تنظیم مجدد WP – بازنشانی وردپرس آسان شده است!

آن شبهای تاریک طولانی را هنگام یادداشت کردن موضوعات یا ایجاد سایت وردپرس خود به خاطر می آورید و چیزی غیرقابل برگشت به اشتباه می رود؟ پس از آن شروع به گریه کردن در گوشه ای خواهید کرد که فقط در مورد همه مشکلی که باید از طریق نصب مجدد وردپرس برای راه اندازی یک صفحه پاک تمیز فکر کنید..


ما همه آنجا بوده ایم.

خوب ، شاید من فقط با گریه کردن ، اما همه ما ناامید شده ایم ، یا حداقل کمی از ناراحتی در نصب مجدد وردپرس به دلیل خطا ناراحت شده ایم..

چند روز پیش رئیس عزیزم با بررسی چند دقیقه‌ای WP Reset را به من واگذار کرد ، ابزاری که به شما امکان می‌دهد فقط با چند کلیک WordPress را به حالت اولیه خود برگردانید.

تنظیم مجدد WP

Bye-Bye ، نصب مجدد مشکل ساز طولانی است. فرآیندهای طولانی ، دشوار و مشکل آفرین.

باشه ، من چشمگیر هستم نصب مجدد وردپرس چندان دشوار نیست ، اما می تواند بسیار خسته کننده باشد.

قادر به تنظیم مجدد WordPress در صفحه جدید و بدون نیاز به رفع اشکال در نصب مجدد ، احتمالاً 5 دقیقه شخص معمولی را نجات می دهد ، اما این راحتی من نیست که بعد از چشیدن لوکس بودن مزایای آن ، بدون آن زندگی می کنم..

دقیقاً بازنشانی WP چیست

اگر این نام از آن خارج نشده است ، این یک ابزار توسعه وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی با چند کلیک وردپرس را به حالت اصلی خود بازنشانی کنید..

شما می پرسید که چرا کسی نیاز به انجام این کار دارد؟?

بیایید به عنوان نمونه از آشپزخانه استفاده کنیم. تصور کنید مدت زمان طولانی برای پخت و پز یک ظرف ظریف است ، و بعد با ریختن اتفاقی یک بطری کامل فلفل داخل قابلمه آن را خراب می کنید.

تو مجبوری:

 1. مواد موجود را درون ماهیتابه ریخته و کنار بگذارید.
 2. ماهیتابه را تمیز کنید.
 3. ظروف خود را تمیز کنید.
 4. همه چیز را از ابتدا شروع کنید.

واقعاً طول نمی کشد تا تمام این کارها انجام شود ، اما اگر می توانستید با زدن دکمه ای که می تواند مراحل 1 – 3 را از بین ببرد ، صرفه جویی کنید ، منطقی نخواهد بود که این کار را انجام دهید?

همین مفهوم در مورد توسعه وردپرس صدق می کند. گاهی اوقات ، فقط به یک شروع تازه و ظاهری نیاز دارید ، این یک دکمه است که به راحتی همه کارها را برای شما انجام می دهد!

واقعاً با استفاده از تنظیم مجدد WP چقدر آسان است?

استفاده از افزونه واقعا آسان است.

می توانید روی https://wpreset.com/ کلیک کنید و افزونه را از آنجا بارگیری کنید ، آن را به صورت دستی در وردپرس بارگذاری کنید و آن را فعال کنید و خوب است که بروید.

WP Reset را از WordPress.org بارگیری کنید

من با جستجوی آن از ویژگی جستجوی افزونه وردپرس ، آن را نصب کردم زیرا بدیهی است که من خیلی تنبل نیستم که بطور دستی بارگیری و بارگذاری خودم را انجام دهم.

بعد از چند ثانیه این افزونه نصب شده و من مرد خوشبختی هستم.

نصب مجدد WP نصب شد

قبل از ادامه ، من فکر می کنم برای شما مهم است که بدانند که من از اضطراب رنج می برم ، به خصوص وقتی که با دارایی هایی که متعلق به من نیستند کار می کنم

سایتی که من WP Reset را آزمایش می کنم در زیر دامنه ای که متعلق به یک دوست است ، قرار می گیرد و اگرچه به من اطمینان زیادی داده شد که هیچ چیزی نمی تواند پیش برود ، مغز من در حال تصور هزار سناریو مختلف در مورد چگونگی کار می تواند اشتباه باشد (لعنتی شما مورفی ، تقصیر شماست که من خیلی پارانوئید هستم!).

کمکی نمی کند که WP Reset دارای علائم هشدار دهنده زیادی باشد که به طرز فجیعی می خوانند: “اینجا وجود ندارد!”

تنظیم مجدد تنظیمات WP

با این وجود ، من مجبور شدم این افزونه را تست کنم ، بنابراین من قلب مسابقه خود را نادیده گرفتم و WP Reset را فعال کردم. سپس با این صندوق استقبال شدم ، که باعث عصبی تر شدن من شد.

نوع

مشکلی نداریم ، بیایید آن را تمام کنیم و با آن کار کنیم. من کلید “تنظیم مجدد” را در جعبه کلید دادم و دکمه را فشار دادم.

سپس من این را می بینم.

تائید نهایی

تا این لحظه ، من گلوله ها را عرق می کردم و همه این هشدارها کمکی نمی کرد. من * نزدیک این بود که از پنجره پرش کنم و فقط به آن پایان دادم.

دندانهایم را صاف کردم ، چشمانم را بستم و به دکمه قرمز بزرگ خطرناک نگاه کردم.

تنظیم مجدد

اوضاع به طرز عجیبی آرام بود. هیچ چیز تهدید کننده زندگی اتفاق نیفتاده است. فقط یک انیمیشن کوچک به من می گوید صبر کنید تا افزونه وردپرس را مجدداً تنظیم کند. دیدن این انیمیشن به طرز عجیبی آسایش داشت و به کمی آسایش روح مشکلم کمک کرد.

و بعد ، در یک چشم بر هم زدن ، این اتفاق افتاد.

بازیابی شد

وردپرس به معنای واقعی کلمه تنها در 3 مرحله به حالت اولیه خود بازگردد. 1 دقیقه طول کشید تا این کار انجام شود.

سایر سایتهای ساکن در این دامنه را بررسی کردم و آنها بی خطر بودند. همه چیز طبیعی بود ، به جز سایتی که من این افزونه را تست کردم.

با دانستن اینکه همه چیز به خوبی پیش می رود ، من آه تسکین تنفس کردم.

چه می کنم اگر به طور تصادفی سایت خود را با WP Reset ریست کنم?

نکته کل این داستان بالا نشان دادن چگونگی تنظیم مجدد WP است و استفاده از آن چقدر ایمن است.

به معنای واقعی کلمه به هیچ وجه امکان تنظیم مجدد موارد با این افزونه وجود ندارد ، زیرا این تیم پیش بینی کرده بود که چندین تأیید و هشدار را برای شما قرار دهد تا حتی بتوانید تنظیم مجدد را انجام دهید..

نصب این افزونه بسیار آسان است ، من شرط می بندم که می توانم مادربزرگ را که از لحاظ فنی به چالش کشیده ام ، انجام دهد.

استفاده از آن نیز بسیار ساده بود – افزونه را فعال کنید ، “تنظیم مجدد” را تایپ کنید ، ضربه بزنید و سپس ارسال خود را دوباره تأیید کنید.

چند ثانیه صبر کنید و voila را نصب کنید ، نصب وردپرس شما به خوبی جدید است.

ویژگی های دیگر WP بازنشانی

هدف اصلی این افزونه کمک به شما در تنظیم مجدد WordPress است ، اما این بدان معنی نیست که نمی تواند دارای ویژگی هایی باشد که گزینه هایی را در مورد آنچه شما می خواهید برای شما فراهم کند.

در زیر نوار اصلی “تنظیم مجدد” در داشبورد افزونه ، گزینه های تنظیم مجدد پست را پیدا خواهید کرد ، که به شما امکان می دهد موضوع فعلی خود را دوباره فعال کنید ، مجدداً تنظیم مجدد WP را فعال کنید و دوباره تمام افزونه های فعال فعلی را فعال کنید.

تنظیم مجدد پست

این گزینه ها به ویژه مفید هستند اگر می خواهید گزینه ها ، افزونه ها و مضامین شما دقیقاً به شکلی که هستند قرار دهید. WP Reset همه چیز را تمیز می کند اما گزینه های خود را فقط به روشی که دوست دارید بگذارید.

در قسمت “Tools” گزینه هایی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد گزینه های تنظیم مجدد فردی را انجام دهید ، مانند:

 • گذرا را حذف کنید
 • پوشه بارگذاری ها را تمیز کنید
 • تنظیم مجدد گزینه های تم
 • تم ها را حذف کنید
 • پلاگین ها را حذف کنید
 • جداولهای سفارشی را خالی یا حذف کنید
 • پرونده .htaccess را حذف کنید

گزینه های بیشتر

من از این گزینه ها استفاده نکردم ، اما خوب است بدانید که آنها در صورت نیاز به آنها در آنجا هستند.

در صورت بعید به نظر می رسد که اشتباهی رخ دهد ، می توانید مستقیماً برای پشتیبانی پشتیبانی با WP Reset تماس بگیرید یا می توانید در انجمن عمومی درخواست کمک کنید.

توجه داشته باشید مرتبط – هنگامی که برای پشتیبانی با WP Reset تماس می گیرید ، با افرادی که مستقیماً افزونه را ساخته اند ، صحبت خواهید کرد ، بنابراین می دانید بهترین نوع کمک را خواهید داشت. برون سپاری مزخرفی از این افراد جذاب نیست!

حکم

باید اعتراف کنم ، قبل از انجام این بررسی ، از خودم پرسیدم که آیا این افزونه واقعاً ضروری است یا خیر. تمام کارهایی که انجام می دهید این است که WordPress را به حالت اولیه خود بازنشانی کنید و من می توانم این کار را با نصب مجدد انجام دهم. چرا کسی به این افزونه احتیاج دارد?

بعد از آزمایش این افزونه ، باید بگویم … من مردی هوشمند نیستم.

WP Reset بسیار جذاب است.

گفتن اینکه ما در زندگی ما به افزونه ای نیاز نداریم این است که بگوییم دیگر نیازی به بالش نداریم. ما قطعاً می توانیم بدون ایمان کاری انجام دهیم … اما چرا باید خصوصاً وقتی زندگی ما را بسیار راحت تر می کند ، این کار را انجام دهیم?

نصب مجدد WP نصب آسان ، استفاده آسان و از همه مهمتر بسیار راحت است. همچنین ، من واقعاً تلاش می کنم ، اما به نظر نمی رسد که هیچ مشکلی برای این افزونه پیدا کنم! فکر می کنم از این نقطه به بعد ، من مجبور هستم این افزونه را با هر سایتی که وردپرس من ایجاد می کنم ، نصب کنم.

WP Reset برای توسعه دهندگان توسط توسعه دهندگان ساخته شده است ، بنابراین این یک ابزار واقعا مفید است. اگر شما یکی نیستید ، استفاده زیادی از آن نخواهید کرد اما به هر حال ممکن است بخواهید آن را نصب کنید ، فقط در صورت نیاز به نصب مجدد وردپرس.

WP را در اینجا مجدداً مجدداً تنظیم کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map