در اینجا در Bitcatcha ، من دوست دارم به افراد کمک کنم ایده های کسب و کار خود را رشد دهند. در واقع ، من اخیراً مقاله بزرگی را در مورد نحوه راه اندازی اولین فروشگاه اینترنتی شما اجرا کردم.

در آنجا ، من از افزونه WooCommerce برای وردپرس استفاده کردم. بسیاری از مردم اطلاعات بیشتری درباره این جعبه ابزار خواسته اند ، بنابراین امروز من کمی عمیق تر حفر می شوم.

WooCommerce چیست؟?

WooCommerce

WooCommerce یک افزونه ساده (رایگان!) برای وردپرس است. در وب سایت شما جای خود را می گیرد ، و تمام کار سخت ساختن فروشگاه اینترنتی شما را انجام می دهد.

این یک راه حل حرفه ای است که تقریباً 30٪ از کل سایت های تجارت الکترونیکی را در وب قدرت می دهد. محصولات شما را نمایش می دهد ، سفارشات را پردازش می کند و حمل و نقل شما را سازماندهی می کند.

از همه بهتر ، استفاده از آن بسیار آسان است و شروع آن کاملاً رایگان است.

نکته طرفدار: 

برای اطمینان از عملکرد برتر ، مطمئن شوید که فروشگاه آنلاین WooCommerce در یک میزبان مدیریت شده با وردپرس برگزار می شود.

باز کردن جعبه WooCommerce

وقتی افزونه WooCommerce را نصب می کنید ، متوجه می شوید که صفحه سرپرست چقدر ساده است. اولین قدم اضافه کردن اولین محصول شماست. بچه های WooCommerce می دانند که شما باید کنترل زیادی در این مورد داشته باشید ، بنابراین چهار گزینه وجود دارد:

  1. محصول ساده این محصول متوسط ​​شما بدون تغییر است. مانند کتاب ، عینک آفتابی یا دوربین.
  2. محصول گروهی این گروه از محصولات مرتبط با تغییرات جزئی است. به عنوان مثال ، اپل از گزینه محصول گروه بندی شده برای فروش iMac خود با تغییر اندازه صفحه استفاده می کند.
  3. محصول خارجی یا وابسته این محصول در سایت شما فهرست شده و نمایش داده می شود ، اما مشتری در واقع از شخص ثالث خریداری می کند.
  4. متغیر محصول فروشندگان مد برای فروش تی شرت در اندازه ها و رنگ های مختلف ، به عنوان مثال استفاده می کنند.

این به تنهایی کافی است تا فروشگاه شما راه اندازی و کار کند. شما اولین فروش خود را انجام داده و شروع به ساختن یک تجارت می کنید. اما اگر واقعاً می خواهید همه چیز را به سطح بعدی برسانید ، به برخی از برنامه های افزودنی عالی WooCommerce نیاز خواهید داشت.

این افزودنیها یک فروشگاه اینترنتی فروتنانه را به یک امپراتوری حرفه ای و پول ساز تبدیل می کنند! (شایان ذکر است که ، با اینکه WooCommerce رایگان است ، بسیاری از این برنامه های افزودنی دارای برچسب قیمت هستند.)

بیایید با شماره یک پسوند توصیه شده توسط خود WooCommerce شروع کنیم:

1. افزودنیهای محصول

ایده آل برای: اضافه کردن حکاکی یا سفارشی سازی محصولات

افزودنیهای محصول

بسیاری از فروشگاه های آنلاین این امکان را برای سفارشی کردن محصولات انتخابی خود به شما می دهند. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید حکاکی اضافه کنید ، یا یک پیام هدیه درج کنید. اگر قصد دارید یک فروشگاه صنایع دستی ، جواهرات فروشی یا یک گل فروشی را باز کنید ، به این افزونه احتیاج دارید!

برنامه افزودنی محصولات افزودنی و مشارکت بیشتر به مشتریان شما می دهد. می توانید آن را در سطح جهانی (برای همه محصولات) یا یکی یکی استفاده کنید.

> اکنون افزودنیهای محصول را دریافت کنید.

2. جدول نرخ حمل و نقل

ایده آل برای: محاسبه خودکار نرخ حمل و نقل

جدول نرخ حمل و نقل

پرداخت هزینه حمل و نقل شما به راحتی ناامید کننده ترین چیز در مورد اداره یک فروشگاه اینترنتی است. به همین دلیل حمل و نقل نرخ جدول بسیار نجات دهنده است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اندازه و وزن محصولات خود را وارد کنید. این پسوند هزینه های مشتریان شما را بر اساس موقعیت مکانی آنها محاسبه می کند. این همه دردسر را از حمل و نقل می گیرد و به مشتریان شما نرخ حمل و نقل فوری و دقیق را می دهد.

> اکنون نرخ بارگیری جدول را دریافت کنید.

3. قیمت گذاری پویا

ایده آل برای: فروش و تخفیف!

قیمت گذاری پویا

اگر می خواهید فروش را انجام دهید و تخفیف هایی را پیشنهاد کنید (چه کسی عاشق فروش خوبی نیست؟) به این برنامه افزودنی نیاز دارید. قیمت پویا به شما امکان می دهد تا بر اساس عوامل مختلف قیمت محصولات خود را تغییر دهید.

به عنوان مثال ، می توانید برای مشتریان وفادار تخفیف تعیین کنید. با استفاده از این برنامه افزودنی ، می توانید به افرادی که قبلاً پنج محصول از شما خریداری کرده اند ، تخفیف یا پاداش بدهید.

شاید بخواهید وقتی سهام شما در زیر تعداد مشخصی فرو می رود ، اقدام به فروش ترخیص کالا کنید. یا شاید شما بخواهید قیمت تمام کتابها را 10٪ کاهش دهید. آسان!

> اکنون قیمت پویا را دریافت کنید.

4. بررسی محصولات طرفدار

ایده آل برای: اعتماد به محصول خود را ایجاد کنید

بررسی محصول حرفه ای

مطالعات نشان داده است که 88٪ از مشتریان به بررسی کاربران آنلاین اعتماد دارند. دلیلی وجود دارد که آمازون چنین تاکید بر سیستم رتبه بندی کاربران خود دارد! با ارائه یک سیستم بررسی ، می توانید به مشتریان جدید نشان دهید که مردم به محصولات شما اعتماد و دوست دارند. این اغلب به اندازه کافی برای متقاعد کردن آنها در فروش است.

این پسوند ساده باعث افزایش فروش و تشویق تعامل بیشتر بین شما و مشتریان می شود. این یک بخش اساسی در کسب و کار آنلاین جدید شما است.

> اکنون بررسی محصولات را دریافت کنید.

5. تاریخچه مشتری

ایده آل برای: درک بهترین مشتری های شما

تاریخچه مشتری

این برنامه افزودنی مورد علاقه من است زیرا به شما می دهد بینش بیشتری در مورد نحوه استفاده مشتریان از فروشگاه آنلاین شما ببخشید. اگر وبلاگ اخیر من را در مورد تجربه کاربر خوانده اید ، می دانید درک کاربران شما چقدر مهم است و وب سایت خود را در اطراف آنها متناسب کنید.

این برنامه افزودنی فقط به شما امکان می دهد. این دقیقاً به شما نشان می دهد که کاربران شما چگونه فروشگاه شما را مرور می کنند ، بنابراین می توانید نظارت کنید که چه چیزی کار می کند. مهمتر از همه ، شما می توانید یک تاریخچه خرید کامل داشته باشید. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید توصیه های شخصی شده را به بهترین مشتریان خود ارسال کنید و تجربه را برای آنها بطور مستقیم تنظیم کنید.

اما ، یک ویژگی حتی بهتر نیز وجود دارد. ارزش زندگی هر مشتری را بر اساس تاریخچه خرید آنها محاسبه می کند. این دقیقاً به شما می گوید که بهترین مشتریان شما چه کسانی هستند ، بنابراین می توانید به آنها پاداش دهید و آنها را وفادار نگه دارید.

> اکنون تاریخچه مشتری را دریافت کنید.

6. پیگیری ایمیل

ایده آل برای: با مشتریان قبلی در تماس باشید

پیگیری ایمیل

پسوند پیگیری ایمیل هنگام ترکیب با افزودنی تاریخچه مشتری عالی عمل می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که ایمیل های پیگیری شده سفارشی و شخصی شده را پس از خریداری چیزی خریداری کنید. شما می توانید یک ایمیل مانند این ارسال کنید:

“سلام! امیدواریم از لذت بردن [محصول اخیر] اخیراً خریداری شده خود لذت ببرید. آخرین محدوده ما را دیده اید؟ ما دوست داریم 10٪ تخفیف وفاداری را برای خرید بعدی خود به شما ارائه دهیم. “

این یک راه عالی برای ادامه مکالمه و بازگرداندن آنها برای اطلاعات بیشتر است! ایمیل پیگیری را در هر فواصل دلخواه خود تنظیم کنید.

> اکنون پیگیری ایمیل را دریافت کنید.

7. امتیاز و پاداش

ایده آل برای: اطمینان از بازگشت مشتریان به مشتری

امتیاز و پاداش

بعضی اوقات ، ساده ترین ترفندها مؤثر هستند! مشتریان عاشق امتیاز پاداش هستند ، زیرا این امر به آنها می دهد تا به سمتشان کار کنند. فروشگاه “فروشگاه” بهترین راه برای بازگرداندن مشتریان به وقت و زمان دیگر است. با استفاده از این برنامه افزودنی ، شما می توانید به هر “امتیاز” امتیاز دهید ، و به راحتی تعادل امتیاز خود را به مشتریان نشان دهید.

شما می توانید با پاداشهای خود در اینجا خلاقیت کسب کنید. همه چیز از هزینه های رایگان تا تخفیف ها خیلی خوب کار می کنند. چرا آن را به یک سیستم مرتب تبدیل نمی کنیم ، بنابراین خریداران برتر می توانند به سیستم امتیاز “طلا” دسترسی پیدا کنند؟ هر زمان کار می کند!

> امتیاز و پاداش را اکنون دریافت کنید.

8. توصیه ها

ایده آل برای: ارائه توصیه های شخصی به مشتریان

توصیه ها

آمازون استادان توصیه محصولات هستند. از وب سایت آنها بازدید کنید ، و یک جریان ثابت از محصولات توصیه می شود شخصاً برای شما مشاهده خواهید کرد. این بدان دلیل است که آنها عادات خرید و مرور شما را می شناسند. آنها یک سیستم توصیه ای هوشمندانه ایجاد کرده اند ، بنابراین چیزهایی را که از قبل می خواهید به شما نشان می دهند.

فوق العاده درخشان است! خوب ، شما می توانید همین کار را با پسوند توصیه ها انجام دهید. این افزودنی موارد مرتبط شما را با یکدیگر گروه بندی می کند و با سابقه مشتری شما کار می کند تا دامنه مورد استفاده را ارائه دهد. هنگامی که شما به مشتریان خود دقیقاً آنچه را که می خواهید ارائه می دهید ، احتمالاً احتمال بیشتری از شما خریداری می کنند.

> اکنون توصیه های خود را دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی حرفه ای با WooCommerce

با WooCommerce و این هشت برنامه افزودنی ، شما یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای ایجاد خواهید کرد. شما همچنین مشتریان خود را خوشحال می کنید و سود را می بینید.

من دوست دارم از هر کاربر WooCommerce در آنجا بشنوم. تجربه شما با این افزونه چیست و از کدام برنامه افزودنی استفاده می کنید?

با من همراه باشید ، زیرا هفته آینده ، من ده ایده برتر وردپرس و WooCommerce را برای شما به ارمغان می آورم. بعدا می بینمت!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me