هنگامی که برای اولین بار یک وب سایت وردپرس ایجاد می کنید ، یکی از صفحات اساسی که برای تهیه آن نیاز دارید صفحه تماس است. این که آیا شما یک وبلاگ ، یک تجارت و یا هر مکان دیگری در بین آن هستید ، داشتن صفحه مخاطب بسیار مناسب است که کاربران بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و در نهایت تجربه جذاب تری ایجاد کنند.

حال ممکن است برخی از شما از این سوال بپرسید که چرا شما می توانید در وهله اول به صفحه مخاطب احتیاج داشته باشید ، وقتی می توانید ایمیل خود را بجای آن نمایش دهید تا کاربران بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند.

این مورد است ، اضافه کردن صفحه مخاطب چیزی بیش از ارائه وسیله ای برای تماس با کاربران شما نیست. این راهی برای نشان دادن اخلاص و همچنین ضرورت رشد وبلاگ شما است. در حقیقت ، به جای استفاده از آدرس ایمیل ، یک صفحه مزیت وجود دارد.

برخی از این مزایا شامل موارد زیر است:

 • توانایی کاربران و خوانندگان شما برای برقراری ارتباط سریع با شما.
 • از آنجایی که نمی توانید آدرس را از بین ببرید ، ایمیل شما را از هرزنامه ایمن نگه می دارد.
 • اضافه کردن خطوط موضوعی خاص این اطمینان را به شما می دهد که همیشه می دانید که ایمیل در مورد چه چیزی خواهد بود.
 • با تعیین زمینه هایی که می خواهید کاربران خود را در فرم تکمیل کنند می توانید انواع اطلاعات جمع آوری شده را مشخص کنید. این امر به کاهش زمان و عقب ماندگی بین شما و مشتری بالقوه شما کمک می کند.

بنابراین ، اکنون که می دانید چرا داشتن یک صفحه تماس مهم است ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه یک وردپرس ساده ایجاد کنید.

ایجاد فرم تماس در وردپرس

اولین قدم برای ایجاد مخاطب در وردپرس ، نصب افزونه ای برای آن است. در این مقاله ، ما قصد داریم از افزونه WPForms استفاده کنیم. از آنجا که آنها نسخه رایگان و پولی ارائه می دهند ، انتخاب خوبی برای شروع کار است.

WPforms

فرم های تماس WPForms 100٪ پاسخگو و سازگار با موبایل هستند

البته شما می توانید از هر افزونه دیگری که می خواهید استفاده کنید و مراحل به طور کلی یکسان خواهد بود.

پس از نصب افزونه ، به صفحه تنظیم بروید ، نام خود را برای فرم خود ایجاد کنید و الگوی فرم تماس با ما را انتخاب کنید.

این یک فرم تماس ساده ایجاد می کند که می توانید شخصی سازی کنید. می توانید با کشیدن و رها کردن آنها از سمت چپ پانل به سمت راست ، زمینه های اضافی را به فرم تماس خود اضافه کنید.

ایجاد اولین فرم تماس با استفاده از WPForm ساده است

همچنین می توانید برای ایجاد هرگونه تغییر روی خود زمینه کلیک کنید ، یا روی قسمتهای فرم کلیک کرده و با کشیدن آن ، ترتیب فرم تماس خود را تنظیم مجدد کنید. پس از اتمام این کار ، پیش بروید و روی ذخیره کلیک کنید و به مرحله بعدی ادامه دهید.

تنظیمات فرم تماس را پیکربندی کنید

تنظیمات کلی WPForms

در اینجا بعضی از تنظیمات کلی فرم تماس با شما را ویرایش می کنیم. برای پیکربندی پارامترهای زیر روی “تنظیمات” و “منو” کلیک کنید.

 • نام فرم: در صورت تمایل می توانید فرم را تغییر دهید
 • توضیحات فرم: می توانید توضیحی به فرم خود اضافه کنید
 • ارسال دکمه متن: می توانید نسخه کپی دکمه ارسال را تغییر یا ویرایش کنید
 • ویژگی Honeypot ضد اسپم را فعال کنید تا از ارسال هرزنامه ها در فرم خود جلوگیری کنید.
 • Google reCAPTCHA: شما باید قبل از استفاده سایت خود را در Google ثبت کنید.
 • انطباق GDPR: اگر می خواهید الزامات GDPR را رعایت کنید ، می توانید توانایی ذخیره جزئیات و اطلاعات کاربر مانند آدرس های IP و عوامل کاربر را غیرفعال کنید..

پس از اتمام کار ، روی ذخیره کلیک کنید و به مرحله بعدی بروید!

تنظیمات اعلان را پیکربندی کنید

بنابراین ، هنگامی که یک کاربر فرم تماس را ارسال می کند ، برای اطلاع از آن شما به نوعی اطلاع رسانی نیاز دارید. در زیر منوی “تنظیمات” و “اعلان ها” می توانید تنظیماتی مانند ایمیل را که اعلان ها به آن ارسال می شوند یا خط موضوع پیکربندی کنید.

می توانید برای اهداف مختلف یک اعلان جدید اضافه کنید

به طور معمول ، هنگامی که برای اولین بار افزونه را نصب می کنید ، این ویژگی همیشه روشن می شود. به این ترتیب ، وقتی شخصی فرم تماس را ارسال می کند ، همیشه از طریق ایمیل خود اخطار دریافت می کنید.

نکته طرفدار

اگر می خواهید مایل اضافی داشته باشید و یک مارک ثابت داشته باشید ، می توانید یک هدر دلخواه را به الگوی ایمیل خود اضافه کنید. در اینجا راهنمای سریع شما می توانید بررسی کنید.

پیکربندی تأییدیه فرم تماس

پس از ارسال فرم تماس ، تأیید فرم راهی عالی برای اطلاع شما کاربران می باشد که فرم ارسال شده پردازش شده است و به شما این امکان را می دهد تا در مورد آنچه باید انجام دهید بعدی مطلع شوید..

می توانید آنچه را که کاربران بعد از ارسال فرم مشاهده می کنند ، سفارشی سازی کنید

به طور معمول ، تأیید فرم می تواند یکی باشد:

 • پیام: این یک بار ظاهر می شود که یک بازدید کننده فرم مخاطب را ارسال کند. این معمولاً نوع تأیید پیش فرض برای اکثر افزونه های فرم تماس است. می توانید یک پیام ساده بنویسید تا به کاربر اطلاع دهد که فرم تماس آنها را دریافت کرده اید.
 • نمایش صفحه: اگر می خواهید کاربران خود را به یک صفحه وب خاص (یعنی برای تشکر از آنها یا هدایت به محتوای مخفی) ارسال کنید ، می توانید به جای آن از این نوع تأیید استفاده کنید.
 • تغییر مسیر (به URL بروید): اگر می خواهید کاربر را به وب سایت دیگری ارسال کنید ، می توانید از این گزینه استفاده کنید.

اکنون که انواع مختلفی از تأیید را که WPForms باید ارائه دهد می دانید ، بیایید نگاهی به نحوه پیکربندی و سفارشی سازی پیامی که کاربران شما پس از ارسال فرم می بینند ، بیاندازیم..

ابتدا به برگه “تأیید” بروید که در ویرایشگر فرم تحت “تنظیمات” قرار دارد. بعدی انتخاب نوع تأیید است. توصیه می کنیم از “پیام” استفاده کنید زیرا برای مبتدیان ساده تر است.

سپس می توانید پیام تأیید را شخصی سازی کنید و پس از اتمام کار ، پیش بروید و روی ذخیره کلیک کنید. اکنون ، تمام آنچه که باقی مانده است آخرین مرحله است ، صفحه مخاطب را اضافه می کنید!.

اضافه کردن صفحه فرم تماس با ما

در حال حاضر ، شما باید یک صفحه فرم تماس آماده برای رفتن داشته باشید. تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که در واقع آن را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

در حالی که این افزونه به شما امکان می دهد یک فرم مخاطب را به چندین مکان در وب سایت خود اضافه کنید (پست های وبلاگ ، نوار کناری و غیره) ، ما می خواهیم روی ساده ترین روش ، یعنی اضافه کردن یک صفحه جدید متمرکز شویم..

فرم مخاطب خود را به صفحه یا یک پست اضافه کنید

کاری که شما باید انجام دهید ایجاد پست یا صفحه جدید در وردپرس و سپس کلیک بر روی دکمه “افزودن فرم” است. مرحله بعدی انتخاب فرم مخاطب خود در فهرست گشودنی و کلیک بر روی “افزودن فرم” است.

تمام آنچه باقی مانده است انتشار پست یا صفحه است و سپس فرم تماس در وب سایت وردپرس شما ظاهر می شود.

وولا! اکنون یک صفحه فرم تماس با نام تجاری جدید در وب سایت وردپرس خود دارید که بازدید کنندگان شما می توانند از آنها برای ارتباط با شما استفاده کنند.

داشتن صفحه تماس برای ایجاد ارتباط بین شما و کاربران مفید است. اگر می خواهید کاربران خود را بهتر درک کنید ، در مورد نحوه اضافه کردن Google Analytics به وردپرس خود به پست قبلی ما مراجعه کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me