طراحی و سبک وب سایت شما اولین فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان است.

خوشبختانه ، WordPress ایجاد سبکی را برای شما بسیار آسان کرده است. با بارگیری یک “موضوع” ، می توانید بدون لمس کردن کد خط ، ظاهر سایت خود را انتخاب کنید.

قبل از اینکه به ده مضمون مورد علاقه وردپرس خود بپردازم ، این مواردی است که باید در طراحی فروشگاه اینترنتی خود جستجو کنید.

  1. WooCommerce CompatibleWooCommerce موتوری است که فروشگاه اینترنتی شما را مجوز می دهد. این یک ابزار ابزار است که به سایت شما وصل می شود و به شما امکان می دهد محصولاتی را بفروشید. هنگامی که شما یک موضوع را انتخاب می کنید ، باید WooCommerce سازگار باشد. (اشاره ، همه مضامین ذکر شده در اینجا هستند.)
  2. طراحی پاسخگو نیمی از همه کاربران اینترنت اکنون به یک دستگاه تلفن همراه به وب دسترسی پیدا می کنند و خریداران دوست دارند از رایانه های لوحی خود استفاده کنند! یک موضوع پاسخگو به این معنی است که وب سایت شما به صورت لحظه ای با یک تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا یک رایانه شخصی سازگار خواهد شد.
  3. طرح سبک ، سادگی و آسان ناوبری شما باید متناسب با سبک مارک و محصولات شما باشد. اما ، اطمینان حاصل کنید که پیمایش ساده و آسان است. به این فکر کنید که آیا مضمون شما تجربه کاربری دلپذیری را ایجاد می کند یا خیر.

اکنون می دانید که به دنبال چه چیزی باشید ، در اینجا ده مورد از موارد مورد علاقه من وجود دارد که هر سه ویژگی اساسی را با هم ترکیب می کند.

1. دیوی 2.0

بهترین ویژگی: شخصی سازی را بکشید و رها کنید

Divi 2.0

Divi با اکثر مضامین وردپرس متفاوت است. این فقط با یک سبک یا یک طرح ارائه نمی شود. با استفاده از این موضوع می توانید تقریباً در مورد هر طرحی که می خواهید ایجاد کنید.

من دیده ام که برخی از کاربران گفتند که دوست دارد از لگو استفاده کند! که توضیحی درخشان از موضوع است. شما به سادگی طرح مورد نظر خود را با استفاده از بلوک ها و شبکه ها می سازید. این یکپارچه با WooCommerce ادغام می شود و می توانید در عرض چند دقیقه جلوی فروشگاه خیره کننده ای را ایجاد کنید.

> اکنون موضوع Divi را دریافت کنید.

2. شاپسی

بهترین ویژگی: طرح شبکه

شاپسی

Shopsy سرگرم کننده و بازیگوش است ، و آن را به مکانی مناسب برای والدینی که به دنبال شروع به فروشگاه یک کودک یا شاید طیف وسیعی از محصولات دست ساز عجیب هستند.

این طرح شبکه پینترست را تقلید می کند ، بنابراین می توانید همه موارد را به طور هم زمان نشان دهید. از همه بهتر ، سازندگان آن را با انیمیشن ها سازگار کرده اند ، بنابراین وب سایت شما زنده خواهد شد!

> اکنون موضوع Shopsy را دریافت کنید.

3. Zerif Lite

بهترین ویژگی: رایگان است!

صفر مطلب

من به طور کلی به مردم توصیه می کنم که در مبحث وردپرس خود سرمایه کمی بپردازند. مضامین پریمیوم به ندرت بیش از 50 دلار هزینه دارند و این تفاوت بزرگی را در حرفه ای بودن سایت شما ایجاد می کند.

اما ، با Serif Lite یک موضوع رایگان پیدا کردم که خوشحالم از آن پیشنهاد کردم. این یک طرح یک صفحه است ، و آن را برای جبهه های فروشگاه های ساده کامل می کند. استفاده از آن بسیار ساده است و زیبا به نظر می رسد. اگر تازه وارد WordPress هستید ، این مکان بسیار خوبی برای شروع است. اگر نسخه رایگان را دوست دارید ، می توانید موضوع را ارتقا دهید و قدرت اضافی آن را باز کنید.

> موضوع Zerif Lite را از اینجا دریافت کنید.

4- مغازه دار

بهترین ویژگی: تصاویر خیره کننده

مغازه دار

با نامی مانند «مغازه دار» ، می دانید که این موضوع فقط با یک هدف طراحی شده است: به شما در فروش محصولات کمک می کند. استفاده از مغازه دار خیلی ساده است ، لازم نیست کد دیگری را بدانید. به احتمال زیاد شما نمی خواهید به هر حال تغییر بیش از حد کنید ، زیرا طرح از پیش ساخته بسیار حرفه ای به نظر می رسد.

این موضوع همه چیز در مورد جلب توجه با تصاویر بزرگ است. این یکی از تم های مورد علاقه من برای فروشگاه های مد جوان است.

> اکنون موضوع فروشگاه مغازه را دریافت کنید.

5. نقطه بزرگ

بهترین ویژگی: فضای هدر عظیم

نقطه بزرگ

یکی از بزرگترین روندهای طراحی وب در حال حاضر استفاده از هدرهای عظیم با عکاسی غیرقابل مقاومت است. موضوع Big Point به شما امکان می دهد سایتی ایجاد کنید که روند چشمگیری داشته باشد.

همچنین با یک نوار لغزنده انقلاب همراه است که بدان معنی است که تصاویر هدر زیبای شما بطور خودکار تعویض می شوند. این باعث می شود مشتریان شما را تحت تأثیر قرار دهند! این یکی دیگر از مضامین کشیدن و رها کردن است ، بنابراین شما نیازی به دانش فنی ندارید تا جلوه زیبایی پیدا کند. این کاملاً با WooCommerce کار می کند و به خصوص در تبلت هوشمند به نظر می رسد.

> اکنون موضوع بزرگ را دریافت کنید.

6. آوادا

بهترین ویژگی: تم پرفروش همه زمان ها

آوادا

Avada تقریباً شبیه به موضوع Divi است. از همان سازنده سفارشی با سبک ‘lego استفاده کرده است که به شما امکان می دهد تقریباً هر سبکی را که می توانید به آن فکر کنید ، یک وب سایت ایجاد کنید.

این احتمالاً متنوع ترین و انعطاف پذیرترین موضوع در آنجا است. بنابراین ، اگر به دنبال آزمایش و یافتن طرح کامل هستید ، Avada را امتحان کنید. به آن “چاقوی ارتش swiss از مضامین وردپرس” گفته می شود ، زیرا می توانید هر کاری را که می خواهید با آن انجام دهید.

> اکنون موضوع Avada را دریافت کنید.

7. ویگو

بهترین ویژگی: شیک برای فروشندگان مد

ویگو

شاید Vigo شیک ترین موضوع در اینجا باشد. این یک طراحی تمیز و سفید با تنهایی فضای مناسب دارد. این اجازه می دهد تا محصولات خود را به مرحله مرکزی ، و خود را به فروش برساند. Vigo به نظر می رسد یک سایت حرفه ای مد. همه شما باید انجام دهید اضافه کردن محصولات است.

اما این فقط یک چهره زیبا نیست. این ناوبری ساده و آسان را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به علاوه ، این چند سال است که به این معنی است که سازندگان آن همه مشکلات را برطرف کرده و کد را پاک کرده اند. همین امر آن را به یکی از سریعترین مضامین بارگیری در بازار تبدیل می کند.

> اکنون موضوع Vigo را دریافت کنید.

8. شاپستر

بهترین ویژگی: شبکیه فعال است

شاپستر

اگر شما یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید ، تصاویر شما باید تمام کار سخت را برای شما انجام دهند. عکاسی عالی محصولاتی را به فروش می رساند. بنابراین ، شما به موضوعی نیاز دارید که تصاویر خود را در بهترین حالت نشان دهد. Shopster فعال شبکیه است ، بنابراین هر کسی که روی صفحه شبکیه چشم خود را مشاهده می کند ، محصولات شما را با تمام شکوه و جلال خود مشاهده می کند.

آنها همچنین یک فضای هدر کشویی بزرگ را برای شما فراهم می کنند. اگر می خواهید توجه مشتری خود را با تصاویر با کیفیت بالا جلب کنید ، این موضوع برای شما مناسب است.

مانند همه مضامین موجود در اینجا ، Shopster همگی برای همکاری با WooCommerce تنظیم شده و یکپارچه شده است. اصلاً کار سختی درگیر نیست!

> اکنون موضوع Shopster را دریافت کنید.

9. آقای خیاط

بهترین بیت: پیمایش اختلاف منظر

آقای خیاط

پیمایش اختلاف منظر یکی از جالبترین موارد در طراحی وب در حال حاضر است. ممکن است قبلاً چند سایت را مشاهده کرده باشید که از آن استفاده می کنند. هنگامی که در یک سایت اختلاف منظر حرکت می کنید ، محتوا با سرعت های مختلف حرکت می کند ، ظاهرا با یکدیگر در تعامل است. ممکن است فکر کنید به یک نبوغ رایانه نیاز دارید تا این اثر را برای شما ایجاد کند. اما با این مضمون ، همه چیز به صورت استاندارد ارائه می شود.

این یک موضوع کاملا مردانه است ، برای فروشگاه مد یک پسر عالی است. این یکی دیگر از وب سایت های کشیدن و رها کردن است ، بنابراین ایجاد طرح نیز بسیار ساده است.

> اکنون موضوع آقای خیاط را دریافت کنید.

10. سرو

بهترین ویژگی: به طور خاص برای WooCommerce ساخته شده است

سرو

این موضوع به طور خاص در اطراف ابزار WooCommerce طراحی شده است. این بدان معناست که می توانید مطمئن باشید که در ذهن صاحبان فروشگاه های آنلاین ساخته شده است. آنها کل موضوع تجارت الکترونیکی را بهینه کرده اند و همه جنبه ها را برای افزایش فروش در وب سایت شما طراحی می کنند.

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد این موضوع گزینه پس زمینه ویدیو است. به نظر می رسد که صفحه اصلی شما دارای یک تصویر متحرک است. ایده آل برای نشان دادن محصولات خود به سبک!

> اکنون موضوع سرو را دریافت کنید.

من دوست دارم از همه شما صاحبان مغازه وردپرس در آنجا بشنوم. از چه مضامین استفاده می کنید و مورد علاقه شما کدام است?

اکنون ، 9 بهترین میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس را بررسی کنید. این خدمات قطعاً عملکرد وردپرس شما را به سطح بالایی می رسانند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me