برای تقویت Google Rank ، ملزومات SEO 9 را خریداری کنید

فروشگاه Shopify شما راه اندازی شده است ، بسیار عالی به نظر می رسد و اولین سفارشات وارد بازار می شوند!

قدم بزرگ بعدی ایجاد برخی ترافیک جدی از طریق Google است.

فقط تصور کن. اگر فروشگاه آنلاین شما در صفحه اول نتایج Google قرار داشت ، می توانید بدون نیاز به صرف سکه در تبلیغات ، فروش داشته باشید.

Shopify SEO - 9 مورد ضروری برای ارتقاء رتبه بندی

البته بالا رفتن از صفحات Google کار ساده ای نیست. اما ممکن است با برخی هوشمندانه engine بهینه سازی موتور جستجو ’یا سئو.

راهنمای خرید کامل راهنمای خرید ما

 • قسمت اول: نحوه راه اندازی فروشگاه Shopify تنها در 19 دقیقه
 • قسمت 2: 11 ویژگی هایی را بخرید که باعث افزایش فروش شما می شود
 • قسمت 3: خرید اینترنتی سئو: 9 مورد ضروری برای افزایش رتبه Google فروشگاه شما
 • قسمت 4: “چگونه می توانم مشتری را جذب کنم؟” 7 گام اول برای تبلیغ فروشگاه Shopify
 • آیا Shopify برای شما است؟ بررسی عمیق Shopify ما را بخوانید

در قسمت 3 این راهنمای Shopify ، ما به دنبال ضروریات SEO برای Shopify هستیم. بیایید مستقیم به داخل پرش کنیم.

1. کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید تا Google بتواند شما را پیدا کند

کلمات کلیدی قلب SEO هستند. کلمات کلیدی دقیقاً به Google می گویند شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید.

برای به دست آوردن بهترین کلید واژه ها ، خود را در کفش مشتری خود قرار دهید. برای یافتن محصولات خود به دنبال چه چیزی می گردید؟ شاید این “تی شرت های پانک” یا “لباس تبلیغاتی” یا “دوربین های ماجراجویی” باشد.

یک نکته شیرین هنگام انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد. رتبه بندی برای کلمات کلیدی گسترده ، مانند “کفش” دشوار است زیرا بزرگترین خرده فروشان مسلط هستند. از طرف دیگر ، یک عبارت کلیدی طاقچه مانند “کفش های پانکراسی ویلکرو پیرک” به اندازه کافی جستجو نمی کند. وسط چیزی را امتحان کنید ، مانند “کفش پانک”.

علمی برای انتخاب کلمات و عبارات مناسب وجود دارد. ما اخیراً یک پست مفصل در مورد انتخاب کلید واژه نوشتیم که نقطه شروع خوبی است.

2. کلمه کلیدی یا عبارتی را انتخاب کنید که در واقع فروش دارد

در اینجا بزرگترین تفاوت بین SEO معمولی و SEO برای Shopify وجود دارد:

شما جستجوگرانی می خواهید که در واقع چیزی بخرند.

کلمه کلیدی یا عبارتی را انتخاب کنید که در واقع فروش دارد

بیایید بگوییم که شما جواهرات دستباف را در Shopify می فروشید. افرادی که به جستجوی «جواهرات دستباف» می پردازند ممکن است به دنبال اطلاعاتی در مورد ساخت جواهرات باشند. شما به آن افراد علاقه ندارید.

شما مشتری می خواهید که می خواهد جواهرات دستباف خریداری کند. سعی کنید کلمات کلیدی یا عبارات خود را تغییر دهید تا کلمات فعال مانند “خرید” ، “بهترین” “ارزان” را وارد کنید.

به دنبال یک کلمه کلیدی یا عبارتی باشید که قصد خرید را دارد. این راهنمای جامع را در یافتن کلمات کلیدی سودآور توسط Pardeep Goyal ببینید.

3. آن کلمات کلیدی را در همه مکان های مناسب قرار دهید

کلمات کلیدی کامل خود را پیدا کردید؟ عالی. زمان قرار دادن آنها در جایی که Google آنها را پیدا خواهد کرد.

Shopify پنج مکان مهم برای قرار دادن کلمات کلیدی شما دارد:

1. عنوان صفحه شما

این عنوانی است که در صفحه نتایج Google ظاهر می شود.

page-title-shopify-seo

توجه کنید که چگونه این فروشگاه صفحه کلید “عینک آفتابی چوب” را قبل از نام فروشگاه قرار می دهد؟ به این دلیل است که افراد بیشتری به جستجوی “عینک آفتابی چوبی” می پردازند. در توصیف فروشگاه خود در عنوان فکر کنید.

shopify-page-title-seo

به فروشگاه اینترنتی بروید > ترجیحات برای تغییر خود.

نکته حرفه ای: سعی کنید عنوان خود را به عنوان یک تماس به عمل تبدیل کنید. به عنوان عنوانی جذاب که التماس می شود کلیک کنید ، از آن فکر کنید. ببینید چگونه House of Fraser از CTA فعال استفاده می کند: “ساعت خود را آنلاین بخرید”

SEO CTA

2. توضیحات متا

توضیحات متا عبارت کوتاه است که در زیر عنوان نشان داده می شود. باز هم ، کلمات کلیدی خود را در اینجا قرار دهید ، اما سعی کنید آن را توصیف و جذاب کنید. این شانس شما برای متقاعد کردن مشتریان برای کلیک کردن است.

اطمینان حاصل کنید که هر صفحه توضیحات متا متفاوتی نیز دارد. دوباره ، به فروشگاه آنلاین بروید > اولویت ها.

شرح متا-جستجو-خرید

3. توضیحات تصویر & برچسب های Alt

Google بسیار هوشمند است ، اما هنوز هم نمی توانید تصویری از ، مثلاً جوراب قرمز را ببینید. شما باید به Google بگویید که این یک جوراب قرمز است. برای این کار ، قبل از بارگذاری ، نام پرونده تصویر را به “جوراب قرمز [namename]” تغییر دهید.

همچنین می توانید “متن” را اضافه کنید ، یعنی متنی که نشان داده شده است اگر یک مرورگر وب نمی تواند تصویر را بارگیری کند. آن را توصیف کنید و کلمات کلیدی خود را در آن وارد کنید. اکنون ، گوگل می تواند آن را پیدا کند ، آن را بخواند و رتبه بندی کند.

shopify-seo-alt-tag

می خواهید بیشتر؟ راهنمای بهینه سازی Shopify را برای بهینه سازی تصاویر محصول خود بخوانید.

4. عنوان و عنوان (برچسب H1)

هدر شما یکی از اولین مکانهایی است که Google به نظر می رسد سایت شما درمورد چه چیزی است. اطمینان حاصل کنید که صفحات محصول شما همگی دارای سرصف های توصیفی هستند و کلمات کلیدی خود را فراموش نکنید.

5. توضیحات محصول و کپی کنید

همیشه کلمات کلیدی خود را در توضیحات محصول قرار دهید تا به Google در یافتن صفحه شما کمک کند. همچنین ضروری است که توضیحات محصول بی نظیر و هیجان انگیز را بنویسید.

توضیحات سازنده را فقط کپی نکنید زیرا – احتمال وجود دارد – این نسخه در سراسر اینترنت چسبیده است و Google از نسخه کپی شده متنفر است. به علاوه ، توضیحات شما یک فرصت عالی برای نشان دادن صدای صدای خود و متقاعد کردن مشتریان برای خرید است.

4- صفحات و مطالب خود را با پیوندهای داخلی وصل کنید

در کنار کلمات کلیدی ، پیوندها یک عامل مهم رتبه بندی سئو هستند. با استفاده از پیوندهای داخلی در سراسر سایت خود شروع کنید. پیوند به صفحات محصول خود از صفحه اصلی. پیوندهای دسته بندی را تنظیم کنید و پیوند را به محصولات وبلاگ خود پیوند دهید.

هرچه وب سایت شما بیشتر متصل شود ، Google بیشتر از فروشگاه شما و محصولاتش مطلع می شود. فکر کنید مانند ساختن یک پایه یا ستون فقرات برای سایت خود هستید.

5- پیوندهایی را به فروشگاه Shopify خود بسازید

برای رتبه بندی فروشگاه شما ، Google بررسی می کند که وب سایت های دیگر به شما پیوند می دهند. Google از الگوریتمی مبتنی بر تعداد پیوندها و اختیار سایت پیوند به شما برای تعیین رتبه شما استفاده می کند.

به عنوان مثال ، اگر Huffington Post و New York Times به محصولات شما پیوند بزنند ، Google می داند که شما باید دارای اقتدار واقعی باشید ، بنابراین رتبه بالاتری خواهید یافت.

روش های بی شماری برای ایجاد لینک به فروشگاه Shopify شما وجود دارد. ارسال اطلاعیه مطبوعاتی به شما کمک می کند تا در وبلاگ ها ، با یک پیوند به سایت خود ، پوشش دهید. پیشنهاد برای نوشتن پست های مهمان برای وبلاگ های طاقچه شما نیز پیوندی را برای شما ایجاد می کند. شما همچنین می توانید به سادگی به وب سایت های ایمیل ارسال کرده و از آنها بخواهید که محصولات خود را بررسی و پیوند دهند.

نکته طرفدار: هرگز از خرید لینک استفاده نکنید ، از مزرعه لینک یا تبادل لینک استفاده کنید. Google با استفاده از این تکنیک ها وب سایت ها را شکار می کند. شما به دنبال رفتار پیوندهای طبیعی هستید.

6. تشویق نظرات مشتری

Google عاشق محتوای منحصر به فرد ، به روزرسانی منظم و شواهدی از فعالیت و رضایت کاربر بالاست. بررسیهای مشتری هر یک از این جعبه ها را نشان می دهد و به تولید بیشتر فروش کمک می کند. برد – برد.

تشویق نظرات مشتری

7. تنظیم مجدد صفحات قدیمی محصولات

در نهایت هر فروشگاه آنلاین از انبار خارج می شود یا یک مورد را متوقف می کند. اگر آن مورد را حذف کنید ، اکنون هر پیوندی به آن محصول ، مشتریان را به سمت صفحه خطا سوق می دهد. Google از صفحات خطا متنفر است و این باعث افزایش سرعت گزاف گویی شما خواهد شد (عامل دیگری که Google به آن نگاه می کند).

در عوض ، تغییر مسیرها را از صفحات محصولات قدیمی به موارد جدید تنظیم کنید. ساده.

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

8- از ویژگی وبلاگ استفاده کنید!

محتوا و وبلاگ نویسی برای سئو بسیار مفید است. این فرصتی برای فشار دادن به کلمات کلیدی بیشتر و ایجاد لینک های بک لینک و ترافیک زیادی در فروشگاه Shopify شماست. همچنین این اثر را دارد که افراد را به مدت طولانی در سایت خود نگه دارید (عالی برای سئو) و اشاره مشتری به محصولات شما.

Shopify یک ویژگی وبلاگ داخلی دارد ، اما بسیار مورد استفاده قرار نمی گیرد. یک استراتژی محتوا را شروع کنید و یک بار در هفته وبلاگ نویسی را امتحان کنید. مطمئن نیستید که در مورد چه چیزی وبلاگ کنید؟ الهام گرفته!

9. از نقشه های نقشه نگران نباشید. پوشک شما را پوشانده است

یکی از بهترین رازهای نگهداری شده در Shopify این است که آنها به طور خودکار یک فایل sitemap.xml تولید می کنند. این محتوا ، محصولات و صفحات شما را نمایه می کند تا Google بتواند به راحتی آنها را پیدا کند. تنظیم درد اغلب این یک درد است ، اما شما را تحت پوشش قرار داده است. پس از داشتن URL نقشه سایت ، آن را به کنسول جستجوی Google ارسال کنید و اطلاعات مفیدی درباره سایت خود به شما ارائه می شود.

اگر نمی دانید نقشه سایت شما کجاست ، به آن دسترسی داشته باشید: your-url.com/sitemap.xml. در غیر این صورت ، این راهنمای نقشه سایت Shopify را بخوانید.

Shopify یک پایه سئو بسیار قوی دارد ، اما با چند ترفند و ترفند می توانید از رده های گوگل بالا بروید.

آیا سعی در بهبود سئو فروشگاه Shopify خود دارید؟ بگذارید در بخش نظرات اطلاع دهید.

و هنگامی که ما به دنبال تبلیغ و بازاریابی فروشگاه Shopify برای فروش نهایی خود خواهیم بود ، به قسمت آخر این سری Shopify بپیوندید..

آواتار

درباره نویسنده

بن نگارنده و سردبیر اهل لندن است. کارهای او به طور مرتب در The Huffington Post ظاهر می شود ، و او در چندین کمپین موفقیت نوشتن مقاله برای سونی انگلیس کار کرده است. در ارتباط با بن از طریق توییتر راحت باشید.

مانند آنچه شما خوانده اید?

به مشترکین ما که از Bitcatcha به روزرسانی می کنند ، بپیوندید. ما نکات و ترفندهای کسب و کار آنلاین را برای شما ارسال می کنیم.

بعد “

تعامل تقویت کنید & درآمد حاصل از یک سری ایمیل خوش آمدید (راهنمای قطعی برای بازاریابی ایمیل قسمت 3)

«قبلی

هرگز دوباره هک نشوید: بررسی امنیتی نینجا

آیا سایت شما سریع است?

فروش خود را از دست ندهید. سرعت سرور خود را در اینجا بررسی کنید.

میزبانی وب پیشنهادی ما را مشاهده کنید

با ما در ارتباط باشید

rss-icon   facebook-icon   توییتر-آیکون linkin-icon

از اینجا شروع کنید

 • فروشگاه آنلاین شما در 19 دقیقه: چگونه می توان Shopify (راهنمای خرید کامل قسمت 1)
 • 11 ویژگی هایی را که نمی دانید درباره آنها بخرید (اما آنها فروش شما را موشک می زنند): راهنمای خرید کامل قسمت 2
 • Shopify SEO: 9 ملزومات برای تقویت رنک گوگل در فروشگاه شما (راهنمای کامل خرید قسمت 3)
 • “چگونه می توانم مشتری ها را جذب کنم؟” اولین 7 قدم برای ارتقاء فروشگاه فروشگاهی شما (راهنمای کامل خرید قسمت 4)
 • UX Design Part 1: چگونه می توان از پیشنهاد ارزش خود استفاده کرد & کاربران را متقاعد کنید که اقدام کنند

فروشگاه آنلاین Shopify ایجاد کنید

لینک های سریع

خریدن

برنامه ریزی / قیمت گذاری

قالب ها

راهنمای تنظیم

محاکمه 14 روزه

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map