.

  ביקורת Hostinger - 10 יתרונות ו -2 חסרונות של Hostinger (3x אתרי מבחן!)

بازار برنامه Wix

5- Wix Editor را از صفحه Success باز کنید. 

برنامه AddingEtsy

6. Wix Editor صفحه جدیدی به نام Etsy Shop ایجاد می کند.

متأسفانه ، شما نمی توانید مغازه خود را در صفحه اصلی خود جاسازی کنید. اگر سعی در حذف این صفحه دارید ، برنامه فروشگاه Etsy را حذف خواهید کرد. این صفحه با اطلاعات نسخه ی نمایشی آماده شده است تا ایده ای از نحوه ظاهر شدن فروشگاه به شما ارائه دهد. برای مشاهده موارد خود ، باید فروشگاه خود را از طریق تنظیمات متصل کنید.

7. در هر نقطه از مغازه کلیک کنید تا دکمه بیضی شکل ‘تنظیمات appear ظاهر شود.

تنظیمات Etsy Wix

8. در برنامه ای که در بالای صفحه پیش نمایش صفحه شما ظاهر می شود ، روی دکمه آبی ‘اتصال فروشگاه خود Click کلیک کنید. 

فروشگاه Etsy را وصل کنید

9. به Wix اجازه دهید تا اطلاعات Etsy شما را بگیرد

به Wix اجازه دهید تا با استفاده از ورود Etsy خود بر روی پنجره بازشده ، اطلاعات Etsy خود را بگیرد. اگر هنوز وارد Etsy شده اید ، روی دکمه تأیید کلیک کنید. شما به ویرایشگر Wix به برنامه فروشگاه Etsy هدایت می شوید.

استفاده از برنامه فروشگاه Etsy در داخل ویرایشگر Wix

برنامه فروشگاه Etsy بسیار سرراست است. این شامل دو بخش است:

  1. تنظیمات
  2. طرح

بخش تنظیمات برنامه به شما امکان می دهد کدام بخش های فروشگاه Etsy خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید متن را در هر یک از این بخش ها تغییر دهید ، برای این کار باید به حساب Etsy خود بروید. برای ایجاد تغییر در این بخش ها ، کافی است روی دکمه آبی blue ویرایش فروشگاه blue از Etsy کلیک کنید.

ویرایش فروشگاه

بخش Design به شما امکان تغییر رنگ دکمه ها و متن را می دهد ، اما نمی توانید طرح واقعی صفحه را تغییر دهید.

نتیجه

با ترکیب مشتری بزرگ Etsy و قابلیت های لیست ساخت ایمیل وب سایت Wix خود ، در راه ساختن یک تجارت آنلاین پرسود هستید که سالهای آینده شما را حفظ خواهد کرد..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me